>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

20. Kolejka Bundesligi 07-09.02.2014

Status
Zamknięty.
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
To jak następnym razem będziesz oglądał mecz to otwórz oczy i patrz uważnie bo znowu piszesz brednie, że brak mi słów...
Tak, Bayern wyszedł sobie na ten mecz odbębnić bo przecież to samograj i samo się wygra, wystarczy że wyjda na murawę a rywale się przed nimi połozą bo po co maja się męczyć skoro na przeciwko wielki Bayern. A oni bez specjalnego zaangażowania sobie wygraja. Bayern to nie tylko Ribery i Robben,ale co Ty o tym możesz wiedzieć...
Gladbach miało swoje sytuacje w tym meczu, ale neiskuteczny był Hermann, raz trafił w słupek raz go wyłapał Neuer. ponadto jeszcze kilka sytuacji sobie stworzyli.
Skoro nie oglądałeś meczu z Hannowerem to po co się wypowiadasz ?
Analiza pisana by cokolwiek napisać a i tak typ zawsze jest pod tabelę więc reszta analizy jest zbędna. Zawsze grasz na Bayern, BVB i Leverkusen, nigdy nie podasz innego typu więc możesz nam zaoszczędzić czytania tych swoich głupot i ich po prostu nie pisz bo każdy sobie będzie wiedział na kogo grasz, a tak poza tym to może lepiej założ sobie temat w dziale &quot;kupony&quot; i tam się udzielaj nie burząc dyskusji na poziomie w działach hm ? Tak będzie lepiej dla wszystkich uwierz...
Jak już wcześniej pisałem nie będę z tobą prowadzić żadnej dyskusji bo nie można dyskutować z kimś kto cię obraża. Ty ze swoją &quot;wspaniałą&quot; analizą na mecz pucharowy Realu z Atletico zawiodłeś, ja kolejny raz wytypowałem WSZYSTKO prawidłowo. Od takiego hejtera i beznadziejnego typera jak ty nie będę nigdy przyjmował żadnej krytyki. Są na forum ludzie jak: darius, ramzesa i parę innych, którzy umieją rozmawiać bez obrażania dyskutantów, powinieneś brać z nich przykład.
Jeśli ci się tak bardzo nie podobają moje typy nie zarabiaj na nich, ale daj szansę innym. Nie zawsze będę pisał analizy co do każdego szczególiku: zaangażowania zawodników, sytuacji pozasportowej itd. Po prostu nie komentuj moich postów, możesz mi dawać ostrzeżenia, może ban - jak ci poprawi to samopoczucie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
esperanza10 506

esperanza10

Użytkownik
Meczu z Hannoverem nie oglądałem, ale wynik z jedną z najgorszych ekip mówi jak dla mnie dużo, a tłumaczenia, że to nie ich dzień nie przyjmuję.
Pod jakim wzgledem najgorsza?! Gry na HDI Arena, gdzie kto nie przyjdzie, to ma problemy?! Hannover zagral bardzo przyzwoity mecz i zasluzenie zagrnal komplet punktow. Takze raczej wiele Ci nie mowi.
Co do swojego typu to obie ekipy nie zachwycają, ale Leverkusen nie zachwyca trochę mniej.
Co to za argument?! Werder tez nie zachwyca, ale Dortmund trochę bardziej - czyli co? Jutro gramy na Werder idąc tym tropem?
Oglądałem Monchengladbach z Bayernem i tłumaczenie, że to Bayern nie ma w tym wypadku uzasadnienia, bo Bayern grał wtedy bez Riberiego, bez Robbena i bez... specjalnego zaangażowania. Monchengladbach zagrało natomiast katastrofalnie.
Mecz stal na bardzo dobrym poziomie, także raczej inne zawody musiałeś oglądać. To ze u siebie nie strzelili bramki Bayernowi, to jeszcze nie oznacza, ze zagrali katastrofalnie, bo okazji mieli kilka i na tle Bayernu wyglądali co najmniej przyzwoicie.
Leverkusen też nie zachwyca. Przegrana z Freibergiem i męczenie się z Stuttgartem nie powala, ale i Bayern się tymi ostatnimi męczył.
W mojej ocenie to Ty grasz na Leverkusen po wianuszku - Bayern męczył się ze Stuttgartem, ale ograł Gladbach, to Bayer który męczył się z VfB, także wygra na Borussia-Park.
___________
Poza tym - albo do jakiegoś typu jesteś przekonany i go grasz, albo nie - po co pisać na końcu &#39;&#39;typy na ryzyku&#39;&#39; - to po prostu lepiej nie zagrać...
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Panowie ja nie twierdzę, że dzisiaj na 100% wejdzie ten typ, napisałem, że gram go niską stawką. Bayern był wtedy do ogrania jak najbardziej, co do Hannoveru - ok nie wypowiadam się, nie oglądałem spotkania. Nie gram po wianuszku. Po prostu w mojej ocenie obu drużyn jako całości lepiej oceniam Leverkusen i tyle. Przesądzają detale np. w mojej ocenie lepsza ofensywa (Kissling, Son), trochę może lepsza defensywa. To jest mecz typowy 50/50, ale dla mnie 40/60 i dlatego to pograłem przy wyrównanych kursach. Oczywiście mogę się mylić, zobaczymy za 2 godziny.
✅✅✅✅edit// No i zobaczyliśmy. Żaden BTS, żaden over, minimalne zwycięstwo Aptekarzy, ale mi starcza.
 
sc@ner 164

sc@ner

Użytkownik
Składy na Gladbach - Leverkusen ogłoszone, na szczęście Dominiguez na ławce u Źrebaków, niepokoi mnie nieco obecność Arango, który zagrał słabiutko z Hannoverem, tylko też kogo innego? Hrgotę? Też słabo... ewentualnie Younes, dobrą zmianę zrobił.
Z kolei u Aptekarzy Guardado jednak na ławce, jego miejsce zajął Can. Sidney Sam najwyraźniej już wrócił do pełni dyspozycji, że może od początku grać, bo Castro cofnięty do drugiej linii.
Suma sumarum pójdę jednak po najmniejszej linii oporu i biorę ⛔ BTS | 1.57 4/10 Bet365. ⛔ [Kruse sam meczu nie wygra...] Kurs nędzny, ale w obu zespołach ofensywa w komplecie, a obrońcy jednej i drugiej drużyny skorzy do błędów. Historia spotkań teoretycznie też po mojej stronie, ale wiadomo, żaden wyznacznik. Niemniej szykuje nam się świetny mecz.
Powodzenia
-4j
 
sc@ner 164

sc@ner

Użytkownik
Taka jedna sprawa na którą chciałbym zwrócić uwagę po meczu w Gladbach... Bet365 naliczył 4 kartki, podczas gdy faktycznie było ich 6. +/- w 10 dostał Wollscheid, który siedział na ławce za wykopanie drugiej piłki na boisko, a druga w 77 Donati razem z Krusem za odkopanie jej dalej.
Na szczęście z tego co zauważyłem była linia 3.5, bo przy 4.5 niewątpliwie ładnych skarg by leciało.
@Adamo80
Bardzo wygodne z ich strony, nie miałem akurat takiego przypadku na szczęście, niemniej na przyszłość się przyda.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
esperanza10 506

esperanza10

Użytkownik
Wolfsburg - Mainz
Wolfsburg walcz o czwarte miejsce i czas się otrząsnąć, aby im pociąg z napisem &#39;&#39;kwalifikacje CL&#39;&#39; nie uciekł. Początek rundy jesiennej mieli przeciętny, ale potem ekipa Dietera Heckinga się ogarnęła i zaczęła regularnie punktować - świetnie przy tym grając na własnym stadionie, gdzie naprawdę niewiele ekip potrafiło im zagrozić. Teraz czas, aby zacząć zdobywać &#39;&#39;oczka&#39;&#39; w drugiej rundzie, bo reszta nie śpi.
Początek rundy najlepszy dla Wilków na pewno nie jest, ale punkty tracili trochę na własne życzenie - przegrali 1:3 z Hannoverem i 0:2 z Schalke - ale tutaj przede wszystkim wyniki są słabe, bo gra taka na pewno nie była. Wolfsburg dominowało nad Die Roten, ale Ci ich genialnie wypunktowali z kontry (to czego H96 brakowało w 1. części sezonu na wyjazdach za Slomki - skuteczności - idealnie odpaliło na VolkswagenArena), na Veltins Arena także źle nie zagrali - ale kartka i brak skutecznej finalizacji akcji sprawiły, iż wyniki są jakie są na stracie rundy rewanżowej. Oddali Diego do Atletico, co było zrozumiałą decyzja po zakupie De Bruyne z Chelsea, do tego jest Arnold także Brazylijczyk był trzecim do brydża, ale jakby niespecjalnie szczęśliwym z ponownego pobytu w VfL i w mojej ocenie jego odejście wyjdzie na dobre obu zainteresowanym stronom.
Mainz wiadomo - zawsze groźna ekipa, dla każdego, która potrafi fajnie zaskoczyć, fajnie się zaprezentować z całkiem przyjemnym stylem gry, ale jednak to jest nadal zespól, który nie jest gotowy na walkę o europejskie puchary. Do tego na wyjazdach ich styl gry jest często karcony przez gospodarzy, bo jednak Mainz w defensywie za bardzo grac nie potrafi, co oznacza otwarty futbol i sporo straconych goli. Na pewno start wiosny w ich wykonaniu udany - fajnie zapunktowali - ale teraz mecz z ciężkim rywalem, który ma wszystkim coś do udowodnienia. Na pewno po stronie ekipy Tuchela widoczny będzie brak Noveskiego, który jest zawieszony, a także Soto i Baumgartlingera. Środek obrony wedle Kickera ma wyglądać - Bungert &amp; Bell, a do tej pary nie mam wielkiego zaufania, a to może podziałać na korzyść ofensywy Wilków.
W mojej ocenie kursy na ten mecz są dobrze wystawione - mamy lekka korektę i wzrosty, dlatego @ 1.80 lub wyżej pobieram, bo jednak Wilki u siebie potrafiły zdominować mocniejsze ekipy niż Mainz. W pierwszej rundzie grali na własnym obiekcie bardzo dobrze. W mojej ocenie po pudlach z H96 i S04 powinni wreszcie w ofensywie odpalić - jeśli zagrają tak jak w tych dwóch meczach, a także zrobią korektę skuteczności pod polem karnym rywali, to wygrają pierwsze ligowe spotkania w rundzie wiosennej. GL!
Wolfsburg @ 1.83 Pinnacle [3:0 ✅]
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
(edit: no i kolejny raz hejter Robson podważył mój typ i analizę i po raz kolejny nie miał racji. Jednak ci co skorzystali proszę o reputację, żebym wiedział, że jest sens podawania tu typów, nawet mimo ataków tego kolesia (&quot;moderatora&quot;), prowadzącego ze mną głupią wojenkę. Co do meczu: jak dokładnie pisałem 40/60 i tak dla mnie wyglądał ten mecz. Borussia Monchengladbach jest jak dzieci we mgle, może do pola karnego ładne akcje, ale brak skuteczności, łatwość w gubieniu piłek. Widziałem to już z Bayernem. Typy na over 2,5 gola możecie sobie wyrzucić do kosza)
Hahaha człowieku rozwalasz system ! ????
Prosisz jeszcze żałośnie o jakąś reputacje o masakra! Poza tym nie rozumiesz nawet dlaczego się Ciebie czepiam... więc gadam jak do ściany widzę. Czy gdzies podważyłem Twoje typy ? Wszedł Ci typ to zamilcz i się ciesz, a na moje argumenty nie potrafisz nawet odpowiedzieć bo co Ty możesz wiedzieć o danych zespołach, piłkarzach itp... Jutro zagrasz na Dortmund z handi -1 czy -2 ? Aaa no i nie zapomnij dołożyć Bayernu -4 do dubla.
Piszesz coś czego nawet analizą nie wypada nazwać, wypominasz jakieś typy z innych lig który mi nie wszedł ale poczytaj jak ma wyglądać analiza, a nie Twój bełkot nie mający nic wspólnego z argumentacją danego typu...
&quot;Co do swojego typu to obie ekipy nie zachwycają, ale Leverkusen nie zachwyca trochę mniej.&quot; - po prostu ten argument zapewne przekonał tysiące osób na tym forum i szturmem polecieli inwestować swoje pieniądze w Twój typ ...
Poza tym widzę dowartościowujesz się pisząc, że mógłbym grać Twoje typy i zarabiać na nich haha. Gościu, nawet przez moment nie pomyślałem, że mógłbym cokolwiek zagrać sugerując się Twoim typem, a co dopiero to zagrać...
Poza tym nie tylko ja się Ciebie czepiam, inni jak widać też mają Twoich postów po prostu dość bo piszesz bajki... A, że ja się dowalam często do CIebie, cóż ktoś musi walczyć z takimi jak Ty
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
nakladka 221

nakladka

Użytkownik
Pełna zgoda z Robsonem, napisałeś coś, bo analiza to nie była i zgadzam się, że nie zawsze musi być multum argumentów, ale choć 2 sensowne. Powiem tak też często gram inne ligi ale nie udzielam się w działach tematycznych bo nie mam na nie argumentów, co Tobie również wyliczyło odnośnie tego meczu 3 użytkowników. Typ wszedł, fajnie, ale po co piszesz tak zuchwale, typy na over 2,5 może wyrzuci do kosza itp.
Wiesz jaki zarzut Ci użytkownicy stawiają? Brak merytoryki, stawianie typów wyłącznie wg tabeli( handi na trzy pierwszy zespoły z tabeli) i nie ma znaczenia forma, składy itp. Ja bym się zastanowił co poprawić jak tylu userów kwestionuje zawartośc moich wpisów
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Hahaha człowieku rozwalasz system ! ????
Prosisz jeszcze żałośnie o jakąś reputacje o masakra! Poza tym nie rozumiesz nawet dlaczego się Ciebie czepiam... więc gadam jak do ściany widzę. Czy gdzies podważyłem Twoje typy ? Wszedł Ci typ to zamilcz i się ciesz, a na moje argumenty nie potrafisz nawet odpowiedzieć bo co Ty możesz wiedzieć o danych zespołach, piłkarzach itp... Jutro zagrasz na Dortmund z handi -1 czy -2 ? Aaa no i nie zapomnij dołożyć Bayernu -4 do dubla.
Piszesz coś czego nawet analizą nie wypada nazwać, wypominasz jakieś typy z innych lig który mi nie wszedł ale poczytaj jak ma wyglądać analiza, a nie Twój bełkot nie mający nic wspólnego z argumentacją danego typu...
&quot;Co do swojego typu to obie ekipy nie zachwycają, ale Leverkusen nie zachwyca trochę mniej.&quot; - po prostu ten argument zapewne przekonał tysiące osób na tym forum i szturmem polecieli inwestować swoje pieniądze w Twój typ ...
Poza tym widzę dowartościowujesz się pisząc, że mógłbym grać Twoje typy i zarabiać na nich haha. Gościu, nawet przez moment nie pomyślałem, że mógłbym cokolwiek zagrać sugerując się Twoim typem, a co dopiero to zagrać...
Poza tym nie tylko ja się Ciebie czepiam, inni jak widać też mają Twoich postów po prostu dość bo piszesz bajki... A, że ja się dowalam często do CIebie, cóż ktoś musi walczyć z takimi jak Ty
A ja Ci ze sto razy powtarzałem, że nie będę na forum przytaczać wszystkich argumentów i z braku czasu i z innych powodów. I to typy są dla analizy, a nie analiza dla typów. Skoro ja się nie znam na analizach, a ty i inni rzekomo się znają to PO DIABŁA TE ANALIZY ? Chyba najlepsza analiza to taka, która się sprawdziła co oznacza DOBRA ANALIZA = PRAWIDŁOWY TYP. Bo tak naprawdę dobry typer to nie tylko analiza, ale i wyczucie piłki, nastrojów w szatni i zestawienie nawet podświadomie setki czynników, które gwarantują dobry typ. Oczywiście za chwilę mi powiesz, że długofalowo to ważna jest właśnie analiza i zasugerujesz, że mam tylko szczęście, ale od co najmniej 8 miesięcy użytkownicy tego forum grający moje typy są ostro na plusie. I bardzo cieszę się, że rozwalam system... w końcu to tylko system darmowych typów, który jest bardzo omylny.
Pełna zgoda z Robsonem, napisałeś coś, bo analiza to nie była i zgadzam się, że nie zawsze musi być multum argumentów, ale choć 2 sensowne. Powiem tak też często gram inne ligi ale nie udzielam się w działach tematycznych bo nie mam na nie argumentów, co Tobie również wyliczyło odnośnie tego meczu 3 użytkowników. Typ wszedł, fajnie, ale po co piszesz tak zuchwale, typy na over 2,5 może wyrzuci do kosza itp.
Wiesz jaki zarzut Ci użytkownicy stawiają? Brak merytoryki, stawianie typów wyłącznie wg tabeli( handi na trzy pierwszy zespoły z tabeli) i nie ma znaczenia forma, składy itp. Ja bym się zastanowił co poprawić jak tylu userów kwestionuje zawartośc moich wpisów
I to błąd, bo jak ci typy wchodzą to powinieneś się nimi dzielić, no chyba, że nie chcesz aby buki za dużo straciły. A jeśli napisałem coś zuchwale to przepraszam, bo pokora tu jest najważniejsza. I jak bym grał zawsze na pierwsze trzy zespoły i handi to bym daleko nie zajechał. Po prostu obserwuję najlepszych bo taką mam obecnie przyjętą strategię bukmacherską, która zresztą się bardzo mi sprawdza i jak obserwujesz moje typy wiesz doskonale, że nie gram tego zawsze. Bardzo jednak często wchodzą mi typy wbrew większości typerów - tak było dzisiaj (i nie mam tylko na myśli tego forum, bo kursy na Borussię i over 2,5 pojawiały się w typach płatnych polskich i zagranicznych) i tak było ostatnio Real vs Atletico, ale też i wcześniej.
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
I to typy są dla analizy, a nie analiza dla typów.
kolego, jak kilka osób ci mówi, że jesteś pijany, to nawet jeśli nie piłeś, to lepiej idź się położyć... gratuluję ci, jeżeli najpierw wymyślasz co i jak zagrasz, a potem sobie robisz analizę pod taki typ ????
to mi pachnie schematem z epoki słusznie minionej, gdzie zamykano ludzi i potem szukano pod nich paragraf :]

&quot;Chyba najlepsza analiza to taka, która się sprawdziła co oznacza DOBRA ANALIZA = PRAWIDŁOWY TYP&quot; :grin:
chyba jednak nie, bo gdybym w analizie napisał, że Heung-Min Son, dał wpis na Twittera, że wstał dzisiaj prawą nogą, a nie lewą i ma świetny humor, dlatego myślę ,że Leverkusen wygra, to nawet jak typ wejdzie to chyba nie znaczy, że to dobra analiza, bo weszła... :grin:

&quot;I bardzo cieszę się, że rozwalam system&quot;, cieszymy się razem z tobą ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
kolego, jak kilka osób ci mówi, że jesteś pijany, to nawet jeśli nie piłeś, to lepiej idź się położyć... gratuluję ci, jeżeli najpierw wymyślasz co i jak zagrasz, a potem sobie robisz analizę pod taki typ ????
to mi pachnie schematem z epoki słusznie minionej, gdzie zamykano ludzi i potem szukano pod nich paragraf :]
&quot;Chyba najlepsza analiza to taka, która się sprawdziła co oznacza DOBRA ANALIZA = PRAWIDŁOWY TYP&quot; :grin:
chyba jednak nie, bo gdybym w analizie napisał, że Heung-Min Son, dał wpis na Twittera, że wstał dzisiaj prawą nogą, a nie lewą i ma świetny humor, dlatego myślę ,że Leverkusen wygra, to nawet jak typ wejdzie to chyba nie znaczy, że to dobra analiza, bo weszła... :grin:
&quot;I bardzo cieszę się, że rozwalam system&quot;, cieszymy się razem z tobą ????
Wiesz to bardzo ciekawe, że mi zwracasz uwagę. Jakoś nie kojarzę żadnych Twoich typów w działach tematycznych i Ty chyba naprawdę urwałeś się z Pernambuco. Pisząc DOBRA ANALIZA = DOBRY TYP miałem na myśli to, że przecież po to się coś analizuje aby wyciągnąć odpowiedni wniosek. Jeśli wysnuwa się ZŁY WNIOSEK to znaczy, że cała ANALIZA była nietrafiona. Oczywiście w bukmacherce jest tak, że mimo, że typ nie wejdzie widzimy z przebiegu meczu, że się nie myliliśmy. Ja dzisiaj nie widziałem aby Borussia tak zagrała jak to parę osób tu zakładało, natomiast moje przewidywanie 40/60 sprawdziło się nawet w statystykach meczowych, a na pewno optycznie. I uspokajam Cię nigdy sobie nie zakładam czegoś zanim tego nie przemyślę, czasami nawet jak gram grubo i tydzień i miesiąc się przygotowuję. A co do tych pijanych i trzeźwych - wybacz, ale to forum to nie jest serwis płatnych typów od 2005 r ze skutecznością 80% i typerami opalającymi się na Bachamach, zarabiającymi kilkaset tysięcy EURO i nie będę się przejmował dzieciakami z liceum, studentami, i gośćmi po całym tygodniu pracy, którzy sobie coś tam napiszą i dorobią w weekend parę zł oraz 20 paro letnimi moderatorami, którzy uważają się za Bóg wie co, bo uwaga - MOGĄ DAĆ OSTRZEŻENIA.
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
W gruncie rzeczy analiza powinna być przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji związanej z typami. Tak powinno być aby zapewnić jej obiektywizm. Co z tego, że zobaczysz jakiś kurs z kosmosu na zdarzenie, że Górnik Konin wygra z Realem Madryt gdzie kurs na Górnik będzie 50,0. Wtedy się człowiek podjara i zacznie snuć jakieś przypuszczenia wyssane z du*y.
Po to jest analiza, jak sama nazwa wskazuje (rozkład na czynniki) aby ją przeprowadzić obiektywnie. W gruncie rzeczy bez tej rzeczy ciężko jest ujechać na tym trudnym polu do zarabiania jakim są zakłady bukmacherskie.
Ok, jeśli nie udostępniasz swoich typów osobom trzecim to możesz w głównej mierze polegać na własnym przeczuciu. Jeśli udaje Ci się tak grać to chwała Ci za to.
Jeśli natomiast pragniesz być nowożytnym Prometeuszem i chcesz się podzielić swoją opinią na dany temat to niestety ale własne przeczucie to za mało. Chcąc spowodować to, żeby &quot;buki traciły&quot; musisz poprzeć swoją opinię kilkoma konstruktywnymi zdaniami tak aby zachęcić innych użytkowników do zaufania Tobie. No bo skoro umieszcza ktoś swoje typy na publicznym forum to niewątpliwie jego celem jest zachęcenia jak największego grona osób do skorzystania z niego.
Nie kieruje tego do żadnego użytkownika, mówię do ogółu osób odwiedzających to forum.
Po przeczytaniu proszę o usunięcie bo to nie miejsce na tego typu komentarze.
No offence,
pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Oczywiście za chwilę mi powiesz, że długofalowo to ważna jest właśnie analiza i zasugerujesz, że mam tylko szczęście, ale od co najmniej 8 miesięcy użytkownicy tego forum grający moje typy są ostro na plusie. I bardzo cieszę się, że rozwalam system... w końcu to tylko system darmowych typów, który jest bardzo omylny.

Podliczyles staty? Bo tak to może każdy powiedzieć ale gdzie masz to udokumentowane? To ze weszło 6 typów pod rząd to nie znaczy ze rozwalasz system bo ile tych wtop było? Nie wiadomo bo nic nie podliczone wiec o ostrym plusie tez nie mów...
 
T 283

teilweise

Użytkownik
Borussia Monchengladbach vs Bayer Leverkusen
Bayer Leverkusen (AH:0)/DNB kurs: 1,971 buk: Pinnacle ✅
Bayer Leverkusen kurs: 2,73 buk: Pinnacle ✅ (edit: no i kolejny raz hejter Robson podważył mój typ i analizę i po raz kolejny nie miał racji. Jednak ci co skorzystali proszę o reputację, żebym wiedział, że jest sens podawania tu typów, nawet mimo ataków tego kolesia (&quot;moderatora&quot;), prowadzącego ze mną głupią wojenkę. Co do meczu: jak dokładnie pisałem 40/60 i tak dla mnie wyglądał ten mecz. Borussia Monchengladbach jest jak dzieci we mgle, może do pola karnego ładne akcje, ale brak skuteczności, łatwość w gubieniu piłek. Widziałem to już z Bayernem. Typy na over 2,5 gola możecie sobie wyrzucić do kosza)
A ja wbrew opinii większości zagram na gości. Over 2,5 może i wejdzie, a może tym razem będzie inaczej. Co do swojego typu to obie ekipy nie zachwycają, ale Leverkusen nie zachwyca trochę mniej. Oglądałem Monchengladbach z Bayernem i tłumaczenie, że to Bayern nie ma w tym wypadku uzasadnienia, bo Bayern grał wtedy bez Riberiego, bez Robbena i bez... specjalnego zaangażowania. Monchengladbach zagrało natomiast katastrofalnie. Meczu z Hannoverem nie oglądałem, ale wynik z jedną z najgorszych ekip mówi jak dla mnie dużo, a tłumaczenia, że to nie ich dzień nie przyjmuję. Leverkusen też nie zachwyca. Przegrana z Freibergiem i męczenie się z Stuttgartem nie powala, ale i Bayern się z tymi ostatnimi męczył. Mimo wszystko uważam, że nie bez kozery Leverkusen zajmuje 2 miejsce, a Monchengladbach piąte i mimo, że obie ekipy zaczęły podobnie, dzisiaj stawiam na gości. Typy na ryzyku, szczególnie czysta 2 więc gram to niskimi stawkami.
Prosze cie nie pros o przyznanie punktow bo to niekulturalne. Mysle, ze wystarczy troche pokory i nie beda sie ciebie czepiac. Juz kiedys mialem ci zwrocic uwage za brak minimum pokory.
Uwazam, ze punty powinno sie stawiac za analizy i znajomosc tematu, a nie granie w totolotka.
Gladbach gra ofensywna i poukladana pilke do przodu z duzym zaangazowaniem. Kruse gral wczoraj tak jakby to byl mecz o mistrzostwo swiata. Zabraklo wczoraj troche do remisu i druzyna ta powinna zaczac punktowac. Z Hanoverem to byl mecz na dobrym poziomie. Nowy trener ustawil zespol defensywnie, maja dobra kontre i sa grozni dla takich ofensywnych zespolow jak Gladbach.
Do do twojej taktyki w BL to grajac kursy po 1,3 lub po kilka betow jak na BvB w dlugim terminie bedzie ci ciezko wyjsc na plus. Ale zycze powodzenia. Pod koniec miesiaca porownamy nasze bety i wyciagniemy merytoryczne wnioski.
Tylko blagam jeszcze raz, nie pros o reputacje bo to bucowato wyglada.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Freiburg - Hoffenheim 2 @ 2.40 Pinnacle 1:1 ⛔
Nie zawiodłem się stawiając w zeszłej kolejce na Hoffenheim. Dzisiaj idę za ciosem i ponownie liczę na zwycięstwo Wieśniaków. Ich rywalem jest dzisiaj Freiburg, który w mojej ocenie jest jedną z dwóch najsłabszych drużyn w lidze. Po udanym ubiegłym sezonie drużyna została rozkupiona z najlepszych zawodników w efekcie czego ma obecnie olbrzymie problemy z konstruowaniem akcji zaczepnych. Dość powiedzieć, że Freiburg oddał najmniej strzałów spośród wszystkich drużyn Bundesligi. Z kolei Hoffenheim to doskonale znana ofensywna nawałnica. Firmino, Volland, Modeste, Schipplock to zawodnicy, przed którymi drżą nawet najlepsze defensywy w lidze, gdyż skutecznością dorównują ekipom Bayeru, czy Borussi Dortmund.
Eintracht Frankfurt - Eintrach Braunschweig 1 @ 1.65 Pinnacle 3:0 ✅
Pojedynek dwóch imienników. Nie sugerowałbym się ostatnimi spotkaniami obu drużyn, gdyż mecze z Bayernem w Monachium to zupełnie inna bajka, zaś Brunszwik ewidentnie spiął się na BVB, co może sięodbić na ich dzisiejszej dyspozycji. Gospodarze na inaugurację rundy wiosennej pewnie pokonali Augsburg prezentując naprawdę dobry futbol. Wydaje się, że do skuteczności rodem z poprzedniego sezonu wraca Alexander Meier. W rundzie jesiennej Frankfurtczycy wygrali w Brunszwiku, dlatego też każde inne rozstrzygnięcie niż kolejne zwycięstwo będzie dużym zaskoczeniem.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Home Teams (Saturday 6 Matches) vs Away Teams (Saturday 6 Matches)
Away Teams (Saturday 6 Matches) (AH: -1.5) kurs: 1,80 buk: Pinnacle ✅ (edit: no i dzięki nie docenianemu Dortmundowi i Herthcie udało się... Dzisiaj pierwszy raz nie zagrałem na Dortmund, a oni sobie wygrali 5:1...)
Po burzy spowodowanej moimi skromnymi typami proponuję kolejny bet, który stosowałem z mniejszym lub większym powodzeniem w 2012r w Bundeslidze. Sam Bayern Monachium jak się postara będzie w stanie przywalić z 5:0 i pokryć to handi, ale mamy też Dortmund - wiadomo jaki kryzys, ale liczę, że minimalnie, ale wygrają. Eintracht Braunschweig bardzo mi się podobał z Bremą, grali dzielnie i nie wyglądało to tak źle, na nich liczę, że choć zremisują. Co do Hoffenheim nie widziałem ich za dużo, uwierzę tu użytkownikowi Valverde. Hertha i Mainz jak najbardziej są w stanie wygrać. To wszystko spowodowało, że myślę, że typ ma szansę wejść. Ogólnie teoretycznie przynajmniej to drużyny lepsze są dzisiaj gośćmi i z tego wszystkiego wystarczą tylko dwa gole przewagi.
 
T 283

teilweise

Użytkownik
Podzielam pomysł kolegów pogrania w stronę Stuttgartu. Tak jak to już było wcześniej wspomniane w temacie, mają kilka indywidualności. Mecz z Bayerem mogli zremisowac. Gdyby Rudiger nie zachował sie frajersko i nie próbował gwiazdożyć, tylko wykopał na chama prowadzoną przez Rolfesa piłkę w trybuny to by nie padła bramka Kiesslinga na 1-1. W dodatku trochę szczęścia (np słupek po strzale Sona) i mogli by spokojnie ugrac remis w tym meczu. Potencjał jak na Augsburg to mają niezły. Co prawda zremisowali w Dortmundzie i ku jeszcze większemu zaskoczeniu pokonali u siebie Werder to chyba ich szczyt możliwości. Mysle, że bedzie tutaj ta sama sprawa co z SV Mainz, że nie beda atakowali miejsca pucharowego, bo to by było ponad ich mozliwości i raczej ta sprawa powinna rozstrzygnąć się między Wolfsburgiem i Herthą. Najwyższy czas, by zmazać plamę po 2 porażkach. Chęci ku temu są, składzik przyzwoity, przeciwnik średni. Dlatego typuję:

Vfl Stuttgart -0,25 @2,12 Pinnacle 5/10 FT 1-4
 
prokurator 61

prokurator

Użytkownik
Popieram typ kolegi wyżej
Stuttgart vs Augsburg
Typ 1
Kurs 2,4
Bet365
W jutrzejszym spotkaniu zmierzą się zespoły VfB Stuttgart i FC Augsburg.Gospodarze są dopiero na 14 pozycji w tabeli,natomiast goście są na 9 pozycji. Gospodarze w tym roku nie wygrali,ba-wszystkie 3 spotkania przegrali stosunkiem1-2,jednakże ich przeciwnicy byli wyżej notowani od zespołu z Augsburga(Leverkusen,Bayern i Mainz). Spotkanie z Bayernem było spotkaniem zaległym z 17 kolejki. Goście zremisowali 2-2 z Dortmundem i pokonali Werder 3-1. W dotychczasowych spotkaniach rozegranych na Mercedes-Benz Arena dwukrotnie wygrywali gospodarze stosunkiem 2-1.Gra VfB nie wygląda źle,potrzebują jednakże zwycięstwa,-tym bardziej,że na 7 ostatnich spotkań 6 przegrali.
Ibisevic ustrzeli coś z przodu,do składu może wrócić Alexandru Maxim.W historii spotkań pomiędzy tymi drużynami nigdy nie było remisu i sądzę,że jutro też tak będzie.Stawiam na zwycięstwo gospodarzy.
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
Wiesz to bardzo ciekawe, że mi zwracasz uwagę. Jakoś nie kojarzę żadnych Twoich typów w działach tematycznych i Ty chyba naprawdę urwałeś się z Pernambuco
A ja nie wiedziałem, że muszę prowadzić dział z typami czy analizami, by móc się wypowiedzieć i zwrócić ci uwagę ???? Bardzo drażliwy jesteś jak na kogoś z taką dozą arogancji i tupetu. Alfa i omega, brawo. Nie odleć tylko za wysoko, bo skończysz jak niejaki Ikar.
pzdr.
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Oba dzisiejsze spotkania w Bundeslidze zapowiadają się niezwykle pasjonująco, jednakże ja postaram się skupić na tym drugim, rozgrywanym dziś o godzinie 17:30 na Veltins Arena.
Dzisiaj do Gelsenkirchen przyjeżdża drużyna Hannoveru, o której pisałem już tydzień temu. Die Roten fantastycznie rozpoczęli rundę wiosenną, zdobywając komplet punktów - na ciężkim terenie Volkswagen-Arena oraz w pojedynku z Borussią Moenchengladbach, która ponownie bije się o start w Lidze Mistrzów. To z pewnością podbudowało piłkarzy po dość średniej rundzie jesiennej, po której zajmowali 10. miejsce. Według mnie Hannover to drużyna lepsza, a z pewnością porównywalna do Augsburga, Mainz i Herthy, dlatego miejsce 7. jest jak najbardziej w zasięgu Die Roten. Drużyna, pomimo świetnej ofensywy ciągle miewa problemy z grą defensywną. Co prawda na bramce stoi niesamowity Zieler, aczkolwiek nie potrafi on naprawić wszystkich błędów graczy z bloku obronnego. Uważam, iż to może dużo kosztować na Veltins Arena. Na niekorzyść Hannoveru działa fakt, iż jest to drużyna zdecydowanie własnego boiska. Obecnie jest to bilans 1-0-8, a jedyne zwycięstwo odnieśli właśnie dwa tygodnie temu w Wolfsburgu!!!
Schalke, podobnie jak Hannover, z przytupem weszło w rundę wiosenną. Do gry powrócił Huntelaar, Farfan wydaje się być w formie, coraz większe znaczenie ma Max Meyer i wydaje się, że wszystko idzie w dobrym kierunku, co nie było aż tak pewne w połowie rundy wiosennej, gdzie Konigsblauen tracili punkty po prostu zbyt często. Schalke ostatnimi czasy gra niezwykle skutecznie i to pozwoliło im na dopięcie &quot;małego&quot; celu - wskoczenie na miejsce premiowane grą w Lidze Mistrzów. Nazywam to małym celem, gdyż dużym niewątpliwie jest utrzymanie tego miejsca. Na korzyść Schalke działa fakt, iż nie grają pod wielką presją, gdyż Borussia M&#39;Gladbach przegrała w piątek z Bayerem Leverkusen, aczkolwiek na jeden punkt doskoczył Wolfsburg.
Obie drużyny grają overowo, wiele spotkań pomiędzy obiema drużynami kończyło się overami 2,5/3,5. Uważam jednak, że przewaga własnego boiska, lepsza defensywa oraz zdecydowanie lepszy środek pola sprawi, że Schalke wygra. Z tego względu polecam:
Schalke 04 - Hannover 96 1 @ 1,57 (Bet365) 2:0 ✅
Oczywiście wspomniałem także o overach, dlatego polecam również:
Schalke 04 - Hannover 96; over 2,5 @ 1,47 (Bet365) 2:0 ⛔
Schalke 04 - Hannover 96; over 3,5 @ 2,2 (Bet365) 2:0 ⛔

Oprócz tego, bez analizy, jako, że już zostało trochę o tym meczu napisane

Stuttgart - Augsburg 1 @ 2,5 (Bet365)
1:4 ⛔
Co prawda główny bet wszedł, ale skuteczność naprawdę zatrważająca.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom