>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

20. kolejka Serie A [6.1.2022]

Status
Zamknięty.
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Przy typach długoterminowych jest mniej mowienia o pechu, bo tak naprawde jeden mecz moze nie wejsc, a jak sie zna odpowiednie druzyny to na przestrzeni dluzszej napewno to zaoowocuje.

Fortuna ma fajne kursy wiec sobie wybralem 4 mecze, gdzie dla mnie powinno byc ako max 4.00 za to...

Milan-Inter 2
Atalanta top4
Sassuolo-Hellas 2
Genoa w serie b
ako: 7.26 E efortuna



Mozecie sie nie zgadzac ze mna, ale Inter albo Atalanta beda top1 w tym sezonie, a jesli mam pare oczek mniejszy kurs na pare z Milanem to bezpieczniej biore. Inter gra najlepszy futbol we Wloszech obecnie, na kazdej pozycji maja naprawde top gracza i do tego zmiennikow jest cala masa. Do tego bardzo wazna informacja w Interze chyba nikt nie leci na PNA, wiec opcjonalnie te 3 nastepne mecze graja w pelnym skladzie, gdzie Milan traci 3 zawodnikow To juz jest na plus do typu, tam Kessie, Toure i Bennacer, wiec przy obecnych kontuzjach to sporo. Teraz znowu jakas kontuzja Ibry wedlug LaGazetty, do tego dla Kjeara pewnie sezon sie skonczyl. No nie bede lal wody to jeden z pewniejszych zakladow z dlugoterminowych.

Atalanta na poczatku sezonu miala troche problemow, ale teraz nawet pomijajac ostatnie mecze to wyglada bardzo fajnie. Ciezko jest mi sobie wyobraz ich poza top4. Genialny transfer wczoraj - Boga z Sassuolo. Jakie druzyny sa ewentualnie w stanie powalczyc? Lazio, Roma, Inter, Milan, Juve, Napoli, Fiorentina. Sa 4 miejsca i naprawde nie wiem jakby az 4 z tych druzyn moglbyc lepsze od Atalanty Bergamo.
Lazio jak kontuzje ma Immobile to mega traca, Acerbi sklocony z ultrasami, Luis Alberto krytykowany przes Sarriego, Sergiej wychodzacy z kolacji klubowej i ta defensywa, no nie ma serio opcji dla mnie. Roma nawet jak wlasnie wziela talent z Arsenalu to napewno nie jest druzyna na top4 na ten moment, oni za bardzo w kratke graja i to, ze wygrali tak w Bergamo nie robi na mnie wrazenia zbytnio. Milan opisany wyzej. Juve, pewnie ogarna Lige Mistrzow jak przyjdzie Raspadori albo Scamacca teraz i Dybala nie bedzie mial kontuzji, ale to tez nie jest jakis glowny faworyt do top4, maja do tego inne rozgrywki, gdzie bedzie trzeba dzielic jakos graczy. Napoli to po pierwsze zaraz na PNA Ghoulam, Kulibaly, Anguisa, Ounas i Osimhen, oczywiscie jesli wszyscy beda zdrowi, ale jak nie beda to sila rzeczy nie beda grali w klubie wiec to jest to samo. Do Manolas w Olympiacosie, Insigne przymierzany do MLS, jak Osimeh szybko nie wroci to z Petagna za duzo nie pograja. Fiorentina to napewno nie w tym sezonie, do tego zaraz Amravat, Maleh i Duncan na rozgrywki krajowe pojada.
Podsumowujac nikt z Bergamo nie leci na PNA, gdzie przy ich glownych ''konkurentach'' do grania w LM jest dosyc sporo graczy. Atalanta ma jedna z szerszych lawek, fajnie fizycznie wygladaja, w LE moga sobie pograc rezerwy bo cel jest jasny. Dla mnie top 4 to bedzie Inter, Atalanta, Napoli i Juve/Milan.


Sassuolo z Hellasen to jest para 50/50, no dobra 55/45, ale nie zeby wystawiac kurs 2.50 na Werone!!! Po pierwsze Boga zostal sprzedany do Atalanty, Traore zaraz leci na PNA wiec na lewej stronie nie bedzie za bardzo kogo. Do tego na Frattesiego, Scamacce i Raspadoriego czaja sie Inter i Juve. Trzeba pograc taki kurs, Tudor robi swietna robote, Simeone, Caprari czy Barak w kapitalnej formie, do tego liczac pkt od przyjscia Chorwata to Werona mialaby ich 4 wiecej nic Sassuolo. Pilkarze z Mapei sa w stanie ograc kazdego, ale z tymi slabszymi teoretycznie ciezko im sie gra, do tego jak jeszcze ktos odejdzie teraz to moze byc ciezko. Ktos moze mi nie wierzyc, ze to jest zle wystawiony kurs. Chcecie dowod? Ten sam bukmacher wystawil kursy na top4 - Sassuolo 120.00, Hellas 100.00, wiec daje wieksze szanse druzynie z miasta milosci, wiec z jakiej racji taki kurs w parze?


Genoa gra mega slaby futbol, ja nie rozumiem dlaczego jest wiekszym faworytem do utrzymania niz Cagliari lub Spezia. Z tych 3 zespolow to Genoa wlasnie gra najslabiej, tam zadnych pozytywow nie ma. Salernitana jest w serie b, zostaja 2 miejsca. Genoa, Caligiari, Spezia i Venezia. Ktorejs z tych druzyn. Cagliari gra ponizej oczekiwan, trzeba to napisac bo byloby nie uczciwie pomijanie takiego faktu- klub zmienia teraz Godin, wiec jeden z bardziej doswiadczonych defensorow z Sardyni. Nandezem interesuje sie juz od dawna Inter, ale to nadal zostaje Marin, Keita czy Pedro (watpie, ze pojdzie do Bykow, on jest legenda Cagliari). Spezia jak sie nie myle ma teraz zakaz transferowy, ale graja naprawde fajna pilke, nie bronia sie cale spotkanie. Venezia pozytyw tej ligii, ja watpie, ze oni wroca do serie b teraz. Sa 2 miejsca, dla mnie Genoa jedno z nich zajmnie. Ich zespol ciagnal Pandev, ale nie w tym sezonie, od dawna tak malo nie gral, do tego nie trafione transfery z Ekubanem na czele. Wiadomo, ten typ najlepiej bedzie zagrac chyba po 25 kolejce, bo teraz ze Spezii paru graczy jedzie na PNA, z Venezii to samo, a Genoa ma pare ''latwych'' meczy, wiec kurs bedzie wiekszy zapewne pozniej. Dlaczego w tamtej kolejce? Ostatnie 12 meczy to jest Inter, bezposredni o utrzymanie z Venezia, kapitalne Empoli, Atalanta, Torino, Hellas, Lazio, Milan, bezposredni o utrzymanie z Cagliari, derby z Sampdoria, Juve, Napoli, no i teoretycznie o nic grajaca Bolognie. Termiarz mega trudny na koniec, na ten moment do utrzymania brakuje im 5 pkt, wiec w ogole 1.80 to fajny kurs.
 
Otrzymane punkty reputacji: +817
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Radze uwazać z typowaniem nastepnej kolejki, prawie w kazdym zespole są przypadki wirusa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +497
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Juz 17 z 20 klubow są przypadki covid, nie chce mi sie wypisywac nazwisk, ale bedzie mozna pograc cos napewno.
Wlasnie poszlo info, ze w Salernitarze jest lacznie 9 zakazen, do tego 2 graczy na PNA, a Venezia na ten moment dosyc czysto
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Kolo 14 cos dodam jak bede znal sklady, pare meczy juz zostalo przelozonych. Jedyne co moge napisac to Sassuolo mega oslabione dzisiaj, tego na flashscorze nie wyczytacie, ale nie bedzie Frattesiego i Scammaci. W Hellasie 8 covidow, ale graja ze Spezia, trzeba czekac na to kto.
 
Otrzymane punkty reputacji: +500
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
Wyskoczył news przed północą, że Milan dziś bez podstawowych środkowych obrońców Tomoriego i Romagnoliego. Kjaera do końca sezonu nie zobaczymy, więc środek obrony będzie kombinowany - Gabbia i Kalulu. Calabria też nie trenował, ale tam Florenzi był mimo wszystko desygnowany do pierwszego składu, więc on i Theo na bokach zostają, reszta składu zapowiada się, że zagra normalnie (powrót Leao), choć Bakayoko w pierwszym składzie normalnym nie jest. Środek pomocy i środek obrony będzie tykającą bombą, kursy na Romę już odpowiednio skorygowanę. Zastanawiam się nad Romą over 1.5 @ 2.30, bo to nie wytrzyma. Nie jest powiedziane jednak, że Milan ten mecz przegra.

e: No właśnie. Milan nie przegrał, mało tego, wygrał a Roma była tak kiepska, że nie potrafiło przesunąć obszaru gry bliżej bramki gospodarzy. W kilku akcjach na szybkości obrona była pogubiona, ale wiele tego nie było. Mike Maignan też pierwszym lepszym bramkarzem nie jest. Forza Milan!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +34
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Lazio- Empoli pow 2.5✅
Milan- Roma pow 2.5✅
Ako: 2.60 E efortuna✅✅✅


Za drobniaki dubel bo to poczatek roku.
Lazio jedna z najgorsza defensywa w lidze dla mnie. Sa w skladzie Luiz Felipe i Acerbi, ale nie sa awizowani od 1 minuty, obaj maja jakies miesniowe problemy. Nie musze przypominac co sie stalo w Weronie ostatnio jak ich nie bylo. Druzyna Tudora chyba z 4 bramkami ? Wiadomo moze zagraja, nie chce mi sie czekac na sklady, ale napewno nie beda mieli sil na cale spotkanie Empoli gra fajna ofensywna pilke, do tego w Lazio caly przod zdrowy. Immobile, Pedro czy Sergiej. Ja biore bramki.

Milan bez obrony i środka pomocy. Ma nie zagrac Romagnoly, Calabria, Tomori, do tego Kessie, Toure i Bennacer na PNA. Chcialem grac jakies Roma lub remis, ale cholernie nie ufam im. Oni potrafia zagrac dobrze, a potrafia od kogos dostac paroma bramkami. Wezme bezpiecznie bramki bo jeszcze jakis problem mial Rui Patricio, na ten moment zagra, ale nie wiem w jakim stanie bedzie. Caly przod gospodarzy ok, do tego jest Zaniolo, Pellegrinii czy Veretout i to mi wystarczy, bo drewnianego Abrahama nie licze.

Co do innych to tak jak pisalem Sassuolo mega oslabione.
Hellas bez 8 graczy, nie wiadomo jakich. Spezia bez 4 graczy, ale dla mnie to glownie rezerwy i do zastapienia, bo Kovalenko nic specjalnego nie pokazuje, a Nzola czy Manaj moga Verde buty czyscic.

Napoli dzisiaj bez:

Mario Rui OsimhenKoulibalyAnguissaOunasFabian RuizLozanoMeret MalcuitLobotka Zielinski Rrahmani no i bez trenera na lawce.

Co do trzech ostatnich to do konca niewiadomo bo sanepidy raz pozwalaja im zagrac, raz nie. Do tego Elmas jeszcze dzisiaj znowu pozytywny wynik.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1244
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Hellas lub remis i pow 1.5 gola
1.70 @totabet✅✅✅


Dorzucam, sklady spoko, jest Barak na lawce. Zaczyna Simeone, Caprari i Lazovic. Mi to wystarczy na Spezie. Na szybko analiza bo nie ma czasu na to.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +409
AndrzejWariat 46,4K

AndrzejWariat

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy - Serie A
Godzina: 14:30
Spotkanie: Lazio- Empoli
Typ: BTTS + over 2.5 ✅
Kurs:1.90
Bukmacher: Superbet

Analiza:

Serie A wznawia swoje rozgrywki po dwóch tygodniach przerwy i forma niektórych drużyn może być zagadką. Na cel obrałem sobie pojedynek dwóch drużyn, które zarówno strzelają sporo bramek a także tracą dużą ich ilość. Lazio ma przewagę jeśli chodzi o personalia, nikomu nie trzeba przedstawiać takich nazwisk jak Immobile, czy Milinkovic Savic, a także atut własnego boiska na którym Rzymianie spisują się bardzo dobrze (2 wynik w lidze). Dodatkowo Lazio omijają zakażenia i absencje związane koronawirusem i niemalże pełny skład jest do dyspozycji trenera. Empoli z kolei to bardzo odważnie grający beniaminek, który strzela dużo bramek i dochodzi do wielu sytuacji podbramkowych. Dziewiąte miejsce w tabeli to z pewnością bardzo dobry wynik dla tej drużyny, a dodatkowo drużyna ta bardzo dobrze spisuje się w meczach wyjazdowych. W tym sezonie będzie to już drugi pojedynek między tymi drużynami, w pierwszej kolejce sezonu Lazio pokonało Empoli na ich własnym stadionie 3:1. Dziś liczę na otwarty mecz z przynajmniej trzema bramkami.

Dodatkowo gram ten sam typ czyli BBTS + over 2.5 w meczu Milan - Roma. Milan z dużymi osłabieniami w defensywie, co Roma może wykorzystać. Rzymianie mają kim strzelać i całkowicie odmieniony blok defensywny Milanu będzie miał tu problemu. Milan jeśli chodzi o ofensywę też będzie potrafił odpowiedzieć i sporą role będzie odgrywać tu forma jaką drużyny te będą reprezentować po przerwie w rozgrywkach.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +830
P 0

pavlinho

Gość
Pomijając to jak gra Juventus, wokół tego co się dzieje wokół Napoli i ich braków kadrowych naturalnym rozwiązaniem jest zagranie na Starą Damę. W przypadku zwycięstwa doskakują do Napoli na 2 punkty, Milan też dzisiaj może utopić z tymi brakami i w sumie cała zabawa zaczyna się od nowa. Niby gadanie, że mecz może się nie odbyć ale to chyba tylko takie pierdolololamento Neapolitanczykow. Oczywiście można czekać na składy ale ja gram teraz po 1.70 , dokładam over 2.5 Milan - Roma (zastanawiam się czy nie pograć tam jakiejś linii over 4.5/5.5 - dzięki Ibra, dzięki Roma, 7 k koło nosa) i Hellas X2 .

AKO 3.90
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
Niby gadanie, że mecz może się nie odbyć ale to chyba tylko takie pierdolololamento Neapolitanczykow
Rok temu była kopiuj wklej sytuacja. Zamieszanie z sanepidem, zawodnicy wyjechali do Turynu, były wyjściowe 11stki ogłoszone a jednak nie wyszli na spotkanie, dostali walkowera, odwołali się i rozegrano mecz w innym terminie. Farsa, ale dla mnie nie jest niemożliwe, że zdarzy się to ponownie. Tam jeszcze Elmas doszedł dziś rano z pozytywnym. Ale jeśli mecz się wydarzy, to oczywiście jakąś wartość te 1.70 jeszcze prezentuje.
 
P 0

pavlinho

Gość
Rok temu była kopiuj wklej sytuacja. Zamieszanie z sanepidem, zawodnicy wyjechali do Turynu, były wyjściowe 11stki ogłoszone a jednak nie wyszli na spotkanie, dostali walkowera, odwołali się i rozegrano mecz w innym terminie. Farsa, ale dla mnie nie jest niemożliwe, że zdarzy się to ponownie. Tam jeszcze Elmas doszedł dziś rano z pozytywnym. Ale jeśli mecz się wydarzy, to oczywiście jakąś wartość te 1.70 jeszcze prezentuje.
Doskonale pamiętam co było rok temu, bo jestem kibicem Juventusu xD ale dzisiaj za takie cos to pewny walkower więc chyba lepiej wyjść na boisko jeśli nie uda się przełożyć meczu bo są pewne granice samowolki, zresztą oni wtedy nawet nie wyjechali z Neapolu a dzisiaj są w Turynie. Mniejsza z tym, jak mecz się odbędzie to 1.70 w tych okolicznościach w AKO nie jest złym pomysłem.

Gram jeszcze betbuilder w Fortunie.

Theo Hernandez żółta kartka , Roma over 0.5 , rzuty rożne over 7.5

AKO 4.00

Mecz "na szczycie" to standardowo wjeżdżam w kartonik Hernandeza. W poprzednim ich pojedynku dwie żółte i w konsekwencji czerwoną. Z racji braków w obronie ten kartonik biorę za pewnik. Sędzia może być bo regularnie daje te 3-5 kartoników. Różne w meczu i gol Romy to powinna być formalność ale czasami wiadomo jak z różnymi bywa ale braków z przodu nie ma są za to w obronie więc mi wychodzi że sama Roma może pokryć ta linie a i Milan coś dorzuci
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
„Po naradach sztabu medycznego i prawnego Napoli podjęto decyzję, że Zieliński, Rrahmani i Lobotka będą dziś dostępni”

Dodam, ze Chielliego i Bonucciego dzisiaj ma nie byc
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
Formazione ufficiale #Milan: Maignan; Florenzi, Kalulu, Gabbia, Theo Hernandez (capitano); Tonali, Krunic; Messias, Diaz, Saelemaekers; Giroud

Milan w obronie tak jak trąbią od rana, ale już w pomocy Krunic zamiast Bakayoko, Leao z ławki kosztem Messiasa i jednak Giroud, nie Ibrahimovic. Krunic ostatnie mecze grał wyżej bramki, więc nie jestem pewien, czy z Tonalim załata lepiej, niż Bakayoko.
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Milan - Roma
+1,5/2 kurs 3,85
Powyżej 4,5 kartki
Kursy z Fortuny

Milan wychodzi takim festynem z tyłu, że nie wydaje mi sie że jest do połapania, przez asów w stylu Gabbia czy Kalulu.
W Romie solidny przód z Zaniolo czy Abrahamem, poparty Smallingiem z tyłu, wygrało na san siro Napoli, składem słabym, wygrało zdeterminowane Sass, to może i Roma. Kartki będą, luki i braki taktyczne w ekipie rossoneri plus Roma która łapie dużo kartek.
 
zimny94 19,7K

zimny94

Użytkownik
Spotkanie: Juventus Turyn - SSC Napoli
Typ: powyżej 5.5 żółtych kartek @2.0
Powyżej 28.5 fauli @2.02
Juventus -1.5 @3.10
Bukmacher: betclic

Analiza:
W Napoli szpital, braki z powodu wyjazdu reprezentacji. Ale to każdy pewnie o tym wie bo szumią wszędzie i tym.

Jest to jednak spotkanie prestiżowe , Napoli postanowiło się bić o powrót i możliwość aby zagrał Zieliński, zagra też Labotka a więc nie odpuszczają całkowicie tego meczu i gracze rezerwowi którzy wyjdą w tym meczu też będą się bili o piłkę!

Sędzia spotkania Simone Sozza że średnia 4.85 żółtych kartek a 4.0 w Serie A.

Dziś spodziewam się fauli i linia 28.5 z kursem 2 też fajnie wygląda, lecz ja liczę na jakieś spięcia i awantury między zawodnikami.
 

Załączniki

Status
Zamknięty.
Do góry Bottom