>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

2 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - wtorek 28.09.2010

Status
Zamknięty.
pawoman 3

pawoman

Użytkownik
Spotkanie : Basel-Bayern M.
Typ : 1x
Kurs : 1.67

Musze przyznac ze niemiecka liga zaskakuje mnie coraz bardziej ... oczywiscie negatywnie , obstawianie spotkan miedzy niemieckimi druzynami i trafienie 1x2 graniczy z cudem . Powiem tak .. Basel ostatnie spotkanie w LM nie powinien przegrac .. no ale to jest pilka tu wszystko jest mozliwe .. uwazam dosc skromnie ze jesli nie u siebie to gdzie Basel ma zbierac punkty moze argumenty nie sa przekonujace ale mi to wystarcza


Spotkanie : Ajax-AC Milan
Typ : 1x
Kurs 1.40

Ajax zajmuje aktualnie pierwsza pozycje w lidze i ostatnio zremisowal na wyjezdzie z dobrze grajacym zespolem Twente .. co mozna powiedziec o Milanie ? hmm powiem szczerze ze po meczu z Auxerre bylem troche zaskoczony .. wynik moze bardzo dobry 2-0 ale gdyby goscie wykorzystali to co mieli z kontry .. to mozliwe ze Milan zostalby pozbawiony punktow . Ajax na dzien dzisiejszy jest to dla mnie solidniejsza firma od Milanu . Milanu ktoremu przydarzyly sie juz wpadki w tym sezonie na wyjazdach
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP

Auxerre - Real Madryt
0:1​


Jedno z ciekawszych spotkań jakie dziś zostaną rozegrane w ramach Ligi Mistrzów to pojedynek francuskiego Auxerre z Realem Madryt. Uczciwie trzeba przyznać, że jeśli chodzi o widowisko to możemy się zawieść ponieważ Królewski nie prezentują tego do czego przyzwyczaili kibiców czyli ofensywnej gry z dużą ilością bramek. Jednak mimo to oczy wielu kibiców będą zwrócone na to spotkanie. Każdy jest ciekawy efektów pracy &quot;Mou&quot; w Madrycie. Po ostatnim ligowym remisie z Levante kibice oczekują teraz pewnego zwycięstwa. W nie najlepszej sytuacji są także gospodarze dzisiejszego pojedynku. W lidze zajmują odległe 17 miejsce i wciąż nie mogą zdobyć kompletu punktów. W Champions League też nie daje im się wielkich szans na awans. W pierwszym spotkaniu na San Siro musieli uznań wyższość Milanu przegrywając 2:0 chociaż należy przyznać, że długo stawiali opór gospodarzom. Dzisiaj przed własną publicznością będą chcieli pokusić się o niespodziankę co sami podkreślają dając za przykład Lyon. Patrząc na rażącą nieskuteczność piłkarzy Królewskich połączone z defensywną taktyką nakreśloną przez Mourinho nie można skreślać gospodarzy mimo że nie mają za bardzo kim postraszyć Casillasa. Zapowiada się więc underowy mecz co nie zmienia faktu, że faworytem do zwycięstwa pozostaje Real. Uważam, że będą w stanie zdobyć przynajmniej tę jedną bramkę dającą zwycięstwo. Ponadto jeśli gospodarze faktycznie wyjdą na murawę z nastawieniem na walkę o zwycięstwo to może zrobić się ciekawy mecz w którym zobaczymy więcej niż 1 gola. Na co bardzo liczę.

Moje propozycje:

Real (około 1.60)✅
Obie drużyny zdobędą gole - NIE (około 1.70)✅
Real -1 (około 2.50)⛔
 
pawoman 3

pawoman

Użytkownik
spotkanie : Braga-Szachtar D.
typ : 1x
kurs : 1.40

W pierwszej kolejce Braga dostala niesamowite lanie od Arsenalu . Przed meczem stawialem ich jako zespol ktory moze sprawic niespodzianke i zawiodlem sie bardzo dzisiaj sytuacja Bragi wyglada inaczej ... dramat 6-0 z Arsenalem zamazal calkowicie osiagniecia tego zespolu z druzyna Sevilli dzis jest pora aby obraz mocnego zespolu z Portugali powrocil w moich oczach . Mimo tej wpadki dalej uwazam ze ten zespol stac na awans z tej grupy .. a zeby to osiagnac trzeba dzis wygrac z Szachtarem .. uwazam ze gra z X to dobre wyjscie ..

do tego
over 2.5 po 2.0 jest do sprobowania

oraz Chelsea-Marseille over 2.5 1.70 takze
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Partizan Belgrad - Arsenal Londyn
1:3​

Interesująco także zapowiada się pojedynek Partizana Belgrad z Arsenalem Londyn. Drużyna gości w ostatniej kolejce Premier League niespodziewanie przegrała z ekipą WBA 2:3. Co gorsze dla kibiców była to zasłużona porażka. Dlatego dzisiejszy pojedynek będzie dla Kanonierów doskonałą okazją do zrewanżowania się za słabą postawę w ligowym meczu. W pierwszym meczu Ligi Mistrzów roznieśli na własnym stadionie Bragę aż 6:0. Tym samym wysoko postawili sobie poprzeczkę przed kolejnymi spotkaniami ponieważ kibice z chęcią zobaczyliby ponownie tak wysokie zwycięstwo swojej drużyny. Jednak to zadanie nie będzie takie proste ponieważ będą mierzyć się z mistrzem Serbii Partizanem, który w lidze nie może trafić na godnego siebie rywala i odprawia ich kolejno z kwitkiem. Jednak i ta maszyna zacięła się w ostatnim ligowym pojedynku remisując z przeciętnym Spartakiem. Ponadto w pierwszej kolej Champions League przegrali z Shakhtarem 1:0 i dziś chcąc nie chcąc muszą powalczyć o 3 punkty by nie być na straconej pozycji. A o to w starciu z Arsenalem nie będzie takie proste. Tym bardziej, że ekipa Arsen Wengera przyjeżdża składzie w którym grają już od kilku spotkań co nie zdarza im się za często. Jedynym dodatkowym brakiem jest kontuzja Almunii, który ostatnio nie błyszczał formą. Jednak trener na jego miejsce chce wystawić Fabiańskiego, który na pewno nie będzie pewnym punktem w bramce drużyny z Londynu. Tak naprawdę w tym fakcie gospodarze mogą upatrywać swojej szansy. Jednak wydaje się, że zawodnicy Arsenalu dzisiaj będą chcieli zagrać jak z Bragą i zdobyć kilka bramek dzięki czemu pewnie wygrają nawet zakładając stracone gole po błędach bramkarza.

Moje propozycje:

Arsenal (około 1.75)✅
over 2.5 (około 1.80)✅
 
S 0

srebny

Użytkownik
Ajax-AC Milan
typ 2.5 powyzej mecz bedzie napewno wyrównany i obstawiam ze mecz sie zakonczy remisem 2-2. Imbrahimovic jest w super dyspozycji wiec moze Milan na niego liczyc co do Ajax zespól z wielkim potenciałem wiec sadze ze cudu nie dokona i nie wygra z Milanem przyczyna prosta brak doswiadczenia

Chelsea-Ol. Marseille
typ 2.5 powyzej Chelsea radzi sobie w lidze super i obstawiam ze padnie duzo bramek do jednej bramki bo goscie slabo sobie radza w lidze i nie sadze zeby zagrali na 100% swoich mozliwosci

Sp. Braga-Szachtar D
typ 2.5 powyzej Braga w pierwszym meczu przegrała i w tym meczy przed wlasna publicznoscia bedzie chciala udowodnic ze przez przypadek do LM sie nie dostała za to Ukrainski klub który w lidze nie ma sobie rownych sadze ze wynik bedzie 2-2 dla ukrainców napewno korzystny

Auxerre-Real Madryt
typ 2 Real moze nie zachwyca jak to bywało kilka lat wczesniej ale ma super ofensywe i najlepszego trenera sadze ze mecz zakonczy sie 1-2 Zespół Jelenia ma male szanse na wygrana, jednym slowem zespół do bicia przez inne kluby

Partizan B.-Arsenal L.
typ 2.5 powyzej mlody zespoł Arsenal L strasznie skuteczny w lidze duzo bramek strzela przez co mecz moze sie skonczyc jak z Braga co do gospodarzy to wielka niewiadoma co pokaza mozliwa jest sytuacjia ze mecz zostanie przerwany przez hooliganów
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

SPORTING BRAGA - SZACHTAR DONIECK
Typ : Braga @ 2,50 Bet365 ⛔0:3
Sporting Braga na swoim pięknym stadionie jest bardzo mocny i tutaj należy się z nimi lizcyc. Szachtar to także zespół własnego boiska. Na Donbas Arena są w stanie wygrac z kazdym. Kiedy jednak w lidze udają się na obiekty np Obolonu Kijów i sensacyjnie przegrywają. Braga po porażce 0:6 na Emirates ma co zmazywac ze swojego oblicza przed kibicami. To będzie można tak to nazwac starcie latynosów. W ofensywie Szachtara bowiem grają sami tacy gracze tj William, Douglas Costa, naturalizowany Chorwat Eduardo czy Jadson. W Bradze także roi się od graczy z Ameryki Płd począwszy od bramkarza Felipe poprzed Lime czy Luisa Aguiara. Braga nigdy nie grała z rywalem z Ukrainy, za to z kolei Szachtar rywalizował z zespołami portugalskimi 9 razy z czego zdołał wygrac tylko dwa pojedynki.
W LM Braga u siebie wygrała już 3:0 z Celticiem i 1:0 z Sevillą. Teraz zanosi się na wygraną z Szachtarem. W poprzednim sezonie u siebie mieli bilans 14-1-0, a ten zaczeli nie wiele gorzej bo w lidze 3-0-0 + te dwa zwycięstwa w LM. Bilans kapitalny. Dodatkowo Szachtar bez Fernandinho, który doznał kontuzji w meczu z Obolonem i n ie zagra przez dłuższy czas, a także zabraknie Dmytro Czychryńskiego. Braga tylko bez Alberto Rodrigueza.
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
PARTIZAN BELGRAD-ARSENAL LONDYN
Arsenal dzisiaj zagra swój drugi mecz fazy grupowej Ligi Mistrzów w Belgradzie z miejscowym Partizanem.
W poniedziałek rano było wiadomo, że w bramce Arsenalu zobaczymy Łukasza Fabiańskiego, ponieważ Almunia nabawił się urazu ramienia w ligowym meczu z WBA.
Oprócz wspomnianego Almunii w składzie kanonierów napewno dzisiaj nie wystąpią:
-Thomas VermaelenCesc Fabregas, Robin van Persie, Theo Walcott, Nicklas Bendtner, Aaron Ramsey oraz Emmanuel Frimpong.
Przed dwoma tygodniami Arsenal rozbił u siebie Sporting Bragę aż 6:0. Kanonierzy udanie rozpoczęli swoją przygodę z Champions League i nikt nie wyobraża sobie tego, by nie wrócili z Belgradu z kompletem trzech punktów.
Lecz po tym meczu forma Kanonierów delikatnie mówiąc poszła wyraźnie w dół: mam tutaj na myśli 2 ostatnie ligowe mecz: remis (1:1) na wyjeździe z Sunderlandem oraz sobotnią porażkę u siebie z WBA (2:3)

Teraz może kilka słów o gospodarzach- Partizan w lidze jest liderem po 6 kolejkach (5-1-0) bramki 11:1. W pierwszym meczu ulegli na wyjeździe Szachtarowi 1:0.
Ale Partizan u siebie zawsze jest groźny. Fanatyczni kibice z Belgradu słyną z fantastycznego dopingu. Nawet największym klubom europejskim zawsze ciężko się grało w Belgradzie. Warto przypomnieć, że gdy Partizan występował w fazie grupowej siedem lat temu, nie przegrał ani jednego meczu przed własną publicznością. Belgrad z jednym punktem opuszczali Real Madryt, FC Porto oraz Marsylia.
Wg. mnie Partizan dzisiaj jest stać na strzelenie chociaż jednej bramki. Arsenal na pewno zaatakuję i będą chcieli również zrekompensować kibicom weekendową wpadkę.
Moim zdaniem jest duża szansa, że padnie over 2.5 w Arsenalu od pierwszych minut zobaczymy prawdopodobnie: Arshawina, Nasriego oraz Chamakha. Z ławki prawdopodobnie wejdzie Vela. W tych osoba upatruje dzisiaj strzelców bramek. Myśle również, że Arsenal oprócz strzelonych bramek również straci min jednego gola.


Fanatyczni kibice Partizana.

Moje typy:
⚽ over 2.5 goli ✅ [1:3]
Kurs: 1.83
oraz
⚽Partizan over 0.5 gola
✅ [1:3]
Kurs:1.50
Buk:Tobet



Spartak Moskwa vs Zilina
Spartak dzięki szczęśliwemu zwycięstwu z OM może dzisiaj zostać nawet liderem w grupie F. Z kolei dzisiejsze zwycięstwo Spartaka może przybliżyć znacznie ten zespół do awansu. Z uwagi na to że jeszcze mają Chelsea i OM u siebie. Ale do tego jeszcze długa droga.
Spartak w lidze przeciętnie bez szans na pierwszą 3-kę. Mogą spokojnie się skupić na ciężkiej walce w LM. Wiadomo nie od dziś, że w Rosji źle się gra każdemu zespołowi.
Spartak może nie urzeka swą grą, ale moim zdaniem dzisiaj to wystarczy na Zilinę, która w rodzimej lidze złapała delikatną zadyszkę i już od początku sezonu zanotowała aż 5 remisów na 10 meczy.
Myślę, że Spartak z McGeadym oraz z reguły osamotnionym w ataku Wellitonem odniesie dzisiaj zwycięstwo.
Typ: 1
Kurs:1.46
✅ [3:0]
Buk:Tobet
albo
Typ: Spartak over 1.5 gola
Kurs:1.50
✅ [3:0]
 
lighter 165

lighter

Użytkownik
Spotkanie: Partizan - Arsenal
Typ: over 3,5 gola
Kurs: 3,20
Bukmacher: Bet365
Analiza: Na dziś wybrałem spotkanie 2. kolejki Ligi Mistrzów pomiędzy Partizanem Belgrad i Arsenalem Londyn. Oczywiście dużym faworytem tego spotkania jest zespół Arsenalu i myślę, że on wygra. Ja jednak wybrałem trochę inny typ, mianowicie powyżej 3,5 bramki w meczu po dobrym kursie jaki proponuje podany wyżej bukmacher. Arsenal przegrał ostatnio w lidze z West Bromwich Albion 2-3 i dzisiejszy mecz jest najlepszą okazją do rehabilitacji w oczach kibiców. Ostatni pojedynek z Bragą w Lidze Mistrzów pokazał, że dobrze nakręcona londyńska maszyna jest nie do zatrzymania i skończyło się wynikiem 6-0. Podejrzewam, że dziś będzie podobnie. Prezentujący szybki, miły dla oka futbol Arsenal będzie chciał zdobyć w tym spotkaniu dużo bramek. Może jednak nie być tak łatwo, ponieważ mecz odbędzie się na terenie w Serbii, a rywalem będzie mistrz kraju Partizan, który w lidze nie ma sobie równych. Myślę, że Partizan stać na zdobycie w tym meczu gola, czym jeszcze ułatwili by mi wejście tego typu. Skuteczny napastnik Cleo może to załatwić. Tym bardziej, że między słupkami Kanonierów stanie niepewny Fabiański. Z kolei w Arsenalu oczywiście też ma kto strzelać. W kadrze na mecz z Partizanem znaleźli się: Arshavin, Vela, Chamakh czy Nasri.
Ostatnie mecze The Gunners:
25/09-10 Premier League Arsenal vs. West Bromwich 2:3
21/09-10 Carling Cup Tottenham vs. Arsenal 1:1
1:4 (OT)
18/09-10 Premier League Sunderland vs. Arsenal 1:1
15/09-10 Liga Mistrzów, Grupa H Arsenal vs. Sporting Braga 6:0
11/09-10 Premier League Arsenal vs. Bolton 4:1
Jak widać w 3 z 5 meczów over 3,5 gola.
 
matesarninho 74

matesarninho

Użytkownik
Moim zdaniem Zilina powalczy coś w Moskwie i bardzo ciekawym typem było by tutaj x2 po kursie 2,80.
Arsenal chcę sie zrehabilitować po ostatniej ligowej porażce i też powinien sobie poradzić z Partizanem.
Do tego jeszcze Roma po 1,40 i Real po 1,50.
Roma musi wygrać u siebie jesli mysli o wyjsciu z grupy a po wygranej z Interem ich morale na pewno wystrzeliło w góre, zagrają Totti, Vucinic i Borriello do tego De Rossi który pewni zagra tak więce wygrają ze słabo spisującym się Cluj.
Real musi wygrywac, mają tak szeroką kadrę ze z takimi zespołami klasy Auxerre musza wygrywać,c hociaż w ostatneij kolejce ligowej sie nie popisali to dzis własnie sie zmotywuja jeszcze bardziej, Francuzi na pewno nie zaparkuja autobusu we własnym polu karnym i zagraja do przodu a Real ich za to &quot;wynagrodzi&quot;.
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
VS.

Partizan Belgrad - Arsenal over 2,5 1,85 Unibet

Partizan po przegranej na Donbas Arena z Szachtarem podejmuje u siebie Arsenal. Londyńczycy zwyczajowo bez kilku graczy. Tym razem do Serbii nie udali się: Cesc Fabregas, Theo Walcott, Robin van Persie, Niclas Bendtner, Aaron Ramsey, Thomas Vermaelen oraz bramkarz Manuel Almunia. Absencja tego ostatniego daje szanse na występ naszemu rodakowi Łukaszowi Fabiańskiemu. Mimo braków Kanonierzy mają kilku piłkarzy, którzy potrafią zdobywać bramki, m.in. Chamakh na którego liczę najbardziej. Po 6-0 z Bragą dziś mecz na ciężkim terenie. Sam Wenger wspomina o niezbyt dobrej atmosferze w zespole, choć jak sam mówi:
Atmosfera będzie bardzo gorąca. Partizan to drużyna o zaawansowanych umiejętnościach technicznych, ich atutem jest gra z kontrataku, na którą musimy uważać. To może być szalony mecz, ale jeżeli wzniesiemy się na wyżyny swoich umiejętności, jesteśmy w stanie wygrać z każdym na świecie. Zwycięstwo będzie nasze
Arsenal zagra pewnie jak zwykle ofensywną piłkę, Partizan na swoim boisku myśli pewnie o dobrym wyniku, tak więc myślę, że zobaczymy kilka bramek, niekoniecznie tylko w wykonaniu gości.


VS.
Chelsea Londyn - Olympique Marsylia Drużyna gości strzeli gola:TAK​
1,62 Unibet
Chelsea osłabiona brakiem Drogby, Benayouna, Lamparda oraz Kalou. W Marsylii bez osłabień. Londyńczycy w poprzedniej kolejce rozgromili Żilinę na wyjeździe 4-1, Marsylia zaś na Lazurowym wybrzeżu straciła punkty przegrywając 1-0 ze Spartakiem Moskwa. Od tamtej pory widzimy zwyżkę formy drużyny Deschampsa. Wygrane ostatnie dwa mecze ligowe oraz braki kadrowe Chelsea pozwalają sądzić, iż Marsylczycy strzelą w tym meczu przynajmniej jedną bramkę.


VS.

Spartak Moskwa (-1) - Zilina 1 2,26 Unibet

Słowacki kopciuszek po przegranej 1-4 z Chelsea na własnym boisku jedzie do Moskwy na spotkanie z tamtejszym Spartakiem. Podróże na Wschód zawsze były problemem większości drużyn. Tym bardziej iż zespół ze stolicy Rosji wygrał ostatnie spotkanie z Marsylią oraz na swoim stadionie jest bardzo trudnym przeciwnikiem (w lidze bilans 6-2-3). W tym wypadku nie widze innej możliwości niż pewna wygrana gospodarzy.
 
lucyfer1 4

lucyfer1

Użytkownik
Spotkanie : Basel-Bayern M.
Typ : 2
Kurs : 2.05
W ostatniej kolejce Bayern przegrał z beniaminkiem 1:2 i do lidera z Mainz traci już10 punktów. Basel po fenomenalnym meczu wygrało na wyjeździe 1:4. Przełamanie obiecuje Marco Van Bommel,ale musimy wiedzieć,że w meczu nie zagra Ribery i Robben. Ciekawostką jest,że bez Riberiego i Robbena Bayern w zeszłym sezonie LM zlał niemiłosiernie Juve. To może być punkt zwrotny tego sezonu dla gości. Gospodarze nie mają w tym meczu nic do stracenia. Myślę,że Bayern zaciśnie zęby i po ciężkim meczu wygra
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Fajnie, że temat się rozwija i podawane są kolejne, ciekawe propozycje ????
Ja dzisiejsze mecze w LM widzę tak:
Spartak - Zilina
Absolutna dominacja po stronie Rosjan - pod względem fizycznym, kondycyjnym, technicznym, finansowym etc. W Moskwie odczuwalna temperatura to 3-4 stopnie. Zilina to nie Hiszpanie czy Portugalczycy, ale do takich temperatur przyzwyczajeni są wyłącznie zawodnicy z krajów byłego ZSRR.
Spartak win - bez wątpliwości
Ajax - Milan
Z całym szacunkiem dla kibiców Ajaxu, nie jest to drużyna która może się dziś przeciwstawić Mediolańczykom. Na papierze skład Rossonerrich wygląda zabójczo, choć nie wszyscy sa ze sobą doskonale zgrani. Ajax ma (nie ma co ukrywać) zdecydowanie lepszą formację ofensywną niż defensywę, ale Vertonghena nie można porównać z Robinho czy Ronaldinho, zakładając że Suarez z Ibrą to zawodnicy o podobnej klasie (co ja piszę!). Ponadto przewaga Mediolanczyków w środku pola powinna doprowadzić do zwycięstwa na Ajaxem. Sercem z całym sercem będę za zespołem z Amsterdamu ale rozumem...
Milan DNB
Robinho strzeli

Partizan - Arsenal
Zespół Wengera zdziesiątkowany, ale braki dostrzegalne są również w zespole ze stolicy Serbii. Według mnie tu można upatrywać największej niespodzianki dnia. W Belgradzie będzie niesłychanie gorąco, a Fabiański nie będzie bezrobotny. Wszyscy piszą o meczu typowo overowym, moim zdaniem - wręcz przeciwnie, padną tutaj max 2 bramki (choć lepiej się zaasekurować underem 3,5). Widziałem kilka meczów Partizana i wiem jak mocno dziurawą mają obronę, ale Kanonierzy stracili swoje najcięższe działa. Jak dla mnie mecz na 1-1.
Remis
under 3,5

Ponadto Real (nie przeceniajmy Auxerre, bo gdyby nie sentyment do Jelenia nikt z Was nie postawiłby grosza na 1X), Bayern (co jak co, ale zespół van Gaala gra zdecydowanie lepiej w CL niż w Bundeslidze), The Blues, Roma (choć nie postawiłbym na ten mecz złamanego grosza) i... Braga (tak, ta sama która ostatnio złapała 6 bramek od Arsenalu - Shakhtar to nie ten sam zespół co choćby przed dwoma laty, a Portugalczycy powinni wraz z tym meczem zacząć tworzyć swój piękny sen o fazie grupowej Ligi Mistrzów). ;)
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Basel- Bayern

Typ:Basel over 0,5 gola ✅ [1:2]
Kurs:1.45
Buk: Tobet

Za:
- Basel w każdym meczu ligowym u siebie strzela bramkę:
Basel - Zurich 3:2
Basel - St.Gallen 3:0
Basel - Luzern 1:4
Basel - Xamax 4:1
Basel - Grasshoppers Zurich 2:2
-Dobrze dysponowani napastnicy Basel:
Frei - 8 goli w lidze
Streller - 4 gole w lidze
-Obrona Bayernu podobnie jak cała drużyna zawodzi w tym sezonie.
Powinno wystaczyc na over 0,5 dla Basel.
 
legia 122

legia

Użytkownik
Jednego jestem pewien, że nie mam zamiaru stawiać na śmiesznych faworytów i robić taśmy typu Barcelona+Arsenal+Roma+Chelsea bo to jest dla ludzi którzy nie mają na co kasy tracić.
Auxerre 1x@2,2
Partizan 1x@2,42

ako.5,32
ktoś jeszcze próbuje?
remo powtórzę raz jeszcze &gt; nauczka na przyszłość nie zgrywaj kozaka na siłę , sama kontestacja i negacja grania faworytów nie robi z ciebie experta...tym bardziej że argumentów przemawiających za twoim typem było tyle co brudu za paznokciem...
ja ci rzeczowo napisałem dlaczego gram przeciw Partizanowi , przede wszystkim widziałem ich mecze w przeciwieństwie do Ciebie
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Kurde!!!dawno sie tak nie skatowałem po lidze mistrzów.Wszystko przez to że dzisiaj jestem taki zakręcony!!!Poszedłem do naziemnego buka i lece po kolei jak sie patrzy.Nie zaliczyłem tylko Spartaka bo juz zaczeli grac - to był pierwszy zonk gdyz nie zauwazylem ze graja 17:30(18:30 w Polsce):/ Chowam szybko kupon w kieszeń i lece do domu ogladac jakis meczyk w necie.W miedzy czasie lukam na flashscore i widze jak wszystko pieknie wchodzi.90 minuta Bayern łubu du jest 2-1!!!Wszystko jasne jest kasa i to konkretna.Wyciagam kupon i leca wiazanki na ch na k itd.Co sie okazało zamiast Szachtar przy zamalowywaniu kratki zamalowałem kratke Braga :/
I kto mi powie czy nie idzie sie wkur....?????za 20 parę złotych było ponad 4 klocki :/

Screen do potwierdzenia :/ bo nie wywale raczej tego papierka heh

Specjalnie dla pseudo typera AKA SHAKALA bo ja jestem z tych normalniejszych i nie gram jak Ty na zapałki.A teraz mozesz się poslinic:
No coz...Nic tylko wspolczuc jesli rzeczywiscie chciales postawic na Szachtar ???? Bol, ktorego nawet nie chce sobie wyobrazac ???? Moj kumpel kiedys mial wypisana karteczke na EXPERTA w Fortunie na lige angielska. Nie chcialo sie im zatrzymac, no i ???? expert wszedl ???? raz w zyciu sie chyba takie cos zdarza.
Spartak Moscow - MSK Zilina --&gt; 1 - 1,50 ✅
Partizan Belgrad - Arsenal --&gt; 2 - 1,65
✅
Fakt faktem drużyn Zyliny ani z Moskwy nie oglądałem na zywo, ale 1wsza wygrana Moskwy na wyjezdzie robi wrazenie. Mysle, ze beda chcieli pojsc za ciosem i po 2 meczach miec 6 pkt co postawi ich w bardzo dobrej sytuacji.
No a o Arsenalu wlasciwie wiekszosc została napisana. Od siebie dodam, ze mysle iz beda chcieli udowodnic, ze przegrana z WBA to byla wpadka. Partizan nic specjalnego z Szachtrem nie pokazal. W ich zwyciestwo nie wierze, ale przy odrobinie szczescia remis moze im sie uda wycisnac, choc bardziej wierze w spokojna wygrana Arsenalu, ktory co roku jako jeden z 1wszych zapewnia sobie awans do dalszej rundy rozgrywek L.M.
Aaa no i nie ukywam, ze na niekorzysc Arsenalu jest to, ze zagra Fabian...Niestety, ale gosc od paru meczow puszcza kuriozalne bramki.
No i faworycie nie zawiedli...Mozna bylo grac za spore sumki ;]
 
titoortiz 1

titoortiz

Użytkownik
No coz...Nic tylko wspolczuc jesli rzeczywiscie chciales postawic na Szachtar ???? Bol, ktorego nawet nie chce sobie wyobrazac ???? Moj kumpel kiedys mial wypisana karteczke na EXPERTA w Fortunie na lige angielska. Nie chcialo sie im zatrzymac, no i ???? expert wszedl ???? raz w zyciu sie chyba takie cos zdarza.
No i faworycie nie zawiedli...Mozna bylo grac za spore sumki ;]
Tak chciałem zagrac na Szachtar chociaż obawiałem się remisu.Co do remisu ubezpieczyłem sie w inny sposob.Otóż wykluczyłem sobie remis 0-0 w tym spotkaniu i na drugim kuponie zagrałem typ : obie strzelą.Jak widać wierzyłem w Szachtar a druga sprawa dzawczan jest taka ze to był mecz z mojej serii tej o ktorej Ci kiedys pisałem.Cos na wzór Legia - Lech z piatku czyli masówa z forum wiec gram na odwrót ????
Co do Partizan - Arsenal dziekujcie Fabianowi ????
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Ajax - Milan
Z całym szacunkiem dla kibiców Ajaxu, nie jest to drużyna która może się dziś przeciwstawić Mediolańczykom. Na papierze skład Rossonerrich wygląda zabójczo, choć nie wszyscy sa ze sobą doskonale zgrani. Ajax ma (nie ma co ukrywać) zdecydowanie lepszą formację ofensywną niż defensywę, ale Vertonghena nie można porównać z Robinho czy Ronaldinho, zakładając że Suarez z Ibrą to zawodnicy o podobnej klasie (co ja piszę!). Ponadto przewaga Mediolanczyków w środku pola powinna doprowadzić do zwycięstwa na Ajaxem. Sercem z całym sercem będę za zespołem z Amsterdamu ale rozumem...
Milan DNB
Robinho strzeli

;)
Z całym szacunkiem, ale ten Vertonghen nie dał dziś praktycznie szans temu Robinho. Ajax był dziś zdecydowanie lepszą drużyną, prowadziliśmy grę a Milan czekał jedynie na kontry i doczekał się takiej kiedy u nas w defensywie było małe zamieszanie, ponieważ Anita leżał poza linią boczną. Poszła kontra, Zlatan perfekcyjnie ją wykorzystał. Zasłyżyliśmy na 3 punkty, ale jest niestety remis, jakoś mogę to przeżyć. Ajax pokazał, że ma jaja i potrafi walczyć grać jak równy z równym z takimi drużynami jak Milan.
Pod względem kibicowskim było jeszcze lepiej. Pusty faktor naszego młynu a później mega wejście na pełnej... :cool:
A wyglądało to tak:


A teraz czas iść spać, bo nie mam już głosu od drżenia mordy na stadionie, dobranoc ????
P.S. Awans do kolejnej rundy ciągle możliwy !
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Sporting Braga - Szachtar Donieck
Niespodzianką kolejki jest dla mnie wysokie zwycięstwo Szachtara Donieck z Sportingiem Bragą. Aż musiałem zobaczyć skrót meczu czy rzeczywiście Ukraińcy aż tak zdominowali mecz.
Jednak to Braga w I połowie dominowała na boisku, a Ukraińców ratował tylko bramkarz. W II połowie było podobnie, ogólnie Braga miała sporo sytuacji 90% na strzelenie gola, ale bramkarz Ukraińców bronił wszystko.
Pierwsza bramka dla Szachtara to ewidentny błąd bramkarza, później już Portugalczycy musieli się otworzyć i stracili kolejną bramkę, chociaż wynik mówi co innego, to w moim mniemaniu Braga grała dobrze, pomimo że przegrała aż 0:3.
Ajax - Milan
Niektórzy tu piszą, że Ajax dominował, ale to Milan miał 2 setki więcej. Robinho miał akcję sam na sam z bramkarzem i sporo czasu do namysłu nie strzelił gola. Pod koniec meczu Stekelenburg wybronił strzał tuż przy linii bramkowej. Równie dobrze ten mecz mógł skończyć się porażką Holendrów, ale ciesze się z remisu bo lubię ten klub z Amsterdamu.
Chelsea - Marsylia
Pierwsze 5 minut to mecz dla Francuzów, później to już kompletna dominacja Chelsea. Byli o klasę lepsi od Marsylczyków. Druga połowa podobnie jak pierwsza, tak z 15-20 minut dla OM i trener zagrał na 4-2-4. Ale po 75 minucie to wszystko padło i nadzieje na remis przez Francuzów spadły do 0. Później mieliśmy znów dominację Chelsea i akcje typu poprzeczka, słupek i równie dobrze mogło się skończyć na skromnym 4:0.
Zastanawia mnie tylko jeden fakt. Czy Chelsea jest rzeczywiście taka dobra ? Bo jak im przyszło grać z kimś poważniejszym to przegrali. Z Manchesterem City przegrali, z Manchester United o tarczę wspólnoty przegrali. Teraz czeka ich ligowy mecz z osłabionym Arsenalem ? Ciężko stwierdzić czy Chelsea gra dobrze, bo Marsylia we Francji okupuje dolne lokaty i to nie był wcale wymagający przeciwnik.
Partizan Belgrad - Arsenal
Wszystko zgodnie z przewidywaniami. Padło sporo goli i Arsenal wygrał. 5 z plusem dla Fabiańskiego który zagrał na prawdę dobre spotkanie. W meczu chyba były 3 karne o ile dobrze pamiętam. Jednego wybronił Fabiański w końcowych minutach i jednego nie strzelił Arszawin. Ogólnie to mecz dość wyrównany z przewagą Arsenalu. Na prawdę gdyby nie dobra forma Fabiana w tym meczu to mógłby nawet paść remis. Bo Polak bronił setki. Niedługo czeka go spotkanie z Chelsea...
 
pawoman 3

pawoman

Użytkownik
dobrze shakal ze chodz troche opisales to spotkanie Bragi bo mi niestety nie udalo sie go obejrzec a skopali mi kuponik ... bylem przekonany ze braga conajmniej zremisuje u siebie no ale z tego co czytam byli zespolem owiele bardziej ofensywnym tyle ze wyszla z tego kaszana .. no teraz bedzie niesamowicie ciezko o awans z grupy ;/ szkoda bo troche na nich liczylem
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom