>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

2010 IIHF World Championship DiV. I

Status
Zamknięty.
wojas 11

wojas

Użytkownik
Dzisiaj rozpoczynają się mistrzostwa świata Dywizji I. Gramy w dwóch grupach A i B. Nas będzie bardziej interesowała grupa B, w Ljubljanie grać będą Polacy. Program mistrzostw, składy drużyn, statystyki będzie można zobaczyć pod następującymi linkami.

 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Gr. A, poniedziałek godz: 13.30
Litwa - Ukraina
Typ: Ukraina -2.5 ✅
Kurs: 1.6
Moim skromnym zdaniem linia ustawiona za nisko. Cele obu ekip na te mistrzostwa zupełnie inna. Ukraina będzie walczyć z Austriakami o awans, natomiast Litwa o utrzymanie z Serbią. Takie są prognozy, zweryfikuje je lodowisko, ale nie zmienia to faktu, że Ukraina jest zespołem o klasę lepszym. Przede wszystkim Ukraina gra w turniejach EIHC, w których regularnie gra z dobrymi przeciwnikami. A oto ostatnie wyniki spotkań towarzyskich.
10/04/2010 Friendlies Ukraine vs. Poland W - 2 : 1 09/04/2010 Friendlies Ukraine vs. Poland W - 5 : 1 13/02/2010 European Icehockey Challenge Ukraine vs. Austria L - 3 : 6 12/02/2010 European Icehockey Challenge France vs. Ukraine L - 4 : 3 11/02/2010 European Icehockey Challenge Italy vs. Ukraine L - 4 : 1
Litwa niestety od lat boryka się z ogromnymi problemami finansowymi. Co ciekawe niedawno prezesem federacji litewskiej został wybrany 24- letni hokeista !!! Wpływa to na poziom gry, Litwie brak dobrych sparingpartnerów. Wracając do meczu trzeba powiedzieć, że dwa lata temu Ukraina ograła Litwę 6-1. Zwycięstwo minimum trzema bramkami bardzo realne.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Gr. B, 17.04.2010, godz. 20:00
Słowenia - Polska
Typ: 1 ✅ lub Słowenia -1.5 ⛔
Kurs: 1.35 lub 1.55
Polska dzisiaj stanie przed trudnym zadaniem pokonania Słoweńców na ich lodowisku. Spore problemy są w defensywie i o tą formację obawiam się najbardziej dzisiaj. Jest wprawdzie paru doświadczonych hokeistów, ale powołania Skrzypkowskiego czy Wajdy czy nawet bez doświadczenia w kadrze Kotlorza są chyba awaryjne i pewnie tych hokeistów byśmy dzisiaj nie zobaczyli, gdyby nie wypadli inni. Również w ofensywie Różański czy Sarnik, którzy z roku na rok są coraz słabsi na pewno budzą wątpliwości co do przydatności w kadrze. Słoweńcy również mają swoje problemy, ale chcielibyśmy mieli mieć takie problemy ???? . Są to raczej problemy bogactwa, kogo wybrać, kogo odrzucić bo konkurencja w kadrze jest bardzo duża. Niech świadczy o tym to, że 20 - letni obrońca Blaz Gregorc, który ma za sobą pełny sezon w szwedzkiej Elitserien mistrzostwa niestety zobaczy tylko w roli kibica. No, ale najlepszym świadectwem jest fakt, że 8 (tyle naliczyłem) hokeistów gra na co dzień w krajowych klubach, pozostali to stranieri. U nas za to sytuacja jakiej nie pamiętam, wszyscy zawodnicy to nasza ligowa krajówka i to nie w najlepszym wydaniu. Niestety Słoweńcy bardzo się rozwinęli przez te ostatnie lata w hokeju, aczkolwiek też nie mogą przeskoczyć tej bariery pozostania na stałe w grupie A. Nam dzisiaj będzie brakowało ogrania z dobrymi zespołami, to jest nasza największa bolączka, Polacy się odcięli od dobrych sparingpartnerów, od grania w Interlidze, dlatego nasz hokej jest w tendencji spadającej... Chciałbym być złym prorokiem dzisiaj. Jedynym dobrym znakiem jest że reprezentację poprowadzi Wiktor Pysz, który jako jedyny wprowadził nas do grupy A przed 9 już laty.
Inne typy warte uwagi
1T Słowenia 1.75 ✅
over 6.5 1.85 ⛔
Gr. A, 17.04.2010, godz. 16:30
Wielka Brytania - Chorwacja
Typ: Wielka Brytania -1.5 ✅ 4-1
Kurs: 1.57
Wielka Brytania za to nie była nigdy kelnerami i powiem nawet, że się rozwinęła ostatnio. Przed mistrzostwami zwycięstwa z Holandią dwukrotnie. W zeszłym roku ograli nas w Toruniu po dogrywce. Chorwaci też zrobili na pewno postęp, bo Medvescak zaczął grać w Austrii i przekłada się na pewno w jakiś sposób na ich poziom. Jednak w tym meczu typuję twardo grających Brytyjczyków, z którymi raczej nikomu łatwo się nie gra.
 
diego71 0

diego71

Użytkownik
Słowenia - Polska 2 1,35 lub handi -1,5


Jaki poziom ligi, taki i naszej reprezentacji niestety. Małym światełkiem w tunelu jest dobra postawa młodego pokolenia z Wojasa Podhale Nowy Targ. Damian Kapica, bo jego przede wszytki mam na myśli na MŚ jednak nie zagra, ponieważ gra już na MŚ18. Co ciekawe w spotkaniu z Wielką Brytanią zdobył trzy bramki. Wracając do seniorów to najwieksze obawy wzbudza we mnie lini defensywna. Marian Csorich po tym zawodkiem z bloku defensywnego spodziewam sie najwiecej. Solidny obrońca dysponujący niezłym uderzeniem zza niebieskiej, ale to by było chyba na tyle. Kłys przez dłuższy czas zmagał sie z kontuzja, w finale z Wojasem niz nadzwyczajnego nie pokazał. O postawe Kotolorza również sie obawiam. Owszem w lidze spisywał sie nieżle, ale Słoweńcy to przecież zawodnicy z innej półki. Szkoda, że Miro Zatko z Naprzodu Janów nie otrzymał jeszcze obywatelstwa, bo moglibyśmy mieć z niego sporo pożytku. W ofensywie wygląda to już troszke lepiej, ale euforii nie ma. O zawodników Wojasa jestem spokojny, ale o Róźańskiego czy Sarnika już nie. Piotrek to dość konfliktowy zawodnik o czym przekonali sie chociażby w Tychach czy Sosnowcu. Licze na Bagińskiego, który zawsze gra na 100% swoich możliwości. Serce i płuca GKS-u Tychy, podobnie powinno być w reprezentacji. Tylko jak to wygląda na tle Słoweńców. Ograni zawodnicy, którzy w wiekszości wystepuja za granicą. W ostatnim czasie prasa na Słoweni nie była łaskawa dla zawodników, zarzucając ostatnie kontrolne spotkanie z Japonią(wygrane 3-2). Trzeba mieć jednak na uwadze fakt, że to tylko spotkanie kontrolne w którym trener ćwiczył różne warianty gry. Nasz hokej jest nadal w epoce kapienia łupanego i spotkanie ze Słowenią niestety to potwierdzi.

Popieram wojasa i również gram handi na Wielką Brytanie.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Ufff, ale jestem rozczarowany. Naprawdę nie wiem co powiedzieć, bo przegraliśmy mecz, w którym nie byliśmy słabsi. Ba, śmiem powiedzieć, że minimalnie lepszy. Gdyby nie Zbora te dwie bramki z niczego puścił, to pewnie by karne były.... Dawno nie było takiej szansy, bo jak co roku faktycznie byliśmy gorsi od tych najlepszych drużyn i nie można było nic powiedzieć, to teraz powstaje pytanie co by było, gdyby Zapała, Borzęcki czy Słaboń mogli przyjechać... Naprawdę zagraliśmy jako drużyna i nie było błędów, po Słoweńcach to się naprawdę więcej spodziewałem, a tu się okazuje że grali bardzo indywidualnie.... Mistrzostwa się dopiero zaczynają, ale szkoda strasznie. Jutro jestem dobrej myśli i powinniśmy Węgrów ograć..
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
18.04.2010, godz.13:00
Wielka Brytania - Korea
Typ: 1 ✅ 2-1
Kurs: 1.30 bwin

Anglicy wczoraj spokojnie ograli Chorwację 4-1, pomimo tego, że byli po 26 godzinnej podróży autobusem. Dzisiaj powinni sobie bez problemów poradzić z Koreą, która nieoczekiwanie stawiła opór Węgrom przegrywając zaledwie dwoma bramkami. Ciekawe, czy to słabość Węgrów, czy Korea zrobiła taki postęp. Dzisiaj poznamy prawdę.
 
noobcior 77

noobcior

Użytkownik
Węgry - Polska
Typ: Polska
Kurs: 5.00
Buk: Bet365
Analiza:

Dziś o 16:30 rozpocznie się spotkanie Hokejowych Mistrzostw Świata dywizji pierwszej. Typ być może patriotyczny, lecz mam nadzieję, że się sprawdzi. Polacy wczoraj ulegli Słoweńcom 3:2, grając nie najgorzej, lecz popełniając błędy w obronie. W sparingach nasi rodacy także nie spisywali się najlepiej, lecz sądzę, że teraz czas na przełamanie. Węgrzy w pierwszym spotkaniu pokonali teoretycznie najsłabszą drużynę Korei Południowej 4:2, co nie jest powalającym wynikiem. Przedturniejowe sparingi to wygrana z Norwegami 2:1 oraz porażka z Austriakami 3:2. Tak więc zapowiadają się wielkie emocje, a według mnie kursy nie są odzwierciedleniem szans obu zespołów na zwycięstwo. Do boju Polacy.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Węgry - Polska
Typ: Polska 4.60 ⛔
X 5.20 ⛔
Polska +2.5 1.5 ⛔
Do wyboru, do koloru, ja na pewno wezmę wszystkie typy tutaj podane, bo warto. Jak widać bukmacherzy nie doceniają kompletnie Polaków, nie wiem dlaczego Węgrzy są uważani za takiego faworyta tego meczu, skoro wczoraj wymęczyli nowicjusza w Dywizji, Koreę, Polacy zagrali naprawdę bardzo dobry mecz ze Słowenią, która od Węgrów jest mocniejsza!!! Węgrzy również grają krajówką, ponadto mają ciekawą sytuację z bramkarzami, najmłodszą parę mistrzostw stanowią 22-latek i 18-latek. Ciekawe, że trener amerykański odrzucił Budaia, co było dużym zaskoczeniem. Sam jestem ciekawy jak dzisiaj się zaprezentuje. Jak dzisiaj Zbora będzie bronił tak jak w 2 i 3 tercji naprawdę mają sporą szansę na zwycięstwo, ale muszą zagrać tak jak wczoraj, konsekwentnie i bez błędów. Na pewno dobrym znakiem wczoraj było to, że fizycznie wyglądamy całkiem całkiem, sam trener Wiktor Pysz stwierdził, że byli szybsi wczoraj od Słoweńców. Wierzę, że dzisiaj będzie dobrze, do boju po zwycięstwo!!
edit: kompletnie nie rozumiem jak można zagrać tak dwa skrajne meczu, jeden dzień i kolosalna różnica... Ze Słowenią wszyscy ich chwalili, nawet Słoweńcy, teraz - dramat....
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Japonia - Holandia
Typ: Japonia ✅
Kurs: 1.4
Dzisiaj rusza Tilburg. Właściwie to ruszył, zgodnie z oczekiwaniami Ukraina rozbiła Litwę. Teraz Austria znęca się nad Serbią... A wieczorem? Gospodarze, Holendrzy grają z Japonią. Japonia zrobiła spory postęp od kilku lat, przykład zremisowali ze Słowenią przed mistrzostwami, w zeszłym roku zajęli 3 miejsce tylko za Kazachstanem i Słowenią, z którymi przegrali 1-3 i 1-2, także są to porażki minimalne. Za Ekrotha Japonia wygrała również z Polską.... Dzisiaj łatwo nie będzie, bo Holendrzy na początku nieźle się zawsze prezentują, gdy grają na świeżości. Natomiast na pewno są faworytami i będą chcieli 3 miejsce w mistrzostwach zająć. Aby to osiągnąć dzisiaj trzeba pokonać Holandię.
Ciekawy typ:
Holandia +2.5 1.72 ✅
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Polska - Korea 1 1.35, godz. 13:00 ✅ 5-2

Austria -5.5 1.5, godz. 13:30 ⛔
Japonia -6.5 1.6, godz. 17:00 ⛔
Holandia +4.5 2.0, godz. 20:30 ⛔

Podaje typy zbiorcze. Kilka słów uzasadnienia. Polska musi wygrać dzisiaj z jednym z dwóch najsłabszych zespołów i nie wyobrażam sobie innego rozwiązania. Japonia gra z Serbią, której poziom jest tak mierny, że pewnie chłopaki z 1 ligi polskiej by sobie z nimi poradzili, naprawdę nie ma co komentować, ledwo na łyżwach jeżdżą. Holandia nie powinna przegrać wysoko z Ukrainą, ciekawy typ, który po kursie 2.0 warto wziąć. Holendrzy grają u siebie i niełatwo się z nimi gra. Litwa jest bardzo słaba, także Austriacy 6 bramkami też powinni wygrać, jak zagrają na 100%.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom