>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

20 kolejka Premier League - 01.01.2014

Status
Zamknięty.
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
1. Man City wygra do zera 3/10 3,1 (B365)
przecież oni z każdym tracą na wyjeździe, nawet beznadziejne Fulham dwa gole im załadowało. Swansea potrafi grać w piłkę i, że dziś strzeli to dla mnie typ dnia, po niezłym kursie. Obrona City to trochę cyrk jak na tak bogaty klub ????
 
borek7 24

borek7

Użytkownik
Sunderland - Aston Villa
Typ: 1X lub 1DNB ⛔
Kurs: 1.28/1.44
Buk: Bet365
Sunderland takich meczy przegrywać nie może, jeśli marzy o utrzymaniu. Ostatnio Czarne Koty grają coraz lepiej. Nie przegrali czterech kolejnych spotkań, zdobyli w nich 6 punktów i jeśli dziś wygrają mogą wydostać się ze strefy spadkowej. Odblokował się wreszcie ich najlepszy napastnik Fletcher i dziś czuję, że też coś ustrzeli. Aston Villa wprost przeciwnie. Notuje bardzo słabe wyniki. W ostatnich 5 meczach zdobyli zaledwie 1 punkt w ostatniej kolejce ze Swansea.
W zespole gospodarzy w środowym meczu na pewno zabraknie kontuzjowanych Keirena Westwooda i Carlosa Cuellera, a pod znakiem zapytania stoją występy Johna O&#39;Shea, Fabio Boriniego i Adama Johnsona. Do składu po zawieszeniu wraca Wes Brown.
Aston Villa na pewno będzie musiała sobie poradzić bez zawieszonego Ciarana Clarka. Niepewny jest również występ Christiana Benteke i Rona Vlaara.
WBA - Newcastle
Typ: X2/2DNB ⛔
Kurs: 1.53/2.00
Buk: Bet365
Ktoś wcześniej napisał, że spodziewał się mniejszych kursów na NU. Ja również. Po stronie WBA moim zdaniem przemawia jedynie atut własnego boiska. Jakość, kultura gry, forma te najważniejsze cechy są po stronie graczy Pardew. Poza tym goście przyjadą w najmocniejszym składzie. Po porażce z Arsenalem będą chcieli się zrehabilitować. W tym meczu wcale gorszym zespołem nie byli, zaprezentowali dobry futbol. Trudno mi sobie wyobrazić, aby przegrali drugi mecz z rzędu, w dodatku z przeciętnym WBA.
Zespół WBA w środę będzie wzmocniony wracającym po przerwie spowodowanej kontuzją Shanem Longiem. Pod znakiem zapytania stoi natomiast występ Victora Anichebe. Trener gości Alan Pardew będzie mógł skorzystać ze wszystkich swoich zawodników.
słabiutko...:razz:
 
D 23

dziedzicpruski

Użytkownik
przecież oni z każdym tracą na wyjeździe, nawet beznadziejne Fulham dwa gole im załadowało. Swansea potrafi grać w piłkę i, że dziś strzeli to dla mnie typ dnia, po niezłym kursie. Obrona City to trochę cyrk jak na tak bogaty klub ????
Zatem gram na przełamanie tej passy;), nie twierdzę, że Swansea nie potrafi grać, nie twierdzę też że nie strzeli, ale jednak powrót Harta, to co najmniej klasa wyżej niż Pantilimon i powinno dać pewność obrońcom MC, zwróć uwagę, że Kompany też nie zawsze grał. Kursy na bts są za niskie i zaczynają rosnąć (to akurat nie najważniejsze). W meczach na bts/brak bts, under/over mam swoją dosyć pokrętną logikę i czasem gram w kierunku przeciwnym niż podpowiada rozsądek. Widzę jakiś potencjał w tym typie, w drugim na under nawet większy. &quot;We will say what time will tell&quot;;) . Pozdrawiam.
PS. jak Berbatov będzie w wyjściowej jedenastce spróbuję Fulham over 1,5g. Piszę teraz bo nie wiem czy będzie czas, albo czy nie zapomnę.
 
dx2 222,7K

dx2

Użytkownik
Sunderland-Aston Villa 1
Podoba mi sie ten typ na Sunderland i widze takie przymiarki rowniez powyzej. Sunderland na wlasnym boisku miewa niezle mecze z tym, ze nie zawsze przeklada sie to na punkty. AV ma ostatnio duze problemy i cos w tym zespole sie popsulo, jzu nei wspominajac o urazach. Dlabym tutaj na Sunderland i juz.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
przecież oni z każdym tracą na wyjeździe, nawet beznadziejne Fulham dwa gole im załadowało. Swansea potrafi grać w piłkę i, że dziś strzeli to dla mnie typ dnia, po niezłym kursie. Obrona City to trochę cyrk jak na tak bogaty klub ????
Cyrk?Proszę cię.To chyba normalne,że zespół w którym prawie cały czas kontuzje łapią podstawowi obrońcy gra gorzej w defensywie.Na 8 obrońców tylko Kolarov i Lescott ustrzegli się jakichkolwiek urazów.Myślę też,że nie jeden zespół chciałby mieć straconych 21 goli po 19 meczach tak jak uczynił to wspomniany przez cb cyrk;)Co nie znaczy oczywiście,że nie masz racji.Trochę prawdy w tym co piszesz jest.
 
D 23

dziedzicpruski

Użytkownik
Liverpool - Hull 2:0
1. under 3 g 1,85 2/10 (b365)✅1,7 j.
Mecz też opisany szczegółowo przez poprzedników. Nie chce mi się lać wody, czy też powielać opinii innych. Liverpool ostro zmotywowany żeby wygrać. Na pewno odbiły się w ich głowach 2 ostatnie prestiżowe porażki, po objęciu prowadzenia. Hull wie, że kluczem do osiągnięcia dobrego wyniku będzie utrudnianie gospodarzom (Suarezowi m. in. ) gry maksymalnie jak się da. Pomimo rozgromienia Fulham (wydaje mi się, że trochę odpuścili ten mecz Londyńczycy, mając przed sobą West Ham u siebie) i wygranej z Liverpoolem u siebie, myślę, że z Anfield wyjadą z niczym, ale nie przegrają wysoko. Wcale nie jest powiedziane, że po serii meczów u siebie ze zdobywanymi hurtowo golami Liverpool nie zatrzyma się na 1 czy 2, a goście nie strzelą nic. Premiership w tym sezonie zaskakiwała nie raz i nie 2. Lucas Leiva mówi przed meczem, że są bardzo zmotywowani do zdobycia 3 punktów, z drugiej strony dla gości nawet 0:0 byłoby bardzo dobrym wynikiem. Mam też w pamięci choćby niedawny Man City-Crystal Palace. Typ gram też ze względu na zmianę swojej taktyki na over/under i bts-y. W ubiegłym roku (na✅, ale nie tak duży jakbym chciał) najsłabszą skuteczność właśnie miałem na zakładach tego typu, a jak nie idzie trzeba było wreszcie coś zmienić. To na razie eksperyment, typ mimo wszystko ryzykowny dlatego taka stawka. Powodzenia ???? !
Mimo wszystko dla mnie bet dnia to chyba Everton, ale jest w wątku już u kilku osób pograny, więc nie będę opisywał.
 
flpman 292

flpman

Użytkownik
Napiszę krótko, bo mecz lada moment. Mecz Swansea - Manchester City sędziował będzie pan Phil Dowd, oglądałem jego ostatni mecz Norwich - Manchester United i trochę nie dowierzałem w to co wyprawia, pokazał 7 kartek z czego co najmniej 4 mógł sobie odpuścić. Swansea z pewnością delikatnością tego meczu nie wygra, zbyt duży kaliber przeciwnika.

Swansea - Manchester City Typ: Swansea powyżej 1.5 kartki Kurs: 1,72 Bet365 ✅✅✅ (Pan Dowd tylko do przerwy kazał czekać - 37&#39; Canas, 48&#39; Shelvey)
 
mateuszmar 0

mateuszmar

Użytkownik
Swansea - Man City
Fakt, że MC bez Davida Silvy, ale nie przeceniałbym tego, ma kto go zastąpić. Nie zdziwiłbym się za bardzo wynikiem 0:1, 0:2.
Jest taka zależność w Man City, że Kompany-Toure-Silva-Aguero są niestety nie do zastąpienia, a zmiennik grający zamiast nich nie da już tej samej jakość. Jest widoczne gołym okiem.
Właśnie zaczyna się mecz w Walii ????
 
flpman 292

flpman

Użytkownik
Widział ktoś moment jak Shelvey dostawał kartkę? Bo przeoczyłem i widziałem tylko grafikę z żółtą kartką Shelvey w C+, na live w bet365 nie zaliczyli tej kartki póki co, a po paru minutach dopiero pojawiła się na livesports.pl, dlatego pytam...
edit. Ok, już zaliczona w bet365 kartka Shelvey...
 
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
WBA - Newcastle
X or 2 @ 1.61 // bet365
Hehe, czerwona kartka i karny dla WBA... ⛔⛔

Szczerze mówiąc nie wiem czemu jest aż tak wysoki kurs na West Brom, ostatnie dziewięć meczy bez zwycięstwa. Do składu gospodarzy po dwóch meczach nieobecności wróci Shane Long, ale niepewny jest występ Chrisa Brunta (14 meczy 1 gol) oraz Victora Anichebe (11 meczy 1 gol). Po zwolnieniu Steve&#39;a Clarka z WBA, nadal zespół prowadzi tymczasowy szkoleniowiec Keith Downing - pod jego wodzą WBA zremisowało wszystkie trzy spotkania. Przejdźmy teraz do drużyny Newcastle, która bardzo dobrze radzi sobie w ostatnich spotkaniach, wygrywając siedem z dziesięciu ostatnich spotkań. Dobra forma przełożyła się na wysokie ósme miejsce w tabeli. Oprócz tego drużyna Alana Pardew gra bardzo dobrze na wyjazdach wygrywając min z Manchesterem United oraz Tottenhamem. Szkoleniowiec gości będzie mógł skorzystać z wszystkich swoich piłkarzy. Daje typ z podpórką ze względu na ostatnie trzy remisy WBA, wątpię, żeby udało im się wygrać, Anelka zagrał dobry mecz ostatnio, jednak nie potwierdził swojej formy o ile taką ma.
 
majin33 211

majin33

Użytkownik
Jak czytam wpisy, ze United niby zagrali dobry mecz z Norwich to zastanawiam sie, skad macie takie dobre jaranie Panowie? Bo dla mnie United zagrali totalne DNO a bramke dostali doslownie z kapelusza. Wymeczyli to niesamowicie. Bez Rooneya ten zespol nie istnieje. RVP tez nie wiadomo co dzisiaj pokaze. Z Kolei Tottenham po odejsciu Boasa (dla mnie najbardziej przereklamowany trener swiata nie majacy zadnego pojecia o taktyce i psujacy wszystko czego sie dotknie) moze grac tylko lepiej. I ja wbrew wam zagram dzisiaj lekko na Tottenham po kursie 4,25. Granie za grubo na United po kursie 1,75-1.8 to dla mnie glupota. No chyba ze zagra Rooney, ale jego wystep jest niepewny. Takze jak grac na United to polecam tylko jak bedzie juz przyklepany wystep Wayne&#39;a granie na United bez niego jest moim zdaniem mocno ryzykowne.
 
paczek303 133

paczek303

Użytkownik
Tottenham - Walker, Chiriches, Dawson, Rose; Lennon, Capoue, Dembele, Eriksen; Adebayor, Soldado.
Manchester United - De Gea; Smalling, Evans, Vidic, Evra; Valencia, Carrick, Cleverley, Januzaj; Rooney, Welbeck
Co do gry United to jest ona taka jak ostatnimi czasy bardzo często wygląda ( nawet za Fergusona ) czyli brzydko grają ale jednak wyniki są. U Moyesa to trochę gorzej wygląda ale jeśli chodzi o grę z lepszymi zespołami to jednak ufam MU i dziś też na nich stawiam. W dodatku Tottenham bez trenera i ostatnio nie zachwycają grą.
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Premier League
Spotkanie: Manchester Utd - Tottenham
Typ: X ⛔ (1:2)
Kurs: 4,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Bardzo dużo zostało już napisane tutaj o tym spotkaniu (a w dziale jeszcze więcej) ale ustalmy jedno (i chyba wszyscy powinni się ze mną tutaj zgodzić) - remis w tym spotkaniu nikogo nie powinien zdziwić. Mnie na pewno nie zdziwi i bez zbytniego kombinowania bo w takich meczach zdarzyć może się wszystko gram po świetnym kursie podział punktów.
Manchester ostatnie mecze zagrał fatalnie i tutaj zgadzam się ze wszystkimi, lecz wygrać wygrali oba i tyle w temacie na krótką metę. Na dłuższą może już nie być tak kolorowo, choć z drugiej strony Rooney w podstawie więc nie wyobrażam sobie aby dziś gra wyglądała tak samo. Ciągnie on grę i w takiej formie dziś będzie to robił nadal.

Z drugiej strony Totki po ewidentnym odżyciu w idealnym momencie aby ugrać punkty na Old Trafford. I też nie chcę mi się wierzyć, że dziś tego 1 punkcika nie ugrają, biorąc pod uwagę wszystkie zaistniałe okoliczności. Dalej się nie rozpisuje bo nie chce powtarzać kolegów, podam tylko składy i ławki rezerwowych:

Manchester United: De Gea - Smalling, Evans, Vidić, Evra - Valencia, Carrick, Cleverley, Januzaj - Rooney, Welbeck.

Rezerwa: Lindegaard, Büttner, Ferdinand, Fletcher, Kagawa, Young, Hernandez

Tottenham: Lloris - Walker, Chiriches, Dawson, Rose - Lennon, Capoue, Dembele, Eriksen - Adebayor, Soldado.

Rezerwa: Friedel, Fryers, Naughton, Bentaleb, Chadli, Lamela, Kane.
Powodzenia !
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
W dodatku Tottenham bez trenera i ostatnio nie zachwycają grą.
Jak bez trenera ?
Przecież Sherwood ich prowadzi w 3 ostatnich meczach i podpisał juz kontrakt do końca sezonu. Poza tym obejrzyj ostatnie ich mecze i wtedy się wypowiadaj czy zachwycają czy nie.
Oscar dziś świetne wejście z ławki rezerwowych. Gol + asysta + duży udział przy golu Torresa. Chelsea zasłużenie wypunktowała Świętych, którzy wpadli w wyraźny dołek formy.
Odnośnie meczu to jeszcze poirytowany Mata, powody do dyskusji zapewne będą w najbliższych dniach...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom