>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

20. Grand Prix Meksyku [27 - 29 października 2023]

Status
Zamknięty.
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Grand Prix Meksyku 2023
1698016823262.png

Piątek, 27 października:
#1 Trening ▶ 20:30
#2 Trening ▶ 00:00

Sobota, 28 października:
#3 Trening ▶ 19:30
#Kwalifikacje ▶ 23:00

Niedziela, 29 października:
#Wyścig ▶ 21:00

1698016978699.png

Informacje o torze:
Nazwa toru:
Autódromo Hermanos Rodríguez
Lokalizacja: Meksyk (miasto), Meksyk
Pierwsze Grand Prix: 1963
Długość toru: 4.304 km
Liczba okrążeń: 71
Całkowity dystans wyścigu: 305.354 km
Rekord okrążenia: Valtteri Bottas (2021) - 1:17.774

Zapraszam do dyskusji!
 
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
KWALIFIKACJE

Hamilton przed Sainzem @1.54
Norris przed Russellem @1.57
AKO @2.42 fortuna
Hamilton nie pokazał w nocy nic wielkiego ale to to nadal Mercedes bijący się ostatnio regularnie o podium. Sainz w treningach bardzo słabo, przed weekendem był też lekko rozchorowany. Od wygranej w Singapurze moim zdaniem trochę wolniejszy, wyścigi trzyma dość regularnie w tempie ale szybkie kółko mocno odstaje od Leclerca. Russell w P1 nie jeździł, w P2 dopiero 10 (0,4 za drugim Lando). Lando będzie walczył o pierwszy rząd, George moim zdaniem gdzieś o 6

Vertappen wygra V @1.60
Perez na miejscach 1-5 @1.60
AKO @2.56 fortuna
Pierwszy typ dość oczywisty, stawiam na najlepszego kierowce i bolid. Co do Pereza to liczę tu na motywacje głównie ze względu na wyścig domowy. Jak nie ten weekend to kiedy? W treningach jak na siebie to nawet nie odstawał tak od Maxa (0,3sek). Miejsce 3 i 5, typ trochę na czuja też.

Ocon przed Alonso @2.30 forbet
Alonso w treningach wyniki bardzo złe - 16 i 20. Do tego błąd w drugim treningu i prawie uszkodzenie bolidu. Ocon natomiast 9 i 8, Alpine ostatnio prezentują się nieźle, Aston oczywiście wielka zniżka formy. Kursy tu bym widział 50/50 jak nie lekkie wskazanie na Estebana.
 
Ostatnia edycja:
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Yuki Tsunoda wystartuje do GP Meksyku z końca stawki.
Japończyk otrzymał nowe wszystkie możliwe części, czyli silnik spalinowy, turbosprężarkę, MGU-H, MGU-K, elektronikę sterującą, akumulatory, wydech oraz wewnętrzne i zewnętrzne elementy przekładni. Z wyjątkiem wydechu wszystkie te komponenty wykroczyły już poza regulaminową pulę.

 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Meksyku - kwalifikacje, sobota 23:00
Stroll - Bottas
Kurs: 1.95
Bukmacher: forbet
Analiza:

Chyba juz takiego blamazu jak w Austin raczej nie bedzie ze strony Astona Martina ale tez bez przesady nie mozna sie po nich zbyt wiele spodziewac a juz na pewno nie po Strollu. Ten tor smialo mozna nazwac torem Bottasa. Historycznie zawsze tutaj bardzo dobre wyniki wykrecal. W kwalifikacjach w tym roku przewiduje, ze stac go znowu na fajny rezultat. Mial tylko jeden trening do dyspozycji w piatek i od razu zameldowal sie na P4 w FP2. W czasowce zakladam, ze juz tak rozowo nie bedzie ale widac, ze potencjal na dobry wynik jest a jak juz wczesniej wspomnialem Bottas ten tor lubi. Stroll jak to Stroll mozliwe, ze odpadnie w Q1 a juz na pewno w Q2. Sensacji tutaj nie przewiduje. Fina za to smialo widze nawet w Q3 bo potencjal w Alfie Romeo jest.


GP Meksyku - kwalifikacje, sobota 23:00
Ricciardo
- Tsunoda
Kurs: 1.70
Bukmacher: Fuksiarz
Analiza:

Buk spi i nie wie, ze Tsunoda jest karnie przesuniety na koniec stawki. Pewnie jesli obaj awansuja do Q2 a powinni bo wydaje sie, ze tempo maja to Tsunoda skupi sie na dawaniu strugi Ricciardo do 1 albo ewentualnie do 4 zakretu a pozniej bedzie odpuszczal i przepuszczal Daniela. Tak to widze. U innych kursy 1.40.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1874
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Kwalifikacje tragedia pod względem typowania. I co to Ferrari odpaliło nagle :oops:

LECLERC BĘDZIE PROWADZIŁ PO 1. OKRĄŻENIU - NIE @2.40 lvbet
Długa prosta na starcie, historycznie P1 miało mocno problemy by utrzymać się nawet w TOP2. Jedynie ostatni wyścig Max startował z pole position i odjechał. Monakijczyk moim zdaniem pożegna się z prowadzeniem jeżeli nie wykona jakiegoś atomowego startu. Widzę to tak, że Max tutaj dojedzie i albo go wyprzedzi, a jak Charles skupi się na nim i go przyblokuje to po wewnętrznej w pierwszy zakręt wjedzie Sainz.

Liczba zawodników, którzy nie dokończą 1.okrążenia +0,5 - @3.04 fortuna
Długa prosta ale przez to w sumie robi się ciasna. Tutaj można się spodziewać spokojnie 3-4 auta bok w bok na dużej szybkości. W przeszłości różne kolizje były, myślę ktoś wypadnie już na pierwszym okrążeniu.

Po 10 okrążeniach Verstappen przed Leclerciem @2.40 fortuna
Tak jak pisałem wyżej myślę, że to może się wydarzyć już na starcie. Jeżeli nie to Max ma aż 10 kółek na wyprzedzenie Ferrari, w wyścigu Charles nie dowozi tempa tak jak w kwalifikacjach nie sądzę by dziś miało nagle być inaczej.

Sainz przed Leclerciem @2.76 fortuna
Kurs trochę przesadzony. W kwalifikacjach to częściej Leclerc jest mocno przed Carlosem. Tutaj było to tylko 0,067sek. Hiszpan lepiej się prezentuje na przestrzeni całego wyścigu, lepiej reaguje na niespodziewane sytuacje czy też dobór strategii. Moim zdaniem skończy wyścig przed Leclerciem.

Do dubelka jeszcze fajny kurs na Norrisa w TOP10 @1.55 superbet
Zawalone kwalifikacje ale tempo tak to byłoby pewnie klasycznie na podium. Może to i dobrze, że startuje z końca. Uniknie potencjalnych problemów na starcie w tłoku. Punkty powinien zdobyć spokojnie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3520
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja gram na Maxa jako lidera po pierwszym okrążeniu, mega długi dojazd do zakretu, póżniej szykana i znów prosta i myśle że Max to wykorzysta a czerwoni nie daja rady zablokować całej szerokosci toru/ kurs wart jest ryzyka i sa duze szanse ze Max juz po pierwszym okrążeniu bedzie przed oboma czerwonymi bolidami, w 2021 roku tak zrobił oba Mercedesy startujac z P3 i juz w szykanie był pierwszy, chyba ze dojdzie do jakiejs kolizji co tez jest mozliwe ale ja próbuje tego typu

Lider po 1 okrążeniu : Verstappen kurs 4,25 STS ✅ 💚
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2847
Pablito91 476,9K

Pablito91

Użytkownik
Sainz przed Piastrim @1.70

Carlos startuje tutaj z p2 a Oscar z 7 pola. Sainz ostatnio bardzo dobre tempo wyścigowe. Jeżeli Ferrari nie nabałagani to spokojnie powinien być przed nim.

Perez lepszy od Hamiltona @1.50
Checo albo się ogarnie albo straci jeszcze P2 a co za tym idzie i raczej fotel w Red Bullu. Dodatkowo Lewis na razie bardzo słabo w ten weekend na tym torze.

Norris przed Alonso @1.50

Norris kompletnie zawalił wczorajsze kwalifikacje. Będzie przedzierał się z końca stawki. W treningach było dobrze. AM zdecydowany regres. Spuchli ostatnio. Myślę, że Lando wyprzedzi Fernando.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1349
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Oba bolidy zdobędą pc TAK Alphatauri.
Kurs 6,50 superbet.Miał 8 miejsce to zachciało mu się wyprzedzać:)pechowo kolizja wszytko popsuła

Tutaj ryzykownie ale kurs mnie skusił.Riccardo w kwalifikacjach był dosyć szybki startuje z czwartej pozycji gorzj się przedstawia sytuacja z Tsunodą który na starcie jest przed ostatni , startuje z 19 pozycji.Mósiał by tutaj poprawić się o 9 lokat .
Duzy wpływ na to miał przebieg kwalifikacji i kara jaką dostał ale czwarta pozycja Riccardo pozwala przypuszczać że bolidy Alphatauri są szybkie.Tsunoda ma umiejętności co udowodnił punktując w poprzednim Grand Prix i po tym kursie próbuję,
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1503
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Jeszcze kierunek Lewisa

Najlepszy w grupie : Perez, Leclerc, Hamilton typ Hamilton kurs 3,6 STS ✅ 💚

Licze na dobre tempo Merca i zarzadzanie oponami, Lewis nie raz pokazał ze potrafi to robic a motywacji nie zabraknie
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2764
toku-san 23,2K

toku-san

Użytkownik
Witam Panowie,

Mam do Was pytanie, cofnęli mi w Fortunie wygrany kupon i mam teraz saldo ujemne. Nie zaliczyli mi zakładu: Liczba zawodników, którzy nie dokończą 1.okrążenia +0,5 - fortuna. Wysłałem reklamacje do buka podając link z oficjalnej strony (https://www.formula1.com/en/results.html/2023/races/1223/mexico/race-result.html) z której wydaje mi się wynika że DNF był na pierwszym okrążeniu (wiem że zjechał do boksu i już nie wyjechał, czyżby tam przekroczył linie mety?). Co sądzicie? Jak wynika z oficjalnych wyników? Z góry dzięki za info.

Link do kuponu: https://www.efortuna.pl/ticketdetai...kvMPknFmhbRnGbkz6xr6eDZ_-0n1C4KAFms&source=SB
 
D 20,9K

daayvit

Użytkownik
Pamietam na grafikach jak Perez był DNF lap 1.
A nawet patrząc to Redbull miał box jako pierwszy od zjazdu, to tez nie przekroczył mety zjeżdżając. Czyli nie ukończył pierwszego okrążenia nawet tam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom