>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

2 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - środa 29.09.2010

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik

Kursy bukmacher: Bet365
W środowy wieczór oczy większości zwrócone będa na Estadio Mestalla gdzie przyjedzie Manchester United i zagra mecz z Valencia. Faworyta bardzo ciężko wskazac. Valencia mimo strat przedsezonowych początek sezonu ma bardzo udany i zadziwia obserwatorów. MU pokpił sprawe w meczu z Rangersami i przydałoby się zwycięstwo by nie wprowadzac nerwowej sytuacji w kontekście wyjścia z grupy.
Faworytami w swoich meczach wydają się Inter, Tottenham czy Barca? Ale czy wszyscy wygrają tego nie sposób teraz wywróżyc.
Zapraszam do dyskusji, ale ostrzegam, że bzdurne posty będą &quot;nagradzane&quot;.
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
Na pierwszy rzut oka ciekawy kurs na Barcelonę. No właśnie. Ciekawy. Zależy dla kogo. Wszyscy wiemy jak rok temu Barcelona miała ciężko z Rubinem a w dodatku na własnym stadionie kiedy polegli. Teraz oczywiście może być inaczej ale to tak jak wróżenie w z fusów. Dla mnie na chwilę obecną definitywnie mecz no bet z racji tego, że nie wiadomo jak do wtorku zmieni się sytuacja w drużynie Blaugrany, co z Messim i na dodatek czy ktoś inny nie wypadnie po drodze. W takich meczach to już prędzej np. postawić gol po 27:00min ale to również może być loteria w tym przypadku.
Co do meczu Valencii. Wydaje mi się, że jedyny pewny typ to obie strzelą ale sądzę , że kurs będzie bardzo marny niedługo i z biegiem czasu może spaść nawet do 1.40 . W tym momencie na Bet365 jest 1.80 i chyba lepiej brać póki gorące. Typować 1X2 również nie ma sensu. Mecz będzie na pewno otwarty , może też paść sporo bramek ale też wcale nie musi tak być. Valencia nie będzie się broniła a Man Utd jak zaatakuje tez może być nieciekawie. Tymbardziej jeśli tempo będzie szybkie na początku możemy się spodziewać strasznie dużo błędów , chociażby jak we wczorajszym meczu Valencii z Atletico.
Gradu bramek tutaj raczej nie będzie i w tej chwili bym był za wynikiem 1:1 niż typowaniem wygranej którejkolwiek z drużyn.
 
mati1695 0

mati1695

Użytkownik
Witam, moim zdaniem mecz Valencia- Manchester U. zakonczy sie wygraną MU, druzyna ostatnich meczach całkiem niezle sie spisuje i to ona jest faworytem w grupie C. Co do Valenci to mysle ze równiez reprezentyje wysoka klase w Lidze. Ale czy da rade ogarnąc wielkie MU? Wszystko w sile zawodników. wiec stawiał bym ku remisowi lub wygranej MU.
Bardzo ciekawie zapowiada sie takze mecz Schalke- Belfica. Schalke w ostatnich meczach rozczarowuje kibiców, i w dodatku porazka z lyonem 0:1 nie wskazuje na wygrana Schalke. Co do belfica to ciekawy portugalski klub ktory moze niezle zamieszac w grupie B ???? stawiam na wygrana balfica ????
Dalej...
Kazań- Barcelona bez 2 zdan faworytem jest baca
Inter- W. Bremen stawiam na wygrana Interu. Do tej pory bra bez zastrzezen
Rangers- Bursaspor Rangersi powinni złamac Bursaspor. W lidze szkodzkiej spisuja sie bardzo dobrze. a remis z MU dodatkowo polepsza ich sytuacje.
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Witam, moim zdaniem mecz Valencia- Manchester U. zakonczy sie wygraną MU, druzyna ostatnich meczach całkiem niezle sie spisuje i to ona jest faworytem w grupie C. Co do Valenci to mysle ze równiez reprezentyje wysoka klase w Lidze. Ale czy da rade ogarnąc wielkie MU? Wszystko w sile zawodników. wiec stawiał bym ku remisowi lub wygranej MU.
Bardzo ciekawie zapowiada sie takze mecz Schalke- Belfica. Schalke w ostatnich meczach rozczarowuje kibiców, i w dodatku porazka z lyonem 0:1 nie wskazuje na wygrana Schalke. Co do belfica to ciekawy portugalski klub ktory moze niezle zamieszac w grupie B ???? stawiam na wygrana balfica ????
Dalej...
Kazań- Barcelona bez 2 zdan faworytem jest baca
Inter- W. Bremen stawiam na wygrana Interu. Do tej pory bra bez zastrzezen
Rangers- Bursaspor Rangersi powinni złamac Bursaspor. W lidze szkodzkiej spisuja sie bardzo dobrze. a remis z MU dodatkowo polepsza ich sytuacje.
Co do meczu MU z Valencia to sie z toba zgadzam ze mecz najprawdopodobniej zakonczy sie remisem.
Co do meczu Schalke to trudno powiedziec, wiadomo ze w lidze graja zalosnie ale z drugiej strony na puchary moga miec wieksza motywacje.
Barca moze i jest faworytem ale szans druzyny z Kazania nie przekreslam.
Barca zagra bez Messiego a to jest ogromne oslabienie. W dodatku Rubin u siebie potrafi grac i sprawiac sensacje.
Inter powinien wygrac z Werderem, ale co do tego meczu tez nie jestem 100% przekonany wiec sobie go odpuszcze.
Rangersi pewnie ograja Turkow ale moim typem na ten mecz bedzie under 2.5
 
R 0

rapatapa

Użytkownik
Też mi się wydaje, że Barcelona będzie miała bardzo ciężką przeprawę. Bez Messiego wygląda to słabo. Ja bym tutaj grał under 2,5 1X2 raczej nie do ruszania. Schalke na razie słabiutko weszło w sezon ale jak to mówią puchary rządzą się swoimi prawami. Myślę, że mimo słabej postawy mogą sprawić niespodziankę i wygrać z Benficą mobilizacja będzie na pewno ogromna.

Pozdrawiam
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Hapoel Tel Aviv - Olympique Lyon

Typ: 1
Kurs: 3,15
Buk: Betgun

OL notuje jak dotąd najgorszy ligowy start od 17 lat! W tej chwili znajdują się na pozycji 3 od końca. Czyli zagrożone spadkiem do French 2nd league. Lyon nie gra nic. Ostatnio ponoć dzielnie walczyli z St. Etienne ale co z tego skoro przegrali.. Pomimo niskiej pozycji w lidze, J.M.Aulas w wywiadzie po meczu derbowym z ASSE zapewnił, że na ławce trenerskiej OL nie będzie żadnych zmian! Kibice są wściekli. Oficjalnie domagają się zwolnienia C.Puela! Klub naszpikowany gwiazdami Gourcuff, Toulalan, Källström, Gomis czy chociażby Bastos nie potrafią stworzyć kolektywu. Nie przekonuje mnie ta wygrana w pierwszej kolejce z Shalke 04. Wynik 1:0 nad słabą ekipą z niemiec nie jest czymś wielkim. Atmosfera w klubie z Fracji jest nadal fatalna. Co innego w zespole z Izraela oni czekają z niecierpliwością na mecz z francuzami, gdyż wiedzą że mogą ich pokonać. Widziałem jak grał Haopel w meczu z Benfica. Mimo niekorzystnego wyniku i przegranej 2:0. Zagrali bardzo solidnie i na tle bezbarwnej gry Benfiki powinni wygrać. Oni prowadzili grę a Benfica strzelała. Tym razem na stadionie w Izraelu powinni udowodnić że beda sie liczyć w tej grupie. Mało tego Lyon nawet nie strzela bramek. W lidze w ciągu 7 spotkań raptem 4 gole. Pod tym względem gorsza jest tylko ekipa Arles.
Dla drużyny H. Tel Aviv to niewątpliwie jeden z najważniejszych meczy sezonu. Gdy znowu przegrają ich sytuacja bardzo się skomplikuje i będą mieli ciężko wyjść z grupy z której jest szansa aby wyszli. Schalke i Benfica i Lyon jest z pewnością w ich zasięgu. W Israeli 1st league przegrali ostatnio z liderem H.Shamona 2:4. Ale po wyniku widać że walczyli. Hapoel w każdym meczu ligowym strzela conajmniej 2 bramki. W 4 meczach mają na koncie 9 goli. Fanatyczni kibice z Izraela zrobią piekło graczom Lyonu. Niesieni dopingiem gospodarze po walecznym spotkaniu powinni przechylić szale zwycięstwa na swoją korzyść.
Dodatkowo Lyon boryka się problemami kadrowymi. Z powodu kontuzji nie zagrają Cris, Cesar Delgado, Ederson, Lisandro Lopez i Jean Makoun


Na stadionie Hapoela zawsze ciężko się gra drużynie przeciwnej.​
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Schalke - Benfica


Benfica @ 3,28

Krótko i na temat. Gospodarze wchodzą fatalnie w ten sezon zaledwie jedna wygrana z nie najlepszym Freiburgiem.Remis szarpany ze słabą Borussią munchengladbach. Ofensywa silna jak do tej pory w nazwiskach, które nie grają . Defensywa fatalna luk pełno po prostu nie idzie i tyle. Do Niemców przyjedzie mistrz Portugalii w lidze idą jak burza 3 wygrane z rzędu. Nie ma się co oszukiwać Benfica to zespół silniejszy a niżeli ostatni rywale Schalke w lidze. I widzę tu łatwe zwycięstwo gości .Dla mnie VALUE i trzeba grać .
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Witam, moim zdaniem mecz Valencia- Manchester U. zakonczy sie wygraną MU, druzyna ostatnich meczach całkiem niezle sie spisuje i to ona jest faworytem w grupie C.
Manchester sie niezle spisuje? Wczoraj zagrali slaby mecz z Boltonem, mieli pare zrywow i nic po za tym a byly tez fragmenty w ktorych lepsza druzyna byli gospodarze pomimo ze Bolton nie gral nic wielkiego. Remis to zasluzony wynik a po Manchesterze na pewno wiecej mozna wymagac. IMO daleko im do optymalnej formy.
 
mati1695 0

mati1695

Użytkownik
Co do MU Liga to jedna sprawa a puchar to druga jak juz ktos zaznaczył
wiec nie ma co brac zbytnio meczy ligowych pod uwage. Puchar Motywuje do działania a MU lubi taka gre. wiec w dalszym ciagu stawiam na remis lub wygrana MU.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Co do MU Liga to jedna sprawa a puchar to druga jak juz ktos zaznaczył
wiec nie ma co brac zbytnio meczy ligowych pod uwage. Puchar Motywuje do działania a MU lubi taka gre. wiec w dalszym ciagu stawiam na remis lub wygrana MU.
To jakie mecze brac pod uwage w takim razie? Przeciez wiesz jak skonczylo sie spotkanie z Rangersami. Dla mnie mecz ligowy jest wiekszym wyznacznikiem poniewaz spodziewam sie ze Ferguson wystawi sklad zblizony do optymalnego a taki wlasnie gra w lidze.
 
sakrebleble 0

sakrebleble

Użytkownik
Moją uwagę od razu przyciągnął pojedynek Rangers - Bursaspor. Gospodarze w bardzo dobrej formie, na 8 rozegranych meczy w tym sezonie, 7 zwycięstw, 1 remis z MU. Na dodatek 2 ostanie pojedynki na Ibrox kończyły się pogromem przyjezdnych (4:0 i 7:2), a na Aberdeen przegrywali 1:2, by wyciągnąć na 3:2, to w niedzielę. Do czego zmierzam, Rangersi przed wyjściem na murawę wygrywają mecz, łatwe 3 pkt, tak sie zdaje, ale...
Bursa na inaugurację rozgrywek chciała bardzo powalczyć u siebie (bo gdzie indziej) z Valencją, 0:4 na dzień dobry. Dom, pierwszy w historii klubu mecz w LM, spaliło ich to, bo przecież wiemy co potrafią zagrać w rodzimej lidze, nieprzypadkiem zdobyli mistrzostwo i ograli 3 wielkie firmy ze stambułu w bezpośrednich pojedynkach. Także w obecnym sezonie każdy kto czyta wie kto przewodzi w lidze.
Teraz oczekiwania beda dużo mniejsze, zwłaszcza że to wyjazd, remis bedzie dobrym wynikiem a porażka czymś normalnym. Goście wyjdą na boisko bez żadnej presji, co nie znaczy że położą się na boisku i będą czekać na pożarcie. Pytanie tylko czy to nie przypadkiem Krokodyle nie pożrą pewnych siebie Szkotów?
Mój typ na ten środowy mecz to Bursa wygra, po kursie 3.6. To mój typ, a sam zagram x2, po kursie 1.71.
 
hypo21 0

hypo21

Użytkownik
moze bede przesiakal subiektywna opinia, jako, ze kibicuje valencii, ale wydaje mi sie, ze jak emery nie zagra zachowawczo, to valencia tego meczu nie przegra. musi postawic na to, by gre kontrolowac juz od samego poczatku. do tej pory graja bardzo dobrze, forma rosnie i widac progres. a w dodatku kadra jest bardzo wyrownana, na wysokim poziomie. kazdy walczy niemal do upadlego, czego brakowalo w poprzednim sezonie. mimo, ze dopiero 4 mecze za nami La Liga, to juz moge stwierdzic, ze valencia poradzila sobie jak dotad z problemem z zeszlego sezonu, a mianowicie nieumiejetnoscia trzymania wyniku. o takie mecze jak z malaga czy racing trzeba bylo bac sie bardziej niz o mecze z powaznymi rywalami. daze do tego, ze valencia, mimo moze nieprzekonywujacych nazwisk stanowi juz dobry kolektyw. nie wiem jak z forma united, ale z tego co widac nie jest miazdzaca, dlatego upatruje skromne zwyciestwo 2-1 ????
 
wes_man 165

wes_man

Użytkownik
Mój typ to Valencia. W obecnej fazie sezonu nie mam argumentów, aby typowac jako zwycięzcę MU. Po pierwsze bardzo słaba dyspozycja obrońców, brak komunikacji między nimi w kolejnych meczach Premier League. Po drugie zawodzi Rooney, który z dobrze grającym Berbatovem mógłby stworzyc naprawdę silny duet napastników. Co do Valencii, bardzo udany początek sezonu, ale i kalendarz niezbyt wymagający. Jedyny ciężki mecz z Atletico zakończył się remisem trzeba przyznac, ze szczęśliwie. Biorąc pod uwagę dyspozycję napastników Valencii o obrońców MU stawiam na zwycięstwo Valencii w stosunku 2:0.
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
gdzieś czytałem, że Messi jest powołany na mecz z Rubinem, chociaż pewnie nie wystąpi. Valencia - MU - obie strzelą wydaje mi się bardzo prawdopodobnym typem, Valencia w gazie, Manchester też coś powinien ukłuć. Jeżeli miałbym typować DW to 2-1 dla Valencii bądź 1-1. Rangers - Bursaspor, tutaj stawiałbym na over 2.5. Myślę, że Rangersi po remisie na Old Trafford będą chcieli u siebie wygrać z Bursasporem z którym zapewne będą walczyć o 3 miejsce w grupie, z kolei obecny mistrze Turcji tym razem powinien coś ustrzelić po pierwszym fatalnym meczu z Valencią. Stawiam tutaj na 2-1 bądź 3-1 dla Rangersów. Myślę także, że w meczach Panathinaikos-Kopenhaga oraz Hapoel-Lyon padną undery.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Jak by nie było Valencia jutro będzie faworytem. MU w tym sezonie póki co w meczach wyjazdowych nie za bardzo może się odnaleźć i traci dużo bramek. Mało tego. Do tego dochodzą kontuzje które wykluczają z gry Rooneya , Scholesa , Neville&#39;a i Giggsa. Jak by nie było po za Garym piłkarze pierwszego składu z głównym plejmejkerem Scholesem. Bardzo ciężka przeprawa dla jednych i drugich i jak miał bym się tu czegoś czepić to under 2.5. Bo nie sądzę aby było to jakieś porywające widowisko. Wyniki wyjazdowe MU z tego sezonu można odłożyć na bok. W meczach z Boltonem , Evertonem czy Fulham MU był faworytem i od początku meczu atakował. Jutro natomiast to Nietoperze będą faworytami i Ferguson wystawi zapewne skład z ulubioną swoją formacją 4-5-1 z Berbatovem na czele. W tamtym sezonie to Rooney grał na szpicy i zdawało to egzamin , szkot zapewne będzie liczył że forma w jakiej jest obecnie Berba przyniesie korzyść i jutro co pozwoli na strzelenie gola i granie z kontry. Nie mniej jednak to tylko moje spostrzeżenie ;)
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Jutro LM ciężka do obstawiania i raczej odpuszczę typowanie na środę.
Ale jak już miałbym zagrać to bardzo ciekawie wygląda Valencia i po waszych powyższych analizach Hapoel Tel Aviv i Benficę ze słabo grającym Schalke.
Co do meczu Valencii.
To hmm... Manchester United nie jest w formie i nie ma co ukrywać. Choć bardzo trudno mi sobie wyobrazić, żeby po 2 meczach w LM mieli 1 punkt to jest to jak najbardziej realne. Rooney wypadł ze składu, zresztą jakoś w tym sezonie kompletnie nie błyszczy, do tego Valencia poważna kontuzja. Schoels, Giggs również nie zagrają.
Manchester w ostatnich 5 ligowych spotkaniach stracił aż 9 bramek ! Co na pewno źle wróży na wyjazdowy mecz do Hiszpanii.
Valencia może nie grała w lidze jeszcze z jakimś poważnym przeciwnikiem oprócz Atletico to jednak forma zadziwia (Coś jak Chelsea :p). Dużo strzelają i w ogóle nie widać, że sprzedali Ville do Barcelony.
Manchester ostatnio wymęczony remis z Boltonem, w poprzedniej kolejce LM u siebie z Glasgow zdołali tylko zremisować. Teraz przyjdzie im zagrać nie dość, że na wyjeździe to jeszcze z dobrze prezentującą się Valencią, a sam kurs zachęca do gry.
Myślę, że Manchester będzie chciał wywieść 3 punty z Hiszpanii bo jak wiadomo wyjście z drugiego miejsca w grupie jest mocno niekorzystne, a to raczej Manchesterowi w tym momencie poważnie grozi.
Moje typy to:
Valencia - 2,60 - 4/10 ⛔
Valencia i remis - 1,43 - 6/10 ⛔
Valencia (-1) - 5,75 - 1/10 ⛔
Wynik:
0:1
 
wujo 360

wujo

Użytkownik
Ja natomiast skłaniałbym się do MU. Puchary rządzą się swoimi prawami. Do tej pory Valencii w lidze idzie bajecznie, jednak kiedyś musi przyjść kryzys, a i bez niego podopieczni Alexa Fergusona są w stanie wygrać ten mecz by odkupić morale po ostatnich meczach, a zwłaszcza remisie w poprzedniej kolejce LM. Na pewno podejdą do spotkania w 100% zmobilizowani. Brak Rooney`a to nie nowość, a Giggs i tak nie zagrałby w podstawowym składzie. Mu górą wyjdzie z tego pojedynku, a kurs spory.
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Inter-Werder
Info:U gości nie zagrają Fritz, Frings i Pizzaro i tutaj Werder może mieć problem coś ugrać z makaronami . Do składu wraca Petri Pasanen.
 
mati1695 0

mati1695

Użytkownik
Moją uwagę od razu przyciągnął pojedynek Rangers - Bursaspor. Gospodarze w bardzo dobrej formie, na 8 rozegranych meczy w tym sezonie, 7 zwycięstw, 1 remis z MU. Na dodatek 2 ostanie pojedynki na Ibrox kończyły się pogromem przyjezdnych (4:0 i 7:2), a na Aberdeen przegrywali 1:2, by wyciągnąć na 3:2, to w niedzielę. Do czego zmierzam, Rangersi przed wyjściem na murawę wygrywają mecz, łatwe 3 pkt, tak sie zdaje, ale...
Bursa na inaugurację rozgrywek chciała bardzo powalczyć u siebie (bo gdzie indziej) z Valencją, 0:4 na dzień dobry. Dom, pierwszy w historii klubu mecz w LM, spaliło ich to, bo przecież wiemy co potrafią zagrać w rodzimej lidze, nieprzypadkiem zdobyli mistrzostwo i ograli 3 wielkie firmy ze stambułu w bezpośrednich pojedynkach. Także w obecnym sezonie każdy kto czyta wie kto przewodzi w lidze.
Teraz oczekiwania beda dużo mniejsze, zwłaszcza że to wyjazd, remis bedzie dobrym wynikiem a porażka czymś normalnym. Goście wyjdą na boisko bez żadnej presji, co nie znaczy że położą się na boisku i będą czekać na pożarcie. Pytanie tylko czy to nie przypadkiem Krokodyle nie pożrą pewnych siebie Szkotów?
Mój typ na ten środowy mecz to Bursa wygra, po kursie 3.6. To mój typ, a sam zagram x2, po kursie 1.71.
Całkiem inna mam tezę na ten temat. Moim zdaniem Rangersi od początku zaczną dominowac na boisku i to oni wygraja to spotkanie. mecz z MU zagrali bardzo dobrze i bursa przegrała z valencia 0:4, a mozna zaznaczyc ze valencia gra teraz na poziomie zblizonym do MU, w dodatku statystyki mówią same za siebie, Rengersi swietnie spisuja sie w lidze od 8 spotkan sa niepokonani. a bursa juz uległa Valenci. Jeszcze 1 powód potrierdzi moja teze nigdy jeszcze nie zawiodłem sie na szkockiej druzynie. mysle ze starczy argumentow aby osądzic faworyta. wiec stawiam na Rangers
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Dzisiaj uwaga na Twente może wywalczyć remis z Tottenham Hotspur lub nawet wygrać... Istny szpital u gospodarzy 8 graczy kontuzjowanych!

Menedżer Twente Enschede ma zamiar wykorzystać braki kadrowe Tottenhamu spowodowane licznymi kontuzjami i urwać punkty drużynie z Londynu. Michel Preud&#39;homme twierdzi, że nie będzie miał żadnych skrupułów aby wykorzystać problemy Tottenhamu.
źródło: [URL='http://www.tottenham.com.pl/news/Czy-trener-holendrow-wykorzysta-braki-kadrowe-w-Spurs-811']http://www.tottenham.com.pl/news/Czy-trener-holendrow-wykorzysta-braki-kadrowe-w-Spurs-811 [/URL]

Kontuzjowani piłkarze Tottenhamu: Michael Dawson, Jonathan Woodgate, Jermain Defoe, William Gallas, Ledley King, Heurelho Gomes, Younes Kaboul.

W Eredivisie zespół Twente stracił najmniej goli spośród wszystkich drużyn... mimo to dopiero 4 miejsce w tabeli. A Ci co chcą stawiać na gospodarzy niech wezmą pod uwagę że nie wygrali oni od trzech kolejnych spotkań.

Mój typ: strzeli: FC Twente Enschede
Kurs: 1.46
betgun
4:1 ✅

________________________________



Info co do meczu: Panathinaikos - FC Kopenhagen

Gospodarze do meczu przystąpią dość mocno osłabieni, bo kontuzje i urazy wyeliminowały z gry Sidneya Govou, Cédrica Kanté, Antonisa Petropoulosa, Lazarosa Christodoulopoulosa i Giourkasa Seitaridisa.

FC Kopenhaga po wygranej z w pierwszej kolejce LM z Rubinem Kazań zanotowała dwie pewne wygrane w lidze i jedną w pucharze Danii. Najpierw pokonali 2:0 Brondby IF, później w krajowym pucharze nie dali większych szans Viby IF (4:1), a w ostatni weekend, w meczu na szczycie pokonali na wyjeździe FC Midtjylland 3:0!. Ich forma jak widać jest ustabilizowana i można się spodziewać, że do Aten przyleciała drużyna bardzo zmotywowana i chcą ponownie wygrać!

Mój Typ: X2
Kurs: 1.81
betgun
0:2 ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom