>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2 Kolejka Premier League 24-26.08.2013 + Chelsea-Aston Villa 21.08

Status
Zamknięty.
I 7

imtari

Użytkownik
Wszyscy piszą o porażce Arsenalu z Villą, a nikt nie napisał że wynik tego meczu został wypaczony. Karny którego w żadnym wypadku nie powinno być no i ta czerwona kartka zupełnie niezasłużona. Ja chyba pocisnę Arsenal over 1.5 gola.
Jestem fanem Arsenalu, ale uważam że nie ma się co w tym przypadku okłamywać i wmawiać sobie, że wynik z Aston Villą był podyktowany czym innym niż naprawdę słabą dyspozycją całej drużyny.
Moim zdaniem wystawiona w tamtym meczu linia defensywna nawet pomimo formy nie stojącej na najwyższym poziomie nie była główną przyczyną tak słabej gry w tyłach. Co w takim razie zawiniło?? Arsenal już od dłuższego czasu gra bez klasycznego DM-a,ale w ostatnim sezonie rolę wsparcia dla obrońców i łącznika pomiędzy obroną a pomocą pełnił Arteta. To on jest w drużynie Arsenalu odpowiedzialny również za dyktowanie tempa gry kanonierów. W tym spotkaniu go zabrakło a duet Ramsey-Wilshere nie zapewnieli ani odrobiny wsparcia dla obrony.

Pomimo takiej a nie innej dyspozycji Arsenalu uważał bym na granie przeciwko nim w meczu z Fulham. To jest mecz w którym wynik może pójść w obie strony. Fulham wprawdzie swój ostatni mecz wygrało,ale byłbym dość ostrożny z typami na nich, bo w meczu z Sunderlandem delikatnie mówiąc nie zachwycali i to Sunderland był zespołem który po meczu mógł mieć do siebie spore pretensje. Ja ten mecz obejdę szerokim łukiem, jedyne nad czym się zastanawiam to czy nie skłonić się w stonę jakiegoś over-u. W obu drużynach formacje ofensywne przewyższają pod względem poziomu defensywę, więc niejako może być to zapowiedzią kilku bramek w tym spotkaniu.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Tottenham vs Swansea / over 2,5 @ 1,8 ( BetVictor )
Tottenham vs Swansea / BTS @ 1,83 ( BetVictor )
Dla mnie ten mecz jest najciekawszy jesli chodzi o typowanie. Obie ekipy sa w dobrej formie strzeleckiej. Obie maja kim straszyc z przodu oraz obie maja luki w obronach. Mysle, ze spokojnie zobaczymy w tym meczu kilka bramek i obie ekipy doloza sie do koncowego rezultatu. Co prawda Tottenham zagral nieskutecznie w meczu z Crystal Palace ale swoje okazje mial koncowy wynik powinien byc wiekszy. Juz w wyjazdowym meczu z Dinamo Tibilisi Tottenham pokazal, ze potrafi byc skuteczny pod bramka przeciwnika pomimo tego, ze Dinamo postawilo dosyc wysokie warunki. Swansea to samo. Wysoka porazka z ManU ale ze slabszymi rywalami potrafia zagrac agresywnie i wbic kilka bramek. Jak dla mnie over 2,5 w tym meczu wpadnie.
 
daamiano1 995

daamiano1

Użytkownik
Tak przeglądam dział i że nie ma tu jeszcze nic o meczu Everton - WBA...
Everton na inaugurację ligi zdobył tylko 1 oczko, ale u nich to &quot;normalka&quot; w pierwszym meczu. Mimo remisu zagrali bardzo dobry mecz. Najbardziej wyróżniającym się piłkarzem moim zdaniem był Ross Barkley strzelając pięknego gola. WBA przegrali swój pierwszy mecz 0:1, grając bardzo słaby mecz na swoim stadionie... i uwaga, oddali 1 celny strzał na bramkę rywala. W tym sezonie piłkarze WBA już nie mogą liczyć na pomoc Lukaku, który znajduję się w Chelsea.
Goodison Park to teren bardzo trudny do zdobycia punktów przez rywali. Ostatnie 6 meczów poprzedniego sezonu to wygrane, a w pięciu meczach rywale Evertonu nie zdobyli ani jednej bramki.
Podsumowując oba zespoły przewiduję tutaj pewną wygraną gospodarzy po kursie @ 1.52 Unibet. Dla tych odważniejszych polecam Everton -1 @ 2.40 Unibet.
Powodzenia !
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Everton - WBA
Everton powyżej 0.5 kartki
1.44
Bet365
+
Newcastle - West Ham
NU powyżej 1.5 kartki
1.90
Bet365
@ 2.75 Bet365
Głównym powodem tych typów są sędziowie. Mecz w Liverpoolu sędziować będzie East, który w ubiegłym sezonie gwizdał w 44 spotkaniach w których pokazał 147 żółtych kartek i 6 czerwonych. Mecz w Newcastle będzie rozgrywany pod czujnym okiem Phila Dowda, którego przedstawiać nie muszę. Ekipy przyjezdne w obu spotkaniach słynną z ostrej gry i moim zdaniem nie zabraknie kartek. Mecze te w moim odczuciu nie będą wielką ucztą dla finezji a przykładem typowej wyspiarskiej bitwy.
Fulham - Arsenal
Fulham DNB
2.62
Bet365
Tutaj nic więcej nie dodam od poprzedników, jedynie mogę się podpisać pod analizami. Fulham to bardzo ciekawa ekipa, ekipa, która zawsze była ciężka do ogrania na własnym terenie a transfery z tego okienka tylko podnoszą atrakcyjność tej ekipy. Arsenal nigdy mnie nie przekonywał i moim zdaniem ich maksem na Craven Cottage będzie remis. Dodatkowo warto mieć na uwadze ich mecz z Fenerbahce, który miał miejsce w tygodniu

Logius Kompany kontuzja, poza tym ja nie jestem zwolennikiem gry po niskich kursach na faworytów na wyjazdach
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
staleczka1947 34

staleczka1947

Użytkownik
Fulham - Arsenal
Te spotkanie rozpocznie 2 kolejkę Premier League. Faworyta jednoznacznie trudno wskazać, chociaż wyrastają na niego nieśmiele goście, a głosy na forum bardzo podzielone.
Arsenal w inauguracyjnej kolejce przegrał u siebie z Aston Villą, ale widać, że ten zespół ma potencjał i może równać do wyników osiąganych , kiedy za sterami ich zespołu był Martin O&#39;Neil . W tygodniu &quot;Kanonierzy&quot; pokonali na gorącym terenie Fenerhache 3-0 tłamsząc przy tym Turków.
Fulham rozpoczęło rozgrywki ligowe na pierwszy rzut oka dobrze, gdyż wygrali na boisku rywala(co w tamtym sezonie nie było ich mocną stroną) z Sunderlandem . Oglądałem, jednak skrót tego spotkania i goście nie mieli w tym meczu żadnej dogodnej okazji, a gola strzelili po rożnym, jednak gol, to gol .
&quot; The Cottagers&quot; podczas okienka transferowego wzmocnili rozgrywający Taarabt, bramkarz Stekelenburg, który w poprzednim spotkaniu był chyba najlepszym zawodnikiem i napastnik Bent, który na tą chwilę przegrywa rywalizację z &quot;Berbą&quot; , a trener nie zdecydował się na zmianę ustawienia .
Skład gospodarzy jest skonstruowany w większości z doświadczonych zawodników. Głośnych nazwisk poza wspomnianym Berbatovem próżno szukać, ale poza byłym snajperem Man UTD, można wyróżnić całościowo dość solidną obronę.
Goście natomiast nie poczynili żadnych wzmocnień, które mogły się znaleźć w pierwszym składzie.
Skład ma bardzo dziurawą obronę, a na domiar złego wypadł przed sezonem kapitan Vermaelen, pauzować będzie musiał Kościelny, którego powinien zastąpić Sagna, a na prawej obronie wtedy ujrzymy Jenkinsona . Siła ofensywna wygląda dużo lepiej. Grą kreuje najlepszy transfer &quot;Kanonierów&quot;, ubiegłego sezonu Cazorla . Na skrzydle jest bardzo błyskotliwy Walcott . A w środku grają po kontuzji Ramsey i wielki pechowiec, kreowany na nowego rozgrywającego Anglii Wilshere , warto nadmienić, że Walijczyk strzelił w środę bramkę.
Moim zdaniem goście będą chcieli sobie odbić stracone pkt z AV i dopiszą 3 &quot;oczka&quot; do swojego dorobku . Kopa powinno dać zwycięstwo w klasyfikacjach do LM, a także dodatkową motywacją dla Wengera powinien być fakt,że może bać się o swoją posadę .
Typ: Arsenal
Kurs - 2,00
Edit: Poprawione. Obiecuję wdrążanie się w nazwiska graczy jak i popełniania mniejszej ilości błędów. Pozdrawiam
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Fulham - Arsenal
Te spotkanie rozpocznie 2 kolejkę Premier League. Faworyta jednoznacznie trudno wskazać,chociaż wyrastają na niego nieśmiele goście,a głosy na forum bardzo podzielone.
Arsenal w inauguracyjnej kolejce przegrał u siebie z Aston Villą,ale widać,że ten zespół ma potencjał i może równać do wyników osiąganych kiedy za sterami ich zespołu był Martin O&#39;Neil . W tygodniu &quot;Kanonierzy&quot; pokonali na gorącym terenie Fenerhache 3-0 tłamsząc przy tym Turków.
Fulham rozpoczęło rozgrywki ligowe na pierwszy rzut oka dobrze,gdyż wygrali na boisku rywala(co w tamtym sezonie nie było ich mocną stroną) z Sunderlandem . Oglądałem,jednak skrót tego spotkania i goście nie mieli w tym meczu żadnej dogodnej okazji,a gola strzelili po rożnym,jednak gol,to gol .
&quot;The Cothers &quot; podczas okienka transferowego wzmocnili rozgrywający Taarabt,bramkarz Stekelenburg,który w poprzednim spotkaniu był chyba najlepszym zawodnikiem i napastnik Bent,który na tą chwilę przegrywa rywalizację z &quot;Berbą&quot; ,a trener nie zdecydował się na zmianę ustawienia .
Skład gospodarzy jest skonstruowany w większości z doświadczonych zawodników. Głośnych nazwisk poza wspomnianym Berbatovem próżno szukać,ale poza byłym snajperem Man UTD,można wyróżnić dość solidną obronę.
Goście natomiast nie poczynili żadnych wzmocnień,które mogły się znaleźć w pierwszym składzie.
Skład ma bardzo dziurawą obronę,a na domiar złego wypadł przed sezonem kapitan Vermalen,pauzować będzie musiał Kościelny,którego powinien zastąpić Mertescaker . Siła ofensywna wygląda dużo lepiej. Grą kreuje najlepszy transfer &quot;Kanonierów&quot; ubiegłego sezonu Corzola . Na skrzydle jest bardzo błyskotliwy Walcot . A w środku grają po kontuzji Ramsey i wielki pechowiec kreowany na nowego rozgrywającego Anglii Wilshere ,warto nadmienić,że Węgier strzelił w środę bramkę.
Moim zdaniem goście będą chcieli sobie odbić stracone pkt z AV i dopiszą 3 pkt do swojego dorobku . Kopa powinno dać zwycięstwo w klasyfikacjach,a także dodatkową motywacją dla Wengera powinien być fakt,że może bać się o swoją posadę .
Typ: Arsenal
Kurs - 2,00
Czytając te wypociny mam poważne zastrzeżenia, czy Ty aby na pewno masz ukończone 18 lat, bo styl wypowiedzi, literówki, liczne błędy interpunkcyjne i merytoryczne są na poziomie gimnazjum. Rada na przyszłość - przed znakiem interpunkcyjnym takim jak np. kropka czy przecinek nie stawiamy spacji, za to po już stawiamy. Fatalnie się to czyta, bo tekst bez ładu i składu. Może i się czepiam, ale aż żal patrzeć jak kaleczysz język polski.
Pomijając już tą interpunkcję, to kompletnie nie masz pojęcia o czym piszesz. Fulham to nie &quot;The Cothers&quot; tylko &quot;The Cottagers&quot;. Przekręcasz nazwiska piłkarzy. Kto to jest Corzola? Czyżby Wenger kupił nowego piłkarza?! Kto jest tym tajemniczym Węgrem, który zdobył bramkę z Fenerbahce? Ramsey? Poza tym Mertesacker (właśnie tak pisze się poprawnie jego nazwisko) nie zastąpi Koscielnego, bo on już gra w podstawowym składzie, więc siłą rzeczy nie sklonuje się i nie będzie grało dwóch Mertesackerów. Koscielnego zastąpi ktoś inny (prawdopodobnie Sagna, a na boku za Sagnę zagra Jenkinson).
Takie wypociny powinny być z miejsca kasowane, no chyba, że będzie chciało Ci się to poprawić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
logicus 139

logicus

Użytkownik
Drużyna o szerokiej kadrze walcząca o mistrza PL zmierzy się z zespołem, który będzie walczył o utrzymanie. W Cardiff zrobili dwa dobre transfery w obronie, dzięki czemu mogą walczyć, ale nie widzę siły ognia. Zresztą o czym my mówimy. Dwóch zawodników City jest wartych więcej niż cały zespół rywala z ławką i trenerem, ale wiem, że nie o to chodzi.
Chodzi raczej o to, że Cardiff z WestHam wystawiło 2 defensywnych pomocników i tak muszą grać cały czas. To jednak z takim rywalem jak ManC powinno się skończyć wysokim posiadaniem i ostrzałem bramki przez miastowych. Jedyna korzyść Cardiff w tym spotkaniu to osłabienie ManC na środku obrony ze względu na kontuzje Richardsa i Kompany&#39;ego, ale podobno Nastasic trenuje od tygodnia z pełnym obciążeniem i powinien sobie poradzić w środku obrony z Lescottem. Poza tym Pellegrini znowu da dwóch defensywnych pomocników i nie ma problemu. Reasumując Cardiff nie ma czym ukłuć i nie ma się czym wybronić. Wyniki z pierwszych spotkań również sugerują wygraną City.
Moim zdaniem większą szansę ma Real, żeby się odbić od ściany w Granadzie lub Barca żeby się pośliznąć w Maladze. Oni w międzyczasie grali mecze (kolejno z Al-Saad i z Atletico), a tutaj wszyscy powinni być w pełni sił. Dlatego uważam, że kurs na City to value, bo na miejscu buka więcej niż 1,2 bym nie dał. Skoro z kilku zdań zrobiło się kilkanaście, to podam typ:
Cardiff - Manchester City
Cardiff - Manchester City HC-1
Robson// wpisuj kurs i nazwę buka z którego bierzesz typy!
Pinnacle
1,455
1,775
 
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
Moim skromny zdaniem w tej kolejce PL nie ma godnych uwagi meczy , co innego w innych ligach. Bardzo ciekawy jest kurs na zwycięstwo Milanu chociażby.
Dużo osób po meczu LM kieruje się wygraną Arsenalu ,a to duży błąd.
Podobnie Man City - nie opłacalne ryzyko po takim kursie.
 
yrek 15,2K

yrek

Użytkownik
Zastanawia mnie dlaczego wszyscy pomijają mecz Hull - Norwich.
Oczywistym jest, że Norwich ma silniejszy skład i są już ograni w PL, ale Hull jako beniaminek gra z dodatkową mobilizacją, do tego na własnym stadionie. Jeżeli myślą o utrzymaniu, muszą z średniakami zdobywać pkt. w dodatku u siebie. Zawodnicy Hull w meczu z Chelsea wypadli obiecująco, mimo porażki 2:0. Mogli nawet pokosić się o niespodziankę jednak zabrakło trochę skuteczności. Hull w 2 połowie grali wyrównany mecz, a Tom Huddlestone, który wszedł na boisko w 2 połowie pokazał dobry futbol. W dzisiejszym meczu najprawdopodobniej wyjdzie w 1 składzie. Co do Norwich to na wyjazdach nie grają na miarę swoich możliwości. Generalnie mój typ:
Hull - Norwich 1 2.40 ✅ (1:0)
Hull - Norwich 1x 1.36
✅ (1:0)
bet365
 
M 125

max-payne

Użytkownik
Zawodnicy Hull w meczu z Chelsea wypadli obiecująco, mimo porażki 2:0. Mogli nawet pokosić się o niespodziankę jednak zabrakło trochę skuteczności.
Na pewno oglądaliśmy ten sam mecz? Nie przypominam sobie żadnych dobrych okazji po stronie Hull poza jedną główką w drugiej połowie. Druga połowa była wyrównana, bo piłkarzom Chelsea nie chciało się już tak jak w pierwszej, taka specyfika Mourinho.
W tym meczu to bardziej szedłbym w kierunku under 2,5, Hull w zeszłym sezonie, gdy awansowało do Premiership zdobyło tylko 61 goli, to mniej niż Peterborough, które wówczas spadło z ligi, nawet komentatorzy o tym wspominali.
 
yrek 15,2K

yrek

Użytkownik
Na pewno oglądaliśmy ten sam mecz? Nie przypominam sobie żadnych dobrych okazji po stronie Hull poza jedną główką w drugiej połowie. Druga połowa była wyrównana, bo piłkarzom Chelsea nie chciało się już tak jak w pierwszej, taka specyfika Mourinho.
W tym meczu to bardziej szedłbym w kierunku under 2,5, Hull w zeszłym sezonie, gdy awansowało do Premiership zdobyło tylko 61 goli, to mniej niż Peterborough, które wówczas spadło z ligi, nawet komentatorzy o tym wspominali.
Pamiętam 2 dobre okazji + 3-4 blokady obrońców, gdyby nie to, mogłoby wpaść. Zgadzam się, że CFC w 2 połowie nie grało zbyt dobrze, pewnie też piłkarze jeszcze nie są w stanie grac całego meczu tak jak życzy sobie tego Jose i pewnie też oszczędzali siły, tak jak mówisz w myśl zamysłu trenera. Under też tu widzę ????
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
⚽Fulham vs Arsenal-Obie strzelą?Tak kurs:1,60✅

Fulham w pierwszej kolejce umierało wręcz na Stadium of Light w spotkaniu przeciwko Sunderlandowi i szczerze mówiąc do tej pory zastanawiam się jak oni mogli wygrać tamto spotkanie.Mieli jeden rzut rożny z którego strzelili gola,a tak to drużyna &quot;czarnych kotów&quot; cisnęła ich praktycznie całe spotkanie.Z drugiej strony zespół Jola to drużyna własnego stadionu,więc można się spodziewać więcej takich wyjazdów w tym sezonie w ich wykonaniu.Jednak gdy grają u siebie jest to całkiem inny zespół.Potrafią na Craven Cottage postraszyć najlepszych i myślę,że dziś mogą powalczyć z Arsenalem,a już na pewno strzelić gola.Berbatov prócz Ruiza wreszcie ma do pomocy kogoś jeszcze.Mowa oczywiście o uzdolnionym Marokańczyku Taarabcie.Arsenal zasłużenie w pierwszej kolejce przegrał z Villą i myślę,że tą łatwą przeprawą w pierwszym meczu el.LM złego wrażenia tak do końca nie zatrą.Jak zwykle coś szwankuje w grze obronnej,z przodu pojawia się nieskuteczność i gdy coś nie idzie Kanonierzy znów wyglądają jakby bili głową w mur.Wenger obiecywał że ruszy na zakupy,a teraz mam wrażenie że chyba do tych przysłowiowych sklepów nie dotarł albo były zamknięte.Dziś spodziewam się ciężkiej mimo wszystko przeprawy w spotkaniu z Fulham mając chociażby w pamięci mecz na Craven Cottage z poprzedniego sezonu ale o bramkę dla nich jestem dość spokojny.Ofensywa Arsenalu zawsze może być groźna,a Fulham to nie są wirtuozi jeśli chodzi o grę w defensywie.Kurs mógłby być ciut wyższy ale dobre i to co jest.
Bukmacher:STS
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna / Anglia / Premiership
Spotkanie: Stoke - Crystal Palace
Typ: Stoke
Kurs: 1,85
Bukmacher: WilliamHill
vs.

Analiza: Stoke w 2 kolejce angielskiej Premiership będzie się starał o pierwsze swoje zwycięstwo, a przeciwnikiem jego będzie beniaminek Crystal Palace. Przyjezdni przegrali swój pierwszy mecz skromnie, podobnie jak Stoke 1:0. W tabeli ligowej zajmują sąsiadujące ze sobą miejsca kolejno 12 i 13. Swój inauguracyjny mecz drużyna Stoke w starciu z Liverpool&#39;em mogli zremisować w 89 minucie strzelając karnego, lecz J. Walters nie popisał się wykonaniem tego rzutu karnego. Z latem zmienili nowego trenera, zobaczymy jak to się przełoży na ich gre. Gospodarze będą bez Palacios pomocnika, natomiast wątpliwe pozostaje czy zagra skrzydłowy Adam i napastnik Jones. Przejdźmy do gości. Zespół wskazuje na to, że będą musieli wiele pracy jeszcze w to włożyć, aby poprawić przynajmniej trochę swój poziom gry i żeby być konkurencyjnym w sezonie. Ich trener Holloway mówił, że jest niezadowolony z ich pierwszych występów, ale wciąż utrzymuje pozytywne emocje co ​​do ich losu w Premier League.
Goście do tego spotkania podejdą bez najlepszego ich strzelca jakim jest Murray (30 bramek), oraz dwóch skrzydłowych Bolasie i Thomas. Środkowy obrońca jak i zarówno sam kapitan drużyny McCarthy również w tym meczu nie zagra.
Ostatnich 6,7 meczy Stoke to same under 2,5, w tym meczu również na duży szał z bramkami nie liczę ale wszystko okaże się o 16:00 czasu UK na Britannia Stadium !
wynik: Stoke 2:1 Crystal Palace / ✅ zaliczony !
 
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Everton over 0.5 kartki✅ + Fulham strzeli gola✅
AKO - 2.02
bet365



Bardzo dobry typ podał bo86bo. Everton kartkę spokojnie powinien złapać. Łatwego zwycięstwa Evertonu tutaj nie widzę, będa musieli się sporo napociś, aby wygrać. Wśró piłkarzy Evertonu jest kilku wariatów jak Fellaini czy Piennar, którzy lubią kolekcjonowac kartki więc spokojnie ta jedna gdzieś tam się pojawi.

Dokładam gola Fulham. MIałem grać BTS, ale dla pewności zagram tylko gola Fulham. U siebie bywali mocni. Mówię bywali, bo w zeszłym sezonie tego nie było widac. Jednak Craven Cottage zawsze było mało gościnne dla silny ekip. MOc w Fulham jest spora, jest Berba, teraz doszedł Taarabt i oni potrafią zrobic różnicę na boisku. Gola strzela spokojnie. Nie gram BTS, bo kurs zdecydowanie większe nie jest, a po tym co Arsenal przeważnie gra na początku sezonu nie będę taki łakomy. W mojej opini to może być mecz, po którym Wenger zobaczy, ze nie ma takiej świetnej kadry i wzmocninia są potrzebne. Takie coś było 2 lata temu jak ograł ich 8-2 ManU. W tygodniu Arsenal grał daleko w Turcjii w dodatku sporo kontuzji, a na szpicy dalej Girodu, który ostatnio strzelił więc teraz nie powinno mu się to przydarzyć. Mnie spokojnie wystarcza gol Fulham.
 
D 6

dooberman

Użytkownik
Drużyna o szerokiej kadrze walcząca o mistrza PL zmierzy się z zespołem, który będzie walczył o utrzymanie. W Cardiff zrobili dwa dobre transfery w obronie, dzięki czemu mogą walczyć, ale nie widzę siły ognia. Zresztą o czym my mówimy. Dwóch zawodników City jest wartych więcej niż cały zespół rywala z ławką i trenerem, ale wiem, że nie o to chodzi.
Chodzi raczej o to, że Cardiff z WestHam wystawiło 2 defensywnych pomocników i tak muszą grać cały czas. To jednak z takim rywalem jak ManC powinno się skończyć wysokim posiadaniem i ostrzałem bramki przez miastowych. Jedyna korzyść Cardiff w tym spotkaniu to osłabienie ManC na środku obrony ze względu na kontuzje Richardsa i Kompany&#39;ego, ale podobno Nastasic trenuje od tygodnia z pełnym obciążeniem i powinien sobie poradzić w środku obrony z Lescottem. Poza tym Pellegrini znowu da dwóch defensywnych pomocników i nie ma problemu. Reasumując Cardiff nie ma czym ukłuć i nie ma się czym wybronić. Wyniki z pierwszych spotkań również sugerują wygraną City.
Moim zdaniem większą szansę ma Real, żeby się odbić od ściany w Granadzie lub Barca żeby się pośliznąć w Maladze. Oni w międzyczasie grali mecze (kolejno z Al-Saad i z Atletico), a tutaj wszyscy powinni być w pełni sił. Dlatego uważam, że kurs na City to value, bo na miejscu buka więcej niż 1,2 bym nie dał. Skoro z kilku zdań zrobiło się kilkanaście, to podam typ:
Cardiff - Manchester City
Cardiff - Manchester City HC-1
Robson// wpisuj kurs i nazwę buka z którego bierzesz typy!
Nie no nie żartuj...
Dla ciebie kurs 1,45 to value ?
Przeczytaj sobie pierw definicje value a dopiero potem pisz na fb ????
 
flpman 292

flpman

Użytkownik
Fulham - Arsenal Typ: over 2.5 Kurs: 1,70 Bet365 ✅✅✅
Cudów nie wymyślę więc co mnie mnie skłoniło do tego typu:
- Brak Stekelenburga, zagra niezbyt doświadczony Stockdale oraz brak Richardsona, którego zastąpi Riise co może sprawić kłopoty defensywie, która dopuściła do wielu groźnych sytuacji dla Sunderland w poprzednim meczu
- Bezbarwny poprzedni mecz w ofensywie Fulham, liczę, że dzisiaj w okolicznościach derbów Londynu na własnym stadionie lepiej wykorzystają potencjał z przodu i pokażą pazur, od pierwszych minut zagra nowy nabytek Scott Parker
- W Arsenalu również kłopoty w defensywie, oprócz dotychczasowych osłabień zabraknie jeszcze Koscielnego, zgodnie z przewidywaniami: Jenkinson, Sagna, Mertesacker, Gibbs
- Zdobyte 3 gole w Stambule praktycznie zapewniły awans do Ligi Mistrzów, co sprawi, że Kanonierzy do dzisiejszego spotkania mogą podejść ze spokojniejszymi głowami, a skoro Sunderland stworzył sobie sporo dogodnych sytuacji to, defensywa Fulham może być w jeszcze większych opałach
- Spodziewam się otwartego meczu w którym goli nie powinno zabraknąć, dlatego over 2.5 po minimalnie lepszym kursie niż w przypadku BTS
Składy:
Fulham: Stockdale, Riether, Hangeland, Hughes, Riise, Parker, Sidwell, Duff, Taarabt, Kasami, Berbatov
Arsenal: Szczęsny, Jenkinson, Sagna, Mertesacker, Gibbs, Cazorla, Ramsey, Walcott, Rosicky, Podolski, Giroud
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
san-mames 54

san-mames

Użytkownik
Aston Villa -Liverpool

Miałem okazje oglądać Liverpool ze Stoke . Gra The Reds w przodzie wyglądała całkiem fajnie , brakowało ostatniego podania ale trzeba zauważyc ze to było defensywne Stoke - mur ciężki do sforsowania. Liverpool siedział na ich połowie i próbował ich rozerwać szybkimi podaniami po skrzydłach - przynzam że ładnie im to szło ale jak juz wspomnialem czasami zabrakło ost podania a czasem po prostu więcej zdecydowania gdy otwierała sie szansa na strzał bądź podanie to sturridge i aspas niepotrzebnie dalej bawili sie z piłką. Gorzej wyglądała defensywa Liverpoolu i mieli duzo szczescia ze nie stracili gola po groznych kontrach Stoke Dało sie zauważyć sporo błedów jak i brak komunikacji z Mignoletem. Mecz z AV moim zdaniem bedzie wygladał inaczej. Villa nie da sie zepchnąć do takiej defensywy i bedzie wymiana ciosów. Skoro Stoke mogło spokojnie walnąć 2 bramki na Anfield to tym bardziej the Villans u siebie też na to stać zwłaszcza ze dobrze zaczeli sezon i grają 1 mecz u siebie, 4.50 na AV Kusi ale jednak LIverpool bedzie mial wiecej miejsca w przodzie i na bank coś ustrzeli pytanie ile? Typowanie 1x2 mi sie nie widzi.


Moje propozycje na ten mecz
AV pow 1.5 gola - 3.00 bet 365
Over 3.5 gola - 2.62 bet 365
bts 1.61- bet 365
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Hull City - Norwich / Obie ekipy strzelą (1.90)
Unibet !
Bardzo dobrze znane ekipy, które lubią ze sobą &#39;grać&#39; Co prawda, druga kolejka, ale Hull, nie ma w zwyczaju, u siebie nie strzelić gola. Zwłaszcza, że rywal o niemalże podobnym poziomie. Norwich, grywa solidnie i z głową, nie przyjedzie się bronic, ale swoje też odda. Hull, ma to do siebie, że dużo bramek strzela ze stałych fragmentach gry, rzuty rożne, tu też można obligować w jakiś over, ale ja jednak idę w stronę bramek dwóch ekip, chociaż po golu. Hull, będzie udowadniało z meczu na mecz, że nie na marne dostali tę szanse w Premier League i dziś będzie robić wszystko żeby ustrzelić trzy punkty. Ale znając Norwich, mecz będzie mimo wszystko wyrównany.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom