>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2 Kolejka Premier League 23-25.08.2014

Status
Zamknięty.
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Hull - Stoke
TYP : Hull czyste konto- NIE +++++++
1,50 Bet365
godzina : 14:30

Z Anglii wybieram na dzisiaj takie spotkanie. Przyglądałem się ekipie Hull w ostatnich meczach w LE. Ta drużyna naprawde nie zachwyca. To, że wygrali w pierwszym meczu z QPR jest głównie zasługą bramkarza, który w koncowce meczu obronił karnego. Kadrowo w Hull brakuje Yannicka Sagbo oraz Roberta Snodgrass&#39;a. Nie sądze, aby drugi mecz z rzędu w PL zachowali czyste konto. Szczególnie, że Stoke nie strzeliło gola w pierwszym meczu i powinni dziś wyjść mocno nakręceni. To ekipa piłkarsko znacznie lepsza od Tygrysów. Do tego wraca dziś do gry Geoff Cameron i Peter Odemwingie. W zeszłym sezonie na stadionie Hull Stoke nie zdołało strzelić gola. Padł wtedy bezbramkowy remis. Ja widzę w różnych meczach zależność, że rzadko coś się powtarza dwa razy. Moim zdaniem Stoke dziś strzeli bramkę, a kurs 1,50 mi pasuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
omlygoryl88 121

omlygoryl88

Użytkownik
Sunderland - Manchester United
Po pierwszej wpadce Manchester będzie chciał wymazać złe wrażenie. Spodziewam się w tym meczu szturmu na bramke od pierwszej minuty. Sunderland w pierwszej kolejce wygrał, ale nie zachwycił. Remis 2-2 z dość słabą drużyną jaką jest West Brom. W tamtym sezonie spisywali się lepiej na wyjazdach niż u siebie, podobnie zresztą było z United. Nie wierzę aby drużyna Van Gaala po 2 kolejkach miała 0 punktów. Jeśli chcą myśleć o mistrzostwie albo chociaż o pierwszej 4 to muszą takie mecze wygrywać. Kurs nie jest najgorszy chociaż już trochę spadł. Dobrą wiadomością jest także to że do składu wraca RVP. Polecam też zagranie na over 5.5 rożnych. Spodziewam się mocnego ataku czerwonych diabłów więc ta linia powinna być pokryta.
Manchester United 1.75
Manchester United over 5.5 rożnych 1.85
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Ja oglądałem mecz QPR-Hull i mam zupełnie inne odczucia niż piszący tutaj wcześniej.Fakt,że w końcówce QPR przycisnęło,ale Hull nie było zespołem słabszym i moim zdaniem wygrali zasłużenie.City udało się zbudować na prawdę fajny zespół.Duże osłabienie to ta kontuzja Snodgrass&#39;a.Ale nadal potencjał jest tam duży-środek pola to dwójka z Tottenhamu-Huddlestone i Livermore,którzy tutaj są liderami.Jest młody Ince-którego polecam obserwować,bo jeśli kontuzje go ominą to za kilka miesięcy będzie grał w dużo lepszym zespole.
Piszecie o słabej grze w LE.No ale panowie,zobaczcie jakim składem oni grali ten mecz w Lokeren-z meczu z QPR grało dwóch podstawowych-bramkarz i obrońca.W pierwszej rundzie z Trencinem grała podstawa,ale jestem skłonny przypuszczać że Bruce ten dwumecz traktował jako przedsezonowy sparing;)
Ja w tym meczu gram over 5,5 rożnych Hull i over 10 rożnych w meczu.
 
vigorro 22

vigorro

Użytkownik
Dziś o 14:30 kolejne w tej kolejce (już czwarte w sezonie) derby Londynu
Tottenham - Queens Park Rangers
Zdecydowanym faworytem bukmacherów są gospodarze. W poprzedniej kolejce wygrali w wyjazdowym derby z WHU, po bramce w 93 min. Erica Diera (ciekawy transfer, bardzo dobre spotkanie, wygryzł ze składu Michaela Dawsona, a swoją drogą co on robił w 93 min. pod bramką rywali kiedy nie było stałego fragmentu gry?!) grając przez godzinę w 10 po czerwonej kartce Kyle&#39;a Naughtona (ale tylko przez niewiele ponad pół godziny w osłabieniu bo z boiska wyleciał też stoper Młotów). Oglądałem ten mecz i szczerze mówiąc gra Kogutów nic mi nie urwała. Poprawnie w defensywie, z pewnością zasługa nowego menadżera, choć i tak pozwolili stworzyć WHU 18 okazji bramkowych, bardzo przeciętnie w ataku, najlepiej z ofensywnych graczy prezentował się chyba Christian Eriksen.
W czwartek Tottenham, grając w mocno rezerwowym składzie (5 zawodników z podstawy), wymęczył zwycięstwo w LE na Cyprze z AEL Limassol, odwracając wynik w końcówce meczu. Dwie asysty zaliczył rezerwowy Eric Lamela, który do tej pory raczej zawodził.
Dziś pewnie zagrają w składzie podobnym do tego z meczu z WHU. Miejsce Naughtona na prawej obronie najprawdopodobniej zajmie Dier, a do środka wróci Jan Vertonghen.
Po drugiej stronie beniaminek Queens Park Rangers. Moim zdaniem jedna z najciekawszych kadrowo drużyn spoza pierwszej 7. poprzedniego sezonu. Do tego bardzo dowodzona przez jednego z najbardziej doświadczonych menadżerów na Wyspach. W ubiegły weekend przegrali u siebie z Hull, ale gdyby w ostatnich minutach Charlie Austin lepiej przymierzył z karnego wynik mógłby być zupełnie inny. Nie oglądałem tego meczu, ale w wielu pomeczowych komentarzach wyczytałem, że nie zasłużyli na porażkę.
Drużyna została solidnie wzmocniona, zwłaszcza w defensywie, co było dużym mankamentem podczas poprzedniego pobytu w PL. Do QPR dołączyli Rio Ferdinand, Steven Caulker, Jordon Mutch, Mauricio Isla, a ostatnio Leroy Fer i Eduardo Vargas. Dziś powinni zadebiutować Isla (prawdopodobnie w pierwszym składzie) i Fer (prawdopodobnie z ławki). Vargas jeszcze czeka na pozwolenie na pracę. Prawdopodobnie zostanie też Loic Remy, chyba że zgłosi się po niego ktoś z czołówki PL. Jeśli zostanie będzie kolejnym dużym wzmocnieniem QPR. Dodając do tego Roberta Greena, Joey&#39;a Bartona, Richarda Dunne&#39;a, Bobby&#39;ego Zamorę czy Armanda Traore mamy naprawdę ciekawą drużynę.
Ostatnie 2 mecze na White Heart Lane między tymi drużynami wygrali gospodarze, ale były to zupełnie inne drużyny.
Historycznie bilans niemal równy.
Biorąc po uwagę formę z ubiegłej kolejki, kadry obu drużyn, czwartkowy mecz Kogutów w LE i jak pisał wcześniej bułeczka ich przeciętne występy w kolejkach bezpośrednio po meczach pucharowych oraz fakt, że to mecz derbowy szukałbym niespodzianki w kierunku The Hoops.
Moje typy na ten mecz:
QPR X2 ---&gt; 2,65 ⛔
QPR win ---&gt; 6,9 ⛔
QPR 2/+2,5 ---&gt; 11 ⛔
(oj nie doceniłem Kogutów albo przeceniłem QPR - wtopa na całej linii)
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
⚽Tottenham vs QPR-Powyżej 2,5 kurs:1,80✅
Dziś derby Londynu,kolejne już w tym sezonie.Na WHL Tottenham podejmie beniaminka QPR.Oglądałem oba pierwsza spotkania obu tych zespołów i jakieś spostrzeżenia z tych meczy mam.Tottenham z nowym trenerem,Mauricio Pochettino i już w meczu z West Hamem widać,że zespół będzie dążył do tego aby jak najdłużej utrzymywać się przy piłce.Sporo gry po ziemi,na jeden kontakt.Z kolejki na kolejkę na pewno będą to udoskonalać aby przyniosło to odpowiednie efekty.Ponownie w akcji obejrzeć mogliśmy Erika Lamele,zawodnika o nieprzeciętnych umiejętnościach,który pod opieką Pochettino powinien wrócić do optymalnej dyspozycji.W pierwszym meczu pokazał,że świetnie panuje nad piłką,lubi wchodzić w pojedynki z obrońcami tylko za dużo z tego nie wynikało.Dziś myślę,że może mieć spore pole do popisu.To co było największą bolączką Spurs w tamtym sezonie czyli defensywa myślę,że póki co dużej poprawie nie uległa i szybko nie ulegnie.Southampton Pochettino grał przyzwoicie w tyłach ale to nie była ich najsilniejsza strona.Podobnie powinno być tutaj w Londynie.Tottenham powinien przede wszystkim iść do przodu jeśli chodzi o grę w ofensywie,bo potencjał mają bardzo duży.W obronie zaszła póki co jedna roszada.Na środek defensywy wskoczył Dier,który zresztą w ostatnim meczu niespodziewanie znalazł się na pozycji środkowego napastnika i strzelił decydującą o losach spotkania bramkę.Na razie ciężko ocenić czy będzie to realne wzmocnienie,bo WHU w ofensywie wygląda mocno przeciętnie.Ogólnie dziwi mnie trochę,że Argentyńczyk dalej stawia na zawodników,którzy zawodzili w poprzednim sezonie czyli Naughton,Rose i Lennon.W pierwszym meczu znów grali według mnie słabo.Jest na lewą obronę dużo lepszy Davis,jest na skrzydło Townsend.Myślę,że dziś Tottenham stać na strzelenie dwóch,trzech goli.Przechodząc do QPR.Skład mają całkiem ciekawy,trener też odpowiedni.Teoretycznie utrzymać się powinni ale słaba formacja defensywna może im w tym przeszkodzić.Grają ustawieniem z trójką środkowych obrońców i dwoma wahadłowymi.Tacy gracze jak Ferdinand,Dunne,Traore czy Simpson są po prostu słabymi piłkarzami i QPR w tyłach będzie miał bardzo duże kłopoty,bo jednym dobrym defensorem jakim niewątpliwie jest Caulker skutecznie bronić się nie da.Ferdinand i Dunne mieli duże kłopoty z nadążaniem w meczu z Hull,to co będzie przeciwko takim ekipom jak np.Tottenham,który ma dużo szybkich i bardzo dynamicznych zawodników.Traore,który występuje na pozycji lewego wahadłowego znów pokazuje,że na boisku wyłącza mu się myślenie i przez to jego drużyna może nie raz cierpieć.W pomocy QPR trójka Faurlin,Barton i Mutch.Faurlin jest ustawiony najbliżej defensorów i skupia się przede wszystkim na rozbijaniu ataków rywali,przeciętny zawodnik.Barton wiadomo z głową u niego nie za dobrze,pełni rolę &quot;8&quot;,wykonuje stałe fragmenty.Mutch sprowadzony z Cardiff,z resztą fajny transfer Harrego ma najwięcej zadań ofensywnych i potrafi wejść w pierwszą linię czy też zagrać dobre prostopadłe podanie.Linia pomocy na pewno się w QPR zmieni,bo doszedł Leroy Fer,który na pewno trochę jakości da.Z przodu jest Remy,Austin i teraz doszedł Edu Vargas.Potencjał spory i myślę,że dziś na WHL są w stanie strzelić.QPR w pierwszym meczu powinien wygrać i strzelić minimum dwa gole jednak fatalna skuteczność zadecydowała o tym,że zostali bez punktów.Podsumowując:Obie ekipy mają spory potencjał z przodu,jednak w defensywie mają jeszcze nad czym pracować.Myślę,że dziś możemy zobaczyć sporo sytuacji podbramkowych i kilka goli,a tacy zawodnicy jak Remy,Mutch,Eriksen,Lamela czy Adebayor są w stanie minimum te trzy bramki zdobyć.Uważam,więc że over na tym mecz to całkiem dobra opcja.
Bukmacher:Sportingbet
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
United 1,75⛔

United po wpadnce w pierwszym meczu musi dzisiaj zdobyć jakies punkty, najlepiej trzy. W zespole mega motywacja bo wszyscy wiedzą, że poprzedni sezon nie może się powtórzyć. Vaan Gaal zrozumiał, że tym składem ciezko będzie walczyć o LM i już wzmocnił zespół Rojo(dzisiaj nie zagra, czeka na pozwolenie na prace) Di Maria(transfer na 99) i mówi się o dwóch Holendrach DE JONG I BLIND podobną są o krok od OT, jak będzie zobaczymy. Wsparcie nowych ludzi będzie, ale dzisiaj jeszcze w starym składzie wzmocnionym Van Persim. MU w zeszłym sezonie radziło sobie dobrze na wyjazdach, dużo wpadnek na OT ale u siebie im sie lepiej grało z rywalami, którzy grali bardziej otwarty futbol.

Kłopoty kadrowe:


Sunderland:

Kontuzjowani: Billy Jones, Emanuele Giaccherini, Santiago Vergini.

Manchester United:

Kontuzjowani: Michael Carrick, Luke Shaw, Ander Herrera, Marouane Fellaini, Danny Welbeck, Anderson.

Stawiam dzisiaj na mega zmotywoany zespół gości, który naprawdę po zeszłym sezonie wie ze nie może sobie pozwolić na kolejną stratę punktów. Zespół wie, że do klubu trafią/trafili nowi piłkarze i to może byc dla kilku piłkarzy jedna z ostatnich szans aby przekonać do siebie trenera i na taką postawę piłkarzy United liczę dzisiaj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Hull - Stoke under 1,5 @ 2,5
Bet365


Ja w tym spotkaniu idę dość odważnie, ale mój wybór jest raczej uzasadniony patrząc na pierwszą kolejkę i pierwsze mecze tych drużyn. Hull bardzo szczęśliwa wygrana, ogólnie nie przeważali w tym meczu, a dodatkowo QPR nie wykorzystało karnego, jednak defensywa najgorsza nie była. Stoke także niczego nie pokazał w pierwszej kolejce, porażka u siebie z AV w słabym stylu i nie sądzę by dziś miało się coś zmienić.

QPR - Tottenham BTS @ 1,91
Bet365

Dość ciekawy mecz nam się zapowiada, patrząc na poczynania tych dwóch ekip. QPR całkiem niezły mecz w pierwszej kolejce, mimo porażki sądzę, że byli lepszym zespołem i przegrali niezasłużenie. Goście natomiast szczęśliwa wygrana, jednak od początku im nie szło, potem czerwona kartka i grali większą część meczu w dziesiątkę. Mimo to byli w stanie wyprowadzić ostateczny cios i w doliczonym czasie gry podtrzymali swoja passę zwycięstw. Grali w środku tygodnia z Limassolem, tam wygrana 1:2 na wyjeździe daje im spokój przed rewanżem i dziś mogą się swobodnie skupić na rywalizacji ligowej. BTS moim zdaniem dobra opcja, obie ekipy w ofensywie mogą postraszyć, a kurs dobry ????
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Podbijam typ na zwycięstwo United, który opisał bułeczka a dodatkowo wybiegam do przodu o kolejkę i proponuję zrobić dubla:
Sunderland-MU 2 1.75 + Burnley-MU 2 1.50Angel nie był dziś na treningu a Carlo na konferencji powiedział,że di Maria pożegnał się z zawodnikami Realu. W następnej kolejce na bank zagra już Robin od pierwszej minuty, więc uważam,że warto pobrać ten dubel,który daje łaczne ako 2.65!
Na dziś uderzam ponownie w kartki na zawodnika na start...
Ferdinand kartka TAK
6.50
Unibet
Derby Londynu,w roli faworyta Spurs i to mnie nie dziwi mają lepszą ekipę. Liczę na spięcia pomiędzy defensorami QPR z ofensywnymi graczami gospodarzy. Rio nie łapał wielu kartek w tamtym sezonie ale nie porównujmy bloku defensywnego z tamtego sezonu MU do obecnego QPR. Tam miał Vidica za partnera a już widać mocno było,że Rio odstaje ... w tym sezonie powinien trochę kartkę połapać. Sędzią Taylor,który ma średnią z ubiegłego sezonu 3.5 kartki na mecz.
 
R 326

royal92

Użytkownik
A co myślicie aby zagrać over 2,5 gola po kursie 1.80 w meczu Sanderland - Manchester United? United zapewne wyjdzie w ustawieniu 3-5-2 blok defensywny zapewne stanowić będą Evans, Jones i młody nie ograny popełniający błędy Blackett środek pola moim zdaniem tragiczny z Fletcherem i bezproduktywnym Cleverleyem. Ciekawe kto wyjdzie na prawym skrzydle Valencja czy Januzaj, lewa strona to na pewno zagra Young za plecami napastników Mata który zagrał słaby mecz przeciwko Łabędzia to jednak nie ten sam zawodnik który jeszcze pod wodza Beniteza posyłał świetne piłki do kolegów. Jeżeli od pierwszych minut jako dwójka napastników zagrali by Rooney z RVP to wtedy ta ofensywa wyglądała by przyzwoicie i można liczyć na bramki ze strony United, bo Hernanes to nie typ zawodnika który może wsiąść ciężar gry na siebie. Osobiście nie przekonało mnie United zęby stawiać ich tu w roli mocnego faworyta, ale może faktycznie będzie ustawka jak opisał to Bułeczka.
Może ktoś widział jak zaprezentował się Sunderland w poprzedniej kolejce i mógłby coś opisać? Myślę że stworzą sobie kilka okazji po jakiś kontrach i strzelą bramkę Czerwonym Diabłom. W tamtym sezonie na swoim boisku spinali się na czołowe drużyny i stawiali im ciężkie warunki.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Może ktoś oglądał Man Utd i napisze co znowu nie tak z nimi ? Bo po wyniku widzę, że kolejny raz na nich wtopiłem i chyba nie tylko ja, sądząc po ilości typów na nich w tym wątku.
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
@up Niby coś tam podają, zmieniają pozycje ale tak bez wiary, bez jakiegoś zrywu. Po za tym obrońcy muszą się jeszcze szkolić na 3 z tyłu, bo często jest niezdecydowanie kto ma wyjść do piłki. Sunderland trzymał ich pressingiem.
 
G 5

gabens29

Użytkownik
Może ktoś oglądał Man Utd i napisze co znowu nie tak z nimi ? Bo po wyniku widzę, że kolejny raz na nich wtopiłem i chyba nie tylko ja po sądząc po ilości typów na nich w tym wątku.
Nie tylko Ty ;) Ogólnie nie istnieje środek pola w ich wykonaniu. Fletcher i Cleverley to jest porażka. Chyba najgorszy środek w całej PL... Pierwszy nie umie przyjąć i podać piłki natomiast drugi wcale nie lepiej. Ponadto brak zgrania w obronie(akurat Ci zagrali poprawnie, ale błędów sie nie wystrzegli). Ronney jakby mial gruz w skarpetach, tak ociężale grał. Wisienką na torcie jest gra RvP, który sobie chodzi po boisku przez cały mecz. Po zmianach zaczeli trochę lepiej grać, ale do dobrej gry sporo brakowało. Przygotowanie kondycyjne też zostawia wiele do życzenia.
Wnioski: to nie trener slaby, tylko zawodnicy do pupy :-(
P.S Ashley nurek Young probowal znowu wymusić wapno, za co dostał :zoltakartka:
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nie tylko Ty ;) Ogólnie nie istnieje środek pola w ich wykonaniu. Fletcher i Cleverley to jest porażka. Chyba najgorszy środek w całej PL... Pierwszy nie umie przyjąć i podać piłki natomiast drugi wcale nie lepiej. Ponadto brak zgrania w obronie(akurat Ci zagrali poprawnie, ale błędów sie nie wystrzegli). Ronney jakby mial gruz w skarpetach, tak ociężale grał. Wisienką na torcie jest gra RvP, który sobie chodzi po boisku przez cały mecz. Po zmianach zaczeli trochę lepiej grać, ale do dobrej gry sporo brakowało. Przygotowanie kondycyjne też zostawia wiele do życzenia.
Wnioski: to nie trener slaby, tylko zawodnicy do pupy :-(
P.S Ashley nurek Young probowal znowu wymusić wapno, za co dostał :zoltakartka:
Jak ich nie odmieni DiMaria to już nic im nie pomoże. Swoją drogą Real robi bardzo źle bo to świetny zawodnik, ale Man Utd może na tym skorzystać. Niech zamkną okienko transferowe, niech kontuzjowani wrócą i wtedy będzie można zobaczyć i coś pograć na Man, moim skromnym zdaniem. Miałem obawy co do tego typu, ale poszedłem za masówką, na szczęście małą stawką.
 
A 13

atak.

Użytkownik
Jak ich nie odmieni DiMaria to już nic im nie pomoże
Chyba sobie kpisz...to jest typ ,jak gra dobrze zespoł to i on ,jak jest dupa to i on w dupie siedzi. Ogólnie po stokroc widziałbym bardziej jako odmianę Vidala- to co gra w juve to bajka ,jak przeniesie to samo do Anglii (o ile tu wyląduje?!) to będzie mozna dopiero coś działac ,od poprzedniego sezonu kuleje tam środek pola, Rooney gra za głęboko,RvP coś tam biega ale to taki gracz ,że jak nie ma piłek na niego to ciężko coś mu wykreowac samemu, skrzydła niby są ok ale bez polotu i chyba nie na miarę mistrza,ba nawet nie na miarę top4 na chwilę obecną. Obrona też na moje pozostawia wiele do życzenia i chyba mamy koniec tego klubu na miarę drużyny co roku aspirującej do 1 miejsca na koniec sezonu. Tam trzeba pół składu wymienic i wpompowac grube mln funtów.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Chyba sobie kpisz...to jest typ ,jak gra dobrze zespoł to i on ,jak jest dupa to i on w dupie siedzi. Ogólnie po stokroc widziałbym bardziej jako odmianę Vidala- to co gra w juve to bajka ,jak przeniesie to samo do Anglii (o ile tu wyląduje?!) to będzie mozna dopiero coś działac ,od poprzedniego sezonu kuleje tam środek pola, Rooney gra za głęboko,RvP coś tam biega ale to taki gracz ,że jak nie ma piłek na niego to ciężko coś mu wykreowac samemu, skrzydła niby są ok ale bez polotu i chyba nie na miarę mistrza,ba nawet nie na miarę top4 na chwilę obecną. Obrona też na moje pozostawia wiele do życzenia i chyba mamy koniec tego klubu na miarę drużyny co roku aspirującej do 1 miejsca na koniec sezonu. Tam trzeba pół składu wymienic i wpompowac grube mln funtów.
No zgadzam się Vidal też może dużo dać, ale DiMaria też jest bardzo dobry. Poczekajmy do wzmocnień i zobaczymy. To zresztą też znamienne, że ten Man Utd ciągle ma problemy nawet z transferami. Costa czy Sanchez już grają w PR, okres przygotowawczy za nimi a w Man ani Vidala, ani DiMaria.
 
M 9

matu

Użytkownik
Ktoś się szykuje na jutrzejszą promocję w Bet365? Przydałby się jakiś w miarę pewny przedmeczowy zakład, a potem można zaszaleć na żywo. Jakieś pomysły na to pierwsze? Over 0,5? ;)
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Ktoś się szykuje na jutrzejszą promocję w Bet365? Przydałby się jakiś w miarę pewny przedmeczowy zakład, a potem można zaszaleć na żywo. Jakieś pomysły na to pierwsze? Over 0,5? ;)
Over 0,5 pewniejszy niż śmierć, aczkolwiek kurs 1,03 za 40zł to będzie... 1,20zł :razz:
to już lepszą opcją wydaje mi się np. bramka samobójcza - nie. Kurs obecnie 1,10.
Chyba, że ktoś wymyśli jakąś jeszcze lepszą opcję
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Manchester city vs Liverpool
Przedział bramek 2-3
Kurs: 1,95

Dziś wielki mecz, czemu?? Może dlatego że, zawsze mecze z udziałem tych dwóch drużyn sa niezwykle interesujące i dopisują w grad goli ( ostatnie 2 mecze to łącznie 9 lub 10 goli zależy czy dodamy gola strzelonego w dogrywce)....
Ale do rzeczy!!
City zespół który wygrał swój ostatni mecz na wyjeździe z Newcastle 2:0, dziś będzie miało trudną przeprawę podejmie Liverpool który patrząc na obecną formę ( mecze przdsezonowe, oraz mecz z Southamptonem) będzie jak zwykle walczyc o najwyższe cele...
Liverpool wzmocnił się Balotellim, lecz na szczęście dla fanów city, (kontrowersyjny piłkarz nie zagra w tym meczu)... Przypominam dla zielonych w sprawach transferowych że, Suárez odszedł do srarsy...
City na własnym stadionie gra fenomenalną piłkę, szybka, zespołową, oraz przemyślaną, Liverpool który według mnie na wyjazdach gra ofensywną piłkę lecz ( tracą sporo bramek), powinien się dziś pokusić o strzelenie tej jednej bramki!
City nie powinien a wręcz musi strzelić, wypada gospodarzowi.
Typuje wynik 1:2, ale będzie mi pasować także 2:1 czy 1:1...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom