>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

2. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [28.09.2016]- środa

Status
Zamknięty.
kolatek 1,1K

kolatek

Użytkownik
Celtic-Man C Man C powyżej 5,5 rr kurs 1.72
Dla mnie linia bardzo niska i ja w to wchodzę, Celtic będzie sie broniłi jak tylko nie stracą szybko kartki to powinno być izzii
Ludo- PSG PSG powyżej 5,5 rr kurs 1.83

To samo co w meczu Man C. Linia mała Ludo gra u siebie ,będą bronili wyniku a PSG 6 rr spokojnie ogarnie.
Borusia - BArcelona Barca powyżej 5,5 rr kurs 1.83
Barca lubie grać skrzydłami i powinni spokojnie 6 rr nabić przez cały mecz, te 3 typy jak najbardziej polecam grać.
Gram je również w AKO 5.75
wszystkie typy bet 365
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
PFC Ludogorets - Paris Saint-Germain
Paris Saint-Germain

Borussia Monchengladbach - FC Barcelona
FC Barcelona

Celtic - Manchester City
Handicap 1:0
Manchester City
@3.92
Bwin


Bez szukania neiwiadomo jakich zakładów idę w proste typy i tak zwanych &quot;pewniaków&quot;. Wczoraj ładnie weszło, więc dziś jedziemy dalej.
Każdy wydaje się być faworytem do wygrania.

PSG przyjdzie zmierzyć się w meczu wyjazdowym z Ludogorets, które w tym sezonie spisuje się dobrze, ale w lidze bułgarskiej, która nie jest żadnym wyznacznikiem poziomu i nie ma co jej porównywać do ligi francuskiej, a samego klubu do PSG. Może PSG nie zachwyca na początego tego sezonu, ale jest to klub z wielkimi gwiazdami, które mimo niższej formy powinny spokojnie wystarczyć, żeby odnieść pierwsze zwycięstwo w tej edycji LM.

Czy o meczu Monchen - Barcelona trzeba coś pisać? Duma Katalonii przewyższa rywala o kilka klas. Fakt, że zabraknie dziś Messiego, ale i bez niego powinni sobie spokojnie poradzić. Niespodzianki być nie powinno. City wygrało z nimi pewnie, bo aż 4:0. Dziś wynik może być podobny.

Na koniec został Celtic, który zostalzbity na kwaśne jabłko przez Barcelonę, bo aż 7:0. Może dziś tylu bramek nie zobaczymy, ale City powinno odnieść pewne zwycięstwo. Za sterami jest Pep Guardiola i widać, że ten zespół gra inną piłkę niż wcześniej, jest to na pewno lepszy football, co pokazują w każdym meczu. Jak dla mnie są to faworyci do wygrani BPL oraz można stawiać ich w czołówce faworytów LM.
Manchester w osłabieniu, bo zagrają bez ich kluczowego zawodnika - De Bruyne. Ale na taki Celtic, to nie jest osłabienie, bo odpowiedzmy sobie na pytanie kim jest Celtic? No właśnie...
 
H 902

hank

Użytkownik
Całkowicie popieram bety na Arsenal.

Arsenal strzeli 3+ Unibet 2,1
⛔ klasyka Arsnalu, mase setek zmarnowanych.

Bayern over 4,5RR 1,65 unibet ✅
Atletico odda piłkę, bo zawsze to robi grając z Realem/Bayernem czy Barcą, tak więc od początku Niemcy będą szukać sposobu na strzelenie gola. Atletico świetnie broni, więc środkiem Bawarczycy pchać się nie będą, bo to zwyczajnie nie ma sensu. Będzie sporo gry skrzydłami, a tam czy to górą na Lewego czy Tomka, czy próba zejścia ze skrzydła i wejście w drybling przez Franka to wszystko są potencjalne kornery. Nabiją moim zdaniem na luzie.
 
C 25

ctdp11

Użytkownik
Skoro wszyscy piszą że będzie ciężko z typem na hcs dla City bo nie zagra KDB ,to idźcie w strone ze Celtic nie strzeli gola kurs 2.0 bet365! Celtic gra piach poza ligą szkocka ,ale nie porównujmy szkockiej ligi do angielskiej, nawet jak City będzie miało problemy w ofensywie chociaż wątpię ,to myślę że defensywa będzie bezbłędna dzisiaj!
Poza tym jest David Silva Sterling gra sezon życia na szpicy Aguero! Hcs do pogrania na moje na luziku ,ale pójdę w inną stronę ????
Celtic nie strzeli gola @2 bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Podobnie dziś rozumuję do Karciarza, z jednym małym wyjątkiem...
PFC Ludogorets - Paris Saint-Germain
Paris Saint-Germain

Borussia Monchengladbach - FC Barcelona
FC Barcelona
Opis:
Nie wiem czy wiecie ale procentowo w meczach wyjazdowych Barcelona wygrywa częściej bez Messiego w składzie, niż gdy Messi jest na boisku...Ciekawe nieprawdaż? Myślę że to spotkanie spacerkiem nie będzie ten dla dumy Katalonii, ale właśnie to goście powinni zdobyć tu komplet punktów.
Mam przeczucie że PSG w tym sezonie jeszcze nie raz zaskoczy i mnie i Was. Mówicie że Zlatana nikt nie zastąpi...no cóż zobaczymy. Ja idę w proste dwa zakłady...
Barcelona + PSG kurs 2,27 STS
wynik : MGladbach - Barcelona 1:2 FT
Ludogorets - Paris Saint-Germain 1:3 FT

Celtic - M City.

Niespodzianki poszukałbym raczej w meczu Celticu...gdzie Ci Szkoci mają coś zagrać w LM jak nie przed własną publicznością? Mecze z ekipami z Anglii mają swój smaczek. Absolutnie nie widzę tu pogromu jak większość z typujących to spotkanie. Jeżeli Celtic zagra z zaangażowaniem oraz z asekuracją z tyłu myślę, że remis ewentualnie jednobramkowa przegrana jest w ich możliwościach.
Celtic 1x kurs 3,15
Celtic + 1,5 kurs 1,85 STS
wynik 3:3 FT

Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;

 
Otrzymane punkty reputacji: +54
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Dziś raczej spokojna wygrana Arsenalu. Żeby nie było, że piszę pod klub, któremu kibicuję, to napiszę parę słów o FC Basel. Widziałem ich ostatni mecz z Ludogorets i wniosek jest jeden - Szwajcarzy to zdecydowanie najgorsza ekipa tej grupy. Totalne nieporozumienie w ataku, zero jakiegokolwiek pomysłu, przypadkowa bramka na 1-1 z ekipą, która tak naprawdę stoi ofensywą i broni całkiem przeciętnie, a neutralizowała jak chciała wszystkie ataki Bazylei. Nie widzę możliwości straty gola przez Arsenal w normalnych okolicznościach. Patrząc na to, że Arsenal złapał bardzo dobrą formę i dostali kopa pewności siebie po meczu z Chelsea, widzę dziś pewny handicap i tak gram.
Arsenal - Basel 1(-1,5) 1.77✅ oraz Arsenal over 2,5 1.97⛔ Unibet
Handicap na plus, chociaż Arsenal robił wszystko, aby tę bramkę stracić w 2 połowie. Współczuję tym, co pograli na gola Sancheza. Tak tragicznego Chilijczyka nie widziałem chyba nigdy, 2 asysty w pierwszej połowie, ale chyba ze 3 setki zmarnowane w drugiej. Głównie dzięki niemu Skończyło się tylko 2-0, swoje dołożył jeszcze Oxlaide-Chamberlain, ale u tego kolesia to normalne. Młody Anglik to chyba najgorszy piłkarz i największy nieudacznik w całej kadrze londyńskiego zespołu, ale Wenger ślepo w niego wierzy, choć każdy widzi, że ta miernota nie zasługuje nawet, żeby nosić ręczniki dla pierwszej drużyny.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Podobnie dziś rozumuje do Karciarza z jednym małym wyjątkiem...
PFC Ludogorets - Paris Saint-Germain
Paris Saint-Germain

Borussia Monchengladbach - FC Barcelona
FC Barcelona
Opis:
Nie wiem czy wiecie ale procentowo w meczach wyjazdowych Barcelona wygrywa częściej bez Messiego w składzie niż gdy Messi jest na boisku...Ciekawe nieprawdaż? Myślę że spacerkiem nie będzie ten dla dumy Katalonii, ale właśnie to goście powinni zdobyć tu komplet punktów.
Mam przeczucie że PSG w tym sezonie jeszcze nie raz zaskoczy i mnie i Was. Mówicie że Zlatana nikt nie zastąpi...no cóż zobaczymy. Ja idę w proste dwa zakłady...
Barcelona + PSG kurs 2,27 STS
wynik : MGladbach - Barcelona 1:2 FT
Ludogorets - Paris Saint-Germain 1:3 FT

Celtic - M City.

Niespodzianki poszukałbym raczej w meczu Celticu...gdzie Ci Szkoci mają coś zagrać w LM jak nie przed własną publicznością? Mecze z ekipami z Anglii mają swój smaczek. Absolutnie nie widzę tu pogromu jak większość z typujących to spotkanie. Jeżeli Celtic zagra z zaangażowaniem oraz z asekuracją z tyłu myślę że remis ewentualnie jednobramkowa przegrana jest w ich możliwościach.
Celtic 1x kurs 3,15
Celtic + 1,5 kurs 1,85 STS
wynik 3:3 FT

Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;

Szkoda, że tego nie napisałeś tak z tydzień temu. Parę osób w tym ja nie potopiło by tylu zakładów. Miałem gdzieś z tyłu głowy to jak Celtic się u siebie zachowuje i jak nie pewne są drużyny z Anglii, ale kolejny raz dałem się &quot;uwieść&quot; masówce. Oczywiście też 7:0 z Barceloną też dało taki efekt. Myślałem, że są tacy słabi jak przegrywali z Legią, a tu mamy Dembele, stadion i City, które wzięło 1 pkt. Kolejny sezon i kolejny raz żadna angielska drużyna nie dojdzie do finału LM. Jak grała defensywa i środek City w I poł ???? Przecież oni się tak zachowywali jak by uważali, że nie muszą nic robić bo rywal się położy. A Barcelona, która mnie nigdy nie zawiodła odrobiła straty i to bez Messiego, a miałem właśnie dać Barcę zamiast City do grubszego grania ze Sportingiem. Oczywiście tylko moja wina. Gratuluję typów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom