>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2010 IIHF World Championships , Div 1A i 1B.

Status
Zamknięty.
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
Ukraina - Białoruś.

Podobnie jak wyżej. Oba zespoły dzieli spora różnica. Białorusini bardzo ciekawie zbudowana reprezentacja.Turniej u siebie , zawodnicy z bardzo dobrej MHL i to powinno wystarczyć na Ukraine. Rok temu Ukraina przegrała 5 meczy ze Słowenią , Niemcami , Danią i Francją , wygrała jedynie ze słabą Japonią. Białoruś może się pochwalić podobnie jak dorosła reprezentacja bardzo dobrymi wynikami z najlepszymi.Świetne mecze z bardzo silną Szwajcarią przed rokiem , jeden wygrany i 2 minimalnie przegrane mecze na pewno wstydu nie przynoszą. U siebie z Ukrainą nie powinni mieć najmniejszych problemów.

Typ : Białoruś -1.5 @ 1.46 || 8/10 Bwin ✅
FT 2-7

4# 18:30 Dywizja 1B

Dania - Chorwacja.

Być może najciekawszy mecz do obstawienia z kilku powodów.Przede wszystkim dzięki różnicy jaka dzieli obie reprezentacje. Dla duńczyków hokej jak wszyscy wiemy to bardzo ważna dyscyplina. Duńczycy zajmują 13 miejsce w oficjalnym rankingu a Chorwacja 26.

Oto ostatnie wyniki Chorwatów z roku poprzedniego.

Chorwacja - Kazachstan 1:10
Chorwacja - Norwegia 2:18
Chorwacja - Włochy 1:2
Chorwacja - Białoruś 4:16
Chorwacja - Polska 6:5

jak widać , nie są po prostu w stanie zagrozić Danii.

jakie było zdziwienie , że Chorwacja pokonała przed rokiem Polaków. Była to niesamowita sensacja a dla nas wiadomość bardzo smutna i potwierdzająca dobitnie że w Polsce z Hokejem nie dzieje się najlepiej.

Oprócz fatalnych wyników do zagrania sporego handicapu na Danie dochodzi fakt , że drużyna Chorwacji przyjechała na turniej w bardzo młodzieżowym składzie. W kadrze możemy znalezc kilku zawodników z rocznika 1994 i 1995. Nie są oni po prostu w stanie niczym postraszyć Duńczyków walczących o 1 miejsce w grupie.

Typ : Dania -8.5 @ 1.62 || 8/10 Bwin ✅
FT 12-3

Stawka podobnie jak w meczu Białorusi wysoka ale wynik może być tylko jeden. Wygrana Duńczyków , przynajmniej 12-13 golami przewagi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
wczoraj elegancko i zgodnie z planem.Dziś mam nadzieje podobnie ????
1# 14:00 Dywizja 1A
Łotwa - Ukraina.
Jedyne co przychodzi mi do głowy w tym meczu to zdecydowanie under6.5 po dość fajnym kursie jaki mamy w bet365. Łotwa wczoraj większość meczu underowo. 4 gole strzelone w 2T zadecydowały o overze. Ukraina z Białorusią , przez większość meczu a w zasadzie 2T dobrze się broniła ale potem chyba po prostu opadli z sił , przegrywając ostatecznie 7-2. Dziś cel Ukrainy jest prosty , defensywa i tego się przede wszystkim trzymać. Kurs jak dla mnie zadowalający , oczywiście stawka mała bo nigdy nie daje dużych na u/o ;)
Typ : under 6.5 @ 2.00 Bet365 || 2/10 ⛔ ,-2j
FT 9-0
do tego typ który opiera się przede wszystkim na statystykach kar ;)
Typ : over 3.5 kar w 1T @ 1.50 || 5/10 ✅ , po 5 min ;) , +2.5j

pózniej edytuję i opiszę kolejne mecze.
Zapraszam wszystkich do dyskusji.
2#
Białoruś (U20) - Japonia (U20)
Ciężko jest mi tu cokolwiek napisać. Oba zespoły dzieli po prostu różnica klas i to powinno być dziś zdecydowanie widoczne. Jeżeli zespół Włoch pokonał Japonie 6-0 to co zrobili bardzo dobra Białoruś i to u siebie ? wynik powinien być bardzo wysoki.Japonia niczym nie powinna zaskoczyć Białorusinów , co prawda nawet &quot;dobre&quot; wyniki w test game przed MŚ , 2 razy przegrana z Danią , 4-1 i 6-3 ale jak wiemy były to tylko mecze sprawdzające. Dziś Białoruś nie powinna dać Japonii najmniejszych szans.
Typ : Białoruś -4.5 @ 1.65 Betsson || 5/10 ⛔
Typ : over 3.5 kar w 1T @ 1.50 Bwin || 5/10 ⛔

FT 4-1
1kara
, -10j
Słowenia (U20) - Litwa (U20)
Jak dla mnie najciekawszy z dzisiejszych meczy. Podobnie jak wyżej , co tu dużo pisać. Oba zespoły dzieli różnica klas. Uważam że Słoweńcy dość ciekawym składem mogą się pokusić nawet o zajęcie 1-2 miejsca w grupie. Fajnie zbudowany zespół + to że grają w Bledzie.Młodzi zawodnicy gospodarzy potwierdzili dobrą formę w TEST game z Austrią 6 dni temu gdzie wygrali 3-2.Zespół oparty jest przede wszystkim na zawodnikach z rocznika 91 , jest też kilku z 92. Co do Litwy , jest to bardzo młody zespół , wymieszana kadra i zawodniczy z rocznika 91-95 , dość wybuchowa mieszanka ;). Niestety ale jak dla mnie aż tak młody zespół w starciu z gospodarzami jest po prostu bez szans. Słowenia póki co 11-3 z Chorwacją na spokojnie. A Litwa po dość i tak dobrym meczu przegrana 5-0 z Austrią.
Typ : Słowenia -5.5 @ 1.74 Bet365 || 6.5/10 ✅ , +4.81j
FT 10-3

dziś wyszło dość przeciętnie ale jutro będzie lepiej ;)
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Widzę michal1090 ,że skorzystałes z tych linków co Ci przesłałem.Ja niestety z hokejowym się zmagam ,więc nie jestem tak aktywny w analizach.Co do meczu Słowenii z Litwą.

Zespół litewski oparty na zawodnikach grających w rezerwach czołowego klubu Litwy Energija Elektrénai.Pierwsza drużyna jako ciekawostka gra w Premier Lidze na Łotwie.Częśc jednak zbiera swoje szlify w 1 drużynie np:Sarunas Suchomlinas ,Aivaras Bendzius czy Mantas Marcinkevicius.
W bramce przyzwoicie w meczu z Austria spisywał się grający w rezerwach szwedzkiego Mora Almaris Mantas.

Słoweńcy graja u siebie ,w meczu z Hrvatską oddali 57 strzałów na bramkę ,11 gum znalazło drogę do celu.W przodzie szaleje Erik Pance strzelec 3 goli z Chorwacja,który gra regularnie w pierwszym zespole Olimpija Ljubljana.Trzeba zwrócić uwage na defensora Miha Stebiha grającego w Wichita Falls Wildcats oraz na Rok Klavzar.
Litwini często łapią kary,co gospodarze wykorzystają.Mój typ over 7,5 Bet365 kurs 1,64

Wynik 10-3 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
na szybko bo mecz zaraz.
1#
Austria (U20) v Chorwacja (U20) : over 11.5 @ 1.85 || 3.5/10 ⛔
o Chorwacji pisałem kilka postów wyżej , ale strzelić tak jak w poprzednich meczach coś powinni.
Austria zdecydowanie wyższa półka , różnica klas , powinniśmy dziś zobaczyć sporo goli.
Stawiam między 10-13.
Chorwacja póki co 2x overy , myślę , że dziś będzie podobnie ;)
2#
Kazakhstan (U20) v Litwa (U20)
Pojedynek dwóch dość ciekawych drużyn. Litwa mimo bardzo młodego składu stara się pokazać z jak najlepszej strony i póki co całkiem całkiem im to wychodzi. Jeśli chodzi o Kazachstan to póki co bardzo słabo , zdecydowanie poniżej oczekiwać. O ile nie koniecznie chodzi o dwie przegrane z Austrią i Danią bo trudno było zakładać , że Kazachstan oba mecze wygra to styl w jaki przegrali oba mecze może trochę martwić. Bardzo wysoka przegrana 1-7 z Danią , i porażka 2-5 z Austrią , gdzie przypomnę Kazachowie prowadzili po 1T , niestety znowu fatalna 2T , 4-1 dla Austrii i dalej już się nie podnieśli.Jestem zdziwiony i pewnie nie tylko ja aż tak wysoką porażką przede wszystkim z Danią ponieważ Kazachowie mają bardzo ciekawy skład. Większość zawodników grająca na co dzień w Rosji , w KHL bądz rezerwach zespołów z KHL , wszyscy wiemy , że jest to liga bardzo silna , do tego skład oparty na roczniku 91.Tak więc aż tak wysoka przegrana z Danią może dziwić.
dziś zdecydowanie pora na przełamanie i jest to doskonała okazja na pewne wygranie pierwszego meczu na tym Turnieju. Czemu ? Przede wszystkim z tego względu , że Litwini tak jak wczoraj opisywałem są drużyną bardzo młodą , kilku zawodników z 93 i 94. Są oni dla mnie dziś bez szans w meczu ze zdecydowanie bardziej doświadczoną drużyną jaką jest Kazachstan. Litwini mają jeszcze czas. Do tego dochodzi to że Kazachowie grali 2 dni temu , a Litwini wczoraj. Powinno być dobrze i na to liczę.
Typ : Kazachstan -2.5 @ 1.80 || 5/10 Tobet ! ⛔
Typ : over 6.5 @ 1.70 || 2.5/10 ✅

---------------------------------------------------------------------------------------------------------



ehh ale lipa to co zrobił Kazachstan , z 3-0 na 3-6 a potem na 1min przed końcem 4-6. Zawiodłem się , spodziewałem się gładkiej wygranej a wszyscy widzą jak wyszło.
nie mam siły i chęci opisywania już ostatniego dziś meczu a zarazem największego hitu.
może ktoś inny , od Hokeja , widzą o kim piszę ;) coś napisze.
ja od siebie mogę polecić za minimalną stawkę Słowenie ML @ 4.00 , wierze że są wstanie nawiązać walkę. Do tego popieram typ Foxa na over 6.5
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
póki co jeden mecz.
Dania U20 - Litwa U20
Co by tu nie mówić to oba zespoły dzieli można powiedzieć przepaść. Ale linia handicapu jest ustawiona jak dla mnie dość wysoko i nie byłbym aż tak pewien czy zostanie na pewno pokryta. Litwa mimo bardzo młodej kadry pokazała już na tym turnieju w każdym meczu że potrafią fajnie pograć ???? . Jeśli chodzi o Danie to bez żadnych rewelacji , nie są w jakiejś nie wiadomo jakiej formie. Wymęczona wygrana ze Słowenią 2-1 , gdzie byli bardzo zdecydowanym faworytem. Wysoka wygrana z Kazachstanem , który jest w słabej dyspozycji i wygrana -9 z bardzo młodymi Chorwatami.
Jak dla mnie Litwa +8.5 @ 1.65 w Betsson wygląda bardzo fajnie ????
Typ : Litwa +8.5 @ 1.65 || 4/10 Betsson.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom