>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2 runda kwalifikacji do Ligi Mistrzów - rewanże

Status
Zamknięty.
tbm 642

tbm

Forum VIP
Już we wtorek i środę czekają nas rewanżowe spotkania drugiej rundy kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów. Nas najbardziej emocjonował będzie pojedynek pomiędzy Steauą Bukareszt a Zagłębiem Lubin. Czy Miedziowi mają jeszcze szanse na awans do kolejnej rundy, w której zmierzyliby się prawdopodobnie z BATE Borisow? Według bukmacherów szanse są marne i kurs na awans Zagłębia oscyluje w granicach 10,00.

A oto jak przedstawiają się kursy wystawione przez Bwin na regulaminowy czas gry:

[center:3f99b03e9b]
[/center:3f99b03e9b]

Zapraszam wszystkich do analizowania i typowania rewanżowych spotkań!
 
getosk8 0

getosk8

Użytkownik
Spotkanie: Zeta - Rangers
Typ: 2
Kurs: 1.72
Bukmacher: Betchance

Analiza: Myśle że Rangersi nie powinni mieć większych problemow z Zeta... W poprzednim meczu u siebie trochę sie meczyli i dopiero w 55 minucie strzelili pierwsza bramke, ale pozniej czerwona kartka, grali w osłabieniu a jednak udało im się powdwyższyć do 2-0... Zeta może być groźna na swoim terenie - na pewno nie beda sie bronic bo wynik z poprzedniego spotkanie raczej ich nie zadowala :p Wiec rzuca sie do ataku - Rangersi powinni to wykorzystac i szybko ich skontrowac... W skladzie nie mza zadnych zmian ???? Mysle ze Rangers pewnie wygra... Meczo o 20.05 ????
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Dinamo Zagreb - Domzale
typ 1
kurs 1,35


Mecz ten określam jako swego rodzaju meczem na podbicie kursu. Bo ten wysoki nie jest a według mnie ten mecz będzie miał tylko jedno rozwiązanie. Różnica pomiędzy Dinamem a Domzale wynosi conajmniej 2 klasy jakości. Gospodarze pod każdym względem są lepsi od ich rywali - maja lepszych zawodników, więcej doświadczenia, graja lepszy / skuteczniejszy i ładniejszy futbol oraz grają przed własnymi kibicami. Nie musze chyba przypominać jaką wartośc dla średniej drużyny z europy oznaczają rozgrywki Champions League ? Pieniądze, pieniądze i jeszcze raz pieniądze. Im dalej drużyna zajdzie tym bardziej sie wzbogaci a to napewno motywuje i działaczy klubu i piłkarzy jak i samych kibiców bo nie będzie już takiej okazji jak granie z zagranicznym zespołem o prestiż. W pierwszym meczu Dinamo pokonało w meczu wyjazdowym drużynę Domzale 2:1. Trener gospodarzy zapowiedział iz już od pierwszych minut druzyna będzie atakować i nie pozostawi wątpliwości kto ma przejść do następnej rundy. Z mojego punktu widzenia ten mecz postawi tylko kropke nad &quot;i&quot; i drużyna gospodarzy powinna gładko przejść do nastepnej rundy. Polecam na podbicie kursu i życzę powodzenia :) .


Dinamo Zagreb - Domzale 3-1 ✅
 
masa 0

masa

Użytkownik
Spotkanie: Levski Sofia - Tampere United (0:1)
Typ: 1
Kurs: 1.65
Buk: Bet-at-Home

W pierwszym meczu tych drużyn Levski przegrał na wyjeździe 0:1 i oczywiście jest to strata jak najbardziej do odrobienia szczególnie z taką drużyną jak Tampere. Nie będę porównywał tego meczu do meczy z lig ponieważ liga mistrzów jest tak jakby osobną ligą. Powiem tylko iż drużyna Levskiego musi od pierwszych minut zacząć pracować na wygraną. Moim zdaniem rzucą się od pierwszych minut do ataku co przyniesię bardzo dobry skutek i zdobędą oni dużo bramek w tym meczu. Myślę że gospodarze mają większe doświadczenie w tego typu meczach a niżeli drużyna z Finlandii. Gospodarze przegrali pierwszy mecz i nie widzę innej możliwości żeby wygrali ten mecz wysoko jeżeli chcą myśleć o dalszej grze w Lidze Mistrzów.

⛔ wynik: 0:1 wielka niespodzianka moim zdaniem
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
[center:9d582bd0df] Dinamo Zagrzeb - NK Domżale [/center:9d582bd0df]
[center:9d582bd0df]
[/center:9d582bd0df]

Moja analiza:
W rewanżowym meczu drugiej rundy kwalifikacji do Ligi Mistrzów Dinamo Zagrzeb podejmuje dziś mistrza Słowenii NK Domżale. Pierwsze spotkanie zakończyło się zwycięstwem Dinama 2:1 i do dzisiejszego spotkania przystępują oni w roli faworyta do awansu. Trener gospodarzy zapowiada, że jego drużyna nie skupi się na bronieniu korzystnego rezultatu ze Słowenii tylko od samego początku ruszy do ataku aby uargumentować swoją wyższość nad rywalem. Niewątpliwie w Chorwacji nikt nawet nie myśli o tym co by się mogło stać w razie porażki z Domżale, a wręcz przeciwnie... wiele osób zastanawia się już jak to będzie w kolejnej rundzie, w której Dinamo zmierzy się bodajże z Werderem Brema. Szkoleniowiec gospodarzy zapewnia jednak, że jego podopieczni skupią się przede wszystkim na dzisiejszym rywalu i udowodnią, że są przynajmniej o klasę lepszą drużyną od Słoweńców. Podobnie miało być w pierwszej rundzie, ale wtedy Chorwaci bardzo długo męczyli się z Azerskim Khazarem Lenkoran, jednak na szczęście dla nich wszystko dobrze się skończyło. Drużynie Domżale będzie bardzo ciężko o sprawienie niespodzianki w dzisiejszym spotkaniu, ale oczywiście na taką gracze tej drużyny liczą. Wiedzą, że rywal jest znacznie silniejszy, ale nie mają zamiaru od razu się poddawać. Moim zdaniem goście powinni i raczej wyjdą ofensywnie nastawieni bo jeśli odpaść to z klasą tzn. pokazać na boisku rywala, że wcale nie jest się znacznie słabszym. Tak więc zarówno jedni jak i drudzy mają o co grać. Uważam, że w takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest postawienie na dużą ilość bramek w tym meczu. Ofensywnie usposobione Dinamo, bardzo mocne u siebie na pewno strzeli jakieś bramki... dwie może trzy.. goście z Domżale będą chcieli pożegnać się z honorem i możliwe, że też coś ustrzelą. Oczywiście mogę się mylić ;) Ale moim typem na ten mecz jest ten na dużą ilość bramek.
Mój typ: więcej niż 2,5 bramek
Kurs: 1,75 w Expekt
Stawka: 7/10



[center:9d582bd0df] Lewski Sofia - Tampere United [/center:9d582bd0df]
[center:9d582bd0df]
[/center:9d582bd0df]

Moja analiza:
Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi drużynami dosyć niespodziewanie zakończyło się zwycięstwem Fińskiego Tampere. Przez większość spotkania przewagę mieli goście z Bułgarii jednakże jeden z groźnych kontrataków przeprowadzanych przez Finów zakończył się zdobyciem bramki, która okazała się owego dnia jedyną i zwycięską dla Tampere. W rewanżu jednak zdecydowanymi faworytami są ubiegłoroczni uczestnicy fazy grupowej Champions League – piłkarze Lewskiego Sofia. Co prawda przed sezonem z drużyny odeszło kilku ważnych zawodników, przede wszystkim Angełow (Energie Cottbus), a teraz trener ma małe problemy ze składem, gdyż kilku zawodników jest kontuzjowanych, ale mimo to uważam, że gospodarze nie powinni dziś zawieść swoich fanów. Pojawiły się informacje jakoby dzisiejsze spotkanie nie było rozgrywane na stadionie Lewskiego, którego stan murawy po ulewach jakie przeszły nad Bułgarią jest nie do użytku - a na stadionie narodowym, ale uważam iż w tym przypadku nie będzie miało to wielkiego znaczenia. Piłkarze Tampere w dzisiejszym spotkaniu zagrają zapewne tak jak w poprzednim tj. przede wszystkim murowanie swojej bramki, a w dalszej kolejności akcje ofensywne. Niewątpliwie już w pierwszym meczu byliśmy świadkami, że z przed meczowych założeń udało im się wyjść w stu procentach, jednakże dziś będzie zdecydowanie trudniej. Lewski od pierwszych minut będzie chciał odrobić stratę z pierwszego spotkania i później wyjść na prowadzenie w dwumeczu i choć gracze Tampere przez długi czas mogą utrzymywać to zero z tyłu to mimo wszystko uważam, że ich szyki obronne zostaną przełamane i to Lewski wygra dzisiejsze spotkanie. Niekoniecznie wysoko... ale przykładowe 2:0 w zupełności wystarczy im do awansu. Zastanawiałem się nad typowaniem undera w tym meczu, bądź też typu iż goście nie zdobędą bramki w tym meczu, ale ostatecznie zdecydowałem się na chyba najbezpieczniejszą „jedynkę”.
Mój typ: Lewski Sofia
Kurs: 1,25 w Unibet
Stawka: 8/10
 
kwiat 0

kwiat

Użytkownik
[center:b49577ba6e] Steaua Bukareszt - Zagłębie Lubin [/center:b49577ba6e]

Jutrzejsze spotkanie rewanżowe w II rundzie eliminacji do LM. Lubinianie przed tygodniem przegrali na własnym stadionie 0:1 i zapewne dlatego kursy na ekipę Michniewicza są tak wysokie. Fakt, mistrzowie Polski grali mocno średnie spotkanie, nie realizowali założeń taktycznych. Głupio stracona bramka ze stałego fragmentu gry może być decydująca w tym dwumeczu. Jakby tego było mało to porażka w OE z Wisłą Kraków nie podniosła morali w zespole z Lubina. Wszystkie te aspekty przemawiają za ekipą z Bukaresztu. Ja jednak wierzę w nasz zespół i w umiejętności zawodników. Zagłębie od wielu lat nie grało na arenie międzynarodowej. Pierwszy mecz przed swoją publicznością na pewno związał piłkarzom nogi. Widać było brak zgrania w środku pola. Mam nadzieję, że trener Michniewicz da szansę gry od pierwszych minut zarówno Chałbińskiemu jak i Łobodzińskiemu, ponieważ są to zawodnicy, którzy kreują grę całej drużyny. System gry powinien wrócić do ustawienia 4-4-2. Kurs na x2 jest wg mnie bardzo wysoki a jak dla mnie szanse Zagłębia nie są w tym spotkaniu małe. Steaua nie grała rewelacyjnego spotkania. To Lubinianie grali futbol w stylu Arboleda -&gt; ktoś z przodu. Liczę na dobre spotkanie i walkę do ostatniego gwizdka.

Mój typ: x2 @ 3.20 Unibet
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
Leviada Talin - Crvena zvezda Belgrad
Typ under 2.5
kurs 1.8
BetGun
Crvena Zvezda to napewno lepszy zespol od mistrza Estonii mysle ze napewno nie beda murowc bramki aby dowiesc korzystny wynik ale beda grac pilke n i tez atakowac ... Zespol z Estoni napewno rzuci sie od pierwszych minut do ataku ale zespol z Belgradu przetrzymaja ten szturm poniewaz sa mocniejsci nie wiem co pisac szczerze mowiac ale mysle ze bedzie under

Steua - Zaglebie
typ under 2.5
kurs 1.8 ~~
W tym spotkaniu podobnie do powyzszego mocniejszy zespol czyli steua ma przewage jednego gola i takze nie bedzie sie bronic mysle ze beda chcieli pokazac ze sa lepsi i takze strzela 1 lub 2 bramki mysle ze zaglebie z tak slaba gra pozycjna nie pokusi sie o zadnego gole typ 1-0 lub 2-0

Ejsberg- Debrecen
typ under 2.5
kurs 1.8 ~~

Ejsberg takze wygralo 1;0 na Węgrzech u siebie na stadionie sa mocni traca malo bramek w lidze 7 bramek na 8 meczy mysle ze nie pozwola na rozstrzelanie sie przeciwnikowi i takze beda chcieli pokazac ze sa lepsi i nalezy im sie awans
typ 1-0
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Sarajevo FK - Genk
typ 2
kurs 2,30


Rewanżowe spotkanie w Eliminacjach do Ligi Mistrzów zapowiada się bardzo ciekawie. Nikt w pierwszym spotkaniu między tymi drużynami nie spodziewał się takiego przebiegu zdarzeń. Sarajevo drużyna która nie posiada żadnych większych osiągnięć na arenie europejskiej pokonała w pierwszym meczu wyjazdowym świetną drużynę Belgijska - Genk. Wynik napewno zaskakujący bo 2-1 dla Sarajeva. Trzeba przyznać iż Genk poprostu zlekceważył przeciwnika i wynik napewno jest przestrogą przed rewanżem. Czy goście wyciągneli jakieś pozytywne strony z pierwszego meczu ? Napewno tak. Do dzisiejszego spotkania drużyna gości będzie maksymalnie zmobilizowania - bo trzeba podkreślić iż trener na ten sezon wyznaczył sobie uzyskanie awansu do fazy grupowej w LM. Genk do tego spotkania przystąpi w dwóch znanych mi wariantach. Mówi się iż Genk dzisiaj będzie grał w zestawieniu 4-3-3 oraz 4-5-1 więc tak czy inaczej zestawienia te są ofensywne i nikt nie zamierza się bronić . Trener gości zapowiada iż wygrają jeżeli tylko zarzucą swój styl gry. Jeżelit ak się stanie to ja nie mam wątpliwości która drużyna wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko.

Składy obu drużyn:

FK Sarajevo: Alaim, Hadzic, Basic, Milosevic, Muharemovic, Bucan, Grujic, Maksimovic, Saraba, Babic, Rascic

C Genk: Bailly, Cornelis, Matoukou, Caillet, Mikulic, De Decker, Toth, Vrancken, Alex, Soetaers, Bosnjak

Reasumując, drużyna z Sarajeva spisuje się bardzo dobrze ale szczerze wątpie iż będą oni zdolni wygrać ten mecz. Genk to jednak klasowa drużyna z dobrej europejskiej ligi i dla władz klubu wręcz byłoby ośmieszeniem sie jeżeli ten mecz zostałby przez Genk przegrany.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom