>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2010 FIBA under 17,18,20 (M,W dywizje - a,b)

Status
Zamknięty.
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
dubel:

Portugalia - Węgry 1,35 ✅
Szwajcaria - Dania 1,35✅

Dubel u20. Sytuacja wyglada tak. Portugalia bilans 1/3 a Wegry 0/4. Wyzej w tabeli Izrael i Finlandia z bilansem 2/2 i oni graja dzis miedzy soba. Portugalia powinna wygrac, jeszcze moze w tej grupie powalczyc, Wegrzy juz bez szans. Minusem Portugalii jest brak solidnego strzelca. Szwajcaria cholernie slaba, wczoraj wysoka porazka z Rumunia chyba -26. Dania wygrala +1 z Bialorusia i dzis powinni zrobic bilans 2/0. Zaden zespol w tej grupie nie ma jeszcze 2 wygranych, Dania moze byc jedyna, powinni sie postarac bo jeszcze maja Rumunow, Gruzje wiec latwo dalej nie bedzie. To jest grupa G - 5 osobowa slabszych ekip.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Rosja - Francja 1,65 1/10 ✅

under 135.5 1,80 0,5/10 ⛔

Co prawda granie kobiet w kosza jest mniej wiecej tak samo sensowne jak granie WTA Tour (z tym ze sa w WTA postacie wielkie i wyjatkowe a w basket woman nie a to spora roznica) jednak jeden typ zaproponuje za stawke najnizsza z mozliwych. 1/2 turnieju więc gramy o finał. Do zaprponowania sa dwie opcje. Rosjanki po dziwnej porazce z Holenderkami graja nagle dobrze (w sumie ten mecz byl o nic). Francja wczoraj oslabiona brakiem jednej z lepszych zawodniczek Tchatchouang jakos wygrana wymeczyla. Jednak biorac pod uwage mega pokraczny kosz w wykonaniu kobiet to smialo mozna liczyc na undera i mase przestrzelonych rzutow. Zreszta juz nie jedna osoba wspominala w roznych miejscach, ze 135.5 linia jest o 5-6 punktow za wysoka. Mecz o 17:30.

Graly juz ze soba kilka dni temu (21) i bylo 76:59 dla Rosji.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Rox, kosz kobiet jest zajebisty i nie masz co się z tym kłócić.

Ode mnie takie coś:

Polki po wygranej z Włoszkami dziś zmierzą się z Holenderkami. Nie będzie to pierwsze spotkanie na tych ME między tymi drużynami, bo w fazie grupowej Polki pokonały już Holenderki 72-57. Dobre spotkanie rozegrały wtedy Claudia z Olivią. Dziś liczę na to samo, no i oczywiście na to, że Kaczmarska i Misiuk pokażą, że wczorajsza ich gra z Włoszkami nie była przypadkiem. A przecież potrafią to zrobić. Potrzebna tylko jest odpowiednia koncentracja, a wtedy może uda się uniknąć sporej ilości strat.

Mój typ na to spotkanie:

Polska 1.85 ✅
Bwin





Lecimy dalej, czas na mecz Łotwa - Hiszpania. Wczoraj Hiszpanki niemiłosiernie męczyły się z Ukrainą. Zdominowały spotkanie na deskach, miały więcej przechwytów, mniej strat, ale ogarnęła je straszna niemoc rzutowa. Można to nazwać pechem. A, że suma szczęścia w sporcie równa sie zero, to wierzę, że dziś już tego pecha po stronie Hiszpanek zabraknie. A tak serio to po prostu wiem na co stać te dziewczyny, naprawdę potrafią grać w kosza, ufam, że trener odpowiednio zareaguje na wczorajszą grę i dziś Hiszpania zagra dużo lepiej.

Móje typy:

Hiszpania 1.55 ✅
Expekt

Hiszpania -3.5 1.85 ✅
Expekt




Kolejne spotkanie, o którym napiszę to drugi z meczów półfinałowych czyli Rosja - Francja. Tutaj moimi faworytkami są Rosjanki. Są wg mnie po prostu lepszymi koszykarkami, stanowią lepszą drużynę, co pokazały już w bezpośrednim starciu wygrywając z Francuzkami 76-59. Dziś stawką jest finał ME, więc motywacji na pewno nie zabraknie. Oba zespoły zagrają na 110% i wierzę, że wygra po prostu lepszy. Lepszy, czyli wg mnie Rosja.

Moje typy:

Rosja 1.70 ✅
Expekt

Rosja -2 1.85 ✅
Expekt





W innych dwóch spotkaniach pokusiłbym się o postawienie na dwa dogi (i pewnie tak zrobię), mianowicie Ukrainki i Litwinki. Ukrainki wczoraj dobry mecz z Hiszpankami, sprawiły im sporo kłopotu, a co jak co, ale Turczynki to nie ten level co Hiszpanki. Myślę, że dziś będą na fali po wczorajszym spotkaniu i wygrają to spotkanie. A co do meczu Litwy z Serbią to jakoś mnie Litwinki bardziej przekonują. Jeden bezpośredni mecz już z Serbkami na tych ME wygrały 63-57 i wierzę, że dziś wygrają kolejny.

Moje typy:

Ukraina 2.20 ✅
Bwin

Litwa 2.10 ✅
Bwin
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Olo nie wygłupiaj się...

Hiszpanki grają momentami tragicznie. Nie wiem jak one wygrywają te końcówki bo cały mecz spią. Kuriozalny dziś mecz z Łotwą. Panny z Lotwy miały w 1 kwarcie skuteczność za 2 punkty 3/16 !!! - trzy szesnaście !!! - a jednoczescnie wygrywaly z Hiszpankami... ?! To jak musiala grac Hiszpania? Rany boskie. Espana prowadziła 3:2 i 11:10 a potem ciągle minus. Cały mecz od -6 do -11, non stop. Nagle pościg i wyciągniecie meczu na 56:52. Poziom gry zapewne tak żenujący, że szkoda o tym pisać.

Rosjanki genialnie z Francją. Wysoka wygrana, niesamowita skuteczność z gry, osobiste celne. Pełna kontrola, świetna forma. Pisze to po to aby zasugerować ktos powinien wygrać finał. Nie znam jeszcze kursów, licze na równe. Hiszpanki mają mnóstwo szczęścia, gorzej z rozumem, taktyką i skutecznościa.

Ale po 1 to baby, po 2 under wiekowy wiec w głowie niektore maja błyszczyki i inne ciekawe sprawy po 3 hiszpanki chyba nie zagrają do polowy tak zle jak w pozostalych meczach (np. ze slaba Ltiwa -10 i jak zwykle pogon) wiec stawka bedzie 1/10... nie ma sie co napalac. Takiego rocznika chyba dawno Hiszpania nie miala i one nie moga wygrac tej imprezy. Rosja nie podaruje im runa 20-0 to nie Litwa, to nie Łotwa, starczy tylko odrobina myślenia bo tam nawet nie chodzi o sama gre ale o rozsadek, dluzsze akcje itd.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Rox nie ważne czy grają ślicznie, czy zdominują mecz, ważny jest końcowy wynik. A jeżeli wygrywają mecz za meczem mimo słabej jak na ich możliwości gry no to zajebiście. Więc bez sensu gadać, że śpią, że grają tragicznie jak wygrywają. Może i grają słabo, ale efekt jest.
Taka mała analogia do Hiszpanii na niedawnych piłkarskich MŚ. Też ponoć grali nieładnie, słabo, bez stylu, ale wygrywali mecz za meczemi i mistrzostwo świata zdobyli. A mistrzów się nie sądzi.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Chyba sie nie skapowaliśmy. Przecież tu nie chodzi o ładość gry. Ja nie napisałam ani słowa na ten temat. Problem jest ze skutecznoscia i wieloma innymi elementami. Rozumiem, ze one do polowki graja spokojnie ale co mecz na takim minusie? Nikt mi nie powie, ze one to kontroluja. Kontrolowaly taka zabawe kilka lat temu kluby w NBA. Przynajmniej kilka takich było, grali sobie do polowy na remis, 3 kwarta na maxa i 4 kontrola. Oczywiscie to tylko teoretyka, nie da sie tak meczow zaplanowac ale on tam byl zarys jak to ma wygladac. To mialo gleobki sens i czesto udawalo sie realizowac. Tu jest pustactwo. Minus -10 i zaczynamy gonic, po co? Powiedz mi po co? Skoro potrafia te mecze wyciagac to czemu doprowadzaja do takich stanow? -11 w srodku 4 kwarty z Łotwy to jest wynik albo braku odpowiedzialnosci, albo bezradnosc, albo glupota. To, ze wyciagnely to zasluga w duzym stopniu rywalek.

Co do MŚ kompletnie nie czaje tego co napisales. Czemu Hiszpania wg Ciebie nie grala ladnie? Przeciez to byla najlepsza pomoc na swiecie i niesamowity Villa w ataku? Taka teze to lansowali sami dziennikarscy nieudacznicy i panowie z tvn24 ktorzy nie odrozniaja Pedro od Fabregasa (koles komentujac fete w programie dzien po dniu nawet mial watpliwosci czy to Reina sie tak zabawia), ci sami panowie dzwonia do Radka Majewskiego zamiast do Stefana. O czym my mowiny? To są durnie i tylko tacy lansowali te glupoty o Hiszpanach. Wiekszosc wie, ze nie znosze Hiszpanow ale obiektywnie stwierdzam jak bylo, grali najlepiej po za meczem ze Szwajcaria.

Hiszpanki graja zle. Jesli rywalki trafiaja co 5 rzut a mimo to wygrywaja to co sie dzieje z ta druzyna? Co one wyrabiaja? Czemu nawet przy tylu prezentach nie sa w stanie wyjsc na maly plus w meczu?

Z Ukraina 1 kwarta 19-27 wygrana w meczu 75-74 chociaz to sa rywalki ktore powinny ogrywac bez problemu

z Litwa 1 kwarta 17-25

z Lotwa 1 kwarta 8-17 (na skutecznosci Łotwy za dwa 3/16 i 3 kw 9-19 po poscigu juz w 2)

Poczatek turnieju byl dobry, teraz co mecz to klopoty. Doczlapaly sie do finalu, dla dobra koszykowki zycze im wysokiej porazki z Rosjankami, ktore zdecydowanie zasluguja na wygrana. A swoja droga jak to mozna porownac do pilki i Hiszpanow, oni w kilku meczach robili 0-1 do polowy po to by kretynsko odrabiac? Byly lepsze i gorsze okresy ale takie cos wiele osob dziwi. One nie kotroluja tego co robia, nie da sie tego robic skoro ciagle powtarza sie schemat:

w dupe -&gt; remis -&gt; poscig -&gt; moze wyciagniemy

lub druga wersja

w dupe -&gt; poscig -&gt; w dupe -&gt; wyciagamy drugi raz moze nie uda

Mam nadzieje, ze taka glupota z Rosja juz nie ujdzie na sucho, chyba, ze po prost brak im umiejetnosci i zadna taktyka itd nie odgrywa roli. To tez jest mozliwe. Wszystko wskazuje na Rosje ale znajac moje umilowanie do pecha to nagle moze sie okazac, ze Hiszpania zagra na wyjatkowej skutecznosci a Rosji nic nie bedzie wchodzic dlatego gram za grosze ale nie zgadzam sie z lansowaniem tezy ze te Hiszpanki sa znakomite, bo nie sa. WCzoraj Twoje dwie idolki mialy lacznie z gry 3/18 i 5 strat. Rywalki graly na stecznosci 30% za 2 i prawei 24% za 3. Z Ukrainka niecale 37% za 2, pochwalic mozna je za jeden element. Mala ilosc strat, jak na taka gre.

No i kurs na Rosje 1,85 niezle... ✅
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Taktyka taktyką, ale to są wciąż młode zawodniczki, w dodatku zawodniczki. Wiadomo, że w damskim koszu czasem dzieją się dziwne rzeczy. Ale skoro potrafią i tak wygrać mecz, wyciągnąć w końcówce mimo słabej gry to tylko dobrze o nich świadczy. Ja tam jestem za Hiszpankami i tyle, ich gra może się nie podobać, ale ja tam lubię te zawodniczki.

Jeszcze co do pokolenia, to wcale nie jest ono takie bardzo słabe. Xargay, Ouvina, Gil i Ble to mogą być naprawdę niezłe zawodniczki jeżeli będą grały w swoich klubach i ktoś będzie na nie stawiał. Brakuje im ogrania na ten moment to fakt, ale wg mnie jeszcze kiedyś usłyszysz o tych zawodniczkach przy okazji jakichś sukcesów kadry hiszpańskiej, bądź ichnych klubów.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Dobra czas na ME U18 facetów.


Na dziś takie coś:

Poland U18 - Latvia U18 1.85
Expekt


Buki wczoraj z Hiszpanami dały naszych jako doga, a oni wygrali kilkunastoma. Nie wiem czemu, ael buki nie doceniają naszych. A jest tam w składzie kilku z drużyny wicemistrzów świata U17 sprzed niedawna, m.in. Ponitka, Karnowski, Gielo, Niedźwiedzki. Także nie ogarniam czemu takie kursy.


Greece U18 - Turkey U18 1.50
Expekt


Tutaj Grecy mają po prostu mocniejszą pakę. Dla przykładu Turcja ostatnio (chyba wczoraj) przegrała z Serbią 14 czy jakoś tak, a 3 dni wcześniej Grecy pocisnęli kilkoma tą samą Serbię.


Italy U18 - Croatia U18 1.66
Bet365


Tu jak wyżej, Makarony mają mocniejszą pakę i już.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Zupelnie sie nie zgadzam jesli chodzi o Wlochow. Graja FATALNIE. Sa tak ciency, ze fani basketu przecieraja oczy ze zdumienia. Gentile ptorafi rzucic 40 punktow a reszta doslownie nic. Jak na zlosc wczoraj z Grecja bylo odwortnie, -16 Gentile lawa i doszli na 74:74 ale graja taka padake ze koncowka uwalona mocno. Radze nie grac Wlochow, Chorwacja przed mistrzostwam grala fatalnie w sparingach, tu nie wyglada to tak zle. Mecz Wlochy - Rosja byl dobry a tam Gentile 42 punkty, po za tym meczem Wlosi sie kompromituja.

Popieram za to typ na Grekow. Maja niesamowitego centra, to jest przyszla gwiazda basketu na tej pozycji. Inteligetny, rzuca z samych dobrych pozycji. Grecy nie powalaja ogolnie ale graja madrze, dobrze, maja szanse na sukces na tej imprezie chociaz sa slabsi od Rosji i Litwy. Ledwie wyciagneli przegrany mecz z Serbia chociaz Serbowie mocni i tu nie mozna miec pretensji. Bilans 2/1 wiec trzeba wygrac aby nie trafic np. na Rosje. Ja mam niestety tylko 1,45

Grecja - Turcja 1,45 5/10 ub ✅
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Hiszpania - Słowenia 1,30 3/10 ✅

Hiszpania ma chyba najgorszy rocznik od dawna. Nic nie graja, 3 mecze z rzedu uwalone i spotkanie ze Slowenia jest o wszystko. Chociaz jak wygra Francja z Polska to chyba i tak nie awansuja ale mecz Francji jest chyba pozniej a rywala maja trudniejszego niz Spain wiec walka na calego. Slowency niespodziewanie pokonali Łotyszy ale wczoraj porazka-26 z Francja zniwelowali szanse na awans do minumum a jesli liczy sie bilans nie pkt a mecz bezposredni to nie maja juz szans w ogole. Hiszpania slaba ale ten mecz powinni mimo wszystko wygrac.

Serbia - Italia 1,30 10/10 ✅

Italia to najwieksza komprmitacja - obok Hiszpanii - na tych Mistrzostwach. Zeby wygrac z Serbia to Gentile musialby rzucic chyba 50 punktow. Serbia wczorja przegrala z Rosja i gra dzis o wszystko. Awans z ostatniego miejsca daje Litwe wiec natychmiastowy out zimprezy. Nie widze mozliwosci innej jak wygrana Serbow i to jest 10/10

Rosja - Grecja 1,40 1/10 ✅

Rosja ma 3/1 wiec teoretycznie moga przegrac ale... po 1 walka o liderowanie w grupie to wazna sprawa bo znow jest zagrozenie, ze w 1/2 bedzie Litwa. Prosze mi wierzyc, ze to cholernie wazne. Nikt nie chce trafic na Litwe bo graja niesamowicie. Problem z Rosja jest inny. Jesli im dobra dobra i wygrane poprzewracaly w glowie to moga sobie powiedziec, ze i Litwe walna wiec dzis nie trzeba grac na maxa. Watpie aby tak bylo ale taka mozliwosc istnieje wiec mam obowiazek o tym napisac. Grecja to dobry zespol ale sa gorsi od Rosji zdecydowanie. Dzis Serbia wygra i bedzie miec 3/2, Rosja jak wtopi 3/2 i Grecja 3/2 wiec to nie jest fajna sytuacja ale jesli decyduja male punkty to moze niska przegrana i tak dac Rosji 1 miejsce takze nie szaleje z tym typem.
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Pozwolę sobie skomentować postawę naszych chłopaków u18 z Francuzami u18. Na niespełna 6minut prowadziliśmy 57-49 (nie będę ukrywał księgowałem już $) ale to co się stało później przeszło moje oczekiwanie zdołaliśmy jedynie dorzucać pkt z linii rzutów wolnych a psychika naszych padła chyba do zera. Ostatecznie mecz przegrali 65-69 pozostawiając sobie i nam chyba bardzo duży niesmak tym bardziej że to Francuzi punktowali a my staliśmy niemrawo przy stanie 62-62 jeszcze był cień nadziei ale słaba postawa w końcówce sprawiła, że przegraliśmy jakże ważny wygrany mecz !
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
W bardzo wielu meczach u 17,18,20 jest cos takiego, ze druzyna wygrywa plus 15 a konczy -15. Dlatego ja tu nie gram prawie w ogole meczow na styk. Nie lubie w koszu kursow 1,30 a tutaj tłuke wlansie takie widzac spora roznice miedzy zespolami. W wielu meczach rownych wlasnie byl taki scenariusz albo odjazd, remis, odjazd, remis itd w rozne strony. Dziwne ale to da sie zauwazyc widzac przebieg spotkan. Polska i tak w tabeli jest nad Francja chociaz nikt rozsadny za takie cos naszych kadrowiczow nie pochwali. W trakcie meczu to Francja miala z plus 8 a wcześniej byli na minusie i to taka zabawa ciągle. Teraz zacznie sie prawdziwe granie. Grupy sie skonczyly i przegrywajacy odpada. Koniec kalkulacji. Licze na final Litwa - Rosja bo to dwie najlepsze druzyny na tej imprezie.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP


Krótki przegląd sytuacji...

Trzy mecze powinny byc do jednej bramki a raczej kosza. Litwa wygra, Serbia wygra i Rosja wygra. Licze ze to juz da dobry kurs bo mecz Serbów z Polska to nie jest jakis 100% bank ale powinni Serbowie wygrać. Najtrudniejszy mecz do typowania to Chorwacja - Łotwa. Łotysze graja dziwnie. Wygrywaja z Hiszpania a przegrywaja ze Slowenia itd. Chorwacja wydaje się ciut lepsza, pewniejsza chociaz przypominam, że przed Mistrzostwami grali raczej slabo.

Stawiam na awans Rosji, Litwy, Chorwacji i Serbii, jak wystawią kursy to napisze coś konkretniejszego, tzn już chyba same typy bo zespoły wcześniej mniej więcej opisałam. Litwa cała dobra, grają w domu. To najelspza druzyna tej imprezy. Rosja niesamowicie mocna, ograni gracze, wielu dobrych, równy skład. Serbia to troche niewiadoma, potrafili przegrać wygrany mecz z Grecją, nie mieli szans z Rosja więc tu mam troche wątpliwosci i jesli będzie niski kurs to mzoe odpuszcze. Licze na dobry kurs na Chorwatów. Bardzo solidni, troche niedoceniani. Łotyszy nie da się chyba dobrze analizowac bo co oni zagraja to chyba sami nie wiedzą. Kompletny brak ławki, po za piątka to praktycznie same barany i to jest wielki ich minus. Złapią faule to nie ma zmienników dlatego raczej Chorwacja. Rosja, Litwa banki a tamtem mecze zobaczymy jutro. Chociaz na Litwe pewnie bedzie 1,10 wiec nie ma sensu.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Niestety mam minimalna ilosc czasu wiec na szybko (i tak juz opisalam to co trzeba).

Rezygnuje z meczu Łotwa - Chorwacja. Piatka Łotwy jest w miare przyzwoita, maja troche opcji za 2 i dwoch strzelcow za 3. Przy dwoch elementach pozytywnych tzn. siada rzut i nie łapiemy fauli no to moze byc wynik dla Łotwy dobry. Nie wiem, nie ma sensu gracz meczów na styk bo wtedy najczesciej decyduja 2-3 akcje.

Serbow dam z Polska, 1.50 dobry kurs chociaz bez bardzo dużego przekonania. Serbowie mieli bardzo trudna grupe a grupa polska byla najslabsza. Polacy korzystali z ulomnosci rywali ale sami tez przegrywali glupio mecze (jak z Francja). Pod koszem zdecydowana przewaga Serbow, troche mnie martwi ich porazka z Grecja i niewielka walka z Rosja ale mysle, ze wygraja.

Serbia - Polska 1,50 3/10 ✅

Litwa 1,10 takze odpuszczam, nawet nie dodaje na jakies podatki czy tasmy. Oni do tej pory wszystko wygrali a w takim turnieju zawsze jeden mecz gra sie slabszy. Trzeba pamietac, ze to jest under 18 i w glowach tych dzieci sa jeszcze barbi panienki i inne cuda. A noz akurat jaka puszczalska lala rzucila lidera zespolu i sie chlopak zalamal. Zdecydowanie kurs nie do gry.

Gram mocniej jeden mecz. Rosja ✅ - Francja. Nie mam tu zadnych watpliwosci, o Rosjanach napisalam wiele dobrego, nie widze sensu tego powtarzac. Kurs niestety 1,30-1,35 nie weim jeszcze gdzie bede grac ale to dla mnie jest 8/10

edycja:

Gram dubla Rosja + Serbia bez kombinacji i tylko to dzis. Chociaz 2,5 na Chorwatow mnie oszkuje, jesy value ale nie mam jak dzis tego sledzic, mecz bedzie raczej na styk.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Wczoraj w koszu dzialy sie rzeczy kuriozalne. Widze, ze oba mecze w sOuth za 1,10 ostre przegrane, w dywizji A faworyzowani Litwini wygrali 67:66 po zenuajcoc slabym meczu (pod koniec 4 kwarty bylo -10). W dywizje B sensacje nie do pojecia. Izrael u siebie przegral z bardzo slaba Finlandia majac praktycznie wygrany a Czarnogora ze stanu 49:39 uwalili z przecietnymi Czechami -1 czy -2. Koszmar ale wczesniej praktycznie wszystko wchodzilo wiec mozna bylo sie spodziewac, ze beda niespodzianki. Porazki sa normalne, dziwi raczej frajerski sposob ale to wlansie pokazuje, ze trzeba miec umiar w grze panow do lat 17,18 bo to nie sa jeszcze ani uksztaltowani ludzie ani koszykarze. Final Litwa - Rosja raczej nie do gry, wczoraj Litwini pokazali, ze sa zdecydowanie do ogrania a Rosja grala w 1/2 ok. Zreszta nie mam neistety zabardzo czasu dzis na analizy.

Gra juz under 18 kobiet od 29.07 - dywizja A (Słowacja) i dywizja B (Rumunia).

http://www.fibaeurope-u18women.com
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom