>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

2 złote żeby wygrać 4, czy to ma sens?

koper 29

koper

Użytkownik
Witam. Mam taki problem ostatnio gram tak żeby wygrać 4zł z 2zł u buka naziemnego. Myślałem, że jak będę grał takie małe wygrane to będę wygrywał częściej, a tu nawet 2zł ciężko wygrać, oczywiście co jakiś czas wygrywam, ale na pewno więcej wtapiam. Pytam się czy jeszcze ktoś gra takie niskie wygrane? Bo ja gram jeden kupon za 2zł by wygrać 4zł, oraz drugi kupon tasiemiec. No i tak mi nie wychodzi.
 
vde 119

vde

Użytkownik
Żadne rozwiazanie... nawet 1.01 potrafi nie wejść ???? ale fakt może zmniejszyć częstotliwość grania w tym wypadku o ok 50% i zagrać żeby z 5 PLN zrobić 10 PLN ;]
 
ester 87

ester

Użytkownik
A skąd Ci przyszło do głowy, że łatwo jest z 2 zł zrobić 4 ? Poza tym jeśli jesteś nałogowcem to przecież nie ma możliwości, żebyś na obstawianiu zarabiał, więc się nie przejmuj.
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
za 2 zł żeby wygrać 4 zł ? co to za sens?
Lepiej poszukaj pustych puszek po piwie i sprzedawaj na złom to więcej zarobisz...
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Mi by było głupio iść i odbierać takie wygrane. Myślałeś, że łatwiej jest zarobić 4zł z 2zł niż 4000zł z 2000zł?
 
1234tm 4

1234tm

Użytkownik
koper, nie słuchaj wielce błyskotliwych kolegów z forum grających za miliony... lepiej pograj za te dwójki na kurs 2,00 niż taśmy. Weż się tylko za to na poważnie a nie byle by coś postawić, jak po np. 2 miechach stwierdzisz że jesteś na plusie wygrywając np. 2 kupony na 3 to potem zastanowisz się nad zwiększaniem stawki w miarę możliwości.
Pamiętaj to Twoja kasa inie ważne czy grasz za 2, 5 ,10, 100 rób to z glową a wygrywanie w dłuższym okresie na AKO = 2,00 to bardzo dobry wynik!
Powodzenia!
 
krzysiek5680 12

krzysiek5680

Użytkownik
Moim zdaniem łatwiej jest z 200 zrobić 400 niż z 2 zrobić 4.
Dlaczego?
Bo jak grasz tam za te 2 zł to mniej się przykładasz do analizy bo pewnie sobie myślisz &quot;co tam, stracę 2 zł to przecież niedużo&quot;
Jak grasz za 200zł to trosze szkoda tej kasy stracić a jeszcze bardziej chcesz wygrać te 400zł więc analizujesz, analizujesz, analizujesz...
i gdy już wiesz o wszystkich osłabieniach itp. wybierasz mecze pewniejsze.
To jest tylko moje zdanie i masz prawo się z nim nie zgadzać.
Pozdro:spokodfhgfh:
 
travism 190

travism

Forum VIP
bez sensu takie granie wg. mni to tak jak stawianie i nie wygrywanie niczego :|

tak na marginesie to wstydzilbym sie wejść do STSu i postawić kupon za 2 zł z AKO 2 ????
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Jak jesteś nałogowcem to graj sobie rekreacyjnie, w totomixie chyba ostatnio widziałem opcję chybił/trafił - patrzę ze zdziwieniem i tak Ci komputer losuje 10 typów z kursami 1.02-2.00 ????
 
travism 190

travism

Forum VIP
princeAS powiedz mi, jeśli możesz, który buk oferuje takie długoterminowe zakłady i czy nadal można je obstawić?
długoterminowe to chyba kazdy ???? lub prawie kazdy np. expekt , bet365 ???? a z naziemnych pewnie totomix ;)
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
princeAS powiedz mi, jeśli możesz, który buk oferuje takie długoterminowe zakłady i czy nadal można je obstawić?
w expekcie oferta juz zamknieta, ale w Betclicku jeszcze jest, tylko juz kursy odpowiednio inne

a tu przykład, jak nalezy grac, zeby PRAWIE wygrac z 2zł --&gt; 430
Dent w TB 11-9 wygrywa niestety:/

 
Do góry Bottom