>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

2 na 100 kuponów / 86% zysk ?

I 0

i3izon85

Użytkownik
Witam, zastanawia mnie jedna rzecz:
Jak to się dzieje że kurs na &quot;powyżej 6,5 gola z wiekszości jest w granicach 1.01 mówię tu o giełdzie na betfair.
Grałem wiele meczy i widziałem że są takie które się kończą powyżej 6,5 gola
Teraz przychodzi do głowy system i statystyki których w internecie jest wiele. Ze statystyk wynika że srednio 5 na 100 spotkań piłki nożnej kończy się wynikami powyżej 6,5 gola. Jaki jest tego wniosek ? Właśnie.
Obecnie jestem w kraju z którego nie mogę grać. Programy maskujące IP tu nie działają, ale podyskutować można.

System o którym myśle po powrocie do kraju to:
Gra prostej progresji z myślą o podwojeniu wkładu na zasadzie:
Grając 100 spotkań po kursie 1,01 że będzie powyżej 6,5 gola
- wpadnie jedno zdarzenie zwraca nam się stawka w 93% ( -7% prowizja srednia na rynku powyżej/poniżej 6,5 gola)
- wpada powyżej 1 spotkania mamy zysk w postaci około, 86 % zysku + kapitał obstawiony na 100 spotkań lub maxymalnie z założenia że 5 to maxymalny pułap 475% zysku.
Wiem że wiele jest klikania i obstawiania na ten system. Nie co dzień zdarza się 100 meczy by grać 100 dziennie, ale statystycznie wychodzi na to ze średnio jest około 3000 meczy miesiecznie co mówi nam około 100 na dzień, myśląc w skali globalnej.

Teraz teoria.
Posiadając początkowo 100 Euro wyprzedajemy po kursie 1,01 jedno euro mamy 100 kuponów. Wpada 1 wygrywamy 93 % kapitału. Wpada więcej za każdy kolejny mamy 93% wygranej. W teorii zainwestowaliśmy 100 Euro, wpadły 2 kupony. 2 kupony razy 93 euro minus 100 inwestycji daje : 86 euro zysku. Pomijając możliwość wyciągniecia 475 Euro. To raczej już cud :p

Czekam na opinie
 
D 77

dalik

Użytkownik
Niedziela: 142 spotkania - 3 mecze z over 6.5
Sobota: 185 spotkań - 7 z over 6.5
Oczywiście nie wiadomo czy Betfair będzie miał w ofercie spotkania, gdzie było over 6.5
 
K 14

kempmarek

Użytkownik
same statystyki to nie wszystko
i np w sobote skoro było 185 spotkan jak ktos tu podał to niestety ale u/o 6,5 mógł byc wystawiony maksymalnie w połowie tych zdarzen a nawet w około 30 %

czy buki to idioci? i meczach underowych gdzie pada 1-0 i taka jest srednia (a według sredniej dobierane są wysokości u/o) którys buk da u/o 6,5 ???
wiadomo ze nie..................
 
I 0

i3izon85

Użytkownik
Jestem na Alasce i Tor tu nie dziala... Tzn dziala obstawianie przez www, ale programy do tradingu tu nie chodzą :p
Wracajac do tematu:
Chodzi o PIŁKE NOŻNĄ
Na Betfair wszystkie mecze mają rynki do 6,5 gola, do dodatku kilka sie trafia nawet do 8,5 :p Oczywiscie chodzi o LAY
Jeszcze raz.
Przykład:
Kapitał 100 Eur
Ilość zagranych meczy 100
Zakład o wartości 1 Euro
Kurs 1.01 ( na Betfair ) wyprzedany na LAY czyli 100 razy stawka: 100 razy 1 Euro wygrana, minus około 7% na tym rynku. Zysk z Wygranej około 93 Euro

Przykładowo
Napisał Dalik -&gt;

Niedziela: 142 spotkania - 3 mecze z over 6.5
Koszt zagrania tych spotkań wyniusł by 142 Euro. Wygrana z tych spotkań to 3 razy po 93 Euro. Wynik 279 już po odjęciu prowizji minus wkład 142 Euro wynosi 137 Euro za niedziele. W teori wyszło około 90 % zysku z wkładu.
A za Sobote 466 Euro / Procent jesli zakładamy ze 1 Euro to 1 procent
Co wam to mówi teraz. Jaśniej ?
Dla testów można spróbować 1 centa obstawiać za wygraną 1 Euro. Wiele pykania ale wyjdzie to samo :p
 
I 0

i3izon85

Użytkownik
Kursy Over 6,5 gola / sprawdzenie kursów przed rozpoczęciem meczu.
Norwich v West Ham Sat 15 Sep
Kurs 1.02 na Lay przed meczem
Arsenal v Southampton
1.03
Aston Villa v Swansea
1.01
Nie wydaje mi się że to jest głupota. Bo w przeciwnym razie jeśli by kupować mecze po kursie 1% zysku od kapitału przy kursie 1.01 to wielkie ryzyko. Ale w większości by sie zarobiło. A co z mniejszością ? Właśnie te 100% o których pisałem.
Aż mnie korci by to przetestować w realu.
ps kursy 1.03 spadną na live do 1.01 max do 8-10 minuty meczu
ps przypominam że mówie o betfair :p piłce nożnej
 
D 77

dalik

Użytkownik
Jednego chyba nie zrozumiałeś.
Ja podałem wszystkie mecze jakie na livescore mi wyskoczyły ale na Betfair może się okazać, że będą wystawione mecze, w których nie padnie żadne over 6.5 albo zabraknie cio gotówki i postawisz o 2 mecze za mało, a w nich padnie over 6.5
W meczach kobiet i dzieci pada dużo bramek, ale tam niestety kursy są wyższe niż 1.01
 
S 45

sikorrrr

Użytkownik
Jestem na Alasce i Tor tu nie dziala... Tzn dziala obstawianie przez www, ale programy do tradingu tu nie chodzą :p
To sobie problem znalazłeś. Po co Ci programy typu Geeks do piłki nożnej? Tak szybko się kursy zmieniają, że nie nadążasz sobie ich odświeżyć? Bezsens
Co do ,,systemu&#39;&#39;. Zachowaj gotówkę i kup sobie coś przydatnego
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Witam, mnie osobiście to zaciekawiło. Jako że w temacie tradingu dopiero się uczę i nie gram za real cash, więc chciałbym zadać proste dla wielu pytanie.
Czy to co zrobiłem tutaj: http://cubsonart.com/upload/images/over65bram.jpg to właśnie ta metody gry opisana w tym temacie ?
Przejrzałem szybko ten sezon w angielskiej Premier League i over 6,5 wystąpił 10 razy w dotychczasowych 198 meczach.
Grając to po 1,01 mielibyśmy przy 5% komisji na betfair:
100-5=95e
95*10=950
950-198j.=752j. na czysto.
Grając po 1,02 mielibyśmy przy 5% komisji na betfair:
50-2,5=47,5e
47,5*10=475
475-198=277j. na czysto.
Statystyki:
BPL: 10 z 198 meczy over 6,5 (10*93-198=732)
Serie A: 1 z 180 meczy over 6,5 (93-180=-87)
Liga BBVA: 6 z 170 meczy over 6,5 (6*93-170=388)
Bundesliga: 2 z 153 meczy over 6,5 (2*93-153=33)
Eredivisie: 7 z 153 meczy over 6,5 (7*93-153=498)
Championship: 7 z 300 meczy over 6,5 (7*93-300=351)
Coś zabardzo tu zielono - przynajmniej tak mi się wydaje.
Moje pytanie brzmi czy aby napewno znajdzie się ktoś kto przyjmie od nas taki zakład po kursie 1,01 ?
(Jestem nowy, a obserwować kursy podczas przerwy zimowej jest dość cięrzko z uwagi na małą liczbę spotkań)
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Dzisiaj w angielskich ligach rozegrano w sumie 65 meczy, w 5 z nich padło over 6,5 bramki (lay under 6,5).
Grając na betfair, zainwestowalibyśmy 130 euro (2e na każdy mecz).
Wygrana to: 5*186=930 euro
Zysk: 930 euro - 130 euro = 800 euro zysku.
Czy aby na pewno ktoś po drugiej stronie przyjmie mój zakład po kursie 1,01 ?
Dzisiejszy poranny mecz w Japonii, i kurs na lay under 6,5 był 1,04. Więc czy jest szansa że ja jak dam 1,01 to mi ktoś po drugiej stronie go przyjmie ?
Przykład tutaj:
http://cubsonart.com/upload/images/bf1.jpg
Czy takie zakłady mają szanse aby zostać przyjęte ?
 
adam_adam 181

adam_adam

Użytkownik
Dzisiaj w angielskich ligach rozegrano w sumie 65 meczy, w 5 z nich padło over 6,5 bramki (lay under 6,5).
Grając na betfair, zainwestowalibyśmy 130 euro (2e na każdy mecz).
Wygrana to: 5*186=930 euro
Zysk: 930 euro - 130 euro = 800 euro zysku.
Czy aby na pewno ktoś po drugiej stronie przyjmie mój zakład po kursie 1,01 ?
Dzisiejszy poranny mecz w Japonii, i kurs na lay under 6,5 był 1,04. Więc czy jest szansa że ja jak dam 1,01 to mi ktoś po drugiej stronie go przyjmie ?
Przykład tutaj:
http://cubsonart.com/upload/images/bf1.jpg
Czy takie zakłady mają szanse aby zostać przyjęte ?
Przed meczem nie... Musiałbyś poczekać kilka (jeśli nie kilkanaście minut) po rozpoczęciu i liczyć, że nie będzie gola. Tylko, że wtedy masz o te kilka, kilkanaście minut mniej na... minimum 7 bramek. Zależy jeszcze od meczu - bo np. dla Chelsea to i kilkanaście minut mogłoby nie wystarczyć na spadek do 1.01.
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Dzięki, za odpowiedź. Wydawało mi się to zbyt piękne aby mogło być prawdziwe.
A po kursie 1,02 ? Jak to widzisz ?
 
K 14

kempmarek

Użytkownik
Przejrzałem szybko ten sezon w angielskiej Premier League i over 6,5 wystąpił 10 razy w dotychczasowych 198 meczach.

o ile sie nie myle kurs na ower 6,5 wynosi na bet 365 okolo 26,0
wiec grajac plaska stawka wszystkie mecze 10x26 = 260
260 - 198 = 62j na plus
wiec po co kombinowac
mozna jeszcze odrzucic jakaa ilosc meczy..........
a tu tez niezly plus
Dzisiaj w angielskich ligach rozegrano w sumie 65 meczy, w 5 z nich padło over 6,5 bramki
5x26=130 - 65 = 65 wychodzi 100% czystego zysku
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
kempmarek tak się składa że nie mogę grać na bet365.
i pytam tylko i wyłącznie o betfair.
ps. nie musiales przeszukiwac bo te statystyki napisałem kilka postow wyzej ????
 
Do góry Bottom