>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

2 promocje w Skrill - Masz szansę nawet na 40PLN za darmo!

L 0

lucja

Użytkownik
Ja osobiście zwrotu nie dostałam i skrill poinformował mnie, że to właśnie dlatego, ze wpłata została dokonana przez przelewy24 natomiast musi byc wpłata bezpośrednia (tak twierdzili). Jak więc w końcu jest?
 
M 0

mizziek22

Użytkownik
Kurcze, a ja zarejestrowałem się wczoraj ale nie z tego linku tylko poprzez stronę główną.
Pieniędzy jeszcze nie wpłaciłem da się jakoś skorzystać z bonusu?
Pozdrawiam
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ja osobiście zwrotu nie dostałam i Skrill poinformował mnie, że to właśnie dlatego, ze wpłata została dokonana przez przelewy24 natomiast musi byc wpłata bezpośrednia (tak twierdzili). Jak więc w końcu jest?
Musiałaś złamać inny punkt regulaminu Przelewy24 kwalifikują się do otrzymania bonusu.
urcze, a ja zarejestrowałem się wczoraj ale nie z tego linku tylko poprzez stronę główną. Pieniędzy jeszcze nie wpłaciłem da się jakoś skorzystać z bonusu? Pozdrawiam
Napisz do supportu.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ja osobiście zwrotu nie dostałam i Skrill poinformował mnie, że to właśnie dlatego, ze wpłata została dokonana przez przelewy24 natomiast musi byc wpłata bezpośrednia (tak twierdzili). Jak więc w końcu jest?
Taka promocja jest tylko u nas. Nie zarejestrowała się Pani poprzez naszą stronę. Nie mogę pomóc.
p.s Przed rejestracja najlepiej wyczyścić ciasteczka w przeglądarce, a następnie wejść przez link, który jest w pierwszym poście.
 
L 0

lucja

Użytkownik
To nie prawda, rejestracja na pewno była przez link z forum, zresztą Pan mówi co innego, a skrill co innego (oni twierdzą, że to dlatego, że wpłata przez p24), warunki spełnione, a pieniędzy jak nie było tak nie ma...
 
Do góry Bottom