>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

2. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 30.09.2014 - wtorek

Status
Zamknięty.
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
PSG - Barcelona
Już dziś o 20:45 na Parc des Princes dojdzie do bardzo ciekawego spotkania pomiędzy PSG, a Barceloną. Obie drużyny spotkały się w ćwierćfinale tych elitarnych rozgrywek 2 lata temu. Wówczas po dwóch remisach, 2:2 w Paryżu i 1:1 na Camp Nou, do dalszej fazy przeszli Katalończycy dzięki lepszemu bilansowi bramek strzelonych na wyjeździe. Dzisiejsze spotkanie będzie więc idealną okazją do wyrównania rachunków.
Jeśli chodzi o Paryżan to w tym sezonie nie prezentują się jakoś wybitnie. Fakt faktem, że od początku sezonu jeszcze nie przegrali jednak w 11 dotyczchczas rozegranych spotkaniach zaliczyli aż 6 remisów. Były to wyjazdowe spotkania z Reims (2:2), Evian (0:0) oraz Rennes, Ajax i Touluouse (1:1). Z kolei przed własną publicznością zremisowali z Lyonem 1:1. Niby nie jest to jakiś słaby wynik jednak takiej drużynie jak PSG nie przystoi remisować tylu meczów. Co gorsze, dzisiaj nie wystąpi największy motor napędowy PSG czyli Zlatan Ibrahimovic, który leczy uraz stopy. Wszyscy wiemy jak ważny jest Szwed dla swojego zespołu więc bez niego będzie im na pewno o wiele trudniej przebić się przez obronę Barcy, która gra w tym sezonie bardzo konsekwentnie. Prócz Ibry nie zagra również Lavezzi, a także kapitan i filar defensywy Thiago Silva. Takie absencje na pewno będą miały wpływ na grę Paryżan, którzy i tak od początku sezonu nie porywają, no może poza meczem z St. Etienne, który wygrali 5:0.
Barcelona pod wodzą Luisa Enrique to zupełnie inny zespół, niż w poprzednich dwóch sezonach. Przede wszystkim postawa całego zespołu w zadaniach defensywnych wygląda bardzo obiecująco, o czym świadczyć może fakt, że w 7 dotychczas rozegranych spotkaniach nie stracili jeszcze gola (!!!). Jest to ważne w kontekście ostatnich problemów w obronie drużyny z Camp Nou. W dodatku widać, że Lucho tchnął w zespół nowego ducha, jak by ponownie uwierzyli w swoje możliwości. Messi jest starym dobrym Leo. Znowu biega, bierze udział w pressingu, a co najważniejsze - gra bardzo zespołowo czego efektem jest już 7 asyst na jego koncie, a warto zaznaczyć, że to po jego podaniu Sandro strzelił gola na 1:0 w meczu z Villarreal. Tak więc widać, że &quot;La Pulga&quot; ma ogromny wkład w wyniki drużyny, a do tego jego współpraca z Neymarem wygląda bardzo dobrze. Dwa gole zdobyte przez Brazylijczyka w meczu przeciwko Athletic Bilbao padły właśnie po asystach Messiego. Pierwszy gol Neya w meczu z Levante to też udział &quot;Atomowej Pchły&quot;. Widać, że ten sezon będzie zdecydowanie lepszy dla tego zabójczego duetu.
Moim zdaniem PSG będzie miało dziś bardzo trudne zadanie. Brak trzech ważnych ogniw na pewno będzie widoczny na boisku i nie spodziewam się aby PSG poszło na wymianę ciosów z Barceloną nawet pomimo tego, że grają u siebie. Barcelona gra w tym sezonie bardzo cierpliwie, nie rzucają się na rywala tylko spokojnie wyczekują swoich szans. Moim zdaniem dzisiaj spotkanie będzie wyglądało podobnie jednak po końcowym gwizdku to Barcelona będzie się mogła cieszyć ze zdobytych trzech punktów.
Barcelona wygra @ 1,95
Barcelona wygra dwoma bramkami lub mniej @ 2,50
Barcelona wygra &amp; under 2,5 @ 5,50

Unibet
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Barca over 0,5 gola ++++++
Roma over 0,5 gola ++++++
Chelsea over 0,5 gola ++++++
AKO : 2,19
Bet365

Lączę te zdarzenia w 1 AKO.
O meczu Barcy dużo napisane, większość gra win. Ja wybieram znacznie bezpieczniejsza opcje, czyli zdobycie gola. Myśle, że PSG łatwo nie odpusci i wcale nie bedzie to proste zwyciestwo. Dla mnie bardziej remis, ale gol na Barcy z pewnoscia.
Chelsea po &quot;wpadce&quot; z Schalke powinna dziś zagrać na 100% o pełną stawkę. Muszą walczyć, żeby potem nie mieć nerwówki, czy awansują czy nie. Dla mnie również win zbyt ryzykowny, ale gol wydaje się być formalnością.
No i Roma...jestem pod wrażeniem formy drużyny z Rzymu. Graja piekną pilkę, bardzo dużo strzelają. Na ostatnich 15 spotkań tylko raz z Interem nie udało im się strzelić bramki. Według mnie dziś gola zdobędą, a mogą nawet sprawić niespodziankę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
P 1

paolo92

Użytkownik
BATE Borisov - Athletic Bilbao 2 1.85
Dziwię się, że nikt tu jeszcze nie dał tego typu. Fakt, Bilbao ostatnio nie jest w najlepszej formie ale dzisiejsze spotkanie poprostu muszą wygrać, jeśli myślą o wyjściu z grupy, więc nie będzie żadnego oszczędzania. Na przełamanie złej passy lepszego przeciwnika nie mogli sobie dzisiaj wymarzyć. BATE ostatnio także nie zachwyca grą - baty od Porto i 3 remisy w lidze białoruskiej, to nie są świetne rezultaty. Liczę na przebudzenie Basków.
PS. Wie ktoś dlaczego skoczyły tak kursy na Bayern, Bilbao i Chelsea? Jakieś ważne absencje?
 
S 2

street-living

Użytkownik
Bilbao ostatnio nie jest w najlepszej formie ale dzisiejsze spotkanie poprostu muszą wygrać, jeśli myślą o wyjściu z grupy
co za bzdura, nikt nic nie musi chłopie to jest piłka nożna tutaj może się zdarzyć wszystko!
BATE bez formy, a Athletic to w formie jest rzeczywiście, ostatni mecz wygrany 30.08 ze słabiutkim Levante. Atak Athleticu wygląda fatalnie. Za kurs 1.85 stawiać na nich w obecnej formie to duże ryzyko, a co do kursów to nie wiem gdzie skoczyły bo na takie Chelsea np w milenium w poniedziałek był kurs 1.80, teraz spadl do 1.72
 
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Np. w Pinnacle na Chelsea wzrósł z 1.78 czy nawet 1.74 (nie pamiętam dokładnie) do 1.85. Nie zagra jedynie Ramires, a dopiero chyba wczoraj potwierdzili, że zagra Costa, bo też miał nie grać.
Sporting od 16 spotkań w europejskich pucharach nie przegrał, być może nie z tak silnymi rywalami, ale zawsze warto na to zwrócić uwagę.

Ciekawe, że nikt nie kieruje nic w kierunku Bayernu. Handi chodzi po 2.10 nawet, Ruscy pierwszy mecz przegrali 1:5, a własne boisko wcale nie musi im pomagać, przegrali na nim w pucharach 5 z 7 ostatnich spotkań. BM powinno wygrać 2-3 bramkami. Dla mnie to lepszy typ niż zwycięstwa nawet jednym golem Chelsea i Barcy.

W kierunku Romy bym odradzał, wiadomo dobra forma, ale jednak chyba zbyt dużo braków w składzie żeby zdobyć punkty przeciwko City. Podobno w bramce ma zadebiutować w LM Polak Skorupski ze względu na uraz De Sanctisa, ale jeszcze to niepewne.
 
P 1

paolo92

Użytkownik
@street living
a gdzie ja napisałem, że Bilbao w formie??? nie są w formie fakt, ale nie porównuj hiszpańskiej ligi do białoruskiej, tym bardziej że ostatnio BATE przegrało z Porto 6-0. Powiedz kiedy BATE ugrało ostatnio w LM jakiś korzystny wynik?
Jak nie wejdzie to hejtuj. Bierz typy z TYPÓW DNIA, tam są &quot;świetne analizy&quot;, tylko jak przychodzi do meczu to większość z nich okazuje się gówniana.
@dz1916
CSKA jeszcze nie tak dawno potrafiło u siebie zremisować z Realem. Poza tym Bayern w tym sezonie nie urzadza pogromów, tylko wygrywa 1 max 2 bramkami.
 
sedek 36

sedek

Użytkownik
BATE Borisov - Athletic Bilbao
Ani Białorusinie nie zachwycają formą, ani Baskowie. Ja w tym meczu nie spodziewam się dużej ilości bramek. Atak Athletic wygląda słabo. W ostatnich 5 meczach oddali zaledwie 14 celnych strzałów na bramkę swoich rywali, zdobywając przy tym jednego gola. Nie liczył bym dzisiaj na jakieś wielkie ofensywne przełamanie. Zagrają zachowawczo na 0 z tyłu. Bate w ostatniej kolejce LM dostało baty od Porto, które zapakowało im 6 bramek. Będzie to miało wpływ na ich grę. Nie wierzę, że otworzą się przed Baskami chcąc strzelić bramkę za wszelką cenę. Spodziewam się mało atrakcyjnego meczu z wymęczonym zwycięstwem Basków 1:0. A ode mnie under 2.5, na który można jeszcze złapać przyzwoity kurs.

Typ: under 2.5 @1.79
Marathonbet 2-1 ⛔
 
kesirdal 2

kesirdal

Użytkownik
PSG - Barcelona

PSG Poniżej 1.5 bramki Kurs : 1.35 Unibet

Ja pod lupę wziąłem ten oto typ , jak wszyscy wiemy PSG dziś bez Ibrahimovica , do tego w tym sezonie jak dotąd wybitnej formy strzeleckiej zespól z Paryża nie prezentuje , w ostatnich 5 meczach dwie bramki zdołali tylko wbić Cean na wyjezdzie , a tak ledwo po jednej na mecz trafiali , dziś będa grac przeciw bardzo dobrze spisującej się defensywie w tym sezonie , to festiwalu strzeleckiego ze strony gospodarzy bym się nie spodziewał , wg mnie spotkanie będzie się toczyło bardziej w środkowej częsci boiska , osobiście spodziewam się remisu . Kurs na ten typ nie jest jakiś zachwycający , ale w obec nie najlepszej formy PSG ostatnio , i solidnej grze Barcy w obronie moim zdaniem typ ma duże szanse powodzenia .
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
większej bzdury nie czytałem...
Robson // no to polecam się zaznajomić z resztą postów kolegi Adamo i tam masz same bzdury :p
BZDURA ???? Jaka bzdura ? Spójrz na ranking UEFA i zobacz na którym miejscu jest Hiszpania, a na którym Francja, obecnie i kilka sezonów wcześniej. Francję wyprzedzają: Niemcy, Włochy, Anglia. A także wartość klubów, zawodników itd. Liga hiszpańska bije francuską pod KAŻDYM względem.
A tobie robson to się dziwię, bronisz kolesia który od 2010 r ma kilka postów, 2 pkt reputacji, a dzisiaj znowu &quot;błysnął&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
bo86bo 7,1K

bo86bo

Użytkownik
Ignashevich kartka żółta TAK
4.25
Betsafe

Miałem opisane szerzej, jednak usunęła się analiza więc w skrócie... sędzią Szkot Collum,który w tym sezonie w 9 meczach pokazał 16 żółtych i 4 czerwone. To jego debiut w tegorocznych rozgrywkach w Europie. W ubiegłym sezonie gwizdał 5 razy w LM. Sergiej to 35letni środkowy obrońca, który poprostu dziś może nie nadążyć za zwrotnymi graczami Bayernu. W tym sezonie w 11 meczach ma na swoim koncie 2 kartki. W ubiegłym zebrał ich 5, w tym 1 w LM w meczu przeciwko City. Plan prosty... wykładam dziś 15zł na kartkę dla tego gracza, nie wejdzie to powtórzę w kolejnej potyczce ;) Zachęcam bo kurs znaczny ;)
 
matcyp 3,2K

matcyp

Użytkownik
A tobie robson to się dziwię, bronisz kolesia który od 2010 r ma kilka postów, 2 pkt reputacji, a dzisiaj znowu &quot;błysnął&quot;
A może kolega nie nabija reputacji jak Ty ? i czy liga francuska jest taka gorsza od hiszpańskiej to nie wiem... ranking rankingami ... w Hiszpanii kasa jest w Francji tylk ma PSG i Monaco..
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
M 30

mar123

Użytkownik
CSKA Moskwa – Bayern Monachium​


typ: Bayern -1.5 (wygra minimum 2 golami), kurs: 2.075&gt;&gt; bet365

Nawet jeśli niemieckie media kręcą czasem nosem na styl zespołu z Monachium, jest to jedna z kilku najsilniejszych drużyn w Europie – z zupełnie innej półki niż CSKA Moskwa.

Wiele zespołów nieco obawia się wycieczek do Moskwy w drugiej części sezonu, gdy w Rosji panuje już sroga zima. Rozpędzeni Bawarczycy nie muszą w końcu września obawiać się kłopotów z warunkami atmosferycznymi. I pójdą śladem AS Roma, bezlitośnie rozprawiając się z moskiewską drużyną (Rzymianie w poprzedniej kolejce wygrali z CSKA aż 5:1).

Bayern nie zawsze zachwyca stylem, ale w tabeli silnej przecież Bundesligi już jest liderem, a w pucharach potrafił m.in. dwa tygodnie temu pokonać innego europejskiego mocarza – Manchester City 1:0. Mecz w Moskwie będzie okazją do podreperowania wizerunku tak dla całej drużyny, jak i jej zawodników ofensywnych (w tym Roberta Lewandowskiego), od których wymagający kibice oczekują więcej niż dotychczas.

CSKA po katastrofie z AS Roma zdołała wygrać dwa mecze w lidze rosyjskiej, ale nie można mówić o jakimś zachwycającym stylu. W spotkaniu z Uralem dała sobie strzelić aż 3 gole. Jeśli tyle samo szans sprezentuje się Bayernowi, może sie to skończyć naprawdę źle. W pierwszym meczu drugiej kolejki Ligi Mistrzów każdy inny wynik niż wysoka wygrana niemieckiej maszyny będzie sensacją.

typ: Bayern -1.5 (wygra minimum 2 golami), kurs: 2.075 &gt;&gt; bet365
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
A może kolega nie nabija reputacji jak Ty ? i czy liga francuska jest taka gorsza od hiszpańskiej to nie wiem... ranking rankingami ... w Hiszpanii kasa jest w Francji tylko ma PSG i Monaco..
Zaraz ktoś jeszcze napisze że Francuska liga jest na poziomie Hiszpańskiej, dobre sobie :grin: Porównywać obie ligi, PD bije na głowę słabą ligue 1, jak można to porównywać, a co do tego gdzie są pieniądze, to w Hiszpanii ich wcale nie ma, pieniądze są w Madrycie i u Katalończyków reszta odstaje tak samo jak we Francji, tyle że Barca i Real to jednak inna bajka niż PSG i jakieś tam Monaco.
 
empe92 438

empe92

Użytkownik
Są już składy na mecz CSKA – Bayern:
CSKA: Akinfeev, Mário Fernandes, Ignashevich, Aleksei Berezutski, Vasili Berezutski, Schennikov, Tošić, Milanov, Eremenko, Natcho, Musa
SUBS: Chepchugov, Nababkin, Efremov, Bazelyuk, Doumbia.
Bayern: Neuer, Dante, Benatia, Bernat, Lahm, Alaba, Xabi Alonso, Götze, Lewandowski, Robben, Müller
SUBS: Reina, Rafinha, Boateng, Shaqiri, Rode, Højbjerg, Pizarro.
Goście to wyraźni faworyci, ale ja poszukam szczęścia grając na strzelców. Wybór padł na Gotze i Mullera. Gotze jak na razie to najlepszy strzelec Bayernu z 4 bramkami na koncie, jest w formie, ostatnie 3-4 mecze w jego wykonaniu to sporo sytuacji strzeleckich, a poprzednie 2 spotkania to 3 bramki. Muller natomiast w tym sezonie zdobył 2 bramki, ale jemu wielu sytuacji nie potrzeba, potrafi się doskonale odnaleźć w polu karnym i w grze kombinacyjnej. Można się spodziewać po Bayernie dużej przewagi w posiadaniu piłki, częstej wymienności podań, a Gotze i Muller do takiej gry pasują bardzo dobrze. Zeszły rok to wygrana Bayernu w Moskwie 3:0 i co ciekawe obaj panowie zdobyli po 1 bramce, oby dziś było podobnie.
CSKA – Bayern
Gotze strzeli @ 2.35 Unibet ⛔
Muller strzeli @ 2.20 Unibet ✅
 
M 30

mar123

Użytkownik
Manchester City – AS Roma​
typ: wygrana City, kurs: 1.61 &gt;&gt; bet365
City po porażce w pierwszej kolejce Ligi Mistrzów z Bayernem, po prostu muszą wygrać spotkanie u siebie z AS Roma. Tak też się stanie.
To wbrew pozorom wcale nie jest taki oczywisty typ. Rzymianie rewelacyjnie rozpoczęli sezon, w Lidze Mistrzów rozgromili u siebie 5:1 CSKA Moskwa, w rozgrywkach Serie A nie straciła nawet jeszcze punktu I dała sobie strzelić tylko 1 bramkę w pięciu meczach. Nic nie może jednak wieczie trwać, tym bardziej, że po pierwsze – Roma miała sporo szczęścia do łatwego terminarza, a drugie w ostatnich dniach zaczęły się pojawiać kłopoty z kontuzjami.
W meczu w Manchesterze zabraknie m.in. Iturbe, de Rossiego, Castana I Astoriego, co stanowi powazne osłabienie dla szyków obronnych. City też ma pewne braki kadrowe, ale bogaty zespół z Etihad ma znacznie głębszy skład.
Gospodarze przegrali z Bayernem na otwarcie, ale nie sprawiali wrażenia gorszego zespołu, bramka w końcówce trafiła się dosyć nieszczęśliwie. W odróżnieniu od Romy terminarz mieli ostatnio bardzo ciężki, chwilę oddechu znaleźli tylko w Pucharze Ligi, gdzie zdemolowali Sheffield Wednesday 7:0.
Biorąc pod uwagę ogromne pieniądze, które co roku wpompowuje się w zespoł City, nie można sobie wyobrazić, że zespół nie zdoła wyjść z grupy w Lidze Mistrzów. W razie wyniku innego niż dzisiejsza wygrana, taki scenariusz stawałby się dosyć realny. Nie będzie więc miejsca na ulgowe podejście.
Typ: wygrana City, kurs: 1.61 &gt;&gt; bet365
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
A może kolega nie nabija reputacji jak Ty ? i czy liga francuska jest taka gorsza od hiszpańskiej to nie wiem... ranking rankingami ... w Hiszpanii kasa jest w Francji tylk ma PSG i Monaco..
A oglądasz ligę francuską ?
Monaco gra dno od początku seznonu. W PSG pojawiła się kasa to się wynieśli do góry.
Uważam, że porównywanie ligii francuskiej do hiszpańskiej to komedia. Zobaczcie ile razy w ostatnich 15 latach drużyna z Hiszpanii wygrywała europejskie trofeum, a ile razy z Francji. Może stwierdzenie, że jest dwie klasy gorsza nie jest najtrafniejsze, ale obudz sie...Barcelona, Real, Athletico, Sevilla, Bilbao, teraz Valencia...myśle, że liga francuska jest zdecydowanie słabsza czysto piłkarskim poziomem do Hiszpanii.
 
P 1

paolo92

Użytkownik
A może kolega nie nabija reputacji jak Ty ? i czy liga francuska jest taka gorsza od hiszpańskiej to nie wiem... ranking rankingami ... w Hiszpanii kasa jest w Francji tylk ma PSG i Monaco..
Spójrz jak co roku grają kluby francuskie i hiszpańskie w LM i LE.. w tamtym sezonie finał hiszpański w LM, a w LE wygrywa Sevilla. Nawet taki Betis, spadkowicz z PD zaszedł daleko w tych rozgrywkach a odpadł dopiero po karnych z Sevillą. We Francji jest tylko PSG i ewentualnie Monaco (które prezentuje poziom pomiędzy Valencią a Sevillą w najlepszym przypadku), a w Hiszpanii: Real Madryt, Barcelona, Atletico, Sevilla, Valencia, Bilbao, Sociedad.
Jaki zespół francuski ostatnio wyszedł z grupy LM? (poza PSG) był to Lyon, który odpadł w 1/8 z APOEL-em...
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
ja dziś ze względu na styl jaki prezentuje Bayern, który lubi grać piłką, utrzymywać się przy niej, uważam, że sporo będzie się działo na połowie gospodarzy, będą gdzieś szukać tego ostatniego prostopadłego podania do Lewego. Uważam, że przy tym stylu gry na kartki mocno narażony jest Aleksei Berezutski, który gra pomiędzy obroną a pomocą oraz środkowi obrońcy: Vasili Berezutski oraz Sergei Ignashevich. Jako, że nie mam o nich zbyt dobrego zdania, nie należą do specjalnie zwrotnych a sędzia dzisiejszego spotkania potrafi pokazać kartki próbuję dwóch typów:
Vasili Berezutski otrzyma kartkę? tak 4.75 unibet
Sergei Ignashevich otrzyma kartkę? tak 4.75 unibet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom