>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2 osoby z tej samej rodziny = bonus?

W 11

wojjtas

Użytkownik
Cześć! Mój brat wszedł w pełnoletność i chce założyć sobie konto na bet365, ale ja już tam mam konto trochę czasu i wykorzystałem bonus 100% od depozytu. Czy dla niego też będzie przewidziany bonus?
P.S. prawdziwa sytuacja, nie chodzi o naciągactwo ????
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Cześć! Mój brat wszedł w pełnoletność i chce założyć sobie konto na bet365, ale ja już tam mam konto trochę czasu i wykorzystałem bonus 100% od depozytu. Czy dla niego też będzie przewidziany bonus?
P.S. prawdziwa sytuacja, nie chodzi o naciągactwo ????
Niestety nie otrzyma on bonusu. Takowy jest przewidziany na jedno IP/domostwo etc.
 
S 212

synpresleja

Użytkownik
otrzymać otrzyma,wypłacić wypłaci,ale nie jest to zgodne z regulaminem.
wiem bo u mnie domownik też zakładał ,zgarnął bonus i coś tam wypłacił...
niech się potem przy kolejnej wypłacie nie zdziwi.
 
dzuriuser 0

dzuriuser

Użytkownik
Witam
Podinam się do pytania z tą różnicą, że nie mieszkam od dobrych 5 lat pod tym samym adresem z innym członkiem rodziny który wykorzystał bonus. Jednak w przypadku weryfikacji na dowodzie mamy ten sam adres, czy można to jakoś udowodnić ?
Dodam że chcę założyć tam konto ponieważ dotychczasowy buk nie ma wszystkich spotkań i zastanawiam się czy podać swoj aktualny adres zamieszkania czy ten z dowodu i na ktory posiadam konto bankowe?
Będe wdzięczny za nakierowanie
 
C 0

chamakolej

Użytkownik
Jeśli zarejestrujesz konto na ten sam adres to bonus ci się nie należy, ale z automatu dostać go możesz jeśli się będziesz ubiegał. Problem może - ale nie musi - wystąpić przy wypłacie gdy analizują dokładniej konto. Jeśli faktycznie mieszkasz gdzie indziej to będziesz musiał osobno potwierdzić adres zamieszkania jeśli jest inny niż na dowodzie, listem który Ci wyślą albo jakimś rachunkiem, wyciągiem z banku
 
M 9

mansur88

Użytkownik
Swego czasu moi dwaj znajomi, którzy mieszkali w akademiku i korzystali z tego samego łącza także zgłosili się po bonus (jeden dwa miesiące wcześniej od drugiego). Oczywiście pierwszy dostał bonus, a drugi nie, ponieważ bet dopatrzył się dwóch kont z jednego gospodarstwa domowego.
 
D 1,9K

dazol3

Użytkownik
Moja sytuacja:
4 lata temu zalozylem konto na dane mojej ciotki. Jakoze jestem juz pelnoletni to kilka dni temu zalozylem konto na swoje dane i ku mojemu zaskoczeniu bet365 dal mi bonus od wkladu do 200zl. Wplacilem 20zl wiec dostalem 20zl bonusu. Ugralem troche szmalcu i na koncie mam 930zl. Co ciekawe na czacie pisali mi ze wszystko jest Ok bo skoro system przyznal mi bonus to mimo tego iz na ten sam adres byl juz wykorzystany - wszystko jest Ok.
Strasznie martfie sie wyplata i zastaanawiam sie czy nie da sie jakos wyprac tych pieniedzy xd
wpadlem na pomysl ze zagram w pokera sam ze soba i przegram wszystkie pieniadze z nowego konta na stare. Da sie w ogole tak? Co o tej calej sytuacji myslicie??? Czy bet365 zawsze z automatu przyznaje bonust????
 
Do góry Bottom