>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2 kolejka fazy grupowej Ligi Europejskiej - 03.10.2013 - czwartek

Status
Zamknięty.
ilprincipino 254

ilprincipino

Użytkownik
uzupełnienie wyniku



Z różnym zaangażowaniem do rozgrywek Ligi Europejskiej podchodzą jej uczestnicy. Dla niektórych jest to raczej przykry obowiązek i w tych meczach wystawiają składy rezerwowe, skupiając się głównie na rodzimej lidze. Dla innych to prestiżowe rozgrywki w których można się zaprezentować na arenie międzynarodowej szerszej grupie kibiców. Zdecydowanie poważnie Ligę Europy traktują drużyny Esbjergu i Salzburga, które zmierzą się dziś w meczu 2 kolejki fazy grupowej.

Faworyta meczu ciężko tutaj wskazać. Ja skupiam się na ilości bramek w tym starciu i uważam, że możemy dzisiaj zobaczyć ich całkiem sporo. Esbjerg to obecnie vice-lider duńskiej Superligi. Ekipa ta w 10 meczach zdobyła 17 punktów (5-2-3). To co jednak zwraca szczególną uwagę w spotkaniach tej drużyny to wysoka skuteczność zdobywania bramek. W lidze mają obecnie najlepszy bilans bramkowy 24:13. Są obecnie najskuteczniejszą ekipą ligi. Duńczycy także z dobrej strony zaprezentowali się w kwalifikacjach do LE. W decydującej fazie wyeliminowali francuskiej St. Etienne wygrywając dwukrotnie 4:3 i 1:0. Fazę grupową także rozpoczęli imponująco. Ograli bowiem w Belgii ekipę St. Liege 2:1, choć faworytem tego starcia nie byli, jednak potrafili zwyciężyć.

Red Bull Salzburg to lider austriackiej tipp3-Bundesligi. Hegemon tamtejszych rozgrywek w tym sezonie jeszcze nie przegrał legitymując się bilansem 6-4-0! Gdy wspominałem, że Esbjerg jest skuteczny w swojej lidze to co powiedzieć o Salzburgu, który także w 10 meczach zdobył 33 bramki tracąc zaledwie 9! Imponujące. Salzburg rozgrywki w Europie rozpoczął od walki o Ligę Mistrzów, jednak tam austriacy nie dali rady Fenerbahce Stambuł. Pozostały więc starania o Ligę Europy. Tam wystarczyło ograć pół amatorski Żalgiris Wilno, który Red Bull zdemolował 7:0 w dwumeczu! Również od demolki rozpoczęli fazę grupową LE, gdzie w Salzburgu nie dali szans Elfsborgowi wygrywając 4:0!

Osobiście spodziewam się otwartego starcia. Tak ofensywnie nastawione ekipy gwarantują ciekawe i obfitujące w gole widowisko. Duńczycy pokazali, że w Europie mogą być groźni, a wygrane z St. Etienne i St. Liege to nie przypadek. Red Bull także jedzie do Danii po pełną pulę i mają ku temu podstawy. Także over 2, 5 w moim przekonaniu jest warty gry, tym bardziej, że kursy cały czas pikują w dół!


Esbjerg - Red Bull Salzburg ✅ 1:2
Over 2,5 @ 1,65
Dafabet


Edit: Było dużo nerwów, ale ostatecznie wszystko poszło po mojej myśli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kubota 76

kubota

Użytkownik
Swansea - St. Gallen

Dzisiaj o godzinie 21:05 zostanie rozegrane spotkanie gdzie The Swans będą podejmowali na własnym stadionie St. Gallen Gospodarze jak do tej pory w grupie zajmują 1 miejsce po sensacyjnej dla niektórych wygranej na Estadio Mestalla gdzie pokonali Valencię aż 3-0. Łabędzie w lidze zajmują co prawda dopiero 13 miejsce , ale ich gra jest dobra i widać , że mają zadatki na znacznie wyższą pozycję. Gospodarze zapewne zagrają trójką napastników a będzie to Michu, Routledge oraz Wilfried, którzy jak do tej pory spisują się dobrze. Na dodatek do gry wraca Pablo Hernandez. Swansea jak w 5 ostatnich meczach 2 razy wygrywali , 1 raz remisowali oraz 2 razy przegrywali. W 5 ostatnich meczach zmierzyli się między innymi z Arsenalem , z którym prezentowali dobrą postawę przegrywając przy tym jedynie 1-2. Następnie mecz z Liverpoolem , który zremisowali 2-2 oraz Valencia , którą udało im się pokonać na własnym stadionie aż 3-0! Goście przystąpią do tego spotkania z 2 pozycji , w poprzedniej kolejce pokonali oni 2-0 Maribor. Goście w 5 ostatnich kolejkach 4 razy wygrywali a tylko 1 raz remisowali. Więc jak widać są bardzo dobrze spisującą się drużyną. Ale co będziemy porównywać ligę Angielską do Szwajcarskiej. Łabędzie na każdej pozycji mają przynajmniej o klasę lepszego zawodnika niż goście. Mecz może nie być spacerkiem dla Swansea, ale z drugiej strony, ewentualny remis czy porażka Walijczyków będzie tutaj zaskoczeniem. Więc ja stawiam wynik 4-1 dla gospodarzy! Jak będzie przekonamy się już wieczorem !

Moje propozycje na ten mecz :

Swansea @1,57✅
Michu strzeli bramkę @2,00⛔
Over 2,5 @1,80⛔
Swansea -1 @2,10⛔
DW 4:1 @23,00⛔
DW 3:1@12,00⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Spotkanie: Trabzonspor - Lazio Rzym
Typ: BTS - yes ✅✅✅ (3:3)
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365
Analiza:


Krótko i konkretnie. Po zanotowaniu w pierwszej kolejce kompletu punktów przez obie drużyny przyjdzie im teraz rywalizować póki co o pierwsze miejsce w grupie.

Gol gospodarzy powinien być formalnością gdyż obecnie są w dużo lepszej formie niż goście. Notują właśnie serie 4 zwycięstw pod rząd, do tego również 4 ostatnie mecze u siebie to zwycięstwa z łączną sumą goli 8 (czyli średnia 2 bramek na mecz).

Goście natomiast w trochę słabszym okresie w tym momencie niemniej jednak Lazio to drużyna jakościowo i piłkarsko półkę wyżej od Trabzonsporu i nie należy ich lekceważyć. Piłkarze z Rzymu w swoich ostatnich 5-ciu meczach tylko w jednym nie strzelili bramki (2:0 na wyjeździe z Romą) a w pozostałych 4-ech spotkaniach strzelili łącznie 9 goli. Dziś na pewno powalczą o 1 punkt co najmniej.

Ogólnie oba zespoły ze sporą jakością i zapowiada się otwarty mecz, wg. mnie zakończony wynikiem 1:1. Stawiam BTS. Powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
yanma 27

yanma

Użytkownik
Anzhi już bez swoich gwiazd takich jak Eto&#39;o czy Willian i widać że nie idzie im najlepiej (to mało powiedziane). Bez zwycięstwa Anzhi już od dawien dawna. Jak na razie w lidze 15 miejsce na 16 drużyn i żadnego zwycięstwa.
Tottenham wręcz przeciwnie. Traci tylko 2 pkt do lidera z 1 porażką na koncie z Arsenalem (liderem). Pytanie tylko o zaangażowanie w LE.
Sevilla przełamała passe 5 meczów bez zwycięstwa i zdaje się wracać na właściwe tory. Na własnym stadionie rozgromiła Rayo 4-1 i wyciągnęła remis z trudnym przeciwnikiem Malagą 2-2.​
Natomiast Freiburg przeciwnie. Wciąż czeka na swoją 1 wygraną w lidze i zajmuje przed ostatnie miejsce w lidze - 17. Duża ilość kontuzjowanych w obydwu zespołach a więc oba kluby mogą się pokazać mocno rezerwowych składach
AKO @ 2.03 bet365
Tottenham @1.45 ✅ 0:2
Sevilla @1.40 ✅ 2:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
kralecky 32

kralecky

Użytkownik
Dobra, nie chce mi się rozpisywać tak jak wczoraj (link u dołu), ale coś na dzisiaj także mam.
http://forum.bukmacherskie.com/f44/2-kolejka-fazy-grupowej-ligi-mistrzow-02-10-2013-sroda-97142-2.html#post3917959

Trabzonspor vs SS Lazio Roma ✅✅✅ (3:3)
W 1 kolejce LE gospodarze tak jak i goście odnieśli skromne zwycięstwo nad przeciwnikiem. Trabzonspor pokonał w męczarniach drużynę z Limassolu, a Lazio grając na pół gwizdka odprawiło Legię do domu bez punktów po bramce Hernanesa. W lidze zespół z Trabzonu zajmuje 4 lokatę tracąc do lidera Fenerbahce 3 oczka. Lazio wystartowało podobnie, bez rewelacji. Zespół z Rzymu zajmuje 6 pozycję z dorobkiem 10 pkt. (po 6 kolejkach) i do lidera, z którym dzieli stadion traci aż 8 punktów! Tak, więc zespoły nie są w optymalnej formie i dzisiaj spodziewam się remisu. Tak jak w przypadku United dzisiaj też stawiałbym na 1:1.
Typ: X ✅✅✅ , a odważniej na dokładny wynik - 1:1 ⛔
Kurs: 3.35 , 6.00


Prócz tego polecam dziś zagrać:
Dnejpr - Fiorentina X 3.45 ⛔ (1:2)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maer 254,9K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europejska ( Grupa H )
Spotkanie: Slovan Liberec - Estoril
Typ: 1
Kurs: 1.83
Data: 03.10.2013
Godz: 19.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

Zapraszam na drugą kolejkę Ligi Europejskiej w grupie H.
W meczu spotkają się Slovan Liberec oraz Estoril.
Slovan Liberec swoją tegoroczna przygodę z Ligą Europejską zaczął od drugiej rundy kwalifikacji i kolejko eliminował Łotewskie Skonto Ryga, Szwajcarski Zurich oraz Włoskie Udinese a w pierwszym meczu grupowym zremisował z Freiburgiem grając na wyjeździe co jest dobrym rezultatem.
Estoril zaczął swoją przygodę z Ligą Europejską od trzeciej rundy kwalifikacji i kolejno eliminował Izraelski Hapoel Ramat Gan oraz Austriacki Pasching a w pierwszym meczu grupowym musiał u siebie uznać wyższość Hiszpańskiej Sevilli.
Mój typ na ten pojedynek to jedynka, patrząc na wcześniejszych rywali i wyniki obydwu drużyn z nimi nie ma innego wyjścia niż zagrać w tym meczu na Slovan w szczególności że ten mecz gra u siebie i na pewno będzie chciał dostarczyć powodów do dumy swojej publiczności.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
W miarę krótko. Sevilla gra z Freiburgiem i to Hiszpanie są tu mocnym faworytem. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że wygrają, co widać zresztą po kursach. Wątpię jednak by byli w stanie utrzymać czyste konto. Goście będą mieli swoje sytuacje, a Sevilla traciła już dość głupie bramki w tym sezonie. Problem nie leży w kiepskich jakościowo piłkarzach, ale kiepskim zgraniu, które nie zawsze działa. Ostatnio wymyślono nawet żeby zespół trochę się pobawił i zżył ze sobą i Emery wymyślił paintball. Dla niektórych może to i głupie, ale ten zespół po prostu potrzebuje więcej gry by dojść na wyższy poziom, do którego jeszcze sporo brakuje.

Ligi niemieckiej nie oglądam więc nie będę się tu produkował. Widzę tylko, że dość kiepsko zaczęli sezon i póki co są jeszcze bez wygranej. Freiburg słaby nie słaby, gola strzelą. Sevilla czyste konto utrzymała tylko w trzech spotkaniach w tym sezonie.

Sevilla - Freiburg
Obie strzelą 1,91 Williamhill
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Liga Europy 2013/2014
⚽ Kuban Krasnodar - Valencia
Kuban Krasnodar lub remis ::: 1,60 ::: Bet365 ::: 3/10
Valencia odpuszcza moim zdaniem Ligę Europy. Klub jest dość sporo zadłużony, wyniki słabe, muszą skupić się na lidze krajowej, a nie tym pucharu pocieszenia. W pierwszym meczu dostali u siebie trójkę od Swansea, do Rosji trener nie zabrał kluczowych zawodników. Wyjazd Hiszpanów na drugi koniec Europy na pewno wyjdzie im bokiem. Rosja to zawsze trudny teren. Jeżeli ktoś lubi ryzyko polecam zagrać na Kuban -1 po kursie 6,25.
Wynik: 0:2 ⛔
 
staleczka-1947 20

staleczka-1947

Użytkownik
Witam. Wracam na forum ze zdwojoną siłą ???? Teraz mecze są dokładne rozłożone na czynniki pierwsze, czyli analiza, także na bazie stylu w jakim drużyna odniosła zwycięstwo, a nie po suchych wynikach jak dotychczas. Oczywiście nie obiecuję, że będzie wszystko wchodziło :p

Bordo - Macabi
Pojedynek będącego w słabej formie Bordo, które zajmuje 17 miejsce w Lique 1 z izraelskim liderem swojej grupy.
Francuska ekipa dostała ostre lanie z Eintrachtem na rozpoczęcie tych rozgrywek.
Ja bym chciał w tym miejscu zwrócić uwagę na roszady względem meczu ligowego, a pucharowego
Widać , że trener Żyrondystów nie skupia się zbytnio na Lidze Europy, a ważniejsza jest liga. Własny stadion nie jest takim atutem tej drużyny jak niektórych. Na nim Bordo odniosło jedno zwycięstwo, remis(Reims,) i poniosło 2 porażki(Monaco, PSG). Styl tej drużyny, także nie powala.
Zgoła odmienne nastroje panują u gości. 12 pkt i 4 mecze bez porażki musi robić wrażenie. W Lidze Europy zaliczyli remis 0-0 z Apoelem .
Reasumując opieram się na bdb formie gości, słabej gospodarzy i lekkim odpuszczaniem tych rozgrywek przez Bordo
Jest duży ✅
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Elfsborg - Standard Liege 2 2.35 tempobet / AH(1,5:0) 2 4.60 marathonbet
Druga kolejka fazy grupowej ligi europejskiej. Oba zespoły w pierwszych spotkaniach nie zdobyły punktów. Szwedzkie zespoły w pucharach na ogół prezentują się mizernie i wysoka porażka w Salzburgu (0:4) nie była żadną niespodzianką, natomiast Standard Liege w pierwszej kolejce zaliczył falstart, przegrywając z duńskim Esbjergiem 1:2. W lidze szwedzkiej Elfsborg zajmuje 6 miejsce i nie wyróżnia się niczym szczególnym. forma w ostatnim czasie przeciętna, cztery ostatnie spotkania bez wygranej. Natomiast Standard Liege w lidze prezentuje się bardzo dobrze, wygrali wszystkie 9 spotkań, mają bilans bramkowy +20 a zwłaszcza na wyjazdach robią świetne wyniki, 15 bramek strzelonych 2 stracone. Przyjeżdżają na to spotkanie w najsilniejszym możliwym składzie, w kadrze są wszyscy podstawowi zawodnicy na czele z Bią, M&#39;Poku, Ezekielem i Batshuayim. Nie dziwi fakt że są stawiani w roli faworytów, dobrze czują się na wyjazdach, a Szwedzi rzadko w pucharach są w stanie zrobić coś ponad przeciętnego, Standard poważnie podchodzi do ligi europejskiej i powinien zgarnąć w tym meczu trzy punkty.
Co do tego meczu to niby wszystko wygląda super, ale ciekawe czy brał ktoś pod uwagę, że Elfsborg gra u siebie na sztucznej murawie?
I to, że w lidze już raczej o nic nie grają? Myślę że w tym meczu mogą się pokusić o niespodziankę,
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Wigan Athletic - Maribor Pivovarna Lasko 3:1

Typ: Obie strzelą - TAK
Kurs: 1.90


Wigan u siebie nie zawodzi ostatnimi czasy. Fakt, że wyjazdy to nie jest ich mocna strona. Ale w meczach na DW Stadium w 4 ostatnich spotkaniach zaplikowali rywalom w sumie 8 bramek (średnio 2 na mecz). Pierwszy mecz z Belgijskim Waragem zakończony rezultatem 0:0 i z tego co widzę to mimo przewagi Belgów zakończony wynikiem satysfakcjonującym dla Wigan. W lidze 15 pozycja, a więc ockneli się powoli po gorszym starcie. Maribor to drużyna walczaków, która może na prawdę zaskoczyć przeciwnika. Pierwszy mecz z Rubinem Kazań i wynik 2:5 pokazuje, że Słoweńcy nie zamierzają tanio sprzedać skóry. Ja spodziewam się otwartego meczu i wysokiego wyniku. Wigan powinien wygrać, ale Maribor napsuje im sporo krwi, bo bedą zaciekle atakować.
Chernomorets Odessa - PSV Eindhoven 0:2

Typ: Obie strzelą - TAK
Kurs: 1.70


W sobotnim spotkaniu 8. kolejki holenderskiej Eredivisie pierwszej porażki w sezonie doznał zespół PSV Eindhoven, który przegrał w Alkmaar z tamtejszym AZ 1:2 (1:1). Pierwszy mecz w LE nieoczekiwanie przegrali z niżej notowanym Ludogorets i to 0:2. Czernomorec zajmuje czwarte miejsce w silnej lidze ukraińskiej i idzie im nadspodziewanie dobrze. W miniony weekend Czernomorec doznał pierwszej porażki i zakończył w ten sposób passę dziesięciu zwycięstw z rzędu. Kwestia bramek nie jest problemem dla Ukraińców. We wcześniejszych spotkaniach w Lidze Europy wygrywali kolejno u siebie z Dacia Chisinau 2:0, Crvena Zvezda 3:1 czy Skenderbeu Korca 1:0. Zaskoczyła mnie wygrana z Dynamo Zagrzeb w pierwszej kolejce fazy grupowej 1:2. Ogólnie jestem bardzo pozytywnie nastawiony na piłkarzy z Ukrainy. Widać zaangażowanie w grę i chęć &quot;robienia wyników&quot;. Wiadomo, że na PSV trzeba uważać. Matavz, Park i Depay sieją zamęt z przodu. Powinni choć raz trafić do siatki gospodarzy, a Chernomorets w obecnej dyspozycji nie będzie im dłużny..
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 246

krysti24

Użytkownik
W miarę krótko. Sevilla gra z Freiburgiem i to Hiszpanie są tu mocnym faworytem. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że wygrają, co widać zresztą po kursach. Wątpię jednak by byli w stanie utrzymać czyste konto. Goście będą mieli swoje sytuacje, a Sevilla traciła już dość głupie bramki w tym sezonie. Problem nie leży w kiepskich jakościowo piłkarzach, ale kiepskim zgraniu, które nie zawsze działa. Ostatnio wymyślono nawet żeby zespół trochę się pobawił i zżył ze sobą i Emery wymyślił paintball. Dla niektórych może to i głupie, ale ten zespół po prostu potrzebuje więcej gry by dojść na wyższy poziom, do którego jeszcze sporo brakuje.
Ligi niemieckiej nie oglądam więc nie będę się tu produkował. Widzę tylko, że dość kiepsko zaczęli sezon i póki co są jeszcze bez wygranej. Freiburg słaby nie słaby, gola strzelą. Sevilla czyste konto utrzymała tylko w trzech spotkaniach w tym sezonie.
Sevilla - Freiburg
Obie strzelą 1,91 Williamhill
Sam myślałem o tym, żeby zagrać BTS&#39;a w tym spotkaniu, bo jednak można było dostrzec w grze Freiburga jakieś przebłyski, pozytywy w tym sezonie. Do tego trzeba dodać fakt, że terminarz od początku sezonu nie rozpieszczał ekipy prowadzonej przez Streicha, mieli bardzo trudnych rywali, stąd też miejsce w tabeli mnie jakoś nie zszokowało. Jednak według mnie w dalszej fazie sezonu Freiburg się ogarnie, bo potencjał ludzki jest (ludzi którzy odeszli zastąpiono przynajmniej w jakimś stopniu, więc tragedii nie ma), do tego dochodzi bardzo dobry szkoleniowiec, który z niczego jest w stanie zrobić coś. Freiburg nie powinien walczyć do końca sezonu o utrzymanie, typuje dal nich raczej miejsce w środku tabeli.
Ale teraz już stricte o dzisiejszym meczu, bo się trochę zagalopowałem. Wspomniałem na początku, że chciałem zagrać dzisiaj również BTS&#39;a, ale ostatecznie jednak tego nie zrobiłem, gdyż stało się to czego się obawiałem. A mianowicie Streich nie był gotowy na to, żeby zaryzykować kolejną wtopą w nadchodzącej kolejce BL i dał odpocząć kilku kluczowym zawodnikom. I tak dzisiaj w składzie nie zobaczymy: Schmida (główny motor napędowy), Guedego, Schustera (kapitan), Freisa czy Mehmediego.
Przy takich osłabieniach ciężko dzisiaj będzie gościom o to, żeby podjąć jakąkolwiek walkę, więc ja BTS&#39;a odpuszczam. Gracze których dzisiaj zabraknie są odpowiedzialni w głównej mierze za ofensywę, więc choćby o jedną bramkę będzie cholernie trudno.
APOEL - Frankfurt
Według mnie można coś w tym meczu pograć w stronę gości, ale bez szaleństwa jeśli chodzi o stawkę. Eintracht gra naprawdę fajną i ciekawą piłkę, jednak ich głównym problemem jest dosyć wąska kadra, która w ostatnim czasie cały czas była jeszcze bardziej uszczuplona przez urazy istotnych graczy jak: Oczipka, Schwegler czy Meier. Oczipkę w dzisiejszym meczu powinniśmy już zobaczyć, jednak na grę Meiera, a tym bardziej Schwegler nie ma co liczyć. Pomimo tych urazów Armin Veh ma z czego zestawić naprawdę ciekawą wyjściową jedenastkę, bo tacy gracze jak Inui, Aigner, Rode czy Kadlec to duży kaliber. Chciałbym zwrócić uwagę na tego ostatniego, który został sprowadzony do klubu pod sam koniec okienka. Trzeba powiedzieć, że ten transfer to prawdziwy strzał w dziesiątką. Młody Czech znakomicie wprowadził się do drużyny i już strzela gola za golem, widać że chłopak ma duży talent i nos do zdobywania goli.
Co do APOELU, to czytałem o nich ostatnio bardzo dużo nieprzychylnych opinii. Na boisku prezentują się strasznie przeciętnie.
Zawodnicy Eintachtu zapowiadali przed meczem, że będą chcieli od samego początku &#39;siąść&#39; na rywala i zepchnąć go do obrony, otwierając przy tym wynik spotkania. Wydaje mi się, że sztuka ta może się im udać. Nie spodziewam się jednak dzisiejszego wieczoru pogromu, wydaje mi się raczej, że goście jak wygrają to różnicą jednej bramki. Jak już wspominałem Veh dysponuje stosunkowo wąską kadrą i jego ekipa nie powinna forsować w tym meczu tempa do końca spotkania, gdyż ich sytuacja w lidze nie wygląda na pewno tak, jak by sobie tego życzyli. Eintracht będzie chciał wygrać to spotkanie najmniejszym nakładem sił, gdyż w końcu muszą również zacząć punktować w lidze, co też podkreślał sam Veh przed ostatnim meczem z HSV.
Podsumowując, Eintracht ma na pewno na tyle duży potencjał ludzi w zespole, żeby dzisiejsze spotkanie wygrać. Jednak w obliczu istotnego niedzielnego spotkania ligowego, nie spodziewam się jakiś fajerwerków z ich strony. Bezpieczniejszą opcją będzie zagranie x2 lub 2DNB na podbicie kursu, jednak można zaryzykować również czysty win, bo na pewno gości na to stać. Warto dodać fakt, że Eintracht poważnie podchodzi do rozgrywek LE, gdyż drużyna już bardzo długo nie miała okazji uczestniczyć w europejskich pucharach, więc o jakimś kompletnym olewaniu meczu na rzecz ligi nie może być mowy, choć małe rotacje w składzie niewykluczone.
bezpieczniej:
x2 (1,23) ✅
2DNB (1,26) ✅
Fortuna
odważniej:
2 (1,86) ✅
handicap 1:0 - X (3,40) ⛔
Fortuna
Poza tym na sucho:
Dnipro - Fiorentina: 1x (1,23) Fortuna ⛔

Odessa - PSV:
x2 (1,31) ✅
PSV strzeli (1,24) ✅
 
dovolniak 120

dovolniak

Użytkownik
Wigan - Maribor
Tutaj nie ma co się zbytnio rozpisywać. Maribor zagra pod okiem nowego szkoleniowca i to jest pierwszy argument przemawiający za nimi bo wiadomo jak zwykle to działa na początku - wszyscy grają tak żeby spodobać się nowemu szkoleniowcowi. Poza tym Wigan ma bardzo dużo meczy w sezonie (sama nPower Championschip to 46 meczy, a gdzie jeszcze puchary), i jak dla mnie oczywiste jest ze nie będą mogli skupić się na wszystkich rozgrywkach. Papierów na międzynarodowe granie raczej nie mają więc i wiele nie zwojują. Obstawiam, że zmotywowani goście wywiozą przynajmniej punkt, a gospodarze, którzy wystawią drugi garnitur nie będą chcieli się nazbyt zmęczyć.
X or Maribor @2.30 Bet365 5/10 ⛔ 3:1
 
W 115

werg

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europejska 03.10.2013 godz.21:00
Wydarzenie: FC Dnipro Dniepropietrowsk – ACF Fiorentina
Typ: Pierwsza połowa: FC Dnipro Dniepropietrowsk
Kurs: 2,60
Bukmacher: WilliamHill
W drugiej kolejce Ligi Europejskiej FC Dnipro Dniepropietrowsk podejmować będzie na własnym obiekcie ACF Fiorentinę. Drużyna ukraińska w pierwszej kolejce uporała się na wyjeździe z ekipą rumuńską Pandurii Targu Jiu, zwyciężając 0-1 po bramce zdobytej w pierwszej połowie przez Ruslana Rotana. W rodzimej lidze Premier League zajmują bardzo dobrą drugą pozycję z dorobkiem dwudziestu ośmiu punktów po jedenastu kolejkach, zaznali tylko jednej porażki i dwa razy dzieli się punktami. Patrząc na siłę ukraińskiej ligi obecną pozycję Dniepro można uznać za bardzo dobry rezultat. Włosi natomiast na inaugurację rozgrywek o europejskie puchary bez problemu uporali się z kwalifikantem do Ligi Mistrzów Pacos de Ferreira, zwyciężając 3-0. W Serie A radzą sobie przyzwoicie zajmując po sześciu kolejkach piąte miejsce z jedenastoma oczkami na koncie, ich bilans to 3-2-1. Jeśli chodzi o składy na dzisiejsze spotkanie to Hiszpański trener Ukraińców Juande Ramos ma do dyspozycji teoretycznie wszystkich piłkarzy z podstawowego składu. Większe problemy kadrowe ma trener Fiołków Vincenzo Montella, który nie będzie mógł skorzystać z usług najlepszego strzelca zespołu Giuseppe Rossiego. Fiorentina od 2009 roku nie grała w Lidze Europejskiej, sytuacja jest inna w ekipie z nad Dniepru, która jest w ostatnim czasie stałym bywalcem tych rozgrywek. Przeanalizowałem ostanie dziesięć meczów Ukraińców w Lidze Europejskiej u siebie, gdzie doznali oni tylko jednej porażki z Lechem Poznań i raz zremisowali z PSV, szczególnie jednak zainteresowały mnie wyniki do przerwy i w siedmiu z nich drużyna Dnipro prowadziła. Patrząc na podejście do niektórych meczów drużyn włoskich w mniej prestiżowych rozgrywkach, sądzę, że powadzenie Ukraińców do przerwy jest całkiem prawdopodobne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom