>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2 konta, 2 właścicieli, 1 IP;)

ishar 0

ishar

Użytkownik
Takie pytanie:

Mam konto w unibet. Wykorzystałem w nim bonus 100%

Teraz ciekawi mnie, czy możliwy jest taki manewr, aby kolega założył ze swojego kompa nowe konto, oczywiście na SWOJE dane osobowe itp, wpłacił kasę, zgarnął bonus, a potem ja ze swojego kompa (na którym oczywiście gram na swoim koncie) stawiał zakłady z jego konta i ze swojego w międzyczasie. Wypłata oczywiście na konto bankowe kolegi.

W regulaminie nie ma (a może po prostu przegapiłem?) info o korzystaniu z 2 lub więcej kont na jednym IP. Jest tylko mowa o:
2.8 Właściciel Konta może posiadać tylko jedno Konto w Unibecie w danym czasie.
A przecież właścicielem 2 konta będzie kumpel i jak wcześniej wspomniałem, na jego konto wypłacana będzie ewentualna wygrana kasa;)

Czy ktoś z was praktykował coś takiego? Czy grozi to banem, mimo iż oficjalnie nie podpada pod regulamin? A może podpada;)?
 
sidney 4

sidney

Użytkownik
Wydaje mi się że można obstawiać z jednego IP z kilku kont. Rozpatrz sobie sytuacje jak ktoś chodzi np do kafejki internetowej i powiedzmy jest dużo ludzi którzy grają na internetowych bukach, wtedy co na to poradzić? Nie powinni nic Ci za to zrobić. Najlepiej napisz do supportu w tej sprawie żeby nie było nieporozumień ;-)
 
gwizd3k 39

gwizd3k

Użytkownik
jak pisalem do supportu w bat-at-home to odpisali mi że mozna zalozyc 2 konta na jednym IP z tym ze kasa musi byc wyplacana na imienne konta graczy zarejestrowanych u buka ????
 
darekaqq 83

darekaqq

Użytkownik
Ale jezeli konta beda zalozone z 2 roznych ip, i co jakis czas ip beda sie zmieniac to nie powinni miec pretensji, napisz moze do supportu, i powiedz ze kolega obstawia razem z Toba i razem obstawiacie u Ciebie w domu...
 
Do góry Bottom