>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2. kolejka Premier League (13.08 - 15.08.2022)

Status
Zamknięty.
lukas88 299,3K

lukas88

Forum VIP
Ja pierdziu.... jaka cisza w temacie a jutro kilka naprawdę ciekawych spotkań na boiskach angielskiej Premier League. Zacznę od spotkania rozpoczynającego się o 13.30 gdzie Aston Villa podejmie Everton, który czeka w mojej ocenie ciężki sezon.
Aston Villa już w poprzednim sezonie spisywał się całkiem fajnie w wielu spotkaniach ale wynik w tabeli na koniec sezonu nie był zbyt ciekawy. W tym sezonie liczę na progres i walkę AV o puchary, mają na prawdę sporo jakości zarówno w defensywie jak i ofensywie. Pierwsze spotkanie przegrali 0-2 z Bournemouth gdzie byli stroną dominującą, Everton z kolei przegrał tylko 0-1 z Chelsea po bardzo jednostronnym pojedynku, zabrakło tylko zespołowi z Londynu skuteczności w akcjach ofensywnych.

Jutro gram w kierunku gospodarzy, którzy w mojej ocenie maja silniejszy skład, poza tym kto ma strzelać bramki w Evertonie? Odszedl Riharlison, kontuzjowany jest DCL oraz Towstend (poza nimi nie zagrają jeszcze Gomes, Mina, Godfrey. AV z przodu ma kim straszyć bo jest Coutinho, Bailey, Watkins, El Ghazi czy Ings.
Zatem moje propozycja na to spotkanie są następujace:
Aston Villa wygra @ 1,83 Fortuna 6/10
AV (-1) AH@ 2,46 Fortuna 4/10


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Drugie spotkanie które typuję to:

Arsenal - Leicester
Typ: Arsenal wygra i over 1,5
Kurs: 1,82

Fortuna

Kanonierzy w tym sezonie mogą namieszać, kilka fajnych transferów, zanosi się na kolejne, m.inn Tielemansa z Leicesteru, któremu za rok wygasa kontrakt i ostatni gwizdek aby zarobić na nim kilka funtów, a kasa im się przyda bo klubowy skarbiec świeci pustkami. Uważam że Kanonierzy na Emirates postawią swoje warunki i pokonają zespół Lisów.
Poza tym liczę na huraganowe ataki Arsenalu a co za tym idzie cornery:
Arsenal over 6,5 RR @ 1,75 Fortuna
over 2,5 gola + BTS @ 2,06 Fortuna



CDN...​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +946
kombajn 174,7K

kombajn

Użytkownik
Aston Villa - Everton
Team Total (Aston Villa) - OVER 1.5
Liczba goli Aston Villi - powyżej 1.5
1.97
s t s

2:1

Dla mnie również Aston Villa wydaje się faworytem w jutrzejszym meczu (jak na moje oko AV posiada więcej siły rażenia na papierze od Evertonu) i mam nadzieję, że zdobędą jutro przynajmniej dwa gole. Steven Gerrard dostał od Zarządu dużo swobody w skompletowaniu składu i wzmocnił drużynę w obecnym okienku transferowym tak jak chciał (głównie chodzi mi, co prawda o difens - o Boubacara Kamarę i Diego Carlosa, ale też o Philippe Coutinho). Manager The Villans rządzi w Klubie "żelazną ręką" - odwołanie z funkcji kapitana Mingsa i przekazanie jej McGinnowi - przez co nakłada dodatkową presję na siebie. Musi On jak najszybciej sprawić, żeby zespół zaczął wygrywać i wydaje się, że już jutro będzie ku temu wyśmienita okazja - najprawdopodobniej jutro zadebiutuje w Evertonie Conor Coady, bo Lampard nie będzie miał za dużego wyboru w zestawieniu linii defensywnej (Yerry Mina i Ben Godfrey są kontuzjowani, a James Tarkowski nie grał dobrze przeciwko Chelsea), a Gerrard nader często ustawia swoją XI na Villa Park z dwójką napastników (np. Watkins-Ings) i z ultraofensywnym pomocnikiem za nimi (Buendia, czy nader cichy na Vitality Stadium, Coutinho). Koniec końców 2 gole dla Gospodarzy powinny jutro się wturlać ; )
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +370
lukas88 299,3K

lukas88

Forum VIP
Manchester City- Bournemouth
Typ: City wygra, over 2,5 gola, over 9,5 RR
Kurs: 2,1

Fortuna

Rzadko grywam takie combo ale trudno znaleźć ciekawy kurs na to spotkanie. City jest murowanym faworytem i jakiekolwiek granie akurat w tym przypadku na gości moim zdaniem nie wchodzi w grę. City od lat ma kompletną pakę a i tak co roku jeszcze ją udoskonalają, uważam że przed tym sezonem zrobili najlepsze wzmocnieni od lat, mowa o Haalandzie, który jak tylko nie będzie łapał huknie ponad 30 bramek w sezonie. Gość jest niesamowicie szybki na pierwszych 2-3 krokach odjeżdża obrońcą na kilka metrów. Prostopadłe piłki ze środka pola, tak jak padła druga bramka z WH i Haaland zrobi robotę. Co prawda spodziewam się że najtrudniej jutro będzie zespołowi gospodarzy strzelić pierwszą bramkę bo sądzę że goście postawią autokar w polu karnym i będą próbować kontrować. Pytanie jak długo goście będą w stanie powstrzymywać graczy City przed strzeleniem bramki, myślę jednak że City bedzie zdecydowanie dominować o z posiadaniem piłki grubo ponad 70% będą okupowac pole karne rywal co przełoży się na rzuty rożne, których linię samo City jest w stanie pokryć bez większego problemu, a i o bramki też jestem spokojny bo City praktycznie w pełnym składzie także nie zdziwię się jak goście wyjada z Manchesteru z workiem 5-6 bramek.
Alternatywnie:
City będzie prowadzić do 15 minuty @ 2,44 Fortuna
City -2,5 EH@ 1,70 Fortuna

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wolves- Fulham
Typ: obie drużyny strzela gola
Kurs: 1,78
Fortuna


Oba zespoły ze sporym potencjałem ofensywnym, goście mają niesamowitego Mitrovicia, który przed tygodniem dwa razy ukąsił Liverpool, gospodarze maja Guedesa pozyskanego z Valencii, Hwanga z Lipska, Curtone, POdenca czy Traore (kontuzjiowany jest jeszcze Raul, Traore zagra na dwa razy). Uważam że spotkanie będzie wyrównane i ciężko wskazać faworyta, dlatego też najbezpieczniejsze jak dla mnie jest zagranie na bramki z obu stron.​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +585
pikobans 10K

pikobans

Użytkownik
Kolega lukas88 ubiegł mnie z typem na Arsenal to wrzucę inna propozycje na tą kolejkę. Krótko:
Brighton - Newcastle BTS 1,8 Fortuna
Myślę że spokojnie można spróbować tej opcji, gospodarze po udanym meczu z United gdzie mimo małego posiadania piłki stworzyli sobie 15 sytuacji i strzelili 2 bramki. Oczywiście można dywagować czy to Brighton zagrali dobry mecz czy United tak słaby ale fakt jest faktem - mecz wygrany i pierwsze 3 punkty zapisane na koncie. Newcastle nie oglądałem w pierwszej kolejce ale po statach widac że ostro cisnęli Nottingham Forest.
Ciężko mi tu wytypować zwycięzcę , ale BTS na papierze wygląda dość fajnie liczę na wyrównane starcie z bramkami z obu stron.

no niestety smuteczek 0-0
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +551
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia - Premier League
Godzina: 17:30
Spotkanie: Chelsea - Tottenham
Typ: w meczu będzie rzut karny
Kurs: 3,15
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Mecze pomiędzy Chelsea a Tottenhamem zawsze budzą emocje. Patrząc na ostatnie mecze Chelsea widzę szansę na to, że w tym spotkaniu zobaczymy rzut karny. W meczach Chelsea jedenastek nie brakuje, a ostatnimi czasy jest ich naprawdę sporo. W pierwszej kolejce Premier League Chelsea wygrało skromnie 1:0 z Evertonem. Jedyny gol padł właśnie z rzutu karnego a jeszcze ciekawsze jest to, że było to w dziewiątej minucie doliczonego czasu gry w pierwszej połowie meczu. Wcześniej Chelsea grało mecz towarzyski z Udinese i tam też udało im się wywalczyć rzut karny. Oprócz tego jedenastka była też podyktowana w ich sparingu z Charlotte , choć w tym spotkaniu karnego mieli ich rywale. Jak widać w meczach Chelsea karnych nie brakuje, więc kto wie, czy w meczu z Tottenhamem też jakiegoś nie będzie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +113
chosen70 135K

chosen70

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia - Premier League
Godzina: 17:30
Spotkanie: Chelsea - Tottenham
Typ: Kalidou Koulibaly over 0.5 celnych strzałów
Kurs: 4.00
Bukmacher: etoto
Analiza:

Debiut Senegalczyka na Stamford Bridge. W czterech ostatnich meczach bezpośrednich pomiędzy Chelsea a Tottenhamem aż cztery gole zostały zdobyte przez środkowych obrońców gospodarzy. W derbach północno-zachodniego Londynu pada dużo rzutów rożnych, ostatnie mecze to kolejno 13, 13, 6, 16 i 9 rzutów rożnych. Jeśli dziś będzie podobnie, to szans na gola będzie sporo. Liczę na to, że Koulibaly powtórzy wyczyn z meczu pierwszej kolejki Premier League z Evertonem, czyli odda celny strzał na bramkę.

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3839
chosen70 135K

chosen70

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Liverpool - Crystal Palace
Typ: Virgil van Dijk over 0.5 fauli
Kurs: 2.95
Bukmacher: Fuksiarz

Analiza:

Po zaskakującym remisie w pierwszej ligowej kolejce, Liverpoolowi przyjdzie zmierzyć się z Crystal Palace. W drużynie Jurgena Kloppa z powodu kontuzji nie wystąpi dwóch środkowych obrońców; Joel Matip i Ibrahima Konate, a trzeci środkowy obrońca Joe Gomez zacznie mecz na ławce rezerwowych, gdyż także nie jest gotowy na start od pierwszej minuty. Spotkanie w parze z van Dijkiem po raz pierwszy rozegra Phillips, dla którego będzie to pierwszy występ w koszulce "The Reds" od maja 2021 roku. W linii pomocy 19-letni Eliott oraz 36-letni Milner, którzy zastąpią Thiago oraz Hendersona. Fakt, iż jest to dopiero pierwszy mecz pary Phillips-van Dijk oraz rotacje w linii pomocy sprawiają, że van Dijk może być zmuszony uciekać się do faulu w niektórych sytuacjach. Nie zapominajmy, że Crystal Palace sprawiło niemałe kłopoty Arsenalowi w pierwszej kolejce. W starciu z Fulham przed tygodniem van Dijk zanotował jeden faul na swoim koncie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom