>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

20. kolejka T-Mobile Ekstraklasy 02.03.12 r. - 05.03.2012 r.

Status
Zamknięty.
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Mamy Typera Ekstraklasy, więc i analizę trzeba skrobnąć;)
W 20.kolejce spotykają się jeden z 2 głównych (a może i po ostatniej kolejce główny) kandydat do zdobycia MP z murowanym kandydatem do spadku, czyli Legia z ŁKSem.
Legia po wyprzedaży młodych zdolnych ściągnęła jakby nie patrzeć głośne nazwiska, czyli Novo i Blanco. Ten 1. grał już we Wrocławiu i powinien strzelić debiutancką bramkę na polskich boiskach, 2.odpoczywał ze względu na brak certyfikatu, podróż itd...
Warszawiacy (11-3-5 bramki 33:12) w tabeli ustępują tylko Śląskowi o 2 punkty, jednak po niedzielnym zwycięstwie we Wrocławiu 4:0 dla wielu są głównym kandydatem do zdobycia mistrzostwa.
U siebie grają stosunkowo fajną piłkę, w meczu z ŁKS będą mieć pełne pole do popisu, gdyż nie spodziewam się po gościach czegoś więcej niż murowanie bramki...
Bilans na Łazienkowskiej to 5-1-2 bramki 15:5, jednak 2 porażki to 4. i 6.kolejka, potem było już tylko lepiej. Co ciekawe każde z 5 zwycięstw, to zwycięstwo minimum 2-bramkowe.
Po odpadnięciu z LE mogą skupić się na ligowym podwórku.
Skład w porównaniu do Łodzian to niebo, a ziemia... Z resztą trenerski podobnie, bo &quot;Świra&quot; trenerem nie nazwę.
ŁKS od początku sezonu gra beznadziejnie (4-4-11 bramki 12:36) , gdyby nie chwilowy przebłysk z Probierzem na ławce, to już byliby w 1.lidze...
Na wyjazdach 3-1-5 bramki 5:15 i 4z5 porażek to porażki minimum 2-bramkowe... Zbieranina piłkarzy plus kilku po znajomości i tak sobie grają próbując walczyć o utrzymanie.
Jak dla mnie tradycja zostanie podtrzymana i Legia wygra spokojnie ten mecz. Dla przypomnienia w 1.rundzie ŁKS przegrał u siebie 1:3. Tu należy się spodziewać jeszcze wyższego wyniku...
Legia @ 1.27✅ Bet770
Legia -1.5 @ 1.84✅ Pinnacle
 
wybraniec 0

wybraniec

Użytkownik
KORONA KIELCE - PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA​

Na dzień dobry w piątek o godzinie 18:00 w ramach 20. kolejki T-Mobile Ekstraklasy dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku w Kielcach. Dlaczego ciekawego? Ponieważ o punkty powalczą zespoły, które wiosną nie doznały porażki i co ciekawe nie straciły jeszcze żadnej bramki !

Na wstępie warto zaznaczyć że zagrają ekipy które bardzo mocno walczą w każdym meczu na boisku. Trener Podbeskidzia Robert Kasperczyk jak zwykł mawiać - bielszczanie gromadzą punkty góralskim serduchem. Z kolei piłkarze Korony Kielce nigdy nie odpuszczają żadnemu rywalowi i w każdym meczu pod wodza trenera Leszka Ojrzyńskiego walczą na całego. Warto też zaznaczyć że piłkarze z Kielc zebrali w tym sezonie już 70 kartek !!! w tym aż 7 czerwonych.

Drużyna Korony Kielce, aktualnie zajmuje 5 miejsce w ligowej tabeli. Zdobyli 31 punktów, bilans bramkowy 21 strzelonych - 19 straconych. Trener Leszek Ojrzyński cały czas chwali swoją drużynę, mówi że to zespół prawdziwych „walczaków”, zawodników nieustępliwych, charakternych, nie bojących się twardej gry.
W pierwszych dwóch kolejkach po zimowej przerwie piłkarze Korony Kielce zdołali zdobyć 6pkt. przy tym uzyskując bilans bramkowym 3-0. W pierwszym meczu wygrali 2:0 z Jagiellonią (warto odnotować że w tym meczu Łukasz Jamróz zaliczył debiut, zdobył również dwa gole), natomiast w drugim meczu zdołali wygrać z mistrzami Polski, Wisłą Kraków na wyjeździe 1:0. A więc dwa pierwsze mecze pokazują że Koroniarze są bardzo dobrze przygotowani do rundy wiosennej. W szeregach Korony Kielce w zimowej przerwie doszło do kilku personalnych zmian. Do Kielc powrócił obrońca Paweł Golański, a siłę ofensywną wzmocnił Daniel Gołębiewski. Po stronie strat na pewno zwraca się uwagę na Brazylijczyka Hernaniego, który przeniósł się do Pogoni Szczecin. Dużym atutem Koroniarzy jest przede wszystkim linia pomocy. W niej pierwsze skrzypce grają tacy gracze, jak Jacek Kiełb, Paweł Sobolewski, a przede wszystkim trzeba zaznaczyć doświadczony Serb Aleksandar Vuković.

Co do drużyny z Bielska-Białej, to można powiedzieć jedno – kieleckiej ostrości w grze nie przestraszą się. Po dwóch udanych meczach na wiosnę, zwycięstwo na wyjeździe z Widzewem (1:0) i wygranej u siebie z Zagłębiem również (1:0) piłkarze z Podbeskidzia jadą do Kielc w bardzo dobrym nastroju. Do składu Podbeskidzia wraca kapitan Marek Sokołowski (pauzował za kartki).
Podbeskidzie jest tylko o jedną pozycję niżej od swoich rywali, zajmują 6 miejsce w tabeli z bilansem bramkowym 17 strzelonych i 19 straconych.

Mój typ na ten mecz to (U2.5) poniżej. ✅
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Cracovia - Zagłębie Lubin
Typ: x2 ✅ ✅ ✅
Kurs: 1,70
Bukmacher: bwin
Spotkanie na szczycie, wróć... - na dnie tabeli. Generalnie fajnie się ogląda takie pojedynki, bo zazwyczaj piłkarze walczą, nie odstawiają nogi i zapieprzają od jednego pola karnego do drugiego. Naprawdę. Walki odmówić im nie można, w przeciwieństwie do umiejętności, bo często nawet najprostsze przyjęcie piłki sprawia problemy. Ale do rzeczy. Cracovia - i będę to powtarzać w kółko - nie wzmocniła się w przerwie zimowej, na tych pozycjach, które tego wymagają. Obrona dziurawa, środka pomocy brak. Lepszy przeciwnik potrafi to wykorzystać. Chociażby tydzień temu Jagiellonia, która bramki nie zdobyła, ale taki Nika Dzalamidze wchodził w szesnastkę jak nóż w masło. I Zagłębie również dysponuje ciekawym składem i gra całkiem przyjemnie, mimo niekorzystnych wyników (remis z Wisłą, porażka z Podbeskidziem). Wydaje mi się, że są w stanie urwać punkt. Zrobiła to Lechia, zrobiła Jagiellonia, to i w zasięgu lubinian jest remis. Warto odnotować, że najlepszy zawodnik &quot;Pasów&quot;, Saidi Ntibazonkiza, wraca po pauzie, ale pewnie będzie nieco zmęczony, bowiem wczoraj zagrał w reprezentacji Burundi. Nie wiem, czy zdąży wrócić na mecz, ale fakt faktem &quot;świeży&quot; na pewno nie będzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Korona Kielce - Podbeskidzie B-B
Typ: over 1,5 @ 1,56


Dziś rusza 20. kolejka ekstraklasy, zaczynamy tą kolejkę od meczu dość ciekawego pomiędzy Koroną, a &quot;Góralami&quot;. Ciężko wytypować zwycięzce, bo obie drużyny wygrały 2 mecze w tej rundzie do tej pory i każdy z nich jest w formie. Korona ograła Jagiellonię i Wisłę, więc powinni być naładowani, więc myślę, że dziś oni wygrają, choć może być różnie. Dlatego ja stawiam na co najmniej 2 gole, gdyż obie ekipy nie strzelają może najwięcej, ale grając 3 mecze ze sobą, 3 razy wpadł wynik overy, więc myślę, że warto spróbować. Sąsiedzi w tabeli, każda z tych drużyn na pewno będzie walczyć
 
ckkuman 21

ckkuman

Użytkownik
Korona ograła Jagiellonię i Wisłę, więc powinni być naładowani, więc myślę, że dziś oni wygrali choć może być różnie.
Rozwaliło mnie to zdanie ????
A tak wracając do tematu.
Korona na pewno ustawi wysoki pressing tak jak miało to miejsce z Jagiellonią, dlatego można liczyć na dogodne sytuacje. Osobiście odradzam grania overa, a to dlatego, że zarówno Korona jak i Podbeskidzie po strzeleniu gola nie dąży do powiększania przewagi tylko skupia się na obronie wyniku. Zwróćcie uwage...Korona jest drużyną która strzeliła najwięcej goli w pierwszej połowie, zawsze po tym jak ustawili sobie mecz ich priorytetem stawało się &#39;&#39;0&#39;&#39; z tyłu.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Korona na pewno ustawi wysoki pressing tak jak miało to miejsce z Jagiellonią, dlatego można liczyć na dogodne sytuacje. Osobiście odradzam grania overa, a to dlatego, że zarówno Korona jak i Podbeskidzie po strzeleniu gola nie dąży do powiększania przewagi tylko skupia się na obronie wyniku. Zwróćcie uwage...Korona jest drużyną która strzeliła najwięcej goli w pierwszej połowie, zawsze po tym jak ustawili sobie mecz ich priorytetem stawało się &#39;&#39;0&#39;&#39; z tyłu.
Tylko, że Jaga i Wisła grają otwartą piłkę, a pressing w meczu przeciwko Podbeskidziu nie będzie kluczowym elementem. W tym meczu przesądzą detale aczkolwiek najbliżej mi do 0:0 w tym meczu.
 
popijava 87

popijava

Użytkownik
Typ dnia na dziś to czysta 2 na Miedziowych. Czytam co tu piszecie i nie wierzę. Przecież Cracovia to są cienkie bolki i zastanawiam się jak można stawiać na drużynę, która w 19 meczach strzeliła 10 bramek. &quot;Lepsza&quot; jest tylko Lechia więc myślę, że to są główni kandydaci do spadku. Zagłębie jest mocniejsze w każdej formacji. Poza tym nie może dziś przegrać by by traciło do Craxy 5 punktów, a do ŁKS - 2 i do Lechii 5 punktów. ŁKS i Lechia dostaną baty w tej kolejce. Zagłębie jest mocne w pomocy więc będzie rządzić dziś na boisku. Craxa trochę za nimi pobiega, ale bramki chyba nie strzeli, bo niby kto miałby to zrobić. No chyba że jakiś prezent dostaną od rywala lub sędziego. Stawiam na 2:0 dla Miedziaków
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
Typ dnia na dziś to czysta 2 na Miedziowych. Czytam co tu piszecie i nie wierzę. Przecież Cracovia to są cienkie bolki i zastanawiam się jak można stawiać na drużynę, która w 19 meczach strzeliła 10 bramek. &quot;Lepsza&quot; jest tylko Lechia więc myślę, że to są główni kandydaci do spadku. Zagłębie jest mocniejsze w każdej formacji. Poza tym nie może dziś przegrać by by traciło do Craxy 5 punktów, a do ŁKS - 2 i do Lechii 5 punktów. ŁKS i Lechia dostaną baty w tej kolejce. Zagłębie jest mocne w pomocy więc będzie rządzić dziś na boisku. Craxa trochę za nimi pobiega, ale bramki chyba nie strzeli, bo niby kto miałby to zrobić. No chyba że jakiś prezent dostaną od rywala lub sędziego. Stawiam na 2:0 dla Miedziaków
Nie rozumiem. Jeśli Zagłębie jest tak dobre to dlaczego okupują ostatnią pozycję w tabeli? Brak szczęścia? O tym można mówić w 1-2 meczach, ale nie w ponad połowie sezonu. Chyba trochę się zapędziłeś mówiąc, że Cracovia to cienkie bolki, a Miedziowi ich stukną. Być może. Ale mówiąc, że Zagłębie jest o wiele lepsze to chyba przesada.
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Dziś w Kielcach spotkają się dwie drużyny, które nie stracił bramki w dwóch ostatnich spotkaniach. Co ciekawsze goście nie dołożyli jeszcze dwa mecze z poprzedniej rundy co w sumie daje nam 4 spotkania bez straconej bramki, co patrząc z perspektywy początku sezonu jest nie lada osiągnięciem. Korona natomiast zaczyna tę część rozgrywek podobnie jak początek, gdy doznali porażki dopiero w 10 kolejce. Ciężko mi wytypować kto wygra, najbliżej jednak mi do jakiegoś remisu bramkowego stąd więc moje typy na to spotkanie:

Korona - Podbeskidzie obie strzelą 2,10 bwin

Korona - Podbeskidzie over 1,5 1,58 pinnacle

DW 1-1
6,00 unibet
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
W Krakowie to jest value na over, moim zdaniem 1X2 do grania nie jest. Gdy Hapal przychodził do Lubina to nie tak wyobrażałem sobie marnotrawienia pieniędzy. Widać podział na &quot;atakujących&quot; i &quot;broniących&quot; drużyna nie tworzy jednego organizmu, ale jedzie na jedno kopyto. Cracovia za to środka pola też PRAKTYCZNIE nie ma, więc będzie to szybki mecz. Z obu stron powinno coś wpaść. To będzie istna sieczka.. oby nie na noże :razz:
 
G 148

gruby_czarny

Użytkownik
Moim zdaniem większe value na over w Kielcach.2,79 w pinnacle jest do wzięcia. Oczywiście statystyki obu drużyn mówią o raczej małych szansach,ale gdyby było inaczej to kurs by wynosił 1,79. Tak szukając argumentów za tym typem nasunęło mi sie takie coś że patrząc na tabelę to generalnie obu ekipom spadek nie grozi a ew zwycięzca może jeszcze się podłączyć do walki o puchary.Sąd taka moja nadzieja na bardziej otwarty futbol i wynik podobny do tego z zeszłej rundy
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Cracovia - Zagłębie
Over 1.5 gola
1.43
Betsson

Dzisiaj o godzinie 20:30 zmierzy się ze sobą Cracovia i Zagłębie Lubin. Obie ekipy są w dole tabeli. Jest to mecz w ramach 20 kolejki spotkań. Stawiam w tym meczu na over 1.5 gola. Argumentuję swój typ tym, że ekipa przyjezdnych jest najbardziej overową drużyną w lidze. Oznacza to, że w meczach z udziałem Lubinian pada najwięcej bramek. Ich średnia na mecz to 2.74 gola. W tym sezonie ligowym zaliczali już takie wyniki jak 3:2, 4:1, 4:0 czy 2:2. Zagłębie na 19 meczy miało 13 razy +1.5 gola. Moim zdaniem dzisiaj nie będzie problemów aby w spotkaniu z Cracovią wpadły 2 gole. Z kolei gospodarze są na drugim biegunie jeśli chodzi o statystyki bramek. Ich średnia na mecz to 1.58 gola co daje im 15 miejsce w klasyfikacji under/over. Moim zdaniem dzisiaj szybko zdobyta bramka przez jedną z drużyn sprawi, że mecz będzie ofensywny, a kibice zgromadzeni na stadionie w Krakowie zobaczą kolejne bramki. Mój typ na ten mecz to 2:2 i over 1.5 gola. Ostatnie 2 mecze H2H to wyniki 1:1 i 2:2.
✅
 
K 2K

kfjatek

Użytkownik
Lech Poznań - Górnik Zabrze
Rumaka jako trenera, piłkarze chyba zaakceptowali. Wydaję się, że chociaż mentalnie Lech w poniedziałek powinien być w końcu inną drużyną. Od strony sportowej jednak niewiadoma.
Personalnie. Wojtkowiak kontuzjowany, jutrzejszy trening ma być decydujący. Do treningów powrócił już Murawski (trenował nawet z piłką), ale b.wątpliwe żeby znalazł się w kadrze na ten mecz. I co najważniejsze - Rudneva nie zawiesili, dostał jedynie karę finansową.
Jutro trening ma odwiedzić spora grupa kibiców.
Dla mnie osobiście NO BET.
 
witek-k 326

witek-k

Forum VIP
Lechia Gdańsk- Wisła Kraków 2 2,3( bet365)
Różnica jakości zdecydowanie po stronie Wisły. Oczywiście, ostatnie ligowe wyniki na to nie wskazują, ale biała gwiazda tworzy lepszy kolektyw, wsparty indywidualnościami. Lechia nie ma w składzie gracza pokroju Meliksona, Kirma czy Garguły( może Traore, ale jest bez formy), którzy robią różnicę.
Ponadto Lechia na PGE Arenie nie zachwyca: 9 meczów i tylko 4 zdobyte gole.
Na koniec ciekawy fakt. Pierwszy mecz wyjazdowy drużyn prowadzonych przez Michała Probierza( w obecnym sezonie):
Cracovia- ŁKS 0-1
OFi Heraklion- Aris 0-1
Lechia- Wisła...
Jest to oczywiście wróżenie z fusów, ale co tam. Jakaś analogia jest.
 
nalokson 26

nalokson

Użytkownik
Spotkanie: Lechia - Wisła
Typ: Wisła
Kurs: 2.2
Bukmacher: Expekt

Analiza:

Jak pewnie większość forumowiczów wie, Wisłę kilka dni temu przejął Michał Probierz. To jest pierwszy argument przemawiający za tym, że być może coś wreszcie ruszy się w tej drużynie. Nowy trener to zawsze bardzo mobilizujący bodziec do pracy dla wszystkich zawodników, ponieważ każdy wtedy zaczyną z czystą kartą i każdy będzie się chciał pokazać. O mobilizację w zespole będzie więc nie trudno.

Kolejny argument jest taki, że Wisła wcale nie najgorzej radzi sobie w meczach wyjazdowych, spośród których przegrała jedynie dwa razy. Teraz Wiśle przyjdzie grać na pięknym gdańskim stadionie, jednak jak pokazuje historia, Wisła wcale nie stoi na straconej pozycji jeśli chodzi o granie na gigantach. W rundzie wiosennej udało jej się zgarnąć 3 punkty z Lechem oraz przy komplecie publiczności ze Śląskiem - jak więc widać, publika na stadionie przeciwnika nie działa paraliżująco na ten zespół. Ponadto mecz Lechii z Wisłą będzie meczem przyjaźni więc zabraknie tam wrogo nastawionych kibiców do przyjezdnego rywala.

Jeśli chodzi o ofensywę obu zespołów, zarówno Wisła, jak i Lechia nie mają się czym pochwalić. Wisła potrafiła strzelić 18 bramek w 19 spotkaniach, co daje średnią poniżej 1 gola na mecz, ale Lechia ma jeszcze gorszą średnią, bo mniej niż 0,5 gola na mecz to totalna katastrofa. W najbliższym spotkaniu za kartki będzie pauzował najlepszy ofensywny piłkarz Lechii Abdou Razack Traoré, który w poprzednim meczu zobaczył ósmą żółtą kartkę. Jeśli z tym piłkarzem w składzie Lechia gra taki ofensywny piach, to jak poradzi sobie bez niego? Wydaje mi się, że Lechii będzie bardzo ciężko strzelić Wiśle gola - tym bardziej, że Wisła w defensywie gra przyzwoicie (w 19 meczach straciła 16 goli). Aaa - w najbliższym meczu prawdopodobnie nie zagra Michał Czekaj, jest więc prawdopodobieństwo, że Wisła dotrwa do końca meczu w takiej samej liczbie zawodników w jakiej rozpocznie to spotkanie ????

Każdy zespół w tym meczu będzie musiał walczyć o 3 punkty. Lechia powoli zaczyna bronić się przed spadkiem, bo ma tylko trzy punkty przewagi nad strefą spadkową. Komplet punktów będzie więc konieczny w najbliższym i każdym kolejnym meczu. Wisła też ma o co walczyć, bo nie tylko na mistrzostwo są już coraz bardziej iluzoryczne szanse, ale i puchary zaczynają temu zespołowi uciekać i teraz jest już ostatni gwizdek, by zacząć gonić czołowe zespoły. Z kim zdobywać punkty jeśli nie z zespołem, który jest na 13 pozycji w tabeli?

Lechia w tym meczu musi się otworzyć, to samo musi zrobić Wisła. Właśnie w tym upatruję szansę Wisły na wygraną. Gospodarze nie mają kim postraszyć gości jeśli chodzi o zbobywanie bramek. Nie zakładam więc scenariusza w tym meczu, że to Wisła będzie musiała gonić wynik. Przy otwartym futbolu, krakowskiemu zespołowi będzie łątwiej o gole - jeśli uda się strzelić w pierwszej połowie bramkę gdańszczanom, w drugiej nie będą już nic do stracenia i muszą się odkryć, a to jest szansa dla Wisły na granie z kontry i przypieczętowanie wyniku.

Wiadomo, że ofensywa Wisły grała bardzo mizernie na wiosnę, ale talent Meliksona, Ilieva, Bitona i Genkowa MUSI wreszcie zaskoczyć i mam nadzieję, że ta maszynka odblokuje się w końcu i zacznie działać jak należy. Oby przełamanie niemocy nastąpiło już w najbliższą sobotę. Michał Probierz powinien już o to zadbać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
adi80 2

adi80

Użytkownik
Jakoś nie zauważyłem ale jeśli ktoś już podwał ten ty to z góry przepraszam.
Legia - ŁKS over 2.5 1.85 bet-at-home⛔

Nie popadłem w huraoptymizm ???? ale w bet-at-home nie ma zakładu na wynik 10-0 ????
A tak poważnie to:
Ostatnie pięć sezonów:
Mecze w lidze: 7 (6 wygranych Legii, 1 remis), bramki: 10-5 dla Legii
Mecze w Pucharze Polski: 5 (5 wygranych Legii), bramki: 8-1
Mecze w Pucharze Ekstraklasy: 2 (2 wygrane Legii), bramki: 6-2
Legia w Warszawie: 7-0-0 (bramki: 13-2)
Ostatnie 5 meczy Legii w Warszawie to 4 zwycięstwa i 1 remis, bramki 10:0, 2 overy 2,5
Ostatnie 5 meczy ŁKS na wyjeździe to 2 zwycięstwa i 3 porażki, bramki 9:4 na niekorzyść ŁKS, 3 overy 2,5.
Statystyki nie przemawiają w 100% za moim typem, jednak jestem skłony zaryzykować. Wszystkie atuty po stronie Legii, pytanie tylko czy rozwiąże się worek z bramkami? ???? Pozdrawiam i trafień życzę ???? aha, gratuluję typu PoPiJava ????
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
GKS Bełchatów - Polonia Warszawa
2:1​

W polskiej Ekstraklasie jako pierwsi dziś na boisko wybiegną zawodnicy GKS Bełchatów i Polonii Warszawa. Spotkanie bardzo ważne będzie dla Czarnych Koszul a szczególnie dla trenera Zielińskiego. Wiadomo, że pan Wojciechowski źle znosi porażki a ta z Widzewem dodatkowo go zdenerwowała ponieważ trener zmienił skład obrony. Mimo to kibice narzekać nie mogą. Drużyna gra poprawnie, regularnie wygrywa chociaż oczywiście zdarzają się takie wpadki jak z Widzewem. Wysoka trzecia pozycja i strata tylko 4 punktów do lidera potwierdzają siłę zespołu oraz fakt, że pierwszy raz od przejęcia klubu przez Wojciechowskiego jest on na właściwej drodze do spełnienia jego celów (mistrzostwo lub puchary).
A co słychać w Bełchatowie? Tam raczej różowo nie jest.Odległa pozycja w tabeli oraz tylko 4 punkty przewagi nad strefą spadkową nie pozwalają spać spokojnie kibicom i działaczom. Jednak dwa ostatnie mecze sprawiły, że kibice przynajmniej na chwilę mogli odetchnąć z ulgą. Zwycięstwo nad rozbitym Lechem i remis z Górnikiem pozwoliły trochę powiększyć zdobycz punktową. Także przed spotkaniem z Polonią piłkarze podchodzą spokojnie i zapowiadają walkę o 3 punkty co przy problemach w bloku defensywnym Czarnych Koszul jest całkiem możliwe. Ja jednak liczę na zwycięstwo Polonii, który w obecnym sezonie/rundzie jest na pewno drużyną lepszą od gospodarzy dzisiejszego pojedynku.

Moja propozycja:

Polonia (około 2.55)⛔
Polonia dnb (około 1.80)⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
GKS Bełchatów - Polonia Warszawa
Remis
@ 3,2
bet365
Widziałem poprzedni mecz Bełchatowian z Górnikiem Zabrze i nie powiem, że wyglądają źle. Na pewno największym mankamentem jest to, że nie potrafią trzymać odpowiednio równego tempa przez cały mecz. Grają przez 30 minut tak, aż się oglądać nie chce, ale potrafią też stworzyć ciekawą i widowiskową akcję. Powinni więcej atakować bokami. Na flance jest Kosowski. Zmienia często strony, bez różnicy czy ma piłkę na prawej czy lewej nodze i tak dośrodkowanie zazwyczaj jest bardzo dokładne. Najlepszy asystent GKS-u i jeden z lepszych w lidze. Pod względem umiejętności obu nóg myślę, że nawet najlepszy. Żewłakow znowu nie wykorzystał swojej szansy i w zdobywaniu bramek wyręczył go Dawid Nowak, chwilę po wejściu z ławki. To pewnie Nowaka zobaczymy od pierwszych minut.
W Polonii gorąco. Frustrat Wojciechowski już szaleje po porażce z Widzewem, a to na pewno odbija się na sytuacji w szatni. Cani strzelił w tygodniu bramkę dla Albanii i wydaję się być mocnym punktem ofensywy z Konwiktorskiej.
Kadrowo Polonia wygląda lepiej, jednak GKS jak wspomniałem potrafi w porywach zagrać dobry futbol. Chociaż wielu szuka szansy w Czarnych Koszulach, ja jednak skuszę się ku remisowi.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ekstraklasa
Legia Warszawa(-1,5) - ŁKS Łódź
Typ: Legia
Kurs: 1,80
Bukmacher: Bet365

Dziś przed nami zapowiada się ciekawy mecz pomiędzy drużyną z czołówki z totalnym outsiderem ligi. ŁKS gra bardzo słabo, momentami nie da się patrzeć na jego grę, natomiast Legia jest w gazie po ostatniej wygranej aż 4-0 nad liderem i dziś u siebie będzie chciała powtórzyć wysoki wynik. Kibice Legii przy Łazienkowskiej oczekują zwycięstwa i myślę, że Legia nad słabym ŁKS-em powinna wygrać przewagą 2 goli. Kurs jest ciekawy na ten typ, a Legia z dwoma nowymi zawodnikami, którzy będą chcieli się pokazać i Blanco będzie chciał powtórzyć bramkę ze sparingu. Mam nadzieję, że Legia dzis wygra wysoko i będzie na co popatrzeć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom