>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

2. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [29.09.2021] - Środa

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2021-09-16 o 09.41.00.png

Zapraszamy do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami.

Nie masz konta w Fuksiarz, załóż go klikając w baner i skorzystaj z oferty.
1630267736768.png
 
C 18,3K

cobi1989

Użytkownik
Salzburg - Lillie
Typ: 1
kurs: 2.00
efortuna

Analiza:
Witam: Zapraszam na srodowe spotkanie ktore zapowiada sie dosyc ciekawie w 1 kolejce byly same remisy wiec w tabeli narazie scisk. Salzburg moim zdaniem zdecycowany faworyt tego meczu w lidze deklasuje wszyskich po 9 kolejkach komplet pkt mowi samo za siebie. 7 pkt przewagi nad 2 Sturmem Graz i az 15 pkt haha nad 3 Ried. Takze mozna smialo powiedziec ze po 9 kolejkach maja juz mistrza. W LM remis z Sevilla 1-1 na wyjezdzie tez nie jest zlym wynikiem. Lillie za to w lidze doluje dopiero 9 miejsce w po 8 kolejkach , ale ostatnio 2 zwyciestwa z rzedu dalo im troche swobody i radosci , ale w srodowym meczu nie daje im szans zbytnio tym bardziej ze Salzburg u siebie nie przegrywa i nie remisuje ostatnio. takze moj typ to 2-0 , 2-1
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +467
typerskoki 398,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Atalanta - Young Boys @ over 3,5 gola @ 2,22 @ Fuksiarz

Obie drużyny szalenie bramkostrzelne. Goście ostatnio sensacyjnie pokonali Man Utd notując super start w LM, dzięki czemu mogą dzisiaj bez presji zagrać tak jak lubią, czyli ofensywnie. Średnia bramek w ostatnich 5 meczach Szwajcarów to imponujące 5,0. I niby można mówić, że to ze słabszymy rywalami w lidze, ale jak grali z mocniejszymi w LM bądź w czołówce w lidze to też goli było sporo. Atalanta też przywczyaiła, że dużo strzela i dużo traci. W pierwszej kolejce 2-2, wiec teraz przydadzą się u siebie 3pkt, więc ruszą do ataków od pierwszych minut. Myślę, że tutaj się skończy wynikiem 3-1/3-2 co pokryje ten over. Dla zachowawczych over 2,5 po kursie 1,48 do jakiegoś ako pasuje wręcz znakomicie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +19
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Benfica - Barcelona
Typ: azjan over 4.0 żółtych kartek
Kurs: 1.86
Bukmacher: Bet2u/ZigzagSport/suprabets

Analiza:
Bardzo wazny mecz dla obu ekip. Przewiduje ciezary Barcelony i uwazam, ze bedzie to trudny mecz dla Hiszpanow. Benfica zapewne postawi trudne warunki szczegolnie, ze graja u siebie wiec kibice powinni tutaj pomoc. Gram na kartki bo Portugalczycy generalnie sporo ich lapia a i Barcelona tez czesto traci glowe szczegolnie gdy wynik jest niekorzystny. Nie bez znaczenia jest tez osoba arbitra Daniele Orsato, ktory lubi wyciagac kartki. Mozna tez zagrac zwykla linie over 4.5 po kursie okolo 2.00 np w Uni.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +769
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Na jutro przygotowałem sobie AKO pod kartoniki, jestem zdania, że w tych meczach może paść dużo upomnień. Żaden z klubów nie sięgnął po zwycięstwo w pierwszej kolejce, dodatkowo liczę na wyrównane pojedynki, a i arbitrzy tych spotkań chętnie sięgają do kieszonki zarówno na krajowym podwórku, jak i tym europejskim. W ETOTO czerwień liczona podwójnie, więc tym bardziej warto spróbować. Linie niskie w końcu to LM, a zauważyłem, że w tym sezonie być może jest zalecenie, aby częściej karać zawodników. Pokazała to pierwsza seria gier, gdzie padło wiele żółtych i czerwonych kartoników:

Zenit St. Petersburg vs Malmo: powyżej 3.5 kartek @1.42✅
Benfica vs Barcelona: powyżej 3.5 kartek @1.45✅
Wolfsburg vs Sevilla: powyżej 3.5 kartek @1.42✅
Manchester United vs Villarrreal: powyżej 3.5 kartek @1.40✅
AKO @4.09 ETOTO✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +649
C 1,8K

chemik1983

Użytkownik
AC Milan- Atletico Madryt - 2 drużyna powyżej 2,5 żółtej kartki w meczu kurs 2.1

Obie drużyny średnio weszły w tegoroczną edycję. Akletico zremisowało z Porto u siebie a Milan przegrał na Anfield. W tym meczu nikt nogi odstawić nie może. W pierwszej kolejce padło bardzo dużo żółtych kartek i liczę na to że w drugiej nie będzie inaczej. Atletico w lidze na wyjazdach dostaje sporo żółtek. w pierwszym meczu w LM u siebie 3 szt. Przeciwko włochom nie gra się łatwo, prowokacje, wymuszenia , symulki itp. dlatego moim zdanie 3 żółte kartki dla gości w zasięgu.

Porto - Liverpool - 2 drużyna powyżej 7.5 rzutu rożnego w meczu kurs 2.87

W pierwszej kolejce zagrałem podobny typ gdy liverpool grał u siebie. został pokryty po 30 min. w całym meczu liverpool miał 15 rożnych. Liverpool gra do przodu, wysokim pressingiem, ma kapitalnych bocznych obrońców/wahadła które generują wiele sytuacji zarówno u siebie jak i na wyjeździe. Liverpool nie potrafi grać zachowawczo, dlatego nawet przy ewentualnym prowadzeniu nie powinien się całkowicie cofnąć jak to ma miejsce w przypadku drużyn prowadzących na wyjeździe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
1200x628 - 2+1 - 1.png
Stawiasz dwa kupony za 69 zł lub 149 zł, a trzeci o tej samej wartości otrzymujesz od nas GRATIS! Możesz zgarnąć po jednym takim freebecie we wtorek oraz środę!​
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Mecz: Manchester Utd - Villareal
Typ: 1
Kurs: 1,54
Buk: Fortuna

Co prawda pierwsze półtorej kolejki Ligi Mistrzów pokazało, że nie ma co liczyć na przewidywalne rozstrzygnięcia, jednak uważam, że spośród środowych spotkań w meczu akurat tych dwóch zespołów szykuje się wynik, którego wszyscy oczekują.

Dlaczego? Dlatego otóż, że Manchester Utd zaliczył w ostatnim czasie dwie (albo trzy, jak kto woli, bo jedni uważają również za taką porażkę z West Hamem w EFL Cup) wstydliwe wpadki i taka firma na więcej nie może już sobie pozwolić. W przeciwnym razie trener "Morderca o twarzy dziecka" może szybko skulić głowę i przemienić się w tchórzliwą sarenkę, co zakończy się utratą pracy.

O ile przegraną na inaugurację Ligi Mistrzów można by jeszcze zrzucić na karb debiutu, zlekceważenia przeciwnika i takich tam różnych innych czynników, o tyle porażka (co gorsza, również na Old Trafford) w ostatni weekend z Aston Villą jest karygodna, niewybaczalna i chluby drużynie nie przynosi.

Gdzie więc szukać optymizmu? Zespół niejednokrotnie za rządów obecnego selekcjonera udowodnił, że potrafi zebrać się w trudnych momentach i pokazać wymaganą jakość. Zółta Łódź Podwodna wydaje się w zaistniałej sytuacji idelnym zespołem na przełamanie. W lidze, oprócz ponadprzeciętnej liczby remisów i bezbarwnej gry, nie pokazuje nic godnego uwagi, a w Champions League zanotowała na inaugurację również... remis ze słabo dotychczas grającą Atalantą.

Villareal co prawda zatrzymał w weekend Real Madryt, ale dziś ta sama sztuka udała się czarnemu koniowi Champions League z Tiraspola, a na dodatek Mołdawianie zwyciężyli na Bernabeu, także nie rozpływałbym się akurat w zachwytach nad tym rozstrzygnięciem. Do tego na pewno Czerwone Diabły mają w głowach to, że nigdy dotychczas nie udało im się tego przeciwnika pokonać, i wiedzą, że zwycięstwo nie tylko uspokoi nastroje wokół klubu, ale też pozwoli na spokojną pracę podczas przerwy reprezentacyjnej szanowanemu przez drużynę trenerowi.

Nie liczyłbym ze względu na styl gry Hiszpanów na grad goli, jednak wygrana Manchesteru jedną lub dwiema bramkami wydaje się tu być sensownym rozstrzygnięciem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +365
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Po wczorajszych analizach to człowiek już nie wie czego ma się spodziewać jak Real dostaje u siebie z drużyną z Mołdawii, no ale spróbujmy.

Juventus - Chelsea
2 @2.50 (Betfan Boost) teraz nawet 2.80
X2+ov 1.5 @1.88


Juventus bardzo słaby w tym sezonie - jak na nich oczywiście. Zaledwie 8 zdobytych punktów, wyszarpane zwycięstwo ze Spezią 2:3 i w tym samym rozmiarze nie bez kłopotów z Sampą. Na domiar złego kontuzji nabawił sie Dybala, wciąż braknie Moraty czy Arthura. W Chelsea dalej zabraknie Mounta i Pulisica, do braków dochodzi także James i Kante. Brak tego ostatnio może być widoczny w grze, jednak Chelsea w ostatnich tygodniach gra naprawdę solidnie. W lidze punkty tracili tylko z Liverpoolem (1:1) i w sobotę z City (0:1), więc można powiedzieć, że ryzyko wkalkulowane z takimi rywalami. Resztę co mieli to wygrali w niezłym stylu a na rozkładzie mieli m.in. Arsenal czy Tottenham. Na ten moment Anglicy wydają sie być lepiej poukładaną ekipą, w której wszystko trybi jak trzeba. Kiepski Werner zastąpiony Romelu i śmiga to jak należy. Oglądałem Chelsea kilka razy w tym sezonie i mam wrażenie, że stać ich na zwycięstwo we Włoszech, zwłaszcza kiedy Juve ma takie problemy z regularnym wygrywaniem. Ponadto kurs z boostem jeszcze bardziej ku temu zachęca. Jako, że wydaje mi się, iż Juve bez walki się nie podda to delikatnie można próbować BTS po @2.0 co również jest świetnym kursem, bądź dla mniej odważnych po prostu ov 1.5 do jakiegoś AKO (@1.44).

Benfica - Barcelona
1X @1.58


Benfici nie widziałem w tym sezonie, ale śledząc wyniki ligi portugalskiej i widząc mecze Barcelony to chyba mi wystarczy aby jakieś wnioski wyciągnąć. Barca w teraźniejszej przebudowie to kompletnie inna drużyna niż nawet ta, która dostała bęcki 8:2 od Bayernu. Wymęczone 2:1 z Getafe, następnie 0:3 w papę od Bayernu, gdzie nawet nie oddali celnego strzału na bramkę Neuera (!!!) i straty punktów z Cadiz czy Getafe mówią same za siebie. Wygrana z Levante to już akurat pikuś, bo oglądając to spotkanie, obrona Żab biegała jak dzieci we mgle. Gubili krycie, ustawienie - ten mecz powinna wygrać Barcelona B, więc ten wynik mógłby tylko zamydlić/zamaskować braki w Barcelonie. W dalszym ciągu brak Alby, Braithwaite, Dembele czy Aguero. Z przodu zapewne wyjdzie Depay, De Jong i Cou/Demir + młodzież w pomocy na przeciwko rozpędzonej Benfice. Chciałbym, żeby było inaczej ale raczej źle to wróży. Benfa ostatni mecz przegrała w finale Pucharu Portugalii z Bragą w... maju - dodatkowo grając w 10 od 16' minuty, a w całym roku na własnym obiekcie przegrali zaledwie raz. W aktualnych rozgrywkach także prowadzą z kompletem punktów i bilansem 19:4. Jak dla mnie wszystkie powyższe informacje sugerują, że Barcelona tego meczu nie wygra; albo inaczej - będzie miała cholernie ciężko aby w obecnej dyspozycji, z takim składem i tak solidnie grającą Benficą wywieźć komplet punktów z Portugalii.

Atalanta - YBB
1+ov 2.5 @1.76


Co do meczu Atalanta-YBB generalnie zgadzam się z kolegą typerskoki typerskoki i też widzę tam bramki, jednak biorąc pod uwagę, iż Atalanta trochę się jednak rozchulała w ostatnim czasie, grają zdecydowanie lepiej, wydaje mi się, że wygrają to spotkanie. W ekipie przyjezdnych sporo braków w kadrze, a u gospodarzy tylko Hateboer i Palomino. Oglądalem ich mecz z Interem i to, że nie wygrali to jedynie pech i fakt, że Handanović nie zdążył wybić piłki zanim ta opuściła boisko bo VAR wrócił do tej sytuacji cofając bramkę Atalanty na 2:3. Spodziewam się otwartego meczu i widzi mi się 2/3:1 dla ekipy z Włoch. Więcej nie ma też co się zbytnio rozpisywać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +277
S 3,8K

siasia12

Użytkownik
TYP : łączna liczba żółtych kartek w meczach 2 rundy LM w dniu 29.09.2021 POWYŻEJ 34,5 ✅ ✅ ✅
kurs 2,1
Bukmacher : ewinner

Pomimo, iż to dopiero 2 kolejka LM ważna dla kilku zespołów którym nie poszło tak jakby chciały w pierwszej rundzie, Barca po przegranej z Bayernem będzie zapewne chciała się zrehabilitować ale czy to będzie takie proste? Nie do końca w to wierze, więc całkowicie podpisuje sie pod typem ranczo0123 i również uważam że w tym meczu mogą posypać sie kartki. ManU również przegrało w pierwszym meczu i u siebie na pewno będą walczyć o pełną pule, ale jak widać po wczorajszych meczach faworyci nie zawsze wygrywają i tutaj też mam nadzieję na kilka kartoników. Zenit z Malmo będą raczej między sobą toczyć walkę o 3 miejsce w grupie więc i tutaj ambicji i woli walki nie powinno zabraknąć. W sumie to wydaje mi się ze w każdym meczu zmożemy obejrzeć przynajmniej po 3-4 kartki (no może mam lekki obawy co do meczu Bayern-Dynamo) ale na pewno zdarzy się takie spotkanie w którym arbiter pokaże więcej kartoników w żółtym kolorze. Dodam jeszcze że dzisiejsze mecze będą sędziować w mojej opinii dosyć overowi panowie więc to kolejny argument za tym typem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +758
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Benfica - Barcelona 2 @2.42 Fuksiarz (LM)

Jeśli Barcelona myśli o wyjściu z grupy to musi koniecznie ten mecz wygrać. Wrócił Fati i po strzelonej bramce i wysokiej jak na dzisiejsze standardy wygranej 3:0 myślę że morale zespołu znacząco się podniosły, co prawda dzisiaj nie powinien zacząć meczu od 1 minuty jednak jednak stawiam że wejdzie na początku drugiej. Wyniki Benfici w tym sezonie w lidze robią wrażenie jednak najlepszą drużyną z jaką grali do tej pory jest Boavista która znajduje się na 7 miejscu w tabeli. W meczu z Dynamem wyglądali średnio i mogli przegrać gdyby nie VAR w ostatniej minucie, w ostatniej rundzie eliminacji strasznie męczyli się z PSV. Dodatkowo do składu Barcy po kontuzji wraca też Pedri. Barcelona od 20 lat zawsze wychodziła z grupy i chyba nie wyobrażają sobie że w tym roku będzie inaczej nawet mimo takich trudności jakie obecnie mają a zwycięstwo dzisiaj jest obowiązkiem żeby nie martwić się o awans do ostatniej kolejki.
 
Ostatnia edycja:
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Atalanta - Young Boys 1:0
powyżej 2,5 gola, @1,52 Fuksiarz


Dwie bramkostrzelne ekipy, Atalanta po średnim początku sezonu powoli wchodzi na swoje tory, na tą chwile w lidze nie jest jeszcze super overowo, ale średnia na poziomie 2,33 nie wygląda najgorzej, w ostatnim meczu już 2:2 z Interem, w Lidze Mistrzów z Villarrealem również 2:2, ogólnie liczę na więcej goli, ale biorę teoretycznie bezpieczną linie do dubelka, natomiast goście to jeszcze bardziej overowa drużyna, fakt, ze grają w słabszej lidze, ale jednak jak to się mówi "bramki się same nie strzelą", w pierwszych 7 kolejkach w ich meczach średnio pada 3,43 gola/mecz. W Champions League na inaugurację pokonali Manchester United, więc widać, że są w gazie , jeżeli padnie tu dość prędko pierwsza bramka to wynik może być iście hokejowy, szykuje się świetne widowisko dla postronnego kibica, który od meczu oczekuje przede wszystkim mnóstwa goli po obu stronach.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +20
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Juventus - Chelsea 2 @2,25 sts

W najciekawszym dzisiejszym pojedynku Juventus podejmie u siebie zespół Chelsea. Buki delikatnie faworyzują ekipe z Londynu i ja również nie spodziewam się wielkiego meczu ze strony Starej Damy.
Wiadomo było że po słabiutkim okienku transferowym to będzie ciężki sezon dla Juve i faktycznie start zaliczyli bardzo słaby. Pierwsze komplety punktów zgarnęli dopiero w ostatnich dwóch kolejkach pokonując Spezie i Sampdorię ale oba zwycięstwa 3-2 były raczej po cierpieniach niż po dobrym meczu. Dzisiaj, moim zdaniem, dużym osłabieniem będzie bram Dybali i Moraty czyli bardziej kreatywnych graczy w ofensywie. Pozostaje więc liczyć na przebłysk Chiesy bo ciężko oczekiwać niewiadomo czego od powracającego Keana czy Bernardeskiego. Do tego oczywiście cały czas dochodzi bardzo przeciętna druga linia. Juventus miewa lepsze momenty ale ogólnie w dotychczasowych meczach pokazali że teoretycznie słabsi rywale potrafią im sprawiać wiele problemów.
Chelsea dzisiaj osłabiona przede wszystkim brakiem Kante oraz Pulisica czy Mounta. Głębia składu w drużynie Tuchela jest jednak spora. Uważam że na obecną chwilę wystarczy zagrać po prostu solidny mecz aby pokusić się o wygraną nad Juve i jest to najbardziej prawdopodobny scenariusz na dzisiejszy wieczór. Kto wie, może jednak zobaczymy zupełnie inną Starą Dame niż w dotychczasowych rozgrywkach serie a?
 
lukas88 228K

lukas88

Forum VIP
Atalanta- YB Berno
Typ: YB strzeli gola do 72 minuty
Kurs: 1,88
Fortuna
Stawka 6/10

oraz

Over 10,5 RR
Kurs: 1,96
Fortuna
6/10


Spodziewam się tutaj ciekawego i otwartego spotkania. Atalanta zaczęła w końcu coś grać, mają potencjał w ofensywie ale też tracą sporo bramek. Szwajcarzy mega zaskoczyli w meczu z United i uważam że dzisiaj również powinni powalczyć. Dużo gry skrzydłami powinno przynieść rzuty rożne. Spójrzmy pod tym kątem na ostatnie spotkania obu drużyn:

Atalanta:
z Interem 15 RR
z Sassuolo 10 RR
z Salernitaną 10 RR
z Villareal 11 RR
z Fiorentiną 13 RR

Yonug Boys:
z St Gallen 14 RR
z Lausanne 7 RR
z United 9 RR ( w tym 8 po stronie YB)
z Zurich 14 RR
z Basel 10 RR

Także wierzę w bramkę gości przed 72 minutą bo stać ich na to przy średniej defensywie gospodarzy, a o korki jestem raczej spokojny bo każdy wynik tutaj powoduje że któraś drużyna będzie napierać. Atalanta ma presję wygranej a każda ich bramka spowoduje silniejsze ataki gości.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Atalanta-YB under 2,5 2,62

Duzo wskazuja na sporo goli w tym spotkaniu I to wg mnie pulapka.Wlosi cos zaczeli wygladac, bo start sezonu slaby I wg mnie dzisiaj zwycieza ale under lepszy kurs.2 0 jak dla mnie.
Nie wierze, ze Berno po raz kolejny sprawi niespodzianke.

Zenit-MALMO Zenit over 2.5 2,5

Cos czuje, ze Rosjanie postrzelaja dzisiaj.Rywal slaby, z Chelsea sie postawili, no I to Rosja, tam gra sie ciezej dla gosci
 
Otrzymane punkty reputacji: +402
kubam 21,7K

kubam

Użytkownik
Lewandowski asysta @3.50 Superbet

Do Monachium przyjeżdża dzisiaj ekipa z Kijowa. Nie oszukujmy się, Bayern jest murowanym faworytem do wygrania tego meczu i na pewno każdy spodziewa się dużej ilości goli. Za Nagelsmana Bayern strzela bardzo dużo goli w meczach, wyglądają pewnie i gra się po prostu układa. Nie sądzę aby wydarzyła się tutaj powtórka ze wczorajszego meczu Realu, gdyż poniekąd można porównać ze sobą siłę zespołów z obu meczów. Bayern to solidna maszyna, w której działa wszystko i wszędzie.

Co do samego typu - proponuję asystę Roberta (nie mogłem nigdzie znaleźć typu: Robert strzeli gola i zaliczy asystę - kiedyś widziałem takie coś na STS). Jak już wspomniałem spodziewam się, że w tym meczu Bayern wkopie co najmniej 4-5 bramek, na pewno będzie przeważał na połowie Dynama. Jak Robert sam mówi w wywiadach, poza strzelaniem goli chciałby nauczyć się gry bardziej kombinacyjnej, a mecz z Dynamem jest idealną okazją na takie rzeczy. To, że Robert strzeli to pewnie nikt nie ma wątpliwości ale myślę także, że dorzuci asystę, tym bardziej że jest komu dogrywać. Wiem, że jak dotąd Robert jeszcze nigdzie nie asystował ale kurs na to zdarzenie uważam za promocyjny w takim meczu.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom