>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [27.10.2020] - Wtorek

Status
Zamknięty.
tomek2807 5,6K

tomek2807

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Atletico Madryt - Salzburg
Typ: 1
Kurs: 1.77
Bukmacher: efortuna
Analiza:

Jak dla mnie kurs na Atletico jest zawyżony. Być może przez prawdopodobną absencję kilku ważnych graczy (Saul, Costa, Gimenez, Vrsaljko) oraz bolesną porażkę połączoną ze słabą grą z Bayernem. Jednak to dalej jest silna drużyna, która w LaLiga jeszcze nie przegrała ( 3 zwycięstwa i 2 remisy, bilans bramek 10-1!) Myślę, że porażkę z Bayernem mieli wpisane w scenariusz, natomiast z Lokomotivem i Salzburgiem, zwłaszcza u siebie powinni wygrać. Salzburg - to fakt - ma wielu wartościowych zawodników (wg transermarkt wartość drużyny to 144mln euro), jednak większość z nich to niedoświadczeni i młodzi zawodnicy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Szachtar- Inter
Kazda druzyna powyzej 1 zoltej kartki 1.70 forbet forbet



Sedziuje tutaj chyba najbardziej overy sedzia w tej kolejce Ligii Mistrzow- Kabakov ze srednią prawie 6 kartek na mecz. W pierwszej kolejce Inter i Szachtar pokryli te linie, tutaj spodziewam się podobnej sytuacji, tym bardziej, że na ten moment każdy ma szanse na awans w tej grupie. U gospodarzy dobrze wyszkoleni brazylijczycy, do tego jak ktos ogarnia Wloska to wie, ile razy kartke za dyskutowanie dostał Brozovic czy Barella. Ja to biore, linia spokojnie do gry.
 
R 614,3K

rjastrzab

Użytkownik
Olimpique - Manchester City
Typ : ponizej 3,5 gola
Kurs 1,64
e Fortuna


Przy podwyższonej linii kurs 1,64 to według mnie optymalne rozwiązanie na dzisiaj. OM w 10 ostatnich meczach (uwzględnijaąc towarzyski) przekroczyli tę linię 2 krotnie. W przypadku City takich meczów było 4 na 10.
Dlatego kurs dośc wysoki, ale wydaje mi się , że sa dość mocne podstawy na pozytywny wynik.
City w kryzysie. Widac to w wynikach ligowych i pozycji w tabeli w PL. Dopiero 13 lokata i bilans bramkowy 8:8 po 5 meczach. Marsylia w lidze wyżej bo na 4 miejscu, ale bilans po 8 spotkaniach to tylko 11:8. Więc w obu przypadkach dość dobre defensywy i umiarkowane zyski w ataku. Dodatkowo atutem dla niskiego wyniku będzie fakt, że City grają na wyjeździe. Co prawda europejskie puchary rządzą sie swoimi prawami, ale formy sie nie oszuka i zobaczymy mało bramek w tym meczu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2
L 1,5K

loleketikonek

Użytkownik
Olimpique - Manchester City
Typ : ponizej 3,5 gola
Kurs 1,64
e Fortuna


Przy podwyższonej linii kurs 1,64 to według mnie optymalne rozwiązanie na dzisiaj. OM w 10 ostatnich meczach (uwzględnijaąc towarzyski) przekroczyli tę linię 2 krotnie. W przypadku City takich meczów było 4 na 10.
Dlatego kurs dośc wysoki, ale wydaje mi się , że sa dość mocne podstawy na pozytywny wynik.
City w kryzysie. Widac to w wynikach ligowych i pozycji w tabeli w PL. Dopiero 13 lokata i bilans bramkowy 8:8 po 5 meczach. Marsylia w lidze wyżej bo na 4 miejscu, ale bilans po 8 spotkaniach to tylko 11:8. Więc w obu przypadkach dość dobre defensywy i umiarkowane zyski w ataku. Dodatkowo atutem dla niskiego wyniku będzie fakt, że City grają na wyjeździe. Co prawda europejskie puchary rządzą sie swoimi prawami, ale formy sie nie oszuka i zobaczymy mało bramek w tym meczu.
Sory chłopie ale co to za analiza? City to potentat europejskiej piłki, OM zykła drużyna słabiutkiej ligi francuskiej jak będą chcieli wklepią im z 5 bramek na luzie i OM może sobie grać każdy mecz na 0:0 i to nie ma żadnego znaczenia.
 
lukas88 283,4K

lukas88

Forum VIP
Lokomotiv- Bayern
Typ: under 4,5
Kurs: 1,70
1xbet

Stawka 6/10

Bayern z Lewandowskim dziś zmierzy się w Moskwie z zespołem Krychowiaka i Rybusa, także zobaczymy trzech Polaków na boisku.
Wbrew kursom wystawionym przez bukmacherów w mojej ocenie Bayern wcale nie musi mieć spacerku. Zespół z Moskwy grając u siebie potrafi postawić opór, znając życie to postawią autokar w polu karnym nie chcąc dopuścić do jakiegoś hokejowego wyniku. Bayern od początku do końca powinien prowadzić grę i stwarzać kolejne sytuacje bramkowe, jednak nie wierzę że będą za wszelką cenę grać o jak najwyższy wynik. Jak będą mieli 1-0, 2-0 to gra będzie spokojniejsza, stąd też mój typ na under bramkowy przy dosyć wysokiej linii.

Bez tytułu.jpg

Ponadto proponuję:
over 10,5 RR @ 2,12 Fortuna 6/10
Lokomotiv + 2,5 EH @ 1,96 Pinnacle 3/10

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Szachtar- Inter
Typ: Inter strzeli w obu połowach
Kurs: 2,00
Fortuna
Stawka 6/10


Mimo różnych zapowiedzi odnośnie powrotów do zdrowia zawodników Szachtara, zespół z Ukrainy wychodzi w identycznej "11" jak z Realem. Inter od początku sezonu prezentuje się bardzo dobrze, ostatnio nieco zawiedli z M`Gladbach, dziś wierzę że zagrają nieco lepiej i nie będą mieli takich problemów jak Real (bo gorzej od Realu z tamtego meczu chyba się zagrać nie da). W Szachtarze nadal brak Wiktora Kowalenko, Ismaily'ego, Jewhena Konopljanki czy Juniora Moraesa. Do składu Interu wrócił Hakimi i Young.​
 
Ostatnia edycja:
K 118,6K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów
Liverpool – Midtjylland
Typ: 1/1
Kurs: 1.69
eFortuna. Ofensywna gra zespolu Midtylland, prawdopodobnie będzie dla nich samobójstwem.Liverpool grając z debiutantem który z góry jest skazany na porażkę powinien bez problemu strzelić kilka bramek. Midtjylland jedyne czym może zaskoczyć są stałe fragmenty gry, w lidze duńskiej dają radę, ale na LM to za mało. Solidna firma jaką jest Liverpool do przerwy powinna roztrzygnac losy tego meczu. Niepewna gra Liverpoolu, może dać szansę Midtjylland na strzelenie pirwszej bramki w LM, ale nic więcej niż honorowa bramka, Liverpool strzeli kilka bramek i zgarnie 3 pkt.
 
Ostatnia edycja:
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
Salah M. Liczba fauli popełnionych na tym zawodniku (musi wystąpić od początku meczu) Zwrot szkoda.... 1603924057399.png 0.5 1,63 fortuna Linia niska tutaj 1 faul odgwizdany daje nam wygrany zakład- Momo wiadomo takie żywe sreberko szybki kreatywny wszędzie go pełno... szarpie robi akcje , myślę ze będą mieli z nim sporo problemów obrońcy Hernig pewnie za duzo tych fauli w meczu nie zobaczymy bo goście będą unikać stałych fragmentów gry ale Pool u siebie przewiduje non stop atak i presje na rywalu sędziuje nasz Raczkowski wiec będzie dobrze :giggle:
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +41
lukas88 283,4K

lukas88

Forum VIP
Liverpool- Midtylland
Typ: Liverpool strzeli w obu połowach
Kurs: 1,72
Fortuna
Stawka 7/10


Liverpool rezerwowym składem, szczególnie w ofensywie, jednak drugi garnitur to i tak półka wyżej niż goście. Kursy w momencie skoczyły do góry, więc fajnie wygląda kurs na bramkę The Reds w obu połowach. Origi, Jota czy Shakiri są w stanie na spokojnie 1-2 bramki wrzucić do przerwy, a w drugiej połowie zapewne zobaczymy Mane czy Firmino. Goście prezentują ofensywna piłkę, co powinno być wodą na młyn dla zespołu Klopa.

Bez tytułu.jpg
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Mönchengladbach - Real 2:2
Real, @1,95 Unibet (LM)
Real (-1 AH), @2,60 Unibet
Ramos strzeli, @3,70 Betsson


Jest takie powiedzenie nic dwa razy się nie zdarza czy inne, że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki, ale widzę kilka podobieństw jak podczas ostatniego El Clasico i mojego typu na strzelca gola, tak jak w sobotę, tak i dzisiaj Real jest pod ścianą, po pierwszym przegranym spotkaniu z Szachtarem nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów, więc mobilizacja w obozie Królewskich będzie pełna, Ramos jest specjalistą od ważnych goli, liczę, że poprowadzi Real do wygranej i również zapisze się w protokole sędziowskim jako strzelec jednej lub jedynej bramki w meczu, aby po raz kolejny się nie powtarzać co do osoby kapitana Galacticos to pozwolę sobie wkleić te kilka zdań, które napisałem o nim w sobotę, bo praktycznie oprócz rywala nic się nie zmieniło. Mój wybór padł na bramkę...Sergio Ramosa, wiadomo nie od dziś, że w drużynie Madrytu on najbardziej identyfikuje się z Realem, nigdy nie odpuszcza, melduje się w polu karnym rywali przy każdym stałym fragmencie gry, wykonuje jedenastki w ekipie Królewskich, a karnego w takim spotkaniu nie można wykluczyć, jest specjalistą od strzelania ważnych goli, czy to w finale Ligi Mistrzów, czy też w Gran Derbi. W poprzednim sezonie pobił dwa rekordy w La Liga został pierwszym obrońcą, który zdobył 11 goli w sezonie oraz został najskuteczniejszym obrońcą ligi hiszpańskiej w historii, ma w niej obecnie 73 gole, a ogólnie w karierze klubowej strzelił już 103 gole, dokładając do tego 20 bramek w drużynie narodowej Hiszpanii to wynik jest imponujący, nie jeden napastnik nie powstydziłby się takiego wyniku, a mówimy o obrońcy. Podsumowując liczę, że po ostatnich kompromitujących meczach kapitan Realu, który wraca do składu po kontuzji poprowadzi Real do wygranej, sam będzie raz po raz nękał defensywę Borussi i mam nadzieję, że chociaż w jednej ze swoich wypraw pod pole karne rywali uda mu się zdobyć gola, a jak nie to tak jak napisałem wcześniej, gdyby był rzut karny to wykona go kapitan Królewskich. Ogólnie ciężko mi uwierzyć w 3 kolejną porażkę Realu, uważam, że Zidane dobierze odpowiednią taktykę, a mobilizacji na takie spotkanie nie zabraknie nikomu.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom