>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

2. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [28.09.2021] - Wtorek

Status
Zamknięty.
successful 2,1M

successful

ModTeam
Członek Załogi
uczciwie to skoryguje kurs na wlasciwy, bo ma tak w regulaminie... Ewidentny blad buka, wystarczy spojrzec na kursy na zwyciestwo RB i na kursy na strzelenie bramki przez Nkunku. Laczone zdarzenia sa objete wieksza marza... wiec 3,5 to jest kurs prawidlowy przy kursie 3 na strzelenie bramki przez Nkunku i 1,48 na RB...
W porządku, niech tak zrobi, ja z tym nie mam żadnego problemu. A jak Nkunku strzeli w pierwszej połowie to będę podwójnie zadowolony.
 
T 248,3K

typerbukmacher

Mistrz Typer IHF 2023 World Men's Championship
Ajax Amsterdam - Besiktas
Typ:
Ajax powyżej 2.5 gola @1.53 Fuksiarz
Sprawa jest prosta - w drużynie ze Stambułu szpital. Kontuzjowanych jest 9 istotnych dla tej drużyny piłkarzy.
W porównaniu do podstawowego składu z meczu, który odbył się 2 tygodnie temu w Stambule z BVB, dzisiaj nie zagrają: Ghezzal, Larin, Montero, Pjanic. Dzisiaj w środku pola drużyna Ajaxu powinna rządzić i dzielić, tworząc mnóstwo sytuacji pod bramką rywali.
Ajax w ostatnich sześciu meczach strzelił 29 bramek, co daje prawie 5 bramek strzelonych na mecz. Strzelili 5 bramek w Lizbonie - nie wierzę, że nie strzelą chociaż trzech przeciwko mocno osłabionej drużynie Besiktasu.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:55 Szachtar - Inter
powyżej 9.5 rzutów rożnych @ 1.84 (konkurs LM)
powyżej 10.5 rzutów rożnych @ 2.37
powyżej 11.5 rzutów rożnych @ 3.15
Fortuna

Dzisiaj spróbuję pograć rzuty rożne. Spodziewam się bardzo intensywnego spotkania, a to z tego powodu, że obie ekipy w pierwszej kolejce przegrały swoje spotkania. W przypadku porażki z której z drużyn sytuacja zacznie się mocno komplikować. Inter podobnie jak Szachtar w lidze są w gazie co pokazuje ich obecna sytuacja w ligowej tabeli, ale mnie interesują rzuty różne.
Szahctar nabija ich całkiem sporo. W pierwszej kolejce przeciwko Sheriff nabili ich aż 17! co jak dla mnie jest to kosmicznym wynikiem. Dzisiaj jednak rywal jest kilka półek wyżej ale spodziewam się, że gospodarze będą atakować i klarować sobie sytuacje podbramkowe, a co za tym idzie pojawią się stałe fragmenty gry. W ostatnim spotkaniu ligowym Szachtar nabił 7 rzutów rożnych, lecz przeciwko Dinamo Kijów już zaledwie 2 ale był to finał o Superpuchar Ukrainy.
Inter na wyjeździe nie odpuszcza. Przeciwko Fiorentinie 8 rzutów rożnych, Sampdorii 4, Veronie 4 i Realowi Madryt również 4. Jak widać te liczby nie są tak kolosalne jak u przeciwnika, ale nie oznacza to, że Inter dzisiaj się zamknie na własnej połowie i będzie czekał na grę z kontrataku. Inzaghi zapewne ma zamiary tu atakować by wywieźć cenne trzy punkty. To samo tyczy się gospodarzy, którzy właśnie w spotkaniu domowym zmuszeni są zdobyć punkty aby liczyć się w dalszej rywalizacji o awans.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 2M

sunxl

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna/Liga Mistrzów
Godzina: 18:45
Spotkanie: Szachtar Donieck vs Inter
Typ: powyżej 4.5 kartek (czerwona kartka=2)
Kurs: 1.77
Bukmacher: ETOTO
Analiza:


Przed nami pojedynek drużyn, które prawdopodobnie będą walczyć o drugie miejsce w grupie D. Real Madryt wydaje się być na ten moment poza zasięgiem, a i Sheriff Tiraspol może coś namieszać szczególnie u siebie. Wyniki pierwszych meczów pokazują nam, jakiej wagi jest to starcie i ewentualne zwycięstwo jednej ekip już na starcie stawiają przy ścianie przegrany klub. Celuje tutaj w kartki, ponieważ pojawi się zapewne wiele nerwów, dyskusji i spięć. Jako że sędzią tego widowiska będzie Istvan Kovacs, który od początku lubi sobie ustawić spotkanie i bardzo szybko rozpoczyna kartkowanie to nie wykluczona jest nawet czerwona kartka. W ETOTO ewentualna czerwień liczona jest podwójnie i mam nadzieję na ciekawy mecz w Kijowie. Szybcy zawodnicy po obu stronach barykady mogą sprawiać problemy obrońcom.
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Juventus - Chelsea
Typ: Chelsea wygra ⛔
Kurs: 2.30 Fuksiarz

Bardzo ciekawy mecz czeka nas dzisiejszego wieczoru gdzie Juve zmierzy się ze zwycięzcą ligi mistrzów z zeszłego roku. Jak dla mnie w tym meczu może paść tylko jeden rezultat i jest to wygrana drużyny gości. Są oni w naprawdę świetnej formie, nie licząc ostatniego meczu gdzie grali z City to ostatnia ich porazka była w Maju. Resztę meczy wygrywali lub remisowali. Natomiast Juventus jest w dość śreniej formie, przegrali z Empoli oraz Napoli, a nawet Spezia czy Sampdoria potrafiły im strzelić po dwie bramki. Jak dla mnie ta drużyna nie jest kompletna i dość szybko pożegna się z LM
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom