>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

20 kolejka Primera Division [16-18 stycznia 2016]

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Real Sociedad over 1,5 kartki @ 1,44 Ónibet
Nie mam wątpliwości, że podskoczy linia, a wtedy to już nie będzie taki super bet. Cóż, taką linię, to można wystawiać na Barcelonę czy Real w starciu z dużo słabszymi zespołami, ale na pewno nie na Real Sociedad, który może nie jest zespołem rzeźników, ale klub z Kraju Basków z samej zasady nigdy nie gra delikatnie. Z resztą w obecnych rozgrywkach, jak liczyłem obejrzeli już 64 kartki, a więc jakieś 3,4/mecz(liczone z czerwonymi). Z kolei w domu ich liczby wyglądają tak: 4,4,3,8,2,2,3,2,3 - średnia: około 3,4. Oczywiście wszystko podwyższone przez jeden mecz, ale i bez niego wychodzi w okolicach 3, a mi przecież potrzeba jedynie dwóch napomnień. Mecz z Deportivo, a więc na ten moment mniej więcej wyrównane ekipy i mecz powinien kręcić się wokół remisu, choć raczej wskazywałbym na La Real jako faworyta tego meczu. Dla mnie nie ma możliwości tutaj, by skończyli z dorobkiem poniżej 2 kartoników zwłaszcza, że sędzia też nie najgorszy. Juan Martinez Munuera: 6,4,2,6,3,7,2,6 - śr. 4,5/mecz. Przy okazji warto wspomnieć, że w Pucharze Króla trzy mecze, a nich: 6,7,14(derby Barcelony). Więc z jego strony liczę na zachowanie trendu ostatnich spotkań i będzie dobrze.
 
kagain 12K

kagain

Użytkownik
Villarreal - Betis
typ: Villarreal @ 1.48 bwin

Czołem, witam wszystkich.
Nie będzie odkrywcze to co tu napiszę, ale wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że gospodarze odprawią Betis z kwitkiem. Jaka jest obecna forma drużyn, każdy widzi. Jedni i drudzy grali w tym tygodniu w CdR (i przegrali swoje mecze), z tym że Marcelino dał odpocząć większości podstawowych graczy (nie grali Areola, Bruno, Bakambu, Trigueros, a Soldado, Denis Suares i dos Santos weszli w drugiej połowie). A Betis... cóż, napiszę tylko że ostatnią bramkę zdobyli 15 grudnia... Goście nie mają wystarczających atutów sportowych żeby coś ugrać na Madrigal, i sądzę że tylko wyjątkowy pech mógłby pozbawić Villarreal 3 pkt.
Poza tym kusi mnie over cornerów w meczu RSSS z Depor. Linia 10,5 wydaje się do zrobienia. Jak myślicie?
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:15 Celta Vigo - Levante
Typ: 1
Kurs: 1.62
buk: Unibet
Wynik: 4:3 ✅ trochę nerwówki na koniec, ale typ na plus

W sobotni wieczór Celta Vigo, która zajmuje piątą pozycję w tabeli La Liga rywalizować będzie w sobotę z czerwoną latarnią La Liga - drużyną Levante. Gospodarze jeśli myślą na koniec sezonu o europejskich pucharach to takie mecze muszą po prostu wygrać. Każdy inny wynik niż wygrana gospodarzy będzie tu sporą sensacją. Celta w spotkaniach przed własną publicznością niema ostatniej dobrej passy, lecz jutro jest duża szansa do poprawienia statystyk. Co do Celty to jest to drużyna ofensywna, która jutro zapewne narzuci swój styl i będzie dążyć do strzelenia szybko bramki. Co do składu to wielką niewiadomą jest występ Nolito. Goście to wielka niewiadoma. Ich forma jest kiepska o czym świadczy ich ostatnia pozycja w tabeli. Jutro zapewne będą starać się zagrozić swoim rywalom, lecz mam nadzieje, że obrona Celty szybko wybije im to z głowy. Dlatego też gram na gospodarzy po dość fajnym kursie.
Przewidywane składy:
Celta (4-2-3-1): Alvarez – Jonny, Gomez, Cabral, Mallo – Wass, Radoja, Bongonda, Hernandez, Orellana - Aspas
Levante (4-3-3): Marino - Lopez, Trujillo, Feddal, Tono - Lerma, Mate, Camarasa - Morales, Deyverson, Cuero
Nie zagrają:
Celta: Fontas (kontuzja), Nolito (występ niewiadomą)
Levante: Juanfran, Casadesus, Jose Mari (kontuzje)
===============================================
20:30 Villarreal - Betis
Typ: 1
Kurs: 1.48
buk: Unibet
Wynik: 0:0
⛔

Podobna sytuacja jak w meczu powyżej. Villarreal jest u siebie naprawdę mocny. Mimo, że ostatnio przegrali u siebie w Pucharze Króla, to wcześniej byli niepokonani od dziewięciu spotkań. Dodam, że gospodarze są w gazie, a drużyna Marcelino jest maszyną do wygrywania - tym bardziej w takich spotkaniach jak te jutro. Goście są kompletnie bez formy. Na wyjeździe nie wygrali od pięciu spotkań notując przy tym tylko jeden remis, a ogólnie to nie zdobyli trzech punktów od dziewięciu spotkań. Jutro się nie zanosi na to,że ta sytuacja miałby się poprawić. Zespół gospodarzy jest po prostu o klasę lepszy, grają u siebie, i jak dla mnie jest to idealny typ do dubla.
Przewidywane składy:
Villarreal (4-4-2): Areola – Rukavina, Ruiz, Musacchio, Mario – Suarez, Trigueros, Bruno, Santos – Soldado, Bakambu
Betis (4-2-3-1): Adan – Vargas, Gonzalez, Pezzella, Piccini – N’Diaye, Petros, Portillo, Ceballos, Joaquin - Castro
---
Nie zagrają:
Villarreal: Adrian, Bonera (kontuzje); Costa, Samuel (występ pod znakiem zapytania)
Betis: Westermann (kontuzja); Vadillo, Gimenez (występ pod znakiem zapytania)
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
Witam
Neymar i Pique o jedna kartke od zawieszenia. Barca gra teraz z Bilbao, potem wyjazd do Malagi a nastepnie mecz z Atletico Madryt(pisze o lidze). Takze jezeli ktos chce to niech szuka u buka czy wystawil kursy na tych zawodnikow. Mysle ze jezeli maja zlapac to jutro bo watpie ze Enrique nie chce miec Neya i Piqeta na mecz o lidera z Atletico. Uni wystawil kartki na zawodnikow ale wyzej wymienionej dwojki brak.
 
san-mames 54

san-mames

Użytkownik
Jak panowie widzicie Seville z Malagą dzis ?
Powiem szczerze że spotkań tych drugich nie widziałem w tym sezonie zbyt wiele Kurs nie powala ale Sevilla ostatnio dobre wyniki , mam na mysli Bilbao (wynik lepszy niż gra) bo Betis jak gra to wiadomo.
Wydaje mi sie że to spotkanie dwoch druzyn wlasnego boiska , Malaga do tego mało strzela ale ma dobra defensywe.
Zastanawiam sie nad czysta jedynka badź handi na rozne w strone gospodarzy na wypadek gdyby mieli problemy z defensywą gości. Jak wy widzicie ten mecz
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Villarreal - Betis 1 @1,55 1xbet ::: 1,5/10j

Villareal ostatnio gra kapitalnie, jest niemalże nie do zatrzymania. Na rozkładzie w ostatnich tygodniach mają choćby Real Madryt czy Valencię. Nie patrzę na Puchar Króla, bo tam różnie bywa z motywacją i wystawianymi składami. Dzisiaj przyjeżdża do nich Real Betis, czyli najsłabsza ofensywa w lidze - ledwie 13 bramek. A przyjdzie im stanąć naprzeciw trzeciej najlepszej defensywy - ledwie 16 bramek straconych, tylko jedna więcej od Barcelony. Podopieczni Marcelino od dłuższego czasu pokazują dobry futbol, Liga Mistrzów jest w ich zasięgu jeśli tylko utrzymają tak wysoki poziom jeszcze trochę. Tracą ledwie punkt do trzeciego Realu. Betis w ostatnich tygodniach dołuje, nie potrafi od długiego czasu wygrać, czasami zanotuje remis, ale najczęściej przegrywa. Mają ogromne kłopoty ze strzelaniem bramek i z nie traceniem. Inny wynik niż wygrana Żółtej Łodzi Podwodnej będzie niespodzianką.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Wszyscy grają Villarreal, gram i ja :razz: Cóż nie widzę argumentów za drużyną gości, a ekipa Marcelino odpadła z Pucharu, więc pełna moc na ligę, a w tym pucharze przecież większość podstawowych graczy odpoczywała i dzisiaj spokojnie zrobią swoje.
Yuri Berchiche dostanie kartkę @ 2,40 Ónibet
Przyjemne zaskoczenie z Óni, tym bardziej że Betsyf daje na jego żółtko jedynie 1,95! Różnica spora, a przy ewentualnej bezpośredniej czerwonej, to bardziej opłaca się zagrać w Óni. Yuri w tym sezonie 7 kartek w 10 meczach i widać, że praktycznie co tydzień kogoś wycina, a sędzia nagradza do żółtkiem. Pamiętajmy, że grają przeciwko Depor, a tam Lucas Perez często schodzi na prawe skrzydło, by potem wejść do środka boiska już z piłką i liczę, że jeden z jego rajdów przyniesie Yuriemu kartkę. Kurs naprawdę fajny, więc lekko można spróbować na tego zawodnika.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Sevilla:Sergio Rico; Coke, Rami, Carriço, Tremoulinas; Krychowiak, Cristoforo, Krohn-Dehli, Banega, Vitolo; Gameiro.
Malaga:Kameni; Rosales, Albentosa, Weligton, Boka; Camacho, Recio, Amrabat, Chory Castro, Cop y Charles.
Ja myślę, że będzie dużo walki, jak w ostatnim meczu pomiędzy tymi ekipami, notabene meczem inauguracyjnym PD.

o6.5 kartek @2.00 b365 ✅ ✅ so izi

Malaga teraz wygląda lepiej. Ciekawie wygląda linia pomocy, z Camacho - Recio i na bokach Amrabatem i Castro. Po drugiej stronie ostro grający Krychowiak i Cristoforo.
Dobry kursik.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Dziś znowu powinni dominować gospodarze. Sevilla na Pizjuan wygra, pomimo że to jednak derby Andaluzji. U siebie jednak będą nie do zatrzymania, a ostatnie wyniki Malagi to i tak w większości jakiś splot okoliczności niż faktycznie dobra gra. Ciężko mi się ich ogląda. Będzie sporo walki, ale Sevilla wygra.
Sevilla - Malaga
DW 2:0 8,0 Bet365 ⛔ 2:1
Powyżej 6,5 kartek 2,00 Bet365 ✅

Celta w trzech ostatnich meczach bez punktu, ale teraz jest taki mecz, który trzeba wygrać. Levante jest słabiutkie, wygrali ostatnio z Rayo, ale z nimi może wygrać każdy. Taki casus Saragossy w sezonie spadkowym, kiedy zastanawiałem się ile meczów może przegrać jedna drużyna - no może sporo i ten licznik się nie zatrzymuje. Trener gospodarzy dał odpocząć podstawowym zawodnikom w meczu pucharowym. Dziś będą wypoczęci na maksa.
Celta - Levante
DW 3:0 10,0 Bet365 ⛔ 4:3

W Betisie poszła zmiana trenera, ale moim zdaniem wiele to nie zmieni. Mamy sporo szrotu typu Van der Vaart, którego przed sezonem oceniłem jako dobry transfer, ale ten facet to już wrak piłkarski. Bazowanie na Rubenie to nie wszystko, bo Ruben to nie Messi, a poza Messim w zespole powinni być też inni zawodnicy. Villarreal znowu win w swoim stylu 1,2:0. Pukają do czołówki to Betisy muszą ogrywać.
Villarreal - Betis
DW 2:0 6,50 Bet365 ⛔ 0:0

Deportivo nam się trochę posypało w ostatnich meczach, a do tego oddali po całości mecz pucharowy. Najlepsi piłkarze weszli zbyt późno, a trener chyba myślał, że mecz się sam wygra. Real Sociedad po zwycięstwie nad Valencią może uwierzyć w siebie i pójdą za ciosem. Taki zwycięstwa zawsze budują zespół. Ja tu pójdę w rożne. Obie ekipy będą atakować. Baskowie zmienili nastawienie w ofensywie, piłkarze Deportivo też mają ewidentnie nakazane by strzelać skąd się da. Strzelam że to jedna z najczęściej strzelających z dystansu drużyn w PD.
Real Sociedad - Deportivo
Powyżej 14 rzutów rożnych 6,5 Bet365 ⛔ 13
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
kursy na Vilareal troche wzrosly Betis zwolnilo trenera, a tu bylo pisane ze zawodnicy moga grac na jego zwolnienie. Teraz po zwolnieniu powini zaczac grac lepiej ???? bo nie mozna grac tak beznadziejnie
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
kursy na Vilareal troche wzrosly Betis zwolnilo trenera, a tu bylo pisane ze zawodnicy moga grac na jego zwolnienie. Teraz po zwolnieniu powini zaczac grac lepiej ???? bo nie mozna grac tak beznadziejnie
Radze sledzic czy Celta wygra jesli tak to polecam Betis lub remis kursy nieprzypadkowo ida w gore.Wydaje mi sie ze Villarreal to nie jest druzyna wiecznie punktujaca za 3.
Trzech faworytow u siebie nie wygra ot tak to byloby za latwe.
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Over 1,5 bramek w całorocznym @ 1,80 co prawda na live. Ale nie ruszam tego. Bo Celta jak widać potrafi atakować, ale do tego być mega nieskuteczna. Jak na moje to Levante mogło już tu prędzej prowadzić, bo Celta jak widać się guzdrze.

/ e: Wykrakałem bramkę. Ale tak jak mówiłem nie grałem. Bo oni potrafią strzelić 1 i nic więcej ;) ale cóż zobaczymy co pokaże mecz.

e2: ohoho co się rozbrykali ???? 2 gole w kilka minut.

Chociaż tyle upolowane..

 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Valencia - Rayo Vallecano
Valencia ::: 1,62 ::: 1/3 ⛔

Vallecano zajmuje 19 miejsce w tabeli czyli przedostatnie. Notują cały czas słabe wyniki - na ostatnich 11 meczów wygrali zaledwie 1, przeciwko Getafe 2 grudnia u siebie. Na wyjazdach również to nie wygląda zbyt ciekawie, ale co im trzeba przyznać to fakt, że potrafią strzelać bramki. Absencje dość spore: Ra (8/0), Guerra (17/9 - najlepszy zawodnik zespołu), Amaya (9/1), Ebert (9/0), Tono (10/0 - bramkarz).
Valencia i Atletico Madryt to są dwa kluby (poza Realem i Barceloną) które grają u siebie genialnie i ze świecą szukać trzeba ich porażki na własnym obiekcie. Też przede wszystkim tym faktem sugeruje się w tym typie. Nietoperze zatrzymały u siebie Barcelonę czy Real Madryt co musi budzić podziw, choć Valencia w tym sezonie gra bardzo słabo to ostatnia zmiana trenera (Gary Neville) powinna dobrze wpłynąć na zespół w drugiej części sezonu. U gospodarzy tylko 3 absencje - Gomes (12/2), Gaya (12/0), Feghouli (12/1).
Wynik: 2:2
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Osobiście po pierwszym meczu pod wodzą Zizou nie widzę takiego progresu, jaki widzieć chcieliby niektórzy - po prostu po zwycięstwie nad Deportivo nie ma aż tak wielkich powodów do spustów. Nie zmienia to faktu, że powody do optymizmu . Przede wszystkim - powróciła radość z gry, Ziza poluzował zawodnikom dyby i od razu widać uśmiechy, pewną nieszablonowość, coś, czego oczekuje Bernabeu. Druga sprawa to fakt, że Francuz ma na swoim koncie ogromne osiągnięcia a przez to charyzmę. Po portalach społecznościowych, zdjęciach z treningów widać, że ma to, czego nie miał Benitez, a więc feeling z zawodnikami, piłkarze szanują trenera a trener szanuje zawodników. Co za tym idzie? Ano to, że dzięki takiemu podejściu do tematu istnieje duże prawdopodobieństwo, że piłkarze będą chcieli umierać za trenera, tak, jak miało to miejsce za Ancelottiego.
Przechodząc już do meritum.
Zizou w iście fenomenalnym okresie przejmuje drużynę. Seria meczów z Deportivo (H), Sportingiem (H), Betisem (A), Espanyolem (H), Granadą (A) to mecze, w których Real będzie zapewne punktował, łapał pewność siebie i nabijał bramki. Jedynym problemem może być wyjazd do Sevilli, poza tym Sporting na Bernabeu nie powalczy, Espanyol rozłoży nogi a po Granadzie Królewscy się przejadą.
Dlatego naturalnym typem na jutrzejszy, a także kolejne mecze są bramki Królewskich.
Sporting zaczął sezon solidnie, z walką, ale od początku było wiadome, że z taką kadrą nie mogą liczyć na nic więcej jak utrzymanie, co zweryfikowała dalsza część sezonu. W listopadzie 1 zwycięstwo i 3 porażki, w grudniu 1 zwycięstwo, 3 porażki i 1 remis. Obecnie znajdują się w serii 5 meczów bez zwycięstwa, a na przestrzeni ostatnich dwóch miesięcy przegrali aż 8 meczów (!!!). Dodatkowo na Bernabeu jadą bez 5. graczy - z tych ważniejszych to Omar Mascarrell (16/0), Bernardo Espinosa (16/1), Carlos Castro (10/2).
Kończąc już - uważam, że Real przejedzie się po Sportingu podobnie jak po Deportivo. Moim zdaniem nie ma jakichkolwiek argumentów, aby Gijon powalczył na Bernabeu w jutrzejszym meczu. Real wyjdzie naładowany i moim głównym typem to gra na over 1,5 HT, chociaż kurs niezadowalający, dlatego warto poczekać 5-10 minut, aby wzrósł do okolic 1,8-2,0. Poza tym handicap, over Królewskich oraz przedziały czasowe jak najbardziej do gry.

Real Madryt - Sporting Gijon; over 1,5 HT @ 1,61 (Bet365) ✅
Real Madryt over 3,5 @ 1,8 (Bet365) ✅
Real Madryt -2,5 @ 1,62 (Bet365) ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
G 370

golkiper

Użytkownik
Valencia - Vallecano typ over 10,5 rożnego 1.9 ÓNI +++ można było atakować over 15 ???? D
Valencia ostatnio wydawałoby się odżyła. Dobry mecz z Realem , zwycięstwo w Pucharze Króla 4-0 z Granadą a potem znowu wtopa z Sociedad w końcówce. Tak jak napisał Szakal Valencia to zespół własnego boiska, dawno nie wygrali w lidze i pomimo absencji Gomesa i Feghouliego powalczą na pewno o 3 pkt. Mają kim straszyć z przozdu więc o rożne jestem spokojny. szczególnie w perspektywie gry Rayo w oronie. Rayo jak to Rayo gra radosny futbol. Ich rożne opisywał niedawno bodajże kolega Ramzesa, gdzie Real pokrzyżował mu plany, jednak tak jak opisał to w tym poście goście na Mestaja często mają dużo rożnych. Ostatnio zbierają srogie cięgi więc też bardzo chcą wygranej. To zwiastuje ofensywną grę i dużo rożnych. Linia i kurs całkiem w porządku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
howardleb 136

howardleb

Użytkownik
Piłka Nożna - Hiszpania: Primera Division
Las Palmas - Atletico Madryt Atletico powyżej 5,5 RR @2,20
b.et365
4
⛔⛔⛔ Szybko strzeżony gol załatwił sprawę powodzenia typu.
Za dużo o tym typie nie muszę się rozpisywać. Atletico bardzo poprawiło grę w ataku pozycyjnym przez co stwarza sobie więcej sytuacji w obrzeżu, jak i samym polu karnym. Dodając do tego włączających się bocznych obrońców oraz potencjał ataku jakim dysponuje Simeone, można by rzec, że powinniśmy być spokojni jeśli chodzi o taką linię RR. Atletico również posyła dużo dośrodkowań w pole karne, czy to z rzutów wolnych, czy też z gry. W meczu pucharowym z Vallecano pokryli linię 6,5 już pod koniec pierwszej połowy. Wiadomo inny rywal, swój stadion, jednak dalej uważam, że jest to bardzo prawdopodobne, że Atletico zdobędzie wystarczającą liczbę rzutów różnych a kurs 2,20 aż prosi się o wykorzystanie.
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Piłka Nożna - Hiszpania: Primera Division
Las Palmas - Atletico Madryt Atletico powyżej 5,5 RR @2,20
b.et365

Za dużo o tym typie nie muszę się rozpisywać. Atletico bardzo poprawiło grę w ataku pozycyjnym przez co stwarza sobie więcej sytuacji w obrzeżu, jak i samym polu karnym. Dodając do tego włączających się bocznych obrońców oraz potencjał ataku jakim dysponuje Simeone, można by rzec, że powinniśmy być spokojni jeśli chodzi o taką linię RR. Atletico również posyła dużo dośrodkowań w pole karne, czy to z rzutów wolnych, czy też z gry. W meczu pucharowym z Vallecano pokryli linię 6,5 już pod koniec pierwszej połowy. Wiadomo inny rywal, swój stadion, jednak dalej uważam, że jest to bardzo prawdopodobne, że Atletico zdobędzie wystarczającą liczbę rzutów różnych a kurs 2,20 aż prosi się o wykorzystanie.

Idąc twoim tokiem myślenia czy nie pewniejszym typem w tym meczu będzie over 9 RR przy kursie 2.1 ??? Wiadomo jak Atletico ma bić over 5.5 RR to i na pewno padnie over 9 RR w całym meczu a jednak patrząc na prawdopodobieństwo to większe szanse są na to ze obie ekipy walną over 9 RR niż jedna aż 5.5 RR
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
16:00 Real Madryt - Sporitng Gijon
Typ: Real Handicap (0:2)
Kurs: 1.60
buk: betsson
Wynik: 5:1
✅ gładko

Jako główny bet na to spotkanie wybrałem powyższy Typ. A dlaczego?. Pomimo, że Zidane prowadzi zespół dopiero ponad dwa tygodnie, to już w ostatnim spotkaniu szło zauważyć u piłkarzy zaangażowanie, walkę!. Taki Real jak w zeszłym tygodniu chce się oglądać. Strzelając bramki Bale, Benzema i asystujący przy tym Ronaldo - nie wiem jak wy, ale ja to kupuje! Dziś gospodarzom przyjdzie się zmierzyć z bowiem fatalnie spisujący się w ostatnich tygodniach Sporting Gijon i jakakolwiek strata punktów przez Królewskich będzie ogromną niespodzianką. Goście przyjeżdżają do jaskini lwa na pożarcie i nie daję im większych szans na ugranie czegokolwiek na SB. Wracając do gospodarzy to zabraknie tylko Ramosa, a reszta piłkarzy będzie do dyspozycji Zizu. Liczę na grad goli ze strony gospodarzy i pełną koncentrację w obronie, który nie pozwoli sobie na jakąkolwiek wpadkę.
Pozostałe typy na ten mecz:
Obie drużyny strzelą - NIE. Wynik: 5:1 ⛔
powyżej 3.5 gola - TAK. Wynik: 5:1 ✅
Ilość rogów w pierwszej połowie powyżej 5.5. Wynik: 4 ⛔
Drużyna gospodarzy powyżej 3.5 gola. Wynik: 5:1 ✅

Przewidywane składy:
Real (1-4-2-3-1): Navas – Marcelo, Pepe, Varane, Carvajal – Modrić, Kroos – Cristiano Ronaldo, Isco, Bale - Benzema
Gijon (1-4-2-3-1): Pichu Cuellar – Lopez Blanco, Mere, Hernandez, Lora – Mascarell, Cases – Menendez, Halilović, Carmona - Sanabria
Nie zagrają:
Real: Sergio Ramos (kontuzja)
Gijon: Espinosa (kontuzja)
======================================================
20:30 Barcelona - Athletic
Typ: powyżej 2.5 gola
Kurs: 1.42
buk: betsson
Wynik: 6:0 ✅ lajt

Jak napisała to jedna z gazet czas rozpocząć złotą trylogię przeciwko Athletic. Jako główny bet dnia są to gole w tym spotkaniu. Barcelona na pewno będzie chciała się zemścić na spotkanie o Superpuchar Hiszpanii. Gospodarze są w świetnej formie, który odpaliła od kilku spotkań, a trener Luis Enrique nie ma większych problemów z kontuzjami. Poza kadrą Barcy znajduje się tylko Rafinha. Reszta zawodników jest do dyspozycji trenera. Gorzej wygląda sytuacja kadrowa u gości, bowiem nie zagra zawieszony za kartki Aduriz, a kontuzje wykluczają Ibaia Gomeza i Raula Garcię. Podobnie jak tydzień temu dziś te gole muszą paść po raz kolejny. Pomimo, że drużyna gości przystąpi mocno osłabiona, to bet powinni pokryć piłkarze Barcy, którzy są głodni zemsty. A ja mam dla was jeszcze kilka innych propozycji na to spotkanie:
drużyna gospodarzy powyżej 2.5 gola. Wynik: 6:0 ✅
liczna goli powyżej 3.5. Wynik: 6:0 ✅
Barcelona Handicap (0:1). Wynik:
6:0 ✅

Przewidywane składy:
Barcelona (4-3-3): Bravo - Alba, Pique, Mascherano, Alves - Roberto, Busquets, Iniesta - Neymar, Suarez, Messi
Athletic (4-2-3-1): Iraizoz - Balenziaga, Laporte, Etxeita, Boveda - Jose, Benat, Marcos, Eraso, Susaeta - Williams
Nie zagrają:
Barcelona: Rafinha (kontuzja)
Athletic: Gomez, Garcia (kontuzja), Aduriz (zaw.)
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
A ja na Rayo
Gary Neville pseudo adra glowa z telewizji - gdzes to kiedys pisalem telewizja z kazdego glaba moze zrobic filozofa, nawet z Rooneya czy Beaty Kempy
Ilez ten czlowiek juz naprzegrywal ale posade dostal po znajomosci i niewazne ze nie ma zadnego doswiadczenia w trenerce, kolega agenta wlasciciel zadecydowal niech &#39;Gary sie sprawdzi w menadzerce&#39; i klub lezy i kwiczy
Czas przegrac u siebie, bo jeszcze tylko tym sie pocieszja ze domowa passa nie przegranych meczow trwa. Czas ja przelamac. Rayo
PS tak to dokladnie bylo
ze Valencia wziela sobie wyjatkowego cymbala. Wizerunek telewizyjny Neuvilla jasno pokazuje ze w telewizji z kazdego przyglupa mozna zrobic filozofa, wystarczy go ladnie ubrac i nauczyc czytac madrosci.
W telewizji Sky sprawia wrazenie elokwentnego, ale gdy przyszlo do praktycznego zastosowania &#39;inteligencji&#39; to pogrzebal puchary i szanse na kwalifikacje do nich w nastepnym sezonie w kilka tygodni.
Wiadomo klubami rzadza agenci, wierzyciele i grupy interesow stad narzucono im takiego a nie innego &#39;trenera&#39; ktory na dodatek laskawie zgodzil sie trenowac tylko dziewiec miesiecy. A co gdyby wygral Lige Mistrzow? Kompletne lekcewazenie interesow klubu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom