>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

2. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [29.09.2021] - Środa

Status
Zamknięty.
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Bayern Kijow under 3,5 2,1

Mi tam sie nie chce wierzyc, ze Bayern ciagle bedzie po 3 bramy ladowal I wiecej.Kijow spisany na straty ale Ukraincy powalczy.Jedyna opcja wg mnie na nie wejscie tego typu to strzelenie 2 bramek przez gosci, inaczej tego nie widze

Salzburg-Lille x2 1,9

Jakos Austriacy mi sie nie widza w typ spotkaniu.Ostatnio za duzo wygrywaja w domu a Lille jakby budzilo sie do zycia.

Wolfsburg Sevilla over 2,5 + MU 3,56

W Niemczech kursy leca w dol na under wiec trzeba na przekor zagrac.Sevilla ostatnio nudne mecze na wyjazd ach, to czas zmienic to.MU po ostatnich wpadkach I LM I premier league po prostu MUsi.H2H na nie korzysc, grali z reszta w tym roku I byl remis w 90'.Kurs troche zanizony na nich wg mnie ale bikmacher wie Co robi
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Można prosić moderację o usuwanie takich "analiz" za wczasu? Myślę że z pożytkiem dla resztek rigczu tego forum.
Mistrzu podaj chociaz jedna analize przed meczem, ktora okaze sie trafna a dopiero potem hejtuj innych za podawanie typow. Aha i najwazniejsze to jak sie z czyms nie zgadzasz i masz inny poglad odnosnie danego meczu to pisz to przed a nie po. Masz konto od 7 lat i ledwo 60 postow na koncie z czego 0 postow merytorycznych z podanym chociaz jednym typem. Dla mnie to ty jestes kleszczem na tym forum a nie inni, ktorzy staraja sie dzielic tutaj swoja wiedza. Lepiej, gorzej ale i tak robia 100x wiecej niz ty ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +670
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom