>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

20. kolejka Ekstraklasy (11.12 - 14.12.2015)

Status
Zamknięty.
nightbuk 3,1K

nightbuk

Użytkownik
Spotkanie:Legia Warszawa - Piast Gliwice
Godzina: 18:00
Typ: Legia i BTS
Kurs: 3.10
Buk: STS

No tak sobie myślę iż ten mecz będzie obfitujący w bramki i over 2.5 powinien zostać spokojnie pokryty. Jednak ja postanowiłem pograć na win Legii, która za pewne gryźć będzie trawę aby to spotkanie wygrać i przybliżyć się do Lidera. Piast przed meczem czuje się pewnie i piłkarze mówią o tym że nie obawiają się Legii i takie podejście może być początkiem czegoś złego bądź dobrego. Legia na własnym stadionie jeszcze nigdy nie przegrała z Piastem co przemawia za ekipą Stołeczną a Piast jak to Piast w tym sezonie, preferuje ofensywny futbol i w meczach tej ekipy pada sporo bramek. Tak sobie myślę iż Legia pomimo blamażu z Napoli podejdzie z determinacją do tego meczu i wygra ten mecz a Piast coś ustrzeli. Mój typ na DW to 3-1 ;)
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Lech Poznań - Zagłębie Lubin
Lech Poznań @ 1.91

✅
W tej kolejce podałem 2 typy na gospodarzy, 2 okazały się trafne - Śląsk i Pogoń. Dziś gramy na drużynę z Poznania.
Lech odpadł już z LE która była dla tej drużyny w tym sezonie męczarnią, bo przyszło im rozgrywać mecze w Lidze Europy, a tutaj fatalna sytuacja na krajowym podwórku, jednak przyszedł trener Urban i wszystko jakoś uporządkował i Lech ma już nie 15-ste a 7 miejsce w tabeli, tak więc różnica jest duża a o najważniejsze 6 ligowych zwycięstw z rzędu.
Dziś do Poznania przyjeżdża Zagłębie Lubin, które ma w tabeli 2 pkt więcej od Lecha, tak więc dziś jest szansa na wygraną i przeskoczenie Miedziowych. Według mnie Zagłębie zajmuję za wysokie bo aż 6 miejsce w tabeli, w ostatnim czasie mogliśmy zobaczyć spotkania pomiędzy tymi drużynami w Pucharze Polski, gdzie to dwukrotnie lepszy okazał się właśnie Lech, który najpierw wygrał w Lubinie 0:1, a później powtórzyli to samo przed własną publicznością.
Patrzę na przewidywane składy obu drużyn przed tym spotkaniem i wydaję mi się, że Zagłębie nie ma zbytnio dziś czym postraszyć w Poznaniu, co innego Lech - w dobrej formie Hamalainen, który nie wiadomo czy nie opuści Poznania - ale gość na pewno będzie chciał się pokazać w tych ostatnich spotkaniach z dobrej strony. Rozkręcił się również nowy nabytek Maciej Gajos, który zaczął rozgrywać na prawdę dobre spotkania i zdobywać bramki.
Moim zdaniem Lech wszedł wreszcie na wysokie obroty i śmiało można stawiać w tym spotkaniu właśnie na nich. Czytałem ostatnio gdzieś wywiad z trenerem Urbanem i wypowiadał się właśnie, że nadszedł czas aby gonić czołówkę, tak więc dziś w Poznaniu tylko zwycięstwo gospodarzy i szansa na TOP3 jest bardzo realna, a tak wysoki kurs na gospodarzy to promocja. Polecam !
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
13/12/2015 15:30 CET
Lech Poznan - Zaglebie Lubin over 2.5
2.18 (Pinnacle)
5/10
W poprzednich rozgrywkach na overy Lecha na własnym boisku były kursy pokroju 1.90-2.05. Skład dużo się nie zmienił, ale w tym sezonie ma duże problemy ofensywne i ostatnio mają serial czterech spotkań z rzędu, w których nie mieli overa. Zagłębie również z serialem, ale mniejszym, bo trzech meczów bez overa.
Nie będę tu analizował dogłębnie jedenastek i innych pierdół, bo piłka to przypadkowy sport. W tym sezonie wielokrotnie w drużynach przeciwnych bohaterami spotkań przeciwko Lechowi zostawali bramkarze. Ostatnio Lech już idzie do przodu i wygrywa swoje spotkania, ale w słabym stylu i niskimi wynikami. Zagłębie ma dobrą ekipę do kontr i będą groźnie kontrować.
Większych kursów na over Lecha na własnym boisku się nie spodziewam, a więc w miarę jeszcze ofensywnym Zagłębiem uznaję to za value i pobieram.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
qwerty10 1K

qwerty10

Użytkownik
Legia Warszawa - Piast Gliwice
ov 10.5 korka @1.975

Korki w tym meczu po prostu trzeba pograc, Legia bardzo duzo nabija korkow w tym sezonie, do tego po katastrofie w LE na pewno rusza na Piastunki. Patrzac na ostatnie ich mecze, to moze sporo ich nie bylo, ale szykuje sie nam na prawde fajne spotkanie, Legia ostatnio plecki z Piastem wiec teraz inny wynik jak zwyciestwo bedzie dla nich porazka.

e: do 10 minuty wszystko szlo ladnie..
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
pello 17

pello

Użytkownik
Legia - Piast
Bts i over 2,5 @ 2,05 B365
Sprawdzajac dzisiajsza oferte ten typ od razu rzucil mi sie w oczy. Legia która musi koniecznie wygrac przed wlasna publicznoscia z obecnym liderem ekstraklasy kontra ów lider, który często gra mega radosny futbol, tracąc sporo bramek, ale jeszcze więcej strzelajac. Za typem przemawia oczywiscie forma strzelecka w lidze Nikolicia. Mysle ze mozemy spodziewac sie otwartego meczu z duza iloscia sytuacji. Dodatkowo w Legii nie wystapi Pazdan - obronca ktory jest waznym punktem w obecnym sezonie. Powodzenia
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Legia – Piast, mecz bardzo ciekawy i o wielkim znaczeniu dla układu tabeli. Przy regularnym punktowaniu i dobrej formie to faktycznie Piast mógłby podejść na luzie do tego meczu i zaskoczyć. Ale w ostatnich dwóch kolejkach stracili 5 punktów, Legia wygrała oba mecze i dystans się bardzo zmniejszył. Myślę, że większa nerwowość będzie po stronie Gliwiczan, którzy po 19 kolejkach raczej czują się już poważnym liderem i kandydatem do mistrzostwa.

Legia dostała worek bramek w Neapolu od ich półrezerwowego składu. Mnie osobiście by zabolało takie wskazanie miejsca w szeregu i chciałbym się zrehabilitować. Czy Legioniści też by chcieli, tego nie wiem, ale myślę, że część z nich zechce się dowartościować i zagrać chociaż dobrze.

Gliwiczanie również szukają potwierdzenia swojej siły, zwłaszcza po ostatnich spotkaniach, w których mieli dobre momenty a wychodziło źle lub przeciętnie. To będzie dla nich wyborny test.

W normalnych okolicznościach jedni i drudzy zagraliby ofensywnie, ale obawiam się, że w meczu o 6 pkt w głowie jednego jak i drugiego trenera zacznie się kalkulacja. Zwłaszcza u Czecha, jeszcze niedawno miał 10 punktów przewagi a tu raptem w razie niepowodzenia mogą zostać tylko 2. Także choć wiele na szachy nie wskazuje, nie można ich wykluczyć.

Szczerze nie umiem sobie wyobrazić jak zagrają jedni i drudzy, najpierw myślałem że Piast ma większe szanse, teraz jakbym skręcał w kierunku Legii. Chyba lepiej zobaczyć na żywo co się będzie działo. Nie ma co szaleć ze stawkami, wszystko jest możliwe.
 
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Legia - Piast
Piast lub remis
kurs 2,08

Nie bardzo widzę sens grania na win Legii, zespołu, na którym parę dni temu został dokonany brutalny gwałt zbiorowy w Neapolu, uczyniony przez rezerwy gospodarzy. Poza tym Legia bez stopera, a przyjeżdża lider tabeli, więc kursy powinny być chyba odwrotne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
P 10

polishking

Użytkownik
Cracovia - Korona
Typ Cracovia
Po łatwej wygranej w meczu Wisły przechodzę na drugą stronę błon, a dokładniej na stadion Pasów, gdzie widzę tylko jedna mozliwosc czyli zwycięstwo Cracovii. Odkąd przybył Zieliński grają naprawdę ładna oraz skuteczna piłkę. W życiowej formie są Rakels oraz Cetnarski, do tego wraca Kapustka, wiec liczę na spokojnie 2:0.
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Cracovia - Korona
Widzę dużą masówkę na gospodarzy i faktycznie wiele na nich wskazuje, jednak dla mnie ich zwycięstwo wcale nie jest takie oczywiste. Dlaczego? &quot;Pasy&quot; owszem, w świetnej formie ale 5 porażka z rzędu Koroniarzy? Taka seria w Ekstraklasie zdarza się bardzo rzadko. Poza tym goście na wyjazdach radzą sobie wybornie, są pod tym względem na drugim miejscu w tabeli. I uwaga! W 10 meczach stracili tylko 4 bramki w delegacjach! Fakt, że gospodarze mają świetną ofensywę ale nie liczyłbym tu na jakiś pogrom Kielczan, dlatego odradzam grania handicapów. Piłkarze ze świętokrzyskiego w 4 ostatnich meczach strzelili tylko 1 bramkę. Nie wierzę, że nawet na poziomie naszej ligi może się jakiejś ekipie przydarzyć taka indolencja w ofensywie, aby znowu nie trafić do siatki przeciwnika. Nie neguję zwycięstwa Cracovii, być może to wygrają ale sądzę, że BTS to w tym spotkaniu znacznie lepsza opcja zwłaszcza, że w 4 na 5 ostatnich spotkań między tymi zespołami, miała ona miejsce.
Mój typ:
BTS - 1,85 totomix :spokodfhgfh:
Szczerze mówiąc nawet ja nie przypuszczałem, że zakład wejdzie już po 19 minutach ????
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Według mnie Cracovia tego meczu nie przegra. Sam osobiście mam dwa typy na to spotkanie
Cracovia pierwsza strzeli i brak BTSu.
Zgadza się Korona cztery wtopy pod rząd. Jednak nie ma się czemu dziwić zgadza się na wyjazdach cztery bramki stracone, owszem jest to bardzo dobry wynik, ale trzeba zobaczyć na grę w ofensywie. Strzelenie bramki przychodzi im z wielką trudnością. Nie ma się czemu dziwić jak kto nie ma strzelać bramek, najsztuczniejszym jest Przybyła, który ma cztery trafienia ,a w dodatku dzisiaj nie zagra od początku, jego miejsce powinien zając Cebrera. Tuż za nim Sierpina, Cebula oraz Pawłowski. Jedynie Sierpina jest wstanie sprawić tak naprawdę problemy defensywie gospodarzy. Też bym się nie zachwycał defensywa Korony, bowiem w ostatnich meczach tracili bramki z Jagą czy Zagłębiem. A właśnie Cracovia ma zdecydowanie mocniejszą siłę rażenia. CIekaw jestem tylko czy Kapustka zagra od początku, jak zagra to Cracovia już powinna szybko wyjść na prowadzenie. Jednak bez niego mają tak naprawdę kim strzelać -Rakels (dwanaście trafień), a przecież obok niego powinni zagrać jeszcze Centarski oraz Jendrisek, na szpicy Budziński. Jestem przekonany, że defensywa gości będzie miała bardzo dużo problemów z atakami gospodarzami, który są bardzo skuteczni. W każdym z ostatnich czterech spotkań strzelali przynajmniej po dwie bramki! Stwarzanie sytuacji bramkowych Pasom przychodzi z wielką łatwością,a w dodatku strzelają również sporo bramek! Jestem przekonany, że również potwierdzą to w dzisiejszym meczu!

Sandomierski - Jaroszyński,Sretenović, Polczak, Wójcicki, - Rakels, Dąbrowski, Cetnarski, Covilo, Jendrisek - Budziński
Trala - Gabovs, Kiercz, Dejmek, Sylwestrzak - Sierpina, Jovanovic, Cebula, Fertovs, Pawłowski - Cebrera
TYp Cracovia pierwsza bramkę @ 1.45
Typ Brak BTSu @ 1.85
 
D 15

dondiego

Użytkownik
Cracovia Korona
Bilans bramkowy ostatnich 4 meczy Kielczan wygląda 1-6 natomiast Krakowian 11-4!
Cracovia gra b. dobra piłkę, przyjemnie się ich ogląda dodatkowo rywali u siebie z reguły punktują na 3/4 bramki pokrywając spokojnie handicap.
W każdym meczu od paru kolejek bramkę strzela Rakels...
Korona to typowy underowiec (wyjazd 8/2, średnia bramki 1.2)
natomiast Cracovia wprost przeciwnie overoviec (dom 8/2, średnia bramki 4)
Na papierze to wygląda tak że Cracovia powinna spokojnie wypunktować słabo spisujących się rywali i gonić lidera.
Cracovia -1 2.69
Rakelsa strzeli gola tak 2.30
Spotkanie/ilość bramek 1/+2.5 2.45
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Cracovia dw: 1:0 win @6,50 bet365⛔

Spróbuję zagrać zwycięstwo Craxy, minimalnym wynikiem 1:0.
Cracovia w gazie, ich gra nie jest łatwa do rozmienienia przez rywali.
Dzięki takim graczom, jak Cetnar, Covilo, Kapustka, czy Budziński.
Każdy z tych piłkarzy dużo wnosi, dzięki czemu możemy oglądać, mecze z udziałem Craxy które nie mogę się nie podobać.
Wygrywają mecz za meczem wygrywając swoje mecze, bez najmniejszych problemów.
Zdobyli już 40 goli co stawia ich w czołówce ligi.
Rakles ma już 12 goli, Cetnar asystuje, więc jak z takim duetem nie wygrywać meczy??
Gracze z KRK mają super sezon i inny wynik niż zwycięstwo będzie niespodzianką.
Co do ich rywali, są w rozsypce, na ostatnich 6 meczy wygrali tylko raz !
Do tego notują passę 4 przegranych meczy !
Ja dostrzegłem, iż piłkarze Korony przegrywają często 1 bramką, w ostatnim czasie tylko Zagłębie wygrało dwoma golami.
Liczę że, Korona tutaj gola nie strzeli, są najgorszą drużyną pod tym względem i mają na koncie 13 stg.
Typuję skromną wygraną Craxy, gdyż Korona z pewnością bd. ostro walczyć o ten 1 pkt.
co raczej się nie uda...
I polegną 1:0...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom