>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

20. Grand Prix Brazylii [15 - 17 listopada 2019]

Status
Zamknięty.
ranczo0123 439,9K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Grand Prix Brazylii 2019

Piątek, 15 listopada ▶
#1 Trening ▶ 15:00
#2 Trening ▶ 19:00

Sobota, 16 listopada ▶
#3 Trening ▶ 16:00
#Kwalifikacje ▶ 19:00

Niedziela, 17 listopada ▶
#Wyścig ▶ 18:10

 



Informacje o torze:
Nazwa toru: Autódromo José Carlos Pace
Lokalizacja: São Paulo, Brazylia
Pierwsze Grand Prix: 1973
Długość toru: 4.309 km
Liczba okrążeń: 71
Kierunek jazdy: Lewoskrętny
Całkowity dystans wyścigu: 305.909 km
Rekord okrążenia: Valtteri Bottas (2018) - 1:10.540



Zapraszam do dyskusji!
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
ranczo0123 439,9K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi


GP Brazylii - kwalifikacje, niedziela 19:00

Raikkonen - Magnussen @ 2.15

Kurs: 2.15
  
Bukmacher: MilleniumBez analizy.
 
5xharoldx5 1,3M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
W STS jest 6,50 na zwycięstwo Vettela. Vettel w kwalifikacjach był drugi, więc moim zdaniem po takim kursie można spróbować.
 
nowytzky@ 25

nowytzky@

Lubie w sport
Kurs na Vettela jest duży jednak pytanie czy on faktycznie jest w stanie to zrobić. Żeby wygrał wydaje mi się musi wygrać start z Verstappenem i przez większość wyścigu mieć go za sobą, bo jeśli miałby za sobą Lewisa to kompletnie tego nie widzę. Kolejna sprawa strategia i pit stopy. Według mnie faworytem dziś Max. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
C 106

chaosu

Użytkownik
Zgadzam się, Max jest sporym faworytem bo Mercedes taktycznie się dobierze do Ferrari, w drugą stronę zwykle to tak nie działa i wtedy kurs na Maxa byłby niższy. 
Mi wpadł w oko tylko jeden „dobry” kurs na parę Norris - Sainz, dokładam do niego dwóch „pewniaków” bez większego przekonania. 

GP Brazylii - wyścig

Norris - Sainz @ 1.42
Verstappen - Albon @ 1.16
Russell - Kubica @ 1.18
AKO: 1.94 w Fortuna  

Zwracam też uwagę na kurs na przewagę zwycięzcy &lt;6 sekund. W ostatnich dwóch latach dojeżdżało po 3 zawodników w tym limicie. Nie powiem że to lokata ale w drugiej połowie sezonu przewaga była większa tylko raz, w Japonii. Sam zagram wyższą stawkę, pierwszy raz w tym sezonie. 

GP Brazylii - wyścig

przewaga zwycięzcy 0-5,999 @ 1.75
bukmacher: Fortuna  
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
#10 19,8K

#10

Użytkownik
Verstappen jest dosyć wyraźnym faworytem, widać, że ma szybkosc w kwalifikacjach to pokazał, w sesjach treningowych również to było widać. Jak wiadomo preferuje on bardzo agresywny styl jazdy często wchodząc w pojedynki. Za jego plecami Vettel, który ostatnimi czasy popełnia sporo błędów niejednokrotnie nie kalkulując przez co już zapala mi się tutaj lampka że może między tymi panami być gorąco. Dalej jest Hamilton, czyli mój faworyt. Jak kolega wspomniał ciasno bywa podczas tego wyscigu ostatnimi laty, tor jest krótki jesli Verstappen nie odjedzie i czołówka będzie blisko to liczę na taktyków Mercedesa, którzy nie jednokrotnie potrafili zgrabnie ogrywać inne drużyny. Lewis to perfekcjonista on raczej nie zadowoli się już tym sezonem i tytułem Mistrzowskim i będzie chciał nabijać licznik kolejnych wygranych. Co prawda Holender wygrał tu przed rokiem i wygrał pole position wczoraj ale ten kurs nie jest za nic, Hamilton ruszający z 3 pola jak najbardziej jest w stanie tu wygrać. Nie należy zapominać o Bottasie, który może być pomocny Lewisowi w tych zagrywkach taktycznych, ruszy z 4 pola. Leclerc jest daleko, a Albon no raczej nie będzie w stanie utrzymać tempa scisłej czołówki więc będzie raczej 1 Red Bull, 1 Ferrari i 2 Mercedesy walczyć o czołowe miejsca. Hamilton wygra @3.20    Fortuna.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Uważajcie na przyszłość na typy z ilością sklasyfikowanych kierowców. To jest zupełnie inny typ niż ilość tych co ukończą.
Celowo tak robią.

Miałem dziś zagrane, że liczba sklasyfikowanych kierowców będzie poniżej 16,5...nie dojechało do mety 4, ale i tak mam zkład rozliczony jako przegrany bo niesklasyfikowany dziś jest tylko Bottas.
Jestem na siebie bardzo zły bo oni biorą informację z oficjalnej strony F1 i tam jest jasne info....kursy w takim razie na over 16,5 na poziomie 1,70 przed zawodami to jest promocja dnia.
 
C 106

chaosu

Użytkownik
Max w 2 kółka odjechał na 6 sekund ???? Końcówka wyścigu tak dobra, że nie nadążałem onboardów zmieniać ????. Szkoda Strolla, Leclerca i Sainza jeśli awansuje na 3 miejsce. BTW ktoś wie jak wyglądają zasady odnośnie zdublowanych samochodów przepuszczanych w czasie samochodu bezpieczeństwa? Czy zawsze dostaną pozwolenie jeśli są wymieszane z liderami, czy zawsze jest uznaniowe? 
 
nowytzky@ 25

nowytzky@

Lubie w sport
Zasada jest taka żeby wszyscy w odpowiedniej kolejności byli za Safety Carem po to by po neutralizacji umożliwić sprawiedliwą rywalizację o pozycję, szczególnie te czołowe, a dwa to jest sytuacja taka, żeby nikt przed SC się nie błąkał po torze.
 
ranczo0123 439,9K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Jesli Ferrari w koncu uda sie wyprodukowac bolid, ktory bedzie zdatny do bicia sie o mistrza to moze byc grubo w przyszlym sezonie wewnatrz zespolu.
 
nowytzky@ 25

nowytzky@

Lubie w sport
Nie macie wrażenia, że ten wypadek Ferrari i to ujęcie Vettela, który tak długo stał podłamany było symptomatyczne ? Sebastian nie spodziewał się przed sezonem, że Leclerc będzie na niego naciskać tak mocno. Wiele wskazuje na to, że następuje definitywna zmiana pałeczki i to Charle będzie jedynką w przyszłym sezonie. Łącząc to z wcześniejszymi wypowiedziami Seba o zmianach i wątpliwościach na 2021 rok śmiem przypuszczać, że Seba w Ferrari czeka ostatni rok. Posiadanie 2 kogutów w zespole to nie jest łatwa sytuacja.  Leclerc zawodnikiem na lata, a Vettel po raz kolejny pokazał, że nie jest w stanie się podporządkować pod zespół.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom