>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

2. Runda Kwalifikacji do Ligi Europy - REWANŻE (26.08.2021)

Status
Zamknięty.
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Co ma jedno do drugiego? Podając jakiś typ na forum jestem zobowiązany go zagrać? To może odwróćmy to sytuację i czepiajmy się tych co coś grają a nie podają tego na forum.
Nie chodzi o typ, tylko że piszesz z pewniaka że można iść w ciemno.Możemy odwrócić sytuacje, dyskutujemy nt meczu bez konkretnego typu, i po to to właśnie robimy żeby każdy sobie rozkminił w którym pójdzie kierunku a nie dostawał pefki na tacy w które boimy się wchodzić.
 
Ostatnia edycja:
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Co ma jedno do drugiego? Podając jakiś typ na forum jestem zobowiązany go zagrać? To może odwróćmy to sytuację i czepiajmy się tych co coś grają a nie podają tego na forum.
Prawnie nie, ale podając jakiś typ - OWSZEM NALEŻY GO SAMEMU GRAĆ bo jak coś się samemu gra na co się wyłożyło kasę to inaczej się podchodzi do analizy i wszystkiego. Ja zawsze to co podaję na forum to gram. Od 9 lat nie zdarzyło mi się ani razu podać coś czego sam nie zagrałem. Jeśli sam nie gram w ogóle nie podaję typu tylko piszę, że można pójść w tą lub inną stronę, ale sam tego nie gram. A dodatkowo jak gram coś za grubszą kasę to też o tym piszę na forum.

Pamiętam ciebie z dawnych czasów jak ciągle się o coś kłóciłeś i widać zostało tak do dzisiaj gdzie sam odczułem to podczas Euro gdzie zamiast podawać typy to mnie wciąż krytykowałeś.

Jesteś na tym forum już dość długo, żeby widzieć jak nie lubiani są typerzy co coś podają a tego sami nie grają. Mówi się o nich, że grają na zapałki albo wirtualnie... Więc zdecydowanie, albo przy typie się powinno pisać, że się go nie gra samemu albo nie podawać wcale typu.

A co do tych co coś grają, a nie podają to sam się zaliczasz bo masz wiedzę i siedzisz w bukmacherce długo, a nie masz swojego tematu i nawet nie podajesz typów w działach... I żebyś mi za chwile nie wrzucił tematu, że jak zagrałem na Euro fazę pucharową to nie podałem typu - wynikało to tylko z tego, że tak przejechałem się z przewidywaniami po meczu Francja vs Szwajcaria, że zwątpiłem w swoje własne umiejętności i grając fazę pucharową pomyślałem, że jak stracę to wyłącznie sam, a nie ktoś przeze mnie jeszcze ucierpi. To się nazywa właśnie odpowiedzialność, również za innych. Bo forum czytają różne osoby, nie tylko zarejestrowane, w tym nałogowi hazardziści i nie chcę aby ktoś ładował kasę na moje typy, które nie wchodzą. Wiem, że na forum to rzadkość bo jest słynna zasada: "że każdy gra na własną odpowiedzialność" ale ja nie tylko w realu, ale i w necie chcę brać odpowiedzialność za własne słowa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
psychol32 414,2K

psychol32

Użytkownik
adamo80 adamo80 chciałbyś grać na takie zapałki na jakie ja gram. Forum służy również do dyskusji i wymiany poglądów a nie tylko podawania typów. Więc kiedy mam chęć to je podaje i nic ci do tego. Nie mam też obowiązku posiadać swojego tematu. Miałem temat czy nawet dwa ale przez brak regularnie podawanych typów oraz to że 95% moich zakładów są to zakłady live uznałem że nie ma sensu go prowadzić . Tak więc adamo80 adamo80 pilnuj swojego nosa i nie mów mi co mam robić. Bo oczywiście mogłem napisać swoją opinię co do meczu Legii ale nie musiałem dodawać kursu skoro tego nie grałem. Ale też nie będziesz mi tu wypominał że nie prowadzę tematu czy też podaję że za mało typów.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom