>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

20 kolejka I ligi 14.03 - 16.03 2014

Status
Zamknięty.
R 167

realny

Użytkownik
GKS Katowice - Okocimski Brzesko
Prezent od bukmacherów! Kursy na pewno jeszcze spadną. Mimo, że to polska liga ten typ można zagrać nawet ciut grubiej. Drużyna z Brzeska w katastrofalnej sytuacji finansowej. Jeszcze miesiąc temu nie było wiadomo, czy Okocimski przystąpi do rundy rewanżowej, jednak ostatecznie działacze dogadali się ze sponsorem. Ostatnie jakiekolwiek punkty na wyjeździe Okocimski zdobył 31 sierpnia poprzedniego roku kiedy sensacyjnie pokonali Arkę 2-1. Z tamtej drużyny mało kto już gra obecnie, ponieważ wielu piłkarzy ze względu na sytuacje w Brzesku postanowiło opuścić klub. Przyszli za to piłkarze młodzi, niedoświadczeni (może poza Jakubem Grzegorzewskim) jak na tą klasę rozgrywek. W ostatnim meczu Okocimski u siebie przegrał z GKS Bełchatów 1-0 i był to najłagodniejszy wymiar kary. Piłkarzom Okocimskiego nie można odmówić ambicji i zaangażowania jednak umiejętnościami i pomysłem na grę odstają od reszty rywali. GKS Katowice ostatni mecz przegrali na wyjeździe 1-0 z Sandecją Nowy Sącz ale kto oglądał ten mecz to wie, że wynik nie jest adekwatny do tego co działo się na boisku.
Bilans Okocimskiego na wyjeździe: 2-2-5 (zwycięstwa i remisy wywalczone w okresie lipiec-sierpień, kiedy tak jak mówiłem grała kompletnie inna drużyna niż jest teraz, ponadto 5 porażek z rzędu) bramki: 8-15. Bilans GKS Katowice: kapitalna seria 8-2-0, bramki:19-5.
W Brzesku chyba nikt się nie łudzi, że w obecnej sytuacji utrzymanie się w I lidze jest możliwe. W tym meczu niespodzianki być nie może.
GKS Katowice @1.75/ bet365
 
bombelkszo 49

bombelkszo

Użytkownik
ARKA GDYNIA - WISŁA PŁOCK 2:1 ✅✅✅
Typ: 1
1.88
comeon
Dziś o godzinie 19 w Gdyni rozpocznie się mecz między miejscową Arką a Płocką Wisłą. Arka tą rundę rozpoczęła od zwycięstwa, mimo iż nie zagrali dobrej piłki ale co najważniejsze skutecznie. Wisła rozpoczęła od porażki u siebie z Górnikiem Łęczna. Oglądałem to spotkanie i więcej się spodziewałem po Wiśle. Nie przekonali mnie do siebie. W Gdyni duże spięcie na to spotkanie. Spodziewane jest ok 8tys kibiców. W klubie liczą na mocne rozpoczęcie i awans w końcowej klasyfikacji. Myślę, że po takim kursie można spróbować na zwycięstwo gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
M 0

master2301

Użytkownik
Górnik Łęczna - Flota Świnoujście
Typ: HT/FT 1/1
Bukmacher: Ber365
Kurs: 3
Ciekawy wydaje sie ten mecz, Flota ma przyjechac w okrojonym skladzie a Gornik zmotywowany zeby dobrze otworzyc ta runde wiosenna na wlasnym stadionie. Kurs na ta linie i tak spadl z 3.7 jeszcze 2 dni temu
 
adrian0 374

adrian0

Użytkownik
▶ Kolejarz S. - Nieciecza
Pilka Nozna - Polska 2 | 2 DNB | 1.80 |
ZWROT 1:1
Milenium
W zespole z Niecieczy zdał egzamin tzw. efekt nowej miotły, czyli przyjście do klubu nowego doświadczonego trenera Piotr Mandrysza. Ktoś taki był bardzo potrzebny w szatni żeby poukładać zespół taktycznie i swoim doświadczeniem (praca z klubami Ekstraklasy) pomóc zawodnikom pokazać pełnię swoich możliwości na boisku. W przerwie zimowej kadra została uszczuplona o kilku zbędnych zawodników (Kasprzik, Olszar, Okada), a pozyskano młodego reprezentanta Polski U18 Patryka Fryca. Wzmocnieniem składu są również powracający po kontuzjach Pawlusiński i Biskup( który zdążył już załapać się do jedenastki kolejki portalu ekstraklasa.net). Niecieczanie udanie zainaugurowali rundę wiosenną pokonując u siebie solidny Dolcan Ząbki, natomiast Kolejarz przegrał na wyjeździe 0:1 z Olimpią Grudziądz.
Kolejarz ten sezon ma o wiele słabszy niż poprzedni i raczej do końca sezonu skazany będzie na walkę o utrzymanie. Ostatnie zwycięstwo odnieśli ponad rok temu i po meczu z Termalica ta kiepska seria powinna się jeszcze przedłużyć. Duże znaczenie w tym meczu może mieć warunki i murawa Stróżach, która niekiedy pozostawia wiele do życzenia, dlatego wariant z zwrotem za remis lub X2 wydaje sie dobrym rozwiązaniem.
W poprzednim sezonie oba mecze wygrała Termalica: 2-0 u siebie i 1-0 na wyjeździe.
- Walczymy o trzy punkty - W każdym spotkaniu interesuje nas zwycięstwo. Z takim też nastawieniem wybieramy się na ten mecz. Żeby liczyć się w czołówce musimy powiększać swój dorobek– Jakub Biskup , przed meczem.
Kolejarz S. - Nieciecza X2 1.38 ✅
 
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
Leczna -0,25 1,89 7/10 - Arka Gdnya -0,25 1,90 3/10 - Gks Tychi dnb 2,04 3/10 - Termalica dnb 1,88 3/10
Leczna ostatni match u cebie przet przerwa ze Gks Tychi robili -0,75 1,90 a ze Flota robion -0,25 ? Leczna niedzela wygrali na cieski match jak Plock i u cebie jest druzyna silna i konktretna,Flota wygrali ze Miedz 1-0 ale Miedz nie powinno przegrac i czeba nawet pominac kto Miedz cie preparuje na puchar bo glowa masz tylko puchar liga juz masz u dupie,Tychi ze Arka nie powinno przegrac ale powinni wygrac bo marinowali kilka dobri situaczye,Row nie potrafie wygrac i Tychi napewno na kontra tak samo jak Stomil tydzen temu bedo robic boli na obronca Row,Arka zagrauem tylko dlatego -0,25 ale nie jest match latwy,Termalica maion dobra passa i Stroze jest coraz slabei.

to napisauem dwa dni temu ale kto mi skasowac
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Miedź Legnica - Sandecja Nowy Sącz 1 1.82 Unibet
Miedź wiadomo od początku sezonu z wielkimi apetytami na czołówkę ligi, ale rozpoczęła rozgrywki słabo, bo od dziewięciu meczów bez wygranej i przez długi czas zajmowała miejsce w strefie spadkowej. Dopiero zmiana szkoleniowca z Rafała Ulatowskiego na Adama Fedoruka przyniosła pewien progres w grze i z kolejki na kolejkę legniczanie prezentowali się coraz lepiej. Od pierwszej wygranej 29 września zeszłego roku z Dolcanem Ząbki, gospodarze dzisiejszego pojedynku w kolejnych spotkaniach zanotowali pięć zwycięstw i jeden remis, znacznie poprawiając swoją pozycję w tabeli. Końcówka rundy jesiennej jednak ponownie nie była udana (2 remisy i porażka) i nie udał się także pierwszy mecz wiosny z Flotą. W Świnoujściu Miedź była jednak równorzędnym rywalem dla przeciwników i przy lepszej skuteczności mogła to spotkanie rozstrzygnąć na swoją korzyść. Trenerzy zapowiadają przełamanie i walkę o trzy punkty. Ambicje w klubie są spore, a zawodnikom na pewno nie brakuje pewności siebie. Wszyscy piłkarze są zdrowi, a z osłabień można wymienić jedynie Tomasza Midzierskiego (19/1) i Mariusza Zasadę (17/1), którzy pauzują za kartki. Sandecja co prawda nie jest drużyną do bicia i w lidze spisuje się całkiem dobrze. Czwarte miejsce w tabeli to silna pozycja, a do tego tylko jedna porażka na osiem ostatnich spotkań. Ja upatruję jednak szansy Miedzi w tym, że ekipa z Nowego Sącza ma za sobą spotkanie Pucharu Polski z Zagłębiem Lubin. Może to być odczuwalne. Kurs może nie powala, ale z jednej strony gram na przełamanie miejscowych, a z drugiej widzę większy potencjał i chęć zwycięstwa u Miedzi. Polecam!
 
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
Chonicznacka +1 1,90 4/10 - Chonicznacka 7,49 1/10 - under 2 2,20 2/10 Pinnacle
Dlatego ? Bo goscie niedzela przegrali tragiczny match u cebie dostali czerwona i rzut karnego i po 35 minut koniec match,Belchatow wygrali u Bresko ale nie tak latwo i Bresko u cebie jest slabo,goscie to nie zla druzyna i dzis bedo zagrac ze nosen gardlo bo kurwioni i jezeli Belchatowi nie byc koncentrawoni moze byc nawet wielka nieszpozianka,Belchatow dla mnie graion za wolno tempo i goscie dzis napewno bedo zagrali kontra dlatego zagrauem nawet under 2 bo myslem kto bede 0-0 albo 0-1.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Chonicznacka +1 1,90 4/10 - Chonicznacka 7,49 1/10 - under 2 2,20 2/10 Pinnacle
Dlatego ? Bo goscie niedzela przegrali tragiczny match u cebie dostali czerwona i rzut karnego i po 35 minut koniec match,Belchatow wygrali u Bresko ale nie tak latwo i Bresko u cebie jest slabo,goscie to nie zla druzyna i dzis bedo zagrac ze nosen gardlo bo kurwioni i jezeli Belchatowi nie byc koncentrawoni moze byc nawet wielka nieszpozianka,Belchatow dla mnie graion za wolno tempo i goscie dzis napewno bedo zagrali kontra dlatego zagrauem nawet under 2 bo myslem kto bede 0-0 albo 0-1.
Ja natomiast grałbym w Kierunku Bełchatow po kursie 1,50
Po pierwsze zagrają pierwszym składem żadnych braków co prawda mają jak piszesz &#39;&#39;wolne tempo&#39;&#39; jednak nie zapominają o tym że taki styl prezentują całą rundę i regularnie punktują potrafią szybko przejść do kontrataków gdzie Makowie robią cuda, Dodatkowo u siebie są niezwykle mocni na co wskazują statystyki wiec Chojniczance będzie niezwykle ciężko zrobić cokolwiek życzę powodzenia ja gram w drugą stronę.
 
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
Ja natomiast grałbym w Kierunku Bełchatow po kursie 1,50

Po pierwsze zagrają pierwszym składem żadnych braków co prawda mają jak piszesz &#39;&#39;wolne tempo&#39;&#39; jednak nie zapominają o tym że taki styl prezentują całą rundę i regularnie punktują potrafią szybko przejść do kontrataków gdzie Makowie robią cuda, Dodatkowo u siebie są niezwykle mocni na co wskazują statystyki wiec Chojniczance będzie niezwykle ciężko zrobić cokolwiek życzę powodzenia ja gram w drugą stronę.
wiem kto Belchatowie gra u cebie,ale ja nie lubie styl grania druzyna u 1 liga czeba biegac a handicap -1 u polsche bardzo ciesko jest tylko Legia i czasami Lech Poznan potrafion,a drugi sprawa gosci to nie byc ogurki.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
od siebie chciałem tylko dodać, że typowanie pierwszej ligi to ciężka sprawa, poziom tak naprawdę bardzo wyrównany i do tego bardzo niski.
Arka wczoraj zasłużyła max. na punkt. Zespół mający grać o ekstraklasę nie potrafił nawet zdominować rywala, bardzo szczęśliwa wygrana.
 
americano96 209

americano96

Użytkownik
Kolejarz - Termalica
under 1,5 @2,90 Sportingbet
⛔ 90+4 - gol dla termaliki - obawiam się że w tej lidze nie da się nic przewidzieć
Myślę, że biorąc pod uwagę stan boiska w Stróżach, jak i formę strzelecką obu zespołów w poprzedniej kolejce, można spróbować zagrać taki typ. Mecze Kolejarza u siebie bardzo często kończyły się wynikami 0:0, bądź 1:0 dla którejś ze stron. Typowa drużyna walczaków, która bazując na sile nie pozostawia wiele miejsca na rozgrywanie akcji rywalom, sama próbując kontrować stąd takie wyniki. Myślę, że podobnie będzie dzisiaj.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom