>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

20. kolejka T-Mobile Ekstraklasy 02.03.12 r. - 05.03.2012 r.

Status
Zamknięty.
legia 122

legia

Użytkownik
Świeża informacja - certyfikat Blanco przed chwilą dotarł. Szerszy komentarz wkrótce zamieszczę.
Handi -1,5 warte ryzyka w tych okolicznościach przyrody. Siła ofensywna Legii robi wrażenie. Ljuboja Radovic Novo Blanco. Każdy z nich z osobna byłby niekwestionowaną gwiazdą wielkiego formatu w każdym pozostałym zespole ekstraklasy. słaba defensywa ŁKSu będzie co i rusz nękana. Łodzianie wyjadą ze sporym bagażem bramek z Warszawy.
Najgorsza defensywa w lidze vs najlepszy atak. Morale wysokie, forma wysoka co pokazał mecz ze Sportingiem u siebie jak i ligowy we Wrocławiu każdy inny wynik niż minimum dwubramkowa wygrana Legii będzie sporą sensacją. Defensywa Łodzian fatalna, ofensywa też kuleje - mniej bramek tylko Lecha strzeliła. Wiekowe wypalone &quot;gwiazdy&quot; wyjęte z formaliny raczej nie zbawią ŁKSu...
 
adi80 2

adi80

Użytkownik
Witam, tak sobie patrzę na statystyki drużyn grających w piątkowych meczach i jakoś ciężko mi podjąć jakąś decyzję odnośnie obstawienia.
Korona - Podbeskidzie, 5 meczy pomiędzy drużynami, 3 zwycięstwa Korony, 1 remis, 1 zwycięstwo Podbeskidzia. W bramkach 10-7 dla Korony. Tylko w jednym meczu nie padł over 2,5. Na boisku Korony 2 mecze, 1 wygrana Korony i 1 remis, w obu przypadkach over 2,5. Jednakowoż w pięciu ostatnich meczach Korony u siebie tylko 1 raz zaliczyła over 2,5. A Podbeskidzie w ostatnich 5 meczach wyjazdowych też tylko jeden over 2,5. Nie będę rozpisywał się o wynikach tych drużyn w ostatnich 5 meczach bo można to sobie sprawdzić na necie. Napiszę tylko, że biorąc je pod uwagę też ciężko wytypować wynik tego pojedynku, no, przynajmniej mi, początkującemu grajkowi. Chyba będę jednak skłaniał się ku Koronie z podpórką.
Drugi mecz Cracovia - Zagłębie. Wszystkie mecze pomiędzy drużynami na korzyść Zagłębia. 15 meczy, 3-6-6, bramki 21-23 dla Zagłębia. Natomiast Kiedy Cracovia była gospodarzem bilans wygląda następująco: 2-3-2, bramki 10-9 dla Craksy. Ostatnie 5 meczy Zagłębia na Cracovi to 3 remisy i 2 zwycięstwa Zagłębia. 3 overy 2,5. Natomiast ostatnie 5 meczy Cracovii u siebie to 2 zwycięstwa i 3 remisy. 4 undery 2,5. Zagłębie na wyjeździe w ostatnich 5 meczach to same porażki, 4 overy 2,5. Tylko, że statystyki nie grają, wiemy, że Zagłębie musi zacząć zdobywać punkty aby myśleć o utrzymaniu. Z kim? Jak nie z Cracovią? Cracovia też tych punktów potrzebuje aby być nieco spokojniejszą o ekstraklasowy byt. Gdzie ja nie u siebie? Z kim jak nie z ostatnim w tabeli Zagłębiem?
O tym pisałem na początku, ciężko wytypować. Myślę, że postawię tak:
Korona Kielce - Podbeskidzie 1X, 1.32 ✅
Cracovia - Zagłębie 1X, 1.30⛔
AKO: 1.72⛔
bet-at-home
 
J 21

j@rek

Użytkownik
Spotkanie: Cracovia - Zagłębie
Typ: Cracovia +0.25 (AH)
Kurs: 1,41
Bukmacher: Pinnacle Sports

Lubinianie ostatni raz w Ekstraklasie wygrali na boisku rywala w zeszłym roku w maju, w tym sezonie zdobywając na wyjeździe raptem jeden punkt. To słabiutki zespół kompletnie nie radzący sobie w meczach wyjazdowych. Kandydat numer jeden do spadku. Przerwa zimowa jak widać niczego nie zmieniła, nawet fajny mecz rozpoczynający wiosnę z bez rewelacji grającą Wisłą, a później już blamaż z beniaminkiem z Bielska-Białej i przegrana tam 0:1. Z kolei Cracovia godnie walczy o utrzymanie w lidze, Krakowianie nie przegrali ostatnich pięciu spotkań w Ekstraklasie, niestety niemal wszystkie remisując. Wszystko wskazuje na to, że jeśli Cracovia nie wygra jutrzejszego meczu, to z pewnością go zremisuje. Nie upatruję tutaj jakichkolwiek szans na zwycięstwo gości. Dodam jeszcze, że ostatnie pięć meczy tych drużyn zakończyło się własnie remisami. Statystycznie wygląda to własnie tak, ale jak kolega zauważył wcześniej, statystyki nie grają.

---edycja
Wynik: 0:2 | -
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
Spotkanie: Widzew Łódź - Śląsk Wrocław
Typ: X
Kurs: 3,15
Bukmacher: Bet-at-home ✅

VS

Tak jak można rzec, że Widzew ma patent na Polonię, tak to stwierdzenie również można odnieść do Śląska Wrocław. Śląsk od 12 lat nie wygrał w Łodzi, a w ubiegłym sezonie wywieźli z Łodzi stracone 5 bramek przy 2 zdobytych (5:2 - 18.09.2010 r.) Również we Wrocławiu, jeszcze na Oporowskiej Widzew radził sobie dobrze, w ostatnim pojedynku na stadionie Śląska we Wrocławiu, Widzew wygrał 2:1. Śląsk po porażce dotkliwej z Legią na własnym, nowym stadionie miejskim.
Widzew natomiast zaplusował po kiepskim starcie z Podbeskidziem. Zdecydowanie Widzewiacy wolą grać w meczach, w których nie są faworytami do zwycięstwa. Widzew gra znacznie lepiej przeciwko drużynom, które są faworytami danego spotkania. Nie inaczej jest w tym meczu, gdzie goście z Wrocławia są faworyzowani. Jednakże gdzieś z tyłu głów w piłkarzach Śląska tkwią ostatnie dwie porażki z Widzewem oraz klęska z Legią. Na pewno będą szukać okazji do rewanżu. Wydaje się, że Łódź jest wymarzonym miejscem gdzie mogliby się przełamać, ale Widzew nie składa broni. Po meczu z Polonią kadra Widzewa nie ucierpiała na zdrowiu, zatem Radek Mroczkowski ma do dyspozycji całą kadrę Widzewa, plus Jarek Bieniuk, który już powinien zagrać przeciwko Śląskowi. Kontuzja pleców już niemal wyleczona. Zobaczymy jak będzie prezentował się nabytek Widzewa Ben Dhifallah, który zaliczył udany debiut w Ekstraklasie. Dudu i Ostrowski również na plus w ubiegłym spotkaniu. Dudu lubi grać przeciwko Śląskowi, gdzie obrona Śląska lubi faulować (patrz. Pietrasiak, Celeban), a wtedy Brazylijczyk ma okazję do dośrodkowań i łatwo o bramkę dla Widzewa. Pietrasiak jednak nie zagra z Widzewem, ale o pojawienie się stałych fragmentów gry dla Widzewa jestem spokojny.
O ile wygrana Widzewa w niedziele byłaby niespodzianką, tak remis myślę, że by już takiej sensacji nie spowodował. Remis jest jak najbardziej możliwy, a ja go właśnie typuję ????
2:2 ✅
 
lewandowski 127

lewandowski

Użytkownik




Tak jak napisał &quot;Legia&quot; Legia po pozyskaniu Navo oraz teraz Blanco który już błysnął w meczu sparingowym z Mazur Karczew strzelił dwie bramki i napewno po tych transferach siła ofensywna Legii jest numerem 1 w ekstraklasie i tutaj może być naprawdę kiepsko dla &quot;Gangu Świra&quot; Legia w tym meczu może wyjść bardzo ofensywnie tj 3 napastnikami Ljuboja , Blanco , Navo czy też może Hubnik który wraca po kontuzji i tez jak Blanco strzelił dwie bramki w sparingu za nimi Radović oj trener Skorża ma twardy orzech do zgryzienia na taką ekipę jak ŁKS chyba naprawdę może zaryzykować takiej gry na trzech napadziorów , a jak wspomniałem wyżej może to się źle skończyć dla ekipy przyjezdnej która jak do tej pory jest zbieraniną piłkarzy a nie drużyną może nazwiska mogą robić wrażenie na co po nie których , ale potrzeb czasu , aby oni zaczęli grać w piłkę i wygrywać (może za daleko wybiegam w przyszłość) mecze moim zdaniem napewno nie nastąpi to w sobotę . Legia po porażce w Zabrzu szybko wyciągnęła wnioski i w imponującym stylu wygrała we Wrocławiu ze Śląskiem 4:0 !! Myślę że może tutaj paść podobny wynik jak ten we Wrocławiu i nikt nie powinien być zaskoczony ...

Podsumowując : Legia Warszawa (-1,5) @ 1.89 | 188bet ✅✅ Rezultat 2:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
bukszpanns 68

bukszpanns

Użytkownik
2.03.2012, 18:00
Korona Kielce - Podbeskidzie B-B
Typ: 1
Kurs: 2.31
6/10j
Betsson
✅ 2:0 ✅
Analiza:
Podopieczni Leszka Ojrzyńskiego fantastycznie rozpoczęli rundę wiosenną od 6 punktowej zdobyczy, dzięki zwycięstwu 2:0 w Kielcach nad Jagiellonią, oraz wyjazdowej wygranej z Wisłą w Krakowie, skromnie 1:0, ale jednak trzy punkty są. Dzięki temu iż Scyzory dobrze rozpoczęły ten rok, plasują się na 5 pozycji w ligowej tabeli. Jednak nie gorzej rok rozpoczęli Bielszczanie pod wodzą Roberta Kasperczyka ogrywając skromnie na wyjeździe Widzew 1:0 oraz również 1:0 na własnym stadionie Zagłębie Lubin, co zwiększyło passę zwycięstw do 4(rok 2011 kończyli wygranymi 1:0 u siebie z Bełchatowem oraz w Białymstoku 2:0 z Jagiellonią) oraz dało awans w tabeli na 6 pozycję. Spotkanie to można zaliczać do hitów kolejki, co przed sezonem czy też na samym początku było nie do pomyślenia, gdyż Podbeskidzie jak dobrze zaczyna nowy rok i kończyło poprzedni, tak źle zaczynało sezon. Bielszczanie w tym sezonie na wyjeździe w 9 spotkaniach zdobyli 8 goli, co złożyło się na 13 pkt (4-1-4) tracąc przy tym 12 bramek, co na beniaminka daje bardzo dobry rezultat. Jednak gospodarze tego pojedunku, czyli Korona, u siebie w tym sezonie spisuje się ponadprzeciętnie jak na drużyny Ekstraklasy zdobywając w 10 spotkaniach 19 punktów(Gole 12:7) co daje 3 wynik ekstraklasy w meczach domowych. Jak widać tych bramek nie pada za wiele, ale jednak w Bielsku-Białej Korona zwyciężyła jesienią Podbeskidzie 3:2, co jest dobrym prognostykiem na to spotkanie.
Co do kadry, sytuacja wygląda tak:
Korona Kielce
Pod znakiem zapytania stoi jedynie występ Piotra Malarczyka i Łukasza Jamroza, którzy dopiero w czwartek wrócili do klubu po występach w młodzieżowych reprezentacjach.
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Trener Podbeskidzia Robert Kasperczyk ma do swojej dyspozycji wszystkich zawodników. Po pauzie za kartki do składu może wrócić Marek Sokołowski.
Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie, ze wskazaniem na gospodarzy, jednak nie wykluczam iż Bielszczanie powalczą o remis lub nawet zwycięstwo bo apetyt rośnie w miarę jedzenia, a seria 4 zwycięstw z rzędu nie wzięła się na pewno z przypadku. Moim zdaniem będzie to najciekawsze spotkanie 20 kolejki T-Mobile Ekstraklasy, gdyż spotkają się w nim drużyny, które śmiało można powiedzieć są na fali.
 
f-by-ferragamo 41

f-by-ferragamo

Użytkownik
Wstępne przemyślenia:
Górnik jak chorągiew na wietrze, w Poznaniu powinien zadziałać efekt nowej miotły --&gt; Lech 1.6
Czarne Koszule po wpadce z Widzewem będą chciały za wszelką cenę się zrehabilitować, &quot;wypadki&quot; przy pracy się zdarzają, choć cała otoczka wokół tego spotkania dziwna...Teraz wszystko powinno wrócić na właściwe tory --&gt; Polonia 2.55
Jaga słabiutko, oj słabiutko, Niebiescy znacznie lepiej weszli w rundę rewanżową, wobec takiego kursu na Ruch nie mogę przejść obojętnie i wpisuję do notesu --&gt; Ruch 2.90
&quot;Objawienie&quot; tej rundy Podbeskidzie, czy podtrzymają dobrą passę? Wątpię, gdyby przyjeżdżało &quot;stare&quot; Podbeskidzie bardziej bym się bał, niż teraz. Teraz wiem, że Korona nie zlekceważy rywala, a niesiona wygraną nad Wisłą, to ona podtrzyma swoją passę --&gt; Korona 2.35
to tak w telegraficznym skrócie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Ja bym się nie przypalał na granie ,za ciosem, na Koronę.Ten zespół potrafi rozegrać dobre mecze, lecz równie dobrze potrafi je spartolić.Podbeskidzie to nie jest rywal który dodatkowo motywuje, a do tego jest mało wygodny i gra nieustępliwie.Kielczanie zdobyli komplety punkty ze słabą Jagiellonią i Wisłą, ale jakby to tak miało funkcjonować to by Korona o majstra walczyła, a była skazana na spadek.

Korona-Podbeskidzie x2
 
bukszpanns 68

bukszpanns

Użytkownik
Ja bym się nie przypalał na granie ,za ciosem, na Koronę.Ten zespół potrafi rozegrać dobre mecze, lecz równie dobrze potrafi je spartolić.Podbeskidzie to nie jest rywal który dodatkowo motywuje, a do tego jest mało wygodny i gra nieustępliwie.Zdobyli punkty ze słabą Jagiellonią i Wisłą, nie wyciągał bym jednak z tych meczów zbyt wielkich wniosków.

Korona-Podbeskidzie x2
Zastanawiałem się również na ten mecz co do remisu, bo Podbeskidzie racja jest to niewygodny rywal, ale przystałem jednak na typ zwycięstwo scyzorów heh ;) Myślę, że w tym sezonie jest bardzo realna szansa na grę w Europejskich Pucharach, a w Kielcach LE by się w końcu przydała ???? Więc u siebie nie mogą tracić punktów, nawet z drużynami które mają ogromną motywację i chęć pięcia się w górę tabeli. Beniaminek to zawsze trudny rywal, ale Korona już z nimi grała i wygrała w B-B 3:2 , myślę że w Kielcach będzie powtórka tylko w stosunku 2:1 ????
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
W Kielcach z tego co pamiętam to temat pucharów nie jest nawet poruszany, trener chyba nawet niedawno obliczał ile pkt potrzeba do utrzymania.Jeśli nie to niech ktoś poprawi.Jak dla mnie te dwie wygrane to dobra passa i szybko się skończy, po wygranej w Krakowie pewnie są jeszcze w chmurach.
 
djgregor 55

djgregor

Użytkownik
Mecz pomiędzy Koroną Kielce a Podbeskidzie Bielsko Biała rozpocznie 20 kolejkę Ekstraklasy.
Obie drużyny zajmują górną połówkę tabeli i ewentualne zwycięstwo umocni pozycję i przybliży do top 3.
Przed sezonem obie drużyny były skazywane na ciężką walkę o utrzymanie się w lidze jednak obie zgromadziły już odpowiednią liczbę punktów że widmo spadku oddaliło się i raczej już im nie grozi.
W rundzie wiosennej obie drużyny zanotowały komplet zwycięstw
Korona 2-0 z Jagą i 1-0 wyjazdowe spotkanie z Wisłą zaś Podbeskidzie &quot;rozbiło&quot; po 1-0 Widzew i Zagłębie.
W tym meczy może zdarzyć się wszystko trudno coś znaleźć w miarę konkretnego i z dobrym kursem gdyż dla mnie tu może być doskonale 1-0 dla każdej z drużyn jak i remis 0-0.
Oba teamy grają głównie &quot;underowo&quot; jednak jak dla mnie kurs 1,47 jest za niski.
Spróbowałem pójść trochę w inną stronę i według mnie w miarę dobrze wygląda takie zdarzenie.
Czy obie drużyny strzelą gola? Nie @ 1,66 bet365
Korona jak i Podbeskidzie na 6 ostatnich rozegranych meczy w Ekstraklasie tylko raz uczestniczyli w spotkaniach w których obie ekipy zdobywały bramki.
Korona 1-4 z Ruchem w Chorzowie zaś Podbeskidzie 1-2 z Polonia w Warszawie.

Za drobne można zagrać 0-0 @ 7,00
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
spiderro 51

spiderro

Użytkownik
Spotkanie: Cracovia Kraków - Zagłębie Lubin
Typ: 1
Kurs: 2.25
Bukmacher: Sportingbet
Cracovia i Zagłębie to dwie ekipy aktualnie zamykające tabelę polskiej ekstraklasy. Zarówno zespół z Krakowa jak i gracze z Lubina nie zachwycają formą jednak w tym spotkaniu stawiałbym na skromne zwycięstwo gospodarzy. Cracovia na własnym boisku przegrała 5 swoich pierwszych spotkań w sezonie, ale kolejne pięć rywalizacji to dwie wygrane i trzy remisy. Przede wszystkim zawodzi skuteczność, bo średnia 0,53 gola na mecz nie powala. Słabsza jest tylko Lechia. Jednak Zagłębie to drużyna, która traci dużo bramek jak na polskie realia. Ich bilans meczów na wyjeździe jest po prostu tragiczny i wynosi 0-1-8 przy 6 strzelonych bramkach i 19 straconych. Goście wystąpią bez Rymaniaka i Abwo, a Cracovia osłabiona będzie brakiem Suvorova i Radomskiego. Nie zanosi się na wiele bramek w tym spotkaniu jednak myślę, iż kopacze z małopolski się przełamią i w końcu wygrają mecz. Drużyna Zagłębia jest najlepszą do tego okazją.
 
f-by-ferragamo 41

f-by-ferragamo

Użytkownik
Cracovię i Zagłębie łączy sentyment ;) Obie z nożem na gardle, wątpię, żeby któryś z klubów zdecydował się poderżnąć drugiemu gardło...Ostatnio solidarnie &quot;3 za 3&quot;, a precyzyjnie 1 za 1, więc remis mnie nie zdziwi...
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Spotkanie: Cracovia - Zagłębie Typ: Cracovia +0.25 (AH) Kurs: 1,41 Bukmacher: Pinnacle Sports Lubinianie ostatni raz w Ekstraklasie wygrali na boisku rywala w zeszłym roku w maju, w tym sezonie zdobywając na wyjeździe raptem jeden punkt. To słabiutki zespół kompletnie nie radzący sobie w meczach wyjazdowych. Kandydat numer jeden do spadku. Przerwa zimowa jak widać niczego nie zmieniła, nawet fajny mecz rozpoczynający wiosnę z bez rewelacji grającą Wisłą, a później już blamaż z beniaminkiem z Bielska-Białej i przegrana tam 0:1. Z kolei Cracovia godnie walczy o utrzymanie w lidze, Krakowianie nie przegrali ostatnich pięciu spotkań w Ekstraklasie, niestety niemal wszystkie remisując. Wszystko wskazuje na to, że jeśli Cracovia nie wygra jutrzejszego meczu, to z pewnością go zremisuje. Nie upatruję tutaj jakichkolwiek szans na zwycięstwo gości. Dodam jeszcze, że ostatnie pięć meczy tych drużyn zakończyło się własnie remisami. Statystycznie wygląda to własnie tak, ale jak kolega zauważył wcześniej, statystyki nie grają.
Idealna pora zeby przerwac ta passe ? Tak jak pisalem juz wielokrotnie ostatnio. Jesli graja 2 wyrownane druzyny a kursy tego nie odzwierciedlaja to dlaczego by nie pobrac tego wiekszego ? Widzac 1,75 na Lubin+0,5 az sie usmiechnalem i z mila checia pobralem. Nie dosc ze nozna, nie dosc ze liga polska, 2 ostatnie miejsca w lidze, idealna sytuacja na przerwanie tragicznej passy Zaglebia bo jak nie z Cracovia to z kim ?
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Przed nami już kolejna kolejka, która zapowiada się bardzo ciekawie. Trzecia runda meczów po przerwie powinna dać nam już więcej materiału do analizy, ale oglądając mecze z poprzednich kolejek jestem w stanie dojść do kilku wniosków o których napiszę w moich analizach.
Na pierwszy ogień idzie mecz Korony z Podbeskidziem. Obie drużyny bardzo udanie zaczęły wiosnę. Mecz bardzo ciężki, ale zarazem ciekawy do przemyślenia. Jutro większe szanse na ugranie czegokolwiek daję drużynie Podbeskidzia. Korona pomimo, że gra u siebie, to będzie miała problemy z przyjezdnymi. Piłkarze z Kielc ograli Jagiellonię i Wisłę, a ja mogę oba te zwycięstwa wytłumaczyć. Dla trenera Hajto był to pierwszy mecz ligowy w roli trenera. Pogubił się, ustawił drużynę pod &quot;wesoły futbol&quot;. Zagrali otwarcie, chcieli dać widowisko, gdzieś tu wszystko umknęło i już w pierwszej połowie było po meczu. Prowadzili 2:0, w drugiej się nieco cofnęli i bronili wyniku. Słabo zagrała defensywa Jagiellonii i to też miało duży wpływ na przebieg spotkania. W meczu Wisły znowu gospodarze grali w 10. Obrona Wisły jaka jest taka jest i trzeba to brać pod uwagę. Ofensywa poniekąd musiała nadrabiać starty jednego zawodnika i przełożyło się to bezpośrednio na wynik. Kolejny mecz i muszę powiedzieć, że ten mecz będzie do tej pory najtrudniejszy dla Korony. Podbeskidzie ma też dobrą passę, ale ich gra napawa optymizmem. W defensywie grają bardzo głęboko, ale i solidnie. Do tego dobrze spisujący się Zajac w bramce i mamy solidny mur, który ciężko przebić. Jeśli coś ma się ruszyć to chyba po stałym fragmencie ze strony Kielczan. Tylko tu pojawia się pewne, ale... Korona bezpośrednio z gry będzie miała mniej, więc powinni liczyć na stałe fragmenty, problem polega na tym, że nawet i tu ciężko im będzie coś ugrać. Po pierwsze, Podbeskidzie jeśli traci po stałych fragmentach to przeważnie po rzutach rożnych. Korona pomimo rozegrania w tym sezonie 97 rzutów rożnych nie strzeliła jeszcze gola. Po rozegranych rzutach wolnych strzelali (5 bramek), ale Podbeskidzie dobrze zachowuje się przy tych bitych w pole karne wrzutkach. Stracili 2 bramki, a bardzo często po takich zagraniach potrafili wyprowadzić skuteczną kontrę. Korona z kontr strzelała w tym sezonie już kilka bramek, ale tu pojawia się kolejne &quot;ale&quot;. Podbeskidzie, po kontrze straciło tylko bramkę w jednym meczu. Uważam, że najgroźniejsze argumenty Kielczan zostały zneutralizowane. Na jesieni Korona po zaciętym meczu pobiła Podbeskidzie na ich terenie 3:2. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że Podbeskidzie jutro przynajmniej część tych punktów odbierze. Jeśli po pierwszej połowie, wynik będzie kwestią otwartą to o punkty dla gości jestem spokojny. Korona dużo lepiej gra pierwsze połówki spotkań później idzie im coraz gorzej i w tym upatruję swojej szansy. Relacja bezpośrednio z oceny meczu poparta konkretnymi liczbami powinna Was przekonać.
Korona Kielce - Podbeskidzie Bielsko-Biała| Podbeskidzie lub remis [1,57] Bet365 ⛔ 2:0
W drugim meczu liczę na jakieś bramki. Mecz na dnie, bo tak to można nazwać. Kalkulować nikt tu nie będzie. Obie ekipy są łase na te 3 punkty bardzo mocno. Wiedzą, że ich rywal jest słaby i vice versa. Jeśli chodzi o Cracovię, to tu liczę na jakąś kontrę. Zagłębie multum bramek traciło w tym sezonie po kontrach. Fakt faktem defensywa została wzmocniona, ale jest duże prawdopodobieństwo, że na kontrę i tak się nadzieją. Lubin w tej niechlujnej statystyce góruje, bowiem po kontrach stracili aż 15 bramek. Obie ekipy preferują zdobywać bramki bezpośrednio z gry, stałe fragmenty nie są ich główną bronią. Mecz może być ciekawy. Cracovia gra u siebie i przed własną publicznością będą chcieli się pokazać. Zagłębie bardzo często stara się oddawać strzały z daleka, więc idąc tropem &quot;Kto częściej ładuje, szybciej upoluje&quot; może wpadnie jakaś niezła bramka. Czekam też cały czas na Sernasa z każdym kolejnym meczem facet traci argumenty i ewidentnie widać potrzebę trafienia &quot;na przełamanie&quot;. Underowa passa w meczach Cracovii długo trwać nie może i jutro spodziewam się zaciętego meczu. Kurs na over 2,5 jest wysoki, więc z tego względu kurs na linię 1,5 też jest stosunkowo wysoki i właśnie ten typ pobieram. Pomimo, że kurs na singla zadowalający nie jest, to można złożyć fajny kupon z meczów E-klasy.
Cracovia Kraków - Zagłębie Lubin | Powyżej 1,5 gola [1,40] Bet365 ✅ 0:2
Sobotę otworzy nam mecz GKS-u Bełchatów z Polonią Warszawa. Polonia podrażniona po meczu z Widzewem. Prezes Wojciechowski był podobno wściekły i był bliski zwolnienia Zielińskiego. Szok.. biją się o majstra, a on wścieka się o każde niepowodzenie. Polonia przegrała ten mecz w głowach, byli chyba zbyt pewni wygranej, a zabrakło determinacji. Widzew zaskoczył i strzelił 2 bramki. Bełchatów niespodziewanie dobrze zaczął wiosnę. Wygrali z Lechem, słabym Lechem trzeba zaznaczyć i zremisowali z Górnikiem. Pomimo, że grali w osłabieniu to potrafili strzelić bramkę na 1:0. Pewnie gdyby Nakoulma wykorzystał karnego, to mecz potoczyły się inaczej. Brunatni uwierzyli jednak, że Górnik jest do pokonania nawet w 10. Przy bramce Pazdana błąd popełnił cały zespół. Oddali mu dużo pola, mógł spokojnie przycelować i strzelić. Bramka dziwna, parabola lotu także. Na pewno Pazdan chciał to inaczej zrobić i powiem żartobliwie - &quot;Zeszła mu&quot;. Sapela chyba też mógł lepiej się zachować, chociaż tak jak mówię, piłka trudna. Szarpnął karnego to i tak jego za wynik winić nie można. Przecież i tak ugrali remis - to dużo w takiej sytuacji. Mają zwycięstwo, remis to może teraz czas na porażkę w nowym roku ? Dla mnie Polonia jutro jest pewniejszym betem. GKS nie lubi grać z drużynami grającymi atak pozycyjny. Ktoś powie &quot;przecież wygrali z Lechem&quot;, no dobra, ale jaki ten Lech był ? Słaby, każda drużyna z E klasy pewnie by ich pyknęła. Tak jak powiedziałem GKS nie radzi sobie z drużynami grającymi atak pozycyjny. Jednak mają kilka argumentów po swojej stronie. Stałe fragmenty gry i tego Poloniści powinni się wystrzegać. Rywale dobrze grają w powietrzu, co prawda nie będzie Popka, który dobrze spisuje się w tym fragmencie to i tak GKS będzie groźny. Łatwego meczu dla nich się nie spodziewam. Polonia jednak piłką lubi pograć, na kontry się nie nastawiają, bo i zawodników nie mają do tego predysponowanych. Czasami któryś z napastników dostanie długą piłkę, bo z tego co pamiętam w tym sezonie zdobywali bramki w ten sposób. Polonia powinna dość często atakować więc okazji powinno być sporo. Może jakieś strzały z dystansu przyniosą efekt, bo Bełchatów w tym sezonie stracił aż 6 goli po strzale zza pola karnego. Z Widzewem dobre zawody rozegrał Dwaliszwili, widać u niego parcie do przodu i chęć przekuwania zamiaru w czyn. Potrafi przyjąć ciężar gry na siebie i być może jutro też coś strzeli. Polonia powinna odgryźć się za porażkę z Widzewem i uznać to za wypadek przy pracy.
GKS Bełchatów - Polonia Warszawa | Polonia Warszawa [2,50] Bet365 ⛔ 2:1
ŁKS przyjeżdża do Warszawy i boje się, że może się to dla nich źle skończyć. Może to i dobrze, bo Świerczewski dostanie w końcu tyle bramek na ile zasłużył. Niech sobie remisują ze słabiutką Lechią u siebie grając w przewadze, ale jutro będziemy świadkami zderzenia zespołów o zupełnie innej klasie. ŁKS to dla mnie drużyna szalonych emerytów. Ciekawe jak zagrają ex-legioniści, bo takie mecze na pewno ich zmotywują. Legia od początku powinna narzucić swoje tempo i grać swoje. Kluczem będzie szybka piłka, co przecież Legia pokazuje w tym sezonie. Świerczewski mistrzem taktyki jeszcze nie jest i pewnie nie będzie, bo do tego trzeba mieć głowę. Jeśli wyjdzie głęboko cofnięty popełni błąd, gdy wyjdzie ofensywnie też popełni błąd, dosłownie dramat tego trenera.. Zakładam, że zagra klasycznie 4-4-2, bo więcej książek nie zdążył przeczytać. W każdym elemencie gry Legia jest lepsza. Stałe fragmenty gry, gra w obronie, budowanie akcji, tempo gry no w każdym elemencie Legia jest lepsza. Kurs mnie nie dziwi, bo ŁKS dostanie tu kilka bramek. Po transferach w Legii potencjał drużyny jest ogromny. W mojej ocenie mają najlepszą pakę ofensywnych zawodników w lidze. Można manewrować ustawieniem wzdłuż i w szerz. ŁKS takiego komfortu nie ma. Są bardzo przewidywali i zarazem łatwi do ogrania. Łodzianie są za wolni, doświadczeniem się nie wygrywa bitew (czyt. mecz z Legią), co najwyżej wojnę (czyt. utrzymanie), bo zawsze będzie brakowało argumentów. Jedyne co to te stałe fragmenty gry. Może jakieś bezpośrednie uderzenie ? Kuciak w formie z jesieni nie jest więc błąd może popełnić. Stracili podobne bramki ze Sportingiem i z Górnikiem (po rzucie wolnym), ale są dwa warunki do spełnienia. Po pierwsze zawodnicy ŁKS-u muszą mieć dzień, a po drugie to muszą podejść pod pole karne przeciwnika. Będą mieli tylko kilka okazji w meczu na zbudowanie czegokolwiek, a przecież oni nie grzeszą skutecznością. Legia powinna ich rozbić.
Legia Warszawa - ŁKS Łódź| Legia Warszawa -1,5 [1,80] Bet365 ✅ 2:0
Przed meczem Wisły z Koroną sprzeczałem się, że kurs na Wisłę to nie value i teraz pokażę, że prawdziwe value mamy teraz. Lechia od momentu, gdy drużynę przejął Janas niczym się nie wyróżnia. Nie lubię tego trenera i nigdy nie polubię. Powinien już dawno bawić wnuków opowieściami o smokach, bo ten spod Wawela można okazać się nie do pokonania. Trener wypalony, nie potrafi wprowadzić żadnej innowacji do gry. Jego praca ogranicza się do wyboru składu meczowego, bo takie odnoszę ostatnio wrażenie. W meczu z ŁKS-em chyba nie oddali żadnego strzału na bramkę (mogę się mylić), ludzie z ŁKS-em, przecież to wstyd. Było czerwo, ale tłumaczenie wyniku tylko z powodu kartki podlatuje pod hipokryzję. Lechia argumentów nie ma. Strzelają mało bramek, stałe fragmenty też słabe. Na domiar złego z Krakowem nie zagra Traore, więc szybkie wyprowadzenie piłki mogą sobie darować. Jeśli nie oddaje się strzałów na bramkę to mecz ciężko wygrać. Możliwe, że Janas pojedzie po bandzie i zagra na remis, bo jest strasznym minimalistą i często brakuje mi wiary we własnych piłkarzy. Wystarczy krzyknąć, panowie mecz do wygrania, biegać, walczyć, a on jak na ironię &quot;panowie trzymamy&quot;. Za korzystny rezultat z ŁKSem to powinien sobie pomnik postawić. Wisła pomimo, że ma swoje problemy to i tak będą drużyną lepszą. Trenerem został Probierz. Jak dla mnie była to dobra decyzja, chociaż Moskal może czuć się trochę &quot;zniesmaczony&quot;. Efekt nowej miotły ? Bardzo prawdopodobne. Grunt to żeby defensywa Białej Gwiazdy nie popełniała błędów, ale jak popełniać błędy skoro rywal nie atakuje. Meliksony za to powinny przejechać się po obronie Lechii. Kilku zwrotniejszych i zwinniejszych zawodników spokojnie wymanewruje obronę Lechii. Pogromu się nie spodziewam, a nawet spodziewam się jedynie minimalnego zwycięstwa. 1:0 mnie zadowala. Lechia jeśli nie będzie atakować, to spokojnie będzie można kontrolować całe spotkanie. Niech Wisła w końcu zagra cały mecz w pełnym składzie to o zwycięstwo jestem spokojny.
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków | Wisła Kraków [2,37] Bet365 ✅ 0:2
Lenczyk pokazuje kolejny raz, że nie potrafi przygotować drużyny na wiosnę. Wyniki w mojej ocenie póki co tragiczne. Kompromitacja z Legią, to na prawdę boli, dostać 4 bramki przed własną publiką. Śląsk popełnia błąd reorganizując system gry. Napychają pomocników, a tu potrzeba ludzi którzy wpakują piłkę do siatki. Tworzyć sytuacje to jedno, ale potrzeba ludzi którzy te sytuacje będą wykorzystywać. Długie podania &quot;na hura&quot; mogą nie wystarczyć. Widzew ma solidną defensywę. Grają u siebie i może wypada zdobyć i tu jakieś punkty. Polegli z Podbeskidziem, ale skruszyli Warszawską twierdzę. Śląsk słabo zaczął i z Widzewem wcale nie musi być lepiej. Mimo, że Łodzianie pokazali zupełnie różne oblicza to ja jestem w stanie im zaufać. Widzew po stałych fragmentach goli wielu nie traci, a przecież to jest główną domeną Śląska. Widzew za to stara się dobrze dysponować rzutami wolnymi jakie daje im sędzia. To właśnie stałe fragmenty mogą przesądzić o wyniku, ciekaw jestem kto lepiej wypadnie w tym elemencie. Z gry powinno być znacznie mniej efektów. Możemy być świadkami niestety słabego meczu. Dla obu drużyn będzie liczył się wynik, a sama gra może zejść na drugi plan. Lenczyk będzie musiał się nie lada głowić, żeby wymyślić jakiś sposób na Widzew. Jeśli to Łodzianie pierwsi strzelą bramkę, to o wywiezieniu trzech punktów mogą sobie zapomnieć. Dużo będzie zależało od dyspozycji dnia, ale tak jak mówię, widzę tu ciężki dla oka mecz, a Śląsk tak szybko drogi do bramki rywala nie znajdzie, bo ten ich nowy system gry jest jeszcze nie dopracowany.
Widzew Łódź - Śląsk Wrocław | Brak gola przed 34:00 [1,83] Bet365 ⛔ 20 min.
Jeden z najtrudniejszych meczów do wytypowania to mecz Jagi z Ruchem. Do 3 razy sztuka, ale czy to sprawdzi się w przypadku Hajto ? Teraz zagrają przed własną publicznością, a rozpędzony Ruch może nabić sobie guza. 1X2 trzeba odpuścić, bo nie wiadomo co tu zagrać. Zdecyduję się jednak na typ, że obie drużyny strzelą bramkę. Ruch wiele bramek zdobywa po stałych fragmentach gry, a Jaga sporo bramek po takich zagraniach traci. 6 bramek straconych po rzutach rożnych, to jeden z najgorszych rezultatów w lidze. Za to ich rzuty rożne są jeszcze bardziej bezproduktywne i jak widać Hajto tego elementu jeszcze nie poprawił. Ruch natomiast na wyjazdach często traci przynajmniej jedną bramkę. Szansy Jagiellonii upatruję w kontrze. Strzelili w tym sezonie sporo goli w ten sposób. Dzalamidze w ostatnim czasie też mógł zdobyć bramkę w ten sposób, ale zabrakło trochę szczęścia. W Ruchu nie zagra Straka, który jest ważnym elementem w grze defensywnej Niebieskich. Jak widzimy każda drużyna ma swoje mocne i słabe strony. Mecz będzie wyrównany, ciężko wskazać faworyta. Franek pewnie znowu zagra z ławki. Wystawić najwyżej jak się da Kupisza i posyłać mu piłki na kontry. Na spółę z Dzalamidze powinni coś ugrać. Rasiak w jutrzejszym meczu może okazać się bezproduktywny. Z Ruchem będzie grało mu się ciężko. Głupich bramek nie tracą, a Rasiak szybkości nie ma więc na kontry się nie przyda. Zmieni go pewnie Franek, bo całkiem możliwe, że zagrają jednym napastnikiem, a już na pewno nie zagrają trzema obrońcami pod &quot;wesoły futbol&quot; jak miało to miejsce wcześniej. Przeciwko Ruchowi mogłoby się to źle skończyć. Value też się niezłe zrobiło na BTS.
Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów | BTS [2,20] Bet365 ⛔ 0:1
Na deser został mecz Lecha z Górnikiem. W Poznaniu zmiana trenera ciekawe czy wyjdzie na dobre. Górnik w ostatnim meczu nie zagrał najlepiej. Nakoulma schrzanił karnego, a poza strzałem Pazdana nie potrafili nic wskórać. Osłabiony Bełchatów wpakował im bramkę i w mojej ocenie zespół Nawałki się trochę skompromitował. Mecz pokazał, że to Nakoulma trzyma w ryzach tą drużynę, pozostały czynniki to zwykł fart co pokazał właśnie Pazdan. Dobrze, że era Bakero się skończyła, ale nie wiem czy nowy trener podoła wyzwaniu. W systemie gry pewnie wiele nie zmieni. Na pewno trzeba poprawić pracę przy rzutach wolnych. Hiszpan był maniakiem kopiowania pomysłów z Barcelony i ich gra wyglądała jak gra Katalończyków, ale po kilku głębszych. Nie wykorzystywał potencjału drużyny, zbyt bardzo bazował na Łotewskim napastniku i jeśli ten nie miał dnia to po prostu Lech nie wygrywał. Druga kwestia to podejście przy negatywnym wyniku. Lech gdy przegrywał nie potrafił się podnieść. Tracili wolę walki i wiarę w swoje umiejętności. Czy to się zmieni ? Nie wiem. Nie chcę bazować na domysłach i opinii ludzi na temat nowego trenera. Ocenimy jego pracę na podstawie meczów Lecha i później wyciągniemy wnioski. Na przeciwko siebie staną zespoły, które są bardzo uzależnione od swoich gwiazd. Jeśli się zablokują, to nie strzelą. Dla Górnika nawet remis będzie dobrym wynikiem w Poznaniu. Osobiście po tym meczu wiele się nie spodziewam. Być może kolejny festiwal nieskuteczności ? Ja wielu bramek w tym meczu nie widzę.
Lech Poznań - Górnik Zabrze | Poniżej 2,5 gola [1,60] Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Lech Poznań - Górnik Zabrze
Nie taka zmiana trenera była potrzebna Lechowi. Temu klubowi potrzebna jest rewolucja. Arboleda, Injac, Krivets - ci piłkarze już nic nie osiągną. Probierz wydawał się idealnym trenerem dla Lecha. Niestety, ale wątpie by styl Lecha się diametralnie zmienił.
Z tego powodu gram Zabrze.

X2 | [2,2] @ WilliamHill
Zabrze DNB | [3.95] @Tobet
under 2.5 | [1.67] @Pinnacle


Legia Warszawa - ŁKS Łódź
Co tu dużo gadać.. Wkrótce mistrz Polski kontra prawie drużyna, obecnie zlot piłkarzy. Szanuje ŁKS za historie, ale nie daje im żadnych szans z Legią.

over 2.5 | 2.03 @ bet365
Legia -2.5 | 3.1 @ bet 365
 
empe92 438

empe92

Użytkownik
Cracovia – Zagłębie Lubin
Mecz na dole tabeli. 14. Cracovia podejmie ostatnie Zagłębie Lubin. Jak większość spotkań w naszej lidze mecz trudny do wytypowania, ja jednak skłonię się ku grze na over bramkowy. Gospodarze na wiosnę grali dwukrotnie. Oba spotkania u siebie – 1:1 z Lechią oraz 0:0 z Jagiellonią. Podopieczni Dariusza Pasieki w tych meczach skutecznością nie grzeszyli, jednak teraz liczę na poprawę tego stanu. Mecz z Lechią ogólnie słaby, Cracovia powoli rozpędzała się z minuty na minutę by w 88min zdobyć wyrównującą bramkę. Podobny przebieg w poprzedniej kolejce, Pasy znów początkowo niemrawo by w końcowych 20min groźnie zaatakować i tylko dzięki kilku fantastycznym interwencjom Sandomierskiego z Jagiellonii goście nie stracili bramki. Tym razem powinno być łatwiej. Defensywa Zagłebia nie powala na kolana. Widać brak zgrania i duży chaos w liniach obronnych Miedziowych. Zagłebie w tym rokuzdobyło tylko 1 punkt. Remis 2:2 u siebie z Wisłą i 0:1 z Podbeskidziem w Bielsku-Białej. Zarówno Wisła jak i Podbeskiedzie stworzyło kilka dogodnych sytuacji do zdobycia bramek, jednak Mistrz Polski był trochę bardziej skuteczny od górali. W ofensywie Zagłębie ma kilku zawodników, którzy potrafią wypracować bramkowe okazje. Pawłowski, Małkowski, Sernas czy Traore to gracze, którzy mają pewien zmysł w ataku i w mojej opinii jutro strzelą co najmniej 1 gola. Zagłębie w tym sezonie na wyjazdach zdobyło … 1 punkt. Dziś powinni być dodatkowo zmobilizowani, ponieważ spotkanie będzie się toczyć o 6 punktów. Warto również przytoczyć wyniki pomiędzy Cracovią a Zagłębiem w meczach rozgrywanych w Krakowie: 2:2, 1:1, 1:2, 2:4, 2:1 to 5 ostatnich wyników tych zmagań. W mojej opinii obie drużyny będą wyjątkowo zaciekle dążyć do zwycięstwa. Każda bramka powinna bardzo otworzyć spotkanie i w mojej opinii możemy zobaczyć kilka bramek.
BTS @ 2.05 Tobet ⛔
Over 2.5 @ 2.45 Tobet ⛔
 
ll9 149

ll9

Użytkownik
Lenczyk pokazuje kolejny raz, że nie potrafi przygotować drużyny na wiosnę. Wyniki w mojej ocenie póki co tragiczne. Kompromitacja z Legią, to na prawdę boli, dostać 4 bramki przed własną publiką. Śląsk popełnia błąd reorganizując system gry. Napychają pomocników, a tu potrzeba ludzi którzy wpakują piłkę do siatki. Tworzyć sytuacje to jedno, ale potrzeba ludzi którzy te sytuacje będą wykorzystywać. Długie podania &quot;na hura&quot; mogą nie wystarczyć. Widzew ma solidną defensywę. Grają u siebie i może wypada zdobyć i tu jakieś punkty. Polegli z Podbeskidziem, ale skruszyli Warszawską twierdzę. Śląsk słabo zaczął i z Widzewem wcale nie musi być lepiej. Mimo, że Łodzianie pokazali zupełnie różne oblicza to ja jestem w stanie im zaufać. Widzew po stałych fragmentach goli wielu nie traci, a przecież to jest główną domeną Śląska. Widzew za to stara się dobrze dysponować rzutami wolnymi jakie daje im sędzia. To właśnie stałe fragmenty mogą przesądzić o wyniku, ciekaw jestem kto lepiej wypadnie w tym elemencie. Z gry powinno być znacznie mniej efektów. Możemy być świadkami niestety słabego meczu. Dla obu drużyn będzie liczył się wynik, a sama gra może zejść na drugi plan. Lenczyk będzie musiał się nie lada głowić, żeby wymyślić jakiś sposób na Widzew. Jeśli to Łodzianie pierwsi strzelą bramkę, to o wywiezieniu trzech punktów mogą sobie zapomnieć. Dużo będzie zależało od dyspozycji dnia, ale tak jak mówię, widzę tu ciężki dla oka mecz, a Śląsk tak szybko drogi do bramki rywala nie znajdzie, bo ten ich nowy system gry jest jeszcze nie dopracowany.

Widzew Łódź - Śląsk Wrocław | Brak gola przed 34:00 [1,83] Bet365
W temacie poprzedniej kolejki T - Ekstraklasy starałem się wytłumaczyć niedyspozycję Widzewiaków podczas meczu z Podbeskidziem, dlatego obraz tamtego meczu może być bardzo mylący. Z jednej strony chciałbym więc ich bronić, z drugiej nieco wytłumaczyć, chociaż wiadomo najważniejsze są punkty, a te w komplecie zostały z Piłsudskiego wywiezione. Zupełnie inaczej wyglądało to w meczu w Warszawie z Polonią, chłopaki wyzdrowieli i zagrali całkiem przyzwoity mecz, wywieźli z Konwiktorskiej 3 punkty pokonując drużynę, która powinna się bić o europejskie puchary. I tak jak zauważył wcześniej Rafi Widzew lubi i umie grać zarówno z Polonią, jak i najbliższym rywalem Śląskiem Wrocław. Można rzec, że ma na nich patent i w jakiej formie by nie byli jedni i drudzy są to bardzo fajne i ciekawe dla oka pojedynki. Liczę, że w niedzielę będzie podobnie, ostatni mecz tych drużyn w Łodzi zakończył się wynikiem 5-2, we Wrocławiu kolejno 2-2 i 1-2 w rundzie jesiennej tego sezonu. Ramzes pisze o ciężkim dla oka meczu, ja się z tym nie zgodzę, bo wierzę, że Widzewiacy po 1) będą chcieli zmazać plamę po PBB i potwierdzić formę z poprzedniej kolejce, po 2) wszyscy są bojowo nastawieni i lidera się wcale nie boją, do tego w drużynie panuje obecnie fajna atmosfera, po 3) Mroczkowski jako młody i wcześniej nie znany trener wie co w trawie piszczy i już ich umiejętnie poustawia, po 4) ofensywa prezentuje się coraz lepiej, Ostrowski wreszcie zdrowy, w coraz lepszej formie i w końcu będzie mu dane zagrać przeciwko swojej byłej drużynie, Kaczmarek coraz lepiej rozumie się z resztą drużyny, i razem z Dudu już nie długo będą siali postrach ligi jeśli chodzi o lewą stronę, Okachi wygląda póki co imponująco, solidnie przepracował okres przygotowawczy, uwierzył w swoje umiejętności, wziął się za rozgrywanie piłki i całkiem fajnie mu to wychodzi, a wcześniej był obiektem niewybrednych docinków, a bo to jakiś nastolatek z ligi maltańskiej, a to bardzo wątły, itp, do tego Ben Dhiffalah, który póki co pokazuje, że warto było starać się o jego pozyskanie. O obronę się nie martwię, Bieniuk już w pełni sił, więc i z jego usług być może będzie mógł już skorzystać RM. Śląsk też raczej będzie starał się zmazać plamę po porażce z Legią, więc stawiam na ciekawy mecz, 34 minuty to kupa czasu, a sądzę, że zarówno jedni, jak i drudzy szybko ruszą do ataku...
 
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
Ciekawa kolejka przed nami, praktycznie wszystkie mecze zapowiadają się fajnie. Dzisiaj do Kielc przyjeżdża Podbeskidzie B-B, a już to powinno gwarantować dobry mecz. Obie ekipy zawsze grają mocno skoncentrowane, piłkarze są bardzo zmobilizowani na każde spotkanie. Poza tym i Korona i Górale nóg nie odstawiają (bardziej jednak Korona). Obie ekipy to sąsiedzi z ligowej tabeli, PBB traci tylko 2 punkty do Kielczan. Jeśli spojrzeć na ostatnie mecze piłkarzy z Bielska, widać, że jest to drużyna mega underowa. Na początku przygody z Ekstraklasą grali jeszcze radosny, I-ligowy futbol, ale trener Kasperczyk potrafił szybko przestawić graczy na inną grę. Teraz wygląda to zupełnie inaczej, Górale grają pewnie i twardo w obronie, wyprowadzają szybkie i groźne kontry. Taka gra może się podobać (co najmniej mi się podoba), a piłkarze braki w umiejętnościach świetnie nadrabiają ambicją i ogromną wolą walki. Powiedzmy sobie otwarcie, że postawa i pozycja w tabeli jest wielkim, pozytywnym zaskoczeniem. W zespole Korony grają trochę bardziej &quot;ograni&quot; w E-klasie piłkarze. Vuković, Małkowski, Kuzera czy Korzym już jakiś czas tu grają (Vuko trochę dłużej niż &quot;jakiś czas&quot;). Trener Ojrzyński ma do ogarnięcia naprawdę trudny zespół pod względem charakterów. Praktycznie wszyscy zawodnicy są właśnie &quot;charakterni&quot;, co procentuje na boisku. Nie boją się walczyć, grać faul, a co za tym idzie łapią sporo kartek. W zespole z Bielska po pauzie za kartki wraca Marek Sokołowski. Myślę, że ten mecz to jeden wielki under i nie padnie tu więcej niż 1 gol. Wiem, że to ryzykowny typ, ale patrząc na obie ekipy myślę, że można zaryzykować. Zajac niepokonany od 4 meczy, oba zespoły mało strzelają i mało tracą. Myślę, że typ mocno prawdopodobny.
Korona Kielce - Podbeskidzie Bielsko - Biała / poniżej 1,5 gola - 2,60
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom