>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

20 $E no deposit

Status
Zamknięty.
goolbet84 0

goolbet84

Użytkownik
Wiecie co tak sobie pomyslałem ze jak nigdzie nie pisze ze nie jest ten bonus dla Polaków to moim zdaniem nalezy przyjac ze jest dla nas i nie pytac sie o to na czatach czy w supportach bo jak beda widzieli ze Polacy duzo ugrali to będa kombinowali i juz to robia żeby blokowac bezkarnie konta hmm to moje zdanie na ten temat
ps. więc najlepiej nie pytac się cały czas o to samo bo jak w regulaminie nie ma nic na ten temat to jest oczywiste ze jest dla nas &quot;to co nie jest zabronione to jest dozwolone&quot;;)
 
C 3

cinek

Użytkownik
Mam nadzieje ze kolega cinek zeedytuje swoj post i napisze ze nie oszukałem go na złotówke i pochopne pisanie posta to nie jest dobry pomysł.

Jeżeli kogoś jeszcze nie zablokowali to niech pisze na gadu 7449788,pomoge-oczywiście nie chce zadnych dostepow do konta itp. po prostu znalazłem u nich luke,dzieki ktorej da sie kase wyplacic mimo ze promocja nie dla nas,ale jesli rozpoczna sie multikonta to ch** z tego bedzie takze opanujcie sie ludzie
o ile sie nie myle to nie na złotówkę tylko 159E ???? i jak nie chciałeś dostępu do konta?? miał dostęp do mojego konta (wiem że to głupie ale tu nie miałem akurat nic do stracenia) BAN dla gościa ;)
 
C 3

cinek

Użytkownik
No gościu narazie czeka na wypłate i podobno ma mi przelać kase. Poczekamy zobaczymy, jak przeleje to odrazu dam znać że uczciwy to moze i wam pomoże! ????
 
L 0

lincoln

Użytkownik
No gościu narazie czeka na wypłate i podobno ma mi przelać kase. Poczekamy zobaczymy, jak przeleje to odrazu dam znać że uczciwy to moze i wam pomoże! ????
Jak dla mnie ???? ale zobaczymy czy świnia niebo ujrzy..
 
sadam666 17

sadam666

Użytkownik
No gościu narazie czeka na wypłate i podobno ma mi przelać kase. Poczekamy zobaczymy, jak przeleje to odrazu dam znać że uczciwy to moze i wam pomoże! ????
Chipdumping nie popłaca ???? kombinując to można mieć tą kasę na koncie w ciągu kilku minut ale po co ryzykować i psuć i tak już kiepską naszą opinię na świecie.
 
C 3

cinek

Użytkownik
to może lepiej nie brać tej kasy od Niego? mogę mieć z tego powodu jakieś konsekwencje ze wezme ta kase?
 
C 3

cinek

Użytkownik
Jak dla mnie ???? ale zobaczymy czy świnia niebo ujrzy..
nie obrażaj mnie kolego, skoro Ty wiedziałeś że chipduping jest zabroniony to nie znaczy ze każdy musi sie tym interesować i wiedzieć że to zakazane
 
R 125

roger12

Użytkownik
Panowie nie rozmawiać z tym gościem Promo jest dla Polaków!!!!!
kto wam powiedział że nie jest wczoraj zleciłem wypłatę dzis rozmawiałem na live czacie pytałem czy zostaną mi środki wypłacone napisano mi a dlaczego nie mają być to im napisałem ze promocja nie dla Polski a oni tacy zaskoczeni i mi piszą że narazie do promocji nie mają dostepu Turcja Rosja i Brazylia.
Edit niektórzy maja konta po blokowane a wiecie dla czego??
ponieważ przekroczyliscie limit z tej sieci kasyna
 
R 125

roger12

Użytkownik
Panowie cofneli mi wypłatę boję się że zaraz zostanę zablokowany pokeromaniak dobrze kombinujesz tylko co jak ja nikogo nie znam w tym kasynie bo to można tak zrobić i to raczej przejdzie zagram z kimś kto gra na co dzień w tym kasynie na pokerze niby przegram swoją kasę z nim on potem wypłaci kasę tą co wygrał ze mną
 
R 125

roger12

Użytkownik
i Zablokują Wam obydwu konta : )
ale z jakiej paki to co ja wygrałem 100E i poszedłem na Pokera przegrałem przy stole z kimś a ten ktoś nie wiedział że ja mam tą kase z bonusu i co jak bedzie chciał wypłacic to mu konto zablokują??
 
fabregas_4 0

fabregas_4

Użytkownik
Nie takie wałki próbowało się robić w czasach gry w pokera,i zaufaj ze 90% takich wałków przy takich sumach nie przejdzie,prześwietlą dokładnie czy miałeś jakiś motyw zeby celowo przegrac,czy osoba jest z tego samego kraju,czy rozdania były podejrzane
 
baz 25

baz

Użytkownik
ale z jakiej paki to co ja wygrałem 100E i poszedłem na Pokera przegrałem przy stole z kimś a ten ktoś nie wiedział że ja mam tą kase z bonusu i co jak bedzie chciał wypłacic to mu konto zablokują??
tu nawet nie chodzi o to ze ta kasa jest z bonusu, tylko to co ty chcesz zrobić to się nazywa chip dumping i taka praktyka jest niedozwolona, w konsekwencji będzie skutkowała blokadą konta.
 
R 125

roger12

Użytkownik
Nie takie wałki próbowało się robić w czasach gry w pokera,i zaufaj ze 90% takich wałków przy takich sumach nie przejdzie,prześwietlą dokładnie czy miałeś jakiś motyw zeby celowo przegrac,czy osoba jest z tego samego kraju,czy rozdania były podejrzane
hmmm nawet na kwote nie wiem 30$ mogą się skapczyc??


własnie ciekawe ile jest minimum wypłaty przez MB?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom