>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

20 kolejka Premier League [01.01.2015r]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Stoke - Manchester United
Typ : ManUtd @ 1,952 Pinnacle
⛔1:1

Manchester jest w świetnej formie. 7 wygranych i 2 remisy w ostatnim czasie. Z Tottenhamem też powinni byli wygrac, dużo lepsi, a mecz na White Hart Lane przecież się odbywał. Lloris tam wyczyniał cuda w bramce. Mata w słupek trafił, van Persie dwie setki, Young mierzył w okno, ale Lloris poleciał niesamowicie i wyjął! Ponadto pudło z głowki Persila, czy prawą nogą w kosmos Mata z bliska w dogodnej sytuacj. Jednym słowem, okazji sporo, ale skuteczność na bakier albo Lloris..
Co wazne, jest kilku graczy którzy ciągną wózek i są w świetnej dyspozycji. Przede wszystkim Mata, który rozgrywa kapitalnie, Rooney w środku pola też się sprawdza, a jak podłącza się do akcji to daje pozytywne impulsy. Ponadto De Gea wiadomo kozak w bramce i Young ostatnie mecze ma bardzo dobre. Jak do tego dojdzie jeszcze skutecznośc Van Persiego to powinno być dobrze.

Stoke gra średnio, potrafi urwać pkt faworytowi jak z Arsenalem chcoiażby, ale potrafi też przegrać gładko. Dziś pod znakiem zapytania gra Bojana, a on to ważna postać Stoke. Wg mnie nawet własny stadion nie pomoże Stoke dziś. MU jest w formie i to zaważy o wygranej.



Liverpool - Leicester
Typ : Liverpool @ 1,42 ⛔2:2
West Ham - West Bromwich
Typ : West Ham @ 1,79 ⛔1:1
AKO @ 2,54
bet-at-home


Liverpool kilka meczów wreszcie zagrał na dobrym poziomie. Począwszy od meczu na Old Trafford gdzie paradoksalnie przegrali 0:3 widać zwyżkę formy. Lallana dostaje szanse i wykorzystuje bo od początku sezonu sądziłem, żę sadzanie tego gracza na ławce to marnowanie jego potencjału. Dziś co prawda zabraknie SKrtela, ale jest Kolo i Sakho więc też silni na skwał chłopi. Koniec pajacowania tez z Jonesem w bramce i gra Mignolet. Coutinho przełamał się podobnie jak Lallana.

Leicester na wyjazdach tragedia, chociaż ostatnio wygrali z Hull 1:0, ale co mieli szczęście to ich ! Abel Hernandez w słupek, potem Wasyl bodajże z linii bramkwoej wybił, kolejny słupek ktoś trafił i potem jeszcze raz. Ponadto oblężenie bramki Leicester trwało i jak oni utrzymali czyste konto to sami pewnie nie wiedzą. Dziś Konchesky za kartki pauzuje, ponadto Kasper Schmeichel i Upson ciągle poza grą. Nie widzę atutów Lisów w przyjeździe na Anfield Road z rozpędzającym się Liveroolem.


West Ham powinien też odprawić WBA, które nic nie gra w ostatnim czasie. masa porażek i w końcu wywalony trener Alan IRvine, na jego miejsce przychodzi Tony Pulis, ale dziś jeszcze nie będzie na ławce. O West Hamie można mówić dobrze, wygrywali i świetnie grali do momentu meczu z Leicester. Potem seria dwóch porażek ale rywalizowali z Chelsea i Arsenalem czyli derby, i o ile z Chelsea byli bez sztycha o tyle w meczu z Arsnealem już pogrlai dobrze i wynik był sprawą otwartą. No, ale gdzie Chelsea i Arsenal, a gdzei WBA ?
WBA jeszcze z początku sezonu ratował Saido Berahino, ale zatracił gdzeiś dyspozycje i teraz WBA nie ma kto ciągnąc nawet. A wyjazdy to bolączka tego zespołu. WHU u siebie ostatnio 6-1-1, dla mnie faworyt jest jeden i oby Carroll w formie strzeleckiej był, to Downing mu coś wypracuje już o to martwić się nie trzea. A Sakho/Valencia tez pokażą ożywienie i dobre akcje.
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik


Stoke - Man Utd
20 Kolejkę Premier League w Nowym 2015r. otworzy Stoke który zagra z Manchesterem United. Britannia Stadium to obiekt na którym nie jeden wrócił bez punktów.
Obie drużyny są w optymalnej formie, choć Stoke po bezbarwnym meczu z Chelsea 2 kolejne wygrał z inwalidami The Toffees jak i nie bardzo wiedzącej w jakiej klasie rozgrywek grającej drużyny z Albionu.
United nadal męczą kontuzje defensywne, lecz na tą chwilę Louis van Gaal potrafi załatać te dziury.
Co prawda nie wiadomo czy The Potters wyciągnęli wnioski z meczu Chelsea w którym oddali może 2 celne strzały ale, jednego możemy być pewni spotkanie z jednej i drugiej strony powinno być ofensywne i bramek powinno nie zabraknąć.

Typ: BTS 1,83 bet365 3/10✅

Bez Analizy:
Liverpool powyżej 0,5 Żółtych Kartek kurs 1,44 ✅
Sunderland powyżej 3,5 RR kurs 2,0✅
Wszystko: Bet 3 6 5

 
Otrzymane punkty reputacji: +15
neil 5

neil

Użytkownik
Tottenham - Chelsea(-1) 2 2.75
Jak zaczynać Nowy Rok to z wysokiego pułapu. Dużo nie ma się co rozpisywać bo każdy wie, że jest to mecz na szczycie obecnej kolejki PL. Tottenham teoretycznie tak jakby na fali wznoszącej, Chelsea może bez fajerwerków ale mimo wszystko w dobrej dyspozycji. Derby rządzą się swoimi prawami, jednak tutaj wydaje mi się, że Chelsea ten mecz nie tylko wygra ale i z przewagą min. 2 bramek. Ostatnie wyjazdy średnio The Blues wychodzą w porównaniu z tym co robią u siebie jednak taki mecz na pewno mocno zmotywuje Chelsea a tym bardziej Mourinho który nie będzie sobie chciał pozwolić na dwukrotną stratę punktów z rzędu. Wiadomo, że Tottenham także przystąpi do tego meczu z ogromną motywacją jednak patrząc na składy drużyn oraz indywidualności oraz na ostatnią dyspozycję Tottenhamu w meczach z Chelsea gdzie nie potrafili sobie radzić z drugą linią The Blues typ dla mnie nasuwa się jeden. Obrońcy Tottenhamu pewnie także jakiegoś babola zrobią w tym meczu xD
 
cuma 0

cuma

Użytkownik
Moją propozycją z dzisiejszych meczy Premier League jest over kartkowy na St Mary&#39;s Stadium. Southampton i Arsenal są blisko siebie w tabeli. Mecz bardzo ważny dla układu tabeli. Obie drużyny potrafią kartkować . Obie posiadają szybkich,kreatywnych skrzydłowych. Spodziewam się meczu w dobrym tempie i jednak nerwowego. Dużo walki w środku pola nas czeka co może mieć wpływ na gęstą atmosferę na boisku.Sędziuje Craig Pawson, który daje średnio po 3 , 4 kartki na mecz jednak to jest mecz o dużą stawkę i spodziewam się dużo większej ilości.
Według mnie linia jest wystawiona nisko jak na taki mecz i warto to wykorzystać.

Southampton - Arsenal
over 3,5 kartki @ 1,83 Bet365 ⛔
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
Na dziś przewidziałem jeszcze dwa typy, które zagrałem już wczoraj.
Pierwszy z nich to mecz Tottenham - Chelsea. Gospodarze w ostatnim spotkaniu z United pokazali, że w piłkę grać umieją i w tym meczu mogli zdobyć co najmniej 2 bramki, ale stracić mogli jeszcze więcej. United zabrakło szczęścia bo gdyby strzelili chociaż w dwóch okazjach jakie im się nadarzyły to mogli by to spotkanie wygrać, biorąc pod uwagę, że w bramce mają wyśmienitego Davida De Gea, ale nie o tym.
Chelsea w meczu z Tottenhamem u siebie zniszczyła gości w kilka minut. W tym momencie Chelsea myślę, że nie obniżyła lotów bo spisuje się bardzo dobrze. Ostatnio pewna wygrana z mocnym West Hamem i moim zdaniem bardzo ważny remis z Southampton, o którym już pisałem w poprzedniej analizie. Wydaje mi się, że St Mary&#39;s do końca sezonu będzie bardzo trudnym terenem i mało kto wywiezie z tego stadionu pkt, ale to też opowieść na inną bajkę. Wracając do meczu Tottenham-Chelsea to widzę tutaj skromną wygraną The Blues bo łatwo na pewno nie będzie, chyba że zaczną czarować i strzelą szybko 2 bramki, wtedy Chelsea czuje się najlepiej i w pełni kontroluje spotkanie. Tottenham w tym sezonie gra podobnie jak w każdym, punktują ze słabymi zespołami w meczach z topowymi zespołami to już zależy jak im wyjdzie mecz. Czasami są w stanie zagrać na wysokim poziomie tak jak z United, a czasami przegrać mecz w kilka minut pierwszej połowy tak jak z The Blues ostatnim rezem. Przewiduje zacięty mecz bo Tottenham u siebie raczej będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony grając w tak prestiżowym meczu jak Derby Londynu! Ja stawiam na zwycięstwo gości!
Tottenham - Chelsea
Wynik meczu: Chelsea 1,72⛔
Co za mecz :wowsdf:

Drugim spotkaniem które dorzucam do AKO aby troszeczkę &quot;podrasować&quot; kurs jest mecz na Anfield Road. Liverpool ostatnio w formie, która może pomału wprowadzać w ich szeregi optymizm. Przede wszystkim jest to czego brakowało Liverpoolczykom od początku sezonu czyli bramki. Co raz lepiej gra Coutinho, który tak jak oczekiwano od niego bierze większość ciężaru gry na siebie przy tym dysponuje bardzo dobrym uderzeniem z dystansu.
Posada Rodgersa, która była zagrożona po odpadnięciu z LM i słabych występach w lidze też wydaje się teraz umacniać. Wydaje mi się, że jeśli potrafili strzelić 4 bramki dość mocnym i niewygodnym dla The Reds rywalom jakimi jest Swansea to z Leicester nie powinni mieć najmniejszych problemów. Ciężki do upilnowania Sterling i Coutinho w dość dobrej formie powinni tutaj załatwić sprawę, a reszta zespołu tylko dopełnić formalności jaką jest kontrola piłki w środku boiska i niedopuszczenie rywala do bramki przez obrońców. Stawiam tutaj bezpiecznie chodź przewiduję gładką wygraną The Reds. Ja tylko aby dopełnić AKO, ale ten mecz jest dobrym zaczątkiem na jakiś porządniejszy zakład w stronę gospodarzy.
Liverpool - Leicester
Wynik meczu: Liverpool over 0,5 bramki 1,07✅

AKO 1,84⛔⛔
 
P 323

przemoks

Użytkownik
Moją propozycją z dzisiejszych meczy Premier League jest over kartkowy na St Mary&#39;s Stadium. Southampton i Arsenal są blisko siebie w tabeli. Mecz bardzo ważny dla układu tabeli. Obie drużyny potrafią kartkować . Obie posiadają szybkich,kreatywnych skrzydłowych. Spodziewam się meczu w dobrym tempie i jednak nerwowego. Dużo walki w środku pola nas czeka co może mieć wpływ na gęstą atmosferę na boisku.Sędziuje Craig Pawson, który daje średnio po 3 , 4 kartki na mecz jednak to jest mecz o dużą stawkę i spodziewam się dużo większej ilości.
Według mnie linia jest wystawiona nisko jak na taki mecz i warto to wykorzystać.
Southampton - Arsenal
over 3,5 kartki @ 1,83 Bet365
Z tym sie nie zgodze. Kto ogladal ostatni mecz Newcastle - Everton ten wie co ten sedzia wyprawia. Ewidentne faule na kartke, a on nic. Ma chyba strasznie wysoko ustawiona linie za co pokazac kartke. Ja sobie zapisalem nazwisko Pana Pawsona i nigdy nie zagram overa kartkowego w meczu, ktory bedzie on sedziowal ;)
 
M 8

maestro92

Użytkownik
Southampton - Arsenal Bramka Sancheza 2,53
W tym spotkaniu oprócz remisu który widzę, zdecydowałem się zagrać na bramkę Alexisa Sancheza. Chilijczyk ostatnio w niesamowitym gazie. Dodatkowo bardzo dobrze spisuje się w kontrach których Arsenal grając na wyjeździe będzie miał sporo. Wynika to również ze stylu gry gospodarzy którzy nie lubią oddawać inicjatywy na własnym boisku. Typ dla odważnych lub do grania systemem.
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Liverpool - Leicester
Typ: Liverpool @ 1,44⛔
Liverpool -1,5 @ 2,0⛔
(śmieszna sytuacja)
Mój podstawowy typ na tą kolejkę, nie wyobrażam sobie dzisiaj innego rezultatu jak zwycięstwo gospodarzy, ostatnio bardzo dobre spotkanie i wysokie zwycięstwo z drużyną &quot;Łabędzi&quot; 4:1. Dziś przyjeżdża najsłabsza ekipa Premier League - Leicester która do tej pory zdobyła jedynie 13 pkt.
Liverpool 2 ostatnie spotkania to 2 wygrane po b.dobrej grze, cel tej ekipy jest jeden - pierwsza 4-rka. Jeśli myślą o tym poważnie to dziś nie mogą stracić punktów z ostatnią drużyną ligi, a kurs @ 1,44 jest zdecydowanie do brania. &quot;Trener Lisów prawdopodobnie nie będzie mógł skorzystać w czwartek z Leonardo Ulloi. Argentyńczyk nabawił się urazu w wygranym meczu z Hull&quot;
Manchester City - Sunderland
Typ: Do przerwy/wynik końcowy - City/City @ 1,72 ⛔
Kurs na gospodarzy @ 1,25 a tutaj mamy że już będą prowadzić do pierwszej połowy @ 1,72. Po ostatniej wpadce (remis przed własną publicznością z Burnley) jestem pewny że gospodarze przystąpią od pierwszych minut do zdecydowanych ataków i wygrają pierwszą połowę, muszą zrehabilitować się swoim kibicom i dzisiaj &quot;przejadą&quot; Sunderland.
&quot;Sunderland musi sobie radzić bez bocznych obrońców, Patricka van Aanholta i Anthony&#39;ego Reveillere. Drobne urazy doskwierały ostatnio Sebastianowi Larssonowi i Liamowi Bridcuttowi.&quot;

West Ham United - West Brom
Typ: WHU @ 1,83 ⛔
Na pierwszy ogień rzucam mecz WHU, gospodarze ostatnie dwa spotkania w lidze to dwie porażki, ale porażki nie z byle kim - Chelsea 0:2 i Arsenal 1:2. Oglądałem właśnie ich ostatnie spotkanie z Arsenalem i mimo że przegrali, to pokazali się z bardzo dobrej strony, jest to drużyna która stwarza sobie dużo sytuacji bramkowych i gra ciekawą piłkę. Dlatego dziś myślę że WHU zacznie Nowy Rok od zwycięstwa , przeciwnik dobry bo jest to tylko West Brom, drużyna mająca tylko 1 pkt przewagi nad strefą spadkową, która do tego bardzo słabo prezentuje się na wyjazdach.
Kolejny plus to nieobecni w ekipie gości: Jonas Olsson, Sebastian Pocognoli, Stephane Sessegnon i James Morrison.
Tottenham - Chelsea
Typ: Chelsea @ 1,72
Dziś derby Londynu, nie doszukuję się tutaj żadnych niespodzianek, Chelsea po ostatnim remisie z Southampton nie może pozwolić sobie na kolejną stratę punktów, Mourinho na pewno na to nie pozwoli - nie wyobrażam sobie aby Nowy Rok zaczął od remisu czy nawet porażki. Obie drużyny grały ze sobą niespełna miesiąc temu, spotkanie zakończyło się pewną wygraną Chelsea 3:0. W ostatnich spotkaniach Chelsea nie miała zbyt wiele problemów i wysoko ogrywała Tottenham

Przewidywane składy:

Tottenham: Lloris - Walker, Fazio, Vertonghen, Davies - Stambouli, Mason - Lamela, Eriksen, Lennon - Kane
Chelsea: Courtois - Ivanović, Terry, Cahill, Azpilicueta - Matić, Fabregas - Willian, Oscar, Hazard - Costa

Aston Villa - Crystal Palace

Typ: Poniżej 2,5 @ 1,50 ✅

Szykuje się bardzo wyrównane spotkanie ekip z dolnej części tabeli. Gospodarze najbardziej underowa drużyna w Premier League, w dzisiejszym spotkaniu również nie spodziewam się zbyt dużo bramek. Gospodarze zdobyli tylko 11 bramek w 19 spotkaniach, skuteczność gości też pozostawia wiele do życzenia - ostatnie 7 spotkań 3 gole.
Ostatnie 3 spotkania pomiędzy tymi drużynami - to zaledwie 3 bramki.
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Tottenham - Chelsea

Liga: ⚽ - ANGLIA: Premier League
Godzina: 18:30
Typy: 2 @1.73
Chelsea -1.5 @2.75
Analiza: Zacznę do gospodarzy dzisiejszego spotkania. Oglądałem ich w poprzedniej kolejce przeciwko Manchester United na własnym stadionie i tylko słaba postawa RvP i Falcao, którzy nie wykorzystali 100% sytuacji na gola uchronił Tottenham przed porażką i to wysoką porażką. Gdyby Falcao był w formie, którą prezentował przed kontuzją to mógłby nawet zanotować 2-3 gole w tym meczu, a van Persie mógł dodać kolejne tyle..

Ostatnie dwa spotkania pomiędzy Tottenhamem, a Chelsea w 2014 roku, zakończyły się wysokimi wygranymi dzisiejszych gości i spodziewam się dzisiaj także wygranej The Blues.

Chelsea, która aktualnie zajmuje pierwsze miejsce w tabeli ma już tylko 3 punkty przewagi nad drugim Manchestrem City, który dzisiaj najprawdopodobniej dopisze kolejne 3 punkty do swojego dorobku, które także musi uciekać przed United. Dlatego dzisiejsza wygrana Chelsea umocni ich na pozycji lidera i nadal będą mieli małą, bo małą, ale jednak przewagę nad City.

Tottenham w meczach u siebie nie radzi sobie jakoś wyśmienicie tak naprawdę. Na 10 meczu wygrał 4, 2 zremisował oraz 4 przegrał, a ich bilans bramek to tylko 11 strzelonych oraz 11 straconych.

Chelsea w delegacjach radzi sobie dobrze, bo na 10 meczy wygrali 5, 4 zremisowali oraz 1 przegrali, a w tych meczach strzelili 19 bramek oraz stracili 11.

Totteham od 5 meczy nie zaznał porażki i myślę, że dzisiaj to najwyższa pora, żeby tak było. A jeżeli zagrają tak samo jak z United, a Chelsea na swoim wysokim poziomie to myślę, że Chelsea może pokryć nawet jakiś handicap.​
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Southampton-Arsenal
BTTS 1.73 bet365
---- eh pech... Możliwe, że pierwszy i ostatni post ????
Pierwszy mój w typ dziale. Niedziwne, bo moją domeną są handball i tenis, jednak ostatnio próbuję gry na bttsy i wychodzi do tej pory ładnie. Dzisiaj już siadło w meczu Stoke z MU, więc próbuję dalej.
Obie ekipy grają ofensywny futbol, sporo strzelają, a trzeba przyznać, że mają do tego odpowiednich wykonawców. U gospodarzy Pelle, Tadic, Mane i nie tylko, zas u gości Sanchez, Cazorla i także inni.
Zestawienia defensyw obu ekip nie są takie, jak ostatnio. Kościelny długo nie grał i dopiero wraca do podstawowej jedenastki, gdyby nie to, to można by mówić o tym, że obrona Kanonierów jest w najlepszym zestawieniu. Faktycznie kadrowo tak jest, jednak co do kwestii ogrania i dyspozycji już tak nie musi się stać. W Southampton na prawej obronie wystąpi Gardos, który jest bardziej OŚ. Do tego defensywa Świętych nie jest jakimś wielkim monolitem, więc bramka dla Arsenalu nie powinna być wielkim problemem.
Ciekawostką jest to, że identyczny mecz został rozegrany równe dwa lata temu i zakończył się wynikiem 1-1.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Manchester City powyżej 1.5 kartki
2.37
Bet365
City zagra z Sunderlandem, który potrafi zrobić problemy. W składzie City nie brakuje wariatów zaczynając od Fernandinho kończąc na Zabalecie ;) Sunderland się nie położy i nie będzie to łatwy mecz. Obywatele łapią często kartki i moim zdaniem warto próbować po takim kursie nawet przy Foy&#39;u, który zbyt wylewny nie jest z kartkami. Krótko, bo czas nagli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
mateuszes 5,7K

mateuszes

Użytkownik
Ja na nich osobiście dałem + żeby było bardziej niedożeczenie Everton na przełamanie -&gt; wychodzi całkiem ładny kurs
EDIT:
ups....mam nadzije ze tego nie dałeś Hull do połowy niszczy Everton i coś czuuje ze nic z tego nie będzie, chłopaki są w totalnej rozsypce i nie warto na nich dawać ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
larkspur 419,1K

larkspur

Użytkownik
TOTTENHAM - CHELSEA Główny ty p: Obydwie druzyny strzela gola / @1.80 / Bet365 ✅
Pozostałe typy:

Chelsea ponizej 2.5 kartki / @1.83 / Bet365 ✅
Pierwsze 10min powyzej 0,5 rzutu roznego / @1.53 / Bet365 ✅


Analiza:

Ledwo rozpoczal sie Nowy Rok a tu na dzien dobry czeka nas swietne spotkanie - Tottenham podejmie na swoim stadionie druzyne Chelsea. Ogladalem ostatni mecz Chelsea z Southampton i musze przyznac ze to spotkanie bylo spokojnie do wygrania przez nich - brakowalo kropki nad i w postacie drugiego gola. Dopiero w drugiej polowie Chelsea odzyla , dominujac nad Swietymi , no ale starczylo na remis 1:1.
Tottenham pomimo ostatniej dobrej passy ma jeden problem - bodajze Koguty nie wygraly z lokalnym rywalem od dziesieciu spotkan! Mimo tego Tottenham szczegolnie na White Hart Lane potrafi grac ladny futbol a w ostatnich pieciu bezposrednich pojedynkach miedzy tymi druzynami na tym wlasnie stadionie padaly gole z obu stron.
Mysle ze Mourinho wyciagnie wnioski z tego ostatniego meczu i bedzie chcial dzis siegnac po komplet punktow ale napewno Spurs nie stoi z gory na przegranej pozycji. Stawiam glownie na BTS po dobrym kursie.
Polecam i Pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Tottenham - Chelsea
Jak to zawsze bywa w meczach Spurs próbujemy kornery lecz tym razem linię ogólną, gdyż myślę iż, mecz będzie ofensywny z obu stron. Ustawienie gospodarzy i taktyka mówi nam że, będzie dużo kornerów w ostatnim czasie może za dużo ich nie było, ale tym razem przeciwko Chelsea grę będą kreować zawodnicy boczni szeroko ustawieni.
Siłę ofensywną The Blues wszyscy znamy i tu także powinni swoje zrobić.
Typ: Powyżej 14 Kornerów kurs 5@ bet365 1/10⛔
 
F 52

fejser

Użytkownik
Po dzisiejszych meczach, PL notuje drugą z rzędu kolejkę cudów.
Dziwne to wszystko, bo skoro okres świąteczno-noworoczny jest bardzo trudny, męczący i wygrają Ci, którzy mają mocną szeroką ławkę to...
Dzisiejsza kolejke obala tą teorię !
Nie wiem skąd te wyniki w ostatnich dwóch kolejkach, np: jak MC dwa mecze z rzędu traci tak łatwo dwubramkową przewagę, jak Liverpol mógł dziś zremisować u siebie z przewagą dwóch goli, jak MU dwa mecze z rzędu nie wygrywają pewnych meczów, przykładów jest więcej itp.... itd....

Wiem jedno - nie ma sensu obstawiania meczy w okresie świąteczno-noworocznym w PL.
Całe szczęście grałem za drobne bo coś miałem nosa, że mogą być cyrki
 
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
Do użytkownika @fejster:
Ja tam żadnych wielkich cudów nie widziałem. Nie od dziś wiadomo, że ta liga jest najciekawsza ze względu na to że każdy mecz jest trudny do wygrania, nawet dla murowanego faworyta. Tu nie ma meczów, które się wygrywa, przed wyjściem na boisko, w stylu Real Madryt-Cordoba, FC Barcelona-Espanyol. Sam o tym mówił Jose Mourinho, odpowiadając na wypowiedź Bale&#39;a że liga hiszpańska jest najlepsza.
Jeżeli uważasz, że MU miał pewne mecze, to naprawdę nie znasz tej ligi. Wyjazdy na WHL czy Britannia Stadium to nie przelewki. Gdyby Real musiał pojechać do takiego Stoke, też nie byłbym pewien czy wygrają, podobnie Bayern do Newcastle itp.
A co jest dziwnego w stracie dwubramkowej przewagi? Leicester czy Burnley graja w tej lidze jak o zycie i gryzą kazdy kawalek trawy by tu w nastepnym sezonie dalej byc. To nie liga niemiecka, gdzie druzyny z dolnej polowy tabeli przeciw Bayernowi wystawiaja rezerwy bo z gory zakladaja porazke.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
F 52

fejser

Użytkownik
Mirgosik
nie zgadzam się z Toba. Właśnie w Premier Ligue jest najwięcej mocnych drużyn w lidze. W innych ligach: Niemiecka, Hiszpańska, Francucka, Holenderska jest po 3-4 mocne kluby i co do reszty to każdy z każdym może wygrać.
Myślę, że od następnej kolejki powoli wszystko będzie wracać do normy czyli zaczną wygrywać faworyci.
ps wlasnie Totenham wygrywa 5:3 z Chelsea i powiesz mi , że to nie jest kolejka cudów? Chelsea przez 19 meczy straciła 14 bramek a teraz w jednym meczu 5 - proszę Cie, nie rozśmieszaj mnie !
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Sprawdziło się to o czym pisalem i nie sprawdzilo. Z jednej strony mu slanialo po sie po boisku. Lvg popelnil blad myslac ze przejedzie caly swiateczny okres jednym skladem. Niestety stoke tez sie nie popisalo choc tu mozna szukac winy w braku Bojana.
Co do spotkania derbowego... Czy Wy panowie obstawiacie od wczoraj? W takim okresie i takim spotkaniu ZADEN wynik nie moze byc uznawany za niespodzianke tymbardziej ze Chelsea ostatnio przygasla podczas gdy Totek ma swoje 5 minut. Pozdrawiam.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Mirgosik

nie zgadzam się z Toba. Właśnie w Premier Ligue jest najwięcej mocnych drużyn w lidze. W innych ligach: Niemiecka, Hiszpańska, Francucka, Holenderska jest po 3-4 mocne kluby i co do reszty to każdy z każdym może wygrać.

Myślę, że od następnej kolejki powoli wszystko będzie wracać do normy czyli zaczną wygrywać faworyci.

ps wlasnie Totenham wygrywa 5:3 z Chelsea i powiesz mi , że to nie jest kolejka cudów? Chelsea przez 19 meczy straciła 14 bramek a teraz w jednym meczu 5 - proszę Cie, nie rozśmieszaj mnie !

Mylisz sie, w PL jest najwiecej WYROWNANYCH druzyn a nie silnych,bo o sile ligi angielskiej to sie mozemy przekonac co roku w pucharach gdzie jest od juz ok 5 lat lipa i nie zmienia tego wyskok Chelsea w 2012 bo wtedy Barca zamiast im wcisnac 3-0 na stamford to oddala 1-0.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom