>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

20. kolejka PKO Ekstraklasy + Zaległy (4.2 - 8.2.2022)

Status
Zamknięty.
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Stal Mielec - Górnik Zabrze
Typ: 1X
@1.65 ETOTO

Dziwi mnie faworyzowanie Górnika przez bukmacherów. Jak wspominał przez meczem trener Urban, Górnik ma sporo problemów: "Jedziemy na pierwszy wiosenny mecz, a ja mam kłopot ze skompletowaniem osiemnastki". Bardzo prawdopodobne jest, że w meczu ze Stalą nie wystąpi Jesus Jimenez, którego dni w Zabrzu są już raczej policzone - transfer do MLS do Toronto. Jest to zdobywca 8 goli i 4 asyst dla Górnika. Brak pierwszego strzelca na pewno będzie odczuwalny dla drużyny. Stal również straciła dość ważną postać, jaką był Fabian Piasecki. Wrócił on bowiem z wypożyczenia do Śląska Wrocław. Dla drużyny z Mielca w rundzie jesiennej strzelił 4 gole i zaliczył 4 asysty. Trener Stali Majewski na konferencji powiedział: "Mam nadzieję, że ze starych rzeczy pozostaną wyniki". Stal u siebie w pojedynkach ligowych nie przegrała od 6ciu spotkań. Górnik z kolei na wyjazdach wygrał tylko 3 z 9ciu meczy. Gospodarze wydają się być bardziej solidną drużyną a kurs na to że nie przegrają ze zmagającym się z brakami kadrowymi Górnikiem jest bardzo zachęcający. Za drobne do pogrania nawet zwycięstwo gospodarzy (3.30 ETOTO).
 
Ostatnia edycja:
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Piast - Pogoń
Obie gol 1,79 fortuna


Można zacierać ręce, bo powrót Kamila Wilczka do ESA to jest gruby hit. Piast dogral tez temat estońskiego napastnika, Sappinena z Flory Talin. Facet kręcil fajne liczby w tamtej lidze pograł w Lidze Konferencji. Pogoń po odejściu Kozłowskiego przygarneła czołowego pomocnika ligi słowackiej reprezentanta Armenii Bichakhchyan V.
Składy mniej więcej utrzymane więc jest; Kądzior, Grosik, Parzyszek. W obu ekipach nie brakuje jakości z przodu stad moje nadzieje na kilka bramek. Uważam że Piast w tej rundzie może mocniej postraszyć.
 
misiek_84 50,5K

misiek_84

Użytkownik
Raków Częstochowa - Wisła Kraków
Typ: Raków Częstochowa @ 1,67 BetFan


Na początku rundy po okresie przygotowawczym na podstawie sparingów i transferów ciężko oceniać formę zespołów ale teoretycznie Raków wygląda na zdecydowanego faworyta tego starcia. Zgadzam się z wcześniejszym wpisem w tym temacie w Rakowie raczej stabilizacja czyli utrzymanie trenera Papszuna mimo myślę sporych zakusów ze strony Legii (musi by wiara w powodzenie Projektu pt. Raków) do tego wzmocnienia i wyraźny sygnał chcemy się rozwijać idziemy po więcej. Natomiast w Wiśle tradycyjne zamieszanie zmiany odchodzi myślę jedna z gwiazd zespołu Yaw Yeboah do MLS będzie na pewno całej lidze brakowało jego kolorytu i niekonwencjonalnych zagrań. Nowe nabytki raczej obarczone chyba większym ryzykiem niż w przypadku Rakowa chociaż nie mówię może ktoś odpali super. A to przecież Raków jest 3 w tabeli a Wisła 13 gospodarze jeśli chcą walczyć o coś więcej w tym sezonie nie mogą sobie pozwolić na porażki z zespołami z dołu tabeli zwłaszcza że mecz u siebie. Nom i to mogłaby być szansa Wisły gra na luzie bo oni nic nie muszą ale tu też nic z tego bo 13 miejsce i 3 pkt nad strefą spadkową to też żaden komfort i będzie presja zwłaszcza że Legia która jest niżej wygląda na to się jednak odbije i będzie niezagrożona i można przyjąć że to 13 miejsce to tak naprawdę już 14 :) Na wyjazdach ogólnie Wisła również nie za mocna a już bezpośredni bilans w meczach w Częstochowie zupełnie słaby. Kursy na Raków raczej spadają na rynkach zagranicznych już poniżej 1,6 przy 5,8 na Wisłę a że akurat w BetFan podskoczył kurs na ten typ zdecydowałem się go pograć do dubelka bo wiadomo że u nas z podatkiem do singla wychodzi poniżej 1,5 to już mało korzystna opcja. Powodzenia :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +767
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Cracovia - Lech Poznań
Typ: Lech poznań wygra 1 połowę lub mecz
Kurs @1.60 Betfan

Według mnie w tym momencie drużyna z Poznania jest jedną z dwóch/trzech drużyn które będą się biły o mistrza, i myślę że mają dość dużą szanse aby wyjść z tego zwycięsko i zgarnąć 1 miejsce na koniec sezonu. Cracovia natomiast jest w środku tabeli, ich gra wygląda średnio i zapewne nic się nie zmieni. Myślę że Lech na ten moment jest lepszy i powinien jutro dość gładko rozprawić się z druzyną z Krakowa, ja jednak poszedłem jeszcze bezpieczniej i wybrałem że Lech wygra połowe lub mecz.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Warta Poznań - Górnik Łęczna
ponad 3,5 kartek @ 1,54 (EE)
ponad 4,5 kartek @ 2,3
Unibet

Pierwsze spotkanie dla tych drużyn w rundzie rewanżowej i już w zasadzie jest o 6 punktów. Obecnie obie ekipy w strefie spadkowej po wczorajszej wygranej Legii ale akurat na tą drużynę nikt chyba na poważnie nie patrzył jako na kandydata do spadku. Bruk-Bet też wygrywając wczoraj pokazał, że łatwo skóry nie sprzeda także walka o utrzymanie zapowiada się bardzo ciekawie.
Stąd też pomimo wczesnej pory rozgrywania meczu liczę na sporo emocji i twardej, męskiej gry. Przegrany już na starcie tej rundy postawi się w niekorzystnej sytuacji wszak zaczynać od porażki morali w drużynie raczej nie podniesie.
Patrząc na statystyki kartek może nie wyglądają one imponująco ale jest to spotkanie jak już wspomniałem o przysłowiowe 6 pkt. także tych nie można za bardzo brać pod uwagę.
Rozjemcą będzie S. Krasny, który w tym sezonie legitymuje się średnią 3,5 żółtej na mecz, do tego pokazał też 3 czerwone z czego 2 bezpośrednio.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +548
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
Raków Częstochowa - Wisła Kraków Raków 1,67 BetFan

lecim z tematem obserwujemy i tak myślę wczoraj Jadze brakowało Imaza -myśmy zagrali mega fartownie na dobrej skuteczności tego czego nie bylo w starym roku...Grosik robi robotę tak myślę robi sie podział no czołowe ekipy takie jak Raków Lech i podział na slabiakow i średniaków będziemy chyba odstawiać....

Hm taki mały pablic bet no ale nie ma co kombinowac. Ekipa Papszuna zrobiła dobre transfery jest tam fajny scautig. Trener sie określił atmosfera jest myślę ze rywal idealny na początek rundy rewanżowej .Ciekawi mnie jak to poukłada trener i tego nowego narybku w postaci Rumuna Sorescu którym myśmy sie dość mocno interesowali. Rakow wydaje mi sie mocniejszy w każdej formacji i goście powinni co najmniej 2-3 bramki dostać pod Wawelem raczej osłabienia składu i budowa nowej ekipy- sparingi słabe choć ja nie lubię na bazie takich gier wyciągać wniosków, nie oglądam sprawdzam suche wyniki czytam relacje .Reasumując Raków według mnie wypunktuje Wisłę. Jest zgrana ekipa i myślę ze wykorzysta wszystkie swoje atuty dobra solidna obrona sty fragment, jakby cos jest ławka do zmiany kurs dość próbujemy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +877
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Radomiak Radom - Wisła Płock
Typ: Radomiak Radom wygra i obie drużyny strzelą gola
Kurs: 4,10
Bukmacher: STS
Analiza:

Radomiak Radom jest rewelacją tego sezonu. Pod koniec października Radomiak złapał formę i od tego czasu wygrali wszystkie mecze ligowe poza jednym, w którym był remis. Duży wpływ na tak dobre wyniki miała ich dobra defensywa. Potem nastąpiła przerwa i kiepskie wyniki w meczach sparingowych. W pięciu meczach towarzyskich Radomiak ani razu nie zachował czystego konta, a z Legią stracili aż cztery gole. Zanim Radomiak znowu zacznie grać solidnie w obronie, to może upłynąć trochę czasu i trudno im będzie zachować czyste konto z Wisłą Płock. Wisła Płock w lidze na wyjazdach mają serię siedmiu spotkań, w których strzelili przynajmniej jednego gola. Co ciekawe prawie wszystkie te mecze przegrali, wyjątkiem było spotkanie z Wartą Poznań. Wisła Płock w meczach wyjazdowych gra bardzo ciekawą piłkę, sporo się dzieje w ich meczach i pada sporo bramek. W spotkaniu z Piastem Gliwice nawet trzy strzelone gole nie wystarczyły, by zdobyć choć jeden punkt, gdyż przegrali 3:4. Trudno powiedzieć, czy Wisła Płock znowu będzie tego typu drużyną w meczach wyjazdowych, czyli że będzie regularnie strzelać gole, ale jeszcze więcej tracić. Ja sądzę, że może tak być. Przewiduję zwycięstwo gospodarzy, ale bez zachowania czystego konta.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +406
3 2,6K

3kropek

Użytkownik
Spotkanie: Radomiak Radom - Wisła Płock
Typ: powyżej 5,5 żółtych kartek
Kurs: 2,60 ewinner


Ja spróbuje dzisiaj pójść w kartki w ostatnim meczu kolejki. Linia dość wysoka ale myślę, że typ nie jest bez szans. Po pierwsze sędziuje Pan Kwiatkowski i po jego meczach widać, że nie boi się wyciągać kartek. Dodatkowo mamy dwie drużyny kartkowe - średnia żółtych kartek Radomiaka to 2,1, a Wisły to 2,76. Liczę tutaj zwłaszcza na Wisłę i przynajmniej 4 kartki z jej strony oraz na przynajmniej 2 kartki ze strony Radomiaka.

1644238378638.png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +545
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom