>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

20. kolejka Bundesligi (5.02 - 7.02.2021)

Status
Zamknięty.
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna/Bundesliga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Hertha BSC vs Bayern Monachium
Typ: Krzysztof Piątek i Robert Lewandowski strzelą przynajmniej po bramce
Kurs: 5.50 ❌
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Hertha po zmianie na nowego/starego trenera Pala Dardaia całkiem nieźle zaprezentowała się we Frankfurcie. Sygnał do ataku dał Krzysztof Piątek, który popisał się skutecznym strzałem z 16. Potem jednak siły opadły i do gry wróciły Orły, co mnie osobiście cieszy. Wracając już do dzisiejszego starcia jestem zdania, że stołeczni powalczą z Bayernem. Okej, to Bawarczycy zasłużenie są faworytem, ale ostatnio Hertha potrafi grać z ekipą z Monachium. Ich tak wysokie zwycięstwo z Hoffenheim nie jest pełni zasłużone, ponieważ Manuel Neuer dwoił się i troił w pierwszej połowie zatrzymując ataki rywali. Po to się ma też bramkarza takiej klasy. Stawiam tutaj na gole Polaków Krzysztofa Piątka i Roberta Lewandowskiego. Napastnik Herthy będzie miał swoje okazje i przede wszystkim rozegra pełne 90 minut, ponieważ jego konkurent do pierwszego składu Jhon Cordoba jest kontuzjowany. Uważam, że zmiana trenera w niedalekiej przyszłości dobrze wpłynie na grę Herthy, bo osoby, które interesują się Bundesligą, wiedzą, że za Pala Dardaia klub ze stolicy Niemiec wyglądał całkiem obiecująco. Kibicujemy Polakom i korzystam z wysokiego kursu wystawionego w Betclic.
 
Ostatnia edycja:
ziroxxx 782,7K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Hertha - Bayern Monachium
Typ: Bayern Monachium liczba rzutów rożnych - over 6,5 @ 1.87 11
Betsson


Analiza:
Gospodarze w ewidentnym dołku. Rozstanie się z trenerem, słaba dyspozycja i teraz pojedynek z mistrzem kraju. Nie wróży to dobrze. Idę w kierunku rożnych Bayernu, który regularnie zdobywa ich wiele. Po szybkim ustawieniu meczu zdarza się, że już tyle rożnych nie nabijają, ale myśle że linia 7 jest na spokojnie to wbicia. Poniżej średnie rożnych jakie Bayern uzyskał w tym sezonie. Widać różnice pomiędzy meczami u siebie, a na wyjeździe. Dlatego trochę ostrożniej z tym typem.

1612506415634.png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +403
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna/Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: SC Freiburg vs Borussia Dortmund
Typ: 1X/BTTS
Kurs: 3.15 ✅
Bukmacher: Forbet
Analiza:

Co by nie mówić, mecz podopiecznych Christiana Streicha w Wolfsburgu im po prostu nie wyszedł. Mieli swoje okazje, ale to Wilki byli konkretniejsi w polu karnym dzisiejszych gospodarzy. W tę sobotę nadchodzi dobra okazja, aby wrócić na zwycięskie tory. Na ich stadion w Szwarzwaldzie przyjeżdża Borussia Dortmund, która ma ogromne problemy w defensywie. Drugoligowy Paderborn stworzył sobie wiele sytuacji i dwie z nich wykorzystał. Bolączką BVB są przede wszystkim stałe fragmenty gry, które Freiburg ma dobrze opanowane i jest groźny w tym elemencie. Stawiam tutaj na underdoga z podpórką i wynikiem BTTS, ponieważ jestem zdania, że rezultat będzie kręcił się wokół bramkowego remisu. Przyjezdni mają w nogach 120 minut w DFB Pokal i nawet szeroka kadra może im nie pomóc z ambitnymi piłkarzami Christiana Streicha. Do środka pola po krótkiej kontuzji odniesionej w rywalizacji z Bayernem Monachium wrócił Baptiste Santamaria, a więc najlepszy zawodnik gospodarzy w tym sezonie, co zwiększa szanse na sukces SC. Liczę na ciekawy mecz z małą niespodzianką.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +194
S 2,6K

sirkeano

Użytkownik
Dziś z Bundesligi (którą trzeba przyznać ciekawie się ogląda w tym sezonie) gram takiego oto doubbla.

Gladbach vs Koln
typ: 1
kurs: 1,45 teraz było 1,6 totalbet

Typ z gatunku tych mało wyszukanych, żałuję że nie zagrałem wczoraj jak kurs był nieco wyższy ale trudno. Marco Rose na ławce robi naprawdę świetną robotę w Borussi - ekipa potrafi grać z największymi ale też nie odpuszcza ze słabszymi ekipami, a za taką na pewno uznaje Koln, które nawet w Pokalu koszmarnie dało ciała z drugoligowcem. Borussia lekko ale ograła bundesligowy Stuttgart. Co tu dużo mówić uważam, że dość pewne ale oczywiście 'sztampowe' 'na łatwiznę' taki typ 'nie typ'.

Schalke vs Lipsk
typ: RB Lipsk wygra do zera
kurs: 2.35 totalbet

Krótko, miałem grać jakiś handicap w stronę Lipska z uwagi na to co wyczynia obrona Schalke, a teraz stracili dodatkowo Kabaka, co by nie mówić gość z 1 składu. Ale ten zakład wydaje mi się bardziej korzystny. Wiadomo jeden stały fragment może wszystko zepsuć ale z drugiej strony Shalke strzeliło 15 bramek z czego 4 w jednym meczu na 19 spotkań. Naprzeciw siebie mają najlepszą defensywę w lidze, którą ciężko będzie im sforsować swoją doprawdy pokraczną grą. Zaryzykuje tezę, że Schalke mogłoby być w tym sezonie gdzieś poza pierwszą 6 drugiej bundesligi.

Pozdro
PS: sunxl - śmiechłem po Wili byli :D
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
W BETFAN jest jeszcze przygotowany BOOST przeze mnie z kursem 3.75:

Schalke 04 vs RB Lipsk: 2 ✅
SC Freiburg vs Borussia Dortmund: BTTS ✅
Borussia Mönchengladbach vs 1 FC Köln: 1 ❌
AKO BOOST @3.75 BETFAN ❌


O BTTSie pisałem we Freiburgu wyżej, co do faworytów to uważam, że nie powinno być tutaj niespodzianek. Borussia w derbach z Kozłami da z siebie 100%, dodatkowo wszystkie kontuzje wyleczone i Marco Rose ma na tyle szeroką kadrę, że może pozwolić sobie na rotacje. FC Köln po 120 minutach z drugoligowcem i odpadli z DFB Pokal. Co do starcia w Gelsenkirchen to Julek ze swoimi Bykami wraca powoli na dobre tory i nie oszukujmy się, że Schalke stać tutaj na punkt. Königsblauen nie zagrają takiego spotkania jak Mainz, gdzie wydarzyła się niespodzianka. To jest jednak piłka, ale liczę na faworytów.

Rose niech się uczy od Glasnera, niepotrzebne rotacje spowodowały przegraną
 
Ostatnia edycja:
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Witam serdecznie!
Mam nadzieję, że dzisiaj w Sinsheim zobaczymy obfitujące w bramki, baaardzo ciekawe spotkanie. Zarówno w zespole Wieśniaków, jak i Orłów mamy superstrzelców. Mowa oczywiście o Kramariciu i Silvie. To absolutny top snajperów tej ligi. Po przerwie świątecznej lista snajperów wygląda następująco:
Lewy i Silva po 7 bramek
Weghorst 6
Haaland i Kramarić po 5
Silva po przerwie trzy duble( Mainz, Arminia i Herta), a Kramarić dwa (Herta i Kolonia). Potencjał ofensywny tych zespołów opiera się głównie na obu napastnikach.
Nie ukrywam, że spodziewam się otwartego meczu i kilku bramek. W obecnej formie stawiałbym na zwycięstwo gości.

BTTS 2 @ 3,15 1:3
Kramarić @ 2,45
Silva @ 2,15
I typ na pełnej "kurze":
Silva 2+ @ 5,8

Kursy z fortuny.

Oby to nie był strzał kulą w płot ;)

Pozdrawiam i powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna/Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: TSG 1899 Hoffenheim vs Eintracht Frankfurt
Typ: Andrej Kramarić + Andre Silva strzelą gola
Kurs AKO: 5.27 (@2.45 Kramarić i @2.15 Silva) ❌
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Czeka nas "intensives Spiel " jak to mawiają Niemcy. Zarówno Hoffenheim, jak i Eintracht to ofensywie przysposobione drużyny, które przede wszystkim lepiej czują się w ataku. Jako kibic SGE nie mogę doczekać się tego pojedynku, ponieważ starcia z ekipą z Sinsheim zawsze należą do ciekawych i pełnych zwrotów akcji. Pamiętam dwa sezony temu, gdzie w końcówce to Orły wyrwały zwycięstwo. Wydaje się, że możemy spodziewać się tutaj bramek i moim typem będą bramki dwóch snajperów wyborowych, którzy znajdują się w formie. Andrej zachorował wiele tygodni temu na koronawirusa i po tym nie ma już śladu. Strzela jak na zawołanie i będzie bardzo potrzebny, aby liczyć tutaj na punkty. Andre przez całą kampanię utrzymuje świetną dyspozycję, a przyjście Luki Jovića dodatkowo zmotywowało go do ciężkiej pracy. Jako że gospodarze i goście nie prezentują wybitnej postawy w defensywie to jestem zdania, że przy hokejowym wyniku np. 2:2 są spore szanse na bramki moich niedzielnych bohaterów. Obaj wykonują też rzuty karne, co jest dodatkowym plusem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +47
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom