>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

2 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - środa 29.09.2010

Status
Zamknięty.
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
wszystkie pieniadze na Schalke i Hapoel Tel Aviv
Tylko potem nie chodź po całej Polsce z tekstem &quot;Nie chcę pieniędzy, kup mi Pan bułkę...&quot; ????
Hapoel można uznawać za faworyta, ale OL to zawsze OL i jakoś wątpię w to, że nie przejdą do 1/8. Ktoś przecież musi wyeliminować Real... ;) S04 wyjątkowo słabo w Bundeslidze, brakuje im wykończenia, zgrania i przede wszystkim zaufania do Raula. W obu meczach remis ????
 
huczek 14

huczek

Użytkownik
Piłka nożna, Liga Mistrzów, godz. 20:45
Spotkanie: Hapoel Tel Aviv - Lyon (HT/FT)
Typ: 2/2
Kurs: 3.9
Bukmacher: bwin
Analiza:
Kazdy patrzac na tabele ligi Francuskiej jednoznacznie stwierdza,ze Lyon jest ostatnio w slabszej dyspozycji. Ostatnie wyniki takze nie wskazuja na poprawe gry, szczegolnie porazka u siebie z St. Eteine. Kazdy kto jednak mial przyjemnosc ogladac tamten pojedynek moze stwierdzic,ze to wlasnie Lyon byl druzyna zdecdyowanie bardziej zaslugujaca na zwyciestwo i wogole ich gra z meczu na mecz wyglada juz coraz lepiej. W sobotnim spotkaniu czasami mialo sie wrazenie,ze ST. Eteine nie potrafilo wyjsc z wlasnej polowy. W ciagu calego meczu stworzylo zaledwie 2 dobre sytuacje. Jedna zakonczyla sie bramka zas druga miala miejsce w 92 minucie gdzie Lyon postawil juz wszystko na jedna karte. Dzisiaj zmierza sie w ramach Ligi Mistrzow z Izraelskim Hapoelem. Tym razem rywal zdaje sie byc jeszcze slabszy niz ostatni przeciwnik ligowy. Hapoel ma sklad wyceniany na zaledwie 16 mln E. Przy Lyonie jest prawdziwym kopciuszkie. W tym seoznie druzyna ta ma problemy nawet w swojej nie najsilniejszej lidze. Po 4 kolejkach na swoim koncie ma zaledwie 4 punkty. Nie wyobrazam sobie aby byl dzisiaj w stanie zagrozic Francuzom. Nie pomoze im w tym nawet nieobecnosc Jeana Makouna, Edersona, Cesara Delgado, Crisa i Lisandro.Moim zdniem to zdecdyowanie najlepszy typ na dzisiejszy dzien.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Rubin Kazań - FC Barcelona
1:1​

Interesująco zapowiada się dzisiaj pojedynek Rubina Kazan z Barceloną. Obie ekipy spotkały się już w Lidze Mistrzów w ubiegłym sezonie. Bardzo dobrze te mecze wspominają kibice rosyjskiej drużyny ponieważ ich drużyna dwukrotnie sprawiła nie lada niespodziankę wygrywając z Dumą Kataloniii na Camp Nou 1:2 i remisując przed własną publicznością. W tej edycji Champions League Barca odprawiła już Panathinaikos z wynikiem 5:1. Natomiast Rubin przegrał z Copenhagen 1:0. W swoich ligach obie drużyny radzą sobie nienajgorzej. Rosyjska drużyna jest wiceliderem w swojej lidze. Jeśli chodzi o Barce to najwięcej się mówi o jej wpadce z Hércules&#39;em kiedy to sensacyjnie przegrali z beniaminkiem na własnym stadionie 0:2. Jednak jak na razie była to jedyna taka wpadka Barcelony, którą sobie pomścili w Lidze Mistrzów na greckiej drużynie. Najprawdopodobniej zlekceważyli swojego przeciwnika. Dziś taka opcja jest raczej nierealna ponieważ na pewno pamiętają oba ubiegło sezonowe spotkania. Dlatego będą chcieli zrewanżować się za tamte pamiętne mecze. Wprawdzie najprawdopodobniej od pierwszej minuty nie zobaczymy Messiego, który wraca po kontuzji jednak jest spora szansa, że Guardiola wpuści Argentyńczyka w drugiej części spotkania.
Bukmacherzy pamiętając wcześniejsze mecze a także wpadka z Hércules&#39;em wystawili interesujące jak na Barcelonę kursy. Moim zdaniem warto postawić dziś na Dumę Katalonii i liczyć, że w myśl zasady do trzech razy sztuka pokonają drużynę Rubina.

Moja propozycja:

Barcelona (około 1.60)⛔
Barcelona (1:0 handicap azjatycki) (około 2.15)⛔
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Rubin-Barcelona
typ; barcelona wygra obie polowy
4.50
Betsafe
Analiza
Dziś w spotkaniu 2 kolejki fazy grupowej ligi mistrzow Rubin kazan spotka sie na wlasnym stadionie z fc barcelona . Rubin w pierwszym spotkaniu grupowym przegral w spotkaniu wyjazdowym z kopenhaga 0-1 . Barcelona natomiast rozgromila u siebie zespol panathinaikosu ateny az 5-1. Barcelona ostatnimi czasy spisuje sie swietnie .
Po wpadce z Herculesem u siebie (0-2) wyraznie podopieczni Guardioli zmobilizowali sie duzo bardziej i wygrali po kolei 4 spotkania .
25/09-10 Primera Division At. Bilbao vs. Barcelona 1:3
22/09-10 Primera Division Barcelona vs. Gijon 1:0
19/09-10 Primera Division At. Madryt vs. Barcelona 1:2
14/09-10 Liga Mistrzów, Grupa D Barcelona vs. Panathinaikos 5:1
Barcelona to druzyna gwiazd , o wiele silniejsza niz zespol z Rosji . W dzisiejszym spotkaniu napewno druzyna z Katalonii od poczatku zaatakuje i bedzie chciala szybko osiagnac znaczaca przewage . Sadze , ze Rosjanie nie beda w stanie jej sie przeciwwstawic .
 
lara_perkins 76

lara_perkins

Użytkownik
ja postawiłam że w meczu Tottenham - Twente goście strzelą po kursie 1,49 (expekt)
albowiem trudno nie wykorzystać faktu kontuzji prawie całej drużyny gospodarzy!
oraz jako fanka Barcy bez żadnych argumentów, jedynie z wiarą na ich zwycięstwo :] 1,65 (expekt)
myślałam, też o meczu Valencia - Manchester United, ale wg mnie obie ekipy grają teraz podobnie i trudno jest przewidzieć zwycięzce, nawet słownie nie jestem w stanie obstawić, choć osobiście wolałabym żeby to diabły zwyciężyły i im życzę powodzenia
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Inter-Werder
Info:U gości nie zagrają Fritz, Frings i Pizzaro i tutaj Werder może mieć problem coś ugrać z makaronami . Do składu wraca Petri Pasanen.
W dodatku na dłuższy czas stracili Boenischa i Naldo nie gra już od dawna.
Skład Werderu na to spotkanie nie wygląda rewelacyjnie :
Werder: Wiese – Pasanen, Mertesacker, Prodl, Silvestre – Wesley, Marin, Jensen, Hunt – Wagner, Almeida
W dodatku słaba forma wyjazdowa w obecnym sezonie. W Bundeslidze 0-1-2 i bramki 2-8! W eliminacjach LM byli już w Italii i dostali 1:3 od Sampdorii.
Inter: Julio Cesar – Maicon, Cordoba, Lucio, Santon – Cambiasso, Mariga, Stanković – Sneijder – Pandev, Eto’o
Inter co prawda też ma swoje problemy, ale w tym spotkaniu sądze, że są w stanie wygrac. Zabraknie Javiera Zanettiego i Thiago Motty, a także Diego Milito . Jednak Eto&#39;o jest w wybornej dyspozycji więc na słabą defensywe Werderu może starczyc. Po remisie w Enschede wypadałoby wygrac teraz na San Siro. Dla mnie
INTER - WERDER
Typ : Inter @ 1,55 Unibet ✅4:0
----------------------------
VALENCIA - MANCHESTER UNITED Wyżej można przeczytac podzielone głosy co do tego spotkania. Rzeczywiście Valencia zachwyca po tych ubytkach. MU dzisiaj bez Rooneya i jestem przekonany podobnie jak konrad140, że FErguson zagra w systemie 4-5-1 bo z tymi cięższymi przeciwnikami tak właśnie gra. A to na Mestalla jest z gatunku tych własnie trudnych meczów.
Absencje w zespołach :
MU : Rooney, Valencia, Scholes, Giggs
VALENCIA : Banega, Dominguez, Vicente i mówiło się też o Joaquinie
Kiedy przypomne sobie ostatnie wizyty MU w Hiszpanii to z Villareal czy to u siebie czy na El Madrigal padał wynik 0:0. Na Camp Nou ostatni mecz to ... 0:0 i przestrzelony karny C.Ronaldo. Wizyty na Mestalla to dwukrotnie ... 0:0 w 2000 i 2001roku. Czyżby zatem i dzisiaj jakaś powtórka z historii? Hurraoptymista co do tego meczu to jednak nie jestem. Hiszpania to chyba ziemia przeklęta dla MU bowiem na 18 pucharowych wizyt w tym kraju triumfowali tylko jeden jedyny raz! Wg mnie zapowiada się niestety zachowawcza gra MU i liczenie na kontry.
Moje propozycje troszke ryzykowne, ale tak to widze dzisiaj.
Remis @ 3,10 Unibet ⛔ 0:1:cool:
DW 0:0 @ 9,70 Unibet ⛔
Poniżej 2,5gola @ 1,75 Unibet ✅
Obie strzelą ? NIE @ 2,00 Unibet ✅

-----------------
SCHALKE 04- BENFICA
Typ : x2 @ 1,54 Unibet ⛔2:0
lub Benfica DNB @ 2,04 Unibet
Ciekawy jest też kurs na Benfice @ 3,00 Unibet. Przeceiż to co Schalke gra to jest dramat. Ostatnio niby już zapunktowali wkońcu w lidze remisując z Borussia MG, ale przegrywali już 0-2 do przerwy! Z tą Borussią MG która dostała w STuttgarcie lanie 0:7! Luisao nie da pograc Huntelaarowi tzn odetnie go od podań i Schalke już nie ma w tym sppotkaniu. Taka prawda niestety.​
 
matesarninho 74

matesarninho

Użytkownik
Rangers - Bursaspor x2
Walter Smith będzie musiał poradziś sobie w meczu z Bursasporem bez kilku ważnych zawodników. W 2 kolejce Ligi Mistrzów nie zagrają m.in James Beattie, John Fleck i Nikica Jelavic.
Tott - Twente x2
Kontuzje z gry wykluczyły Jonathana Woodgate&#39;a, Williama Gallasa, Ledleya Kinga, Michaela Dawsona i Younesa Kaboula. Jedynym zdrowym i gotowym do gry środkowym obrońcą jest więc Sebastien Bassong. U boku Kameruńczyka możę zagrać nominalny prawy obrońca, Vedran Corluka.

Do gry po kilku tygodniach przerwy może wrócić Heurelho Gomes, który wyleczył już uraz pachwiny. Na boisku nie zobaczymy także Jermaina Defoe, który wciąż leczy kontuzjowaną kostkę.
 
mateo55 0

mateo55

Użytkownik
Spotkanie: Valencia - Man Utd. AH(0:1)
Typ:1
Kurs:4.65
Buk: Unibet
Analiza:
Dziś w lidze mistrzów, zapowiada się ciekawie spotkanie pomiędzy rozpędzoną Valencią, a mocno rozbitym prze problemy kadrowe i z subordynacją podopiecznych Fergusona. Jeżeli chodzi o Valencię to ta po sprzedaży swoich największych gwiazd Villi i Silvy ma się świetnie. Dodać też warto odejście Carlosa Marcheny do Villarrealu i zakończenie kariery przez Rubena Baraje. &quot;Nietoperze&quot; w pierwszym meczu LM rozbili turecki Bursaspor 4:0, a po pięciu kolejkach w Primera Division są na samym szczycie tabeli. Forma jest więc bardzo wysoka. Drużyna gości zaś z dużymi absencjami(rooney, valencia, scholes), bez formy i słabo spisują się na wyjazdach, na trzy ligowe wyjazdy 3 remisy i to z zespołami zdecydowanie mniejszej klasy niż gospodarze dzisiejszego pojedynku. Uważam, że nietoperzy stać dziś na strzelenie szybkiego gola i sprawienie niespodzianki, a jeżeli szybko strzelą i będą grać z kontrataków to wszystko jest możliwe.
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
VS.

Inter Mediolan - Werder Brema 1​
1,55 Unibet
Obie ekipy w pierwszej kolejce zgodnie remisowały 2-2 odpowiednio z Twente oraz Tottenhamem. Dziś zdycydowanym faworytem tego pojedynku jest ekipa Rafy Beniteza. Werder zdziesiątkowany kontuzjami. w dzisiejszym meczu nie wystąpią: Fritz, Boenisch, Naldo, Frings, Pizzaro. Obrona drużyny z Niemiec zdziesiątkowana, do tego dochodzi defensywnie grający Frings. Ostatnio forma Werderu nie zachwyca, jedynie remis z przeciętnym obecnie Bayernem oraz wygrana w ostatniej kolejce z HSV na własnym boisku mogą poprawić humor trenerowi piłkarzy z Bramy. Inter prawdopodobnie tylko bez Diego Milito. I to są wg mnie argumenty do typowania na mistrzów Włoch. Własny stadion, braki kadrowe w Werderze oraz patrząc na formę obu drużyn przewiduję wygraną piłkarzy z Mediolanu.

Przewidywane składy:
Julio Cesar - Maicon, Lucio, Cordoba, Chivu - Stankovic, Cambiasso - Pandev, Sneijder, Muntari - Eto&#39;o
Wiese - Wesley, Mertesacker, Prödl, Silvestre - D. Jensen, Bargfrede - Hunt, Marin - Arnautovic, Hugo Almeida


VS.

Valencia - Manchester United 1​
2,65 Unibet
Po 5 kolejkach La Liga to nie Real ani Barcelonę widzimy na czele tabeli ale właśnie ekipę trenera Unaia Emery&#39;ego. Mimo sprzedaży Davidów Villi i Silvy Valencia jak do tej pory spisuje się znakomicie. 4 zwycięstwa i tylko jeden remis w lidze (z Atletico Madryt) orz przekonująca wygrana w Turcji 4-0 z Bursasporem. Atak Aduriz-Soldado wspierani przez skrzydłowych tworzą bardzo mocną dformację ofensywną. Manchester zaś dziś bez Scholesa, Giggsa, Valencii oraz Rooneya. Strata trego ostatniego nie wydaje się zbyt wielką w tej formie, gdyż w ataku zobaczymy bardzo dobrze dysponowanego w ostatnim czasie Dimitatra Berbatowa. Czerwone Diabły w ostatniej kolejce tylko zremisowały z Rangersami 0-0 grając w pół rezerwowym składzie. W lidze ostatnie wyniki nie napawają zbyt dużym optymizmem, gdyż remisy z Boltonem, Evertonem oraz wygrana z będącym w dołku Liverpoolem 3-2 to nie to, czego oczekują kibice z Old Trafford. Do tego dochodzi niezbyt przyjazna ziemia hiszpańska dla Anglików (tylko 1 wygrana na 18 wystepów).

Przewidywane składy:
Cesar - Mathieu, David Navarro, Ricardo Costa, Miguel - Mata, Tino Costa, Albelda, Pablo Hernandez - Soldado, Aduriz
Van der Sar - O&#39;Shea, Vidic, Ferdinand, Evra - Fletcher, Smalling, Nani, Park - Owen, Berbatow


VS.

Hapoel Tel Awiw - Olympique Lyon 1X​
1,60 Unibet
&quot;Naród wybrany&quot; u siebie zawsze groźny dla drużyn z kontynentu, podobnie jak Rosjanie u siebie. Lyon od początku sezonu rozczarowuje. Kibice już domagają się zwolnienia trenera Puela. Do tego w składzie Lyonu zabraknie dziś Crisa, Cesara Delgado, Edersona, Lisandro Lopeza oraz Jeana Makouna.


VS.

Schalke 04 - Benfica Lizbona 2​
2,90 Unibet
Podopieczni Felixa Magatha to chyba największe rozczarowanie Bundesligi jak do tej pory. Po letnich transferach została mocno podziurawiona obrona i głośny w nazwiska atak. Jak narazie bardzo himerycznie grają. Benfica solidnie w lidze, mają w składzie kilka dobrych nazwisk. Myślę, że na ekipę z Zagłębia Ruhry powinno wystarczyć.

Przewidywane składy:
Neuer - Uchida, Plestan, Metzelder, Schmitz - Matip - Jones, Rakitic - Jurado - Raul, Huntelaar
Roberto - Maxi Pereira, Luisao, David Luiz, Cesar Peixoto - Javi Garcia - Carlos Martins, Fabio Coentrao - Aimar - Saviola, Cardozo
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Rubin Kazań - FC Barcelona
Jak dla mnie mecz no bet. Jakoś mam obraz Barcy z poprzedniego sezonu, gdzie na wyjazdach grali na prawdę średnio. Pamiętam jak w Niemczech lał ich Stuttgart i wymęczyli remis 1:1, a na CN zlali niemiłosiernie Niemców bo aż 4:0, pojechali do Londynu i wymęczyli remis 2:2 z Arsenalem, a na Camp Nou znowu zlali niemiłosiernie Arsenal 4:1. W fazie grupowej też to za kolorowo nie wyglądało bo remis wyjazdowy z Interem i Rubinem 0:0.
Do tego forma Barcelony w tym sezonie jest pod dużym znakiem zapytania. W lidze co prawda wygrywają, ale nie tak pewnie jak w poprzednim sezonie. Do tego kontuzja genialnego Messiego.
Jakbym już miał stawiać to zagrałbym na 1x z powodu kuszącego kursu, ale generalnie to na ten mecz polecam tylko czipsy i colę.
Wynik:
1:1
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Jeśli chodzi o Schalke to był bym ostrożny, może i oni nie są w dobrej dyspozycji, może i nie zdobywają punktów, ale trzeba pamiętać, że każde kolejne nie powodzenie będzie coraz bardziej motywująco wpływać na drużynę. Schalke w tej chwili personalnie jest mocniejsze od Benfiki i to dla mnie jest jeden z argumentów za Niemcami, na pewno fakt, że mają do perfekcji dopracowane stałe fragmenty też jest in plus. Ja myślę, że raczej drużyna z Gelsenkirchen tego spotkanie nie możne nie wygrać, po prostu czas na przełamanie w końcu Trener niemieckiej ekipy to autorytet i doświadczenie, a nie sądzę że od tak zapomniał o co chodzi w piłce, dla mnie to tylko kwestia żeby Schalke złapało rytm.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
1. ⚽ Valencia - Manchester United --&gt; X2 - 1,47
2. ⚽
Rubin Kazan - FC Barcelona --&gt; 2 - 1,60
Myślę, że Manchester nie przegra z Valencią, mimo iż ta jest w bardzo dobrej formie. Jeśli dziś Manchester by przegrał to bardzo komplikuje sobie sytuację w grupie.

Natomiast Barcelona ma co nie co do udowodnienia drużynie z Kazania. Mają ujemny bilans z tą drużyną a Kazań bynajmniej w 1wszym meczu nie zachwycił - mówiąc łagodnie - przegrywając z Kopenhagą i nie strzelając nawet bramki. Co prawda w Rosji gra się całkiem inaczej, ale uważam, że Barca się dziś przełamie i nawet bez Messiego wygra.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
a co na drugi bo ten o 18:30
Wszystko wyżej zostało opisane już wyżej więc po co się powtarzać.
Tottenham z kontuzjami więc na Twente x2.
Werder bez kluczowych zawodników więc na Inter.
Lyon słabo w lidze, więc 1x na Hapoel Tel Aviv.
Schalke beznadziejnie w lidze, Benfica niby miała falstart w lidze, ale ostatnio zaczęli grać swoje, do tego mecz wyjazdowy. Ktoś tam napisał, że Schalke przegrywało do przerwy 0:2, z ekipą którą zlał niemiłosiernie Stuttgart 7:0. Więc x2 na Benficę.
No i Valencia się ładnie prezentuje więc 1x powinno wejść spokojnie.
Ale też ze stawkami bym nie szalał bo to nie takie peffki jak wczoraj. W końcu musi paść jakaś niespodzianka w końcu to LM.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
AKA SHAKAL chyba za ładnie by to wyglądało

Tottenham z kontuzjami jest lepszy niż Twente bez dla mnie 1X

Werder - Inter widział bym tu może overek 2,5, Inter mnie nie przekonuje, a Werder nie ma aż takich osłabień żeby bramki nie móc strzelić/ dla mnie Werder strzeli

Lyon raczej da rade i czysta 1 według mnie

Schalke powinno w końcu zagrać jakiś porządny mecz/ Klaas-Jan Huntelaar strzeli...

A co do Valencia to dla mnie żeby wygrali la lige to nadal są na poziomie 8 miejsca w Premier League i jeśli wywalczą remis to będzie sukces, nawet MU bez Rooney&#39;a ma piłkarzy którzy bramki strzelają, np. Dimityr Berbatow który w tym roku zagrał kilka niezłych spotkań
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Wszystko wyżej zostało opisane już wyżej więc po co się powtarzać.
Tottenham z kontuzjami więc na Twente x2.
Werder bez kluczowych zawodników więc na Inter.
Lyon słabo w lidze, więc 1x na Hapoel Tel Aviv.
Schalke beznadziejnie w lidze, Benfica niby miała falstart w lidze, ale ostatnio zaczęli grać swoje, do tego mecz wyjazdowy. Ktoś tam napisał, że Schalke przegrywało do przerwy 0:2, z ekipą którą zlał niemiłosiernie Stuttgart 7:0. Więc x2 na Benficę.
No i Valencia się ładnie prezentuje więc 1x powinno wejść spokojnie.
Ale też ze stawkami bym nie szalał bo to nie takie peffki jak wczoraj. W końcu musi paść jakaś niespodzianka w końcu to LM.
Chodziło mi o przekąskę, po chipsach i coli może przejść apetyt, taki żarcik widzę nie skumany :cool:
Co do pozostałych meczy w mojej opini ciekawy Inter po dopuszczalnym kursie, pierwszy mecz zremisowali o ile pamiętam a werder dosyć osłabiony więc licze na progres Interu
Kuszący także overek w meczu Tottenham -Twente gospodarze także delikatnie zdziesiątkowani czasami lubią nieoczekiwanie dać ciała, twente jest w stanie strzelić tam bramkę, powinno być ciekawie w tym meczu
 
wujo 360

wujo

Użytkownik
Dokładnie... Ale to też wynikło z ogromnego szczęścia w początkowej fazie meczu... Jak Pedro tego nie strzelił... Gdyby wtedy trafił i Rubin musiałby się odsłonić, wtedy możliwy byłby nawet pogrom.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
No, ale z 2 strony czytajac relacje to w 88 minucie chyba Martins walnal poprzeczke wiec mogla i przegrac Barca. No trudno ???? Jutro wygra Lech to bedzie ok :p
Dziwila mnie natomiast powiem szczerze tu w temacie euforia nad Hapoelem, ze niby ma wygrac i przez to troche sie pokierowalem i ominalem ten mecz a chcialem dac z iksem 3 mecze...barce man u i wlasnie lyon. No i jednak mozna bylo tak zagrac ???? szczerze nie wiem skad taki hurra optymizm za hapoelem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom