>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [28.09.2021] - Wtorek

Status
Zamknięty.
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
uczciwie to skoryguje kurs na wlasciwy, bo ma tak w regulaminie... Ewidentny blad buka, wystarczy spojrzec na kursy na zwyciestwo RB i na kursy na strzelenie bramki przez Nkunku. Laczone zdarzenia sa objete wieksza marza... wiec 3,5 to jest kurs prawidlowy przy kursie 3 na strzelenie bramki przez Nkunku i 1,48 na RB...
W porządku, niech tak zrobi, ja z tym nie mam żadnego problemu. A jak Nkunku strzeli w pierwszej połowie to będę podwójnie zadowolony.
 
T 206,9K

typerbukmacher

Mistrz Typer IHF 2023 World Men's Championship
Ajax Amsterdam - Besiktas
Typ:
Ajax powyżej 2.5 gola @1.53 Fuksiarz
Sprawa jest prosta - w drużynie ze Stambułu szpital. Kontuzjowanych jest 9 istotnych dla tej drużyny piłkarzy.
W porównaniu do podstawowego składu z meczu, który odbył się 2 tygodnie temu w Stambule z BVB, dzisiaj nie zagrają: Ghezzal, Larin, Montero, Pjanic. Dzisiaj w środku pola drużyna Ajaxu powinna rządzić i dzielić, tworząc mnóstwo sytuacji pod bramką rywali.
Ajax w ostatnich sześciu meczach strzelił 29 bramek, co daje prawie 5 bramek strzelonych na mecz. Strzelili 5 bramek w Lizbonie - nie wierzę, że nie strzelą chociaż trzech przeciwko mocno osłabionej drużynie Besiktasu.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:55 Szachtar - Inter
powyżej 9.5 rzutów rożnych @ 1.84 (konkurs LM)
powyżej 10.5 rzutów rożnych @ 2.37
powyżej 11.5 rzutów rożnych @ 3.15
Fortuna

Dzisiaj spróbuję pograć rzuty rożne. Spodziewam się bardzo intensywnego spotkania, a to z tego powodu, że obie ekipy w pierwszej kolejce przegrały swoje spotkania. W przypadku porażki z której z drużyn sytuacja zacznie się mocno komplikować. Inter podobnie jak Szachtar w lidze są w gazie co pokazuje ich obecna sytuacja w ligowej tabeli, ale mnie interesują rzuty różne.
Szahctar nabija ich całkiem sporo. W pierwszej kolejce przeciwko Sheriff nabili ich aż 17! co jak dla mnie jest to kosmicznym wynikiem. Dzisiaj jednak rywal jest kilka półek wyżej ale spodziewam się, że gospodarze będą atakować i klarować sobie sytuacje podbramkowe, a co za tym idzie pojawią się stałe fragmenty gry. W ostatnim spotkaniu ligowym Szachtar nabił 7 rzutów rożnych, lecz przeciwko Dinamo Kijów już zaledwie 2 ale był to finał o Superpuchar Ukrainy.
Inter na wyjeździe nie odpuszcza. Przeciwko Fiorentinie 8 rzutów rożnych, Sampdorii 4, Veronie 4 i Realowi Madryt również 4. Jak widać te liczby nie są tak kolosalne jak u przeciwnika, ale nie oznacza to, że Inter dzisiaj się zamknie na własnej połowie i będzie czekał na grę z kontrataku. Inzaghi zapewne ma zamiary tu atakować by wywieźć cenne trzy punkty. To samo tyczy się gospodarzy, którzy właśnie w spotkaniu domowym zmuszeni są zdobyć punkty aby liczyć się w dalszej rywalizacji o awans.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna/Liga Mistrzów
Godzina: 18:45
Spotkanie: Szachtar Donieck vs Inter
Typ: powyżej 4.5 kartek (czerwona kartka=2)
Kurs: 1.77
Bukmacher: ETOTO
Analiza:


Przed nami pojedynek drużyn, które prawdopodobnie będą walczyć o drugie miejsce w grupie D. Real Madryt wydaje się być na ten moment poza zasięgiem, a i Sheriff Tiraspol może coś namieszać szczególnie u siebie. Wyniki pierwszych meczów pokazują nam, jakiej wagi jest to starcie i ewentualne zwycięstwo jednej ekip już na starcie stawiają przy ścianie przegrany klub. Celuje tutaj w kartki, ponieważ pojawi się zapewne wiele nerwów, dyskusji i spięć. Jako że sędzią tego widowiska będzie Istvan Kovacs, który od początku lubi sobie ustawić spotkanie i bardzo szybko rozpoczyna kartkowanie to nie wykluczona jest nawet czerwona kartka. W ETOTO ewentualna czerwień liczona jest podwójnie i mam nadzieję na ciekawy mecz w Kijowie. Szybcy zawodnicy po obu stronach barykady mogą sprawiać problemy obrońcom.
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Juventus - Chelsea
Typ: Chelsea wygra ⛔
Kurs: 2.30 Fuksiarz

Bardzo ciekawy mecz czeka nas dzisiejszego wieczoru gdzie Juve zmierzy się ze zwycięzcą ligi mistrzów z zeszłego roku. Jak dla mnie w tym meczu może paść tylko jeden rezultat i jest to wygrana drużyny gości. Są oni w naprawdę świetnej formie, nie licząc ostatniego meczu gdzie grali z City to ostatnia ich porazka była w Maju. Resztę meczy wygrywali lub remisowali. Natomiast Juventus jest w dość śreniej formie, przegrali z Empoli oraz Napoli, a nawet Spezia czy Sampdoria potrafiły im strzelić po dwie bramki. Jak dla mnie ta drużyna nie jest kompletna i dość szybko pożegna się z LM
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom