>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

20 kolejka Seria A ( 24.01 - 26.01.2015)

Status
Zamknięty.
B 2,2K

barichello

Użytkownik




Jeszcze wczoraj oglądaliśmy pucharowy mecz Napoli z Udinese, który rozstrzygnął dopiero konkurs rzutów karnych, a już jutro ponownie będziemy się emocjonować włoskim futbolem w ramach 20 kolejki. W poprzedniej kolejce pisałem, że Juventus będzie miał szansę odskoczyć Romie, gdyż Giallorossi przyszło grać na wyjeździe z Palermo i stało się, Rzymianie stracili punkty, a w nadchodzącej kolejce kolejny trudny mecz po za domem. Tym razem podopieczni Garcii będą gościli we Florencji. Z kolei Stara Dama podejmie Chievo i to spotkanie powinno być formalnością. Kiedyś napisałbym, że ciekawie zapowiada się także starcie drugiego klubu ze stolicy Włoch, Lazio, które podejmować będzie Milan. Niestety, Rossonerii rozczarowują. W nowym roku na trzy ligowe mecze żadnej wygranej, do tego dwie przegrane przed własną publicznością. W tej kolejce spotkanie dwóch czerwonych latarni ligi, Parmy i Ceseny, wygrana pozwoliłaby którejś z ekip złapać drugi oddech i dodać skrzydeł w walce o wydostanie się ze strefy spadkowej. Inter czy Torino, passa której z drużyn zostanie przerwana? Oba teamy w 5 ostatnich meczach nie zaznały goryczy porażki. A może status quo? Z kolei Empoli i Udinese powalczą o przerwanie innej passy, swojej indolencji w wygrywaniu spotkań. Pięć ostatnich spotkań i brak kompletu punktów.
Zapraszam i zachęcam do dyskusji !
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
88grzena88 12

88grzena88

Użytkownik
Cagliari - Sassuolo x2 1,72 - bet365
⛔ [niestety]
Mecz otwierający 20 kolejkę Serie A. Daje taki typ bo nic innego w tym meczu raczej się nie wydarzy. Walczący o utrzymanie gospodarze i ostatnio co raz lepiej się spisujący w lidze zawodnicy Sassuolo. Pomiędzy tymi drużynami nigdy nie padło rozstrzygnięcie, myślę że tym razem jeśli to nie będzie remis to zwycięstwo gości. Sassuolo ogrywa się dopiero w Serie A ale widać że szybko im ta nauka wychodzi. Co do gospodarzy to miewali za sobą lepsze sezony w tej klasie rozgrywkowej. Dodatkowo Rossoblu grają bez Ibarbo, więc zamieszania z przodu nie będzie miał kto robić. Dodam jeszcze że drużyna przyjezdnych na 19 ligowych meczów zremisowała 10 co oznacza że to ponad połowa spotkań. Tym razem nie będzie inaczej.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
@88grzena88 ciekawy typ. Cagliari jednak pod wodzą Gianfranco Zoli wcale nie spisuje się jakoś lepiej. W Coppa Italia sobie odpuścili mecz z Parmą gdzie grali wprost fatalnie,z Ceseną wygrali ale gra daleka od ideału. Z Udinese remis szczęśliwy po karnym z 93min. Sassuolo gra bardzo fajnie ostatnio, świetny mecz w Genui gdzie prwoadzili 2-0, potem 3-2 ale nie zdołali wygrać niestety. A szkoda bo ogląda się ich ostatnio bardzo przyjemnie. Zaza, Berardi, Sansone bardzo dobrze współpracują ze sobą. A bramki jakie zdobywali na San Siro chociażby w meczu z Milanem to bajka. Także trzymam kciuki za Twój typ i za Sassuolo dziś i sam gram x2 ;)
Pozdrawiam


Lazio - AC Milan

Ciekawie zapowiada się ten mecz. Lazio wiadomo w gazie, ale bez Felipe Andersona ciągle. Ponadto wypadł Lucas Biglia na ten mecz i nie ma też Lulica. Wracają za to Marchetti i De Vrij. Lazio jednak też ma Candreve, który potrafi napędzać akcję i razem z Felipe Andersonem robili niesamowity wiatr z przodu. Mauri też złapał formę przy nich.
Obrona Milanu spisuje sie fatalnie. Z Torino na wyjeździe wyglądali jak dzieci we mgle, raz po raz Toro miało sytuacje i Diego Lopez bronił kapitalnie wtedy. Z Sassuolo w Coppa Italia również było nerwowo, ostatnio z Atalantą Moralez z Denisem rozklepali ich i znowu Milan przegrał. Milan zawodzi strasznie, na pewno w obecnej chwili to Lazio jest lepsze, ale jakoś mam też dziwne przeczucie, że dziś nie wygraja, w kazdym razie wolę poczekać na LIVE z tym meczem. Chociaż kursy na X2 są teraz też kuszące, ale jednak nie zaufam im
A na LIVE będe się czaił na dobry kurs na ov1,5 / ov2 w zależności jakie tempo będzie, jaki kurs itp. lub może uda się złapać jakiś fajny kurs, że Milan strzeli.


PRZEWIDYWANE SKŁADY

LAZIO RZYM (4-3-3): Marchetti; Basta, Cana, Radu, Cavanda; Parolo, Ledesma, Mauri; Candreva, Djordjević, Keita

AC MILAN (4-3-3): Diego Lopez; Abate, Mexes, Alex, Armero; Poli, Montolivo, van Ginkeli; Cerci, Menez, Bonaventura

Co do składów to bardzo mnie dziwi obecnośc van Ginkela w podstawie. Nic nie dał Milanowi i mial wrócić do Chelsea z wypożyczenia, a nagle na tak ważny mecz Pippo go wstawia do podstawy skoro nie zamierzają wiązać z nim przyszłości ?
Hm to w sumie doniesienia na temat składu z La Gazetta dello Sport, ale są niepokojące. Owszem Muntari czy Essien szału nie robią, ale to tylko pokazuje jak Milan jest niepoukładany obecnie. Już bym wolał aby Pippo stawiał na jakichś młodych Włochów kosztem takich najemników z którymi nie wiąże przyszłości. Ale Saponara poszedl na wypożyczenie (?) do Empoli akurat. Ale no zobaczymy. Co ciekawe już za parę dni oba zespoły znowu się spotkają, teraz w ramach Coppa Italia ;)

Jutro są ciekawsze mecze do typowania moim zdaniem, ale czekam tez na Wasze propozycje ! Zatem do dzieła ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
niccolo7 3,6K

niccolo7

Użytkownik
W pełni zgadzam się z robsonem, że póki co Zola nie odmienił gry Cagliari. Na razie zdołał wymęczyć 2-1 ze słabiutką Ceseną, odpaść z Coppa Italia z równie beznadziejną Parmą i wyszarpać remis na Udinese. Co w tym wszystkim najistotniejsze, to że Sardyńczycy wcale nie grają lepiej w obronie, bo w każdym z tych spotkań tracili 1 bądź 2 gole. Dlatego też zaskakują mnie wzrosty kursów na over 2,5 gola w tym meczu, szczególnie, że na wyspę przyjeżdża Sassuolo, które pod wodzą Di Francesco, notabene ucznia Zdenka Zemana, niedawnego trenera Cagliari, zdaje się skupiać gównie na ofensywie, przez co ich mecze obfitują w sporą ilość bramek. Co zresztą nie może dziwić, bo ofensywny tercet Berardi-Zaza-Sansone robi z przodu niesamowitą robotę. Ciekawe jest także fakt, iż Sassuolo jest dużo skuteczniejsze w meczach wyjazdowych, gdzie strzelili o 5 bramek więcej niż w meczach domowych. Przykładów daleko szukać nie trzeba, bo w zeszłej kolejce wbili 3 gole Genui, która do tego meczu była jedną z lepiej broniących ekip na własnych śmieciach. Wcześnie po dwa gole dostały u siebie Milan i Roma, co moim zdaniem robi jeszcze większe wrażenie. Oczywiście taka ultraofensywna taktyka niesie ze sobą również i konsekwencje, ponieważ ciężko jest wtedy zagrać na zero z tyłu. Nie sądzę, by taka sztuka miała udać się im dzisiaj. Stąd też dla mnie najlepszym zakładem na to spotkanie jest over 2,5 gola.
Cagliari Calcio - US Sassuolo - Powyżej 2,5 gola # 2,23 Pinnacle ✅ (2-1)
Drugi mecz zapowiada się jeszcze ciekawiej, ale moim zdaniem typowanie w nim czegoś to czysta loteria. Niby faworytem jest Lazio, ale znów zgra bez swojego obecnie najlepszego gracza i mózgu drużyny, Felipe Andersona. Co prawda przeciwnik gra ostatnio tragicznie, bo poprzedni dobry mecz w wykonaniu Milanu to była wygrana z Napoli w połowie grudnia. Później nastąpiły dwie kompromitacje na San Siro z Sassuolo (1-2) i Atalantą (0-1) oraz niezasłużony remis z Torino. Generalnie wydaje mi się, że projekt pod tytułem Filippo Inzaghi jako trener skończy się podobnie jak z Ciro Ferrarą w Juve. Jak widać nie każdy znakomity piłkarz może być równie dobrym trenerem. W sumie jako kibic Juve nie powinienem martwić się kłopotami Rossonerich, jednakże było by to krótkowzroczne podejście. Mizeria w obu mediolańskich klubach nie sprzyja Serie A, ponieważ powoduje to obniżenie jej poziomu oraz co się z tym wiąże również atrakcyjności. Rywalizacja z jednym przeciwnikiem nie działa mobilizująco i gdy później przychodzi zagrać mecz w Lidze Mistrzów to kończy się kompromitacją, jak choćby w zeszłym sezonie z Galatą. A wracając do dzisiejszego meczu, to wcale nie zdziwię się jak Milan zremisuje, a nawet wygra z Lazio, dlatego też lepiej odstawić na bok ten mecz jeśli chodzi o typowanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
ilprincipino 254

ilprincipino

Użytkownik
Cagliari - Sassuolo
W tym meczu ciekawą według mnie opcją jest BTS. Cagliari po zmianie trenera gra troszkę lepiej, jednak nie jest to pewnie szczyt marzeń fanów tego zespołu. Podopieczni Zoli w ostatnich dwóch spotkaniach zapunktowali wygrywając 2:1 z Ceseną i remisując 2:2 z Udine. Dzisiaj także muszą poszukać punktów jeśli chcą uciekać ze strefy spadkowej. Ich rywalem jest Sassuolo, drużyna która po słabym początku ligi gra coraz lepiej. Drużyna ta w ostatnich 13 grach przegrała zaledwie raz! Ulegli wtedy na wyjeździe Palermo 2:1. W tym czasie udało im się m.in zremisować z Juve 1:1, na wyjeździe z Romą 2:2 i wygrać na San Siro z Milanem 2:1. Sassuolo słynie z bardzo ofensywnej gry, często zapominając o zadaniach w defensywie. Ostatni mecz w których Sassuolo nie trafiło, ani nie straciło gola miał miejsce na początku, kiedy to zremisowali z Atalantą 0:0. Stawiam tutaj na BTS, liczę, że gol dla Sassuolo to formalność, a i walczące o utrzymanie Cagliari coś trafi!
BTS @ 1,85 ✅ 2:1
Betano
 
chudy-edd 265

chudy-edd

Użytkownik
Parma - Cesena
Dwie drużyny z dna tabeli nie mające nic do stracenia. Za Parmą stoi atut własnego boiska na, którym zdobyli większą część dotychczasowych bramek w sezonie (11 z 18). Cesena pomimo tego, że w ciągu ostatnich sześciu meczy zdobyła zaledwie punkt to jednak bramke strzelała w każdym.
Mecz, w którym obie drużyny zapewne znając swoją sytuacje nie będą grać na remis. Ciężko więc przewidzieć rezultat za to z pewnością obie strzelą bramkę. I tak też gram.
Obie strzelą 2,00 (sts) ✅ 1:2

Sampdoria - Palermo
Palermo w strzelaniu bramek jest nieźle rozpędzone. Czy to u siebie, czy na wyjeździe zdobywają po 1,2,3 a nawet 5 bramek (u sibie z Cagliari). Tracą również nie mało. I to głównie na wyjazdach (4 z Violą, 3 z Atalantą czy 2 z Torino). O kontuzjach u nich nic nie słychać. W grającej bardziej zrównoważony futbol Sampdorii ma zabraknąć De Vitisa oraz Mesbaha. Patrząc na formę obu drużyn myślę, że 3 bramki padną w tym meczu. Kurs zachęcający.
Powyżej 2,5 bramki 1,95(totolotek) ⛔ 1:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
B 21

barteku12

Użytkownik
Lazio - AC Milan
Zgadzam się z robson United, nie wiem czemu gra Van Ginkel, miał już odchodzić niby a tu gra... De Jong nie zagra, na pewno Montolivo i Poli w pierwszym to, przecież jak już Pippo chce grać trójką pomocników to mógłby w drugiej linii Bonaventure wystawić, już kilka razy tak grał. Milan ostatnio tragedia, nie ma pomyśłu na grę , wątpie żeby w tym spotkaniu było lepiej. Jednak myślę, że remis Milan jest w stanie ugrać ze względu na absencje Lazio i ciągle Mediolańczycy pomimo słabej gry, jakimś cudem nie przegrali 2 meczów pod rząd to może ta &quot;seria&quot; zostanie podtrzymana. Jednak ja nie stawiam i nie typuje 1X2 ale proponuje zagranie BTS. To, że Milan straci bramkę jest dla mnie niemal pewne, po ostatnich wynikach i grze obrony nie ma możliwości zachowania czystego konta. Ale myślę, że Rossoneri coś ustrzelą, Lazio gra u siebie może atakować, Milan z kontry już potrafił grać dobrze w tym sezonie i zdobywać bramki. Może być jakis karny, może być głupi błąd i Milan zdobędzie bramkę. Ostatnie 3 mecze między tymi drużynami kończyły się BTS-ami, myślę, że i dzisiaj padnie.

BTS kurs: 1.86 (ComeOn)✅3:1

Juventus - Chievo
strzelec bramki Carlos Tevez

Juventus ostatnio wygrał z inną drużyną z Werony, Hallasem 4-0. 2 bramki strzelił właśnie Tevez, w sezonie strzelił już 13, ostatnio w świetnej formie. Stara Dama powinna wygrać u siebie przewagą kilku bramek, więc kto ma strzelać bramki jak nie Tevez, który strzela najwięcej. Myślę, że skończy się coś koło 3-0 i Carlitos strzeli co najmniej jedną bramkę. Warto jeszcze Pogbe pograć, bo kurs dobry a ze słabiakami jak Chievo też może strzelić ;)
Tevez 1.57 ⛔
Pogba 3.20 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
interista18 773

interista18

Użytkownik
Inter - Torino FC

Na ogół staram się nie obstawiać meczów z udziałem klubów, którym kibicuję.
Jednak przy tak wystawionych kursach, tym razem zrobię wyjątek i pobieram zwycięstwo Interu.
Nerazzurri po zmianie trenera wyglądają dużo lepiej, czego potwierdzeniem są wyniki.
Pomijając mecz z Empoli, w którym zawodnicy zaprezentowali się jak za czasów Mazzarra i to oni byli bliżej zwycięstwa. Przede wszystkim zawodnicy są bardziej aktywni i jest więcej ruchu z przodu Nawet Palacio zaczął ostatnio strzelać. ???? Swoje dodali tez Poldi i Shaqiri Z obroną jest za to ciągle problem i w praktycznie w każdym spotkaniu dopuszcza rywali do co najmniej kilku dogodnych sytuacji. To właśnie wzmocnienie formacji defensywnej powinno być moim zdaniem teraz priorytetem Interu.
Torino nie przegrało w lidze już od sześciu meczów, ale trzeba wspomnieć że nie byli to rywale z wysokiej półki. Jedynie Milan i Genoa byli bardziej wymagającymi rywalami.
Widziałem pucharowy mecz z Lazio, w którym zaprezentowali się mizernie. Mieli jedynie chwilę przebłysku po bramce Martineza, jednak czerwona kartka i rzut karny sprowadziło Byki na ziemię. Drużyna z Turynu miała okres, w którym przegrała pięć wyjazdowych meczów z rzędu, jednak w ostatnich trzech meczach dość znacząco się poprawili i zgarnęli siedem punktów. Żeby umniejszyć to osiągnięcie, to wspomnę że za rywali mieli drużyny z samego dna tabeli: Chievo, Cesenę i Empoli.
Inter u siebie tez nie zachwyca, jednak poza kompromitacjami z Cagliari i Udinese za każdym razem punktowali i z drużynami pokroju Torino wygrywali.
W barwach Nerazzurrich zabraknie Medela, Jesusa, Campagnaro i Nagatomo. Tylko na ławce rezerwowych ma zacząć Ranocchia i Shaqiri. Zastanawia mnie jedynie wystawianie Kuzmanovica, który prawdopodobnie odejdzie jeszcze w tym okienku transferowym. W drużynie gości zabraknie tylko Bruno Peresa.
Po 1,80 myślę, że warto spróbować zwycięstwa gospodarzy.

Inter @1,80 B365 ⛔⛔⛔⛔ Dobrze że nie oglądałem tego cyrku :]
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Grac45 57,3K

Grac45

Forum VIP
Sampdoria - Palermo
Sampdoria nie zwykła u siebie przegrywać, wyniki zrobione w tym sezonie w Genui budzą podziw i uznanie, mecze albo spokojne pod kontrolą jak z Empoli ostatnio lub z większymi problemami gdzie dwa razy przegrywali po 1-2 a mimo to byli wstanie wyciągnąć remisy tak było z Milanem i Udine pokazuje, że u siebie już chyba tylko Juventus będzie ewentualnie wstanie ich pokonać w tym sezonie biorąc pod uwagę topowe ekipy bo i Napoli i Roma nie potrafiły na tym terenie zagarnąć trzech punktów.
Po odejściu najbardziej wyróżniającego się piłkarza tamtej rundy Gabbiadiniego najlepszego strzelca do Neapolu i pierwszej w roku porażce w Rzymie wydawało się, że Sampdorię czeka już smutny zjazd do środka tabeli, a tymczasem po tamtej porażce przyszły dwa zwycięstwa do zera z drużynami, z którymi wcale tak łatwo o komplet oczek na pewno nie było. Ostatni ich mecz to środowa batalia w Mediolanie z Interem w ramach krajowego pucharu gdzie już na samym początku się załatwili czerwoną kartką, ale co najważniejsze grali rezerwowym składem mówiąc kolokwialnie olali puchar i o jakimkolwiek większym zmęczeniu nie ma mowy.
Palermo ostatnie dwa wyjazdy wyjazdu do Genui na Sampdorię wspomina całkiem miło, wygrane 1-2 i wcześniej 1-3 nie jestem jakiś zapalonym fanem H2H ale Sycylijczycy jak na swoje możliwości lubią tutaj grać bo brnąc w te statystki można zobaczyć, że od 2008 roku kiedy ostatni raz przegrali oprócz 2012 który spędzili w Serie B mają bilans aż 3 wygranych i 1 remisu.
Ciekawe liczby biorąc pod uwagę, że jako zespół na wyjazdach plasują się na 14 miejscu z 7 punktami na koncie, ale za to aż z 15 zdobytymi bramkami, ostatni okres 5 meczów poza domem pokazuje, że jest znaczna poprawa, przede wszystkim w zdobywaniu bramek. Zespół po ostatnim przegranym wyjeździe we Florencji, gdzie i tak potrafili z 2-0 wykorzystać z zimną krwią błędy i doprowadzić do remisu i tak nie zdołał ustrzec się kolejnych błędów kończąc ostatecznie na 4-3 w plecy.
I to właśnie pokazuje obecną formę zespołu, z przodu wygląda to bardzo dobrze a nawet jeszcze lepiej, z kolei już z defensywą jest o wiele słabiej co pokazał idealnie mecz ze słabiutką Atalantą gdzie dwa razy mieli dwubramkową zaliczę a skończyło się na kolejnym wysokim wyniku 3-3.
Na początku miałem się decydować w tym spotkaniu na grę w stronę gości, ale jednak te fakty o których wyżej wspomniałem nakłoniły mnie do pójścia w stronę bramek. Bo jeśli Palermo miałoby i wygrać to na pewno nie skończyło by się to na 1-0 a co za tym idzie overek jak się patrzy i jest jeszcze możliwość, że to Sampdoria zaskoczy i przełamie te statystyki jakie ma w ostatnich latach z Sycylijczykami także over i bts razem wzięty wydaje mi się najlepszą opcją. Wczoraj już próbowałem w meczu Calgiari z Sassuolo na sucho dwóch tego typu zakładów (drugim był over1,5 bramki na gości z racji podobnej jak Palermo dobrej ofensywy a przy tym wysokich kursów na ich bramki) i z głównego i tak wychodził plus pokrywający drugi typ a mogło być jeszcze przyjemniej, zobaczymy jak to wyjdzie za drugim razem.
Z kwestii kadrowych u gospodarzy zabraknie tylko Algierczyka Mesbaha, na debiut Eto&#39;o jeszcze trzeba chwilę poczekać przynajmniej do następnej kolejki .Co do sytuacji gości trener Iachini nie ma prawa na nic narzekać, cała kadra jest zdrowa i do dyspozycji ma cały skład.
Powyżej 2,5 i Tak 2,37 ⛔ - jako główny typ
Palermo over 1,5 bramki 3,40 ⛔- jako value
Bet 3 6 5
Strzał Morganelli z Palermo w 60 minucie przy wyniku 1-1

 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
W pełni zgadzam się z @Interista18 i dziś także śmiało wchodzę w wygraną Interu. Takiej żenady jak wczoraj Milan chyba nie zagrają ...


Inter Mediolan - Torino
Typ : Inter @ 1,833 Pinnacle
⛔0:1 ŻENADA! Chciało im się w ogole ? mogli dać walkowera, na to samo by wyszło..

Widzę pozytywy w grze Interu w ostatnim czasie, progres po zmianie trenera i przyjściu Manciniego. Opisywałem to juz kilka razy w dziale tutaj. Ostatnio w Coppa Italia wygrali 2:0 z Sampdorią, owszem męczyli się, ale Sampa dobra w defensywie jest jednak, super zorganizowani grali, kompaktowo.
Icardi w formie, Guarin świetny był w meczu z Genoą, widąc, że w formie i takiego Guarina potrzeba Interowi. Ciągle Hernanes cienko, ale dlatego czeka go ławka jutro pewnie. Inter powinien zagrać jak przeciwko Genoi nie tak dawno to spokojnie to wygra. Nie wiadomo ile czasu dostanie Shaqiri, ale pewnie zagra bo z Genoą np nie wszedł na ani minutę. Ciekawe co Podolski pokaże tym razem ? Bo z Sampdorią w Coppa Italia dał kapitalną asystę piętą! :cool:

Torino seria kilku dobrych meczów/wyników. W Coppa Italia jednak zostali obnażeni przez rezerwowych Lazio niemiłosiernie ! A Torino grało 3/4 podstawowym składem a sztycha nie mogli do pewnego momentu zrobić. Defensywa na czele z Glikiem tam się skompromitowała.
Wyjazdy Torino są kiepskie, Owszem ostatnio seria 3 mezców bez porązki na wyjeździe, ale to właśnie kolejny powód, że czas na przełamanie tej passy. A jak się popatrzy że wygrali z Ceseną, którą kazdy ogrywa, zremisowali 0:0 z Empoli i Chiewo to szału nie ma. Torino tez nieskuteczne z przodu, okej Maxi Lopez zdobył gola, ale brakuje strzelb.

Interowi ponadto lezy po prostu rywal, nie przegrali z Torino ostatnich 17 meczów. Ale to jedynie dodatek bo bardziej przemawia za tym obecna dyspozycja Interu, a jest ona zwyżkująca.


--------------------------

Bardzo podoba mi się również propozycja @Grac45 odnośnie meczu Sampy z Palermo. Szczególnie Sycylijczycy potrafią grać dobre kontry, mają niesamowitego Vazqueza i Dybale z przodu. A pewnie dziś na kontry pograją. W Sampdorii za to Eder ostatnio w dobrej dyspozycji bo nieco zgasł Okaka i posadzony został na ławce. Aczkolwiek trop z poszukiwaniem goli w tym meczu uważam za zasadny i coś live pewnie pod tym kątem poszukam ;)


Juve nie powinno mieć jakichkolwiek problemów z wygraniem z Chiewo, a tymczasem Rome czeka cięzki mecz we Florencji. Jak widzicie to spotkanie ? Fiorentina ostatnio zwyżka formy, a Roma lekki dołek jednak, słabo zagrali z Lazio w 1poł, słabo z Palermo gdzie mało okazji wypracowali, szczęśliwie w Coppa Italia gdzie błąd sędziego dał im karnego w dogrywce. Wydaje się, że kryzys u Galliorossich, ale dzisiejszy mecz sądze, że zmobilizuje ich na maxa bo to jednak Fiorentina, powinno być ciekawie niewątpliwie!


W TV dziś trzy mecze do wyboru.
Od 15:00 na Orange sport Juve - Chiewo, a w tym samym czasie na C+ Inter - Torino, a od 20:45 wiadomo hit Fiorentina - Roma.
Będzie co oglądać ;)
 
forumakwa 20

forumakwa

Użytkownik
Ja w meczu Sampdorii z Palermo idę w stronę gości , ponieważ mój typ to X2 ✅.
Ostatnio Palermo naprawdę gra dobrą piłkę i myślę , że zakończą serię gospodarzy 9 meczów bez porażki przed własną publicznością . H2H pokazuje , że 5 ostatnich meczów to 4 zwycięstwa Palermo i 1 remis .
Zastanawiam się jeszcze nad tym , że Dybala strzeli bramkę ⛔.
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
Parma - Cesena
Wynik meczu: Parma 1,58 ⛔1:2
Spotkanie na dnie tabeli Serie A, w którym stawiam na gospodarzy spotkania. Parma wzięła się za siebie od początku roku i na pewno gra lepiej niż przed nowym rokiem. oczywiście nikt nie mówi tutaj że grają niesamowicie i że są nie do przejścia bo to nie prawda. Oglądałem spotkanie Parmy z Fiorentiną i uświadomiłem sobie, że Parma nie odpuści nikomu na swoim stadionie, bo tylko tutaj może liczyć na jakieś punkty.W starciu z jeszcze słabszym od siebie rywalem muszą wygrywać i tak się dziś stanie.
+
Juventus - Chievo
Wynik meczu: Juventus over 1,5 1,33✅ 2:0
Juve gra konkretnie , mam nadzieje że już nie powtórzą błędów ze spotkania z Sampdorią czy Interem gdzie kontrolowali całkowicie mecz w pierwszej połowie prowadząc jedną bramką, a po przerwie wychodzili i stali jak pionki. W meczu z Napoli pokazali moc i nie wyobrażam sobie żeby tutaj nie było ich stać na dwie bramki przed własną publicznością . Stawiam over 1,5 i dorzucam do ako.
AKO 2,10⛔⛔
 
unk_particle 136

unk_particle

Użytkownik
Napoli - Genoa
Typ: Genoa strzeli @1,781
Pinnacle ✅2:1

Bukmacherzy oceniają tutaj szanse na 56%. IMO jest tutaj sporo value (15-20%). Po pierwsze Genoa na 19 meczy w tym sezonie zaledwie w 3 nie zdobyła bramki (3 z 19 to jest 15%).
W 3-ech z czego warto dodać, że były to bardzo trudne mecze:
- z Fiorentiną na początku sezonu
- z Romą u siebie
- derby Genui

Z drugiej strony mamy Napoli, które gra w tym sezonie bardzo ofensywnie u siebie. Stąd też wyniki takie jak 2 x 3:3 (Palermo i Cagliari), 6:2 z H. Verona czy też 2:2 z Empoli.

Ponadto istotną rzeczą jest, że Napoli i Genoa są to kluby zaprzyjaźnione. Nie spodziewałbym się dziś zasieków ze strony Genoa. W pierwszym meczu rozegranym na inaugurację sezonu gdzie padł wynik 2:1 dla Napoli gra była otwarta i obie drużyny stworzyły ciekawe widowisko (11 strzałów Genoa i 15 Napoli)

Podsumowując. Spodziewam się dziś otwartej i ofensywnej gry. Rzecz jasna to Napoli będzie dominowało. Wynik w stylu 2:1, 3:1 wydaje się dość prawdopodobny.
Dobrą opcją wydaje się też zagranie over 3.0.
 
niccolo7 3,6K

niccolo7

Użytkownik
Ciekawie zapowiada się ostatni mecz 20. kolejki, gdzie do Neapolu przyjeżdża pozytywne zaskoczenie tego sezonu, czyli ekipa Genui. Wiadomo, że faworytem są miejscowi, szczególnie, że goście od 5 spotkań są bez zwycięstwa, jednakże granie Azzurrich po 1,4 i niżej mija się z celem. Nie ulega wątpliwości, że Neapol posiada niesamowitą siłę w ataku, ale póki co wystarcza to tylko na 3-5 miejsce w tabeli. Nie ukrywam też, że nie jest wielkim fanem talentu trenerskiego Rafy Beniteza, który tak naprawdę od pamiętnego finału LM z Liverpoolem nic wielkiego nie wygrał. We Włoszech niby zawsze się kręci koło 2-3 miejsca, ale to wszystko na co go stać, a przecież w jego drużynie nie brak świetnych nazwisk, zdolnych do wygrania mistrzostwa. Z kolei Genua to jak już wspomniałem zaskoczenie in plus w tym sezonie, choć ostatnio spuścili trochę z tonu. Co warte odnotowania, lepiej idzie im na wyjazdach, skąd przywieźli 15 z 28 zdobytych łącznie punktów. Są też dużo skuteczniejsi na obcych arenach. Dzisiaj w składzie zabranie ich najlepszego strzelca, Matriego, co moim zdaniem, paradoksalnie powinno sprzyjać wejściu BTSa. Matri jak dotąd znany jest z nieudolnych występów w Juve, skąd czym prędzej go pogonili. Na szczęście udało się znaleźć głupiego, który wyłożył za to drewno 12 mln euro. (Nie)szczęśliwy nabywca też szybko się na nim poznał i wypożyczył do Genui, gdzie udało mu się o dziwo kilka razy trafić do bramki. Mimo wszystko moim zdaniem on więcej przeszkadza niż pomaga drużynie, więc dobrze dla typu, że go dzisiaj braknie. Generalnie Napoli u siebie gra bardzo otwartą piłkę, co wiąże się ze spora liczbą strzelanych jak i traconych goli. Na San Paolo strzelały bez problemu takie tuzy jak Empoli (2 gole!), Cagliari (3 gole!!), Verona (2 gole) czy Palermo (3 gole), więc nie widzę powodów, by z Genuą mieli zagrać na zero. W ostatnim meczu z Sassuolo znakomicie wypadł zastępca Matriego, Grek Fetfatzidis, zdobywca dwóch bramek, a w formie jest też drugi strzelec zespołu, czyli Iago Falque, więc widzę spore szanse na wejście BTSa, szczególnie, że powinniśmy być świadkami otwartego meczu.
SSC Napoli - CFC Genoa - Both Teams to Score # 1,86 betathome ✅ (2-1)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
sportingbet_pl 216

sportingbet_pl

Użytkownik
Napoli - Genoa
- Gospodarze są w wybornej formie. W ostatnim czasie przegrali jedynie z niepodważalnym liderem ligi, Juventusem. Pokonali natomiast Lazio czy też Udinese w pucharze Włoch.
- Genoa mim dość wysokiego miejsca w tabeli nie gra najlepiej. Nie wygrali od 7.12.2014 :!: Dzisiaj będą chcieli przełamać serię, ale będzie to niezwykle trudne.
- Napoli ma znacznie lepszą kadrę. Wybitnie gra w ostatnim czasie Hamsik, a i Higuain dorzuca co nieco od siebie.
- H2H zdecydowanie na korzyść gospodarzy. Ostatnie mecze to same wygrane Neapolitańczyków i jeden remis.
Przy tych argumentach, szczególnie aspekt kadrowy przemawia za Napoli. Morale drużyny również wysokie, choć niemało stresu było podczas batalii z Udinese. Dzisiaj jednak nie powinno to mieć znaczenia:
Napoli wygra, 1.35 Sportingbet
Promocja w Sportingbet: Darmowy Zakład do 400PLN
 
dobi 205,8K

dobi

Znawca - Premier League
Dyscyplina : Piłka nożna, Serie A
Godz. 21:00
Spotkanie : Napoli – Genoa
Typ: 1 + Over 2,5
Kurs : 2,00
✅2:1
Bet365


Witam.

Dziś propozycja typu, lub kierunek gry, bo łączę dwa typy w jeden. Ktoś może wybrać podobnie, więc to raczej kierunek niż pełnoprawny bet. Do rzeczy, pod lupę wziąłem sobie spotkanie zamykające 20. kolejkę Serie A, mecz pomiędzy Napoli a Genoą. Spotkanie to na pewno będzie zacięte choćby gdy zobaczymy na pozycje drużyn, odpowiednio 5. i 7. to dobre miejsca zwłaszcza, że na pozycjach 3-6 jest dość ciasno i jeśli Napoli dziś wygra wskoczy za AS Romę.


Drużyna Azzurri to jak wspomniałem team z piątego miejsca w tabeli, natomiast Lazio i Sampa mają ledwie punkt więcej, dzisiejsza wygrana sprawi, że znów wskoczą za plecy AS Romy aby dalej piąć się i walczyć - o mistrza będzie już ciężko, ale o LM jak najbardziej. Dlatego takie mecze jak dziś, trzeba wygrywać. O dziwo podopieczni Beniteza zdobyli więcej &quot;oczek&quot; na wyjazdach niż na własnym stadionie, aczkolwiek wydaje mi się, że dziś powinni ten mecz wygrać.

Genoa jak mówiłem, zajmuje 7. miejsce, z dorobkiem punktowym mniejszym o pięć oczek. Na wyjazdach grają całkiem przyzwoicie, 15 zdobytych punktów w 9 meczach to niezły wynik. Przegrali tylko dwa razy, te dwa razy, to właśnie dwa ostatnie mecze. W Torino 2:1 i w Mediolanie z Interem 3:1, obydwa mecze pokrywają się z moim typem. Genoa aż w 7/9 meczach strzelała i traciła bramki podobnie w 7/9 na wyjazdach pokrywali over 2,5. Napoli w tym aspekcie na własnym boisku BTTS pokrywali w 6 meczach na 9 - over 2,5 tak samo. Azzurri u siebie taki sam bilans jak zespół z Genoi na wyjazdach 4-3-2 z tym, że średnia to aż 4 gole na mecz. 50% wygranych meczy typ pokrywało, ale to przecież czyste statystyki, natomiast szanse w tym typie widzę dość duże.

Z racji, że Napoli to drużyna mocno ofensywna - dowodem może być choćby kupno kolejnego bardzo dobregp ofensywnego zawodnika Gabbiadiniego podczas gdy kontuzje ma Insigne, którego spokojnie można było zastąpić zawodnikami z klubu. Widać, że Rafa Benitez lubi mieć pole manewru z przodu. Dziś w Neapolu nie wystąpią właśnie Insigne, Michu, Zuniga, Ghoulam. Natomiast braki w drużynie gości to Costa, Marchese i napastnik Matri.

Biorąc pod uwagę statystyki, H2H, które jest w miarę wyrównane, braki w zespole gości i w Napoli, dobrą ofensywną grę Napoli i trochę dziurawą grę z tyłu, uważam, że typ powinien wejść i ma szansę. Natomiast to tylko polecenie, nie musicie tego grać ;) Można zagrać Napoli w dublu z czymś, lub sam over.

Powodzenia!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom