>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 28.09.2011 - Środa

Status
Zamknięty.
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Zenit - Porto / Over 3.5 gola / 3.40
Dzisiaj o 18:00 zostanie rozegrany bardzo interesujący mecz w Lidze Mistrzów. Zmierzy się ze sobą ekipa z Rosji, Zenit Petersburg i ekipa z Portugalii, FC Porto. Jest to mecz w ramach drugiej kolejki spotkań. Gospodarze w Lidze Mistrzów grają od kilku sezonów. Nie osiągnęli do tej pory zbyt wielu sukcesów. Na 11 ostatnich meczy wygrali zaledwie trzy i to z rywalami z niższej półki (BATE Borisow, Auxerre, Unirea). W tej edycji LM w pierwszej kolejce ulegli na wyjeździe ekipie z Cypru. W lidze rosyjskiej w ostatnim meczu zaliczyli efektowne zwycięstwo 4:0. Jeśli chodzi o gości to od lat czołówka europejska. Jeszcze za The Special One wygrywali puchar UEFA i LM. W zeszłym roku odpadli w fazie wstepnej LM z Arsenalem i musieli grać w Lidze Europejskiej. Jednak tutaj pokazali jak dobrym są zespołem i wygrali te rozgrywki. Przy okazji wypromował się Falcao, który został królem strzelców LE i pobił rekord Klinsmana. Oprócz zeszłego roku Porto występuje w LM niemal bez przerwy. W tej edycji po roku przerwy w pierwszym meczu pokonali Szahtar Donieck 2:1 i są na dobrej drodze do awansu. Dzisiaj powinni pokonać Zenit i z 6 punktami dowodzić w grupie. W lidze portugalskiej w ostatnim meczu zremisowali z Benfica 2:2. Dzisiaj będzie też sporo bramek. Stawiam na wynik 1:3 dla Porto.
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
Zgodzę się z Patrolem, że bramek może paść sporo, a ogólny bilans na korzyść Porto. Wczoraj też większość mowiła, że CSKA ogra Inter, bo trudny teren, bo inne warunki, bo grają u siebie itd... I co? Teraz w piłce już nie ma takiego tłumaczenia. Na stadionach rosyjskich nie ma jakiegoś super dopingu. Kibice są oddaleni spory kawałek od murawy (nie to co w Anglii lub Hiszpanii) i dopingu nie daje się tak odczuwać jak na zachodzie. Stawiam na Porto z AH -1, najwyżej będzie zwrot. Portugalczycy ostatnio zremisowali z Feirense, ale cisnęli cały mecz, mieli sporo okazji, po prostu bramka była zaczarowana i szczęście sprzyjało przeciwnikom co się czasami zdarza. Oglądałem również ich dwie potyczki w LM. Pierwsza połowa w wykonaniu Rosjan bardzo słaba, drugą zaczęli trochę lepiej, ale tylko zaczęli, bo później kompletna rozsypka. 3-4 podania i strata. Co innego Porto. Cały mecz kontrolowali. Mimo, że przegrywali grali bardzo spokojnie i rozważnie. Wynik mógłby być większy niż 2:1 (niewykorzystany karny Hulka, pod koniec wiele okazji), ale wiedzieli, że 9 piłkarzy z Doniecka nie jest już im wstanie nic zrobić.
 
P 0

palecbeckham

Użytkownik
hejka
a ja się zastanawiam nad taką kumulacją:
Arsenal-Olympiakos
Szachtar-Apoel
Bate-Barcelona
gdzie kurs na to wyjdzie 2.58
Arsenal jak powalczy to wygra, może w końcu zła passa przejdzie, z resztą przeciwnik nie powinien sprawiać większych problemów
Szachtar jest silny i gra u siebie, a Barca powinna nawet minimalnie wygrać
&lt;table width=&quot;100%&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr valign=&quot;top&quot;&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;vertical-align: top;&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;vertical-align: top;&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
AC Milan - Plzen

Gospodarze choć są zdecydowanym faworytem, dziś mogą mieć problem ze zdobywaniem goli. Wszystko przez absencje w składzie, które dotknęły m. in. Pato, Robinho, Flaminiego, Boatenga i Ibrahimovića. Ciężko zatem przypuszczać, by gospodarzy było stać na pogrom. Sam kurs na czystą jedynkę też nie jest specjalnie obiecujący jak na taką sytuację. Czesi grają ostatnio niezłą piłkę i mogą sprawić tutaj niespodziankę.

AC Milan - Viktoria Plzen
no bet

Arsenal - Olympiakos

Formacja ofensywna gospodarzy wygląda bardzo dobrze. Jest RvP, Arshavin, Chamakh, w składzie znalazł się też Walcott. Na pewno dużym osłabieniem będzie brak Gervinho. Druga linia wygląda całkiem nieźle. Do tego mocny punkt jakim jest bramkarz. Arsenal ma lekkie problemy kadrowe przed tym meczem, ale dotyczą one głównie obrony. Olympiakos nie jest specjalnie ofensywnie usposobionym klubem i jakoś nie widzi mi się, by był w stanie wykorzystać te braki. Poza tym Wenger jakoś na pewno złoży defensywę, która nie będzie bardzo pewna, ale na Olympiakos, który już nie prezentuje takiego futbolu jak kilka lat temu powinno to wystarczyć. Kurs jest wg mnie bardzo korzystny.

Arsenal Londyn - Olympiakos Pireus
Typ: 1 - 1,50 ✅
Bet365
BATE - Barcelona

Goście nie grali dotąd nigdy u naszych wschodnich sąsiadów. Wydaje się jednak, że BATE nie ma czego szukać w starciu z gigantem z Hiszpanii. Ze składu wyleciał tylko Iniesta i Sanchez. Skład i tak wygląda genialnie, z MVP na czele. Barca nie wygrała jeszcze w tym roku poza swoim boiskiem! To musi się zmienić. Warto przypomnieć, że podopieczni Guardioli nie potrafili wygrać pierwszego meczu u siebie z Milanem. Chcąc zatem spokojnie podejść do weekendowego meczu z Gijonem należy dziś pokonać spokojnie przeciętnego, bądź co bądź, rywala z Białorusi. Gospodarze zresztą też mają problemy kadrowe. Mówi się, że ze składu wypadł m.ni. Yurevich i Pavlov, czyli raczej ważne postacie BATE.

BATE Borisov - FC Barcelona
Typ: 2 - 1,14 ✅
Typ: 2 [-1] - 1,40 ✅
Bet365
Leverkusen - Genk

Kurs na Bayer zdecydowanie zaniżony. Nie da się ukryć, że Aptekarze z nazwy przewyższają Genk o wiele. Ale w czym jeszcze? Są raczej w kiepskiej formie. Do tego dzisiaj skład jest okrojony brakami m.in. Barnetty, Adlera, Ballacka, Schwaaba i Ortegi. Fakt, że większość tych graczy nie wybiegła jeszcze na boiska w tym sezonie. Wydaje się zatem, że choć lista jest pokaźna to nie powinna mieć większego wpływu na wynik meczu. Nie da się ukryć, że Leverkusen nie jest w swoim optymalnym ustawieniu, ale i tak na własnym terenie powinno udać się zdobyć komplet punktów. Waleczny Genk nie odpuści jednak łatwo, co pokazał w ostatnim meczu z Valencią. Dlatego też najbezpieczniej jest odpuścić typowanie tego meczu lub spróbowanie delikatnie zagrać na handicap dodatni dla gości.

Bayer Leverkusen - Genk
Typ: 2 [+1.5] - 2,15 ⛔
Bet365

Marsylia - Dortmund

Ciekawy dla nas mecz, ponieważ najprawdopodobniej od początku wystąpi w nim dwóch polaków: Piszczek i Lewandowski. Nie da się ukryć, że na papierze lepiej wygląda Borussia. Choć ostatnie mecze w lidze były raczej przeciętne, to spotkaniem z Arsenalem goście udowodnili, że zawsze walczą do końca i momentami byli zespołem lepszym niż The Gunners. Marsylia za to budzi się chyba powoli ze snu. Ostatnie dwa mecze były już dużo lepsze niż poprzednie potyczki. Udało się też ograć Olympiakos w pierwszej kolejce fazy grupowej. Wydaje się, że kolejne 3 punkty są w zasięgu ręki, ale nikt nie wierzy, że Borussia łatwo odpuści, dlatego zapowiada się mecz walki i wielu okazji. Obie drużyny są usposobione ofensywnie i nie ustrzegną się też pewnie błędów w defensywie.
Osłabienia: Marsylia bez Cheyrou, Gignaca i Traore. Borussia przede wszystkim bez Schmelzera - podstawowego obrońcy. Typ na over wydaje się tutaj najrozsądniejszy.

Marsylia - Dortmund
Typ: over 2,5 - 2,07 ✅
Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
charlson 226

charlson

Użytkownik
Bate Borisov - Barcelona
Łącznie spalonych
Typ: Over 5.5
Kurs : 1.7
Buk : Unibet
Stawka : 5/10

Nie wiem dlaczego taka niska linia wystawiona na spalone. Jak wiadomo Barcelona gra wrzutkami z głębi pola do linii ofensywnej, przy tym często są łapani na spalonych. W meczu z Valencią Barca miała 10 offside&#39;ów, z Atletico 3, w poprzednim meczu LM miała 5 spalonych. Wystarczy, że obrona BATE się skoncentruje i powinno się udać bez problemu. Bate miało 2 spalone w ostatnim meczu z Plzen, także myślę, że linia powinna pęknąć, ale jak będzie się okaże, ja to gram
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Ja pozwolę się z Wami nie zgodzić co do meczu Zenitu z Porto,zdecydowanym faworytem jest dla mnie drużyna Mistrzów Portugalii,mogą być osłabieni transferami wychodzącymi i nie grać obecnie tego,co sezon temu,bo faktycznie patrząc w tabelę mimo liderowania,nie są to już te wyniki,jakie mieliśmy przyjemność oglądać,gdy w zespole grał jeszcze min. Falcao,lecz i tak to oni grają efektywniejszy futbol,a mowy o odpuszczaniu LM nie ma,gdyby mecz był rozgrywany w ramach LE,obstawiłbym inaczej,ale w tym przypadku widzę faworyta w drużynie Porto,a czy rosyjski teren jest naprawdę aż taki ciężki i nie do zdobycia??Tutaj również bym się spierał,pokazała to min, Legia i wczoraj Inter,kursy na Porto idą w górę,ludzie grają na gospodarzy,ja jednak obstawię odwrotnie nie sugerując się analizami innych a własnymi obserwacjami,patrzę również przez pryzmat pierwszej kolejki,gdzie po stracie bramki na 1:1 Rosjanie nie wiedzieli co się dzieje,przegrali z umownie &quot;słabym&quot; Apoelem 2:1,a gdyby mecz potrwał jeszcze jakiś czas,to skończyło by się jak w przypadku Wisły lub wyżej,Porto ostatnio 2 remisy w lidze i niemrawe spotkania bez własnego kreatywnego stylu,lecz dziś czas na przełamanie,stawiam na Porto !


Zenit Sankt Petersburg vs FC Porto FC Porto - @2,75 Bet365
 
K 246

krysti24

Użytkownik
No to może i ja dorzucę swoje trzy grosze co do meczu Marsylia - BVB.
Jak wiemy obydwa zespoły od początku sezonu nie grają tego do czego nas przyzwyczaił w poprzednich rozgrywkach, szczególnie mam tu na myśli ekipę z Dortmundu (no może poza inauguracyjnym meczem z HSV - przypominała tą z tamtego sezonu). Było to jednak wiadome, że sezon po zdobyciu mistrzostwa nie będzie już tak łatwy, obecnie wszyscy nabrali większego respektu do drużyny mistrza Niemiec, a co za tym idzie w większości zespoły , z którymi przychodzi się mierzyć BVB są ustawione ultra defensywnie i liczą na to, że uda się coś strzelić z kontry. Dlatego też żółyo-czarni siłą rzeczy są zmuszeni do grania ataku pozycyjnego, a poprzednim sezonie drużyna mogła boleśnie kontrować i karcić swoich przeciwników, gdyż ci grali bardziej otwarty futbol co niewątpliwie bardziej odpowiada drużynie z Dortmundu. Tak, więc przechodząc wkońcu do dzisiejszego spotkania, wydaje mi się, że Marsylczycy nie będą murować swojej bramki, tym bardziej, że grają na własnym terenie. A to jak już wcześniej wspomniałem jest jak woda ma młyn dla BVB. Moim zdaniem w grze Borussii następuje progres, chłopaki w ostatnich meczach z Arsenalem, Hannoverem i Mainz dominowali swoich rywali, mieli dużo większe posiadanie piłki, tylko jest jeden poważny problem, Dortmundczycy póki nie dojdą do pola karnego przeciwnika wszystko wygląda na prawdę dobrze, lecz schody się zaczynają przed polem karnym, gdyż brakuje jakby pomysły na rozegranie akcji - zauważyłem to w tych trzech wspomnianych meczach, mogło to wynikać z tego, że wcześniej wymienione drużyny grały bardzo defensywnie i ograniczały się jedynie do rozbijania ataków. Kolejnym problemem jest koncentracja piłkarzy Borussii, mają takie fazy w meczu, w których jakby się wyłączali i pozwalają rywalom na zbyt wiele - choćby mecz z Hannoverem gdzie prowadzili grę i mieli mecz pod kontrolą nagle wszystko się posypało i zrobiło się 2-1 dla H96. W meczu z Moguncją również nastąpiła taka faza pod koniec spotkania i mecz równie dobrze mógł się skończyć 2-1 na niekorzyść Borussii pomimo tego, że cały mecz byli oni drużyną lepszą. Trzeba jednak powiedzieć, że zawodnicy zdają sobie sprawę z tego problemu i sami wypowiadali się, że będą starać się to poprawić, a jak im się to uda to Borussia na prawdę może nawiązać do gry z poprzedniego sezonu, bo ich gra z meczu na mecz wygląda coraz lepiej, a ostatnie zwycięstwo nad Mainz może na nich podziałać mobilizująco i dodać pewności siebie.
Co do sytuacji kadrowej drużyny z Dortmundu, to przede wszystkim powinien cieszyć powrót do zespołu Svena Bendera - zawodnik, o którym nie mówi się wiele, ale on jest nieoceniony dla tego zespołu, czyści wszystko w środku pola. Trzeba też dodać, że Klopp wkońcu przejrzał na oczy i na lewej stronie pomocy w miejsce Grosskreutza, gra coraz lepiej się spisujący Ivan Perisić, po zawieszeniu już w ostatnim meczu ligowym wrócili do zespołu Mario Goetze i kapitan Sebastian Kehl, nie trzeba chyba nikomu przedstawiać możliwości tego pierwszego. Po kontuzji także wraca Barrios, lecz nie powinien on rozpocząć meczu od pierwszych minut, gdyż nie jest na to jeszcze gotowy, na pozycji napastnika wystąpi więc Robert, a ten ostatnio pokazuje całkiem niezłą grę, tylko ta skuteczność .. Lewy asystuje, wypracowuje bramki, ale napastnika rozlicza się z strzelonych bramek.
Podsumowując mecz jest ciężki do wytypowania, ale Borussia na pewno nie jest na straconej pozycji i według mnie pokusi się dzisiaj o punkty na Stade Velodrome.
 
9adrian2 37

9adrian2

Użytkownik
AC Milan - Viktoria Plzen
typ: 1 ✅
kurs: 1,3
GameBookers

Co prawda Milan w meczu z Barceloną po za wspaniałą skutecznością nie pokazał kompletnie nic, to dzisiejszy przeciwnik jest o kilkanaście klas gorszy od poprzedniego (nie ma tu żadnej przesady) i każdy inny wynik niż zwycięstwo Mediolańczyków będzie sensacją, których ostatnio było sporo. Viktoria w poprzedniej kolejce wywiozło świetny wynik 1:1 z Białorusi który byc może bedzie kluczowy w bezpośrednim rozrachunku i pomoże Viktorii zając 3 miejsce w tabeli. Jednak dzisiaj jak dla mnie ten mecz to pewniak.



Valencia - Chelsea
typ1: poniżej 2,5 bramki
kurs: 1,75 ✅
mybet


typ2: 1
kurs: 2,99 ⛔
Pinnacle

Valencia zagra dzisiaj kompletnie inaczej niż 2 ostatnie spotkania ligowe z Sevillą i Barceloną. Sądzę, ze mecz zakończy się skromnym zwycięstwem gospodarzy. Wydawac by się mogło - grają dwie na ogół ofensywnie grające drużyny to powinniśmy oczekiwac spektaklu, widowisko bedzie, dużo walki także ale z gradem goli już nie koniecznie. Tak - Chealse to świetna drużyna jednak upatruję jakiejś małej niespodzianki.



BATE Borisov - Barcelona
typ: X ⛔
kurs: 8,00
bwin
A co tam, może dojdzie do sensacji, w sumie nie zdziwiłby mnie remis w tym meczu. W końcu w ostatnich latach Barca pokazała, że nie najlepiej czuje się na wschodzie Europy. Wpadka z Rubinem, męczarnie w Kopenhadze czy porażka z Wisłą w Krakowie. Typ bardzo luźny z myslą - a może jednak...:p
NIE POLECAM. ????

Kanonier0392 - świetny typ Valencia-Chealsea
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Valencia - Chelsea

Na Estadio Mestalla Valencia zmierzy się z Chelsea. Wyrównane kursy świadczą o tym, że bukmacherzy nie potrafią wskazać zdecydowanego faworyta. Minimalnym według nich jest zespół z Anglii i nic w tym dziwnego. Gdy przyjdzie czas rewanżu, kursy diametralnie się zmienią, nie będą tak podobne. O czym to świadczy? O tym, że czynnikiem jaki przemawia za Valencią jest własny obiekt i praktycznie nic więcej. Po pierwszej kolejce fazy grupowej obie drużyny mają już punkty w swoim dorobku. Różnica jest taka, że Chelsea ma trzy, a Valencia jeden. Gospodarze nie mogą sobie pozwolić na porażkę, bo to ograniczy ich szanse na awans, co jest oczywiście głównym celem. Jedni i drudzy całkiem nieźle radzą sobie w rodzimych ligach. &quot;Nietoperze&quot; wprawdzie przegrały przed paroma dniami z Sevillą, ale już wówczas myślami byli przy dzisiejszym meczu. Trener dał odpocząć choćby Pablo Hernandezowi. Wcześniej natomiast drużyna pokazała się z dobrej strony remisując z FC Barceloną. Valencia udowodniła, że nie boi się mocniejszych rywali i nie cofa się do obrony, a także, że potrafi wykorzystywać ich błędy. Chelsea nie gra idealnie w defensywie, w ogóle nie jest w optymalnej formie, a to stwarza szanse Hiszpanom. O zwycięstwo gospodarzom będzie bardzo trudno. Ja sam spodziewam się podziału punktów.

Moja propozycja: Remis - 3,15

Dodatkowo: Arsenal - 1,48, Szachtar - 1,50 / kursy Expekt
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Szachtar Donieck - APOEL
Więc tak gospodarze wiadomo najlepsza drużyna na Ukrainie ,solidnie grają u siebie rzadko przegrywają ostatnia porażka u siebie w LM to porażka z Barceloną -wcale im to nie umniejsza.Nie takie ekipy jak APOEL w Doniecku poległy ,tacy piłkarze jak Eduardo ,Luiz Adriano ,Willian są bardzo groźni i sporo strzelają.APOEL wygrał u siebie z Zenitem 2-1 ale szału nie grali ,obrona nie jest taka pewna a teren w Doniecku do łatwych nie należy ,Szachtar w takich spotkaniach musi szukać pkt ,po pechowej przegranej z Porto jest dobra opcja żeby postrzelać , wpadł mi w oczy kurs na over 1.5 Szachtaru i go zagram po takim kursie.
Typ:
Szachtar over 1.5 gola 1.72 bet365⛔
nie wiem jak ale skończyło się tylko 1-1 ;)
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
vs


Myślę, że bardzo dobrym typem na dzisiaj jest &quot; OBIE STRZELĄ&quot; w tym meczu po kursie 1.80 . Obie ekipy na pewno nie będą chciały zakończyć tego meczu jeśli nie strzelą conajmniej jednego gola. Valencia musi dać dzisiaj z siebie wszystko. Ostatni mecz z Genk to była męczarnia . 0:0 u siebie to słaby wynik. Ostatnia porażka z Sevillą też nie napawa optymizmem. Abstrahując jednak od ewentualnego końcowego rezultatu w tym meczu wydaje mi się, że obie drużyny zagrają odważnie z przodu a Soldado nie spocznie póki nie wywoła na kibicach z Estadio Mestalla szału radości. Valencia potrzebuje właśnie takiego przeciwnika, wyzwania, kogoś z górnej półki . Dzisiaj będzie okazja na własnym stadionie na zaprezentowanie swojego ostrego pazura. Jednak Nietoperze muszą liczyć się z tym, że jeśli od początku nie narzucą swojego stylu gry przeciwnikowi to The Blues zaczną ich stopniowo wyciskać aż w końcu wycisną ich jak cytrynę. Mata z pewnością zna słabe punkty Valencii i wie gdzie szukać okazji , luki do pomyślnie przeprowadzonego ataku, także zwłaszcza w tym aspekcie drużyna gospodarzy powinna uważać na tego zawodnika. Chelsea dzisiaj z Torresem , Anelką i Matą z przodu. Jedyne czego się boję to tego, że ciężko przewidzieć czy którakolwiek z drużyn będzie grała wyjątkowo agresywnie. Blyeby nie dopuścić do czerwonej kartki i wykluczenia zawodnika co od razu wiążę się z większymi nerwami u zawodników , presją i mniejszą skutecznością a chyba chcemy oglądać widowisko pełne goli a nie czerwonych kartek.
Liczę , że będzie to jeden z najciekawszych meczów dzisiaj i liczę na dobry spektakl i oczywiście gole z obu stron .
Dzisiejszy mecz będzie sędziował Włoch Nicola Rizzoli , który lubi pokazywać żółte kartoniki. Często już pierwsza pada przed 25min 1 połowy spotkania. Jak będzie w przypadku meczu LM ? Ciężko powiedzieć ale dla chętnych polecam zagranie typu powyżej 4.5 kartek na Bet365 po kursie 2.00 bądź czas pierwszej kartki przed 30:00 po kursie 1.83.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom