>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2. Liga Żużlowa.

Status
Zamknięty.
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Wielki i potężny Holta, kolejny jego kapitalny występ. Pewnie nie wiedział, że będzie deszcz w Tarnowie i zabrał za sobą tylko jedną pieluchę, nie było na zmianę i musiał jechać cały mecz z pełną ;) Tak, napisze kolejny raz: Holta poważnie o żużlu już nie myśli. Nie wiem ile wziął w Poznaniu za podpis, media mówią że dużo ale wiadomo że Ostafiński pierd*li kocopoły dla kliknięć. Jakby Holta poważnie myślał o żużlu to zostałby w Rybniku i ścigał się na swoim torze w Rybniku, na którym czuje się świetnie i coś tam ciułał na wyjeździe ale złotówiarz czekał do ostatniej chwili na jakiegoś jelenia, który go przygarnie i zapłaci dużą kasę. Dobrze, że nie udało się ściągnąć go do Rzeszowa bo nie zdzierżyłbym oglądania dolara na Hetmańskiej. Do usłyszenia jutro w dziale ekstraligi i 1 ligi.
 
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Wielki i potężny Holta, kolejny jego kapitalny występ. Pewnie nie wiedział, że będzie deszcz w Tarnowie i zabrał za sobą tylko jedną pieluchę, nie było na zmianę i musiał jechać cały mecz z pełną ;) Tak, napisze kolejny raz: Holta poważnie o żużlu już nie myśli. Nie wiem ile wziął w Poznaniu za podpis, media mówią że dużo ale wiadomo że Ostafiński pierd*li kocopoły dla kliknięć. Jakby Holta poważnie myślał o żużlu to zostałby w Rybniku i ścigał się na swoim torze w Rybniku, na którym czuje się świetnie i coś tam ciułał na wyjeździe ale złotówiarz czekał do ostatniej chwili na jakiegoś jelenia, który go przygarnie i zapłaci dużą kasę. Dobrze, że nie udało się ściągnąć go do Rzeszowa bo nie zdzierżyłbym oglądania dolara na Hetmańskiej. Do usłyszenia jutro w dziale ekstraligi i 1 ligi.
coś mi się obiło że Holta za swój podpis dostał 350 tysięcy zeta ale nie wiem czy to prawda!!!!!!
 
M 73,6K

mazinho87

Użytkownik
Rawicz - Rzeszów 2 (2.41 fortuna)

Sts na poczatku wystawił na gości ponad 3, a teraz jest już 1.80. Wystarczy spojrzeć na składy:https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/r...-recycling-kolejarz-rawicz-texom-stal-rzeszow

Rzeszów dysponuje zdecydowanie mocniejszymi seniorami. Dwójka: Lampart i Miesiąc nie tak dawno jeździła w najwyżej klasie rozgrywkowej. Do tego jeden z najlepszych zagranicnych seniorów - Woelbert i calkiem mocna 2 linia : Łegowik i Krcmar. Gospodarze mają tylko "pewnego" Dróżdża i gościa Przyjemskiego. Reszta to jedna wielka zagadka. Zdecydowanym faworytem w tym meczu są goście, a buki nie ogarnęły tematu z tym kursem.

+ do tego dolozyc w fortunie, że Landshut wygra bieg juniorski po kursie 1.55 i mamy dubel z AKO ponad 4.00, a szansa na wejscie jest jakies 80 %

Powodzenia!:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +110
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Rawicz - Rzeszów 2 (2.41 fortuna)

Sts na poczatku wystawił na gości ponad 3, a teraz jest już 1.80. Wystarczy spojrzeć na składy:https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/r...-recycling-kolejarz-rawicz-texom-stal-rzeszow

Rzeszów dysponuje zdecydowanie mocniejszymi seniorami. Dwójka: Lampart i Miesiąc nie tak dawno jeździła w najwyżej klasie rozgrywkowej. Do tego jeden z najlepszych zagranicnych seniorów - Woelbert i calkiem mocna 2 linia : Łegowik i Krcmar. Gospodarze mają tylko "pewnego" Dróżdża i gościa Przyjemskiego. Reszta to jedna wielka zagadka. Zdecydowanym faworytem w tym meczu są goście, a buki nie ogarnęły tematu z tym kursem.

+ do tego dolozyc w fortunie, że Landshut wygra bieg juniorski po kursie 1.55 i mamy dubel z AKO ponad 4.00, a szansa na wejscie jest jakies 80 %

Powodzenia!:)
Z tym biegiem juniorskim nie bym był taki pewien, co prawda Norick powinien wygrać ale Bachuber nie jest takim pewniakiem moim zdaniem.. Wiadomo rybnik tez ma juniorke niepewna ale po kursie 1.55 bym nie ryzykował

COFAM WSZYSTKO TRZESNIEWSKI NIE JEDZIE, TYP POPIERAM W TAKIM RAZIE
 
M 73,6K

mazinho87

Użytkownik
Z tym biegiem juniorskim nie bym był taki pewien, co prawda Norick powinien wygrać ale Bachuber nie jest takim pewniakiem moim zdaniem.. Wiadomo rybnik tez ma juniorke niepewna ale po kursie 1.55 bym nie ryzykował

COFAM WSZYSTKO TRZESNIEWSKI NIE JEDZIE, TYP POPIERAM W TAKIM RAZIE
Tak - według tego co podaje PRzegląd Sportowy jedzie sam Chlebowski, któy ma problem z płynnym przejechaniem 4 okrążen..A jedzie na jednego z najlepszych juniorów w tej lidze, jak nie najlepszego - Bloederna i na potrafiacego plynnie jechac - Bachhubera.

Szansa na wygranie biegu juniorskiego przez Landshut wynosi 99,9 %. Żeby typ nie wszedł, Bloedern musiałby wjechac w taśme, a Bachhuber zdefektowac a bieg musialby sie zakonczyc wynikiem 3:0.
 
Sándor Tihanyi 40,1K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Rawicz - Rzeszow 2
Kurs 2
Sts

Rawicz bez Mastersa z niechcianym Kaczmarkiem i słabym Skorja. Kolejny sezon starego Baliego i niewiadomą z jego strony. Wart uwagi Drozdz i wiadomo Przyjemski. Rzeszów równa piątka seniorów z możliwością użycia Marcusa Birkemose, Kurs bardzo dobry do gry przy dziurawym składzie Rawicza


Jeszcze odważniej lekko Rzeszów -6.5 pkt
Sts
Kurs 3.74
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +53
M 11,5K

mumin89

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Dizisiaj tez ide w zwyciestow Rzeszowa tam ma kto jezdzic jest duzo liderow kurs 2.00 w sts do tego zagralem sobie

D.L:ampard wiecej 8.5 nie robmy sobie zartow Dawid w 2 lidze jednak powienien te 10 pkt w kazdym meczu przywiez jada z juniorami
 
A 350K

adams235

Znawca - Żużel
Typu na Rzeszów nie neguje...ale jeśli Rawicz pojedzie para Przyjemski-Brennan na juniorce lub nawet Goret jako 2 junior to mogą zyskać sporą przewagę...to para spokojnie na 1 ligę...ciśnienie w Rawiczu duże i pieniądze są na ten moment...osobiście nie obstawie ale jeśli miałbym już typować to minimalne handi na Rawicz bym wziął bo czuję jakąś niespodziankę...dodam że Krcmar pół sezonu leczył kontuzje a Woelbertowi spalił się w zimie cały park maszynowy to tak na marginesie...ale fakt Polacy mocno po stronie Rzeszy...
 
Ostatnia edycja:
A 350K

adams235

Znawca - Żużel
Ode mnie Woelbert under 9.5 kurs 1.9 Ewinner..2 bardzo trudne biegi plus nominowany,wątpię żeby jechał z taktycznej😉
Oraz Rawicz +6.5 sts kurs 1.37 do dubla z tennisem idealnie mi pasuje🙃😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +264
S 7,4K

scrobek

Użytkownik
Lampart - Baliński 1 1,92 forBet - Lampart porażka Dla Balliego to już bardziej Hobby, niż profesjonalna jazda, natomiast Dawid powinnien być pierwszą strzelbą rzeszowian. Liczone są wszystkie starty
 
Ostatnia edycja:
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Woelbert-Miesiąc 2 kurs 1.85. Lelek słabe starty, ale myśle ze w drugiej lidze nie będzie to problemem. Woelbert ma gorsze problemy personalne, spalony garaż i myśle ze to może przełożyć się na jego dyspozycje. W dodatku ma trudne biegi. Lelek powinien w każdym meczu walić po 11-12 pkt
 
S 7,4K

scrobek

Użytkownik
Lampart - Baliński 1 1,92 forBet - Dla Balliego to już bardziej Hobby, niż profesjonalna jazda, natomiast Dawid powinnien być pierwszą strzelbą rzeszowian. Liczone są wszystkie starty
Del
Post automatycznie złączony:

Ode mnie Woelbert under 9.5 kurs 1.9 Ewinner...2 bardzo trudne biegi plus nominowany,wątpię żeby jechał z taktycznej😉
Oraz Rawicz +6.5 sts kurs 1.37 do dubla z tennisem idealnie mi pasuje🙃😉
W Totalbet mamy bezpieczniejszą opcję Woelbert under 9,5 kurs 1,85 liczy się pięć pierwszych startów
 
M 11,5K

mumin89

Użytkownik
Sorki za Lamparta ale on się do jazdy nie nadaje jednak i przez niego Rzeszów przegra mecz a Rawicz wygra dzięki przyjemskiemu junior petarda
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Sorki że nie na temat ale jedno zdanie tylko - instytucja gościa strasznie mi się nie podoba. Przyjeżdża Przyjemski, wygrywa Rawiczowi mecz, pewnie niejeden raz tak będzie w sezonie a potem przyjdą play-offy, pokryją się terminy albo coś innego uniemożliwi występ Wiktorowi i potem taki Rawicz nie wyjdzie z 40. Już raz tak było że jechał Kubera, Smektała i Szlauderbach w Rawiczu a potem na PO byli potrzebni w Lesznie i zupełnie inna drużyna.
 
T 3,2K

TommyTom

Użytkownik
Pozdrawiam T TommyTom i myślę że warto takie zachowania upubliczniać bo przez takich użytkowników to forum z roku na rok wygląda coraz gorzej(patrz ostatnia sty w dziale NBA) Zresztą już pisałem podobnego posta rok temu... Może administracji da do myślenia by takie zachowania chociaż upominać bo przepraszam za wulgaryzm ale wkurwia jak gościu nie podaje swoich typów nie udziela się tu praktycznie , a nie potrafi sobie poradzić z własnymi emocjami i zostawia komentarze gdy typ piątkowy był nie trafiony. Gdzie próbuje atakować innego użytkownika wyśmiewając jego inny pomysł. Ręce opadają. Wczoraj hejterze Cię tu nie bylo bo dzial żużlowy był zielony Mój typ na Bobera under Holty czy Gały innych typerow mógł dać zarobić. Przykre to ale jakże prawdziwe.

T TommyTom czekasz tylko na błąd by komuś dowalić musisz być bardzo złośliwą osobą.

Proszę władze tego forum o przyglądanie się temu osobnikowi i ewentualnie wyciągnięcie konsekwencji
Dlaczego moderator tego nie skasował?Wszedłem w dział,a tu okazuje się,że wisi od tygodnia dla mnie jakaś laurką.Jak moderator ostatnio usunął mój komentarz,bo stwierdził,że to spam - to wypadało tak samo traktować innych użytkowników i takie wycieczki też usunąć.

Ale ja mu dałem tylko reputację i jeszcze ma pretensje.Ostatnio pisał mi o swoje wartości i ile to nie dał zarobić,także powinien się cieszyć,że kliknąłem reputacje.Dziś też mu dam za typ na Rzeszów.To zabronione?
Bardzo prosze o równe traktowanie wszystkich użytkowników przez osobę moderującą,a nie wpisy jednego się usuwa,a prowokacje drugiego już nie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom