>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2. Runda kwalifikacji LM - REWANŻE [27 - 28.07.2021]

Status
Zamknięty.
N 15,5K

norbertb

Użytkownik
Flora Tallin - Legia Warszawa 2 1.85
DW 0:3 14.00

Tak jak pisałem w analizie 2 tygodnie temu - Legia od lat 90' (a może i nawet wcześniej) nie przegrała spotkania w europejskich pucharach w przypadku kiedy wygrała pierwsze spotkanie - w rewanżu nie przegrała nigdy. W 25% przypadkach remisowała a w 75% wygrywała. Myślę, że w tym wypadku powinno być podobnie. Zwłaszcza, że Michniewicz podczas wywiadu brzmiał wiarygodnie mówiąc, że zejście Kapustki zepsuło mu taktykę na ten mecz a on co jak co, ale do taktyki nosa ma co też mówiłem 2 tygodnie temu a ustalanie taktyki na słynnych kubkach w Kanale Sportowym z przytakiwaniem prowadzących potwierdziły moją tezę. Dlatego też zejście Kapustki zepsuło mu tą taktykę. Czułem też, że Legia wygra to spotkanie w 85', bo to nierealne aby przegrać z 3 drużyną od końca w rankingu UEFA. Jestem też zszokowany, że jest tak wysoki kurs na Legię. Po mojej analizie mam nadzieję, że spadnie ponownie do granic 1.50-1.65. Bo 1.85 to ogromna przesada. Ranking mówi jasno:
1627076561681.png
przecież jakikolwiek wynik niż wygrana (fakt - Andora coś tam potrafi zaskoczyć raz na parę lat, San Marino to jest nadal kopalnia punktów dla innych krajów) to kompromitacja. Uważam, że mistrz Estonii pokazał wszystko w tym dwumeczu, ponieważ taktyka Michniewicza od pierwszych minut stanęła na panewce. Mistrz Estonii grał tragicznie, ale Legia jeszcze bardziej. Teraz mam nadzieję, że dojdzie do porządnej defragmentacji taktycznej i będzie taki wynik jaki czuję od zakończenia pierwszego meczu w Warszawie. I nie, nie jestem kibicem Legii - z góry mówię. Mam tylko takie ogromne przeczucie, że będzie taki wynik.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +319
M 5,6K

mario-1988

Użytkownik
O godzinie 18:00 dnia 27.07 rozegrany zostanie mecz pomiędzy Omonia Nikozja - Dinamo Zagrzeb i głównym ale także nadrzędnym powodem dla którego można na spokojnie zagrać ten typy to temperatura jaka będzie podczas rozgrywania meczu 38 stopni C. Drugą pozycję za mniejszą kwotę. Następnym powodem jest fakt że Dinamo ma już zaliczkę z pierwszego meczu i raczej nie spodziewam się jakiś huraganowych ataków z ich strony. Nie w takim upale. Tym bardziej można to zagrać bo Omonia nie jest jakimś bramkostrzelnym zespołem a to pokazują mecze ligowe tej drużyny. Martwić mogą jedynie te sparingi ale w takich meczach taktyka schodzi na dalszy plan. W trakcie meczu będą jeszcze przerwy na schłodzenie tzw. cooling break. To strasznie wybija drużyny z rytmu i będzie to powodowało że czas będzie działał na korzyść typu. Przewidywany wynik 0:0, 0:1
under -2,5
under -1,5
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +6
ryan grant 27,6K

ryan grant

Użytkownik
Flora Tallin - Legia Warszawa 0:1

W pełni popieram typ N norbertb i również uważam, że Legia spokojnie wygra mecz w Estonii. Wydaje mi się, że po przejściu Bodo/Glimt Legioniści nieco zlekceważyli przeciwnika za co zostali skarceni i wyszarpali wygraną dopiero w końcówce meczu. W jutrzejszym rewanżu przewiduję pełną kontrolę spotkania przez drużynę z Warszawy i spokojną wygraną różnicą dwóch goli. Co do braku Kapustki, to nie uważam tego za gigantyczne osłabienie, nie jest to zawodnik pokroju Odjidja-Ofoe, który w pojedynkę wygrywał Legii mecze.

Legia @1,80 etoto
Legia -1 @2,95 etoto
 
Ostatnia edycja:
O 1,2K

oleszek

Użytkownik
Flora Tallin - Legia Warszawa u8,5 rr

Legia to aktualnie drużyna minimalistyczna, robią co konieczne ale za wiele polotu to w tym nie ma. Nie sądze, żeby rzucili się na Florę, skoro nie muszą tego robić ze względu na pierwszy mecz. Flora natomiast nie ma takich umiejętności, żeby zdominować Legię, a w konsekwencji 'nabić' kornerów. W pierwszym meczu było zaledwie 7 rożnych, tym razem nie powinno być więcej.

u8,5 rzutów rożnych @2,25 1xbet



Zalgiris - Ferencvaros 2

Liga litewska i węgierska to inny poziom. Jeśli tylko Ferencvaros będzie chciał, wygra to spotkanie spokojnie. Co prawda mają dobry rezultat po pierwszym meczu, ale twierdzę, że nawet na drugim biegu są wstanie strzelić gola albo dwa i potwierdzić awans.

Ferencvaros @1,72 1xbet
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna LM
Godzina: 18:00
Spotkanie: HJK - Malmo
Typ: Obie strzelą - Nie
Kurs: 2.11
Bukmacher: fortuna
Analiza: Malmo po zwycięstwie na własnym stadionie 2:1 dziś powinno uważać w defensywie żeby zaliczka którą wypracowali w pierwszym meczu nie przepadła. Goście są faworytem tego meczu co jest całkowicie zrozumiałe, przecież to znana marka w europejskich pucharach. Malmo piłkarsko w pierwszym meczu zdominowało rywala, ekipa z Finlandii oddała tylko 2 strzały na bramkę i na ich szczęście jeden okazał się skuteczny. Uwazam że dziś są spore szanse na no Btts.
 
Ostatnia edycja:
N 2,9K

najtmar

Użytkownik
Flora Tallin - Legia
27.07.2021
godzina 18:00


Niestety, zobaczymy dziś formację obronną Legii w niezmienionej postaci, względem pierwszego meczu w Warszawie.
Skład na dziś: Boruc, Jędrzejczyk, Wieteska, Hołownia, Juranovic, Andre, Mladenovic, Luquinhas, Josue, Lopes, Emerli.
Ze względu na obronę zagrałbym bts ale Legia jest nieprzewidywalna.Podczas poprzedniego spotkania tych drużyn, Legia zagrała fatalnie, natomiast zespół Flory, według wielu opinii zagrał bardzo dobry mecz jak na ich możliwości, a mimo to, patrząc przez pryzmat całego meczu, również niczym specjalnie nie zachwycili. Flora musi zaatakować, a co z tego będzie? Jakieś szanse będą mieli na strzelenie bramki ale ja wolę zagrać ich strzały celne. Chcąc nie chcąc, muszą strzelać na bramkę, a za ich 3 strzały celne jest kurs mniej więcej taki jak na bts (około 1.70). Dla mnie pewniejsze są strzały celne bo duet Wieteska-Hołownia, prezentuje co najwyżej poziom rezerw. Na bank dopuszczą do sytuacji strzeleckich dla gospodarzy. Kurs na bramkę Flory to tylko 1.50. Stawiam na strzały.

Powyżej 2,5 strzałów celnych gospodarzy @1,73 Betclic 4/10 Dwa celne strzały. Czerwone pasmo ostatnio się ciągnie.

Zagram ponownie na bramkę Emerliego. Gość jest dla mnie naprawdę świetnym napastnikiem, jak na ekstraklapę oczywiście :)
W pierwszym meczu nie dostawał żadnych podań, dlatego nie ma co się dziwić, że był niewidoczny.
Dziś będzie miał okazje do kontry bo myślę, że drugiego tak beznadziejnego meczu Wojskowi nie zagrają i będą jakieś w miarę dokładne podania kierować w stronę Azera.

Emreli strzeli bramkę@ 2.75 STS

Koniecznie w STSie. W innych bukach kurs na jego bramkę kręci się w okolicach 1.90. Duża różnica i warto spróbować. ;)
 
Ostatnia edycja:
M 19

Mat07

Użytkownik
Kurs na Legię przesadzony. Pierwszy mecz pokazał, że między zespołami nie ma dużej różnicy, dlatego nie będą mieć łatwej przeprawy.
Legia straciła dodatkowo Kapustkę - jasne można powiedzieć niewielka strata, ale zdaje się, że od roku jest to podstawowy piłkarz tej drużyny. Nie oglądałem drugiej połowy pierwszego meczu, ale w pierwszej odsłonie ciężko było wskazać lepszą drużynę.

Mały detal, ale dziwny był też wywiad Boruca, w którym narzekał, że w Legii czegoś tam brakuje. Nie pamiętam doładnie czego, ale jednak trochę nadępnął na odcisk właścicielowi. To pokazuje, że trochę może brakować jedności w klubie. Oczywiście to słaby argument.

Legia jeśli wejdzie na własciwe tory, powinna wygrać. Ale nie wydaje mi się, by była w formie. Świadczyć może o tym fakt, że jednak Michniewicz oszczędzał pierwszy skład ostatnio. A nawet jeśli nie, Michniewicz poważnie traktuje rywala.
Dla mnie Flora lub remis.
 
N 15,5K

norbertb

Użytkownik
Zbyt emocjonalna moim zdaniem wypowiedź. Gdyby powiedział to po spotkaniu z Bodo/Glimt i dostrzegłby wtedy braki w zaangażowaniu - wtedy ok. Ale, że nie spodobał mu się wynik i okoliczności po mniej wymagającym rywalu to już co innego. Pewnie nie czuje się z tym dobrze, gdzie jako bramkarz w Premier League jeździł jeszcze niedawno do Londynu z myślą o zwycięstwie a teraz drży o utrzymanie przewagi w Tallinie.
Czy Olympiakos Pireus również się nie nadaje po meczu z Neftchi Baku do LM gdzie w strzałach celnych było 1-5 dla Neftchi?
Czy CFR Cluj również się nie nadaje po meczu z Lincolnem gdzie z listonoszami mają tak samo jednobramkową przewagę?
Czy Crvena Zvezda która przy jednym strzale celnym Kajratów straciła dwie bramki i przy 0 celnych strzałach w drugiej połowie zdobyła gola też się nie nadaje do LM?
W LM najbardziej polskim drużynom należy się dostać a za zwycięstwo można uznać 3 miejsce dające 1/16 LE. Bo przy awansie do dalszej fazy LM można liczyć tylko na dwucyfrówkę. A w LE przy dobrych wiatrach można daleko zajść co potwierdził Ajax 4 lata temu który najbardziej męczył się z Legią a zaszedł daleko.
W kwalifikacjach na 13 spotkań tylko jeden faworyt zapewnił sobie 4-bramkową przewagę. W dwóch spotkaniach - 2-bramkową. W sześciu - 1-bramkową. W czterech - padł remis. Także średni wynik przewagi na tle pozostałych spotkań to akurat jedna bramka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +319
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Mecz: Flora - Legia
Typ: 2
Kurs: 1,72
Buk: Fortuna

Kursy na to spotkanie można było jeszcze niedawno połapać o wiele większe, ale im bliżej meczu, tym bardziej spadają, co świadczy o tym, że dużo graczy zaczęło stawiać na Legię - i moim zdaniem całkiem słusznie.

O tym meczu napisano i powiedziano już bardzo dużo, dlatego każdy, kto interesuje się sportem, wie, jak ogromny jest jego ciężar gatunkowy i o co gra Legia. Wie o tym również trener Michniewicz, który, ku zdziwieniu wszystkich, na ligową inaugurację wymienił całą jedenastkę. I na dodatek wygrał! Manewr ten pozwolił zawodnikom pierwszego zespołu złapać oddech i zatankować paliwo przed dzisiejszym egzaminem.

Legia gra o wszystko i Legia na pewno nie rzuci się do hurraoptymistycznych ataków - znając wręcz pragmatyczne podejście szkoleniowca całkiem możliwy jest wariant, że warszawianie będą wyczekiwać na rywala i liczyć na kontrę. Patrząc jednak na jakość piłkarzy w obu jedenastkach śmiem twierdzić, że jakkolwiek Legia by nie zagrała, i tak zakończy się to wszystko wygraną. Flora nie ma za bardzo kim się przeciwstawić i nawet Kostia Wasiljew w wywiadzie udzielonym "Przeglądowi Sportowemu" przed tym dwumeczem powiedział, że ich marzeniem jest jak najbardziej uprzykrzyć życie legionistom. I choć zmienił nieco ton wypowiedzi po pierwszym spotkaniu, to tak w istocie jest.

Różnica budżetów, różnica jakości i ogólnie różnica klas w organizacji drużyn - wszystko różni oba zespoły, i choć, jak mawiał świętej pamięci Pan Kazimierz Górski, piłka jest jedna i bramki są dwie, miejsce w kolejnej rundzie powinno przypaść po przekonującej wygranej piłkarzom Legii Warszawa.

I jakkolwiek, znając grę Czesława Michniewicza, z handi bym tu nie ryzykował, to myślę, że będzie to mecz pod kontrolą zawodników ze stolicy i bez problemu zameldują się w kolejnym etapie batalii o najwyższe cele.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +497
M 19

Mat07

Użytkownik
Mądre uwagi Norbert. Dzięki za dyskusję. Legia musi, więc faktycznie czynnik motywacji też może odegrać rolę.
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/kwalifikacje Liga Mistrzów
Godzina: 18:00
Spotkanie: HJK vs Malmo
Typ: powyżej 4.5 kartek (czerwona kartka=2)
Kurs: 2.25 ✅
Bukmacher: BETFAN
Analiza:


Rewanżowe starcia lubią kartki i widzę je w Helsinkach. Po pierwsze gospodarze muszą po prostu wygrać, aby liczyć przynajmniej na dogrywkę. To powoduje, że od początku powinniśmy oglądać ofensywne widowisko. Przede wszystkim HJK będzie starało się kontrolować piłkę, a Malmo kontratakować, a ze szybkim Antonio-Mirko Colakiem Finowie mogą często uciekać się do fauli. Po drugie arbiter, będzie nim Stuart Attwell, a Anglicy w Europie rozdają o wiele więcej kartoników niż w Premier League. Po trzecie ilość fauli w pierwszym starciu w Szwecji zatrzymała się przy 27, być może dzisiaj będzie ich więcej, co naturalnie utrudni pracę sędziemu. Gra na czas, różne prowokacje i faule taktyczne na to liczę, a linia wcale nie jest wygórowana. Ewentualna czerwień liczy się w BETFAN podwójnie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +419
O 1,2K

oleszek

Użytkownik
Flora Tallin - Legia Warszawa u8,5 rr

Legia to aktualnie drużyna minimalistyczna, robią co konieczne ale za wiele polotu to w tym nie ma. Nie sądze, żeby rzucili się na Florę, skoro nie muszą tego robić ze względu na pierwszy mecz. Flora natomiast nie ma takich umiejętności, żeby zdominować Legię, a w konsekwencji 'nabić' kornerów. W pierwszym meczu było zaledwie 7 rożnych, tym razem nie powinno być więcej.

u8,5 rzutów rożnych @2,25 1xbet



Zalgiris - Ferencvaros 2

Liga litewska i węgierska to inny poziom. Jeśli tylko Ferencvaros będzie chciał, wygra to spotkanie spokojnie. Co prawda mają dobry rezultat po pierwszym meczu, ale twierdzę, że nawet na drugim biegu są wstanie strzelić gola albo dwa i potwierdzić awans.

Ferencvaros @1,72 1xbet
[/QUOTE]
x2
 
Otrzymane punkty reputacji: +331
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
Young Boys - Slovan Bratysława

W pierwszym meczu na wyjeździe 0:0. Szwajcarzy stworzyli sobie więcej sytuacji, jednak nie przełożyło się to na bramki. Slovan gra o wiele gorzej na wyjazdach niż na własnym stadionie. Dostali już z Irlandczykami, a rok temu w eliminacjach z Finami, wszystko na wyjeździe. Young Boys gra bardzo efektowną piłkę na swoim stadionie. Poprzedni sezon grając w LE notowali u siebie zwycięstwa z takimi markami jak Cluj, CSKA Sofia czy Bayer Leverkusen. Myślę, że gładkie zwycięstwo gospodarzy.

Young Boys @ 1.40 fortuna ✅


Ludogorets - Mura


Ludo dominowało w pierwszym meczu w Słowenii, dużo niecelnych strzałów i skończyło się 0:0. W tym spotkaniu uważam, zę w górę weźmie doświadczenie w pucharach/eliminacjach. Mura miała wyjątkowe szczeście, że udało im się wyrwać mistrzostwo Mariborowi sezon temu. Okres przygotowawczy jak i 2 pierwsze mecze ligowe przegrane (skład bardzo podobny do tego z pierwszego meczu z Ludo). Jedyna rzecz warta uwagi to wbicie 5 bramek w I rundzie mistrzowi Macedonii (po czerwonej kartce). Teraz jednak czeka ich ciężki wyjazd i myślę, że zobaczymy podobny scenariusz jak w pierwszym meczu, tylko gospodarze będą mieli już bardziej wyregulowane celowniki i skonczy się zwycięstwem Ludo.

Ludogorets @ 1.41 fortuna ✅


Crvena Zvezda - Kairat Almaty


Pierwsze spotkanie pomimo wyrównanego meczu, wygrał mistrz Kazachstanu strzelając 3 bramki (w tym jedną samobójczą). Rezultat 2:1 zmusza mistrza Serbii do wygrania tego meczu i to conajmniej dwoma bramkami jeśli chcą uniknąć dogrywki. O ile o zwycięstwo dwubramkowe będzie ciężko, to zwycięstwo jednobramkowe jak najbardziej jest w zasięgu Crveny. Kairat z taką zaliczką, może wyjść bardziej defensywnie, co spowoduje zdominowanie pola przez graczy z Belgradu. Wiemy jak gospodarze grają u siebie. Ligowych partnerów jadą seriami, a i też potrafili napsuć krwi Gentowi czy Milanowi w poprzednim sezonie. Myślę, że motywacja, umiejętności i cheć odrobienia strat jest duża i spokojnie możemy zobaczyć tutaj 1:0, 2:1.

Crvena Zvezda @ 1.42 fortuna ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +582
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/kwalifikacje LM
Godzina: 20:30
Spotkanie: Crvena Zvezda vs Kairat Ałmaty
Typ: czerwona kartka w meczu
Kurs: 3.55 ❌
Bukmacher: Superbet
Analiza:


Wczoraj celowałem w żółte kartki, dzisiaj już w jedną, ale czerwoną. Przede wszystkim liczę na bałkański klimat w stolicy Serbii. Gospodarze to doświadczona ekipa w Europie, która regularnie bierze udział w fazie grupowej rozgrywek na Starym Kontynencie. Teraz niestety muszą odrabiać straty po porażce w Kazachstanie i wydaje się, że nie będzie to wcale łatwe zadanie. Jasne własny stadion, kibice oraz wcześniej wspomniane doświadczenie to spory handicap po ich stronie, ale Kairat Ałmaty bardzo dobrze zaprezentował się w poprzednim spotkaniu oraz w dwumeczu z Maccabi Hajfą i poza tym są w rytmie meczowym. Ich ewentualny awans nie będzie dla mnie niespodzianką, ja jednak liczę na nerwy i emocje na boisku oraz poza nim. Uważam, że pojawi się wiele fauli taktycznych, prowokacji i nerwów, a że arbitrem będzie mało doświadczony Łotysz Treimanis to może sobie z ciężarem tego pojedynku nie poradzić. Dwie twardo grające ekipy dają nadzieję na czerwień w tym ważnym spotkaniu dla obu drużyn.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +16
O 1,2K

oleszek

Użytkownik
Galatasaray - PSV

Wynik dwumeczu rozstrzygnięty po radosnym meczu skończonym hokejowym 5-1 dla PSV. Mimo wszystko Galata była wstanie strzelić gola. Turcy dobrze radzą sobie na swoim boisku. Spodziewam się kolejnego otwartego meczu, bo gospodarze nie mają nic do stracenia. Myślę, że spokojnie są w stanie strzelić przynajmniej dwa gole, a może nawet wygrać mecz.

Galatasaray DNB @2,34 1xbet
Galatasaray ov 1,5 @2,25 1xbet
Galatasaray - PSV ov3 @1,91 1xbet
 
piele 4,9K

piele

Użytkownik
Kilka słów ode mnie na temat dzisiejszych spotkań.

YB Berno vs Slovan Bratysława- drużyna z Berna u siebie jest naprawdę mocna. W poprzednim sezonie przegrali jedynie jeden mecz w lidze na własnym boisku, także musieli uznać wyższość Romy oraz Ajaxu. Pokonali Bayer Leverkusen w imponującym stylu w dwumeczu, przegrywając dopiero z wyżej wymienionym Ajaxem w 1/8 LE. Oglądałem kilka spotkań Szwajcarów i naprawdę mogę szczerze powiedzieć, że grają bardzo ofensywny futbol. W ostatnim meczu z Lucerną przegrywali 3:1, żeby odrobić straty i wygrać na wyjeździe. Tutaj skrót meczu z Lucerną. Mecz ze Slovanem zagrają na Wankdorf czyli na własnym podwórku i na sztucznej murawie, co na pewno pomoże im znacznie w tym starciu. Skład YB został praktycznie taki sam jak w poprzednim sezonie. O Slovanie powiem tylko tyle, że również grają ofensywną piłkę, jednak myślę, że nie mają podjazdu w stolicy Szwajcarii. Na pewno na stadionie w Bernie będzie jak zwykle mocny doping, czego nie możemy powiedzieć o meczu w Bratysławie gdzie praktycznie nie było kibiców, zapewne z powodów restrykcji.
YB win - YB strzeli gola w obu połowach


Sparta Praga vs Rapid Wiedeń-
bardzo ciekawy mecz szykuje się w Pradze, gdzie wicemistrz Czech zagra z drugą drużyną ligi austriackiej. Rapid wygrał na Allianz po bramkach Knassmullnera (Bramki, pierwsza bramka klasa światowa). Jednak mecz w Pradze dla Rapidu będzie na pewno trudniejszy. Sparta u siebie gra po prostu bardzo dobrze. Porażki z Milanem czy Lille, ale także wygrana z Celticiem 4:1. Obie drużyny raczej grają ofensywny futbol, a tutaj Sparta musi narzucić mocne tempo od początku. Rapid jak i Sparta troszkę rotowały swoim składem, jednak to Sparta wygrała swoje spotkanie, natomiast Rapid uległ Hartbergowi u siebie. Sparta przed własną publicznością na Generali Arena powinna wygrać to spotkanie. Tym razem stadion będzie przeciwko Rapidowi i na pewno mocno utrudni im to grę. Sparta win/awans Sparta

Teraz na skróty
Ludogorec vs Mura- Ludogorec z rotacją wygrywa z Lokomotivem Plovdiv, natomiast Mura przegrywa z 9 drużyną ostatniego sezonu Koprem(?). Jakość oraz własne boisko po stronie Bułgarów. Ludogorec win
Crvena Zvezda vs Kairat
- Zvezda na własnym boisku wraz z kibicami z czerwonej częsci Belgradu to będzie za dużo jak na możliwości Kairatu. Może to nie jest ten sam zespół co 2/3 lata temu jednak to nadal Crvena Zvezda u siebie. Zvezda od 4 sezonów melduje się w grupach europejskich pucharów: 2 razy LM oraz 2 razy LE. Mecz z Liverpoolem u siebie dla przypomnienia. Zvezda awans/win
Midtyjlland vs Celtic
- tutaj rozpatruje typ na kartki, w pierwszym meczu 7 żółtych kartek, 2 czerwone w konsekwencji zółtych. Mecz był zacięty. Teraz mecz o wszystko dla jednych i drugich, sędzią meczu Bartosz Frankowski, który sędziował w poprzednim sezonie na dość wysokiej średniej. Myślę, że typ o.4.5 zółtych kartek (4 kartki niestety ) jest najbardziej do grania.
Cluj vs Lincoln- nie wyobrażam sobie, żeby Cluj straciło bramkę u siebie z drużyną z Giblartaru. Drużyna gości gra na sztucznej murawie a kurs 1.62 na brak gola Lincoln jest dość dziwny. Mój typ- obie drużyny nie strzelą gola/Lincoln nie strzeli gola.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +178
I 24,7K

iti

Użytkownik
Crvena Zvezda - Kairat Almaty

Pierwsze spotkanie pomimo wyrównanego meczu, wygrał mistrz Kazachstanu strzelając 3 bramki (w tym jedną samobójczą). Rezultat 2:1 zmusza mistrza Serbii do wygrania tego meczu i to conajmniej dwoma bramkami jeśli chcą uniknąć dogrywki. O ile o zwycięstwo dwubramkowe będzie ciężko, to zwycięstwo jednobramkowe jak najbardziej jest w zasięgu Crveny. Kairat z taką zaliczką, może wyjść bardziej defensywnie, co spowoduje zdominowanie pola przez graczy z Belgradu. Wiemy jak gospodarze grają u siebie. Ligowych partnerów jadą seriami, a i też potrafili napsuć krwi Gentowi czy Milanowi w poprzednim sezonie. Myślę, że motywacja, umiejętności i cheć odrobienia strat jest duża i spokojnie możemy zobaczyć tutaj 1:0, 2:1.

Crvena Zvezda @ 1.42 fortuna
Oglądałem Crvene w dwóch pierwszych meczach ligowych. Nie znam ich składu czy kogoś oszczędzali czy grali na poważnie w lidze w którymś meczu, ale w obu kompletnie byli nieprzekonujący. Grali "po polsku" czyli na wrzutki, z których nic nie wynikało. Jedyny gol padł po strzale z ok 20 metra, taki "strzał życia". Nie ruszałbym ich po tym kursie, bo można się srogo przejechać. Ich rywale w pierwszej kolejce w lidze mieli swoje okazje na zwycięskiego gola. Nie są nie do ruszenia w każdym razie.
 
O 1,2K

oleszek

Użytkownik
Galatasaray - PSV

Wynik dwumeczu rozstrzygnięty po radosnym meczu skończonym hokejowym 5-1 dla PSV. Mimo wszystko Galata była wstanie strzelić gola. Turcy dobrze radzą sobie na swoim boisku. Spodziewam się kolejnego otwartego meczu, bo gospodarze nie mają nic do stracenia. Myślę, że spokojnie są w stanie strzelić przynajmniej dwa gole, a może nawet wygrać mecz.

Galatasaray DNB @2,34 1xbet
Galatasaray ov 1,5 @2,25 1xbet
Galatasaray - PSV ov3 @1,91 1xbet
Dwa x minus i zwrot
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom