>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2 pytanka

S 0

sobolpl

Użytkownik
Czy mógłby mi ktoś tak na chłopski rozum przetłumaczyć na czym polega Cash Out? Łopatologicznie, bo nie mogę zrozumieć o co w tym chodzi. Napisane jest, że można zminimalizować straty albo zwiększyć zyski ale jak?
Podczas rejestracji podałem kod, który wyglądał mniej więcej tak &quot;AOL020&quot;. Miał być to kod, który zapewniłby mi 20€ na pierwszy zakład. Na innej stronce widziałem, że kod wyglądał tak &quot;BBL222&quot; - czy coś takiego. Który jest prawidłowy i czy mogę obstawić za 20€ bez obawy o stratę?
Dziękuję za pomoc.
 
gawin 0

gawin

Użytkownik
Cashout z tego co się orientuję polega na layu tego co zagrałeś. Jak stawiasz va bank na drużyne A po czym widzisz że gra ona piach a nie masz kasy na lay możesz skorzystać z opcji cash out, wtedy odzyskać część postawionych pieniędzy. To samo się tyczy przypadku kiedy drużyna na która postawiłeś wygrywa a ty chcesz wycofać się z rynku. Cash out pozwoli ci w takim wypadku odzyskać stawkę która grałeś + część zakładanej wygranej
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Czyli prościej mówiąc, stawiasz w dziesiątej minucie załóżmy 200 na Benficę z United. W trakcie, gdy Portugalczycy prowadzą 1-0 możesz wycofać zakład przez kliknięcie Cashouta i odzyskać stawkę, wraz z mniej więcej połową wygranej. Gdy Giggs strzela bramkę remisową i widzisz co się dzieje, to masz możliwość zwrotu około 160-180 zł. Oczywiście nie są to dokładne wyliczenia, ale na czym to polega już wiesz.
Na Unibecie mają fajny, na BF podobnież też ????
 
gawin 0

gawin

Użytkownik
Dokładnie. Bardziej opłaca się layować samemu postawiony zakład niż korzystać z cashout, ale tak jak napisałem - może się zdarzyć że na lay zabraknie kasy
 
Do góry Bottom