>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

20. kolejka Premier League (2.01 - 5.01.2023)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2022-12-27 o 08.42.45.png

Nie masz konta w BetX, nic straconego - załóż je wchodząc na ebetx.pl lub klikając w baner i odbierz bonus do 850 PLN z naszym kodem FORUMBETX
pakiet_powitalny_800zl_main_forumbetx_1000x200.jpg
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 18:30
Spotkanie: Brentford - Liverpool
Typ: powyżej 3 goli (w przypadku trzech goli - zwrot)
Kurs: 1.90
Bukmacher: Betfan

Analiza:

Ja pójdę trochę w innym kierunku i spróbuje pograć gole. Liverpool musiał się sporo namęczyć żeby wygrać ostatnie ligowe spotkanie przeciwko Lisom. Na dodatek dwa gole samobójcze gości dały trzy punkty The Reds. Liverpool tym razem jedzie na trudny teren aby zmierzyć się z Brentford. Gospodarze ostatnio zremisowali u siebie z Tottenhamem 2:2, a więc min. to pokazuje, że nie maja zamiaru się bać nikogo i spróbują urwać punkty każdemu kto przyjedzie na ich teren. Kilka dni później wygrali na wyjeździe z WHU 0:2, choć ja typowałem ich porażkę. Teraz czas na Liverpool i na strzelenie minimum jednego gola albo może i dwóch?.
Mam nadzieje, że samo spotkanie nie zawiedzie. Po jednej stronie Salah i szukający ciagle formy Nunez, który obecnie jest rozczarowaniem. Gospodarze to przede wszystkim napastnik Ivan Toney, który zaliczył już dwa trafienie w Premier League po MŚ.

Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina: 20:45
Spotkanie: Arsenal - Newcastle
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.78
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Spotkanie, które musi zakończyć się festiwalem goli. Arsenal w tym sezonie idzie pewnie po swoje czyli mistrzostwo. Z każdym meczem odprawiają z kwitkiem kolejny klub strzelając mu minimum dwa gole. Nic w tym dziwnego skoro Arteta ma świetny młody zespół, który w czołówce może zawitać na lata. Saka w mega gazie, do tego uzupełniają go niezawodni jak na razie Martinelli oraz Odegaard. Wczoraj wygrali po festiwalu strzeleckim aż 2:4, i tutaj spodziewam się podanych fajerwerków. Newcastle co prawda niespodziewanie bezbramkowo zremisował u siebie z Leeds, ale miał naprawdę sporo okazji żeby strzelić gola/gole. Niestety są takie dni, że czasami nic nie chce wpaść i musisz się zadowolić remisem. Goście większość swoich goli strzelili dzięki dwóm panom Almiron i Wilson. Tu właśnie liczę, że jeden z tych panów odpali i da gola swojej drużynie.
Ogólnie mecz zapowiada się hitem i nic w tym dziwnego, skoro obie drużyny prezentują bardzo fajny poziom, który chce się oglądać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +954
p-z. 119,5K

p-z.

Użytkownik
Spotkanie: Brentford - Liverpool
Za niecałą godzinę spotkanie i ja bym tu spróbował grać na over 3.5 kartek w meczu. Liverpool ostatnio z Leicester 0 kartek, tak samo Brentford z West Ham'em, czyste kotno zachowane, to teraz mozna się kartkować :LOL:. Brendford u siebie na pewno postawi się the reds i przeczuwam sporo nieczystej gry i fauli, a sędzia Attwell, który lubi ostatnio pokazywać kartki - Leeds - City x6, Wolves - Arsenal x5, Chelsea - Man Utd x5, Southmapton - Newcastle 1

Typ: Powyżej 3.5 kartek @2.30
superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1024
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Everton - Brighton
Typ: obie drużyny strzelą gola
@1.75 Superbet

Dzisiaj mój wybór padł na mecz w ramach 19. kolejki Premier League, między Evertonem a Brighton. Po raz ostatni obydwie ekipy spotkały się niemal dokładnie rok temu - 2 stycznia 2022 r. Mecz zakończył się wynikiem 2:3, a BTTS został pokryty już w 53. minucie. Brigthon na wyjeździe to jeden z bardziej overowych zespołów. W ośmiu spotkaniach ligowych z ich udziałem padło 29 goli co daje piękną średnią 3,63 na mecz. Bramki te bardzo równomiernie się rozkładają - 14 strzelonych i 15 straconych. Idę na kontynuacją tej serii i typuję co najmniej po jednym trafieniu po każdej ze stron.
 
Ostatnia edycja:
don_kalion 80,8K

don_kalion

Użytkownik
Godzina: 20:45
Spotkanie: Arsenal - Newcastle
Typ: BTTS
Kurs: 1,78

Bukmacher: Betclic
Analiza:

Spodziewam się wyrównanego spotkania - na Emirates Stadium przyjeżdża Newcastle, które nie przegrało żadnego spotkania z ostatnich 15, wygrywając przy tym aż 13 razy. Gospodarze za to są niepokonani w lidze na własnym stadionie. Z tego względu odpuściłem typowanie zwycięzcy, aczkolwiek skłaniałbym się do zagrania Arsenalu z podpórką. O wiele pewniejszym typem jest moim zdaniem BTTS. Kanonierzy strzelają jak natchnieni, w każdym z ostatnich 5 meczów zdobyli bramkę. Sroki również świetnie sobie radzą - w ostatnich 4 z 5 meczów umieścili piłkę w siatce rywala, jednakże ostatni remis 0:0 z Leeds to spore zaskoczenie, gdyż zespół gospodarzy zdecydowanie przeważał w meczu i stworzył sobie wiele okazji do zdobycia bramki. W ostatnich 5 meczach Arsenalu u siebie 4 razy obie drużyny zdobywały bramkę - w ostatnich 5 meczach wyjazdowych Newcastle BTTS był 3 razy i myślę, że dziś będzie podobnie.


Godzina: 20:45
Spotkanie: Everton - Brighton
Typ: Brighton +1,5 gola
Kurs: 2,08
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Brighton powinno wygrać ten mecz, Everton nie zdołał wygrać od 5 spotkań (2 remisy, 3 porażki), ja jednak stawiam na to, że goście strzelą co najmniej 2 bramki. Mewy strzelały w każdym z ostatnich 5 spotkań, pokrywając linię 1,5 bramki 4 razy. Jest ro również ekipa, która sporo strzela w meczach wyjazdowych - do tej pory 15 bramek w 8 meczach, myślę, że dziś poprawią tę statystkę. Brighton traci też dużo goli, w tych 8 meczach wyjazdowych było ich 14. Ja jednak odpuściłem tym razem BTTS, bo po pierwsze kurs na 2 gole gości jest wyższy, a po drugie Everton nie strzela u siebie obficie - 7 bramek w 8 meczach. Powodzenia i zieloności!
 
Ostatnia edycja:
don_kalion 80,8K

don_kalion

Użytkownik
Godzina: 20:45
Spotkanie: Leicester - Fulham
Typ: Fulham win (2,85)
Typ: Strzelec: Aleksandar Mitrovic (2,19)
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Typ razem typy do zagrania za mniejsze stawki, gdyż są bardziej ryzykowne. Bukmacherzy stawiają gospodarzy w roli faworytów, jednak biorąc pod uwagę formę po przerwie mundialowej, to Fulham wygląda tu lepiej. Gospodarze przegrali 2 ostatnie mecze, a gościom udało się je wygrać. Myślę, że czeka nas zacięty pojedynek, statystyki niewiele podpowiadają - Lisy u siebie wygrały tylko 2 z 8 spotkań, The Cottagers wygrali 3 z 8 spotkań na wyjeździe. Jak widać po obu stronach nie najlepiej. Ja jednak stawiam na Fulham, kierując się trochę przeczuciem, a trochę tym, co pokazywały oba zespoły w grudniowych spotkaniach.
Typuję też bramkę Mitrovica. Uważam, że jeśli ktoś z Fulham ma strzelać, to będzie to właśnie on. 10 goli w 14 meczach, 4 miejsce w klasyfikacji strzelców PL. W dwóch ostatnich meczach, czyli już tych "pomundialowych" gol i asysta, ostatnio z Southampton nietrafiony karny, cóż, zdarza się. Myślę, że dzisiaj umieści piłkę w siatce.


Godzina: 21:00
Spotkanie: Manchester Utd - Bournemouth
Typ: Man Utd -1 + BTTS - NIE
Kurs: 2,19
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Czerwone diabły to zdecydowany faworyt tej rywalizacji. Ostatnie 5 meczów u siebie to 4 zwycięstwa i 1 remis. Typuję również, że tylko podopieczni Erika ten Haga będą strzelać w tym meczu. Old Trafford to twierdza, której nie zdobył nikt od ostatnich 5 spotkań, przy czym United straciło na swoim stadionie gola ostatni raz we wrześniu i wątpię, aby to Bournemouth, które na wyjeździe nie wygrało żadnego spotkania od ostatnich 5 meczów, miało tę statystykę zepsuć. Dodatkowo goście po przerwie nie zdobyli jeszcze bramki, a Czerwone Diabły jej nie straciły, wygrywając przy tym 2 ostatnie mecze i strzelając w nich 4 bramki. Uważam, że dwubramkowe zwycięstwo United jest w zasięgu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2520
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Godzina: 20:45
Spotkanie: Everton - Brighton
Typ: Everton + 2,5 gola
Kurs:8.0
Bukmacher:Superbet
Analiza:


Faworytem tego spotkania są goście, ale czy aż tak wielkim?Brighton zagrało dobrą połowę z Arsenalem jednak w drugiej nie mieli nic do gadania i ostatecznie polegli 2-4 kolejkę wcześniej wygrali mecz z Southampton.Everton niby przegrał jeszcze wtedy z ostatnim Wolverhampton u siebie, ale też Wilki były bliskie urwania punktów Manchesterowi Utd więc tu bym na ślepo nie patrzył w tablę i ciągnął w nieskończoność fatalnej passy Eve, mamy dopiero drugie spotkanie po przerwie i z formą nie zawsze się wbije w pierwsze spotkanie.Mimo wszystko Everton ostatnio okroił City z punktów choć można mówić że mogli stracić 100 bramek, to ten punkcik powinien być pozytywnym bodźcem przed tym spotkaniem.Ja dziś trochę na farta pójdę w kierunku Everton, Everton który jest przy lini spadkowej, nie wygrał meczu od 5 kolejek, no ale chyba też w końcu coś zapunktują.Akurat Eve z Brighton lubiały się rozstrzelać grając ze sobą więc idąc w kierunku Eve po takim kursie coś pójdzie za drobne.
 
p-z. 119,5K

p-z.

Użytkownik
Leicester - Fulham
Typ: Leicester powyżej 2.5 spalonych w meczu
Kurs: 2.35
Buk: Superbet


W tym spotkaniu próbuje zagrać na spalone gospodarzy, patrząc na ostatnie statystyki leicester jesli chodzi o spalone, to z liverpoolem 5, z Newcastle 3, w tym meczu spodziewam sie sporo atakow ze strony gospodarzy i na pewno kilka spalonych sędzia odgwizda, mam nadzieję, że bedzie ponad 2 spalone u gospodarzy.

Arsenal - Newcastle
Typ: Powyżej 0.5 rzutów karnych w meczu
Kurs: 3.20
Buk: Superbet


W tym meczu trzymam kciuki za kanonierów, obie drużyny mają solide defensywy, ale czasami zdarzają im się głupie błędy, wydaje mi się, że po takim kursie warto zaryzykować, będzie sporo walki i akcji, a szansa na karnego nie jest wcale taka mała, zobaczymy co sie wydarzy
 
Ostatnia edycja:
'Corek 194,8K

'Corek

Znawca - e-sport
Witam, sporo już zostało napisane, niestety nie mam zbytnio czasu i będę na samo spotkanie, ale zagrałem dwa moim zdaniem, mocno prawdopodobne bety.

Arsenal vs Newcastle / lvbet BB
ov 8.5 RR + ov 1.5 gola @ 1,77

Liczyłem na trochę większy kurs na Kanonierów, ale cóż..zagramy inaczej i ciut bezpieczniej.
Myślę, że nie tylko ja tutaj nie wierzę w jakiś bezbramkowy remis czy 1:0
Obie ekipy świetny dla oka futbol, ofensywny nie idzie się nudzić i dziś myślę, że będzie podobnie. Newcastle mimo absencji, wcale nie można skreślać i myślę, że prędzej oni dziś wywiozą pkt niż jakiś Manchester Toki czy inne Chelsea. Potrzebujemy zaledwie dwóch bramek, które nie zdziwią mnie jeszcze w pierwszej połowie. Jeśli chodzi o rzuty rożne to tak jak mówiłem, ofensywny futbol między innymi wiąże się mocno z tym, Arsenal ostatnie spotkania 4-7-4-6 natomiast goście 9-5-6-5 wystarczy jedna bramka którejś z ekip i te RR po prostu muszą lecieć.

Manchester vs Bournemouth / lvbet BB
United ov 5.5 RR + under 4.5 gola @ 1,80

jeśli zdążę to dopiszę parę słów
 
Ostatnia edycja:
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Arsenal - Newcastle / over 2.5 + BTS @2.03 forbet
Over 1.5 + każda over 2.5 RR @1.78 forbet


Krótko bo czasu już mało - Arsenal w formie + gra u siebie gdzie nie stracił jeszcze ani jednego punktu. Nie mówię, że wygrają ale na dwa gole stać ich na pewno. Sroki o dziwo zremisowały ostatni mecz z Pawiami 0-0, ale dwa gole na 0 z przodu to raczej im się nie zdarzają, zwłaszcza, że defensywa Arsenalu miewa problemy z zachowaniem czystych kont. Dokładnie widać to było z Brighton gdzie skończyło się hokejowo 2-4. Nie wiem czy aż tak wysoko będzie tutaj ale na moje 3 gole powinniśmy zobaczyć a nie chce mi się wierzyć w 3-0 dla której ze stron. Ponadto z jednej strony Almiron w formie, Wilson czy Guimaraes z drugiej Saka, Odegaard, Martinelli i nawet Nketiah ostatnio pokazuje że potrafi strzelać. BTSa nie było od 4 lat, więc myślę że teraz może być - na przełamanie no i pod świetną grę obu ekip.
 
chosen70 135K

chosen70

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Manchester United - Bournemouth
Typ: Marcus Rashford over 1.5 celnych strzałów + Dominic Solanke over 1.5 strzałów
Kurs: 3.13

Bukmacher: Lvbet
Analiza:


Marcus Rashford jest w formie, ma na swoim koncie trzy mecze z golem z rzędu. Na siedem ostatnich starć ligowych, aż sześć razy zaliczył minimum dwa celne strzały na bramkę przeciwnika. To właśnie on jest źródłem bramek w ekipie Ten Haga. W dzisiejszym starciu zabraknie Antony'ego, przez co na prawym skrzydle zagra Bruno Fernandes, a w roli ofensywnego pomocnika będący w słabej formie van de Beek. Nikt nie stracił w meczach wyjazdowych więcej bramek niż Bournemouth, które w 8 meczach straciło 26 bramek. Manchester United dzisiaj z rotacją w obronie, w pierwszym składzie zagra duet Lindelof - Maguire, czyli zmora kibiców Czerwonych Diabłów. Za kadencji Solskjaer'a wielokrotnie popełniali oni bezsensowne błędy i dopuszczali rywala do oddania strzału. W roli napastnika Bournemouth wystąpi Dominic Solanke notujący średnią 1.9 strzałów na mecz w tym sezonie.
 
kominkowy matuzalem 0

kominkowy matuzalem

Użytkownik
Dzisiaj na Selhurst Park derby Londynu pomiędzy Crystal Palace, a Tottenhamem. Mecz 19 kolejki - jako, że tamat dla tejże kolejki zamknięty, wrzucam tutaj.
Mecze tych drużyn od dawna obfitują w emocje , nie rzadko pozasportowe.Od 2018 roku tylko raz poniżej 4 kartek. Biorąc pod uwagę, że to derby, Pałacowi grający w kartkę i nieobliczalni. Do tego Koguty, które po Mundialu zanotowały remis i porażkę dziś poszukają szansy na przełamanie. Sędziuje Micheal Oliver, który potrafi odkręcić numer w tego typu meczach.

Propozycja: Over 3,5 kartki @ 1,74 STS
 
Ostatnia edycja:
B 29,7K

bartezgambler

Użytkownik
Southampton - Nottingham ilość fauli powyżej 19,5 - kurs 1.80 sts
spotkanie za "sześć" punktów dla obu ekip znajdujących się na dnie tabeli. Spodziewam się twardego spotkania ze sporą ilością przewinień. Inne firmy mają linie z tym kursem wystawioną na 21,5 więc jest value.
stawka 5/10


wyjątkowo rzadko zdarzają się takie sytuacje 19 fauli do przerwy
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +722
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia - Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Chelsea - Manchester City
Typ: Over 10.5 rożnych w meczu
Kurs: 2.05
Bukmacher: Betfan
Analiza:

Dzisiaj prawdziwy hit jeśli chodzi o spotkanie w Premier League. Podobnie jak kolega wyżej proponuje na to spotkanie rzuty różne. Za nami jeszcze nie połowa sezonu, a Chelsea traci naprawdę już sporo punktów do czołówki. O mistrzostwie tutaj mogą tylko pomarzyć, bo tak naprawdę musiał stać by się cud. Goście zapewne będą chcieli wykorzystać potknięcie Kanonierów, którzy zremisowali, i zmniejszyć stratę do lidera, a w przypadku wygranej strata punktów zmniejszyła by się do zaledwie pięciu oczek.
Spójrzmy zatem jak w obu ekipach wyglądają pod względem statystyk rzuty różne. Chelsea u siebie w ostatnich spotkaniach ligowych notuje następujące liczby: 6,4,6,4,10. Wyglada to całkiem nieźle, tym bardziej, że większość spotkań to gra z czołówka tabeli jak Arsenal czy United. Liczba City pod względem stałych fragmentów gry również wyglada ciekawie na wyjeździe: 5,10,6,7,4.
Same bezpośrednie mecze pokazują, że obie drużyny atakują i stwarzają sytuacje, a co za tym idzie liczba stałych fragmentów gry w postaci rzutów różnych jest duża: 15, 10, 17, 4, 8. Jak widzimy ostatnie trzy mecze to przede wszystkim duża ilość rzutów różnych, nim dalej to wyglądało to trochę gorzej. Tak naprawdę to są to tylko statystyki. Forma obu ekip nie jest na pewno na najwyższy poziomie, bo tu potrzeba jeszcze trochę czasu i rytmu meczowego po MŚ. Wierzę jednak, że samo spotkanie nie zawiedzie i zobaczymy naprawdę dobry mecz a nie piłkarskie szachy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +223
p-z. 119,5K

p-z.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia - Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Chelsea - Manchester City
Typ: Chelsea powyżej 3.5 rzutów rożnych 3 Rożne Chelsea
Kurs: 1.85
Bukmacher: Superbet


Popieram typ Pana ibisa i również uważam, że w tym spotkaniu zobaczymy sporo stałych fragmentów gry. Fakt, że Chelsea ostatnio gra poniżej swoich możliwości i oczekiwać kibiców, ale gdy przychodzi taki mecz i Chelsea mają atut własnego boiska, wydaję się, że powalczą i na pewno będą chcieli coś ugrać w tym spotkaniu, dlatego ja tu widzę co najmniej 4 rzuty rożne ze strony the blues. City mają problemy w obronie, a ostatni mecz z Evertonem pokazał, że nie taki diabeł straszny jak go malują. Podsumowując - Chelsi póki co zawodzi, ale w takich meczach może przyjść to "przebudzenie" i uważam, że będzie to wyrównane spotkanie, a rzuty rożne ze strony gospodarzy to tylko kwestia czasu ;)
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom