>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

2. kolejka Enea Speedway Ekstraligi - 15 kwietnia 2012

Status
Zamknięty.
D 54

domeltomek

Użytkownik
Maksim Bogdanovs(-1,5)-Zbigniew Czerwiński 1 @ 1,65 Sportingbet

Jestem w szoku na taką parę. Maks dzisiaj pojedzie sobie 6 razy i myślę, że powinien uzbierać coś kolo 7-9pkt. Z kolei Zbyszek pojedzie w swoim pierwszym biegu, a potem zapewne go Emil bedize zastępowal, o ile w ogóle Zbyszek będzie tutaj cokolwiek jechal. Jeśli nawet mialby jechać swoje wszystkie biegi, to bedzie ich mial 4 więc tutaj przewaga 2 startów po stronie Lotysza i moim zdaniem spokojnie dzisiaj ogra 2pkt Zbyszka, a nawet większą różnicą pkt. Póki co buki myślą, że dla Maksa to pierwszy sezon na żużlu...
Maksin poza startem w Gdańsku nic nie pokazał, a im dalej w las tym był coraz wolniejszy. Według mnie typ nie warty uwagi
 
zgredziu 147

zgredziu

Użytkownik
43:41 po 14 biegu dla Zielonki tylko dzięki wywrotce Vaculika na prowadzeniu i powtórzonym starcie tego 14 biegu. ale w ostatnim 15 biegu jedzie Henki i Kołodziej i moim zdaniem pomimo prowadzenia Unia wygra ten 15 bieg 5:1 i wygra cały mecz. Cała nadzieja w Johnsonie ,że przedzieli pare Uni.

No i stało się jak mówiłem Andreas Jonsson rozdzielił pare Uni i mamy remis w meczu 45:45

Ps. Dopóki Protasiewicz sie nie obudzi i Davidsson wszyskie wyjazdy Zielona ma w plecy jak nic!!!
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Niestety Protasiewicz a przede wszystkim pseudo menago Dobrucki załatwili mecz Tarnowianom... Holta nawet pieszo jest szybszy od Davidsona, ale Dobrucki wie lepiej. Protaś, no cóż, czas kończyć karierę. Szkoda Falubazu, ale niestety to co mówili niektórzy, że pieniądze nie jadą, pokazuje ten sezon - było można mieć kasę na gwiazdy był mistrz, nowe przepisy, nowy KSM i walka o utrzymanie. Tyle odemnie.
 
pietrox 3

pietrox

Użytkownik
Vaculik w 14 biegu upada na prowadzeniu a to załatwiło by już sprawę wcześniej. Beznadziejny Janowski coś mi się wydaję że koniec z ligą angielską po tym co powiedział Cieślak.Bardzo dobry mecz Hancocka,Kołodzieja, Madsena i Dudka zaskoczył mnie pozytywnie Loktajew.
 
D 54

domeltomek

Użytkownik
Niestety Protasiewicz a przede wszystkim pseudo menago Dobrucki załatwili mecz Tarnowianom... Holta nawet pieszo jest szybszy od Davidsona, ale Dobrucki wie lepiej. Protaś, no cóż, czas kończyć karierę. Szkoda Falubazu, ale niestety to co mówili niektórzy, że pieniądze nie jadą, pokazuje ten sezon - było można mieć kasę na gwiazdy był mistrz, nowe przepisy, nowy KSM i walka o utrzymanie. Tyle odemnie.
Nie, na pewno lepiej Ty wiesz kto powinien jechać. Widziałeś Holte w Bydgoszczy? Tak, tak, Protas powinien zakończyć kariere. Podobnie pewnie mówiłeś o Kasprzaku w zeszłym sezonie. Szkoda słów
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Nie, na pewno lepiej Ty wiesz kto powinien jechać. Widziałeś Holte w Bydgoszczy? Tak, tak, Protas powinien zakończyć kariere. Podobnie pewnie mówiłeś o Kasprzaku w zeszłym sezonie. Szkoda słów

Czym się różnił Holta w Bydgoszczy od Szweda dzisiaj ????? Holta jest bardziej doświadczony i napewno się odnajdzie a ten Szweda to dno i kilo mułu. I nie wiem lepiej, mam swoje zdanie, najlepiej wie Dobrucki
 
zgredziu 147

zgredziu

Użytkownik
Czym się różnił Holta w Bydgoszczy od Szweda dzisiaj ????? Holta jest bardziej doświadczony i napewno się odnajdzie a ten Szweda to dno i kilo mułu. I nie wiem lepiej, mam swoje zdanie, najlepiej wie Dobrucki
Holte znam bo jeździł we Włókniarzu i niejednokrotnie nam tyłek ratował. Napewno by coś zapunktował dzisiaj bo to jest walczak. Nie wiem czemu tak cienko pojechał w inauguracji sezonu,ale z jego charakterem musi zacząć jechać. Szwed to też nie jest jakiś Bolek więc ppoczekajcie nikogo nie wolno od razu skreślać. Nie zawsze forma decyduje i sprzęt. Kazdy znich ma też swoje problemy osobiste. Nikogo tu nie bronie,ale kures...m jest skazywać po jednym meczu kogoś na straty.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Protaś, no cóż, czas kończyć karierę. Szkoda Falubazu, ale niestety to co mówili niektórzy, że pieniądze nie jadą, pokazuje ten sezon - było można mieć kasę na gwiazdy był mistrz, nowe przepisy, nowy KSM i walka o utrzymanie. Tyle odemnie.
Przez Protasiewicza Zielona dzisiaj nie wygrała. Jego występ można podsumować tym upadkiem w 14 biegu ???? ale gdzie mówić o tym by kończył karierę po 1 czy dwóch meczach.
Czym się różnił Holta w Bydgoszczy od Szweda dzisiaj ????? Holta jest bardziej doświadczony i napewno się odnajdzie a ten Szweda to dno i kilo mułu. I nie wiem lepiej, mam swoje zdanie, najlepiej wie Dobrucki
Tu się zgodzę Holta powinien jechać, bo Jonas jest po kontuzji i dzisiaj jechał bardzo niepewnie i zachowawczo. Holtański na pewno byłby w stanie powalczyć z Tarnowianami. Pewnie rok temu zachwalałeś Jonasa kiedy wygrał Falubazowi Mistrzostwo Polski.
Holte znam bo jeździł we Włókniarzu i niejednokrotnie nam tyłek ratował. Napewno by coś zapunktował dzisiaj bo to jest walczak. Nie wiem czemu tak cienko pojechał w inauguracji sezonu,ale z jego charakterem musi zacząć jechać. Szwed to też nie jest jakiś Bolek więc ppoczekajcie nikogo nie wolno od razu skreślać. Nie zawsze forma decyduje i sprzęt. Kazdy znich ma też swoje problemy osobiste. Nikogo tu nie bronie,ale kures...m jest skazywać po jednym meczu kogoś na straty.
No Elit dobrze gada.
 
mateo1111 154

mateo1111

Użytkownik
jestem tutaj skolnny postawic 2.5pkt na Tarnów. W pierwszym meczu nie dali żadnych szans dla rywali wyrgywajac bardzo pewnie. Cieslak niewatpliwie bardzo dobrze przygotouj swoja druzyna do tego meczu. Greg mozna byc pewnym, ze ponad 10pkt tutaj przywiezie, jest w bardzo dobrej formie co pokazal w pierwszej kolejce jak i GP. Kołodziej na treningach przecietny jednakw meczu pokazal swoja klase i mozna powiedziec, ze wrocil do swojej dyspozyycji. Również bardzo dobrze pojechali Madsen i Vaculik i w głownej mierze o nich będzie duzo zalezalo. Jak zaprezenotuja sie tak samo jak w ubiegla niedziele moze byc dobrze. Ponieważ nie spodziewam się, żeby Lampard tutaj zanotował jakiś dobry występ.

Stelmet Falubaz Zielona Góra na pewno będzie chciała tutaj pojechac duzo lepszy mecz niz w ubiegla niedziele. Gdzie to dosyc sensacyjnie przegrali z Polonią Bydgoszcz aż czternastoma punktami. Atut własnego toru niewatpliwie bedzie im sprzyjal. Z bardzo dobrej strony wówczas pokazał się Patrryk Dudek, który zdobył aż piętnaście punktów.Poprawinie pojechał Andreas Jonsson chociaz na pewno ten zawodnik ma zdecydowanie wiekszy potencjal pozostali zawodnicy fatalna wyniki. Spodziewam sie, ze tutaj powinno byc lepiej jednak jestem przekonany, ze za malo jak na Jaskółki ????

Zielona Góra - Unia Tarnów +2.5 @ 1.75✅
Zielona Góra śmiało miało to trzeba powiedzieć, ze miała dzisiaj ogromn szczescia ponieważ upadek Vaculika sprawiła, że przed pietnastym biegiem mieli dwa punkty przewagi. Gdzie to klasę pokazali Hancock i Kołodziej. Zresztą CI dwaj podczas tego meczu po raz kolejny pokazali, że są liderami Jaskółek i będą zdobyli tutaj sporo punktów. W tym meczu zdobyli odpowiednio czternaście i dwanascie punktów. Do tego trzeba podkreślić dobrą jazdę Madsena, który zdobył dzisiaj dziesięć punktów. Osobiście więcej spodziewałem się od Vaculika jednak w czternastym biegu zanotowałby ważne zwycięstwo jednak jak wspomniałen chole** upadek. Można się spodziewać, że Janowski będzie musiał swoje starty ograniczyć ponieważ ich jest zdecydowanie za dużo co było widać w dzisiejszym meczu. Po raz kolejny bardzo słaby mecz w wykonaniu Maparta i można się spodziewać, że w najbliższą niedzielę ten zawodnik już nie wystąpi.

Odnoszę wrażenie, że Zielona Góra będzie walczyła w tym sezonie o miejsca w 5-8. Remis podczas tego spotkania im smakuje jak zwycięstwo ponieważ już witali się z porażką. Jednak trzeba doszukiowac się plusów. A na takie zasługują przede wszystkim Dudek, który pojechał bezłednie a czternaście punktów tylko to pokazuje. Do tego trzeba dodać, że ten młodziutki zawodnik pokonał w ósmym biegu Hancock. Protasiewicz niewątpliwie zawiodł w tym meczu i sześć punktów dla niego nie jest dobrym wynikiem. Zaskoczył mnie również Loktajew, który mial w tym meczu nie wystąpic a zdobył siedem punktów. Charakter i wolalki pokazał Jonsson. A kolejne emocje już za tydzień ????
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Dzisiaj tylko dwa mecze doszły do skutku. Wyniki są następujące:
Unibax Toruń - Lotos Wybrzeże Gdańsk - 63:27
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Tauron Azoty Tarnów - 45:45
Przede wszystkim szkoda, że nie odbył się pojedynek w Częstochowie. Tam zawsze mecze są ciekawe i pewnie na kibiców czekałoby świetne widowisko. Szykował się też fajny bet z Emilem, który został jednak zdjęty przez Tobet ????
W Toruniu totalnie jednostronne widowisko. Jedyny opór stawiał Pedersen i trochę Jonasson. Szkoda Duńczyka, bo zaliczył w tym roku kolejny groźny upadek i to nie ze swojej winy. Power znowu pokazał, że na MA średnio się czuje i sporo błędów popełniał na łukach, a zwłaszcza na wyjściach. Ratowały go tylko niezłe maszyny. W sumie podobać się mógł Pieszczek, który naprawdę dobrze pod względem technicznym pokonywał łuki na torze w Toruniu. Z niego może wyrosnąć solidny zawodnik.
Ciekawie zaprezentował się Czerwiński. Chłop był mocno stremowany, ale dał radę. Wynik na pewno mógłby być lepszy. W pierwszym biegu odsadził Miedziaka, w drugim też był szybki. Trzeci występ pechowy, bo defekt na starcie i zatarty najlepszy silnik. Potem czwarty bieg już bez szału. Mimo wszystko warto uważać przy betach na niego, a zwłaszcza na MA, bo jak jeszcze potrenuje, to odczyta szybko najlepsze ścieżki.
Wielkie emocje w ZG. Wynik chyba sprawiedliwy. Ciężko było wytypować, która ekipa wygra, bo mecz zapowiadał się niezwykle wyrównanie i tak było w rzeczywistości. Hancock chyba coś chciał udowodnić swoim byłym pracodawcom. Koldi wraca do formy z 2010 roku pod okiem Cieślaka. Ciekawy byłem jak będzie wyglądać współpraca między tymi panami, ale wygląda na to, że już jest wszystko cacy ???? W Falubazie trochę biednie. Ratuje ich fenomenalnie jeżdżący na progu sezonu Dudek. AJ bez rewelacji. PePe już na emeryturę wysyłacie... stanowczo za wcześnie ;) Słaby występ Davidssona i Dobruc w kropce przed meczem w Toruniu. Może postawi znowu na Rysia i będzie wielki powrót na MA :grin:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom