>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

20. kolejka Bundesligi (06.02-08.02)

Status
Zamknięty.
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
20. kolejka Bundesligi
6-8 lutego 2015




Kursy (betsson):




Aktualna tabela:



Zapraszam do pisania analiz oraz dzielenia się swoimi typami i przewidywaniami.
 
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Freiburg - Dortmund
Typ: Freiburg +0.5 (2.45)
No i jesteśmy po kolejnym meczu, w którym Dortmund już ,,naprawdę musiał wygrać&quot; i po żałosnym kursie nawet u siebie przegrał. U siebie, gdzie jeszcze potrafili czasem się ocknąć i ograć Monchegladbach (po dziwnej bramce) oraz Hoffenheim.
Ja rozumiem, że to jest Dortmund i stąd takie kursy, ale oni nie wygrali żadnego z DZIEWIĘCIU ostatnich wyjazdowych spotkań! A kurs jest 1.65 na nich. Przegrali w Berlinie, Bremie czy Frankfurcie, udało im się wywieźć remis z Paderborn i ostatnio z Leverkusen. Wcześniej porażki z Koln, Schalke, Bayernem. Kursy na wygrane w Berlinie, Bremie, Frankfurcie i Paderborn wynosiły od 1.45 do 1.62. Buki powoli się budzą i dali więcej, bo 1.65 ;) Przeciwko Freiburgowi, który przegrał tylko dwa mecze u siebie, przegrało tutaj Schalke, nie wygrało Monchegladbach, Leverkusen. Wygrał tylko Wolfsburg no i Stuttgart. W sobotę pokonali 4:1 u siebie Eintracht, a wczoraj po podobno dość wyrównanym meczu przegrali 0:1 w Monchegladbach. To nie są tuzy, ale chcąc nie chcąc są wyżej niż Dortmund i tanio skóry nie sprzedadzą, bo są tuż nad strefą spadkową i dla nich to też bardzo ważny mecz. Wiadomo, potencjał itd. ale o tym się już czyta od początku sezonu w analizach meczów BVB i mecz za meczem wracają z wyjazdów bez zwycięstwa. Po przerwie zimowej myślałem, że coś się zmieni, ale jest to samo.
- To boli, nie ma wątpliwości. Aktualnie robimy wszystko źle i nic nie wykorzystujemy z naszych sytuacji - zakończył szkoleniowiec wicemistrza Niemiec.
Co prawda oglądałem wczoraj tylko ostatnie pół godziny, gdzie Dortmund grał w przewadze 11 na 10, ale ja tych sytuacji nawet nie widziałem. Jedynie bicie głową w mur przez Immobile, straty Mkhitaryana (który już stwierdził, że chce odejść), Kagawa też nic nie wniósł. Nie widać wiary, motywacji.
Może na złość Aubameyang czy ktoś inny na sekundę błyśnie i wciśnie jakiegoś farfocla i Dortmund uczyni wielki krok ku utrzymaniu ???? ale po takim kursie żal nie spróbować.
marqs3lby// oglądałem cały mecz i też nie widziałem ;)
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Czym innym jest mecz BVB z Leverkusen i Augsburgiem, niż rywalizacja z Freibergiem. Dwa pierwsze to spotkania najsłabszej drużyny z czołówką, a ten trzeci to mecz na dole tabeli o 6 punktów. I ten aspekt jest istotny i trzeba się z nim liczyć. Zapomnijmy, że to jest Dortmund i spójrzmy tylko pod kątem wyników – w żadnym z tych dwóch spotkań BVB nie była faworytem. Teraz jest inaczej. Uważam, że no bet - bo nie wyobrażam sobie grać na Borussię, a gospodarze też nie są nawet minimalnym faworytem. Under można pograć, bo Dortmund nie ma kim strzelać, a za bardzo rwane mecze grają, żeby gospodarzom dać szansę na wiele goli.
Under 2,5 Kurs:2,07 bet365
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Huntelaar, Farfan, Kolasinac, Draxler, Goretzka, Obasi oraz bramkarz Fahrmann - oto lista nieobecnych w zespole z Gelsenkirchen. Oznacza to, że w bramce gospodarzy stanie młodziutki Wellenreuther. W meczu z Bayernem nie miał wiele okazji do popisania się swoimi umiejętnościami. Ogólnie Schalke nie zachwyciło mimo że prawie cały mecz grali w przewadze. Dlatego gram w stronę Die Fohlen. Mimo że do kontuzjowanego Hahna dołączył Martin Stranzl to wciąż uważam Schalke za drużynę bezzębną. Chuopo-Moting zaprezentował się tragicznie, już nawet nie chodzi o karnego, tylko o całokształt. Zupełnie niewidoczny. Dodam jeszcze że Gladbach wygrali obydwa mecze w rundzie wiosennej, skromnie po 1:0 ze Stuttgartem i Freiburgiem. Natomiast w spotkaniach bezpośrednich ostatnie 3 pojedynki to 9 punktów dla podopiecznych Luciena Favre. Łatwo na pewno nie będzie, ale nawet kursy na x2 czy dnb wyglądają bardzo fajnie.
Gladbach x2 ⛔
1.49
Gladbach dnb ⛔
1.94
kursy z betsafe
 
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Zapomnijmy, że to jest Dortmund i spójrzmy tylko pod kątem wyników – w żadnym z tych dwóch spotkań BVB nie była faworytem. Teraz jest inaczej. Uważam, że no bet - bo nie wyobrażam sobie grać na Borussię, a gospodarze też nie są nawet minimalnym faworytem.
BVB nie był faworytem z Augsburgiem? Zależy dla kogo, dla buków chyba był, skoro wystawili kurs 1.44, poza tym Augsburg na wyjazdach przed wczorajszym meczem miał bilans 3-0-6, a więc dość średni. Freiburg u siebie ma 2-5-2, a więc też średni, ale przegrywa jak widać mało. W meczach z Herthą, Werderem, Koln, Paderborn i Eintrachtem na wyjazdach BVB też była faworytem i o tym pisałem i tym się w dużej mierze kieruję.
 
K 21

kanonier1106

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Spotkanie: Schalke - B.Moenchengladbach
Typ: B.Moenchengladbach
Kurs: 2,75
Godzina: 20:30
Bukmacher: Bet365
Analiza:

W dniu dzisiejszym w Gelsenkirchen Schalke podejmie na własnym boisku Borussię M&#39;gladbach. Jest to ciekawy pojedynek drużyn z górnej części tabeli.
Oba zespoły walczą o wywalczenie miejsc gwarantujący udział w Lidze Mistrzów. Obecnie gospodarze zajmują 6. pozycje w lidze z dorobkiem 31. punktów z bilansem meczowym 9 zwycięstw - 4 remisy i 6 porażek. Natomiast goście do tej pory zgromadzili 33. punkty i zajmują 3. lokatę w lidze z bilansem meczów 9 zwycięstw - 6 remisów i 4 porażki. W tym roku obie drużyny rozegrały po dwa mecze w Bundeslidze. Drużyna przyjezdna radzi sobie znakomicie w ostatnich spotkaniach, grają poukładany futbol ze szczelną obroną, natomiast napad wykorzystuje błędy przeciwnika i skutecznie punktuje rywali. W pierwszym spotkaniu Borussia pokonała Stuttgart na ich obiekcie po bramce Hermanna 1-0, natomiast w zeszłej kolejce ograła Freiburg przed własną publicznością także 1-0. Natomiast Schalke w pierwszym meczu pokonało 1-0 Hannover 96, a w tygodniu zremisowało 1-1 z Bayernem. Jednak drużyna zGelsenkirchen nie zachwyca, remis z Bayernem może zawdzięczać tylko i wyłącznie czerwonej kartce już w pierwszych 15 minutach spotkania dla obrońcy Bayernu i kontrowersyjnej sytuacji przy nieuznanym golu dla ekipy z Bawarii. Schalke nie stworzyło sobie żadnej klarownej sytuacji, bramkę strzelili ze stałego fragmentu gry po błędzie w obronie młodego Weissera w ekipie Monachium. Mają kłopoty ze składnymi akcjami, z przodu także nie idzie, forma strzelecka Choupo-Motinga daje dużo do życzenia, karny nietrafiony w ostatnim meczu jest tego najlepszym przykładem. Jeśli chodzi o problemy kadrowe to gospodarze nie będą mogli skorzystać z Fahrmanna, Kolasinaca, Draxlera, Goretzki, Farfana oraz Obasiego. I dwoma najważniejszymi absencjami jest pauzowanie za czerwoną kartkę Huntelaara oraz uraz pierwszego bramkarza Schalke - Giefera. W bramce będzie musiał stanąć młodziutki 20-letni bramkarz Wellenreuther co może wpłynąć na niepewność w grze obrońców i niepewna gra niedoświadczonego golkipera, który w zeszłym meczu zadebiutował w Bundeslidze. Ostatnie bezpośrednie konfrontacje obu drużyn kończyły się zwycięstwami M&#39;gladbach.
13.09.2014 B.Moenchengladbach - Schalke 4-1
27.04.2013 Schalke - B.Moenchengladbach 0-1
07.12.2013 B.Moenchengladbach - Schalke 2-1
Podsumowując, biorąc pod uwagę formę i jakość gry obu ekip skłaniałbym się ku zwycięstwie gości. Widać, że B.Moenchengladbach umie zagrać z Schalke. Myślę, że jak do tej pory zagrają szczelnie w obronie i wykorzystają słabe punkty z Gelsenkirchen czyli niepewna obsada bramki i niemoc w ataku. Jak dla mnie można śmiało próbować na gości.
 
genius12 34

genius12

Użytkownik
&lt;table&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td class=&quot;tname-home logo-enable&quot;&gt;Schalke&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;current-result&quot;&gt;-&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;tname-away logo-enable&quot;&gt;Moenchengladbach&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
Analiza:

Oba zespoły w ligowej tabeli dzielą tylko 2 punkty, Monchengladbach zajmuje obecnie trzecie miejsce z dorobkiem 33 punktów, miejsce to gwarantuje im grę w fazie grupowej Ligi Mistrzów w następnym sezonie, ale do zakończenia tego sezonu Bundesligi jeszcze wiele spotkań i Borussia będzie musiała ostro walczyć jeśli chce utrzymać swoją pozycję. Za plecami mają trzy drużyny, które zgromadziły odpowiednio: Augsburg(33pkt), Leverkusen(32pkt) oraz dzisiejsi gospodarze Schalke(31pkt) tak więc walka o Ligę Mistrzów zapowiada się równie pasjonująco jak heroiczny boj BVB o utrzymanie. Monchengladbach rundę wiosenną rozpoczęło bardzo dobrze choć skromnie, wygrywając po 1-0 z Freiburgiem oraz Stuttgartem. Nastroje gospodarzy również dobre 4 pkt na 6 możliwych, chociaż na pewno czują niedosyt bo pokonanie słabego Bayernu w ostatniej kolejce było w ich zasięgu. Wracając do dzisiejszego spotkania, liczę na dużo walki, akcji ofensywnych i strzałów co da szansę na powodzenie mojego typu czyli dużej ilości rzutów rożnych. Obie drużyny zdobywają średnio na mecz około 5 rzutów rożnych, więc nie są to powalające liczby, ale spoglądając na ostatnie spotkania tych drużyn Schalke - Hannover 12 RR, Stuttgart - Monchengladbach 12RR, uważam że warto dzisiaj zaryzykować typ na powyżej 11 RR ze względu na wagę spotkania oraz poziom jaki prezentują oba zespoły. Wydaje mi się że nie będzie tutaj kalkulowania i grania na remis raczej obie drużyny pójdą dzisiaj na wymianę ciosów, liczę na powtórkę meczu z ubiegłego sezonu w którym to statystyka rzutów rożnych wygląda następująco: Schalke 12RR - Monchengladbach 9RR statystyka pokazuje, że potrafią, mam nadzieje że dzisiaj to udowodnią. Moje typy:
BTTS @1.66 Bet365 ⛔
Powyżej 9.5 Rzutów rożnych @2.00 Bet365 ⛔
Rzut Rożny przed 9 minutą @ 1,83 Bet365 ⛔
e: słabe widowisko, chyba wystraszyli się tej rzekomo podłożonej bomby na stadionie.
http://www.bet365.com/home/default.asp?affiliate=GM_00000271&amp;lng=21&amp;oty=1&amp;tzi=4&lt;table&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td class=&quot;tname-home logo-enable&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;current-result&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;tname-away logo-enable&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
 
dejwid87 72

dejwid87

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Spotkanie: Schalke - B.Moenchengladbach
Typ: Remis
Kurs: 3.40
Godzina: 20:30
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Mecz Schalke - Borussia Moenchengladbach mozna smialo nazwac hitem 20 kolejki Niemieckiej Bundesligi.Oba zespoly w obecnym sezonie walcza o Lige Mistrzow.Niestety widowisko moga popsuc liczne kontuzje druzyny z Gelsenkirchen.Na domiar zlego Czerwona kartke meczu przeciwko Hannoverowi otrzymala gwiazda Schalke Klaas-Jan Huntelaar.Ale nie to jest najwieksza bolaczka druzyny z zaglebia Ruhry ktora jest obsada bramkarza.Z pewnoscia nie zagra podstawowy bramkarz Schalke Ralf Fahrmann ktory jesienia bronil we wszystkich spotkaniach Bundesligi.Problemy z zdrowiem ma rwoniez drugi bramkarz Fabian Giefer ktory zglosil problemy w meczu z Bayernem dlatego tez w bramce mozemy zobaczyc trzeciego bramkarza zespolu Timona Wellenreuthera.Z pewnoscia nie napawa to optymizmem fanow Schalke 04 ale jest swiatelko nadziei w wyciagnieciu jednego pkt w tym meczu gdyz po drugiej stronie zobaczymy zespol Borussi Moenchengladbach.Ktora od kilku sezonow swietnie spisuje sie w Bundeslidze.Niestety jej najwiekszym mankamentem jest gra na wyjazdach.Ewidentnie widac ze Borussia M. to zespol wlasnego boiska.Na dodatek w Gelsenkirchen nie zagra Andre Hahn ktory w pierwszym meczu pomiedzy tymi druzynami w tym sezonie strzelil 2 bramki.Innym pilkarzem Borussi ktorego nie zobaczymy w tym spotkaniu jest Martin Stranzl.Moim zdaniem gdyby dzisiejszego dnia przeciwko Schalke zagrala inna druzyna z czolowki ligi byc moze skusilbym sie na 2 ale ze ich przeciwnikiem jest klub z Mönchengladbach to licze na remis.Schalke na wlasnym stadionie pomimo oslabien ma sznse zgarnac ten jeden pkt.Dla Borussi M. rowniez jeden pkt na ciezkim terenie bedzie dobrym wynikiem.Tak wiec licze na remis.Pozdrawiam ⛔⛔
 
bzyk663439858 72

bzyk663439858

Użytkownik
Schalke - Borussia M. 1 dnb/1,83

Dzisiaj mecz drużyn,które walczą o udział w pucharach.Drużyna gości dobrze zaczęła rundę rewanżową i odniosła 2 zwycięstwa,natomiast drużyna Schalke 04 zdobyła w 2 meczach 4 punkty,co też jest wynikiem dobrym,szczególnie że w ostatniej kolejce grali na wyjeździe z ekipą Bayernu,oglądałem ten mecz i gdyby nie szybkie wykluczenie Boatenga w 17 min. to różnie mogło być,niewykorzystany karny przez Choupo-Motinga,który ogólnie nadawał się do zmiany w tym meczu bo grał fatanie i zaledwie remis(1:1)gdyby Schalke zagrało odważniej spokojnie mogli by wyrwać zwycięstwo drużynie Guardioli.Morale pewnie podbudowane mimo wszystko i dzisiaj szykuję się zacięte widowisko,w ekipie gospodarzy sporo osłabień,nie zagrają Fahrmann,Huntelaar,Draxler i Obasi,natomiast goście bez Hahn`a i Stranzla.Mimo wszystko uważam,że Schalke u siebie jest mocne na 10 meczy przegrali tylko raz,natomiast goście w delegacjach średnio bo ugrali w tym sezonie tylko 12 punktów.Różnie może ten mecz się potoczyć,natomiast jestem zdania,że Schalke nie przegra u siebie tak ważnego spotkania,co najwyżej może paść tutaj remis,ale liczę na skromną wygraną ekipy z Gelsenkirchen.

bet365
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
7.2. 15:30
VFL Wolfsburg - 1899 Hoffenheim
over 2,5 + bts @1.72 4/10 bet365

Szkoda, ze Wolfsburg stracil punkty we Frankfurcie bo moze by sie jeszcze zrobilo ciekawie, a tak Wilki skupiaja sie na wicemistrzostwie. Schürrle powinien jutro zadebiutowac. Perisic jest fraglich, poza tym pelny sklad. Hoffe po dwoch porazkach z rzedu bedzie mocno zdeterminowane, zwlaszcza, ze ostatnio regularnie punktowalo przeciwko Wilkom. Nie zagraja Süle (obronca, 15/1), Rudy (pomocnik, 17/2) i Shipplock (napastnik, 16/1). Ogromnym faworytem jest Wolfsburg patrzac na wiosenna dyspozycje gosci, ale Hoffe ma gigantyczny potencjal i moze sie obudzic w kazdej chwili. W pregame uderzam w moj standardowy zestaw czyli over 2,5 + bts, na live pewnie bede dokladal overy. Powinien byc niezly, szybki mecz z duza iloscia okazji po obu stronach.
 
abaac 2,1K

abaac

Użytkownik
Schalke - Gladbach

Gladbach @ 2,50 ⛔
Gladbach i over 2,5 @ 4,00 ⛔
Gladbach -1 @ 4,10
⛔
@edit: ulala, to mi nie wyglądało na mecz na szczycie, niespodziewałem się, że Gladbach jest aż tak tragiczne... słaby bet

Serce mi sie kraje, gdy stawiam przeciw Königsblauen. Jednak fakty to fakty. Schalke od paru miesięcy nie można nazwać zespołem. Fatalna polityka transferowa, złe przygotowanie, ciągłe zmiany trenera i wieczne problemy z kontuzjami. Ten ostatni problem to największa bolączka gospodarzy. Nie będę wymieniał takich graczy jak Farfan czy Draxler, itp. itd. którzy byli główną siłą Schalke, bo po prostu nie ma ich od dłuższego czasu, więc wymienianie takich nazwisk nie żadnego sensu. Dzisiejsze Schalke jest po prostu inne. Niestety dużo gorsze. Ten zespół nie ma żadnego wyrazu i go zwyczajnie przez najbliższe miesiące mieć nie będzie.
Nie ma co się dziwić, bo wzmocnienia Schalke, to albo wieczni rekonwalescenci (Kirchoff, Obasi) albo zawodnicy grzejący ławę bądź w podeszłym wieku, pozbawieni już swojego czaru(Boateng i ponownie Kirchoff).
Z powodu tak ogromnej liczby absencji, Di Matteo zmuszony jest do grania 3 obrońcami Nastasic - Matip - Howedes (do takiego ustawienia Schalke zwyczajnie nie jest przyzwyczajone), a typowi boczni obrońcy ustawieni zostali linię wyżej. Niby źle to nie wygląda, Fuchs to dobry zawodnik, jednak już ma swoje lata, jest powolny, do tego długi okres czasu przebywał na ławce. Do Uchidy nie ma zastrzeżeń, jeden z najlepszych prawych obrońców Bundesligi. Środek to przeciętny Hoger i pan wieczny rekonwalescent Kirchoff. Niby wypożyczony z Bayernu, ale tam nic nie grał, siedział albo na ławie albo w szpitalu. W spotkaniu z Hannoverem słaba gra i to dzięki niemu 3 pkt były zagrożone. Młody talent Meyer, 19 latek, który wyrasta na lidera zespołu i jest chyba najlepszym zawodnikiem tej drużyny, a to coś chyba znaczy o poziomie sportowym Schalke. Dalej mamy przeciętno-fatalnego Boatenga, który jest tylko cieniem Prince&#39;a z Milanu. Bywały takie mecze gdzie przebiegł więcej km tylko od bramkarzy ???? W pomocy od pierwszych minut zagra Barnetta. Typowy lewy pomocnik ustawiony na środku. Zawodnik, który 85% meczy siedzi na ławie i grywa po parę minut. Jak na razie wygląda to pięknie! Dochodzimy w końcu do samotnego napadziora - Motinga, bo zawieszony jest Huntelaar. Eric, to jest wielka niewiadoma. Na jego temat wypisuje się tysiące negatywów, to nagle zaczyna strzelać wszystko, ze wszystkiego, przyjmuje, rozgrywa, gra głową i zamyka gębę wszystkim marudom. To zaraz przychodzi znowu okres fatalnej gry, co widzieliśmy w meczu z Bayernem ???? No i najważniejsze - w bramce Schalke stanie 19-letni junior, który dopiero co debiutował w Monachium. Ci którzy oglądali, widzieli, że jest to jeszcze młokos, był on lekko przestraszony, zresztą, nie ma co się mu dziwić. Bundesliga to nie przelewki. Niestety, Gladbach potrafi grać z przodu. Temu chłopakowi wybicie piłki sprawiało ogromne problemy, Borussia musi to wykorzystać.
Jeśli chodzi o grę Królewsko-niebieskich, to nie ma fajerwerków. Jest solidna, bo to zespół z historią, regularnie grywa przecież w LM. Ich styl pozostawia jednak wiele do życzenia. Tfu! Jaki styl? Tego stylem nie można nazwać, to jest zbiór grajków zwyczajnie kopiących się po czołach. Cienka gra z Hannoverem, a mecz z Bayernem zostawię bez komentarza.
Po drugiej stronie mamy Gladbach, mające patent na Königsblauen. Ostatnie 5 meczy, to ich 3 zwycięstwa z rzędu, 1 remis i 1 porażka. W pierwszym składzie pojawi się Raffael, który przeciwko Schalke jest niesamowicie skuteczny. Rozegrał tylko 3 mecze przeciw swojej byłej drużynie i strzelił jej 2 bramki i zaliczył 1 asystę. Borussia nowy rok rozpoczęła dobrze, 2/2 i 6 pkt. Martwić może tylko fakt, że były to zwycięstwa 1-0. Jednak Schalke to przeciwnik bardziej wymagający, tutaj muszą pokazać się z jak najlepszej strony. Bardzo dobrzy zawodnicy w ofensywie kontra młokos w bramce. Sądzę, że będzie to najważniejszy aspekt tego meczu. Zespół z Gelsenkirchen dobre wyniki zawdzięczał głownie pracy Ralfa Fahrmanna.
Schalke to drużyna nastawiona ofensywnie, a za nimi mamy bardzo chaotyczny blok defensywny. Parę bramek musi wpaść, jednak dla mnie faworytem są goście, w których upatruję masę value.
Przepraszam za błędy, troszkie mnie zeszło to pisanie, a tekst musiałem zmieniać, bo skład Schalke znów jakiś kombinowany, musiałem zmieniać analizę, tak więc coś mogło się wkraść.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Taka ciekawostka - mecz w Gelsenkirchen rozpoczął się z 10 minutowym spóźnieniem, gdyż pojawiła się informacja o podłożonej bombie.
źródło
 
C 132

chinaski070

Użytkownik
Freiburg - Borussia D
Sytuacja Dortmundczyków przestaje być już zabawna, a widmo spadku albo chociaż spotkań barażowych o pozostanie wydaje się trochę bardziej niż realna. Ale po kolei. Od gości rozpocznę. Na szpicy - niewypał Immobile, sodziarz Kampl, na ławce przeciętny Ramos. Ewidentnie nie ma kto ukłuć, bo Włoch nie potrafi odnaleźć się w realiach niemieckiej piłki (to co maścił w meczu z Augsburgiem to kosmos jakiś), Kampl jest po prostu za krótki jak na taką drużynę, Ramos zresztą tak samo, chociaż stoi o poziom wyżej od Austriaka. Cała nadzieja w Reusie, który myślami już jest w Madrycie, ale jest to taki zawodnik, którego jeden przebłysk potrafi odmienić losy spotkania, tym bardziej z tak przeciętnym przeciwnikiem jak Freiburg. Ofensywny zawodnik Borussi o którym można napisać, że stara się szarpać i nie widać po nim specjalnej obniżki formy to wg mnie Gabończyk Aubameyang. Szybkość ciągle ta sama, odnajduje się w polu karnym, brakuje tylko wykończenia. Zostaje jeszcze Sahin i Gundogan, ale oni zaliczyli taki zjazd, że teraz jedynie można nazwać ich wypełniaczami składu. W defensywie stara bieda - przereklamowany Hummels, przeciętny Schmelzer, Subotic i Sokratis. Zostaje Weidenfeller - ostatnio odbył poważną rozmowę z kibicami BVB, widać kto tam rządzi w szatni. Poziom bramkarskim również jakoś specjalnie nie odstaje, poza wtopą z Eintrachtem nie przypominam sobie aby jakoś specjalnie zawinił przy którejkolwiek z porażek Borussi. Po drugiej stronie taka sama ligowa szarzyzna jak BVB czy SC Freiburg. Zespół za słaby na BL, za dobry na 2BL. I tak się co sezon obijają o końcowe miejsca. Co roku uchowa się tam kilka ciekawych nazwisk, które za spore pieniądze są wysyłane w świat - chociażby Burki czy Petersen. Typuję zwycięstwo gości, nie ukrywam, w pewnym stopniu jest to typ na przełamanie. Ale kilka argumentów również się znajdzie. Wątpię aby Dortmundczycy wyszli wystraszeni na to spotkanie, Freiburg to nie jest chociażby rewelacyjnie spisujący się w tym sezonie Augsburg czy jak zawsze solidne Leverkusen. W obu tych spotkaniach było widać spięcie w zawodnikach z Signal Iduna. Na stadionu we Freiburgu gra się im naprawdę dobrze - ostatnia porażka tam została odnotowana w 2010 roku, od tego czasu same zwycięstwa. Freiburg ekstra zainaugurował rundę wiosenną trzepiąc u siebie Eintracht 4-1. Typowe dla takich ekip jest po takich okazałych triumfach spadek formy. Już w tygodniu dostali od drugiej Borussi w czapkę, jutro liczę na podtrzymanie serii. Największa w tym nadzieja w Reusie i Aubameyangu - ten pierwszy na tle przeciętnego rywala powinien zaskoczyć, ten drugi zabiega ich na śmierć. Sam Klopp widzi co się dzieje, punkty potrzebne jak woda rybie, motywacja i nastawienie na to spotkanie na pewno będzie odpowiednie.
typ - 2
kurs - 1.63
bukmacher - marathonbet

Augsburg - Eintracht
Wiadomo, Augsburg rewelacja sezonu, ale w przypadku spotkania z Frankfurtem są mocno przeceniani. Mają streaka 3 winów, co jak na taką ekipę to aż nazbyt - ostatnio z Dortmundem nic specjalnego nie pokazali, mecz na typowe 0-0, ale cóż, BVB w tym sezonie gra jak gra to Augsburg zamiast punktu wywiozł z Signal Iduna aż trzy. Ale co ma wisieć nie utonie. We Frankfurcie odwrotnie - ostatnie zwycięstwo w lidze na początku grudnia, chociaż w tygodniu byli o kilka minut od puknięcia Wilków z miasta Volkswagena. Potencjał w ataku mają naprawdę spory - Meier, Stendera, Inui, Seferovic czy Aigner. U gospodarzy zresztą podobnie - Hojbjerg, Werner, Altintop, Ji czy Bobadila. Do czego zmierzam? Ano do dwóch rzeczy. Po pierwsze - Augsburg za długo wygrywa, do tego ostatnio wygrali po naprawde wysokim kursie (w meczu z BVB płacili na ich wina w okolicach @7), wiadomo jaki jest kolejny mecz po takiej wiktorii. A Eintracht to mimo wszystko solidna marka Bundesligi. Strata punktów przez gospodarzy bardzo możliwa. Po drugie - bogactwo w ofensywie, głupie błędy w defensywie, może być bramkowo.
typ - X2 (lub DNB w granicach @3.2, bo Augsburg praktycznie nie remisuje więc w tym przypadku granie opcji remis=zwrot jest opłacalne i jednocześnie bezpieczne niż czysty win z którym różnie może być)
kurs - 1.94
bukmacher - marathonbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
ksboss 92

ksboss

Użytkownik
Freiburg - Borussia Dortmund
07.02.2015 15:30
Dortmund zawodzi, chociaż wielu spodziewało się serii zwycięstw od nowego roku. W tym również i ja, chociażby ze względu na skład jakim teraz dysponują. Brak Gotze i Lewandowskiego z jednej strony ale Sahin, Kagawa i w końcu, wracający po kontuzji, Gundogan z drugiej. Jednak na początek rundy dostali ciężkich przeciwników: wyjazd do Leverkusen i mecz u siebie z wyżej jeszcze notowanym, bo na 5 miejscu Augsburgiem. Teraz przeciwnik z drugiego bieguna, czyli Freiburg. Tutaj myślę, że tylko psychika piłkarzy może coś popsuć. Strata punktów w kolejnym meczu i to z drużyną z dołu tabeli się zdarzyć nie może. Do pierwszego składu wraca Gundogan, nieskuteczny Mkhitaryan może zostać zastąpiony przez Immobile. To chyba ostatnia szansa na odblokowanie się, niedługo zbliża się przecież LM. Mało argumentów czysto piłkarskich ale trudno się nie zgodzić z przedmówcą, że goście jutro zdobędą 3 pkt.
Borussia Dortmund -0.75 @ 1.800 Pinnacle ✅ (0:3)
Vfb Stuttgart - Bayern
07.02.2015 15:30

Drugi mój bet, patrząc na ostatnie poczynania Bawarczyków, dość ryzykowny. Bayern w dwóch meczach stracił 5 bramek i zdobył tylko jeden punkt. To o jedną, straconą, bramkę więcej niż przez całą rundę jesienną, gdzie stracili ich tylko 4 licząc wyłącznie Bundesligę. Zakładam, że piłkarze Guardioli ten mecz wygrają, jednak może to być męczarnia a kurs na ich wygraną bardzo niski. Zagram więc:
Bayern wygra do zera @ 2.030 Pinnacle ✅ (0:2)
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Augsburg - Eintracht
Wiadomo, Augsburg rewelacja sezonu, ale w przypadku spotkania z Frankfurtem są mocno przeceniani. Mają streaka 3 winów, co jak na taką ekipę to aż nazbyt
Do czego zmierzam? Ano do dwóch rzeczy. Po pierwsze - Augsburg za długo wygrywa, do tego ostatnio wygrali po naprawde wysokim kursie (w meczu z BVB płacili na ich wina w okolicach @7), wiadomo jaki jest kolejny mecz po takiej wiktorii. A Eintracht to mimo wszystko solidna marka Bundesligi. Strata punktów przez gospodarzy bardzo możliwa. Po drugie - bogactwo w ofensywie, głupie błędy w defensywie, może być bramkowo.
typ - X2 (lub DNB w granicach @3.2, bo Augsburg praktycznie nie remisuje więc w tym przypadku granie opcji remis=zwrot jest opłacalne i jednocześnie bezpieczne niż czysty win z którym różnie może być)
kurs - 1.94
bukmacher - marathonbet

Piszesz, że Eintracht to solidna marka -z czym można byłoby śmiało polemizować-, a Augsburg już nią nie może być tylko wpisujesz i określasz mianem &quot;jak na taką drużynę&quot;. Niby jaką? Skoro Frankfurt dostaje w Twojej ocenie tak wysoką notę to Augsburg powinien dostać tym bardziej, a patrząc obiektywnie znacznie wyższą. W tym sezonie na SGL arena wygrał tylko Bayern i Borussia i 7 wygranych z 9 u siebie nie może być dziełem przypadku. Augsburg pogrywa naprawdę fajnie i do trzonu tabeli jeszcze mu brakuje, ale jak na swój potencjał robią bardzo dobrą robotę. Wiadomo, każda passa się kiedyś kończy i może zdarzyć się słabsy dzień, ale przytoczone fakty są nieco naginane pod typ. Na chwilę obecną sportowo Augsburg jest lepszy, na dodatek grają u siebie, więc typy X2 to bardziej granie na przerwanie passy Augsburga, czyli typowo statystyczny typ, bo nic po za tym nie przemawia za Eintrachtem.
 
radegast 141

radegast

Użytkownik
Nie wiem, czy BVB się dzisiaj przełamie, być może tak i w sumie im tego życzę, ale grać ich zwycięstwo po kursie ~1,6 to jakieś nieporozumienie. Przecież te kursy są całkowicie źle wystawione - na zwycięstwo ekipy z Dortmundu powinno być minimum 2,00 a i tak bym się zastanawiał czy warto to grać. Porównajcie sobie kursy z poprzednich sezonów - choćby z tych mistrzowskich dla BVB - były bardzo podobne, a gdzie jest teraz Borussia i jaka jest jej gra? Ile to już razy Borussia miała się przełamać i gładko wygrać? Spotkanie z Freiburgiem jest &quot;meczem o 6 punktów&quot; nie tylko dla BVB, ale też dla gospodarzy, więc oni też będą odpowiednio zmotywowani. Drużyna Kloppa jest najgorszą drużyną na wyjazdach (ex aequo z Herthą) a Freiburg u siebie mało przegrywa. O czysto piłkarskich problemach BVB napisał @chinaski070 - wypada się tylko zgodzić.
No cóż, dla mnie NO BET, ale tak czy inaczej powodzenia!
P.S. Tak swoją drogą to, co o wartych gry kursach w Bundeslidze napisał kiedyś @Teilweise to podstawa.
 
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Freiburg - Dortmund 1X
kurs 2,01
Zgadzam się w pełni z przedmówcą, jak zagrać na zespół, który notorycznie przegrywa wszystko jak leci w lidze, a jego bilans wyjazdowy to 1 zwycięstwo, 2 remisy i 7 porażek?
Kurs 1,67 jest kursem raczej na logo tej drużyny niż na nią. Wg mnie najszczęśliwiej dla Dortmundczyków skończy się na remisie, a nie zapominajmy, że jak do tej pory Freiburg na 9 meczy tylko 2 razy przegrał u siebie. No więc logicznie rozumując kursy powinny być odwrotne. Ja osobiście wolę zagrać tak jak na wstępie
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Freiburg - Dortmund
typ: 1
5.67
Pinnacle
W środę nie postawiłem przeciwko drużynie z Dortmundu tylko dlatego że grała u siebie i była faworytem, nie wierzyłem że mogą przegrać to spotkanie. Drużyna z Augsburga kończyła mecz w dziesiątkę, ostatnie 25 minut meczu z przewagą jednego zawodnika i grając u siebie, niemożliwe jest nie strzelić bramki. Jednak to co Borussia obecnie wyczynia przekracza wszelkie granice, dzisiaj grają mecz o 6 punktów z Freiburgiem i całe piłkarskie Niemcy obecnie się zastanawiają czy żółto czarni sięgną wreszcie po 3 punkty? Ostatnia drużyna w lidze, jedyna drużyna w lidze naszych zachodnich sąsiadów która w ostatnich latach była w stanie stawić czoła potędze Bayernu znajduje się na dnie tabeli. Gospodarze zdają sprawę że grają nie z drużyną z czołówki, lecz z potencjalnym rywalem w walce o utrzymanie, Marco Reus i spółka są w tragicznej formie i szczególnie u kreatora gry z Dortmundu widać że albo nie doszedł jeszcze do siebie po kontuzji albo że myślami już jest w Realu Madryt lub innej drużynie. Przyszedł Kevin Kamp i wniósł trochę do gry ale wyniki póki co są te same. Bukmacherzy wciąż uparcie wierzą w wygraną gości wystawiając kursy w granicach 1.6, nie mogę przejść obok tego obojętnie. Gospodarze nie mają na pewno takich klasowych graczy w składzie jak goście ale są przede wszystkim wyżej w tabeli i ostatni wygrany mecz to tydzień temu na tym właśnie stadionie na którym podejmą zespół Jurgena Kloppa ograli Eintracht 4:1. Borussia ani razu nie wygrała w tym sezonie taką różnicą bramek, co więcej, tylko dwa razy strzelili trzy bramki w jednym meczu, w drugiej kolejce przeciwko Augsburgowi i w trzeciej przeciwko... Freiburgowi, były to zwycięskie mecze. Gospodarze tylko dwa razy przegrali u siebie w tym sezonie, ulegając Bayernowi i Stuttgartowi, ogrywając między innymi Schalke czy remisując z Gladbach. Może Freiburg to ligowy przeciętniak ale nie zapominajmy że grają dzisiaj z ostatnią drużyną ligi, i jeśli czerwona latarnia ligi zagra tak jak w większości spotkań w tym sezonie to myślę że trzy punkty zainkasują podopieczni Christiana Streicha, po takim kursie grzech nie spróbować.
 
larkspur 303K

larkspur

Użytkownik
STUTTGART - BAYERN Główny ty p: Bayern czyste konto NIE / @1.83 / Bet365
Pozostałe typy: Rzut rożny przed 9min / @1.83 / Bet365
Analiza :

Zdecydowalem sie pograc w glownym zakladzie ze Bayern straci bramke po ladnym kursie. Kibicuje Bayernowi i przygladam sie ich grze od paru lat juz. Pewnie wczesniej nie zdecydowalbym sie i nie odwazylbym sie zagrac takiego zakladu. Jednak ostatnie mecze pokazuja ze nie wszystko jeszcze funkcjonuje w druzynie Guardioli tak jak nalezy. Patrze na dzisiejsze sklady i znow widze ze Bayern wyjdzie na 3 obronocw - Benatia , Alaba i wolny Dante ???? Na skrzydle zagra ponownie mlody Waiser co nie bardzo mi sie podoba. W ostatnim meczu jego wspolpraca z Robbenem nie ukladala sie .
Do pierwszego skladu wraca od 1min Lewandowski co mysle bedzie na + dla Bayernu po ostatnim meczu - tym razem na lawce Muller.
Co do Stuttgartu to smialo mozna powiedziec ze sa w kryzysie. U siebie graja najgorzej w lidze zajmuja ostatnie miejsce - tylko 1 wygrana na swoim obiekcie !!
Mimo to napewno za wszelka cene beda walczyc i moze przelamia sie w takim meczu jak z Bayernem co da im wiare w siebie.
Standardowo polecam takze jak w kazdym meczu Bayernu zagrac rozny przed 9min. ????


FREIBURG - DORTMUND Główny ty p: Dortmund czyste konto NIE / @1.57 / Bet365
Pozostałe typy: Obydwie druzyny strzela gola / @1.80 / Bet365
Analiza :

Postanowilem sie ponownie przyjrzec meczowi z udzialem Dortmundu. Kazdy z nas wie jak ostatnio sie prezentuja. Wszyscy mysleli ze ta runde rewanzowa Borussia rozpocznie zdecydowanie lepiej niz jesienna i zaczna odnosic zwyciestwa i piąć sie w tabeli w gore. A tu co ? 0:0 z Leverkusen i porazka 0:1 z Augsburgiem. Jak widac nie dosc ze maja problemy z obrona (akcja Augsburga i gol na 1:0) to maja takze powazny klopot ze zdobywaniem goli. Dzis do skladu wraca Piszczek a takze na lawce zacznie mecz Blaszczykowski. Jest to bardzo wazny mecz dla obu zespol o tzw &quot;6 pkt &quot;.
Jesli udaloby sie dzis zgarnac 3pkt Freiburgowi to Dortmund bedzie jeszcze ciezszej sytuacji.
Gospodarze tj Freiburg rozpoczeli runde lepiej niz Dortmund. W pierwszym meczu u siebie pokonali bardzo wysoko bo az 4:1 Frankfurt ktory przeciez gra dobra pilke. Drugi mecz to skromna porazka 1:0 lecz nie z byle kim bo z Gladbach.
Przewiduje zaciety mecz bo jest o co grac. Dortmund za wszelka cene bedzie chcial przerwac passe bez gola i w koncu wygrac ale jesli zagraja w obronie tak jak z Augsburgiem to Freiburg bedzie mial ulatwiona sprawe jesli chodzi o zdobycie gola.

Polecam i Pozdrawiam ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom