>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

2 kolejka Premier League [19-21 sierpnia 2016]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik




Promocja w Sportingbet: Bonus powitalny 200PLN

Inauguracja nowego sezonu za nami. Największe wrażenie zrobiło starcie na Emirates Stadium gdzie Arsenal przegrał z Liverpoolem 3:4. Kanonierzy wcale nie mają najłatwiejszego startu do rozgrywek. Raz, że przetrzebieni kontuzjami, a także rywale z wysokiego C na starcie. Teraz podopieczni Wengera wybiorą się na King Power Stadium by sprawdzić formę mistrza Anglii Leicester City. To będzie najciekawiej zapowiadający się mecz tej serii gier.

Macie już swoich faworytów? Zachęcamy do wspólnej dyskusji o nadchodzących meczach ;)
 
K 8

kuba1995

Użytkownik
Witam serdecznie. Jest to moja pierwsza analiza związana z PL, więc liczę na udany początek.
Skupiłem się na pierwszym meczu II kolejki angielskiej ekstraklasy. Już w piątek drużyna Jose Mourinho po raz pierwszy przedstawi się widoowni zgromadzonej w Teatrze Marzeń w meczu z Southampton.
Do składu wraca Chris Smalling, więc spodziewamsię absencji jednego z duetu Bailly-Blind. W ofensywie Manchesteru chyba nie trzeba przedstawiać. Ibrachimovic, Rooney, Martial,Mata oraz Pogba
są gwarantem pokonania bramkarza rywali co najmniej 2 razy. Już w Bournemouth wyglądało to więcej niż dobrze, a tam nie zagrał jeszcze Pogba. Przed własną publicznością Czerwone Diabły będą chcieli z przytupem wejść w rozgrywki,stąd mój typ:
Manchester United -1.25 HA @2.05✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
A 183

alexlfc

Użytkownik
Witam serdecznie. Jest to moja pierwsza analiza związana z PL, więc liczę na udany początek.
Skupiłem się na dwóch meczach II kolejki angielskiej ekstraklasy. Już w piątek drużyna Jose Mourinho po raz pierwszy przedstawi się widoowni zgromadzonej w Teatrze Marzeń w meczu z Southampton.
Do składu wraca Chris Smalling, więc spodziewamsię absencji jednego z duetu Bailly-Blind. W ofensywie Manchesteru chyba nie trzeba przedstawiać. Ibrachimovic, Rooney, Martial,Mata oraz Pogba
są gwarantem pokonania bramkarza rywali co najmniej 2 razy. Już w Bournemouth wyglądało to więcej niż dobrze, a tam nie zagrał jeszcze Pogba. Przed własną publicznością Czerwone Diabły będą chcieli z przytupem wejść w rozgrywki,stąd mój typ:
Manchester United -1.25 HA @2.05


Mój drugi typ odnosi się do meczu Barnley-Liverpool. Ekipa gospodarzy zramisowała pierwszy mecz z Southampton. Szczerze, nie oglądałem tego meczu, ale ze statystyk można wywnioskować, że to ekipa Świętych przeważała w tym meczu.
24 sytuacje podbramkowe wystawwiają nie najlepszą laurkę obronie beniaminka.Tylko fatalnej celności napastników Świętych (6/24 strzałow celnych)mogą zadzięczać punkcik na starcie sezonu. Każdy chyba widział, co ekipa Kloop&#39;a zrobiła na Arsenalu. 4 gole strzelone,
w sumie 7 strzałow celnych
... Można śmiało stwierdzić, że The Reds są w gazie na początku sezonu. Jeśli ekipa z Anfield nie zlekceważy tego meczu (a niemiecki trener raczej na to nie pozwoli) o mój typ jestem spokojny.
Liverpool strzeli powyżej 2.5 bramki @3.25
Burnley gralo ze Swansea i przegralo 0-1 ... widac kompetentna analiza ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
K 8

kuba1995

Użytkownik
Jasne że tak.... Lekki faltstart na początku????
A typ podtrzymuje. Burnley pozwoliło Swense oddać aż 9 celnych strzałów, więc Liverpool też powinien sobię postrzelać.
TYP: Liverpool strzeli powyżej 2,5 bramki @3.25⛔⛔⛔ Totalnie chybiony typ.
 
tomas_michal 0

tomas_michal

Użytkownik
West Ham - AFC Bournemouth, niedziela godz. 17
1 (1,90) Expekt

Zagram po dzisiejszym meczu z Astrą w Lidze Europy. Zobaczymy czy będą jakieś kontuzje itp. Do Rumunii nie pojechali leczący urazy Sofiane Feghouli, Aaron Cresswell, Manuel Lanzini i Andre Ayew (podobno przerwa na 4 miesiące). Nowy skrzydłowy, który zaliczył całkiem niezły występ z Chelsea – Arthur Masuaku nie jest uprawniony do gry w tej rundzie Ligi Europy. Ponadto nie pojechali Payet i Nordtveit leczą lekkie urazy. Na niedzielę będą gotowi. West Ham powinien to wygrać, z Chelsea zagrali raczej słabo, mieli szanse wywieźć remis ale stracili bramkę w końcówce zatem czas na rehabilitację. Rywale przegrali swój pierwszy mecz ManU. Początek sezonu wiadomo różnie może być ale myślę że West Ham wygra
 
teamdoxpl 165

teamdoxpl

Użytkownik
Manch.Utd. - Southampton
Mój typ: Manchester United wygra i powyżej 2,5 gola w meczu ⛔ Ahh ten Martial. Dwie setki zmarnował.
Kurs: 2,22
Bukmacher: Fortuna

Na jutro wybrałem taki o to zakład. Debiut Mourinho na Old Trafford w Premier League jako menadżer Czerwonych Diabłów. Zapowiada nam się również ponowny debiut Pogby. Kurs na czystą jedynkę jest trochę mały, 1.45 i ciągle spada. Dlatego postanowiłem to podbić over&#39;em bramkowym. Southampton w ostatnich dwóch meczach na Old Trafford zdobywał komplet punktów ! Nie chce mi się wierzyć w to że United wygra skromne 1:0. Oglądałem mecz z Bournemouth i z początku Manchester wyglądał na drużynę ospałą, jednakże później lepsza gra przełożyła się na bramki. A jest kim strzelać. Liczę na przekonywujące zwycięstwo i minimum 3 gole jutro. Z graczy którzy pauzują to prawdopodobnie nie wystąpią Lingaard i Bertnard. Reszta jest gotowa. Zapowiada się ciekawe spotkanie a mecze pomiędzy tymi drużynami do nudnych nie należą.
 
brodaty-zolw 76,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Tym razem kolejka rozpoczyna się w piątek, więc czas zabrać się za analizę spotkań. Piątkowe spotkania to coś nowego w Premier League. Osobiście mnie to nie cieszy, bo zazwyczaj w piątki imprezuje ze znajomymi choć teraz będę miał alternatywę xd
Manchester United vs. Southampton
Typ: Over 2.0 - 1.51/Pinnacle 2-0 ZWROT
Typ: BTTS - 2.2/bet365
⛔
Szczerze to nie wiem jak mam napisać analizę do moich typów, bo może to być zupełny strzał w stopę. W pierwszej kolejce &quot;Czerwone Diabły&quot; łatwo przejechały się po Borucu oraz jego kolegach choć ich gra ewidentnie nie była najlepsza. Strzelili 3 bramki, Ibra strzelił kolejnego gola w debiucie a bramka dla &quot;Wisienek&quot; padła po błędzie obrony i sporym zamieszaniu. Już jutro do składu ma wrócić Smalling a szanse debiutu powinien otrzymać Pogba. Co za tym idzie zespół zmieni na ustawienie na 4-3-3. I w tym także szukam swojej szansy na strzelenie gola przez zespół &quot;Świętych&quot;, bo chyba nie ma nikogo kto wątpi w to, że United z taką ofensywą coś ukuje. Co do samego zespołu gości to póki co nie wiem co o nich sądzić. Wielkie przewaga w spotkaniu z Watford gdzie powinni strzelić 2 albo nawet 3 bramki ale tez rażąca nieskuteczność. Mam dziwne przeczucie, że United straci gola i będzie musiało odrabiać straty a na końcu i tak wygra. Typ na BTTS ma zbyt wysoki kurs dlatego gram w singlu ale niewielką stawką. Co do overu. To widzę to tak, United strzeli przynajmniej 2 gole, więc zwrot w najgorszym wypadku a jeżeli Southampton coś strzeli to wejdą oba bety. Możecie spytać dlaczego nie over 1.5 United? Bo nie zdziwi mnie też 1-1, które da jeden trafiony bet a w drugim zwrot. Wydaję mi się, że to dobrze sobie to rozkminiłem i tak właśnie próbuję.

Burnley vs. Liverpool
Typ: Liverpool - 1.58/unibet
Typ: Over 2.0 - 1.43/Pinnacle

Wiecie co jest najgorsze? Przed pierwszą kolejką na Liverpool w tym spotkaniu był kurs 1.91 a ja bałem się to zagrać. Teraz pluje sobie w twarz, bo mógł to być bet miesiąca. Ale czy będzie? Bo tak naprawdę czy Liverpool musi wygrać kolejne spotkanie wyjazdowe z beniaminkiem? Tak, musi. Jeżeli chce walczyć o Top4. Jako kibic Liverpoolu zauważyłem, że przez ostatnie lata najwięcej punktów traciliśmy własnie w takich spotkaniach. Teraz ma się to zmienić i za Kloppa widać już tą poprawę. W tygodniu pojawiła się informacja, że Mane doznał poważnej kontuzji jednak na szczęście okazało się, że będzie on do dyspozycji trenera w sobotę. Czy pojedzie do Burnley tego nie wiadomo. Są jednak informację na temat powrotu do zdrowia Sturridge oraz Cana gotowego na 90 minut. Daje to dużo ale to dużo w środku pola. Kto oglądał spotkanie z Arsenalem ten widział, że Lallana nie może grać tam gdzie gra a powrót Cana powoduję, że środek jest dużo bardziej zabezpieczony. Siła ofensywna &quot;The Reds&quot; w tym sezonie będzie fenomenalna, co zresztą na własnej skórze doświadczyli zawodnicy Arsenalu. Zwycięstwo jest pewne i moim zdaniem to największy pewniak w tej kolejce. Szkoda, że nie na singla tylko do dubelka. Jeżeli chodzi over to taka sama sytuacja jak w przypadku United. Obrona &quot;The Reds&quot; jest jeszcze budowana gdyż ani Sakho ani Matip nie są gotowi w 100% do gry a na LO ma zagrać Milner, który dopiero w tym sezonie został przypisany do tej pozycji. Do tego niezbyt pewny Mignolet, który broni karne a puszcza strzały w ręce. Burnley może ukuć ale Liverpool i tak powinien to wygrać. 2 bramki dadzą zwrot ale tyle powinni strzelić sami gracze Kloppa.

West Brom vs. Everton
Typ: Everton DNB - 1.78/unibet

Czy tylko mi się wydaję, że Everton będzie takim West Hamem z poprzedniego sezonu i buki nie będę ich doceniać a Ci będą zarabiać nam pieniądze? W poprzedniej kolejce BTTS i 1X siadły bez większego problemu a przecież pisałem o tym. Koemann przyszedł i zaczyna budować swój zespół. Jest już Bolasie i Williams a w pierwszym spotkaniu był widać, że Lukaku już nie jest tak niezbędny jak w poprzednim sezonie. West Brom gra nadal tą samą nudną piłkę swojego trenera, która dała zwycięstwo w Swansea ale czy da przeciwko Evertonowi, który potrafi z nimi grać? Patrząc na H2H to zespół z Liverpoolu wygląda lepiej. Dla mnie kurs na Everton DNB czyli 1.8 ( po tyle mam pograne) jest mega spoko i moim zdaniem warto spróbować.

Nie nazwałbym tego analizą a bardziej przemyśleniami. Mamy dopiero 2 kolejkę, więc obserwujemy a ze stawką nie szarżujemy. Mimo wszystko każdy ten bet ma prawo wejścia.
Jak coś to gram tak:
-overy w dublu
-Liverpool i Everon DNB
-BTTS w singlu
 
carmensandiego 72

carmensandiego

Użytkownik
Manchester Utd - Southampton
Man BTS @3,60

Diabły u siebie ostatnio niekorzystnie na przeciw southampton, lecz w tym roku zaszły wielkie zmiany i to już nie jest ta sama drużyna. Można przypuszczać, że w stosunku do poprzedniego meczu Man zrobi dwie zmiany w składzie, Pogda oraz Smalling to jednak nie są zawodnicy których chce sie trzymać na ławce. Dlatego też w tyle mogą się jeszcze nie rozumieć doskonale i bramka gości jest bardzo możliwa, no właśnie bramka.. Gospodarze powinny strzelić 2-3 bramki. Southampton pożegnał przed sezonem swoje gwiazdy i zakupili 2 młodych perspektywicznych zawodników, ale no właśnie.. jeszcze nie dla nich czas. Oprócz tego 2 pauzy Bertnard u gości i mniej znaczący lingaard nie dostepny dla diabłów.
-----------------------------------------------------------------------------
Stoke City - Man City
6,5+ różnego Man @2,10

Poprzedni mecz City 77% posiadania piłki, 9 cornerów. Szczęśliwie po samobójczej bramki zdobyli 3 punkty, ale zasłużenie. Stoke wywiózł 1 pkt w poprzednim spotkaniu, które było wyrównane. Kontuzje bez zmian Affelay i Ireland u gospodarzy. Kompany i Gundogan u gości. Ale dwóch zawodników ma niepewny wystep Butland oraz Sane. Obaj nie wystąpili w pierwszym meczu. Man City leciutko 5-0 wygrało swój mecz eliminacyjny, mogą wystawić mocny skład, nie muszą trzymać zawodników na rewanż, bo tam na pewno wyjdą rezerwami, bo nie stracą 5 bramek. Czuję tutaj niespodziankę, bo w pierwszym meczu brakowało Man City skuteczności, a tutaj dodatkowo wyjechali na obcy teren. Będą atakowali, ale stoke ma kim postraszyć bramke Niebieskich, więc Man City będzie grało agresywnie od początku na posiadanie i duża ilość wrzutek przełoży się na minimum 7 rożnych gości.
-----------------------------------------------------------------------------
Tottenham v Crystal Palace
Under 2,5 @1,95

Historia pokazuje. 14 meczy, 32 gole 2,28. U siebie 7 meczy, 10 goli 1,42. Jest to dopiero druga runda, Crystal na pewne będzie chciało wywieś remis z tego meczu. Tottenham będzie mógł spokojnie prowadzić mecz. Harry kane od mistrzostw bez formy i na razie nic nie przewiduje żeby to sie zmieniło. Prowadzili mecz z Evertonem na wyjedzie, ale niestety wywiezli tylko 1 punkcik, co jest lekkim rozczarowaniem. Teraz podejmuje słabszy crystal palce i to dodatkowo u siebie, szczelna defensywna i 1-2 bramki z przodu i tottenham będzie zadowolony. Osłabenia: Debele, lloris, son u gospodarzy, a u gości cambell, Mc Arthur, Sako, Tomkins.
-----------------------------------------------------------------------------
Burnley v Liverpool
Druga połowa 1,5+ goal @2,00

W lidze Liverpool nie stracił jeszcze ani jednej bramki przeciwko burnley.. za to w 4 spotkaniach strzeliło samo 11 bramek. Goście dużo wzmocnień i duże ambicje na nowy sezon. Liverpool znowu na wyjeździe i na początku będzie spokojny mecz. W drugiej połowie goście powinni sie rozstrzelać jak w poprzednim spotkaniu. Gospodarze nie wytrzymają szybkiego tępa jakie narzucą goście. Lista Liverpoolu zawodników jest dość długa, ale najważniejszy jest brak Mane, który w poprzedniej kolejce strzelił bajeczną bramkę, ale zacznie za niego Origi i nie ma dużej straty z przodu, a Couthino jest w formie.
-----------------------------------------------------------------------------
Watford v Chelsea
2 @1,66

Chelsea bez większych osłabień, w pierwszym meczu pokonali u siebie WH, chociaż nie mieli tak łatwo. Tutaj na wyjeździe na przeciw Watford które zremisowało swój pierwszy mecz 1:1 jest na pewno o klase słabsze od WH a trzy od gości. Spokojny mecz bez historii, nie rozumiem tak dużego kursy który można wykorzystać na singlu albo AKO. Nie ma co sie rozpisywać. Goście jadą po 3 punkty i jak wrócą z innym rezultatem, to będzie duża niespodzianka.
-----------------------------------------------------------------------------
West Ham United v Bournemouth
BTS @1,75

2 spotkania. 11 bramek. Na wyjeździe obie drużyny wygrały. West Ham czeka jeszcze mecz u siebie w eliminacjach do ligi europy i to ciężki bo dzisiejszy mecz skoczyli 1:1. Nie mogą wystawić optymalnego składu, a dodatkowo mają sporo kontuzji, mniejszych i większych. Więc nie mogą ryzykować zdrowia takich zawodników jak Payet i jego występ wydaje się być zagrożony, a na pewno nie wystąpi w pierwszej 11, a bez niego ta drużyna wygląda inaczej. Bournemouth potrafili strzelić nawet świetnym diabłą mimo wyspkiej przegranej. West Ham powinno wygrać mecz, ale wyjdą w okrojonym składzie i możliwy jest całkiem remis.

Co sądzicie? zapraszam do dyskusji ????
 
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
Buk365:
Tottenham - Crystal Palace -&gt; powyżej 1.5 gola w 2. połowie @2.00 1:0 w drugiej połowie
Przejrzałem h2h obu ekip, z którego jasno wynika, że panowie lubią sobie postrzelać po przerwie. W 3 ostatnich meczach obu ekip w lidze, z 8 strzelonych bramek, aż 7 wpadło po przerwie. Miałoby to sens, zwłaszcza, że oglądając pierwszą kolejkę, miałem wrażenie, że wszystkie drużyny boją się zaatakować, aby nie stracić bramki i mieć mecz pod górkę, dopiero w 2. połowie zaczynają się hulanki. I powiedzmy sobie szczerze - ofensywa Tottenhamu wygląda znacznie lepiej, niż defensywa Crystal Palace. Tym bardziej, że The Spurs grają u siebie. Typ oparty głównie na statystyce i spostrzeżeniach z 1. kolejki.
Stoke City - Manchester City -&gt; powyżej 1 gola w pierwszej połowie (azjatycka suma goli, w przypadku 1 bramki - zwrot) @1.750 Stoke 0:2 City ht
Obie ekipy mi się podobają pod względem gry, ponieważ chcą grać do przodu. City pokazało to w meczu w Bukareszcie, aplikując gospodarzom aż 5 bramek. Stoke ma na pewno dobre wspomnienia z zeszłego sezonu, kiedy pokonali u siebie City 2:0 po dwóch bramkach Arnautowicia. Pod względem cyferek, over pokryty w 3 ostatnich meczach ligowych pomiędzy tymi zespołami. Jeżeli chodzi o przewidywania, to nie sądzę, że Stoke da się zdominować tak samo, jak Sunderland czy Steaua, bo są ekipą lepszą, niż dwie wcześniej wymienione. Obie drużyny posiadają graczy, którzy bramki zdobywać potrafią, np. Aguero, Silva, Sterling w City czy Armautović, Krkić, Diouf w Stoke. Liczę na potencjał ofensywny obu ekip i co najmniej 2 bramki do przerwy.
Swansea - Hull City -&gt; Swansea - czyste konto: NIE @1.66 Swansea 0:2 Hull
W stronę beniaminka, podtrzymuję to, co pisałem o Swansea, że po stracie Williamsa i Ayew&#39;a są dla mnie kandydatem do spadku, zobaczymy, co z tego wyjdzie. Moim zdaniem szykuje się zacięte spotkanie, Swansea potrafi u siebie grać w defensywie, o czym świadczą statystyki, gdzie w zeszłym sezonie stracili tylko 20 bramek w 19 spotkaniach. Za Hull stoją statystyki i prawo ostatniego meczu. Pokonać u siebie obecnego mistrza Anglii na otwarcie sezonu, to musi dać mega kopa na kolejne mecze. Pod względem cyferek, we wszystkich ostatnich 5 meczach pomiędzy Swansea i Hull, rozgrywanymi w Walii, Hull strzelało jedną bramkę - aczkolwiek tylko dwa z nich były rozegrane jakoś &quot;niedawno&quot;, wcześniejsze 3 to lata 2011, 2008 i 2004. W roku 2015 było 3:1 dla Łabędzi, w 2013 był remis 1:1. Liczę na to, że goście podtrzymają swoją serię.
Watford - Chelsea Londyn -&gt; Chelsea powyżej 1.5 gola @1.83 Watford 1:2 Chelsea
Oglądałem mecz Chelsea z West Hamem i byłem pod ogromnym wrażeniem gry The Blues. Nie wiem, czy to taki wpływ Conte, czy co, ale grali naprawdę super i przyjemnie się to oglądało, a zwłaszcza Hazarda, który grał tak jak w sezonie 2014/2015. Potencjał ofensywy Chelsea każdy zna i jestem przekonany, że tacy gracze jak Hazard, Costa czy Willian są w stanie zdobyć łącznie co najmniej dwie bramki dla Chelsea, ze słabszym od siebie Watfordem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
V 1,1K

viren

Użytkownik
West Ham - Bournemouth 2

proszę podawać kurs i bukmachera

Napewno kampania w Europie i kontuzje odbija sie na tym meczu. To nie Chelsea wygrala ostatni mecz to West Ham go przegral na wlasne zyczenie wystawiajac zaskakujacy sklad. Jesli zrobia to ponownie to znowu przegraja.

Ja nie wierze w West Ham. Klub dopiero co zostal bezdomny i dziala na podobnej zsadzie jak Ruch Chorzow - gdzie koszty to publicznie a gdzie zyski to do prywatnej kieszeni, zachowujac oczywiscie proporcje. Poki co wszyscy sie zachwycaja co to oni nie graja ale w angielskiej lidze od bohatera do zera droga niedluga - czesto jeden sezon i jest druga liga w nastepnym.

Nie wierze ze West Ham zaadaptuje sie szybko do nowego stadionu, nawet Arsenal musial chyba czekac 4-5 meczow na pierwsza wygrana na nowym stadionie. Na dodatek stadion ma &#39;swoj&#39; a West Ham pomieszuje katem na publicznym mieniu za 3% ceny rynkowej.

O gosciach tez nic dobrego nie mozna powiedziec, ale skoro zawiodla defensywa i bramkarz i dali sobie wladowac trzy gole przez Mourinho najlepszego swiadectwa im to nie wystawia. W takim razie trzeba popracowc, wyciagnac wnioski i do roboty, w koncu tam tez pracuja ludzie za pieniadze. Nalezy puknac West Ham ktore jest na wakacjach i do tego gra rezerwami

Hull nie wygral z Leicester bo jest dobre ale dlatego ze Leicester jest na bani, wszyscy mysleli - i grali - ze Leicester jest pewniakiem no i widac braki treningowe Leicesteru ktore nie jest i nie bedzie mialo motywacji w tym sezonie. Do tego rozsprzedawanie skladu, latanie dziur jakimis wynalazkami....

Co z tego wynika? Ze Swansea przejedzie sie po Hull. To sa lisy i maja swietnego bramkarza, kto ogladal mecz z Burnley widzial ze tam sie powinno skonczyc jakies 3-3 a bylo tylko 0-1 i Fabianski byl bezbledny. Nie nalezy zapominac ze Hull opuscilo kilku zawodnikow, nie maja trenera tylko dozorce, no i to najslabszy zespol na te chwile. Na wyjezdzie straca publicznosc Swansea ma zawsze dobre poczatki w lidze sprawdzcie sobie

2014 3 wygrane na start
2015 2 wygrane 2 remisy w tym na stadionie Chelsea i wygrana z United
2016 juz jedna wygrana

Tu nie bedzie niespodzianki
 
otobet 115

otobet

Użytkownik


Manchester United - Southampton
Dzisiaj czas na debiut Mourinho i jego podopiecznych w oficjalnym meczu Premier League na Old Trafford !. Ogromną szansę na debiut ma dzisiaj Paul Pogba który wraca do &#39;&#39;Teatru Marzeń&#39;&#39; po wielu latach. Otwarcie sezonu dla Czerwonych Diabłów było imponujące zwycięstwo 3:1 z Bournemouth oraz premiowe trafenie Zlatana Ibrahimovica. Dobrze zaprezentowal się również krytykowani Fellanini, Mata oraz Rooney. Czy Mourinho potrafił dotrzeć do tych zawodników ? Pokażą najbliżze tygodnie z zespołem trenuje już na pełnym obrotach Smalling który będzie brany pod uwagę przy ustalaniu wyjściowego składu wciąż do gry niezdolny jest Lingard natomiast Bastian Schweinstiger nadal trenuje z zespołem rezerw.. Dzisiaj przyjeżdża zespół Świętych którzy w pierwszym spotkaniu zremisowali 1:1 z Watfordem. W spotkaniu z Czerwonymi Diabłami szkoleniowiec Southampton Claude Puel nie będzie mógł skorzystać z usług Bertranda i Gardosa. Do gry gotów jest Jose Fonte i może wystąpić od pierwszych minut. Obie drużyny mierzyły się ze sobą łącznie 81 razy, Czerwone Diabły wygrały 46 spotkań, natomiast Święci 17. Jak będzie dzisiaj ??.
▶ Manchester United/over 2,5gola ⛔
▶ Kurs : 2.10
▶ Otobet
Man Utd: De Gea - Valencia, Bailly, Blind, Shaw - Herrera, Fellaini - Mkhitaryan, Rooney, Martial - Ibrahimović
Southampton: Forster - Soares, Fonte, van Dijk, Targett - Ward-Prowse, Romeu, Davis - Tadić - Redmond, Long
 
O 1,3K

osiek

Użytkownik
Burnley - Liverpool 2-0
Typ: 2 1,55 Fortuna ⛔

Gospodarze przegrali swoje pierwsze spotkanie 0-1 z Łabędziami.
Nie oglądałem meczu więc się nie wypowiem odnośnie jego przebiegu.
Co do gości to mogę z całą pewnością powiedzieć że zaczęli sezon od mocnego uderzenia. Starcie z Arsenalem było jak dla mnie, najciekawszym w całej poprzedniej kolejce. Było wszystko to, co kibice lubią najbardziej: dużo bramek, szybkie tępo gry, szybka zmiana sytuacji kiedy z 1-0 zrobiło się 1-4, po czym kilkanaście minut później 3-4. Myślę że jeśli Liverpool zagra podobnie jak tydzień temu, nie koniecznie na aż takich obrotach, powinien spokojnie poradzić sobie z beniaminkiem.

Leicester - Arsenal 0-0
Typ: Arsenal DNB 1,69 ▶


Lisy w spotkaniu inauguracyjnym przegrały z beniaminkiem Hull 2-1.
W pierwszej połowie mieli 2-3 sytuacje które powinny zakończyć się bramką jednak tak się nie stało a jak wiemy sytuację niewykorzystane lubią się mścić i tak też się stało. Poza tym Leicester prezentowało się najzwyczajniej słabo. Jedynie Musa zasługuję na pochwałę ponieważ jako jedyny zaprezentował się z dobrej strony. Co do gości, napiszę to samo co w przypadku powyższego spotkania. Jeśli zagrają tak jak z Liverpoolem, bo przecież nie zagrali źle, jedynie oddali inicjatywę po drugiej straconej bramce kiedy w drużynie pojawiło się coś na kształt lekkiego szoku, wszystko zaczęło układać się źle. Jednak widać w drużynie Arsenalu chęć wygrywania, widać tą energię z jaką grają mecz.
Mam nadzieję że to się nie zmieni, dodatkowo jeśli Lisy drastycznie nie poprawią swojej gry to 3pkt dla gości będą formalnością.

Stoke - Manchester City 1-4
Typ: BTS 1,70 Fortuna ✅

Obywatele, spotkanie inauguracyjne z Sunderlandem, wygrali 2-1.
77% posiadania piłki, 16 sytuacji bramkowych a zwycięstwo &quot;wyszarpane&quot;. Gdyby nie samobójcza bramka Patricka McNaira w 87 minucie, mecz prawdopodobnie zakończył by się remisem. Do tego we wtorek grali spotkanie przeciwko S. Bukareszt które wygrali 0-5.
Zmęczenie na pewno jest, pewnie niektórych zawodników nie zobaczymy na boisku od początku spotkania jeśli w ogóle wystąpią. Oprócz tego zastanawiam się czy MC tak jak w poprzednim sezonie będzie miało &quot;problem&quot; z meczami wyjazdowymi? w których grali znacznie słabiej niż u siebie. Stoke w pierwszej kolejce PL zremisowało 1-1 z beniaminkiem Middlesbrough który to według mnie ma największe szanse na zdobycie wysokiej pozycji i tym samym utrzymanie się w lidze ze wszystkich drużyn które przybyły z Championship. Niestety meczu nie oglądałem więc bazuję tu raczej na przeczuciu.
 
godryk26 38

godryk26

Użytkownik
vs.

Typ: Zwycięstwo Manchester United
Kurs: 1,5 ✅✅✅
Manchester United w okienku transferowym dokonał dość poważnych wzmocnień począwszy na Special One, a kończąc na Pogbie.
Oglądając ostatni mecz MU z Bournemouth można było gołym okiem zauważyć totalną dominację drużyny z Manchesteru. Kreatywne akcje i masa niewykorzystanych sytuacji. Drużyna gospodarzy miała może zaledwie z groźniejsze sytuacje bramkowe, a przy strzelonej przez nich bramce ewidentnie dał ciała Martial, który to nie pokrył Smith&#39;a.
Co do drużyny Świętych z klubu odeszli ich dwaj podstawowi snajperzy Mane oraz Pelle. Co prawda doszedł Nathan Redmond jednakże nie jest to piłkarz tej samej klasy co jego poprzednicy. Odszedł również Victor Wanyama, który został zastąpiony przez Pierre-Emile Höjbjerg jednak w mojej opinii również nie jest to równorzędna wymiana.
W meczu przeciwko Watford drużyna gospodarzy głównie nękała bramkarza gospodarzy strzałami z dystansu. Zauważyłem, że Southampton nie posiada playmakera, a taktyka jest strzelajmy może coś wpadnie.
Dodatkowym + na stronę MU jest:
- aktualna seria pomiędzy obiema drużynami, drużyna z Manchesteru za wszelką cenę będzie chciała przełamać złą passę.
- pierwsze domowe spotkanie gdzie Murinho jak i piłkarze będą chcieli się zaprezentować z jak najlepszej strony.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
ibis 1,4M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:00 Manchester - Southampton
Typ: powyżej 10.5 rzutów rożnych
Kurs: 1.91
buk: unibet

Wynik:​


Pierwszy mecz ligowy Mourinho na Old Trafford. Czerwone Diabły będą chciały pokazać się jak z najlepszej strony w nowym sezonie i wierzę, że będzie to szybkie i świetne spotkanie. Dlatego też wybrałem over w postaci rzutów rożnych. W bezpośrednich spotkaniach nie zawsze powyższa linia została pokrywana, lecz dziś zapewne będzie inaczej. Linia ataku obu drużyn naprawdę wygląda wyśmienicie, a jeszcze lepiej gospodarzy. Nazwiska Ibra, Rooney, Mkhitaryan czy Depay mówią same za siebie. Mou zapewne będzie chciał zdobyć trzy punkty przed własną publicznością i zrobi wszystko żeby się tak właśnie stało. Do tego ekipa Southampton nie jest zespołem do bicia i zapewne postawi się w jakiś sposób gospodarzom. Także nie ma mowy tu na żadne gierki w środku pola, mecz będzie zapewne żywy, pełen emocji i co najważniejsze pełen bramek.
 
gary-linker 69

gary-linker

Użytkownik
Na dzisiejszy wieczór posiadam 3 typy:
Manchester United - Southampton 1 @1.53
Po obejrzeniu powtórek, jestem w stanie stwierdzić, że obrona soton, nie będzie tak dobra jak dawniej. Pierwszy mecz nowego silniejszego ManUtd u siebie i w dodatku pierwszy mecz Mourinio w roli gospodarza, wynik nie może być inny.

Stoke - Manchester City 2 @1.70
Po pierwszych meczach city widać, że Guardiola ma pomysł na tę drużynę(chociaż wątpię, jeśli Aguero przytrafi się jakaś kontuzja). Starcie w Stoke-on-Trent, mogłoby być wyrównane, gdyby nie to, że Butland nie zagra. Bez niego defensywa stoke to jedna ze słabszych w lidze, co pokazują fatalne wyniki stoke pod koniec ub. sezonu. Wobec tego nie pozostaje nic innego jak grać 2.

Tottenham - Crystal Palace 1
@1.45
Ten mecz wg mnie to największy pewniak w tej kolejce.Tottenham jest obecnie zespołem dużo lepszym, a w palace nie zagra jeszcze Big Ben. Dziwię się, że jeszcze nikt nie podał tego typu.
Buk 365
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Manchester United v Southampton
Czerwone Diabły zadebiutują przed własną publicznością w sezonie 16/17. Podopieczni Jose Mourinho podejmą na Old Trafford drużynę Świętych. Zdecydowałem się, że pójdę w stronę gola Ibry. Zlatan jest w dobrej formie, co potwierdził mecz z Bournemouth, gdzie strzelił bramkę, a oprócz tego jego strzał z rzutu wolnego odbił Boruc, a w jeszcze innej sytuacji Szwed zamiast strzelać szukał debiutującego Mkhitaryana, co niestety nie zakończyło się dla niego drugą bramką (miałem w tamtym meczu postawione 2 gole Ibry po kursie @8.00). Skoro Ibra będzie wykonywać wolne i gra jako ten najbardziej wysunięty napastnik, to ja taki kurs (jaki wystawił Uni) biorę z pocałowaniem ręki. Ostatnio mam dobrą serię, jeśli chodzi o przewidywanie, który z zawodników strzeli bramkę). Wszedł Aguero, wszedł Neymar, a w czoraj Kovalenko (@4.25), więc jestem dobrej myśli, że nie zawiedzie mnie jeden z moich ulubionych piłkarzy.
Zlatan Ibrahimović strzeli bramkę @1.94 Unibet ✅ :gool: Cały Ibra! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Manchester United - Southampton​



Fellaini kartka @ 3.5 unibet⛔
Cedric kartka @ 3.5 unibet⛔



Obydwa typy lekko płaską stawką.Sędziuje Anthony Taylor,w ostatnim meczu Chelsea - West Ham pokazał 7 żółtych kartek,i jest to arbiter który lubi sypać kartkami. Fellaini niemal w każdym meczu robi coś głupiego za co sam się prosi o kartki, dzisiaj w pierwszym składzie,facet musi się pokazać Mou,i wiem że będzie walczył na boisku co powinno zaowocować kartką. Dodatkowo typ na Cedrica Soaresa, prawy obrońca Świętych łapie dosyć sporo kartek, United powinno wykorzystywać szybkość oraz drybling Martiala, który gra po stronie Cedrica, moim zdaniem Soares również wyłapie kartkę.
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Stoke City v Manchester City
Chyba nikt nie wątpi w to, że Guardiola wystawi najsilniejszą &quot;11&quot;. W Bukareszcie we wtorkowy wieczór Citizens pewnie pokonali Steauę 5:0, więc myślę, że przed rewanżem, który jest tylko formalnością Pep nie będzie za bardzo rotować składem. Poza tym, to jest dopiero początek sezonu. Britannia Stadium to ciężki teren, ale uważam, że goście wygrają ten mecz, a w tym meczu bramkę strzeli Aguero. Co ciekawe, Kun nie wykorzystał w tamtym meczu aż dwóch rzutów karnych. W talii Guardioli ten piłkarz podobnie jak i David Silva będzie w tej kampanii niezbędny. Myślę, że Aguero, który wykonuje &quot;11&quot; będzie miał w tym meczu kilka okazji i wykorzysta przynajmniej jedną z nich. City to klasowy zespół, który powoli zaczyna grać tak, jak chce tego były trener FC Barcelony oraz Bayernu. Może mecz z Sunderlandem nie był tego najlepszym dowodem, ale już spotkanie z mistrzem Rumunii pokazało już, że piłkarze zaczynają &quot;kumać&quot; o co chodzi. Odmieniony Sterling, świetny w defensywie Stones, aktywny Nolito oraz świetnie uzupełniająca się trójka pomocników w postaci Fernandinho, Silvy oraz De Bruyne... Stoke ma się czego bać. Ja wiem, że Hughes naprawdę ogarnął ten zespół i dysponuje całkiem solidnym składem, ale widzę tu czystą dwójkę, a do tego dorzucam gola Aguero. Zaczęło się właśnie od Argentyńczyka i mam nadzieję, że Kun kontynuuje moją świetną passę odnośnie strzelców bramek. Mecz o 13:30.
Sergio Aguero strzeli i Manchester City wygra @2.67 Unibet ✅
 
otobet 115

otobet

Użytkownik


Stoke City - Manchester City
Pierwszym sobotnim spotkaniem 2-ej kolejki Premier League będzie spotkanie Stoke z Manchesterem City. Stoke rozpoczęło sezon od remisu z Middlesbrough. W drużynie gosodarzy nie zobaczymy dzisiaj Irelanda i Afellaya. Fizjoterapeuci robią wszystko by dzisiaj do gry zdolni byli Burtland oraz Glen Johnson. W poprzednim sezonie Stoke sprawiło nie lada sensację wygrywając 2:0 na własnym obiekcie, natomiast gorzej już wypadł wyjazd na Etihad Stadium, gdzie ulegli 4:0. Manchester City rozpoczął sezon od zwycięstwa 2:1 z Sunderlandem, w tygodniu grali z Steua w ramach eliminacji do ligi mistrzów gromiąc rywala 5:0. Joseph Guardiola nie będzie mógł dziś skorzystać z zawodników tj.: Kompanego, Gundogana, Sane oraz Sagny. Obywatele zapewne będą chcieli odpowiedzieć na wczorajsze zwycięstwo lokalnego rywala Man Utd.
Stoke: Given - Bardsley, Wollscheid, Shawcross, Pieters - Whelan, Imbula - Shaqiri, Bojan, Arnautović - Diouf
Man City: Caballero - Sagna, Stones, Kolarovc, Clichy - Fernandinho - Sterling, De Bruyne, Silva, Nolito - Aguero
▶ Zwycięstwo Man City
▶ Kurs :1.65
▶ Otobet
 
godryk26 38

godryk26

Użytkownik
vs.

Typ: zwycięstwo Manchester City
Kurs: 1,61 ✅✅✅

Na wstępie według serwisu anglia.goal.pl Nie zagrają:
Stoke: Ireland, Afellay (kontuzje)
Man City: Kompany, Gundogan, Sane (kontuzje), Sagna (niepewny występ)
W mojej opinii drużyna z Manchesteru wywiezie do domu 3 punkty. W ich grze widać wielką pomysłowość i grę kombinacyjną, dodając do tego obronę ThePotters, która w pierwszym meczu w mojej opinii zagrała tragicznie (w 3 akcjach obrońcy kompletnie nie wiedzieli co się dzieje i stali jak przysłowiowe &quot;widły w gnoju&quot;). Fakty formacja obronna Obywateli również popełniała błędy, no ale nie tak drastyczne. Chyba każdy również widział ostatni mecz Man.City w LM. Steua nie miała nic do powiedzenia kompletnie, a przecież grała na własnym stadionie. Zagwarantowany awans w Rumunii pozwoli Guardioli skupić się wyłącznie na dzisiejszym spotkaniu.
Dodatkową dość sporą motywacją dla gości jest na pewno wczorajsze zwycięstwo Czerwonych Diabłów.

vs.
Typ: zwycięstwo FC Liverpool
Kurs: 1,60 ⛔⛔⛔

Na wstępie według serwisu anglia.goal.pl Nie zagrają:
Burnley: Barnes (kontuzja), Flanagan
Liverpool: Karius, Ojo (kontuzje)
Pierwszy swój mecz gospodarze grali z Swansea gdzie ulegli na własnym boisku 0:1, wynik oczywiści powinien być dużo wyższy po obu stronach, ponieważ obie obrony widać, że mają spore braki. W fenomenalnej formie był nasz Łukasz Fabiański, dzięki któremu gości nie stracili bramki (w mojej opinii najlepszy na boisku). Jeżeli piłkarze Łabędzie nie potrafili wykorzystać niedyspozycji obrony Burnley to z pewnością drużyna z Liverpool&#39;u to wykorzysta. Każdy na forum chyba widział ich potencjał w ofensywie. Drużyna The Reds nie gra w europejskich pucharach, dzięki czemu Klopp może się skupić tylko i wyłącznie na własnym podwórku.​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom