>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

20. kolejka PKO Ekstraklasy + Zaległy (4.2 - 8.2.2022)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Piątek 4.02.2022

20:00 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa (KE)
Legia @ 2.05
Wynik: 1:3
Fortuna

Nareszcie...
Czas na powrót ekstraklasy. Pod lupę biorę drugie piątkowe spotkanie, gdzie Zagłębie gościć będzie u siebie Legię. Gospodarze zaliczyli bardzo słabą rundę jesienną, gdzie ostatecznie zajmują 14. miejsce w ligowej tabeli. Oczekiwania kibiców jak i klubu były dużo większe, ale po raz kolejny coś poszło nie tak. Trenerem klubu został Piotr Stokowiec, który ma posprzątać w klubie, a przedewszytskim wyciągnąć zespół z tego bagna. Do Zagłębia dołączyli min. Burić znany nam z występów w Lechu Poznań, Kopacz, który już grał w Zagłębiu oraz u trener Stokowca czy też ofensywni gracze jak Doleżal oraz Šćekić. Ciężko cokolwiek napisać na temat gry Zagłębia, bo dopiero po paru kolejkach i obserwacjach gry będziemy mądrzejsi co ma nam tak naprawdę do zaoferowania Stokowiec jak i Zagłębie.
Legia Warszawa zimą pozyskała Wszołka, Sokołowskiego z Piasta oraz obrońcę Mustafajewa. Chyba nikt się nie spodziewał, że po 19. kolejkach Legia będzie na dnie tabeli i tak naprawdę zamiast o mistrzostwo bije się teraz o utrzymanie i górną półkę tabeli. Vuković z zespołem przepracował tzw. cała zimę. Legia w tym czasie rozegrała aż pięć spotkań kontrolnych, wszystkie wygrywając oraz tracąc zaledwie jednego gola. Moim zdaniem Legia to bierze. Vuković dobrze zna klub jak i nasza ligę. Jego przyjście dało pozytywnego kopa drużynie, a znając nasza ligę Legia spokojnie z kolejki na kolejkę będzie się pięła w górę w tabeli.
Nie chce umniejszać trenerowi Stokowcowi, ale chodzą za nimi ciągle jakieś brudy z szatni. Można poczytać w internecie, jak niektórzy piłkarze krytykują tego trenera.

Sobota 5.02.2022

15:00 Stal Mielec - Górnik Zabrze
Stal @ 3.10
Wynik:
Fortuna

Górnik Zabrze tej zimy nie pozyskał nikogo poważnego. Co prawda do klubu dołączył młody Ciućka, ale raczej nie będzie grał w pierwszym składzie. Górnik ma za sobą kilka spotkań kontrolnych, które tak naprawdę miały być ćwiczeniami przed zbliżającą się runda. Bilans Górnik w spotkaniach z Stalą wygląda bardzo dobrze, lecz trzeba mieć na uwadze fakt, że na to spotkanie Górnik jedzie bez wahadłowych piłkarzy Janży i Dadoka. Dalej nie wiadomo co z Jimenezem, ponieważ niema oficjalnej informacji, że opuścił Zabrze...
Za bocznych obrońców mają wejść Pawłowski oraz Cholewiak. Taki wybór, a nie inny ponieważ trener Urban niema tak naprawdę w kim wybierać. Górnik co prawda ma za sobą dobra rundę i pokazał się nam z bardzo dobrej strony, ale moim zdaniem brak tych dwóch ważnych gracz może tutaj zaważyć o wyniku. Kolejna sprawa to wybór bramkarza. Kibice chcą Bielice, który rywalizuje z Sandomierskim. I to ten młody chłopak pokazał się fajnie w spotkaniu z Lechem czy też Rakowem.
Stal nie jest chłopcem do bicia, a nie na pewno w spotkaniach domowych. U siebie są nie pokonani od siedmiu spotkań. Bardzo dobrze w poprzedniej rundzie wyglądali Mak oraz Piasecki, którzy mają bardzo dobre statystyki. Do tej dwójki można dopisać Sitek czy też bramkarza Strączek. W spotkaniach towarzyskich o sobie daje znać Hinokio, który zaliczył parę trafień. To spotkanie może być na tzw. styku. Z racji tego, że Górnik uzbierał jak na siebie bardzo dużo punktów, w Zabrzu nie mówi się o pucharach, do tego absencje to moim zdaniem Stal, który nie może się powstydzić swojej formy, która gra u siebie wygra swój pierwszy mecz tej rundy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +545
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Mecz: Legia - Nieciecza 4:1
Typ: 1
Kurs: 1,52
Buk: Betfan

Muszę przyznać, że, mimo wszelakich różnej maści narzekań na naszą rodzimą Ekstraklasę, jakoś zawsze wolno leci mi czas, kiedy ta Ekstraklasa nie gra. I mimo weekendów z ogólnodostępnymi meczami innych lig europejskich odczuwam ciężką do opisania wewnętrzną pustkę bez możliwości oglądania spotkań polskich zespołów (to oczywiście lekka ironia, ale cóż - lubię tę ligę i wcale tego nie kryję).

Tym razem jednak przerwa minęła mi dość szybko i z niecierpliwością czekam na start, który już w piątek. I tradycyjnie mega ciężki zestaw na początek i w mało którym meczu można wskazać faworyta.

Biorąc pod uwagę przerwę zimową i to, co działo się w tym czasie, zdecydowałem się jednak wybrać mecz zaległy, w którym dość łatwo można (przynajmniej teoretycznie) wskazać faworyta i w którym (również teoretycznie) wszystko powinno się zgadzać.

Nie wiemy i zapewne do końca się nie dowiemy, co stało za najkrótszym chyba w historii stażem pracy trenera Probierza w Termalice, jednak pewnym jest, że w zespole nie dzieje się najlepiej. Pewnym jest również, że trener Latal nie jest i nie był pierwszym wyborem państwa Witkowskich. Co prawda trener Vukovic nie był również pierwszym wyborem pana Mioduskiego, jednak początek pracy w jego wykonaniu wyglądał obiecująco i Legia na pewno powalczy o wyższą lokatę niż 17-18.

Legia poczyniła pewne wzmocnienia (do takich na pewno należy powrót Pawła Wszołka po nieudanej przygodzie w stolicy Niemiec) i pewne zagadkowe transfery (do takich należy pozyskanie zawodnika z trzeciego poziomu rozgrywkowego), jednak w meczach kontrolnych prezentowała się całkiem korzystnie (strach sieją ostatnie wygrane po 4:0, zwłaszcza z solidnym jesienią Radomiakiem), i wydaje mi się, że po dość trudnym starcie w Lubinie sięgnie łatwo po trzy oczka w spotkaniu, w którym po nie sięgnąć powinna.

Jeśli wygra z Zagłębiem, pójdzie za ciosem; jeśli przegra lub zremisuje, pójdzie na przełamanie - tak czy siak, widzę tylko jedno rozstrzygnięcie w tym meczu.

Powodzenia wszystkim zarówno w konkursie, jak i w walce z bukami w rozpoczynającej się rundzie wiosennej!
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska - Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Zagłębie Lubin - Legia Warszawa
Typ: Legia Warszawa
Kurs: 2,05
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Po przerwie powraca Ekstraklasa. Przed przerwą forma Legii była fatalna, prawie wszystko przegrywali i obecnie znajdują się na przedostatnim miejscu w tabeli. Wątpię, by mogli jeszcze coś większego zwojować w tym sezonie, ale na miejsce gdzieś w środku tabeli z całą pewnością ich stać. Legia świetnie grała w meczach sparingowych. Wygrali między innymi z Radomiakiem Radom aż 4:0, z którym to niedawno przegrali w lidze 0:3. Oprócz tego na uwagę zasługuje zwycięstwo z Krasnodarem, gdzie Legia nie była faworytem, a do przerwy klub z Warszawy przegrywał 0:1. Wiele wskazuje na to, że forma Legii jest znacznie lepsza niż wcześniej. Potencjał u Legii jest dużo większy niż u Zagłębia, więc dobrze byłoby odnieść zwycięstwo na wznowienie sezonu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +547
typerskoki 404,8K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Legia - Nieciecza 1 @ 1,52 @ Betfan

Idę w największego pewniaka kursowego tej kolejki. Wydaje mi się że Legia może wrócić na właściwe tory, regularnego wygrywania meczy u siebie. Jej kibice będą tego oczekiwali od samego początku. Jeszcze w weekend w Lubinie może być różnie, ale później w Warszawie wygrana z Niecieczą powinna być musikiem. Trener Vuković miał całą zimę by przygotować wszystko jak należy i teraz już bez wymówek trzeba pewnie wygrać taki mecz. Rywale słabi, po różnych mało poważnych zawirowaniach trenerskich. Trenerem był Probież przez chyba jeden dzień. Ostatecznie został nim Latal, dość dobrze przeze mnie oceniany. No ale co innego dobrze wypaść w nieźle poukładanym niegdyś piaście a co innego w Termalice w której porządku mało. Też z historii wiemy że takie powroty trenerskie dobrego neigdyś trenera do słabej drużyny nie zawsze kończą się sukcesem. Typuje w tym meczu 3-0.
 
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Mecz Legia - Termalica został przełożony na 15-16 Marzec.
 
Otrzymane punkty reputacji: +530
elalma 119,1K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Radomiak Radom - Wisła Płock
Powyżej 1.5 goli (mecz) i Wisła Płock powyżej 0.5 goli(Betbuilder)
betfan 1.62

W ramach 20 kolejki zagrają ze sobą dwie rewelacje rundy jesiennej Ekstraklasy. Radomiak skończył pierwszą część sezonu na 4 miejscu z 35 punktami i 6 oczkami straty do liderującego Lecha Poznań. Wisła Płock to obecnie 6 zespół Ekstraklasy i ma o 6 punktów mniej od ekipy z Radomia. Zarówno gospodarze jak i goście nie osiągali rewelacyjnych wyników w meczach towarzyskich, ale na co ich
stać tak naprawdę zobaczymy w Radomiu. Radomiak u siebie raczej bez problemu zdobywał bramki, Wisła Płock z kolei była wyraźnie słabsza na wyjazdach, jednak potrafiła zdobywać bramki. Liczę tutaj na minimum 2 bramki, bo obie ekipy miały problemy w defensywie podczas okresu przygotowawczego. Z drugiej strony goście na wyjazdach nawet jeśli przegrywają w tym sezonie, to zwykle trafiają
do bramki rywali. Na kupon umieścić można tylko gola Wisły, bo kurs wynosi 1.48 i patrząc na losowość Ekstraklasy to na pewno mniej komplikuje sprawę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +545
R 614,6K

rjastrzab

Użytkownik
Raków - Wisła Kraków
Typ obie strzelą
Kurs 1,82
Betfan

Raków w meczach towarzyskich reprezentował radosny futbol, bo tak można nazwać 3:2, z Zorią, 3:3 z Dinamem, Wisła też strzelała i traciła 1:3 z Banikiem, 1:1 z Ludogoretsem./ W Ekstraklasie statystyki tez przemawiają, że obie strzelą w tym meczu. H2H też bardzo przyjazne dla tego typu 1:2 dwukrotnie dla Rakowa w 2021. w 2020 było co prawda ):0, ale tez 3:1 i 3:2. Liczę, że na rozpoczęcoe rundy będzie się działo i obie ekipy postrzelają.
 
Ostatnia edycja:
kacper091097 196,2K

kacper091097

Użytkownik
Nieciecza - Jagiellonia
Nieciecza (handicap 2:0) + przedział goli 1-3
@1.52
Betfan
1643930073246.png
Dla Niecieczy jest to bardzo ważne spotkanie, ponieważ mecze u siebie z drużynami z dolnej połówki tabeli bezwzględnie trzeba wygrywać. Wyniki sparingów wskazywały na poprawę gry w defensywie, a to do odnoszenia zwycięstw jest niezbędne. Zamiast grania 1X po podobnym kursie zdecydowałem się na taki mam nadzieję bezpieczniejszy wariant, ponieważ tak jak wspomniałem Nieciecza nie powinna mieć problemów ze strzeleniem 1-2 bramek, a też nagle nie zdominuje Jagiellonii na tyle by zdobyć cztery lub więcej bramek. Jeżeli chodzi o handicap 2:0 wydaje się on też dość pewny, bo Jagiellonia jeśli w lidze już wygrywa mecz to zazwyczaj jedną bramką, a dodatkowo teraz zagrają bez jednego ze swoich podstawowych zawodników ofensywnych, czyli Jesusa Imaza.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +579
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Zagłębie - Legia 1:3
powyżej 2,5 gola, @2,50 (Matchday Boost) Betfan


Wreszcie! Po przerwie zimowej wraca Ekstraklasa, dzisiaj do Lubina przyjeżdża Legia, obie ekipy to największe rozczarowania pierwszej rundy, nie ma co pisać które miejsca zajmują, ile doznali porażek i pastwić się na jesiennych wynikach, w obu klubach doszło do przetasowań, więc można powiedzieć nowa runda - nowe rozdanie. Zarówno w Lubinie jak i w Legii zmienił się trener, w obu przypadkach zdecydowano się na zatrudnienie szkoleniowców, którzy już wcześniej trenowali zespół, do Zagłębia więc wrócił Stokowiec, a do Legii Vuković (prowadził już drużynę w dwóch ostatnich meczach w grudniu). Miedziowi trochę przewietrzyli szatnię, rozwiązano kontrakty z obrońcami Panticiem, Solerem i Simiciem, co nie dziwi, bo raz, że była to najsłabsza formacja to w zimie kupiono Kopacza, powrót z Lechii (dodatkowo został wybrany kapitanem) i Ławniczaka, zakontraktowano także doświadczonego Buricia jako zmiennika Hładuna, przyszli także pomocnik Scekić, a za bramki ma odpowiadać Dolezal, podobno o dwóch ostatnich mocno walczyli, jestem szczególnie ciekawy czeskiego napastnika, bo klasowej 9-ki nie było od czasu odejścia Świerczoka w 2017. Z Warszawy odeszli Emreli (za porozumieniem stron po słynnej akcji "Autobus"), podobno bliski odejścia jest Luquinhas, który ma ofertę z MLS, nie ma też Andre Martinsa, do Legii dołączyli przede wszystkim Sokołowski z Piasta i wrócił po nieudanej wyprawie do Berlina Wszołek. Obie ekipy jako jedyne w lidze wygrały komplet sparingów, więc widać, ze wnioski po jesieni wyciągnęli w obu klubach, wiadomo, że mecze towarzyskie to jedno, a liga to zupełnie inny kaliber. Tyle tytułem wstępu, ciężko wyrokować kto zacznie lepiej rundę rewanżową, wiem, że większość idzie w stronę Legii, ja z wiadomych przyczyn nie mogę pójść w tym kierunku, fakt, że Zagłębie ostatnio lepiej sobie radzi z Legią w Warszawie, oczywiście oprócz ostatniej kompromitacji, zresztą Legioniści poprzedni mecz w Lubinie także wygrali w takich samych rozmiarach. Liczę, że dzisiaj gospodarze będą się chcieli zrewanżować. Z racji, że to pierwszy mecz po przerwie to nie gram w stronę żadnej ekip, a na bramki, których mam nadzieję, że nie zabraknie. W ostatnich 5 bezpośrednich spotkaniach w Lubinie 4 razy proponowana linia była pokryta, w domowych meczach Zagłębia pada średnio 2,89 gola na mecz, a w spotkaniach wyjazdowych Legii 2,56 gola/mecz. Jedni i drudzy potrzebują punktów i dobrego otwarcia, jeżeli nie będzie tu szachów, a pierwsza bramka padnie dość szybko to worek z bramkami może się rozwiązać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +831
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
PKO Ekstraklasa
04.02.2022
20:30
Zagłębie Lubin - Legia
Typ:
Zagłębie Lubin powyżej 2.5 kartek ----
Kurs:
2.20

Bukmacher:
Betfan

---- Niestety typ na minus
Witam. Biorę pod lupę mecz Zagłębia z warszawską Legią. Lubinianie 14 pozycja z 20 pkt Legia 17 z 15 punktami więc jest to pojedynek drużyn z dolnej części tabeli co za tym idzie walka co by nie było o utrzymanie , nie ma się co oszukiwać że Legia w tym sezonie jest niespodziewanie kadnydatem do spadku. Warszawianie będą chcieli jak najszybciej opuścić strefę spadkowa i myślę że im się to szybko uda ale po ciężkich bojach.. Zagłębie za wszelką cenę zechce dziś nie przegrać z Legią i utrzymać 5 pkt przewagi nad nimi. Liczę w tym meczu na ostrą walkę wiadomo na Legię jest dodatkowa mobilizacja typuje tu 2.5 kartki Zagłębie w Betfan . Sędzią meczu jest P.Lasyk sędzia lubiący wyciągać kartoniki
Ostatnio 4,7,4,6 (ilość kartek) kolejno w meczach prowadzonych przez niego. Celuje tu na ostrą grę ze strony Zagłębia i taki typ też polecam. Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
auxi 41,2K

auxi

Auxi
Zagłębie Lubin - Legia Warszawa

Analiza: ( pseudo analiza )
Pamiętam swoje początki jak się zapierałem, że coś jest niemożliwe, że ci czy tamci muszą się przełamć i muszą w końcu wygrać.
Najbardziej bolesne nauczki pobierałem na Atletico Madryt w 2000 roku.
Przecież to było niemożliwe, żeby Athletico spadło do Segunda Division. Przecież mieli mocny skład, rewelacyjnego wtedy Jimiego Foyda Hasselbainka, no i charyzmatycznego dyktatorskiego prezesa Jesus'a Gil'a, który przecież zrobi wszystko aby nie spadli. No i co??
Spadli! Atletico spadło! A ja stawiałem na nich co mecz... i moczyłem.

Takie historie często się zdarzają w każdej lidze. A teraz mamy u nas podobną - naszą Legię.

Nieee.... no przecież po fatalnej rundzie wiosennej może być tylko lepiej. No przecież Legia nie spadnie.
Nie? A czemuż to nie? No bo kogoś tam pozyskali, dobrze pograli w sparingach... tratatata.
Jak nie idzie to nie idzie, jak masz przeznaczenie to go nie oszukasz a jak masz pecha to i w p... na gwóźdź trafisz.
Generalnie nigdy nie postawiłbym na zwycięstwo Legii, ten mecz trzeba zwyczajnie odpuścić i nie zapierać się.
Ja natomiast spróbuję zrobić takie założenia:
Mecz otwarcia rundy wiosennej. Legia potrzebuje punktów. Legia chce wygrać wychodzi na mecz po 3 punkty. Atakuje, ale Zagłębie się Legii nie boi, ( bo teraz już nikt się Legii nie boi ), ale też nie lekceważy... Skupione Zagłębie wyprowadza solidnie zorganizowany atak, trochę szczęścia albo jakaś niefrasobliwość Legionistów w obronie i mamy 1:0 dla Zagłębia.
Podrażniona Legia rzuca się do ataku odrabiać straty, nooo ale... pech i gwóźdź. Nabijają tylko rzuty rożne. Może nawet strzelają gola na remis ale na zwycięstwo nie starcza już czasu, a może nawet dostają drugą bramkę z kontry albo ze stałego fragmentu. No prorokiem nie jestem, ale...
Jak ktoś twierdzi, żel Legia nie może spaść, to ja się nie kłócę, ale wiem że może.

Zagłębie Lubin - Legia Warszawa
zakład BetBuilder
TYP
Pierwszy gol - Zagłębie
Wynik meczu - 1X
Ilość rz.rożnych - Legia powyżej 6,5
kurs @ 6,00
fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +572
ziroxxx 779,2K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Cracovia Kraków - Lech Poznań
Typ: Lech Poznań over 5,5 RR @ 1.83 Unibet

Analiza:
Lech Poznań w poprzedniej rundzie charakteryzował się nabijaniem rzutów rożnych. Grałem często w ich kierunku i myślę, że w tej rundzie kierunek się nie zmieni. Poznańska lokomotywa będzie zmierzać ku mistrzostwu Polski. Spotkania z średniakiem ligi na wyjeździe należy wygrywać, jeśli myśli się o mistrzostwie. Lech będzie dążyć do zdobycia bramki od samego początku meczu. Przyjście a może raczej powrót Kownackiego zwiększa siłę ofensywną Kolejorza. Lech robi na wyjazdach średnio 7,56 RR/mecz. Pierwszy mecz w nowym roku to i linie są troche niższe. Ja to biore i korzystam z tego. Liczę, że Cracovia postawi u siebie wymagające warunki. Pod koniec rundy jesiennej w ekipie gospodarzy doszło do zmiany trenera. Zieliński miał troche czasu w okresie przygotowawczym, aby poznać zawodników i przygotować ich do rundy wiosennej. Pierwsze mecze są pewną niewiadomą, jak drużyny przepracowały okres przygotowawczy i jak stoją z formą. Spodziewam się, że Lech szybko bramki nie strzeli i będzie się musiał trochę namęczyć, aby wywieźć 3 punkty z Krakowa.
 
filipcz 15,9K

filipcz

Użytkownik
Warta Poznań - Górnik Łęczna
Typ: Warta Poznań/Remis i poniżej 3.5 gola w meczu
@ 1.60 BETFAN
Analiza:

Spotkanie sąsiadów z dołu tabeli. Górnik ma 2 oczka więcej niż Warta, a to wszystko dzięki 3 wygranym meczom w ostatnich kolejkach rundy jesiennej. Co zabawne zbierali oni 9 punktów w 3 spotkania i tylko kolejne 9 w 16 pozostałych kolejkach. Moim zdaniem Górnik w tamtej rundzie był najsłabszym zespołem, tuż obok Legii i Zagłębia Lubin. Sytuacja w tabeli jest nieco inna niż gra tych zespołów, bo nazbierali więcej punktów niż powinni, w przeciwieństwie do Termaliki, czy Warty.
Co można stwierdzić na temat Warty po 19 kolejach ? To, że gra underowo i po najbardziej z całej ligi. W meczach z ich udziałem padają średnio tylko 2 gole. I to nie jest przypadek, ponieważ Warta potrafi narzucić innym swój styl gry, co często skutkuje małą ilością bramek. Na 19 spotkań, tylko w 4 było powyżej 2.5 gola w meczu ( 3 razy 3 gole, raz 4 gole (w meczu z Łęczną:))).
Wydaje mi się, że Warta zachowa swój styl gry, zagra zachowawczo i bezpiecznie i nie odda 3 punktów gościom. Przewiduję tutaj max 3 gole i chociaż jeden punkt dla gospodarzy. Kurs 1.60 na to zdarzenie wydaje się całkiem zachęcający.

z fartem, ale siadło. Lecimy dalej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +729
K 118,6K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów
Raków - Wisła Kraków
Typ : 1
Kurs 1,63
Betfan

Raków Częstochowa wydaję się być jednym z faworytów do zdobycia mistrzostwa ekstraklasy . Marek Papszun przedłużył kontrakt z Rakowem co napewno uspokoiło sytuację w klubie, do tego zakupiono dwóch nowych graczy, którzy mogą stać się gwiazdami ligi. Bogdan Racovitan i Deian Sorescu to piłkarze, którzy kosztowali Raków prawie 2 miliony euro i z miejsca mogą stać się gwiazdami ligi. Raków ma bardzo udany okres przygotowawczy, a podopieczni Papszuna wygrali 3 z 4 ostatnich meczy przeciwko Białej Gwieździe, nie przegrywając w tym czasie ani razu .W 2 z 3 ostatnich sparingów Rakowa na listę strzelców wpisał się Gutkovskis. Wisłę opuścili m.in Buchalik, El Mahdioui czy Yaw Yeboah. Do Krakowa sprowadzono za to Momo Cisse, Josepha Colleya, Enisa Fazlagicia, Luisa Fernandeza, Sebastiana Ringa oraz Zdenka Ondraska, duże zmiany w Wiśle kontra stabilizację do tego konkretne wzmocnienia w Rakowie.Zdecydowany faworyt tego meczu to oczywiście zespół z Częstochowy ale w polskiej lidze wrzystkie jest możliwe tym bardziej na początku sezonu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +764
Królzakładów 11,9K

Królzakładów

Użytkownik
Lubin - Legia
Remis @ 3.30 różne buki


Spodziewałem się ochoczego grania na Legię. Nawet argumentacja musiała być znana - "sparingi", "nowe rozdanie", "dobre przygotowanie". Ehh... Patrzę na bilans Legii 13 porażek w sezonie, na wyjazdach 1-0-8. Ludzie! Wyjazdy 1-0-8!! Skład Legii w porównaniu do poprzednich sezonów mocno średni. Wyciągną to pewnie przez wiosnę i skończą gdzieś w środku tabeli, może... Dzisiaj nie będzie spacerku. Zagłębie wywaliło swoich stoperów i to największy plus, tam też nie ma wielkich perspektyw, ale taki mecz jak dzisiaj postawią się Legii, która o dziwo nie ma jeszcze spotkania zremisowanego w tym sezonie. Poceluje w remis, 4fun.
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Lechia - Śląśk, BTS, 1.59, Fortuna

Potencjał obu ekip jest bardzo podobny, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę formacje ofensywne. Myślę, że Lechia nie przegra tego meczu ,bo u siebie wygląda zazwyczaj bardzo solidnie, co do Śląska to warto docenić niezłe spotkania wyjazdowe, potrafili się postawić m. in. w Gliwicach. Kursy na BTS cały czas spadają, sam wynik meczu zapowiada się na remisowy. Sytuacja kadrowa obu zespołów nie jest zła.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom