>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

2. kolejka fazy grupowej Ligi Europy (29.09.2016) - czwartek

Status
Zamknięty.
kantini 545

kantini

Użytkownik
Spotkanie: Manchester United - Zoria Ługańsk
Typ: United -1 HT
Kurs: 2,02 ⛔
Bukmacher: Bet365

Wiadomo, że angielskie drużyny grają w Lidze Europejskiej czasem, delikatnie mówiąc, niekoniecznie z pełnym zaangażowaniem, czy wręcz za karę. Po przykład nie musimy sięgać nawet do zeszłego sezonu, bo już na tym etapie rozgrywek w obecnej edycji nie ma West Hamu, który odpadł po dwumeczu z Astrą Giurgiu. Również Manchester United zaczął zmagania w grupie LE od porażki 0:1 z Feyenoordem. Drużyna z Rotterdamu jest jednak w gazie i wygrywa ze wszystkimi i choć ciężko usprawiedliwiać zespół z tyloma gwiazdami w składzie, to jednak dzisiaj mają łatwiejszego przeciwnika i tamta porażka nie musi oznaczać totalnego braku formy. Z resztą Manchester wydaje się mieć swego rodzaju dołek za sobą, po porażkach w lidze z rywalem zza miedzy i Watfordem, przedzielonych wspomnianą powyżej również porażką w Holandii, zespół przeżywa renesans formy, który objawił się w meczu z Leicester wygranym 4:1, mecz wcześniej uniknęli również kompromitacji odprawiając Northampton 1-3 w ramach EFL Cup. Czytałem zapis z konferencji prasowej Mourinho dotyczącej dzisiejszego spotkania i na murawie nie zobaczymy takich zawodników jak Shaw, czy Mkhitarian, jednak nie grali oni również w wygranym spotkaniu z Leicester. Mourinho będzie miał jednak w przeciwieństwie do weekendowego spotkania możliwość umieszczenia w składzie Anthony‘ego Martiala, który wyleczył kontuzję i jest gotowy do gry. W pierwszym składzie Manchesteru United znajdzie się także Zlatan Ibrahimović, nie wiadomo, czy od początku zagra Wayne Rooney. W każdym razie na boisku zobaczymy jak najbardziej mocny, pierwszy skład zespołu, w tym miejscu zaznaczam, że w meczu z Feyenoordem miała miejsce inna sytuacja i w meczu zagrało kilku nominalnie rezerwowych graczy. Mourinho podkreślał również konieczność zwycięstwa i zapewniał o pełnej koncentracji i woli walki ze strony swojego zespołu.
Zoria Ługańsk występuje obecnie w ukraińskiej Premier League, w zeszłym sezonie zakończyli rozgrywki na czwartym miejscu, doszli również do finału Pucharu Ukrainy (porażka 0:2 z Szachtarem Donieck). W tym roku, grają w Lidze Europy trzeci raz w historii, po raz pierwszy udało im się awansować do fazy grupowej. W pierwszym meczu zremisowali 1:1 z Fenerbahce, w lidze ukraińskiej zajmują aktualnie 2 miejsce, z bilansem 3-1-1 w ostatnich 5 meczach.
Czwartkowy pojedynek będzie siódmym spotkaniem United z ukraińską drużyną, do tej pory w tych starciach United ma bilans 4-2-0.
Manchester United wygrywając z Leicester 4:1, strzelił wszystkie 4 bramki w 1 połowie, strzelali też gola we wszystkich 1 połowach swoich ostatnich 4 ligowych meczów.

Co do drużyn holenderskich, pomijam AZ, Ajax powinien sobie poradzić w takiej formie, są typowo na fali i wychodzi im wszystko, z tym że warto wiedzieć, że dziś nie zagra Ziyech za czerwoną kartkę z ostatniego spotkania z Panathinaikosem, a ostatnio był mózgiem drużyny, rozgrywał, asystował, brał grę na siebie i kreował 3/4 akcji Ajaksu. Na ostatnie 5 bramek: 3 asysty jego i jedna asysta 2 stopnia, na ostatnie 2 mecze 4 asysty z samych rzutów rożnych - tego zabraknie, więc w żadne handicapy nie wbijam, czysty win jednak polecam, skład szeroki, można się pokazać, Ziyech nie jest niezastąpiony, bez niego też osiągali w tym sezonie korzystne wyniki, a od tego czasu zgranie i morale wzrosły.
Feyenoord jeszcze bardziej w gazie, ale dziś trudny teren i mocny rywal, bez podpórek bym nie wchodził, coś ustrzelić powinni.

Ajax @1,65 ✅
Feye +1,5 @1,28 ✅
Ako: @2,1 Bet365 ✅

Mam pograny też ten PAOK, ufam Wam ???? ✅ idą reputy!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Rozglądając się dzisiaj po bukmacherach, co tam ciekawego oferują natknąłem się na tym over 1,5 bramki do 45 minuty w meczu Manchesteru United z Zorya Ługańsk. Myślę że to spore value z racji tego iż cała piłkarska Ukraina pogrążona w głębokim kryzysie z powodu panującej tam &quot;wojny&quot;. W letnim oknie transferowym największe gwiazdy ligi tylko odchodziły z klubu a nikt wartościowy nie przychodził. Dziś w składach Ukraińskich klubów może za wyjątkiem Szachtara Donieck i Dynama Kijów grają w większości wychowankowie, którzy na pewno oddadzą serce na boisku ale odstają znacząco umiejętnościami. Doskonale to będzie dziś widoczne na tle piłkarzy Jose Mourinho, którzy w ostatnim czasie sa w znakomitej formie po krótkim kryzysie w ostatnich tygodniach. Dziś myślę że Czerwone diabły ruszą od początku na Ukraińców i szybko zadadzą im minimum 2 ciosy i będą kontrolować przebieg spotkania do ostatniego gwizdka
Manchester United - Zorya Ługańsk
1.
Typ: over 1,5 do przerwy
Kurs: 2,20 (Bet365)

2.
Typ: Manchester United -1,5 do przerwy
Kurs 3,00 (Bet365)
 
K 168

kbak93

Użytkownik
ja znów nie napisze analizy, ale NICEA gra 2 mecz na wyjeździe z rzędu.
ogarnijcie ten typ bo nie jest to niemożliwe, żeby 2 razy z rzędu na wyjeździe ugrać 3 pkt lub nawet 1. ale to nie jest łatwy teren w Krasnodarze oraz kolejna z rzędu przeprowadzka między miastami pewnie wyjdzie im to na MINUS.
Remis nie ma zakładu
Krasnodar kurs 1,44
buk bet365
s90/ Liczę, że dopiszesz jakieś argumenty sportowe inaczej post do skasowania
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Przepraszam, że w ostatniej chwili...
Nie będę krył że LE raczej sportowo nie traktuję. Bardziej patrzę na trendy, spadki, ruchy kursowe i gotówkę leżącą na tym albo na tamtym spotkaniu...
Moje trzy propozycje na dziś:
Fenerbahce - Feyenoord
Nie przeceniałbym zwycięstwa drużyny z Rotterdamu w poprzedniej kolejce LE. Nie wiem na ile powaznie ekipy z Anglii traktują te rozgrywki ale wydaje mi się że dla takiej drużynyjak MU nie jest to szczyt marzeń. Ekipy holenderskie od lat na wyjazdach raczej nie brylują i mam wrażenie ze tracą około 30-40 procent kiedy grają na wyjazdach. Turcy u siebie są mocni i absolutnie ich nie lekceważę. Powiem więcej zaufam dziś im..nie szalejąc ze stawką...

Fenerbahce kurs 2,0 STS
wynik 1:0 FT

Braga jak ma powalczyć to również bardziej u siebie. Szachtar wiadomo stary wyjadacz z LM i LE... Jeżeli dziś ktoś ma z pewniaków wygrać to mam nadzieję że będą to Ukraińcy..
Szachtar kurs 1,45 STS
wynik 2:0 FT

i do tego jeden suchar
Celta - Panathinaikos
Celta kurs 1,65 STS
wynik 2:0 FT


p.s Bardzo się dziwię tym typom na PAOK. Warto w greckich przekręciarzy inwestować kasę?

Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Romero - Fosu-Mensah, Smalling, Bailly, Rojo, Fellaini, Pogba, Lingard, Mata, Rashford, Ibrahimović
Bardzo mocny skład. Mecz na OT, także trzeba dać te bramki dla kibiców. Nie ma Rooneya więc nie ma kto spowalniać gry.

W Rotterdamie wyszedł równie mocny zespół. Mourinho prawdopodobnie uznał, że skoro już trzeba grać w LE, no to wypada powalczyć o wyjście z grupy a potem końcowe zwycięstwo.

Trzy bramki w takim spotkaniu wydają się realną propozycja.

over 2,5 @1,60 Oddsring ⛔
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Fenerbahce - Feyenoord
typ: Feyenoord
kurs: 4.0
Bet365


Są składy na ten mecz i widzę że obie drużyny chcą powalczyć tutaj o zwycięstwo.Holendrzy mają lepszą szkółkę piłkarską i generalnie lepszych zawodników,Fener początek sezonu miało fatalny,ostatnie dwa mecze to zwycięstwa.W pierwszym meczu remis z Zoryą niczego dobrego o nich nie mówi.Feyenoord rozgrywa kapitalny sezon póki co,siedem meczy w lidze i siedem zwycięstw w tym jedno jakże ważne,z PSV w Eindhoven 1:0.Wygrana z United u siebie też dużo mówi,Van Bronckhorst ma na boisku weterana który w tym sezonie gra jako rozgrywający,mowa tu o Dirku Kuycie który najlepsze lata kariery spędził w Liverpoolu a teraz wrócił do macierzystego klubu walczyć o trofea.Przyznam że postawa piłkarzy z Rotterdamu to spore zaskoczenie i wystawienie dzisiaj w lidze Europy oznacza że Gio chcę tutaj wygrać.Skrtel,Van Der Wiel czy Lens w składzie gospodarzy ale oni tu przyjechali zarobić,tureckie kluby w pucharach nigdy nie osiągają nic wielkiego mimo gwiazd w składzie bo najzwyczajniej nie mają ani dobrych trenerów ani motywacji,do Turcji piłkarze idą na piłkarską emeryturę.Ja po stronie Feyenoordu widzę młodych chłopaków których trenuje utytułowany piłkarz i początkujący trener który już w pierwszym sezonie zdobył puchar Holandii i ma świetny start nowego sezonu.Wygranę z PSV na ich stadionie i ogranie Man United trafiają do mnie.Dziś widzę większe szansę na wygraną gości.
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
United do przerwy - 1.49/betsafe ⛔
Skład bardzo fajny, praktycznie to samo co grało z Leicester. Ci, którzy oglądali to spotkanie widzieli jak United wypunktowało rywala w 1 połowie, tutaj spodziewam się ostrego natarcia ManU od początku. Nawet jeżeli Mou ma w dupie LE to z grupy musi wyjść, więc dzisiaj trzeba wygrać. OT i cała ta atmosfera powinna przybić zespół z Ukrainy. Jak dla mnie podopieczni Mourinho ustawią sobie rywala już w 1 połowie.
Feyenoord lub remis - 1.95/oddsring ⛔
Zespół z Holandii pokazał, że jest we fantastycznej dyspozycji na początku sezonu. Póki co bez porażki i wygrana chociażby z PSV czy United. Kursy bardzo dziwnie wystawione mimo trudnej ziemi jaką jest Stambuł. Ogromne Value w stronę gości, więc aż szkoda nie spróbować. Skład gości optymalny, więc atakujemy!

Over 2.5 (Zenit vs. AZ) - 1.61/betsafe
✅
Dwie bardzo overowe drużyny. Kalkulacji tutaj być nie może, goście jeżeli chcą walczyć o wyjście z grupy to muszą postarać się tutaj o wygraną. Potrafią ukąsić o czym wie cała liga holenderska ale ich obrona to nieporozumienie. Stracili 2 bramki na własnym stadionie z Dundalk, więc dzisiaj czystego konta nie mają prawa zatrzymać. Faworytem gospodarze, którzy sami są wstanie tutaj strzelić 3 gole. Liczę na overowe spotkanie! Z fartem!
 
K 168

kbak93

Użytkownik
admini znów usunęli mój wpis, mam pytanie czy zawsze będziecie usuwać MERYTORYCZNE POSTY?
Okej, może ktoś tu wejdzie więc odkucie dla tych co zamknęli Paok ze stratą.
Pozdrawiam typa który ogarnął jakieś miny dzisiaj stary powinieneś tydzień się nie udzielać :v
pozdrawiam moderacje stawiałem na Krasnodar dzisiaj i weszło, to było widać po kursach i każdy kolejny post bez podstawy będę skrinował, aż zrobie listę trafionych typów bo to nie pierwszy raz kiedy coś sugeruje i poprawnie oceniam sprawe, a Robson z bólem dupy usuwa wpis...



Manchester United vs Zorya -1,5 gola UNITED
Bet 365
Kurs 1,5
Argumenty:
SKŁAD UNITED, idealny do pogromum, nie będą się bawić
Zalecenia Mourinho są zawsze takie same ze słabymi zespołami
-wysoki pressing
-szybko zamknąć mecz
Dzisiaj zobaczymy wielkie Man U i obstawiam, over 3,5 gola
za 2,20
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom