>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

20. kolejka Serie A [18.01 - 20.01.2020]

Status
Zamknięty.
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Lazio - Sampdoria Lazio i powyżej 1,5 gola @1,58 betfan   5-1


Na półmetku rozgrywek Lazio pozytywnie zaskakuje wszystkich sympatyków zajmując trzecią pozycję w tabeli z niewielką stratą do liderującego Juventusu i Interu. Na uznanie zasługuje również ich ostatnia seria dziesięciu wygranych z rzędu. W międzyczasie dołożyli także Superpuchar Włoch. Simone Inzaghi ma zgraną, ofensywną drużyną, kluczowi piłkarze złapali formę co przekłada sie na wyniki. 
W poprzedniej kolejce Lazio wygrało trudny mecz Napoli 1-0. Gol po błędzie bramkarza Ospiny ale ogólnie Lazio sprawiało lepsze wrażenie także o szczęśliwej wygranej raczej nie możemy mówić. 
Po fatalnym początku sezonu w ostatnim czasie trochę lepiej zaczęła prezentować sie Sampdoria. Mam tu na myśli że po prostu zaczęli punktować z drużynami teoretycznie słabszymi co nieco poprawiło sie sytuacje w tabeli bo jak pamiętamy był okres kiedy to zamykali oni ligową stawkę. PRzed tygodnie fajnie sie podbudowali rozbijając słabą Brescie 5-1.  Dobre zawody rozegrał Karol Linetty i Fabio Quagliarella
W dzisiejszym pierwszym meczu 20 kolejki nie spodziewam sie niespodzianki. Lazio jest na fali, stwarza sobie dożo okazji bramkowych i powinni odprawić z kwitkiem kolejnego rywala. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
slomiany400 31K

slomiany400

Użytkownik
Staram się nie krytykować wpisów innych, bo sam takowych nie robię, ale jak przeczytałem, że Lazio sprawiało lepsze wrażenie to aż mnie zatkało. To Napoli dominowało w tym meczu, Lazio nie potrafiło momentami wyjść ze swojej połowy, laga do przodu i heja. Jak nie do przodu to podanie do bramkarza.. Sporo szczęścia mieli, bo np. słupek Zielińskiego. Panu moderatorowi raczej nie wypada naciągać wpisu pod typ. Pozdrawiam
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Ja tutaj nie widzę żadnego naciągania. Nie napisałem że Lazio zdominowało jakoś mecz tylko że sprawiło lepsze wrażenie. Może oglądaliśmy inny mecz ale Rzymianie stwarzali szybsze i składniejsze akcje. Napoli poza 2-3 sytuacyjnymi strzałami gdzieś z okolic linii pola karnego nic więcej nie pokazało. Akurat Lazio świetnie pasuje gra w akcjach z kontry. Niżej skrót tamtego meczu.
Poza tym Lazio to obok Atalanty najbardziej bramkostrzelna drużyna, mając dobrze dysponowanych w ataku Immobile, 
Corree, Caicedo czy w pomocy Milinkovica, L Alberto czy L. Felipe nie wiem skąd wniosek że grają lag do przodu. 

https://www.youtube.com/watch?v=y_MFc03KkFU
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Bologna- Verona 
Powyzej 2.5 goli 1.87 @efortuna 



Ostatnia kolejka troche pechowa, 3/7 typow trafione, w 4 meczach zabraklo po jednej bramce... W tej kolejce skupie sie na jednym meczu, wedlug mnie najlepszej opcji, ewentualnie na koncu dopisze nad czym jeszcze mozna pomyslec. Pisalem to juz wielokrotnie,  Bologna to bardzo overowa druzyna, za wyjatkiem dwoch ostatnich meczy, ma serie 13 meczy z overem!!! W tych ostatnich dwoch meczach trzeba ich troche usprawiedliwic- z Fiorentina mecz zycia zagral Dragowski i wyciagal tam wszystko co sie da, skonczylo sie na 1:1, z Torino na potege marnowal setki Palacio, zreszta dostal najgorsza note ze wszystkich za to spotkanie. Torino potrafi sie bronic, przeciez 2 kolejki temu na Stadio Olimpico, Roma przy ponad 20 sytuacjach bramkowych ani razu nie potrafila pokonac Sirigu.


Jutro na Renato Dall'Ara przyjezdza grajaca ostatnio bardzo otwarty futbol Hellas Verona, w ich ostatnich 5 meczach padlo 20 bramek, co daje nam srednia 4 goli na mecz, ale nie bede tutaj bazowal typu na statystykach. Przed wszystkim Juric fajnie poukladal swoj zespol, ma bardzo duzo ofensywnych graczy- Verre, Zaccagni, Pessina, Lazovic, Di Carmine czy Stepinski, co przeklada sie na multum sytuacji bramkowych co mecz. Bologna uwielbia grac z druzynami, ktore sie nie "muruja" we wlasnym polu karnym, jest kapitalne trio, ktore napedza ataki- Sansone, Soriano i Orsolini. Palacio jak wyzej wspominalem ostatnio zawiodl z Torino, ale do dyspozycji Mihajlovica rowniez bedzie nowy nabytek Bologny pozyskany z Atalanty za 15 milionow € 21- letni Musa Barrow. Wedlug La Gazzetty od pierwszych minut w srodku  ma zagrac Argentynski talent Dominguez, ktory zaliczyl bardzo dobry debiut przeciwko Torino. Mihajlovic od przejecia sterow w poprzednim sezonie, gdzie dokonal praktycznie niemozliwego utrzymajac Bologne w Serie a, preferuje bardzo wysoki, ofensywny futbol, z wieloma sytuacjami i strzalami, ale najwazniejsze jest to, ze nigdy nie poprzestaje na wyniku, tylko caly czas napiera na bramke rywala. Dodatkowym handicapem na gole, jest fakt, ze jutro oprocz 2 niedostepnych obroncow Bologny, wypada kolejny z powody kontuzji- Denswil. Ja tutaj mam pograny over w calym meczu jak i Over 1.5 gola Bologny po kursie 1.84.


Nad czym mozna jeszcze pomyslec w tej kolejce?

Napewno odpada granie Atalanty czy Juve po kursach 1.20, bo to jest az smieszne. Uwazam, ze warto jutro sledzic na live mecz Bologny, jesli straca pierwsi gola odrazu mozna grac rzuty rozne. Bologna uwielbia przejmowac inicjatywe u siebie z druzynami pokroju Hellasu, nie bede liczyl tutaj Interu, Romy czy Lazio, ale przyjechalo tutaj w tym sezonie i Bologna nabila im roznych: Fiorentina 15, Sampdoria 11, Spal 11, Parma 15. To sa naprawde niesamowite liczby, nie wiem czy jakas inna druzyna w Europie nabija u siebie tyle roznych, ale 4 spotkania ze srednimi zespolami i w kazdym grubo ponad 10 roznych to musi dac do myslenia. Orsolini i Sansone na skrzydlach robia robote, a Hellas gra na nominalnych 3 obroncow wiec, ja pobieram bez zastanowienia juz przed meczem Bologna powyzej 6.5 rzutow roznych 2.15 @Forbet

Mozna jeszcze pomyslec nad Genoa- Roma obie strzela 1.70 @efortuna. Po pierwsze u gospodarzy za kartki wypada kapitan i ostoja defensywy Criscito, a w Rzymie (chyba przed derbami z Lazio) wykartkowali sie dwaj boczni obroncy Florenzi i Kolarov. Spinnazola i Santon to przynajmniej polka nizej, a w Genoi wielkie roszady, nowy trener i kilka fajnych nowych nazwisk w ofensywie. Ja tutaj pogram, ze obie druzyny trafia co najmniej po razie do siatki, tym bardziej, ze od przejecia sterow przez Nicole, 3 mecze i 3 razy padl bts. 

 
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Napoli po meczu z Fiorentiną (0-2) schodzi z boiska przy przeraźliwych gwiazdach. Ten kto zdecydował się zatrudnić Gatuso powinien sam odlecieć. Najpierw porządnie sponiewierał Milan, teraz dobrał się do Napoli.
To co obecnie pokazują nie mieści się w moim małym móżdzku. Dramat. 
Jak sądzicie, ile jeszcze meczów poprowadzi Gennaro?
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik

Spotkanie: Lecce - Inter
Typ: Lukaku 2+    
Kurs: 3,5
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam serdecznie. Lecce to potencjalny kandydat do opuszczenia Serie A. Ostatnia wygrana w listopadzie. Seria czterech porażek z rzędu (bilans bramek 2-9). To jedyny zespół bez domowej wygranej (0-4-5 i 10-17 w bramkach). Obecnie jeden punkt nad kreską. Na przeciwległym biegunie Inter, który walczy o mistrzostwo ze Starą Damą. Najlepiej punktująca ekipa na wyjazdach (8-1-0 i 22-9). W rundzie jesiennej 4-0 i powtórka wyniku bardzo prawdopodobna. Bohatera dzisiejszego postu nikomu przedstawiać nie muszę. Lukaku to gwiazda światowego formatu. Po opuszczeniu wysp idealnie wkomponował się w drużynie Internazionale. wraz z Martinezem tworzy zabójczy duet. W ostatnich czterech meczach, trzy dublety (Genoa, Napoli wyjazd i wtorkowa wygrana z Cagliari w pucharze). Napastnik kompletny o doskonałych warunkach fizycznych (190cm- 94 kg). Od blisko dwóch lat bez hat-tricka (4/02/17 Everton - Bournemouth 6-3 i 4 gole RoLu). W międzyczasie ponad dwadzieścia dubli w ligowej piłce. Czy ustrzeli pierwszego hat-tricka w Serie A? Rywal do tego wymarzony. Ja stawiam na kolejnego dubla fenomenalnego Belga...

Pozdrawiam i powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
jeefo 14,7K

jeefo

Użytkownik
Witam,
Zgadzam się z kolega wyżej tyle tylko że  zagram bramkę Lukaku @1.62 . W sam raz do dubelka z bramką C.Ronaldo @1.45
Ako 2.34 Fortuna
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Lecce - Inter 
Lecce powyżej 2.5 żółtych kartek @2.00
  
iforBET
Lecce potrzebuje punktów, jak ryba wody. Tylko jeden punkt dzieli ich od 18. miejsca, które jest miejscem spadkowym. Na 5 ostatnich spotkań, tylko jeden zdobyty punkt i cztery strzelone bramki. 
Liczba żółtych kartoników zawodników Lecce w ostatnich 5 spotkaniach: 5,6,3,2,4. 
O godzinie 15:00 zmierzą się na własnym stadionie ze świetnie spisującym się Interem Mediolan, który spadł na drugie miejsce i do liderującego Juventusu traci dwa punkty. Walki nie powinno zabraknąć. Drużyna broniąca się przed spadkiem i przyjezdni, którzy walczą o mistrzostwo. 
Defensywa Lecce będzie mieć ciężkie zadanie, ponieważ powstrzymać Lukaku czy Martineza nie jest wcale łatwo. 
Zawody poprowadzi sędzia GIACOMELLI, który w tym sezonie gwizdał w 9 meczach Serie A, pokazując łącznie 36 żółtych kartoników i siedem razy wskazując na 11 metr pola karnego. 
Mam nadzieję, że podtrzyma swoją średnią żółtych kartek. 

Typ poboczny:
Lukaku strzeli, a jego zespół wygra @1.85  
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Spotkanie: A. Bergamo - SPAL
Typ: A. Bergamo wygra i zachowa czyste konto  
Kurs: 2.04
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Piłkarze Bergamo w ostatnim czasie chyba nawet zaskakują samych siebie. Dość powiedzieć, że w całej lidze mają absolutnie najwięcej strzelonych bramek, a przecież mają jeden rozegrany mecz mniej od reszty stawki, który odbędzie się właśnie dzisiaj. 

Na własnym stadionie podejmują SPAL, tegorocznego outsidera, potrafiącego w ciągu dziesięciu meczów rozegranych na wyjeździe uciułać ledwie cztery punkty i strzelić cztery bramki. Bergamo u siebie trochę tych goli traci - czternaście razy wyjmowali piłkę z siatki na własnym stadionie co daje 1,56 na mecz. Ale czy słabiutki SPAL będzie w stanie im tę statystykę popsuć? Sądzę, że wręcz przeciwnie. Moim zdaniem zobaczymy dzisiaj jednostronne widowisko gospodarzy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom